PDA

View Full Version : Αμμοβολη που ???



g_m900
27/08/2011, 05:38
Ολο και καποιος θα ξερει που να κανω αμμοβολη εδω Αθηνα.
Θελω να κανω στα τελικα του R1 για να τα βαψω.

Για πειτε...

Κοστος περιπου ξερει κανεις;;

Ευχαριστω...

Acacius
28/08/2011, 03:53
[απολογίες για το ημι-hijack]

Και για Κρήτη αν ξέρετε, πείτε το, μη ντρέπεστε...

sv9cvk
28/08/2011, 18:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από g_m900
Ολο και καποιος θα ξερει που να κανω αμμοβολη εδω Αθηνα.
Θελω να κανω στα τελικα του R1 για να τα βαψω.

Για πειτε...

Κοστος περιπου ξερει κανεις;;

Ευχαριστω...

Αν θες υαλοβολη τοτε ο Μανιατακος ,δεν ξερω ομως αν κανει αμμοβολη



Αρχικά δημιουργήθηκε από Acacius
[απολογίες για το ημι-hijack]

Και για Κρήτη αν ξέρετε, πείτε το, μη ντρέπεστε...

Τι θελεις ακριβως να κανεις?
Εχω εναν φιλο εδω Ρεθυμνο που κανει αμμοβολες ,εκει εχω κανει αμμοβολη στα πλαισια των μοτο που εχω ανακατασκευασει .

Acacius
29/08/2011, 01:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από sv9cvk
Τι θελεις ακριβως να κανεις?
Εχω εναν φιλο εδω Ρεθυμνο που κανει αμμοβολες ,εκει εχω κανει αμμοβολη στα πλαισια των μοτο που εχω ανακατασκευασει .

Δεν ξέρω ακριβώς ακόμα, για ένα πρότζεκτ που έχω στα σκαριά ρωτάω αλλά είμαι (και μάλλον θα μείνω για κάμποσο ακόμα) στο θεωρητικό. Ιδανικά θα ήθελα να ασχοληθώ εγώ με αυτό (κοιτούσα για συστήματα με σόδα) αλλά δεν το πολυβλέπω λόγω μεγέθους (πλαίσιο-κινητήρα-κέντρα τροχών και άλλα ψιλά) και άλλων παραγόντων, οπότε θα προτιμούσα να τα δώσω και να τα πάρω έτοιμα.

Τα "σημεία και τέρατα" που έχεις κάνει τα παρακολουθώ με πολύ ενδιαφέρον και αρκετή ζήλεια. :beer:

Αν δεν έχεις αντίρρηση σκόπευα να σου ζητήσω κάποια στιγμή 1-2 πληροφορίες, όταν θα ξέρω καλύτερα πού θα πάει το πράμα.

the who
29/08/2011, 13:25
Στο Μενιδι.Λ.Καραμανλη,οπως ανεβαινεις απο εθνικη κανεις δεξια στα πλακακια Νικολακακης.Ενας καροδρομος ειναι,αν ρωτησεις θα σου πουν.

kapnias
27/02/2015, 21:05
Εχω εναν φιλο εδω Ρεθυμνο που κανει αμμοβολες ,εκει εχω κανει αμμοβολη στα πλαισια των μοτο που εχω ανακατασκευασει .

Για να μην ανοίγω καινουργιο, ξεθάβω αυτο.

Στο Ρέθυμνο πού θα πάω να κάνω αμμοβολή ενα πλαίσιο;
Ευχαριστώ !!