PDA

View Full Version : Πληροφορίες για αγώνα Πανελλήνιου Ταχύτητας στα Μέγαρα.



mastroxristos
03/09/2011, 00:35
Την Κυριακή 11-9-2011 σκέφτομαι να επισκεφτώ την πίστα των Μεγάρων για να παρακολουθήσω τον αγώνα που θα γίνει εκεί (Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ταχύτητας).Θέλω αν ξέρει κάποιος φίλος να μου πει τι ώρα ξεκινάν οι αγώνες,αν υπάρχει κάποιο αντίτιμο που πρέπει να πληρώσεις και που περίπου είναι η πίστα (ξέρω ότι είναι από τη μεριά προς Αθήνα).Ευχαριστώ εκ των προτέρων και πάντα όρθιοι και με κράνος παίδες.

sotos 8
03/09/2011, 07:30
Λοιπον μαστορα καταρχας για να ερθεις στην πιστα βγαινεις στην δευτερη εξοδο τον Μεγαρων που ειναι αυτη μετα τα γκουντις και η πινακιδα γραφη ΠΑΧΗ , μολις ανεβεις την γεφυρα κανεις αριστερα και στα πενηντα μετρα απεναντι απ το περιπτερο παλι αριστερα οπου υπαρχει και ταμπελα μεγαλη που γραφει ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΔΡΟΜΙΟ ΜΕΓΑΡΩΝ , κατα πασα πιθανοτητα εκει θα κοβεις και το εισητηριο που η τιμη του ΘΑ ειναι γυρο στα 10 ευρω , οι αγωνες ξεκινανε στις 10 οι μικρες κατηγοριες και τελειωνουν κατα της τρεις μα την Formoyla Extreme ( την μεγαλυτερη κατηγορια ) :wave2:

jvertigo
07/09/2011, 19:40
Συμμετοχές Μέγαρα
http://motopressnews.blogspot.com/2011/09/blog-post_07.html :beer:

marulis
07/09/2011, 22:00
http://www.rockharadio.com/Έχει τώρα εκπομπή και για τον αγώνα

menelaos46
07/09/2011, 22:35
Λοιπον μαστορα καταρχας για να ερθεις στην πιστα βγαινεις στην δευτερη εξοδο τον Μεγαρων που ειναι αυτη μετα τα γκουντις και η πινακιδα γραφη ΠΑΧΗ , μολις ανεβεις την γεφυρα κανεις αριστερα και στα πενηντα μετρα απεναντι απ το περιπτερο παλι αριστερα οπου υπαρχει και ταμπελα μεγαλη που γραφει ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΔΡΟΜΙΟ ΜΕΓΑΡΩΝ , κατα πασα πιθανοτητα εκει θα κοβεις και το εισητηριο που η τιμη του ΘΑ ειναι γυρο στα 10 ευρω , οι αγωνες ξεκινανε στις 10 οι μικρες κατηγοριες και τελειωνουν κατα της τρεις μα την Formoyla Extreme ( την μεγαλυτερη κατηγορια )

Έτσι ακριβώς!

7gibernau
07/09/2011, 22:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από menelaos46
Έτσι ακριβώς! εσυ θα τρεξεις???

menelaos46
08/09/2011, 00:05
εσυ θα τρεξεις???

Εγώ δε θα τρέξω, θα τρέξω σίγουρα Σέρρες και αν πάνε όλα καλά και στον δεύτερο αγώνα των Μεγάρων. :beer:

7gibernau
08/09/2011, 00:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από menelaos46
Εγώ δε θα τρέξω, θα τρέξω σίγουρα Σέρρες και αν πάνε όλα καλά και στον δεύτερο αγώνα των Μεγάρων. :beer:
σε ειχα ετοιμο για μαυρη σημαια.......
θα ειμαι απο μεσα την κυριακη....

menelaos46
08/09/2011, 00:22
σε ειχα ετοιμο για μαυρη σημαια....... θα ειμαι απο μεσα την κυριακη....

Θα πρέπει να περιμένεις ως τον δεύτερο αγώνα δυστυχώς...

menelaos46
08/09/2011, 00:31
http://www.youtube.com/watch?v=9BpdZyWCU8Q

Καγκουράκος???????



Υ.Γ. Σορρυ για το spam αλλά δε μπορώ να κρατηθώ......

Allst@rf
08/09/2011, 00:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από menelaos46
Θα πρέπει να περιμένεις ως τον δεύτερο αγώνα δυστυχώς...

σαν θεατής θα είσαι;

να κανείς κατασκοπεία τους αντιπάλους σου;


:lol:

menelaos46
08/09/2011, 00:38
σαν θεατής θα είσαι; να κανείς κατασκοπεία τους αντιπάλους σου;


Όχι δε μπορώ να βάλω άδεια μόνο και μόνο για να κατέβω να δω αγώνα και τα έξοδα είναι πολλά.
Πάντως θα με βοηθούσε μιας και δεν έχω δει αγώνα στα Μέγαρα και μιας και θα τρέξει και ο Μπούστας θα έχει πολύ ενδιαφέρον για τους παρατηρητές...

7gibernau
08/09/2011, 00:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από menelaos46
Καγκουράκος???????



Υ.Γ. Σορρυ για το spam αλλά δε μπορώ να κρατηθώ......
+46:eyepop:

Υπαρχει και αλλος στην ελλαδα που τον γουσταρει απ οτι καταλαβα.....