PDA

View Full Version : Που να παω το παπί?



thedocgr
27/08/2005, 11:02
Ξέρει κανείς κανένα καλό συνεργείο να πάω το παπί μου (50cc μοντέλο '80) που τράκαρε και θέλει και καλίμπρα; Το πήγα σε δυο και είναι σαν να το αποφεύγουν! Το έχω μέχρι τώρα καλοδιατηρημένο και δεν το πετάω!

afrotwin
27/08/2005, 16:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από thedocgr
Ξέρει κανείς κανένα καλό συνεργείο να πάω το παπί μου (50cc μοντέλο '80) που τράκαρε και θέλει και καλίμπρα; Το πήγα σε δυο και είναι σαν να το αποφεύγουν! Το έχω μέχρι τώρα καλοδιατηρημένο και δεν το πετάω!

kanis megali vlakia pou den to petas
8a tous dosis gia mia fora tin efkeria na petaksi ke na niosi tin elef8eria tou petagmatos
pos leme kalitera mias oras sklavia ke filaki
para saranta xronia skavia ke filaki...
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

ama ise sines8imatika demenos ela na sou po pos na to kanis ena oreo xitirio na to liosis ke na to kanis pia psistaria as poume...
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

ego pantos sou protino
malon se parakalo na to petaksis
dostou aftin tin efkeria
min ise mizeros
afto tosa ekane gia sena toso kero

:lol: :lol: :lol: :lol:

periklisk
27/08/2005, 19:39
Δε νομίζω πως σε συμφέρει οικονομικά να το φτιάξεις.... καλύτερα στείλτο και πάρε ένα άλλο.

life_dab
27/08/2005, 23:33
Λοιπον πιστευουμε οτι μια βολτα στα λιμανακια με αγροτικο ειναι οτι χρειαζεσαι για να βρεις την ησυχια σου....


ΒΗΜΑΤΑ

1) Αν δεν ειναι μπλε...το βαφεις με σπρευ (εννοειται μπλε)

2) Το φορτωνεις στο αγροτικο προσεχτικα για να μην γρατζουνισεις την καροτσα.

3) Οδηγεις προσεχτικα για να μην πεσει και γρατζουνισει την καροτσα.

4) Παρκαρεις απεναντι απο την καντινα (ωρα αιχμης) για να δωσεις και το καλο παραδειγμα και ξεφωρτωνεις....προσεχτικα για να μην γρατζουνισεις την καροτσα.

5) Του δινεις μια δυνατη σπρωξια για να πεσει κατευθειαν στην θαλασσα και να μην γρατζουνισει τον βραχο...

6)Μας φωναζεις στην καντινα και κερνας μπυρες και πυροσκυ για να γιορτασουμε το γεγονος.


Φιλικα Νικηφορος & Γιωργος!!!

ixnilatis
28/08/2005, 09:28
Επίσης μια πιο πολιτισμένη πρόταση είναι να το παραδώσεις (σαν δωρεά εννοείται) σε ένα Moto Museum και να το βάλουνε σε βιτρίνα!!!



Δε φαντάζεσαι τι ευχαρίστηση θα νίωσει το Hondaki σου που μετά από 25 χρόνια θα αράξει επιτέλους....

:wave2:


22470

ixnilatis
28/08/2005, 09:29
:uplate:


22471

adam_tsouk
28/08/2005, 21:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από life_dab


Φιλικα Νικηφορος & Γιωργος!!! \




Πλάκωσαν και οι γκέι!!


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

periklisk
28/08/2005, 23:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από adam_tsouk
\




Πλάκωσαν και οι γκέι!!


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :a028:

pepenaxos1
29/08/2005, 08:51
[QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από afrotwin
[B]kanis megali vlakia pou den to petas
8a tous dosis gia mia fora tin efkeria na petaksi ke na niosi tin elef8eria tou petagmatos
pos leme kalitera mias oras sklavia ke filaki
para saranta xronia skavia ke filaki...
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

ama ise sines8imatika demenos ela na sou po pos na to kanis ena oreo xitirio na to liosis ke na to kanis pia psistaria as poume...
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

ego pantos sou protino
malon se parakalo na to petaksis
dostou aftin tin efkeria
min ise mizeros
afto tosa ekane gia sena toso kero




:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

pepenaxos1
29/08/2005, 08:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από thedocgr
Ξέρει κανείς κανένα καλό συνεργείο να πάω το παπί μου (50cc μοντέλο '80) που τράκαρε και θέλει και καλίμπρα; Το πήγα σε δυο και είναι σαν να το αποφεύγουν! Το έχω μέχρι τώρα καλοδιατηρημένο και δεν το πετάω!

Εχει εδω παρακατω μια λιμνη και απαγορευεται και το κυνηγι... οποτε θα περασει καλα την υπολοιπη ζωη του...

:lol: :lol: :lol:

thedocgr
29/08/2005, 09:00
Χαίρομαι πάντως ρε παιδιά που υπάρχει τόσο χιούμορ. Αλήθεια τίποτα άλλο δεν είχατε να κάνεται κυριακάτικα; Για δείτε το κι έτσι...

idi
29/08/2005, 09:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από thedocgr
Χαίρομαι πάντως ρε παιδιά που υπάρχει τόσο χιούμορ. Αλήθεια τίποτα άλλο δεν είχατε να κάνεται κυριακάτικα; Για δείτε το κι έτσι...

δηλ ΣΟΒΑΡΑ το λες οτι θα το φτιαξεις??????????????????? ...

παπι 25 χρονων!!!!!!!!!!!! σε καλιμπρα!!!!!

:hypnotize :dizzy: :eyepop: :sick:

ixnilatis
29/08/2005, 18:17
:uplate: :hypnotize :look: :uplate: :hypnotize :look: :uplate: :hypnotize :look:


ΈΝΑ ΠΑΠΙ 25 ΕΤΩΝ..... :dizzy:


22704

pepenaxos1
08/09/2005, 11:27
Επαθα ζημια...
Ρε παιδια επαθα ζημια στην μηχανη που βλεπετε και δεν θελω να την αποχωριστω... Ξερετε κανεναν καλο μαραγκο που να εχεις γνωσεις σε... μοτοξυλετες... να την βαλει στην καλιμπρα μπας και ισιωσει η να την βαλω στο τζακι τωρα που θα χειμωνιασει?

:lol: :lol:


23362

johnpagr
08/09/2005, 11:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από thedocgr
Ξέρει κανείς κανένα καλό συνεργείο να πάω το παπί μου (50cc μοντέλο '80) που τράκαρε και θέλει και καλίμπρα; Το πήγα σε δυο και είναι σαν να το αποφεύγουν! Το έχω μέχρι τώρα καλοδιατηρημένο και δεν το πετάω!


to apofevgoun giati an to steiloun sthn kalimpra kai paei na to isiosei 8a sto steiloun pisw se pitsa hat syskevasia 2 se 1.
ase pou 8a sou paroun 3 fores thn ypo8etikh aksia tou papiou.
opote : den kratas ta lefta afta, na ta dwseis prokatavolh gia ena pio kainourio????

bartlal
08/09/2005, 13:54
το Ζαππειο μαλλον εχει δοση χιουμορ αρα δεν το προτεινω... :a45: :rotflmao:

620
08/09/2005, 13:59
Pare mia bariopoula kai ferto monos sou.An meta sou kobei to timoni aristera h deksia afarmose thn texnikh ths bariopoulas sto pirouni h sto timoni analoga..
Kalh tyxh kai kalh douleia :a10:

ixnilatis
08/09/2005, 17:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από 620
Pare mia bariopoula kai ferto monos sou.An meta sou kobei to timoni aristera h deksia afarmose thn texnikh ths bariopoulas sto pirouni h sto timoni analoga..
Kalh tyxh kai kalh douleia :a10:



:lol: :rotflmao: :lol: έχω κλάσει στο γέλιο :rotflmao: :rotflmao: :lol: :rotflmao: :rotflmao:

L.A.x6x9x
08/09/2005, 23:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από pepenaxos1
Επαθα ζημια...
Ρε παιδια επαθα ζημια στην μηχανη που βλεπετε και δεν θελω να την αποχωριστω... Ξερετε κανεναν καλο μαραγκο που να εχεις γνωσεις σε... μοτοξυλετες... να την βαλει στην καλιμπρα μπας και ισιωσει η να την βαλω στο τζακι τωρα που θα χειμωνιασει?

:lol: :lol:


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
Gamithika στο γελιο:a2: :a2: :a2: :a2:

afrotwin
09/09/2005, 09:05
re akoma kalimpronoume ton papio?

mpravo soukse to ptino....:rotflmao: :rotflmao:

L.A.x6x9x
10/09/2005, 00:23
Εγώ πάντως λέω να μαζέψουμε Κανά 100 €δακια να τα δώσουμε στο παλικάρι να πάει να το πετάξει να μη βασανίζεται άλλο!!!!



:a24:


:a022: