PDA

View Full Version : Σε είδα Vol VI



Σελίδες : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

sniper
23/05/2011, 11:46
Η συνέχεια από εδώ (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?postid=2004377#post2004377)

Παρακαλώ να μένουμε στο τι βλέπουμε στο δρόμο κι όχι σε κάτι που έχει συζητηθεί εκτενώς στο παρελθόν (πχ το κόψιμο ενός Κ8)

Εχετλαίος
23/05/2011, 11:59
Σε είδα κοντά στον Αγ. Λουκά ξάπλα ανάμεσα στο διαλυμένο Midas και στο αμάξι που σε χτύπησε...Με το παντοφλάκι και ξεκράνωτη, έδειχνες να πονάς πολύ. Γιατί πήγαινες ανάποδα στο μονόδρομο βρε κοπέλα μου;
10 μόλις λεπτά μετά με προσπερνάει στο ύψος της Σούδας χιλιάρι Fazer, με τον οδηγό ξεκράνωτο (είπαμε, εδώ Χανιά έχει πολύ ζέστη) με κοντομάνικο παντιέρα και πηγαίνοντας χωρίς αύριο! Φετίδια στις στροφές!
Ό,τι και να πει κανείς...
:sad:

Road67
23/05/2011, 13:14
Εγώ σε είδα επιχειρώντας με πράσινο στους πεζούς να περάσω τη διασταύρωση αλώβητος μπας και καταφέρω να φτάσω στο απέναντι πεζοδρόμιο, το μπλε στρώμα επίσης σε είδε κι εσύ με το 500 κοπελιά που έφτιαχνες τις αφέλειες σου στον καθρέφτη εκείνη την ώρα δεν είδες ούτε το στρώμα που νομίμως έστριβε και νομίμως είχε σταματήσει στο ελεγχόμενο φανάρι να με αφήσει να περάσω και παραλίγο να μας κάνεις ένα σώμα καμία ψυχή. Πρόσεχε όμως γιατί μερικά βράδια κυκλοφορεί εδώ πέρα κι ένας άλλος χαζός με ένα φροντέρα μη βρεθείτε να κάνετε παρέα στον Όλυμπο.
Αφού φτάσαμε και σήμερα σπίτι σώοι τυχεροί είμαστε κι εγώ και το παλικάρι με το στρώμα :rolleyes:

loylas
23/05/2011, 15:34
Σας ειδα BMWακηδες στην γεφυρα του Μπανια στον Ευηνο. Ησασταν καμποσοι. Κατεβαινατε προς Ναυπακτο κατα τις 11:30 το πρωι. :beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

Εγω εφτασα μεχρι Προυσο, χτυπησα κατι παιδακια σουπερ ντουπερ κ πισω παλι:cool: :cool:

loylas
23/05/2011, 15:37
Επισης πολλες :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: στην εταιρη μοτοπαρεα που συναντησαμε στα Δουνέικα. Ηπιαμε τα καφεδακια μας, τα ειπαμε, ξανασυναντηθηκαμε Θερμο κ επειτα οι δρομοι μας χωρισαν.


Παντα ορθιοι ολοι να βολταρουμε;) ;) ;)

vaska
23/05/2011, 16:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από loylas
Σας ειδα BMWακηδες στην γεφυρα του Μπανια στον Ευηνο. Ησασταν καμποσοι. Κατεβαινατε προς Ναυπακτο κατα τις 11:30 το πρωι. :beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

Εγω εφτασα μεχρι Προυσο, χτυπησα κατι παιδακια σουπερ ντουπερ κ πισω παλι:cool: :cool:

Ευτυχώς και πήρες τηλ. για να πάμε μαζί.


Αλλά πιθανότατα φοβήθηκες μη σου φάω τα παϊδάκια σου

:bigcry: :bigcry: :bigcry:

ξεφτίλα έ ξεφτίλα

:yuck: :yuck: :yuck:

harris_x
23/05/2011, 17:46
με είδα......












εσείς όμως δε με είδατε!

:smokin:





:ρακή: :ρακή: :ρακή: :ρακή: :ρακή: :ρακή: :ρακή: :ρακή:


227092

harris_x
23/05/2011, 17:49
Την επόμενη φορά θα με δείτε όμως!

:winka:

MikeG
23/05/2011, 18:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από harris_x
Την επόμενη φορά θα με δείτε όμως!

:winka:


Λεωφόρος Δημοκρατίας, Ηράκλειο Κρήτης.

s_gogos
23/05/2011, 18:56
Θα με δείτε απόψε να βολτάρω προς λευκό πύργο με την ιταλική μου φριτέζα...
Δυστυχώς το υπουργείο συγκοινωνιών δεν επιδοτεί τέτοιου είδους, σπάνιους - προσεχώς προς εξαφάνιση - 2τροχους καπνοπαραγωγούς και έτσι ύστερα από κανα 20ήμερο ξάπλας στην αποθήκη, καιρός να τηγανίσουμε καμία πατατούλα (αφού τα μαρούλια μπαίνουν στην άκρη για το καλοκαίρι και δεν φτάνουν για κάτι καλύτερο)...
Παρόλα αυτα Που ή Σου ή ΠουΣου, καιρού πάντα επιτρέποντος, πιθανότατα θα με δείτε στα ορεινά στροφηλήκια της Χαλκιδικής, προς Αρναία, με κατάληξη την Ιερισσό.
Η όποια παρέα θα ήταν ευπρόσδεκτη...

harris_x
23/05/2011, 20:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από MikeG
Ηράκλειο Κρήτης.
Σωστά, αλλά δυστυχώς μόνο για 7 ώρες :(

Την επόμενη φορά (θα είναι σύντομα) θα μείνω και θα σας δω :winka:

:beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

loylas
23/05/2011, 20:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από vaska
Ευτυχώς και πήρες τηλ. για να πάμε μαζί.


Αλλά πιθανότατα φοβήθηκες μη σου φάω τα παϊδάκια σου

:bigcry: :bigcry: :bigcry:

ξεφτίλα έ ξεφτίλα

:yuck: :yuck: :yuck:

Ηταν ξαφνικο, αγορινα.

Παντως εχω σκοπο τουλαχιστον 3 απο τις 4 Κυριακες του μηνα να το σκαω, εστω κ για ενα καφε.

Θα ασου ριξω συρμα, φιλος

:wave2: :wave2: :wave2: :wave2:

vaska
23/05/2011, 20:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από loylas
Ηταν ξαφνικο, αγορινα.

Παντως εχω σκοπο τουλαχιστον 3 απο τις 4 Κυριακες του μηνα να το σκαω, εστω κ για ενα καφε.

Θα ασου ριξω συρμα, φιλος

:wave2: :wave2: :wave2: :wave2:


Τώρα μιλάς όμορφα

:wave2: :wave2:

georgio
23/05/2011, 20:53
Με είδα στο Σαρακάκη για τρια μπλιμπλίκια να τρώω την άπειρη γραφειοκρατία στη μάπα...

μιλάμε ο θεούλης που σχεδιάσε το σύστημα έτσι, πρέπει να ήρθε από Ουγκάντα...

από τα 15 και κάτι ευρώ που πήραν χάλασαν τα 5 σε χαρτί για να παίζουμε από τον πάγκο σε μια τζαμαρία δίπλα στο ταμείο, μετά στο ταμείο και πίσω στον πάγκο... δύο φορές... μια στην παραγγελία, μια στην παραλαβή... :bigcry:

Ichigo
23/05/2011, 23:02
Σε είδα ΚΤΜ990 γκρι να μου πηγαίνεις σπασμένες 1ες 2ες 3ες στην Κηφισίας στο φάρο ως Κατεχάκη και να σε μαζεύω άνετα. (Σημ το ταπεινό Ληστόπουλο έχει κόφτη στην 3η τα 170 :cool: )Μετά σε άφησα αφού είδα ότι είχες σκοπό να συνεχίσεις τις μλκιες ανάμεσα από τα αμάξια. Τελικά αυτά πάνε καθόλου; :confused:

webassasin
23/05/2011, 23:55
Πολλες χυμες ακουω,οσο καλοκαιριαζει.
Σημερα κινεζικο παπι ξαπλα,διπλα ενα παλικαρι να κραταει το ποδι του και γυρω γυρω κοσμος.
Στο δρομο που σε ειδα,Αθηνων στην Καλαματα,μαλλον ετρεχες και μαλλον πεταχτηκε το αμαξι απο καποιο στενο.Η ΔΙ.ΑΣ ηρθε για να ξεμπλεξει το χαμο και μαλλον μεγαλυτερο χαμο εκανε.
Περαστικα,ελπιζω να μην το εσπασες.

Titus
24/05/2011, 09:30
Καλημερα σε ειδα χθες στη Π.Ραλλη πρωι πρωι με gsxr 1000, εγω με R1 χαζεψαμε λιγο τις μηχανες ο ενας του αλλου και ξεκινησαμε "ασθενικα" για τις δουλειες μας.

fournas
24/05/2011, 13:02
σας ειδα στο ΤΕΒΕ των αγιων αναργυρων ....

λυπαμαι για λογαριασμο του κουτακια που παρκαρε ΜΕΣΑ στην εισοδο ΚΑΙ επανω στην ραμπα αλλα αλλο τοσο ΚΑΙ για τον "μοτοσυκλετιστη" που εκλεισε και την υπολοιπη εισοδο....:yuck:


τι να πεις......:sad: :sick:


227183

PortisHead
24/05/2011, 13:15
Ευχομαι(?) να μην χρειαστει ποτε του τετοια ραμπα ο ξεφτυλας.
Ασε ομως που και το αυτοκινητο να μην ηταν εκει , η ραμπα τελειωνει στην κλειστη πορτα , η ανοιχτη ειναι η δίπλα.

:(

300 χρονια Δ.Ν.Τ. και 500 Τροϊκα θελουμε , μπας και γινουμε οι μαιμουδες -> ανθρωποι.

fournas
24/05/2011, 13:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από PortisHead
Ευχομαι(?) να μην χρειαστει ποτε του τετοια ραμπα ο ξεφτυλας.
Ασε ομως που και το αυτοκινητο να μην ηταν εκει , η ραμπα τελειωνει στην κλειστη πορτα , η ανοιχτη ειναι η δίπλα.

:(

300 χρονια Δ.Ν.Τ. και 500 Τροϊκα θελουμε , μπας και γινουμε οι μαιμουδες -> ανθρωποι.




+990 σε ολα

ισως ομως (δεν το τσεκαρα) να ηταν ξεκλειδωτη η πορτα..

Cpt. Haddock
24/05/2011, 13:18
Αφηνουμε στην ακρη το γεγονος οτι αμφότεροι εχουν παρκάρει σε πεζόδρομο....

fournas
24/05/2011, 13:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Αφηνουμε στην ακρη το γεγονος οτι αμφότεροι εχουν παρκάρει σε πεζόδρομο....


πεζοδρομος παρακαλω !

αλλα αντε πες τον εκανες δρομο.. εισοδο και ραμπα ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑΝ ΝΑ ΤΑ ΣΕΒΑΣΤΟΥΝ ??? τεσπα...τι να λεμε ....:sick:


edit :πεζοδρομιο διαβασα cap10..:bigcry:

jorge's garage
24/05/2011, 15:05
σε είδα,χτές κατα της 17:00 νομίζω στην ιερά οδο στο ύψος του praktiker μου έσκασες προσπέραση απο δεξια μαλιοκούβαρα(αστο αυτο) με το gsxr 1000 Κ7 (εγω με xt) στα φανάρια για θηβών ξανασυναντηθήκαμε όταν σου είπα "ρε φίλε το κεφάλι σου δεν το σκέφτεσαι? φόρα ενα κράνος" τοτε μου απάντησες πολυ φυσιολογικά "εσυ ρε φίλε αμα πέσεις με 200 κμ πιστέυεις οτι το κράνος θα σε σώσει???" σου ειπα καλο απογευμα και έφυγα. ελπιζω καποια στιγμή να τα σκεφτεις ποιο σοβαρά αυτα που σου λένε....... :wave2:



ειχε ενα point ομως ε?? :yuck: :lol:

PortisHead
24/05/2011, 15:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από jorge's garage
σε είδα,χτές κατα της 17:00 νομίζω στην ιερά οδο στο ύψος του praktiker μου έσκασες προσπέραση απο δεξια μαλιοκούβαρα(αστο αυτο) με το gsxr 1000 Κ7 (εγω με xt) στα φανάρια για θηβών ξανασυναντηθήκαμε όταν σου είπα "ρε φίλε το κεφάλι σου δεν το σκέφτεσαι? φόρα ενα κράνος" τοτε μου απάντησες πολυ φυσιολογικά "εσυ ρε φίλε αμα πέσεις με 200 κμ πιστέυεις οτι το κράνος θα σε σώσει???" σου ειπα καλο απογευμα και έφυγα. ελπιζω καποια στιγμή να τα σκεφτεις ποιο σοβαρά αυτα που σου λένε....... :wave2:



ειχε ενα point ομως ε?? :yuck: :lol:

Τι να λεμε τωρα?
Σε τάπωσε.
:lol:

Atala_Kulu
24/05/2011, 18:05
Σε είδα κοπελιά με το TRiumph να παρκάρεις στην Ευρωκλινικη.. φορούσες Shoei κράνος και Dainese μπουφανάκι...σου ζήτησα να με παντρευτείς και ήθελες να το συζητήσουμε! :a07: Ελπίζω να μην βιάζομαι τόσο πολύ την επόμενη φορά :rolleyes:

nio1981
24/05/2011, 19:38
σε ειδα η μαλλον ειδα,σκετο, το νεο σου μοτορι :a13: ....αν και με τρωει να σε δωσω στεγνα θα σου αφησω το δικαιωμα να το ανακοινωσεις....




























εχεις 2 μερες.......και με πληρες φωτορομαντζο......:ninja: :ninja:

castoras
25/05/2011, 20:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από Atala_Kulu
Σε είδα κοπελιά με το TRiumph να παρκάρεις στην Ευρωκλινικη.. φορούσες Shoei κράνος και Dainese μπουφανάκι...σου ζήτησα να με παντρευτείς και ήθελες να το συζητήσουμε! :a07: Ελπίζω να μην βιάζομαι τόσο πολύ την επόμενη φορά :rolleyes:


Τώρα εμένα γιατί κάτι μου θυμίζει η περιγραφή???????????
Μήπως ήταν και γκρι???

Allst@rf
25/05/2011, 21:22
σε είδα Ιchigo στο "σε είδα",να έχεις αμφιβολία για το αν πάνε καθόλου τα ktm...




:evil:

Ichigo
25/05/2011, 22:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από Allst@rf
σε είδα Ιchigo στο "σε είδα",να έχεις αμφιβολία για το αν πάνε καθόλου τα ktm...




:evil:

Ναι μην το ζορίσεις πολύ πρόσεχε :p :evil:

guzzistas
26/05/2011, 00:32
Σας είδα απόψε στο Terra Verde... αυλαία του 14ου 36ωρου.

Αντε και του χρόνου νάμαστε καλά!

:beer: :beer: :beer:

Allst@rf
26/05/2011, 00:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από Ichigo
Ναι μην το ζορίσεις πολύ πρόσεχε :p :evil:


αν υπάρχει αμφιβολία το κανονίζουμε...


:smokin:

PortisHead
26/05/2011, 08:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από Allst@rf
αν υπάρχει αμφιβολία το κανονίζουμε...


:smokin:

Μονο αμα παίξετε τις αδειες σας , να με φωναξετε για θεατή.
:lol:

Cpt. Haddock
26/05/2011, 08:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από Allst@rf
αν υπάρχει αμφιβολία το κανονίζουμε...


:smokin:

Παλι εκκλησία θα κλεψεις; :p

Allst@rf
26/05/2011, 09:30
λιγο υπομονη να απαντησει και ο ΚΤΜοφαγος...


:smokin:

7gibernau
26/05/2011, 09:38
καποιος ξυπνησε με κατουροκ@υλες........:smokin: :smokin:

Ichigo
26/05/2011, 09:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από Allst@rf
λιγο υπομονη να απαντησει και ο ΚΤΜοφαγος...


:smokin:

Δε το λυπάσαι μην σκορπίσει; :confused: :smokin:
Σε πληροφορώ ότι ως τσιλιβήθρας η αναλογία βάρους αναβάτη/μηχανής και ισχύς είναι με το μέρος μου :smokin: :lol:

Allst@rf
26/05/2011, 09:54
εγω παντος δε μιλησα για κοντρα...:smokin:

TROOPER
26/05/2011, 09:57
κοφτε το σπαμ.βαζετε δουλεια στον τοπικο μοντ χωρις λογο.

castoras
26/05/2011, 17:50
Σε είδα μπροστά μου να πέφτεις με το παπί στο βρεγμένο δρόμο.Όταν σε ρώτησα αν χτύπησες μου απάντησες λες και μου έκανες χάρη ότι είσαι καλά.Μάλλον σε χάλασε που έπεσες μπροστα στο ΤΕΙ την ώρα που έφευγαν τα πιπίνια...Καβάλησες,έφυγες και έτριβες τη μέση σου.Χωρίς κράνος για να μη χαλάσει το μακρύ μαλλί και με φανελάκι... λογικο

bonnie
26/05/2011, 17:53
με ειδα το σουργελο να εχω βγει με ανοιχτο κρανος, χωρις μπουφαν, κ all star... λες κ ειναι καλοκαιρι κ ο ηλιος εκαιγε! :eyepop:
τα μπουμπουνητα ακουγοντουσαν περισσοτερο απ τις εξατμισεις μου, αλλα την βροχη δεν την γλιτωσα για κανενα λογο! :bigcry:

arxaios
26/05/2011, 18:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από bonnie
με ειδα το σουργελο να εχω βγει με ανοιχτο κρανος, χωρις μπουφαν, κ all star... λες κ ειναι καλοκαιρι κ ο ηλιος εκαιγε! :eyepop:
τα μπουμπουνητα ακουγοντουσαν περισσοτερο απ τις εξατμισεις μου, αλλα την βροχη δεν την γλιτωσα για κανενα λογο! :bigcry:

WET T-Shirt Contest ...... το έκανες Bonnie ....... λυπήσου τα καημένα τα αγοράκια που τους έβγαλες τα ματάκια ...... :lol: :lol: :wave2: :wave2: :lol: :eyepop:

Road67
26/05/2011, 18:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από castoras
Σε είδα μπροστά μου να πέφτεις με το παπί στο βρεγμένο δρόμο.Όταν σε ρώτησα αν χτύπησες μου απάντησες λες και μου έκανες χάρη ότι είσαι καλά.Μάλλον σε χάλασε που έπεσες μπροστα στο ΤΕΙ την ώρα που έφευγαν τα πιπίνια...Καβάλησες,έφυγες και έτριβες τη μέση σου.Χωρίς κράνος για να μη χαλάσει το μακρύ μαλλί και με φανελάκι... λογικο

εσύ πολύ πηγαίνεις τελευταία γύρω γύρω απ' τη δημητσάνης και δε μ' αρέσει... μπας και γυροφέρνεις καμιά φοιτήτρια παππούδι; :D

bonnie
26/05/2011, 18:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από arxaios
WET T-Shirt Contest ...... το έκανες Bonnie ....... λυπήσου τα καημένα τα αγοράκια που τους έβγαλες τα ματάκια ...... :lol: :lol: :wave2: :wave2: :lol: :eyepop:


:lol: :lol: :lol:
ε, φτανει μια φορα...
τον αυγουστο παλι!! :D

7gibernau
26/05/2011, 19:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από bonnie
:lol: :lol: :lol:
ε, φτανει μια φορα...
τον αυγουστο παλι!! :D Και μην ξεχνάς το στανταρακι τον Σεπτέμβρη :eyepop:

bonnie
26/05/2011, 19:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από 7gibernau
Και μην ξεχνάς το στανταρακι τον Σεπτέμβρη :eyepop:

μετα το 36ωρο, ειναι η επομενη προσμονη πια.... ;)
κ ας μην εχει wet tshirt contest!
χχμμμμ......μηπως να κανουμε κ τετοιο φετος? :smokin:

castoras
26/05/2011, 19:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από Road67
εσύ πολύ πηγαίνεις τελευταία γύρω γύρω απ' τη δημητσάνης και δε μ' αρέσει... μπας και γυροφέρνεις καμιά φοιτήτρια παππούδι; :D

ΤΕΙ Αθήνας ρε γερομπισμπίκη,από εκεί περνάω για να πάω σπίτι μου όταν γυρίζω από μαγαζι!!Βάζω το τσαι,βάζεις τα χάπια???

Road67
26/05/2011, 19:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από castoras
ΤΕΙ Αθήνας ρε γερομπισμπίκη,από εκεί περνάω για να πάω σπίτι μου όταν γυρίζω από μαγαζι!!Βάζω το τσαι,βάζεις τα χάπια???

Χαλαρά...αν βάλεις και τις φοιτήτριες θα φέρω και μπλε χαπάκια :smokin:

Ichigo
27/05/2011, 09:57
Σε είδα κ@λοκαιρε να μη με αφήνεις να κατεβώ Ανάβυσσο... :bawl: :mad: :sad:

Road67
27/05/2011, 12:13
Τί είναι αυτό που είδα;;; :eek:

κοπελάρα μου εσύ με το κεραμμυδί busa :a8: :a8: από πού ξεφύτρωσες?? σε παντρεύομαι χθες :D

αλλά να προσέχεις στους δρόμους :beer:

georgio
27/05/2011, 15:00
Σε είδα χθες...

Varadero... όλο βαμένο άσπρο. Και οι ζάντες άσπρες. Χάλι άσπρο ήσουν... :bawl:


Το ενδεχόμενο ότι κάποια στιγμή μπορεί και να θέλει να το πουλήσει δεν το σκέφτεται; Ποιος θα το πάρει;

webassasin
27/05/2011, 15:03
πινελο η σπρευ?

georgio
27/05/2011, 15:16
Ξέρω 'γω, καλοβαμμένο ήταν από άποψη ποιότητας όσο είδα. Αλλά είναι που είναι μπόγος, το βάφεις όλο άσπρο; Χωρίς ένα αυτοκολλητάκι, μια ρίγα, κάτι να σπάει.

webassasin
27/05/2011, 15:49
εχω δει μικρα μηχανακια και δειχναν χαλια,ποσο μαλλον αυτο που ειναι χαλι ετσι κ αλλιως.

Ichigo
27/05/2011, 15:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από Ichigo
Σε είδα κ@λοκαιρε να μη με αφήνεις να κατεβώ Ανάβυσσο... :bawl: :mad: :sad:

Telika se apsifisa kai katevika! Ante geia leme! Mia xara ksanoixtikame kai simera :D

ziggΥ
27/05/2011, 16:00
ρε τρουπερ.. νομίζω σε είδα στον ύπνο μου :look: :look:

δώσε σήμα αν με είδες κι εσύ :rotflmao:

sniper
27/05/2011, 16:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από ziggΥ
ρε τρουπερ.. νομίζω σε είδα στον ύπνο μου :look: :look:

δώσε σήμα αν με είδες κι εσύ :rotflmao:


:bawl: :bawl: :bawl: :bawl: :bawl: :bawl: :bawl: :bawl: :bawl:

Cpt. Haddock
27/05/2011, 16:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από Ichigo
Telika se apsifisa kai katevika! Ante geia leme! Mia xara ksanoixtikame kai simera :D

Το ναυαγιο στα βραχια δε θεωρείται ξανοιγμα λεμε... :smokin:

John Steed
27/05/2011, 16:18
"Με συγχωρείτε αγαπητέ μου, έχετε κάποιο είδος αναπηρίας που δεν μπορώ να διακρίνω"

"Τί εννοείτε κύριε?!?"

"Έχετε κάποιο πρόβλημα σε κάποιο μέλος του σώματός σας που σας εμποδίζει να κινηθείτε σωστά και να περπατήσετε?"

"Τι λες άνθρωπέ μου? Όχι, δεν έχω κανένα πρόβλημα, γιατί ρωτάς, τί θες?"

"Το γνωρίζετε φυσικά πως έχετε παρκάρει σε θέση στάθμευσης για άτομα με αναπηρία, έτσι?"

"Εεεε? Ναι το ξέρω, αλλά δεν βλέπεις? Το αμάξι είναι του δήμου!"

"Το βλέπω, και αυτό σας δίνει το δικαίωμα να στερείτε από έναν άνθρωπο με κινητικά προβλήματα την μία από τις τρεις θέσεις στάθμευσης που έχει διαθέσιμες σε όλη την πόλη? Δεν μπορούσατε να περπατήσετε?"

"Έπρεπε να πάρω τον συνάδελφο, δεν είχα που να παρκάρω, το πάρκινγκ ήταν γεμάτο, μόνο 5 λεπτά το άφησα μπλα μπλα μπλα μπλα"

"Αγαπητέ κύριε, σας εύχομαι να αντιμετωπίσετε κάποια στιγμή στη ζωή σας κάποιο πρόβλημα κινητικότητας,για να καταλάβετε κάποια πράγματα. Αντίο σας"







:a023: :a023:


227412

vaska
27/05/2011, 16:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από ziggΥ
ρε τρουπερ.. νομίζω σε είδα στον ύπνο μου :look: :look:

δώσε σήμα αν με είδες κι εσύ :rotflmao:

Στην ετήσια κάθεσαι στο τραπέζι μας και δεν το κουνάς μέχρι να φύγουμε.

μλκ δάκρυσα

:bigcry: :bigcry: :bigcry:

Operater
27/05/2011, 16:31
Ρε παίδες, τέτοιες ευχές ούτε στον εχθρό σας... :(

Ichigo
27/05/2011, 16:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Το ναυαγιο στα βραχια δε θεωρείται ξανοιγμα λεμε... :smokin:

Esimiothi proodos ypo antixoas sinthikas :smokin: :D

John Steed
27/05/2011, 16:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από Operater
Ρε παίδες, τέτοιες ευχές ούτε στον εχθρό σας... :(

Με παρεξήγησες, ένα καταγματάκι αρκεί..... :smokin: :smokin:

SoulGR
27/05/2011, 18:15
σε είδα @@ρα,τρικάβαλο μαζί με τα αγγελούδια σου-ξεκράνοτοι όλοι-,να στρίβεις ανάποδα στον μονόδρομο και να 'ρχεσαι προς τα πάνω μου.Τα 'χασα και δεν πρόλαβα ούτε να σε βρίσω,αλλά που θα παεί θα σε ξαναπετύχω..

arxaios
27/05/2011, 19:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από vaska
Στην ετήσια κάθεσαι στο τραπέζι μας και δεν το κουνάς μέχρι να φύγουμε.

μλκ δάκρυσα

:bigcry: :bigcry: :bigcry:

Εσυ δάκρυσες ...... το καημένο το παιδί ....... που ξύπνησε κλαίγοντας γοερά από την τρομάρα του και θα του τα φάνε οι ψυχολόγοι ......... δεν το σκέφτεσαι ;;;

:lol: :lol: :lol:

Jo.Da.
28/05/2011, 20:05
Μιας κι έχει γίνει συζήτηση επί του θέματος...

Σε ε'ιδα οδηγέ ταξί στα σύνορα Παγκτρατίου - Καισαριανής να έχεις κλειστό τον καθρέπτη του συνοδηγού...Διάλογος:
Ε: Συγγνώμη, έχεις ξεχάσει τον καθρέπτη κλειστό (και δείχνω με το δάχτυλο).
Α: ΕΕΕΕ?
Ε: Τον καθρέπτη σου...(ξαναδείχνω)
Α: Πριν 1 ώρα μου τον έσπασε ένας με μηχανή...

Αλήθεια? ψέματα? Δεν ξέρω...Συνέχισα το δρόμο μου...

KostRider
29/05/2011, 02:16
σας ειδα ευρωπαιοι συντροχοι στο Πασιακο εξω απο τη Λαμια που σταματησα να ταϊσω το "θηριο" ,αλλα ενιωσα πολυ ταπεινος μπροστα στα 1000+ κυβικα σας των ψηλων on-off σας και της πανεμορφης custom chopper των 1700+ cc...:cool:

dmf
29/05/2011, 13:56
Σας ειδα πριν απο καμια ωρα ολους στην παραλιακη αλλοι να πηγαινετε αλλοι να γυρνατε.
Αλλους σας χαιρετησα και δεν απαντησατε, αλλοι με χαιρετησαν και δεν προλαβω να απαντησω , γενικα ηταν αρκετες μηχανες. :beer:
Ενας με ενα μαυρο R1 και κρανος X-spirit 2 (?) μπλε και μαυρη κορντουρα ειναι μελος εδω?? Τουμπανο το εργαλειο. Σταματησαμε 2-3 φορες διπλα διπλα στο φαναρι, ημουν το μαυρο χορνετ :sun:

Σε ειδα κι εσενα ποδηλατη να εχεις πεσει στην ακρη του δρομου καπου στο λαγονησι (?) και οι φιλοι σου απο πανω να σου κανουν αερα. Ελπιζω να εισαι ΟΚ.
Κατι πρεπει να γινοταν σημερα, γιατι ειχε πολλους ποδηλατες με αγωνιστικα

georgio
29/05/2011, 16:19
Είναι κάτι φορές που μια τυχαία επιλογή στη διαδρομή μπορεί να σε γλυτώσει από τρακάρισμα...

Χθες βράδυ αργάμιση γυρνάω σπίτι με το αμάξι και κατεβαίνω την βασιλέως Κωνσταντίνου. Ακριβώς μετά το Καλλιμάρμαρο λέω ας μην συνεχίσω ευθεία για Αρδηττού όπως συνήθως αλλά ας κάνω δεξιά στην βασιλίσσης Όλγας να κατέβω μπροστά από την πύλη του Αδριανού που έχω και καιρό να περάσω.

Είμαι εντελώς χαλαρά, κάτι όμορφο να παίζει στο ραδιόφωνο και με μια τετάρτη ή πέμπτη να με πηγαίνει το ρελαντί. Ενώ έχω πάρει γραμμή για την βασιλίσσης Όλγας βλέπω αμάξι να βγαίνει από το κόψιμο για το τράμ ανάποδα στα τελευταία μέτρα της βασιλίσσης Όλγας. Σκέφτομαι θα κάνει δεξιά να κατέβει Αρδηττού και παίζω μια-δυο φώτα με το σκεπτικό ότι εντάξει είναι βράδυ και ερημιά αλλά δεν χρειάζεται να τον παίζουμε τόσο. Και ενώ συνεχίζω μπαίνοντας στην Όλγας βλέπω την τύπισσα να ακολουθεί την αντίθετη διαδρομή από εμένα με απίστευτη χαλαρότητα και να πιάνει δεξιά ανεβαίνοντας την βασιλέως Κωνσταντίνου στο αντίθετο ρεύμα στην αριστερή! :wacko: :hypnotize

Πολλαπλά εγκεφαλικά, ο Χριστός και η Παναγία τι κάνει!!! Χτυπιέμαι μέσα στο αμάξι, πατάω κόρνες, και σχεδόν σταματάω δεξιά βλέποντας την από τους καθρέπτες να ανεβαίνει ανάποδα μην μπορώντας να κάνω τίποτα για να την σταματήσω. Ευτυχώς μετά από λίγο ένιωσε -μάλλον γιατί είδε μόνο λευκά φωτάκια μπροστά της αντί για κόκκινα- και έβαλε όπισθεν προς τα πίσω. Κάπου εκεί συνέχισα το δρόμο μου -ακόμα δεν ξέρω αν έκανα καλά που δεν κατέβηκα ώστε να σιγουρευτώ ότι η βλαμμένη γύρισε κανονικά στο δρόμο χωρίς να φάει κανέναν.

Και σκέφτομαι, αν συνέχιζα ευθεία -όπως συνήθως- ήμασταν σε τροχιά σύγκρουσης. Μπορεί και να μην τρακάραμε μιας και οι δύο ήμασταν αργά, μπορεί και να καταλάβαινε άμα πέρναγα μπροστά της ότι κάτι έχει κάνει λάθος. Αλλά ήταν ένα πιθανό ενδεχόμενο.

Και κάπου εκεί θυμήθηκα από ένα σεμινάριο ασφαλούς οδήγησης στην πόλη που είχα πάει και μας είχαν πει ότι στα περισσότερα τρακαρίσματα υπάρχει κάτι κουφό, αλλιώς δεν θα υπήρχε ατύχημα. Κάτι που δεν το πιστεύεις ότι μπορεί να γίνει, πχ να ανεβαίνει κάποιος ανάποδα μπροστά από το Καλλιμάρμαρο...

Προσοχή εκεί έξω γιατί όσο πάνε χειροτερεύουν, πλέον δεν βλέπουν ούτε μπροστά τους...

Acacius
29/05/2011, 19:29
Είδα σήμερα έξω από την ψησταριά του Βασίλη στην Κνωσσού τρεις μπόμπους σε (όσο πρόλαβα να δω περνώντας με το αμάξι) εξαιρετική κατάσταση, με υπέροχα χρώματα. Ειδικά το τρίχρωμο ήταν κουκλί.

Αν κανείς εδώ μέσα ξέρει τίποτα σφυρίχτε λεπτομέρειες και ρίξτε και καμιά φωτό.

Panoskl
29/05/2011, 20:17
Είδα σήμερα κατά τις 19.00 την μηχανή σου κάτω να καίγεται :sad: στου Φιξ.

Εσένα δεν σε είδα κάπου... :sad: Ελπίζω να είσαι καλά.

Φωτό ακολουθούν.

antsoar
29/05/2011, 21:13
Με είδα να βάζω επιτέλους τα πρώτα 1000χλμ:D

Άντε να δούμε τι κάνει το θηρίο μετά τις 5-6000 στροφές

Επίσης σας είδα με τις κούκλες σας Moto Guzzi Club, στο Στορκ και για λίγο νόμιζα ότι είμαι

πάλι στο 36ωρο

guzzistas
29/05/2011, 21:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από antsoar
Με είδα να βάζω επιτέλους τα πρώτα 1000χλμ:D

Άντε να δούμε τι κάνει το θηρίο μετά τις 5-6000 στροφές

Επίσης σας είδα με τις κούκλες σας Moto Guzzi Club, στο Στορκ και για λίγο νόμιζα ότι είμαι

πάλι στο 36ωρο

Που ήσουν και δεν σε είδα????

fournas
29/05/2011, 21:57
σας ειδα εχθες 3 "tdmαδες" να ανταποδιδετε χαρετισμο ... εσεις κατευθυνση την θηβα και εγω την λειβαδια...

καλους δρομους να εχετε :beer:


σας σημερα ειδα αραχτους στο λιδορικι με 800gs και 660 τενερε?...δεν προλαβα να χαιρετησω...

παντα τετοια :sun: καλολασπωτα :beer:


σε ειδα adv ασπρο - πορτοκαλι καγκελα να σε τρομαζω (μαλλον)
στο καματερο , προσπερνουσα ενα παπι και εσυ πρεπει να γεμιζες :evil: τριτη και ... σου ρθα λιγο αποτομα

sorryyy :wave2:

PortisHead
29/05/2011, 22:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από fournas



σας σημερα ειδα αραχτους στο λιδορικι με 800gs και 660 τενερε?...δεν προλαβα να χαιρετησω...

παντα τετοια :sun: καλολασπωτα :beer:


800 + 660 = 1460 μηχανάκια ? Στη Σειρα ?
:lol:

antsoar
29/05/2011, 22:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από guzzistas
Που ήσουν και δεν σε είδα????

Το λευκό 990 ADV, ήρθαμε με τη γυναίκα μου μετά απο εσάς, και μετά απο ένα σύντομο καφέ

φύγαμε πριν απο εσάς.

Αντάλλαξα δυο κουβέντες με τον Πίνδαρο

:beer: :beer:

Allst@rf
29/05/2011, 22:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από guzzistas
Που ήσουν και δεν σε είδα????

εγώ σαν γνήσιος ktmας τον είδα αλλά που να ξέρω ότι είναι "δικός" μας...

Αν θυμάμαι καλά μετά από λίγο κατηφόρισε...

Jo.Da.
29/05/2011, 23:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από Panoskl
Είδα σήμερα κατά τις 19.00 την μηχανή σου κάτω να καίγεται :sad: στου Φιξ.

Εσένα δεν σε είδα κάπου... :sad: Ελπίζω να είσαι καλά.

Φωτό ακολουθούν.

Αν ήταν ΧΤ η ιστορία έχει ως εξής:
2κάβαλο ΧΤ ακινητοποιήθηκε από παπιο-πορεία (ίσως και 100 δίκυκλα) οπαδών του Παναθηναϊκού επειδή κάποιος από τους επιβαίνοντες φορούσε μπλούζα του Ολυμπιακού...Η μηχανή παραδόθηκε στις φλόγες, οι επιβαίνοντες ξυλοκοπήθηκαν και νομίζω πως τον φέροντα τα διακριτικά του ΟΣΦΠ τον ξεγύμνωσαν...

Ό,τι και να πω...:a31:

Για να μην είμαι off-topic, ΣΕ ΕΙΔΑ απίστευτε τύπε σήμερα το απόγευμα στη Βασ. Σοφίας να είσαι δικάβαλο (ξεκράνωτοι και οι 2) και να διαβάζεις εφημερίδα εν κινήσει...:eek: :hypnotize :bigcry:

kostas_1100gs
29/05/2011, 23:53
Σας είδα στο Σύνταγμα με τα εργαλεία σας.

panos1050
30/05/2011, 00:13
σας ειδα σημερα στο ναυπλιο εσενα με το super duke και τα φιλαρακια σου με street triple
ωραιοι μπραβω παιδες

tati
30/05/2011, 11:32
δεν είδα να χάνω το λαστιχάκι απ τα μαλλιά μου, αλλά με είδα να ξεμπλέκω για 2 ώρες μετά, τι πίκρα....:bigcry: :bigcry:

Aggelos_SV
30/05/2011, 12:00
Με είδα να κάνω μέσα στο ΣΚ 750 χλμ με το κουτί στη διαδρομή Αθήνα-Ζακυνθο και τούμπαλιν

Σας είδα όλους του οδηγούς αυτοκινήτων και κατέληξα ότι το 30% περίπου είσαστε διαννοητικά καθυστερημένοι.
Αν αρχίσω να γράφω θα χρειαστεί να ανοίξει "Σε είδα VII"...

Σε είδα μαλάκα να μου κάνεις slip-streaming με 80 χ.α.ω. ενώ είμασταν πηγμένοι πίσω από 2 νταλίκες στο κομμάτι της Πατρών -Κορίνθου με τα έργα.Είχες αναμένα τα μεγάλα φώτα και τους προβολείς ομίχλης στα 2 μέτρα πίσω μου...
είπα να μην ασχοληθώ με την μαλακία που έχει κατακλύσει τον εγκέφαλό σου για κάνα 5λεπτο...

Δε σε χάλασαν τα φώτα ομίχλης ε???:evil: :evil:

Cpt. Haddock
30/05/2011, 12:10
Ο κατοχος του μπλε μπουσα (εαν γραφει εδω), που ηταν χθες το πρωι (οκ κατα τις 11μιση :lol: ) μετα το Μαρκόπουλο (προς Καλυβια), ερωτάται:

Το χτυπημα της ουράς με το χερι σήμαινε προσκληση για άνοιγμα; :confused:

Ρωτάω διοτι εκτος του οτι εχω 60-70 αλογα λιγοτερα, ημουν δικαβαλος και με μπαγκαζιερα :wacko:

Εκτός εαν παρεξηγησα :look:

sniper
30/05/2011, 12:11
Σε είδα με το μαυρο-πορτοκαλί μπούσα με τις ακράπες στον Κηφισσό....

































































Και την 52lt μπαγκαζιέρα! Άνοιξε το τριώδιο; :bawl: :bawl: :bawl: :bawl: :lol:

sniper
30/05/2011, 12:13
Με είδα να χάνω 10-15 χρόνια απο τη ζωή μου στον Κηφισσό που μπήκα με αρκετά στο κομμάτι που είναι σκαμμένο για να στρώσουν καινούργια άσφαλτο.. :rolleyes:

sniper
30/05/2011, 12:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Ο κατοχος του μπλε μπουσα (εαν γραφει εδω), που ηταν χθες το πρωι (οκ κατα τις 11μιση :lol: ) μετα το Μαρκόπουλο (προς Καλυβια), ερωτάται:

Το χτυπημα της ουράς με το χερι σήμαινε προσκληση για άνοιγμα; :confused:

Ρωτάω διοτι εκτος του οτι εχω 60-70 αλογα λιγοτερα, ημουν δικαβαλος και με μπαγκαζιερα :wacko:

Εκτός εαν παρεξηγησα :look:

Συνήθως σημαίνει "ακολούθησέ με ρε κουλάδι που πας σαν την σαύρα, μπας και μάθεις τπτ" :lol:

Cpt. Haddock
30/05/2011, 12:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Συνήθως σημαίνει "ακολούθησέ με ρε κουλάδι που πας σαν την σαύρα, μπας και μάθεις τπτ" :lol:

Στην ευθεια του Μαρκόπουλου θα μαθω; :bawl: :lol:

DimChios
30/05/2011, 12:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
.....


η ουρά της μοτο αλλιως λέγεται και "κωλος"!

Προσεξέ το αυτο!

:bigcry: :bigcry: :bigcry:

tati
30/05/2011, 12:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Ο κατοχος του μπλε μπουσα (εαν γραφει εδω), που ηταν χθες το πρωι (οκ κατα τις 11μιση :lol: ) μετα το Μαρκόπουλο (προς Καλυβια), ερωτάται:

Το χτυπημα της ουράς με το χερι σήμαινε προσκληση για άνοιγμα; :confused:

Ρωτάω διοτι εκτος του οτι εχω 60-70 αλογα λιγοτερα, ημουν δικαβαλος και με μπαγκαζιερα :wacko:

Εκτός εαν παρεξηγησα :look:

αφού προκαλείς καπετάνιε μου, δεν το χεις καταλάβει ήδη???:smokin:

sniper
30/05/2011, 12:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Στην ευθεια του Μαρκόπουλου θα μαθω; :bawl: :lol:

Τόσο χάλιας είσαι; Ούτε ευθεία; :bawl: :lol:

Cpt. Haddock
30/05/2011, 12:18
:a27: όλοι σας...



Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Τόσο χάλιας είσαι; Ούτε ευθεία; :bawl: :lol:

απο τοτε που η βενζινη στα φτηνα εχει 1.7 το δεξι χεράκι κανει πολύ μαλακες κινησεις :bigcry:

PortisHead
30/05/2011, 12:19
Να το γράψω ?
Να μην το γραψω ?

Ας το πάρει το ποταμι......

Αττικη Οδος , Εξοδος (δε λεμε) , προσπερναω μαύρο renault twingo , το καινουργιo το τουρμπάτο , πανω στη στροφη και στο πρωτο STOP βγαζει χερι και μου κανει νοημα να παω διπλα του.

Εγω κράνος με καργα φιμε ζελατινα ,αρα δεν βλέπει τίποτα.

- Φιλαράκι ? Εχεις μηπως καποιο κινητο ?
- (εγω με νοηματα , "Για να παρεις τηλέφωνο ? ")
- Οχι , οχι , για κουβεντα μωρε.Ετσι να συζητήσουμε καμια φορα.

:blush: :blush: :blush:
Εννοειτε πως οι ετυμολογίες και οι παρεμφερείς μαγκιες που φανταζομουν ποτε οτι θα ξεστομιζα σε τετοια περίπτωση πήγαν περιπατο.
ΣΟΚ !!!!
Κουμπωσα 1η και αφησα το μισο καινουργιο λαστιχο κάτω.
:blush: :blush: :blush:
(με μέτρο τα πειραγματα ε ?)
:lol:

Ichigo
30/05/2011, 12:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
:a27: όλοι σας...




απο τοτε που η βενζινη στα φτηνα εχει 1.7 το δεξι χεράκι κανει πολύ μαλακες κινησεις :bigcry:

Δικαιολογίες :smokin:

tati
30/05/2011, 12:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Με είδα να χάνω 10-15 χρόνια απο τη ζωή μου στον Κηφισσό που μπήκα με αρκετά στο κομμάτι που είναι σκαμμένο για να στρώσουν καινούργια άσφαλτο.. :rolleyes:

και πώς ένιωσες 10 χρόνια νεώτερος?:lol:

Cpt. Haddock
30/05/2011, 12:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από Ichigo
Δικαιολογίες :smokin:

Με σένα φιλε δεν ανοιγω, εσυ τσαγιώνεις ΚΤΜ 990 να πουμε :look:

:bawl:


Αρχικά δημιουργήθηκε από tati
και πώς ένιωσες 10 χρόνια νεώτερος?:lol:

50ρης :rotflmao: :bawl: :lol:

tati
30/05/2011, 12:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από PortisHead
Κουμπωσα 1η και αφησα το μισο καινουργιο λαστιχο κάτω.
:blush: :blush: :blush:
(με μέτρο τα πειραγματα ε ?)
:lol:

:lol: ποζεριά

tati
30/05/2011, 12:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock




50ρης :rotflmao: :bawl: :lol:

:rotflmao: κακίίιιιιιιιιιιαααα

sniper
30/05/2011, 12:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από tati
και πώς ένιωσες 10 χρόνια νεώτερος?:lol:

Αυτό έγινε πολύ αργότερα που διάβασα το ποστ του Κάπτεν με το μπουσα στην ευθεία της Μαρκοπούλου

:smokin:

Ichigo
30/05/2011, 12:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Με σένα φιλε δεν ανοιγω, εσυ τσαγιώνεις ΚΤΜ 990 να πουμε :look:

:bawl:



E ναι ρε φίλος έχω Ληστή και σας τσαγιώνω οΥλους λέμε, τι να κάνουμε τώρα... :smokin: :bawl: :lol: :p

madbiker
30/05/2011, 13:47
σε ειδα με το barantero εξω απο τα καμμενα βουρλα την πεμπτη με κατευθυνση προς αθηνα...αλλαξαμε φωτα
με ειδα την παρασκευη να κανω το γυρο της λιμνης Πλαστηρα με ομιχλη και βροχη...:D :D :D

σας ειδα και σας καγκουραιοι γερμαναραιοι στο πετρινο γεφυρακι του αγ. βησσαριωνα μετα την πυλη τρικαλων, 5 στον αριθμο μονοκαβαλοι στα πανακριβα τζι εσ να σας χαιρεταω, να σας λεω και hi, μιας και ειχαμε παρκαρει διπλα διπλα και ουτε καν καταδεχτηκατε να κοιταξετε...στα τσακιδια

σε ειδα ρε μαγκα με το μπουσα το λευκο στην εγνατια απο μετσοβο προς γιαννενα το σαββατο.οταν με προσπερασες μου αναψες αλαρμ...ελπιζω να ειδες το χερι που σου σηκωσα...σε ξαναειδα ομως την κυριακη που εφευγες για εγνατια..εσυ δε με ειδες γιατι κατεβαινα αμφιλοχια...

ειδα και τα παλληκαρια πιθανον απο πατρα με τα βαραντερο που ειχαν σταματησει στην αμφιλοχια...εγω για φαι, αυτοι μαλλον για καφε..αλληλοπροσπεραστηκαμε αρκετες φορες μεχρι το αντιριο οπου σταματησατε...καλους δρομους παιδια...

ΤΕΛΟΣ σε ειδα με το μπλε tiger να ανεβαινεις μετεωρα δικαβαλος με βαλιτσες..σε περιμεναν οι αλλοι δυο γερμανοι φιλοι σου με τα β στρομ....ο χαιρετισμος???σαν μικρου παιδιου...να σαι καλα....

contravener
30/05/2011, 13:55
Μα τον άγιο Τσακ Νόρρις, ΤΑ ΕΙΔΑ ΟΛΑ ΣΗΜΕΡΑ... οι σφυγμοι μου πλησίασαν τελική από busa


Εγώ το αυτ/το Α... Τα υπολοιπα πιστευω ειναι ευκολως εννουμενα... Απλά να πω ότι η απόσταση που χώθηκα ήταν τέτοια που οταν σταματησα δεν το πιστευα οτι δεν εγινε ουτε γρατζουνια. Οι Β και Γ δεν μπορει, θα ηταν συνεννοημενοι να κανουν ταυτοχρονα την βλακεια τους και ηρθε ο Δ σαν guest star


227632