PDA

View Full Version : Νούμερα ΜΕΓΑΛΑ



csofos
28/08/2011, 09:07
Χτες το μεσημέρι, βρισκόμουνα στη συμβολή των οδών Chapel και High st. Είναι πολύ γνωστό μέρος, με πολλά καταστήματα εδώ στη Μελβούρνη. Περίμενα το tram μαζί με καμια άλλους 10, ενώ ταυτόχρονα υπήρχε πολύς κόσμος (όπως είναι φυσικό) πάνω-κάτω. Εκεί λοιπόν που περιμέναμε το tram, βλέπω προς μεγάλη μου έκπληξη, μια γυναικα (που φαινόταν ότι είχε χάσει τη μπάλα) γύρω στα 40 της, να κατεβάζει τα παντελόνια της στη μέση του πεζοδρομίου και συνέχιζε (έτσι στα όρθια) το τσιγάρο της. Μετά από λίγα δευτερόλεπτα, κάθεται με βαθύ κάθισμα και...... κατουράει.
Έτσι απλά! Σα να μη συμβαίνει τίποτα!!!!! Μόλις τελειωσε, σήκωσε τα παντελόνια της και ξανακατσε στο παγκάκι, συνεχίζοντας το τσιγαρο της!!!

Έχει πολλούς εδώ που έχουν χάσει τη μπάλα. Αλλα ότι έχει και πολλούς που χάσανε και το γήπεδο... δεν το ήξερα!!
Βλέπω πολύ σύντομα να κάνω ένα ολόκληρο topic αλλα και ετήσια ημερολόγια :rotflmao:

guzzistas
28/08/2011, 09:37
:lol: :lol:

megatim
28/08/2011, 11:37
Ήμουν εκεί και το τράβηξα βίντεο!

http://bannedfromyoutube.com/watch_video.php?v=f51decc3724eb4c

DimChios
28/08/2011, 18:34
το νου σου Χριστοδουλε, μπορει να σε εχει παρει η καμερα!

Μη με πιεζεις, δεν μπορω να ποσταρω βιντεακια...

:winka:


megatim σε βλεπω για μπανακι συντομα!

:p

csofos
28/08/2011, 23:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
το νου σου Χριστοδουλε, μπορει να σε εχει παρει η καμερα!
:p
Μη μου λες τέτοια :a45:
Αν και αυτή εδώ είναι κορυφή. Η δικια μας ήταν.... για τα μπάζα!!

megatim
29/08/2011, 14:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
megatim σε βλεπω για μπανακι συντομα!
:p

Όχι άλλο μπανάκι, σε παρακαλώ, πήγα ένα Σάββατο στη Ζάκυνθο και γύρισα καμμένος σαν τον κώλο της μαιμούς. Ακόμα ξεφλουδίζω, ένα μήνα μετά.

:rotflmao: