PDA

View Full Version : ΚΑΛΟ ΧΕΙΜΩΝΑ



gergio
27/08/2005, 20:20
Καλα στην αθηνα την βγαλατε??:confused:
πηρα την ζουζου και πηγα ταξιδακι ,το εξης δρομολογιο
αθηνα ,θεσσ/κη ,χαλκιδικη ,ρεντινα,ασπροβαλτα,δραμα.σερρες.καβαλα,πρωτη,ξανα χαλκιδικη και μετα αθηνα:hypnotize
πρωτη φορα πηγα ετσι μακρια με μηχανι ,τι να πω ηταν τελεια δεν το περιμενα να παω τοσο ανετα μεχρι θεσσαλονικη μονο 2 στασεις!!!το εργαλειο ειναι τελειο ,αα μεχρι τον λεβεντι πηγαινα μαζι με μια αλλη ζουζου 750 μαυρη ,μιλαμε το μηχανακι κυκλοφορει παντου σχεδον σε ολα τα μερη ειδα απο μια ζ 750
δυστηχος τωρα τελειωσαν οι καλες βολτες,γιατι θα υπαρξουν και αλλες αλλα.........οχι σαν αυτες
καλο χειμωνα!!!!:a9:


22425

gergio
27/08/2005, 20:21
αχχ


22428

adam_tsouk
28/08/2005, 23:47
Πάντα όρθιος με πολλά και καλά χλμ.

Αλλά γιατί εμείς στην Αθήνα;

Τι σε κάνει να το πιστεύεις; (ασχέτως εάν εγώ πήγα αεροπορικώς διακοπές):lol:

gergio
29/08/2005, 00:05
:p το ειπα επιδη σας εβλεπα συνεχεια μεσα!!
παντος πολυ ζου ζου κυκλοφοραει!!!!

AFTER
29/08/2005, 00:16
Ειδες πως γινεται το λαστιχο στην εθνικη?

Ειδικα αν ταξιδευεις με 160+ ξεσκιζεται τελειως!
Εμενα εχει αρχισει και παταει και αναμεσα στα αυλακια,θελει αλλαγη

ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΑΣ
29/08/2005, 23:57
ΩΡΑΙΟΣ Ο ΣΥΜΦΟΥΡΙΤΗΣ .... Α...ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΑΣΩ ....ΚΟΡΙΤΣΙΑ .... ΘΕΛΕΤΕ ΛΑΣΤΙΧΑΚΙΑ .......ΜΗΝ ΤΟ ΑΜΕΛΕΙΤΕ ......

javaneze
30/08/2005, 00:39
Πραγματι πολυ καλη διαδρομη!!!
Αληθεια φιλε, με τι μεση ταχυτητα ταξιδευες? δεν σε ενοχλουσε ο αερας?
Μου φαινονται πολλα χιλιομετρα για γυμνη μηχανη, αλλα βεβαια εγω εχω παντα στο μυαλο μου την κοντρα του αερα στην ψηλη θεση του ΧΤ... στο Ζ εχει μεγαλη διαφορα?

idi
30/08/2005, 11:26
το Ζ δεν εχει καμια σχεση με το XT ή οποιοδηποτε μονοκυλινδρο

μεχρι τα 140 χλμ/ω ταξιδευεις ΑΝΕΤΟΤΑΤΑ οσα χλμ γουσταρεις (βοηθαει και η αριστη εργονομια)

για παραπανω σε ταξιδι (ξες... Αθηνα-Ναυπλιο ΔΕΝ ειναι ταξιδι... ειναι βολτα!!!! ) θες μηχανη με φερινγκ

GTZ750
30/08/2005, 13:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΑΣ
ΩΡΑΙΟΣ Ο ΣΥΜΦΟΥΡΙΤΗΣ .... Α...ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΑΣΩ ....ΚΟΡΙΤΣΙΑ .... ΘΕΛΕΤΕ ΛΑΣΤΙΧΑΚΙΑ .......ΜΗΝ ΤΟ ΑΜΕΛΕΙΤΕ ......

πολυ καλος ο georgio και θελει πολυ θεληση να κανεις τοσο μεγαλη διαδρομη!!!!!!μπραβο!!!!!

εσυ τωρα μιλτο που εχεις χαθει???

οσο για τα λαστιχα εχω αλλαξει δυο πισω και ενα μπροστα με 18000 χιλιομετρα!!!:D

ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΑΣ
30/08/2005, 16:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από GTZ750
πολυ καλος ο georgio και θελει πολυ θεληση να κανεις τοσο μεγαλη διαδρομη!!!!!!μπραβο!!!!!

εσυ τωρα μιλτο που εχεις χαθει???

οσο για τα λαστιχα εχω αλλαξει δυο πισω και ενα μπροστα με 18000 χιλιομετρα!!!:D

OΛΟ ΣΧΕΔΟΝ ΤΟΝ ΑΥΓΟΥΣΤΟ ΕΛΛΕΙΠΑ ... ΠΙΣΩ ΞΑΝΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ... ΓΙΑ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΕΔΩ ... ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΑΝ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΛΙΓΑΚΙ ... ΘΕΛΩ ΒΟΛΤΑ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ... ΕΧΩ ΠΑΘΕΙ ΣΤΕΡΗΣΗ ....:sick:

gergio
30/08/2005, 20:07
πραγματι το λαστιχο ξεσκιζεται εδω η foto ειναι οταν πηγαινα γιατι μετα το λαστιχο οταν γυριζα σχεδον τετραγωνηστικε:(
τωρα το Ζ δεν εχει καμια σχεση με το χτ στο ταξιδη .στο πηγαινε ταξιδευα με 120-140 και με 2 στασεις μονο περιπου 20' στο ελα ταξιδευα με 140-160 αλλα με περισσοτερες στασεις πχ τεμπη,στυλιδα 1 ωρα για καφεδακι κ.τ.λ
ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΑ να παω τοσο ανετα το μονο αρνητικο ηταν που δεν μπορουσα να ταξιδευω σε πιο γρηγορους ρυθμους πχ180 σταθερα και δευτερον η μονη κουραση που ειχα ηταν οτι πιανοτανε ο κ@λ@ς μου απο την σελα :cool:
παντος το ευχαρηστιθηκα και θα το ξαναεκανα ενετα!


22757

gergio
30/08/2005, 20:11
που να βλεπατε τι τραβηξα για να ερθω εδω!!!! γιαυτο μου αρεσει η ζου ζου γιατι τα κανει σχεδον ολα!!!!:smokin:


22758

BAD BOY
30/08/2005, 23:11
ΣΤΡΙΦΤΩ ΤΟ ΖΗΤΑ ΡΕ GERGIO...EXEIS 3 ΠΟΝΤΟΥΣ ΑΚΟΜΑ ΣΤΟ ΛΑΣΤΙΧΟ ΛΕΜΕ...ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΧΟΝΔΑ:yuck:
:beer: :beer: :beer: :lol:

adam_tsouk
31/08/2005, 00:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΑΣ
OΛΟ ΣΧΕΔΟΝ ΤΟΝ ΑΥΓΟΥΣΤΟ ΕΛΛΕΙΠΑ ... ΠΙΣΩ ΞΑΝΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ... ΓΙΑ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΕΔΩ ... ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΑΝ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΛΙΓΑΚΙ ... ΘΕΛΩ ΒΟΛΤΑ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ... ΕΧΩ ΠΑΘΕΙ ΣΤΕΡΗΣΗ ....:sick:



Τη Πέμπτη πάμε βόλτα λέμεεεεεε...





Όσο για τα χιλιόμετρα σε ταξίδι εγώ πάω άνετα μέχρι 160 μετά με ψιλοτραβάει ο αέρας πίσω και κουράζεται ο αυχένας μου!



Α! Και εμένα γμτ τετράγωνο έχει γίνει το λάστιχο! :bigcry:

Lazio
31/08/2005, 08:38
δεν ειστε στριφτερα τυπακια γιαυτο :D :D
Πλακα πλακα και εμενα ετσι βλεπω να γινεται το λαστιχο αν δεν παω καμια στροφοδιαδρομη εκτος Αθηνων
:smilea:

ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΑΣ
01/09/2005, 00:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από Lazio
δεν ειστε στριφτερα τυπακια γιαυτο :D :D
Πλακα πλακα και εμενα ετσι βλεπω να γινεται το λαστιχο αν δεν παω καμια στροφοδιαδρομη εκτος Αθηνων
:smilea:


ΜΠΑ ..... ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ....
ΘΕΛΩ ΒΟΛΤΑ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ......


ΤΕΛΙΚΑ ΔΟΥΛΕΥΩ ΚΑΙ ΠΕΜΠΤΗ - ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ..... ΑΠΟ ΒΔΟΜΑΔΑ ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ ...

gergio
01/09/2005, 19:14
ρε παιδια κανονιστε κανα σαββατακι η και καμια κυριακη τις καθημερινες ειναι δυσκολα τα πραγματα!!!!

stako
02/09/2005, 09:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από gergio
ρε παιδια κανονιστε κανα σαββατακι η και καμια κυριακη τις καθημερινες ειναι δυσκολα τα πραγματα!!!!

Κοντά ή μακριά? Πχ καφεδάκι Σούνιο?

Μέσω ΑΟ και Λαυρίου στο πήγαινε και παραλιακά στο έλα?

gergio
03/09/2005, 21:39
φιλε μου stako sorry αλλα εχω κατι πλεξιματα και δεν ειδα το μυνημα σου ισως να το κανονισουμε για την αλλη κυριακη:wave2:

stako
05/09/2005, 09:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από gergio
φιλε μου stako sorry αλλα εχω κατι πλεξιματα και δεν ειδα το μυνημα σου ισως να το κανονισουμε για την αλλη κυριακη:wave2:

Its ok, κι εγώ τελικά το Σάββατο έίδα τα σύννεφα και δεν πήγα πουθενά, την Κυριακή είδα τα Superbikes..........με λίγα λόγια μουχλιάσαμε και αυτό το ΣΚ..........ααααχ..........ένα Σέρρας θα μας σώσει...........άντε να δούμε.........

Το βλέπουμε πάντως για επόμενο ΣΚ αν είναι.

:wave2: