PDA

View Full Version : Ειμαστε πολυ λιγοι τελικα....



AFTER
28/08/2005, 17:06
Σημερα κυριακη λοιπον ξεκινησα να κανω εναν ''μικρο γυρο'' μαζι με το ετερον!

Παιρνω λοιπον το μοτορι, και αρχιζουμε την βολτα με τις εξης διαδρομες:

Χαλανδρι-Πορτο Ραφτη(γευμα)-Λουτσα-Ραφηνα-Λιμνη Μαραθωνα(καφε)-Ανοιξη-Κηφησια-Χαλανδρι

Συναντουσα απο παπια μεχρι ss1000,on-off 1000,customιες κτλ.

Ουτε ενας,μα ουτε ενας δεν φορουσε κρανος εκτος απο ενα ζευγαρι με ενα translap

Και εγω ενιωθα ενοχες που δεν πηραμε μπουφαν... :eyepop:

Τελικα αν και τοσα μελη εδω μεσα,ειμαστε παρα πολυ λιγοι με την ιδια κουλτουρα

Περιστασιακοι χρηστες δικυκλων λοιπον, τα οποια ή θα κλειδωθουν στο γκαραζ με τα πρωτα κρυα, ή το πιο πιθανο, θα πουληθουν σε καποια μαντρα....:nono:

Κριμα για τα μηχανακια....


:sad:

McGyver
28/08/2005, 17:12
Στο Πόρτο Ράφτη μασουλούσατε πουλάκια μου;
Ήμουν κι εγώ στην ευρύτερη περιοχή για καφέ κατά τις 14:00...
Αν με συναντούσατε θα είχατε να αναφέρετε κι έναν αστακό εκτός νερού :lol: ...

AFTER
28/08/2005, 17:14
Τετοια ωρα εφτασα περιπου και εγω :lol:

Ημουνα στον ''Μπακολα''

Παντως ρε παιδια οχι μονο κρανος δεν ειχανε,αλλα η υπολοιπη ενδυση περιλαμβανε γυαλι ηλιου-σαγιοναρα-τριχα(greek lover,με τριχα για πουλοβερ)

:a31: :a016: :a015: :a53:

McGyver
28/08/2005, 17:20
Λίγο πιο κάτω κι εγώ, στο Status...

Να ξέρεις όμως ότι:

1. Τα γυαλιά είναι Arai και σε περίπτωση απότομης απομάκρυνσης από τη μηχανή μεταμορφώνονται σε κράνος...
2. Οι σαγιονάρες είναι νέο μοντέλο της Sidi, οι οποίες έχουν αόρατα δέρματα και προστατευτικά...
3. Η τρίχα είναι νέο υλικό, αντίστοιχο του mesh των διάτρητων μπουφάν, πατενταρισμένο από τη Dupont...

:lol: :lol: :lol:

ixnilatis
28/08/2005, 18:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από AFTER
Σημερα κυριακη λοιπον ξεκινησα να κανω εναν ''μικρο γυρο'' μαζι με το ετερον!

Παιρνω λοιπον το μοτορι, και αρχιζουμε την βολτα με τις εξης διαδρομες:

Χαλανδρι-Πορτο Ραφτη(γευμα)-Λουτσα-Ραφηνα-Λιμνη Μαραθωνα(καφε)-Ανοιξη-Κηφησια-Χαλανδρι

Συναντουσα απο παπια μεχρι ss1000,on-off 1000,customιες κτλ.

Ουτε ενας,μα ουτε ενας δεν φορουσε κρανος εκτος απο ενα ζευγαρι με ενα translap

Και εγω ενιωθα ενοχες που δεν πηραμε μπουφαν... :eyepop:

Τελικα αν και τοσα μελη εδω μεσα,ειμαστε παρα πολυ λιγοι με την ιδια κουλτουρα

Περιστασιακοι χρηστες δικυκλων λοιπον, τα οποια ή θα κλειδωθουν στο γκαραζ με τα πρωτα κρυα, ή το πιο πιθανο, θα πουληθουν σε καποια μαντρα....:nono:

Κριμα για τα μηχανακια....


:sad:



Γιατί ρε After..... δε παίζει κάποιοι που είναι ''κρανάτοι'' εδώ μέσα να κυκλοφορούνε ξεκράνωτοι έξω?

Dexter
28/08/2005, 18:42
..μην μασας , παντα κρανος παιδια εστω και για ενα τετραγωνο...

(σε οσους πρεπει να το ακουσουν)

Alx 84
28/08/2005, 20:01
μην αγχώνεσαι after! Όλοι οι ξεκράνωτοι που το παίζουν δήθεν ή ζεσταίνονται, θα καταλάβουν μια ωραία ημέρα το λογο που κατασκευάστηκαν τα κράνη...
Εσύ κοίτα να προστατεύεσαι καλά και άσε τους άλλους. Κι εγώ τσαντίζομαι όταν βλέπω ξεκράνωτους, αλλά αυτό δεν αλλάζει τίποτα. Όπως έχει ξαναειπωθεί, μη φοράτε κράνος άν δεν έχετε τίποτα να προστατεύσετε...:evil: :evil: :smokin:

adam_tsouk
28/08/2005, 21:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από AFTER


Ημουνα στον ''Μπακολα''


:a31: :a016: :a015: :a53:


:nono: :nono: :nono:



Εμ, ρώτα για ενημέρωση!:lol: :lol:

AFTER
28/08/2005, 21:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από adam_tsouk
:nono: :nono: :nono:



Εμ, ρώτα για ενημέρωση!:lol: :lol:

[ασχετο]Βασικα πηγαινω παντα σου ''καραβιδα'',αλλα ειπα να παω εκει, ετσι για αλλαγη... :D

Γενικα καλα ητανε εκτος απο την μεριδα ''γαριδες σαγανακι'' που με χρεωσε 11€ για 3(τρεις) γαριδες!
Ε εκει λιγο τα πηρα....[/ασχετο]

gtsiros
28/08/2005, 21:53
κάποιες σκόρπιες σκέψεις μου, σχετικά με το κράνος.

Αυτοί που δε φοράνε κράνος, σχεδόν σίγουρα δεν έχουν πέσει. Εκτός ελαχίστων εξαιρέσεων (1 στους 1000?) αν κάποιος πέσει και πονέσει, θα φοράει κράνος.

Αυτοί που φοράνε κράνος, είτε έχουν πέσει και το φοράνε, είτε το φοράνε γιατί ξέρουν ότι κάποια στιγμή θα πέσουν.

Οπότε έχουμε τους διαχωρισμούς:

1) χτύπησαν-δεν χτύπησαν
2) με κράνος-χωρίς κράνος.

αυτοί που δε φοράνε κράνος, και δεν χτύπησαν, πολύ σύντομα θα πάνε στη λίστα των νεκρών.

Η λίστα αυτή περιέχει ανθρώπους που φοράγαν κράνος και ανθρώπους που δε φοράγαν κράνος.
Πρέπει να δούμε το μαθηματικό λόγο των νεκρών που φορούσαν κράνος προς αυτών που δε φορούσαν κράνος.

adam_tsouk
28/08/2005, 21:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από AFTER
[ασχετο]Βασικα πηγαινω παντα σου ''καραβιδα'',αλλα ειπα να παω εκει, ετσι για αλλαγη... :D

Γενικα καλα ητανε εκτος απο την μεριδα ''γαριδες σαγανακι'' που με χρεωσε 11€ για 3(τρεις) γαριδες!
Ε εκει λιγο τα πηρα....[/ασχετο]
Εμείς το Σάββατο πήγαμε στη θαλασσοταραχή (if u know...) και λιώσαμε στο φαί..... ΄

σήμερα έπαιζε καφεδάκι μόνο......


σκατά θέλω μπάνιοοοοο!!!!



:lol: :lol:

adam_tsouk
28/08/2005, 21:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από gtsiros
κάποιες σκόρπιες σκέψεις μου, σχετικά με το κράνος.

Αυτοί που δε φοράνε κράνος, σχεδόν σίγουρα δεν έχουν πέσει. Εκτός ελαχίστων εξαιρέσεων (1 στους 1000?) αν κάποιος πέσει και πονέσει, θα φοράει κράνος.

Αυτοί που φοράνε κράνος, είτε έχουν πέσει και το φοράνε, είτε το φοράνε γιατί ξέρουν ότι κάποια στιγμή θα πέσουν.

Οπότε έχουμε τους διαχωρισμούς:

1) χτύπησαν-δεν χτύπησαν
2) με κράνος-χωρίς κράνος.

αυτοί που δε φοράνε κράνος, και δεν χτύπησαν, πολύ σύντομα θα πάνε στη λίστα των νεκρών.

Η λίστα αυτή περιέχει ανθρώπους που φοράγαν κράνος και ανθρώπους που δε φοράγαν κράνος.
Πρέπει να δούμε το μαθηματικό λόγο των νεκρών που φορούσαν κράνος προς αυτών που δε φορούσαν κράνος.





:rolleyes: :rolleyes:


το έλιωσες!


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

AFTER
28/08/2005, 22:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από ixnilatis
Γιατί ρε After..... δε παίζει κάποιοι που είναι ''κρανάτοι'' εδώ μέσα να κυκλοφορούνε ξεκράνωτοι έξω?






:a10:

adam_tsouk
28/08/2005, 22:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από AFTER
:a10:


Εγώ πάντως το έχω επι ξανά για αυτά τα δήθεν κτλ κτλ..

Εγώ σχεδόν ποτέ δεν φοράω κράνος όταν είμαι στο Πόρτο Ράφτη... Θα το φορέσω μόνο αν θέλω να πάω κάπου μακρυά ή αν κάνει κρύο.


Πάντα όμως στην Αθήνα.

Nikoskazer2000
29/08/2005, 01:34
Είναι θέμα συνήδησης πιστεύω το να φοράς κράνος ή και αλλο προστατευτικό εξοπλισμό και για να είμαι συγκεκριμένος:

Εγω οταν αγόρασα το Kaze-R κατευθείαν πήρα κι' ενα κράνος της AGV το οποίο το φορούσα ΠΑΝΤΟΤΕ γιατί και πιλότος να είσαι το λάδι το οποίο δεν το ξεχωρίζεις απο τις σκιές το βράδυ ή ο άλλος οδηγός που δεν σε έχει δει ή σε είδε και χέστηκε απάνω του μπορούν να σε στείλουν σαν το σκύλο στ' αμπέλι...

ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΜΠΕΙΣ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ, ΝΑ ΜΕΙΝΕΙΣ ΠΑΡΑΛΥΤΟΣ Η ΝΑ ΔΕΙΣ ΚΑΠΟΙΟΝ ΦΙΛΟ/ΓΝΩΣΤΟ ΣΟΥ ΝΑ "ΠΛΗΡΕΙ" ΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΓΙΑ ΝΑ ΒΑΛΕΙΣ ΜΥΑΛΟ :nono: .

Εγω μέσα στην πόλη με καύσωνα :sun: και είμαι ντυμένος σχεδόν στο full κι' ας μου τη λένε ολοι πως και καλά "μα δε ζεσταίνεσαι με ολα αυτά;" ή "μα καλά ρε φίλε...με παπί κυκλοφορείς οχι με κανένα πύραυλο..."

Τι φοράω: Κράνος Uvex Wing RSII (μαύρο με μπλέ/ανθρακί γραφικά), δερμάτινο σακάκι Bering σειρά Slick (μαύρο/γκρί) με aftermarket πλάτη της Knox, δερμάτινα γάντια Colori με ενισχύσεις Kevlar και δερμάτινες τουριστικές μπότες Matrix της Oxtar.

Μόνο το δερμάτινο παντελόνι μου λείπει αλλα το εχω υπ' οψιν μου & αυτό :eyepop: ;)

AFTER
29/08/2005, 09:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από Nikoskazer2000
"μα καλά ρε φίλε...με παπί κυκλοφορείς οχι με κανένα πύραυλο..."




Ακομα και 20km/h ειναι αρκετα για να σκοτωθεις
Για προσπαθηστε να κουτουλησετε το κεφαλι σας στον τειχο με βαδην
Αυτο ηταν μονο 3km/h και ειμαι σιγουρος οτι θα πεσετε κατω με διασειση

McGyver
29/08/2005, 09:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από AFTER
Ακομα και 20km/h ειναι αρκετα για να σκοτωθεις


Δεν είναι τυχαίο άλλωστε πως οι αερόσακοι των αυτοκινήτων ανοίγουν αν σκάσεις σε σταθερό εμπόδιο με 19 km/h...

alfa156
29/08/2005, 09:54
[QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από McGyver
Στο Πόρτο Ράφτη μασουλούσατε πουλάκια μου;
Ήμουν κι εγώ στην ευρύτερη περιοχή για καφέ κατά τις 14:00...
Αν με συναντούσατε θα είχατε να αναφέρετε κι έναν αστακό εκτός νερού :lol: ... [/QUOσιγα εσυ μην σκισεις κανενα καλτσον!αστακος με το ...125!!:rotflmao:

McGyver
29/08/2005, 09:58
Κοίτα πρώτα να μάθεις να κάνεις quote και μετά μιλάς!
Άντε ξύσε τ' αυτιά σου στην άσφαλτο!!!
Α, και να φοράς κράνος παντού και πάντα...
Ξέρεις, αυτό με τις ξύστρες στ' αυτιά!
Καλημέρα σου είπα;
Δε σου είπα!
Καλημέρα Γιώργο...

:wave2:

Meni0s
29/08/2005, 10:04
Να σου πω την αληθεια ρε Αφτερ δεκαρα δεν δινω για τους τυπαδες χωρις κρανος.Ειναι καθαρα θεμα νοημοσυνης τιποτα αλλο!!!!!

Κακο της κεφαλης τους αντε καλημερα

alfa156
29/08/2005, 10:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από McGyver
Κοίτα πρώτα να μάθεις να κάνεις quote και μετά μιλάς!
Άντε ξύσε τ' αυτιά σου στην άσφαλτο!!!
Α, και να φοράς κράνος παντού και πάντα...
Ξέρεις, αυτό με τις ξύστρες στ' αυτιά!
Καλημέρα σου είπα;
Δε σου είπα!
Καλημέρα Γιώργο...

:wave2:
ασε ρε που δεν ξερω να κανω και...κουοτε!!!!!
ακομα ειμαι στο ξυσιμο των αγκωνων,εχω ακομα για τα αυτια...
(ακου βαρκαντερο 125)....:uplate: :bigcry: :eek: :lol: :lol: :lol:

adam_tsouk
29/08/2005, 10:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από Meni0s
Να σου πω την αληθεια ρε Αφτερ δεκαρα δεν δινω για τους τυπαδες χωρις κρανος.Ειναι καθαρα θεμα νοημοσυνης τιποτα αλλο!!!!!

Κακο της κεφαλης τους αντε καλημερα

και της τσέπης τους μερικές φορές γιατί τελευταίως στα διόδια Μαρκοπούλου 9Αττική οδό) έχει συνεχεια μπλόκο!:lol: :lol:

McGyver
29/08/2005, 10:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από alfa156
ασε ρε που δεν ξερω να κανω και...κουοτε!!!!!
ακομα ειμαι στο ξυσιμο των αγκωνων,εχω ακομα για τα αυτια...
(ακου βαρκαντερο 125)....:uplate: :bigcry: :eek: :lol: :lol: :lol:

Λίγα τα λόγια σου για το θεριό μου, 'ντάξει;
:lol: :lol: :lol:

alfa156
29/08/2005, 10:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από McGyver
Λίγα τα λόγια σου για το θεριό μου, 'ντάξει;
:lol: :lol: :lol:
ε...καλα...εκωλαπτομενο θεριο.......
βαρκαντερο 125..οταν μεγαλωσει τι θα γινει?1000???

McGyver
29/08/2005, 10:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από alfa156
ε...καλα...εκωλαπτομενο θεριο.......
βαρκαντερο 125..οταν μεγαλωσει τι θα γινει?1000???

Όχι, Διαλπινιστής 650...

alfa156
29/08/2005, 10:53
[QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από McGyver
Όχι, Διαλπινιστής 650... [/QUO ασε κρατα το 125 αφου ετσι και αλλιως τα ιδια αλογα θα βγαζει και το 650!!!!!

McGyver
29/08/2005, 11:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από alfa156
[QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από McGyver
Όχι, Διαλπινιστής 650... [/QUO ασε κρατα το 125 αφου ετσι και αλλιως τα ιδια αλογα θα βγαζει και το 650!!!!!

Άμα σου ρίξω φαγουρόσκονη στο κράνος, θα δεις πως θα ξύνεις τ' αφτιά σου στην άσφαλτο :lol: !

Χωρίς πλάκα τώρα, το γ@μήσαμε τελείως το thread και δε λέει...
Κι ας είμαστε στις γενικές...

Άμα γουστάρεις να συνεχίσουμε, ανοίγουμε μια διαμάχη Varadero 125 vs. Yamaha R6!

sallako
29/08/2005, 11:58
Αντε για τους νεαρους σε ηλικια βλεποντας τους (τουλαχιστον εγω)σκεφτομαστε και καποια δικαιολογια για δευτερολεπτα (δεν τους δικαιολογουμε ετσι?).Το κανουν απο επιπολαιοτητα?αυθορμητισμο?ζηλια?θρασσος?μαγκια?για τις γκομενες? κτλπ Αν και νομιζα οτι περασαν αυτες οι εποχες που γυρνουσαν σαν πεινασμενοι λυκοι εξω απο καφετεριες δειχνοντας την κορμοστασια τους. Αμ δε.

Εκει που σταματαω να σκεφτομαι πλεον ειναι οι πιο μεγαλοι που υποτιθετε εχουν οδηγικη εμπειρια και που θελουν να λεγονται και αντρες (λογω ηλικιας ) και να τους φαιρεσαι σαν αντρες.Δε συζηταω οταν εχουν την γκομενα με ολη την πλατη εξω και το τατου στον κ.... για να το βλεπουν ολοι.(εγω παντως καρφωνομαι σε εκεινο το σημειο.Μου αρεσει.Εδω πλεον σηκωνεις τα χερια ψηλα.
Παραδειγμα ,συναδελφος δε φοραει καρανος ποτε.Ουτε καν το κραταει στο χερι για τους τυπους,τον ενοχλει λεει να το κραταει.Βγαινουμε κα για ποτο και φευγει μετα δικαβαλος και τρεχει και στην περιφεριακη ,χωρις κρανος φυσικα και γελαει κιολας ο αναισθητος.Οταν του μιλαω λεει εχεις δικιο και οταν βλεπει στην τηλεοραση τα ατυχηματα συμπωνει κιολας.Ο βλακας (ετσι του μιλαω και μπροστα του)
Ουστ ρε που θα κατσω να νιαστω και να βοηθησω (σε ατυχημα δε θα προλαβω ετσι και αλλιως αφου θα φανε το κεφαλι τους) αυτους τους μαγεμενους τυπους με τις κορμοστασιες τις υπεροχες τα θαυμαστα μπρατσα και το βρεγμενο μαλλι.

gtsiros
29/08/2005, 11:58
το πρόθεμα "τράνσ-" είναι ελληνικότατον οπότε και η φράση τρανσαλπιστής είναι απολύτως ορθή.

McGyver
29/08/2005, 12:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από gtsiros
το πρόθεμα "τράνσ-" είναι ελληνικότατον οπότε και η φράση τρανσαλπιστής είναι απολύτως ορθή.

Καμία αντίρρηση...
Προτιμώ όμως το Διαλπινιστής...
Με την ευκαιρία, το κατοχυρώνω και όποιος μου το κλέψει μέχρι να πάρω την Transalp θα τον καταγγείλω για κλοπή πνευματικής ιδιοκτησίας!
Ακούτε εσείς οι υπόλοιποι με τα Transπίνδ;

gtsiros
29/08/2005, 12:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από Meni0s
Ειναι καθαρα θεμα νοημοσυνης τιποτα αλλο!!!!!

Διαφωνώ. Δεν έχει να κάνει με τη νοημοσύνη. Ψυχολογικό είναι. Εγώ, ας πούμε όταν οδηγώ χωρίς τη ζώνη στο τουτου (δε ξέρω πως νοιώθω στη μηχανή χωρίς κράνος, για να το φέρω σαν παράδειγμα, γιατί δεν έχω καβαλήσει τη μηχανή χωρίς κράνος.) οδηγώ πολύ πιο αργά και προσεκτικά.

AFTER
29/08/2005, 14:07
Η μεγαλυτερη παντως αποθεωση ειναι οταν βλεπω να φορανε καπελακι.

Μα καλα δεν τους φευγει?
Α...ξεχασα..... ετσι κι αλλιως πρεπει να πηγαινεις με κατω απο 20km/h για να σε βλεπουν....

Krokodilos001
29/08/2005, 15:02
eeee

ekei einai olo to zoumi, kapio den odigane giati to goustaroune alla gia na tous goustarone.
Kapote mia fili mou mou eixe pei giati foras to kranos???? etsi den se blepoune!!!!!:confused: :confused:
ti na peis.

Pantos eftixos stin proti mou ptosi forousa kranos ke apo ta simadia sto kranos mporo na po oti an den to forousa the ta egrafa tora.
Bebea akolouthisane poles poles prosis ke trakarismata ke oi perisoteres distixos xoris kranos,
ne episkeftika ke to nosokomio...

Pantos iparxoun stigemes pou to kranos den antexete......ke mou exei tixei se katastasis 40 ipo skia na min blepo mporsta mou me to kranos sto kefali.

Prepei omos na exeis epignosi oti den foras ke ti tha sou simbi an ksaplothis, ke na odigas analoga.
Opos episis ke i proponisi se ptosis asxeta an foras panolia i oxi einai aparatiti....alla poli akribi.




:lol:

Alx 84
29/08/2005, 15:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από Nikoskazer2000
Είναι θέμα συνήδησης πιστεύω το να φοράς κράνος ή και αλλο προστατευτικό εξοπλισμό και για να είμαι συγκεκριμένος:

Εγω οταν αγόρασα το Kaze-R κατευθείαν πήρα κι' ενα κράνος της AGV το οποίο το φορούσα ΠΑΝΤΟΤΕ γιατί και πιλότος να είσαι το λάδι το οποίο δεν το ξεχωρίζεις απο τις σκιές το βράδυ ή ο άλλος οδηγός που δεν σε έχει δει ή σε είδε και χέστηκε απάνω του μπορούν να σε στείλουν σαν το σκύλο στ' αμπέλι...

ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΜΠΕΙΣ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ, ΝΑ ΜΕΙΝΕΙΣ ΠΑΡΑΛΥΤΟΣ Η ΝΑ ΔΕΙΣ ΚΑΠΟΙΟΝ ΦΙΛΟ/ΓΝΩΣΤΟ ΣΟΥ ΝΑ "ΠΛΗΡΕΙ" ΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΓΙΑ ΝΑ ΒΑΛΕΙΣ ΜΥΑΛΟ :nono: .

Εγω μέσα στην πόλη με καύσωνα :sun: και είμαι ντυμένος σχεδόν στο full κι' ας μου τη λένε ολοι πως και καλά "μα δε ζεσταίνεσαι με ολα αυτά;" ή "μα καλά ρε φίλε...με παπί κυκλοφορείς οχι με κανένα πύραυλο..."

Τι φοράω: Κράνος Uvex Wing RSII (μαύρο με μπλέ/ανθρακί γραφικά), δερμάτινο σακάκι Bering σειρά Slick (μαύρο/γκρί) με aftermarket πλάτη της Knox, δερμάτινα γάντια Colori με ενισχύσεις Kevlar και δερμάτινες τουριστικές μπότες Matrix της Oxtar.

Μόνο το δερμάτινο παντελόνι μου λείπει αλλα το εχω υπ' οψιν μου & αυτό :eyepop: ;)

Πολύ σωστός.!!! Απο τους λίγους που κυκλοφορουν έτσι(΄δε λέω για παπιά,αλλά γενικώς). Εύγε!!!

Nikoskazer2000
05/09/2005, 02:24
Danke:a51: :beer: :a51: