PDA

View Full Version : MotoGp Indianapolis



Volo
25/08/2011, 18:21
Ακούω προβλέψεις :D
Εγώ βλέπω Ben Spies. Μακάρι και ένα Ducati στο βάθρο....

Joyrider
25/08/2011, 18:26
Pedrosa :smokin:

Αν δεν κάνει μαλακία και πιέσει πάλι το λάστιχο από την αρχή :rolleyes:

Γιατί θα έχουν και ασύμμετρα ελαστικά τώρα με επιλογή extra hard.

menelaos46
25/08/2011, 18:46
λοιπόν, βλέπω δυνατούς Λορένθο, Στόουνερ, Πεντρόσα.
Δε νομίζω να πάει τόσο καλά ο Σπις ούτε ο Χέιντεν αλλά στοίχημα θα είναι η υπόθεση Ρόσι, αν πάει καλά σημαίνει ότι πράγματι έχουν βρει κάτι.
Νομίζω θα παιχτεί στους τρεις πρώτους η μάχη, δίνω κι εγώ φαβορί Ντάνι!

(Αν και πραγματικά δεν έχω ιδέα και τα βασίζω όλα σε προαίσθημα....)

Volo
25/08/2011, 19:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από menelaos46

(Αν και πραγματικά δεν έχω ιδέα και τα βασίζω όλα σε προαίσθημα....)

:rotflmao: έτσι και εγώ Μενέλαε. Λέω Spies γιατί πέρυσι ήταν δεύτερος και είναι
και Αμερικλάνος οπότε θα είναι δυνατός σε μία πίστα που μάλλον την ξέρει.

Κάτι που ήθελα να πω. Δεν ξέρω που προτιμάτε να βλέπετε Motogp αλλά το
Eurosport UK πραγματικά τα σπάνε οι άνθρωποι. Περισσότερες πληροφορίες
δεν έχω ακούσει από κανέναν. Παρουσιαστές ειναι ο Toby Moody και άλλος
ένας δεν θυμάμαι το όνομα του. Jules κάτι. Είναι πολύ καλοί και έχουν
πολύ ψαγμένες πληροφορίες. Από Torrents τους βρίσκω. Αν ξέρετε
καλά Αγγλικά δείτε οπωσδήποτε τα προκριματικά του Eurosport UK.

menelaos46
25/08/2011, 19:23
Λέω Spies γιατί πέρυσι ήταν δεύτερος και είναι και Αμερικλάνος οπότε θα είναι δυνατός σε μία πίστα που μάλλον την ξέρει.

Εγώ πάλι νομίζω ότι για το λόγο αυτό δε θα πάει και πολύ καλά...

chr1s_86
25/08/2011, 20:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από Volo
Ακούω προβλέψεις :D
Εγώ βλέπω Ben Spies.

Ναι, κι άλλοι 3-4 θα τον δουν.... αν κοιτάξουν πίσω.... :lol: :lol: :lol:

Πέρα από την πλάκα η πίστα έχει ξαναστρωθεί (εκτός από το τμήμα του οβάλ) οπότε και τα δεδομένα θα είναι νέα.....

Για να δούμε ! :beer:

TheFace
25/08/2011, 21:12
Τι ωρα ειναι ο αγωνας?

marmel.gr
25/08/2011, 21:59
εγω γιατι βλεπω τα τρια repsol στο βαθρο? ζω για αυτην τη στιγμη...

προβλεπω στονερ πεντροσα ντοβι τεταρτο τον σπις πεμπτο τον αχωνευτο εκτο τον σιμο εβδομο τον ροσι

kawazoyras
25/08/2011, 22:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από marmel.gr
εγω γιατι βλεπω τα τρια repsol στο βαθρο? ζω για αυτην τη στιγμη...

προβλεπω στονερ πεντροσα ντοβι τεταρτο τον σπις πεμπτο τον αχωνευτο εκτο τον σιμο εβδομο τον ροσι


:a46: :a46: :a46: έτσι ακριβώς αυτό λέω κ γώ....


Υσ: αχώνευτος ποιός ο λορεντσάκο;; :nono:

chr1s_86
26/08/2011, 11:53
2011 Indianapolis MotoGP Pre-Event Press Conference Transcript - Stoner, Hayden, Spies, Pedrosa And Simoncelli Speak (http://www.motomatters.com/interview/2011/08/25/2011_indianapolis_motogp_pre_event_press.html)

blackbusa
26/08/2011, 12:19
Limoncellos podium...νομιζω ενα σκαλι παραπανω...ισως και 2....:D

westie
26/08/2011, 17:26
...Last year’s pole man and second place race finisher Ben Spies (Yamaha Factory Racing) took the top spot with 18 minutes remaining, after progressing through the ranks at the beginning of the session to post a final time of 1’43.260.

Casey Stoner (Repsol Honda) had moved into the lead with a minute and half remaining with a lap of 1'43.552, but it wasn’t enough to hold off Spies, and the Australian finished the session sandwiched between two Americans on Yamaha’s when Colin Edwards (Monster Yamaha Tech 3) stepped into third with a time of 1’43.574. ...

http://www.motogp.com/en/news/2011/motogp+report+FP1+indianapolis

Μακάρι να τους μαμήσει πάλι ο Αυστραλός:D

marmel.gr
26/08/2011, 18:12
αυτη ειναι η δουλεια του.....

menelaos46
26/08/2011, 21:46
Κωλόφτερο Σπις μου φαίνεται τελικά θα δουν τα γατάκια....!!!!!

Aggelos_SV
26/08/2011, 22:04
Εμένα μου φαίνεται ότι μέχρι το απόγευμα της Κυριακής θα παίζουν πολλοί για τη νίκη ,αλλά στο τέλος θα γίνει πάλι Λούης ο Stoner

menelaos46
27/08/2011, 21:51
στην μότο δύο σφαγή... αυτή τη στιγμή 20 πρώτοι παίζουν με διαφορά δευτερολέπτου...!!!

westie
28/08/2011, 09:27
http://www.newsbeast.gr/car/arthro/220390/kuriarhos-o-stoner/
Τά' πα δεν τά' πα;;;:p

ernti
28/08/2011, 10:09
Ο Ντε Πουνιέ απ'ότι είδα δεν έπεσε.
Οπότε τον περιμένουμε αύριο..

Είμαι σίγουρος ότι ο Λορένθο δεν κοιμάται καλά τελευταία.
Ονειρεύεται ότι τον κυνηγάει ο Στόουνερ,ενώ στη πραγματικότητα συμβαίνει το αντίθετο.
Ειρωνεία ,ε?

Δείτε τη συνέντευξη του Σιμοντσέλι μετά τα δοκιμαστικά.
Απόλαυση. Μπορείς να μη το συμπαθήσεις αυτό το παιδί?

Θα 'χουμε και μάχες από τα παλιά στον αγώνα.
Ρόσι-Καπιρόσι.

devil's animal
28/08/2011, 11:28
o stoner πραγματικα εξαιρετικος.
στην τελευταια στροφη της πιστας ηταν λες και τραβαγε χειροφρενο και εμπαινε με τις μπαντες...
εκπληκτικη οδηγηση!! :eek: :eek:

ο rossi απογοητευτικος. και δεν λεω για το ducati. λεω για τον rossi. δεν γινεται barbera και de puniet να ειναι μπροστα σου με ιδια και (ισως) χειροτερα μηχανακια...

αυριο μαλλον θα κανει περιπατο ο αυστραλος αν δεν γινει κατι extreme..

αντε να δουμε...
:beer: :beer:

7gibernau
28/08/2011, 19:48
Για παμε

Joyrider
28/08/2011, 19:58
Εθνικό ύμνο, αεροπλάνα, στολές και ιστορίες....

Πάλι καλά που δεν κάνανε και παρέλαση με την στρατιωτική μπάντα σε όλη την πίστα..:rolleyes:

zephyr1
28/08/2011, 20:05
Συναδελφοι ,επειδης το ιντερνετ μου σερνετε και δεν υπαρχει περιπτωση να το δω ,μπορειτε να μου πειτε τι ωρα και αν το εχει το σκαι?

Ευχαριστω!:)

Ακυρο ,μετα απο πεντε λεπτα ανοιξε η σελιδα,11.45.

Δεν ξαναμπαινω εδω μεσα.:lol:

7gibernau
28/08/2011, 20:18
Ναι ναι problem....
Οξω μωρή λουλου

Joyrider
28/08/2011, 20:50
Respect στον Spies, τον είχε και τον Pedrosa. Άσχημο παιχνίδι του παίχτηκε όμως στην αρχή..

Γεια σου ρε βιολοντσέλλι παίχτουρα. :rotflmao:

Aggelos_SV
28/08/2011, 21:10
Κρίμα για Hayden και Simoncelli....τους έφαγε το μπρος λάστιχο και τους δύο..
Κρίμα για τον Barbera πουτσα κίστηκε :lol: στην τελευταία στροφή..
Κρίμα να βλέπεις Capirossi και Rossi να κάνουν τόσο απαίσιες εμφανίσεις.



Του χρόνου ποιός λέτε να το πάρει????:lol:

devil's animal
28/08/2011, 21:18
κριμα που δεν ξεκινησε καλα ο spies γιατι μπορει να βλεπαμε καλη μαχη μεταξυ αυτου και του stoner...
ο pedrosa καλος και ευτυχως χωρις λαθη, εκανε αξιοπρεπεστατη εμφανιση...
ο stoner ειναι απλα αλλου..και αν συνεχισει ετσι, πολυ φοβαμαι οτι και το πρωταθλημα του 2012 θα ειναι μια τυπικη υποθεση γι'αυτον...
ο spies ειναι ασταθης δυστυχως. ειναι ικανος για το καλυτερο και ταυτοχρονα για το χειροτερο.
ηθελα να πεσει και ενα μανικι απο dovizioso στο lorenzo αλλα δεν του βγηκαν οι γυροι, αν ειχαν ακομα 1-2 θα του τον καρφωνε κανονικα.
ο lorenzo δεν εχει ψυχολογια και μακαρι να συνεχισει ετσι και να δει οτι δεν ειναι τοσο γρηγορος οσο νομιζει.
ο dovi παει μετρια και (νομιζω) καλα θα κανει να τον διωξει η Honda. οι ευκαιριες που ειχε ηταν πολλες και εκμεταλλευτηκε λιγες...
ο rossi ειναι απλα απογοητευτικος. δεν νομιζω να φταιει μονο το μηχανακι. δεν γινεται απλα τα δορυφορικα να ειναι μπροστα σου και με πιο απειρους και νεους οδηγους. εχει χασει και αυτος ψυχολογια και μαλλον αν δεν αλλαξουν τα πραγματα ετσι θα συνεχισει και το 2012.


Ιταλια ο επομενος και παμε να δουμε αν θα αυξηθει και αλλο η βαθμολογικη διαφορα του γλυφιτζουρη...:rotflmao: :rotflmao:

kawasaki ZX-12
28/08/2011, 21:23
στον σκαι παντως ειναι πολυ βλακες οι ανθρωποι το προγραμα ελεγε οτι θα αρχισουν 21.45 και τωρα δειχνει αθλητικη εκπομπη μεχρι τις 12 παρα!!!!!

Aggelos_SV
28/08/2011, 21:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από devil's animal

ηθελα να πεσει και ενα μανικι απο dovizioso στο lorenzo αλλα δεν του βγηκαν οι γυροι, αν ειχαν ακομα 1-2 θα του τον καρφωνε κανονικα.
ο lorenzo δεν εχει ψυχολογια και μακαρι να συνεχισει ετσι και να δει οτι δεν ειναι τοσο γρηγορος οσο νομιζει.


:winka:


Μίλα του (του Γλείφι) πρόστυχα...του αρέσει:lol:

Άντε με τον γιαλατζί Σπαρτιάτη:evil:

catmaster
28/08/2011, 21:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από devil's animal

ο dovi παει μετρια και (νομιζω) καλα θα κανει να τον διωξει η Honda. οι ευκαιριες που ειχε ηταν πολλες και εκμεταλλευτηκε λιγες...


δεν νομίζω τη στιγμή που είναι τρίτος στη βαθμολογία ... :wave2:

marmel.gr
28/08/2011, 22:11
σαρωτικα τα honda...
στη θεση που τους αρμοζει να ειναι....

andgeo
29/08/2011, 00:53
Που είναι εκείνο το αγαπημένο μου θρεντάκι "που ήταν και σήμερα ο Stoner ? " οέο !!! :bigcry: :bigcry:

g_m900
29/08/2011, 08:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από marmel.gr
σαρωτικα τα honda...
στη θεση που τους αρμοζει να ειναι....

Επειδη ειναι η τελευταια χρονια απο τα 800αρια νομιζω οτι γινεται οτι και το 2007 με πρωταθλητη τον Χειντεν.
Ολοι τρεχανε με
Ιδια μηχανακια σχεδον και η Χοντα απλα συνεχιζε την εξελιξη μενοντας παααααααρα πολυ πισω τα επομενα χρονια.

Κατι παρομοιο και φετος.

Καλος ο Στονερ αλλα δεν με πειθει οτι του χρονου με τα 1000αρια θα ειναι το ιδιο ανταγωνιστικος αφου εκει θα εχει μετρησει πολυ η εξελιξη και η Ducati εχει τον κορυφαιο του ειδους.

Δεν θα μου ειναι καθολου εκπληξη αν εμφανισει κανενα πυραυλο οπως την πρωτη χρονια των 800αριων και μετα απλα να καθισει σε αυτο αφου θα την φτασουν και οι αλλες εταιριες.

Το να λεμε και μονο οτι ο Ροσσι ξοφλησε, φοβαται και αλλα τετοια ειναι τουλαχιατον αστειο...!

catmaster
29/08/2011, 09:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από g_m900
Επειδη ειναι η τελευταια χρονια απο τα 800αρια νομιζω οτι γινεται οτι και το 2007 με πρωταθλητη τον Χειντεν.
Ολοι τρεχανε με
Ιδια μηχανακια σχεδον και η Χοντα απλα συνεχιζε την εξελιξη μενοντας παααααααρα πολυ πισω τα επομενα χρονια.

Κατι παρομοιο και φετος.

Καλος ο Στονερ αλλα δεν με πειθει οτι του χρονου με τα 1000αρια θα ειναι το ιδιο ανταγωνιστικος αφου εκει θα εχει μετρησει πολυ η εξελιξη και η Ducati εχει τον κορυφαιο του ειδους.

Δεν θα μου ειναι καθολου εκπληξη αν εμφανισει κανενα πυραυλο οπως την πρωτη χρονια των 800αριων και μετα απλα να καθισει σε αυτο αφου θα την φτασουν και οι αλλες εταιριες.

Το να λεμε και μονο οτι ο Ροσσι ξοφλησε, φοβαται και αλλα τετοια ειναι τουλαχιατον αστειο...!


Τον Ρόσσι όποιος τον πει ξοφλημένο πλανάται πλάνην οικτράν και μακάρι να μπορέσουν να λύσουν του χρόνου όλα τα προβλήματα και να δούμε μάχες με το γιατρό πιο μπροστά από τα όγδοα-ένατα ...

Αλλά όπως δείχνουν μέχρι τώρα τα πράγματα μάλλον έχουν πάρει λάθος μονοπάτι εξέλιξης και θα πρέπει να αλλάξουν ριζικά τα πράγματα ...

οψόμεθα ...

zephyr1
29/08/2011, 11:14
Ρε τον γκομενο του γιατι δεν τον δειχνει?

Λες να χει παθει καταθλιψη και γι'αυτο να μην πηγαινει?:look:

Volo
29/08/2011, 11:38
Αϊ Σιχτίρ :mad:
Τι εκκίνηση έκανε ο Spies.... πάλι καλά που δεν έπεσε, έχασα και το στοίχημα.
Τα κονσερβοκούτια της Ducati σε αυτόν τον αγώνα τα έκαναν μαντάρα. Οι πιο
πολλοί έμειναν από μπροστινά να πάρει.
Δεν είναι δυνατόν να λέμε ότι έχει ξοφλήσει ο Rossi ρε παιδιά με τόσο πρωταθλήματα.
Θα το ψάξουν και θα το βρουν δεν μπορεί...

Ξέρατε ότι ο Συνιώρης έχει σχολή οδήγησης; Πρώτη φορά το άκουσα στο Σκαϊ. :blush:
http://www.siniorisracing.gr/ Καλό :beer:
Αν δεν κάνω λάθος ο συγχωρεμένος ο αδερφός του μαζί με το Χούνδρα είχαν ξεκίνησει και το California.

Λέτε ο Rossi να ανέβει βάθρο στο Misano;

westie
29/08/2011, 11:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από kawasaki ZX-12
στον σκαι παντως ειναι πολυ βλακες οι ανθρωποι το προγραμα ελεγε οτι θα αρχισουν 21.45 και τωρα δειχνει αθλητικη εκπομπη μεχρι τις 12 παρα!!!!!

+1 και χώρια τις ανοησίες που ξεστομίζουν όλη την ώρα.Αν δείτε τον ίδιο αγώνα από BBC ή Eurosport θα καταλάβετε διαφορά....άσε τις διαφημίσεις λες κι είναι καμιά μεσημεριανή βραζιλιάνικη σούπα:yuck:

blackbusa
29/08/2011, 12:02
τελικα ειχε ανεμογκαστρι η Αντριαννα???παντως στο woop (και στην σωστη ωρα) οι αγγλοι σχολιαστες δεν ανεφεραν ουτε μια φορα ποσους μηνες μερες ωρες λεπτα και βεβαιως βεβαιως δευτερολεπτα ειναι εγκυος...ασχετα αν την εδειξαν καμποσες φορες...

συμπαθητικος αγωνας παντως....:wave2:

Volo
29/08/2011, 12:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από blackbusa
τελικα ειχε ανεμογκαστρι η Αντριαννα???παντως στο woop (και στην σωστη ωρα) οι αγγλοι σχολιαστες δεν ανεφεραν ουτε μια φορα ποσους μηνες μερες ωρες λεπτα και βεβαιως βεβαιως δευτερολεπτα ειναι εγκυος...ασχετα αν την εδειξαν καμποσες φορες...

συμπαθητικος αγωνας παντως....:wave2:

Κάτσε καλά σε παρακαλώ πάρα πολύ!!! Είναι σημαντικές πληροφορίες αυτές! Μάθαμε
πως το παιδί θα είναι και Υδροχοάκι :lol:
Παιδιά πραγματικά αν ακούσετε παρουσίαση του Toby Moody και Julian Ryder θα πάθετε πλάκα!
Είναι απίστευτοι οι τύποι. Eurosport UK.

Αν έχουν το Θεό τους οι καραγκιόζιδες του Σκαϊ. Το μοναδικό κανάλι που διακόπτει αγώνα
για διαφημίσεις. Μόνο αυτό αρκεί για να καταλάβεις πόσο σέβονται τον τηλεθεατή.

Joyrider
29/08/2011, 12:26
Ευτυχώς πρέπει να λέμε που δεν κάνουν όλοι μεσημεριανό.

menelaos46
29/08/2011, 13:30
Κρίμα για τον Σπις γιατί θα έπαιζε για πρωτιά και νομίζω θα είχε ενδιαφέρον...
Ο Πεντροσα δεν αλλάζει απ'ότι φαίνεται αιώνια δεύτερος...
Ο Ντοβιτσιόζο νομίζω αξίζει την δεύτερη εργοστασιακή περισσότερο από κάθε άλλον.
Ο Στόουνερ μακράν ο καλύτερος...
Άσχημο το λάθος Μπαρμπερα στην τελευταία στροφή! Γενικότερα μου άρεσε ως αγώνας!

chr1s_86
29/08/2011, 13:32
Casey Stoner : Absolute Domination ! :D

Dani: Πολύ καλό αποτέλεσμα, αλλά μάλλον θα είναι στη σκιά του Stoner από δω και μπρός... :dizzy:

Spies: Χαντακώθηκε στην εκκίνηση, θα ήταν σίγουρα δεύτερος, πιθανώς να πίεζε και Stoner για νίκη (οι χρόνοι του Spies όταν πέρασε το Lorenzo ήταν ισάξιοι με Pedrosa-Stoner :winka: )

Lorenzo: έχει αρχίσει να πέφτει η ψυχολογία και να ανεβαίνει η διαφορά....


Προβλήματα με μπροστινά λάστιχα σε πολλούς οδηγούς...

Ο Rossi είπε ότι το μηχανάκι του έβρισκε νεκρές :hypnotize

7gibernau
29/08/2011, 13:42
.

devil's animal
29/08/2011, 13:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από catmaster
δεν νομίζω τη στιγμή που είναι τρίτος στη βαθμολογία ... :wave2:


Αρχικά δημιουργήθηκε από menelaos46

Ο Ντοβιτσιόζο νομίζω αξίζει την δεύτερη εργοστασιακή περισσότερο από κάθε άλλον.



ρε παιδια ειναι τριτος στην βαθμολογια γιατι εχει βαθμολογηθει σε ολους τους αγωνες.
εγω ειπα οτι απλα ειναι μετριος, οχι οτι ειναι κακος. και αυτο φαινεται και απο την συγκομιδη βαθμων του μεχρι στιγμης...
εδω (http://www.motogp.com/en/riders/Andrea+Dovizioso)

δεδομενου οτι καβαλαει το καλυτερο μηχανακι στο grid, θα επρεπε να ειχε κανει κατι καλυτερο (δλδ να ειναι πιο κοντα στον stoner).
ο pedrosa ειναι 44 βαθμους πισω του και εχει χασει 3 αγωνες.
μου θυμιζει την χρυση μετριοτητα του hayden που πηρε πρωταθλημα το 2006 με 2 νικες.:rolleyes:

Takata Dome
29/08/2011, 23:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από westie
+1 και χώρια τις ανοησίες που ξεστομίζουν όλη την ώρα.Αν δείτε τον ίδιο αγώνα από BBC ή Eurosport θα καταλάβετε διαφορά....άσε τις διαφημίσεις λες κι είναι καμιά μεσημεριανή βραζιλιάνικη σούπα:yuck:

+1 για το οτι ο σχολιασμος ειναι μετριος και σχετικα ανευρος.Αλλα ρε παιδια,εχει χαμηλη τηλεθεαση ουτως ή αλλως οποτε το καταλαβαινω οτι αμα δεν διαφημισουν αβερτα θα κοπει τελειως απο το προγραμμα.Και δυστυχως δεν εχω Nova για να βλεπω Eurosport.

westie
30/08/2011, 08:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από Takata Dome
...Αλλα ρε παιδια,εχει χαμηλη τηλεθεαση ουτως ή αλλως οποτε το καταλαβαινω οτι αμα δεν διαφημισουν αβερτα θα κοπει τελειως απο το προγραμμα.Και δυστυχως δεν εχω Nova για να βλεπω Eurosport.

Σ' αυτό έχεις δίκιο:sad:

blackbusa
30/08/2011, 09:19
ΠΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΘΑ ΤΟ ΞΑΝΑΠΟΥΜΕ....


WOOP.GR

Takata Dome
30/08/2011, 11:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από blackbusa
ΠΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΘΑ ΤΟ ΞΑΝΑΠΟΥΜΕ....


WOOP.GR


Δεν μου αρεσει να τα βλεπω στον υπολογιστη γιατι:
1)Συχνα η μεταδοση ειναι κακη και κανει σπαστικες διακοπες
2)Και κυριως,δεν με βολευει,κατι δεν μου παει καλα...προτιμω χιλιες φορες την τηλεοραση!

blackbusa
30/08/2011, 11:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από Takata Dome
Δεν μου αρεσει να τα βλεπω στον υπολογιστη γιατι:
1)Συχνα η μεταδοση ειναι κακη και κανει σπαστικες διακοπες
2)Και κυριως,δεν με βολευει,κατι δεν μου παει καλα...προτιμω χιλιες φορες την τηλεοραση!

αν εχεις συνδεσει pstn εχεις δικιο...στο woop ομως εχει και HD αναλυση...χωρις καμμια διακοπη/κολλημα....αγοραζεις και ενα HDMI καλωδιο και απολαμβανεις....

AUFGEBRACHT
30/08/2011, 11:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από chr1s_86
Ο Rossi είπε ότι το μηχανάκι του έβρισκε νεκρές :hypnotize [/B]

Αααααα,έχει κι άλλες;;;;;;

ernti
31/08/2011, 00:38
Ο Ντε πουνιέ πρώτο Ντουκάτι!!
Έ ρε γλέντια!!
Κι εγώ που είχα πει ότι αφού δεν έπεσε στα δοκιμαστικά θα πέσει στον αγώνα..
Κάποιος έβαλε ζάχαρη στη βενζίνη όλων των ομάδων της ντουκάτι.
Καλό το ψέμα του Ρόσσι με τις νεκρές,μα δεν είχε δράκο..
Ο Λορένθο τώρα πρέπει να δείξει ότι έχει ψυχολογία πρωταθλητή
και να αρχίσει να παίρνει καμμιά νίκη.
Όχι τίποτ'άλλο αλλά να μη γίνουν διαδικαστικά καθαρά οι αγώνες στο τέλος.
Ο πεντρόζα υπέρ γρήγορος αλλά έπεσε στην εποχή που'ναι κι άλλοι υπέρ-γρήγοροι..
Τον Σπις παιδιά μην τον περιμένετε να κάνει ούτε τώρα ούτε ποτέ κάτι καλύτερο.Μια έτσι,μια γιουβέτσι θα'ναι πάντα.Όσο και να χτυπιέται η μάνα του.
Μαλακία έκανε η Γιαμάχα που δεν τον άφησε στα Superbikes,να'χει μια μόνιμη αξία εκεί πάντα,και ενίοτε κανα βάθρο.
Ο Στόουνερ από άλλο ανέκδοτο,και μάλλον θα βγει πρωταθλητής στο Phillip island,αν συνεχίσει έτσι.

7gibernau
31/08/2011, 00:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από chr1s_86

.

Ο Rossi είπε ότι το μηχανάκι του έβρισκε νεκρές :hypnotize
και στου τσακ νορρις τα οχηματα ολες νεκρες ειναι...

chr1s_86
02/09/2011, 01:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από AUFGEBRACHT
Αααααα,έχει κι άλλες;;;;;;


Αρχικά δημιουργήθηκε από 7gibernau
και στου τσακ νορρις τα οχηματα ολες νεκρες ειναι...

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :beer: