PDA

View Full Version : Ασχετοι εντουραδες



Σελίδες : [1] 2 3

mx44
08/09/2011, 13:52
Πως εξηγειτε το γεγονος οτι στην Ελλαδα το μεγαλυτερο ποσοστο των εντουραδων(υπαρχουν & οι εξαιρεσεις βεβαια) ειναι ειτε ασχετοι ειτε καμια 50αρια χρονων η ακομα χειροτερα και τα δυο μαζι?

TROOPER
08/09/2011, 13:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από mx44
.... ειτε καμια 50αρια χρονων?

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

sniper
08/09/2011, 13:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από mx44
Πως εξηγειτε το γεγονος οτι στην Ελλαδα το μεγαλυτερο ποσοστο των εντουραδων(υπαρχουν & οι εξαιρεσεις βεβαια) ειναι ειτε ασχετοι ειτε καμια 50αρια χρονων η ακομα χειροτερα και τα δυο μαζι?

A γνώρισες τον Oldman ε;

OldMan
08/09/2011, 13:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από mx44
ακομα χειροτερα και τα δυο μαζι?
Ο Θεός να σε φυλάει ...:alien: :eyepop:

MikeG
08/09/2011, 13:58
Εσύ από ότι βλέπω είσαι γέρος μοτοκροσσάς? Σχετικός?

mx44
08/09/2011, 14:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από MikeG
Εσύ από ότι βλέπω είσαι γέρος μοτοκροσσάς? Σχετικός?



Γερος: δεν νομιζω.Μοτοκροσσας: σιγουρα.Σχετικος: παλι δεν νομιζω!

OldMan
08/09/2011, 14:00
Το "44" μπορεί να είναι κιλά ρε Μιχαλιό...:winka:

OldMan
08/09/2011, 14:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από mx44
.Μοτοκροσσας: σιγουρα.
Τιμή σου και καμάρι σου (και το εννοώ..) αλλά τι ακριβώς θέλεις από τους εντουράδες..??? :confused:

mx44
08/09/2011, 14:04
Τιποτα ρε παιδια!!Μια σκεψη περασε απο το μυαλο μου και ειπα να την μοιραστω!!

MikeG
08/09/2011, 14:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από mx44
Γερος: δεν νομιζω.Μοτοκροσσας: σιγουρα.Σχετικος: παλι δεν νομιζω!


Μάλιστα. & τώρα εδώ που θέλουμε να καταλήξουμε από αυτή τη συζήτηση? :winka:

Julius
08/09/2011, 14:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
Τιμή σου και καμάρι σου (και το εννοώ..) αλλά τι ακριβώς θέλεις από τους εντουράδες..??? :confused:


sxesi kai den vriskei kapoio sthn ilikia toy na ton vgazei volta



:rotflmao: :rotflmao:

sniper
08/09/2011, 14:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από mx44
Τιποτα ρε παιδια!!Μια σκεψη περασε απο το μυαλο μου και ειπα να την μοιραστω!!

Μήπως είδες κανέναν με GS800 να κάνει εντούρο και σου βγήκε η ερωτηση;

OldMan
08/09/2011, 14:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από mx44
Τιποτα ρε παιδια!!Μια σκεψη περασε απο το μυαλο μου και ειπα να την μοιραστω!!
Αν δεν σου πέρασε ποτέ από το μυαλό ότι οι νέοι και άσχετοι δεν κάνουν για ΜΧ και οι γέροι και σχετικοί δεν μπορούν να κάνουν ΜΧ, μην σου περάσει τώρα γιατί θα είναι λάθος... :beer:

MikeG
08/09/2011, 14:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από mx44
Τιποτα ρε παιδια!!Μια σκεψη περασε απο το μυαλο μου και ειπα να την μοιραστω!!


Το εννοώ. Να το κάνεις συχνά mαn!



:beer: :beer:

MikeG
08/09/2011, 14:08
Στο MX, ο κ@λ@ς πονάει? Στο εντούρο ε.. όπως και να το κάνεις... :blush: :blush: :blush:

sniper
08/09/2011, 14:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από MikeG
Στο MX, ο κ@λ@ς πονάει? Στο εντούρο ε.. όπως και να το κάνεις... :blush: :blush: :blush:

Σε τρώει ε; :bawl: :bawl: :lol:

mx44
08/09/2011, 14:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Μήπως είδες κανέναν με GS800 να κάνει εντούρο και σου βγήκε η ερωτηση;


Κανουν εντουρο και με τετοια?Αυτο πρεπει να ειναι ελληνικη πατεντα-πρωτοτυπια!

OldMan
08/09/2011, 14:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από MikeG
Στο MX, ο κ@λ@ς πονάει?
Δύσκολο γιατί πρέπει να βρεις καλή καβάντζα μέσα στην πίστα και πάλι θα στην πέσουν οι κριτές...:(

sniper
08/09/2011, 14:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από mx44
Κανουν εντουρο και με τετοια?Αυτο πρεπει να ειναι ελληνικη πατεντα-πρωτοτυπια!

Άσχετε..

taxydromos
08/09/2011, 15:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από mx44
Κανουν εντουρο και με τετοια?Αυτο πρεπει να ειναι ελληνικη πατεντα-πρωτοτυπια!


μπα το κανουν κ τα αμερικανακια...τα klr650 κ τα 800 ειναι τα δυνατα οπλα τους..:bigcry: :bigcry:

DimChios
08/09/2011, 16:33
πως γινεται ο καθε ασχετος που δεν ξερει τι τον περιμένει να ανοιγει τετοια θρεντ?

:bigcry: :rotflmao:

gmeles
08/09/2011, 16:34
πες τα ρε φιλε, δεν αφηνουν εμας τους νεαρους και χεραδες να ευχαριστηθουμε βολτα......
Τα πρωτα μονοπατια της μπομπης ειναι νηπιαγωγειο, ολα κατω και κλαινε, ενω αν φτασεις στην πηγη λες και εχει παει το καπη κυψελης.....



:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


ΥΓ: ολο εκπληξεις παντως αυτο το φορουμ, παραπονο κανενα!!!!

Lioulios
08/09/2011, 16:39
...Δεν κακό κάποιος άσχετος να μην πηγαίνει στον καφενέ για τάβλι και να αγοράζει εντουράκι να την βρίσκει έτσι και με παρεούλα στα βουνά .

Εσύ τί ζόρι τραβάς ; Το ψωμί σου τρώνε ; ...ή όποιος παίρνει Εντούρο πρέπει να είναι στην ηλικία μου και να πηγαίνει και τάπα ;

mpou
08/09/2011, 16:53
Το παλικάρι δεν φταίει σε τίποτα.

Απλά η αιώνια κόντρα μοτοκροσσάδων-εντουράδων αναζοπύρωσε μετά την φάση με τον Σιαφαρίκα και το MX των εθνών

http://mxin.gr/forum/

Και όλα αυτά είναι παιχνιδάκια των Ομοσπονδιών στην πλάτη των "καημένων" χωμάτινων:alien:

Volo
08/09/2011, 17:13
Παλιά που έκανα motocross πέτυχα ένα τυπά στα 120 (κέντρα επίπλου όχι χρονών) να πηγαίνει ΤΑΠΑ.
Άλματα, πέρναγε πάνω από τα σαμάρια αέρα ο τυπάς.
Βγάζει το κράνος και με τα βίας δεν θα ξεπέρναγε τα 50 χρόνια.
Ωραίος ρε κύριε του λέω μου έβαλες τα γυαλιά που δεν μπορώ να
κάνω 3 γύρες χωρίς να θέλω καινούργια χέρια.
"Α αγόρι μου, η όρεξη υπερνικάει τα χρόνια μερικές φορές"
Με έφτιαξε τότε. Έφερνε και την καημένη τη μάνα του μαζί
η οποία καθόταν μέσα στο αμάξι :rotflmao: :rotflmao: σαν μούμια ήταν.

Τι κακό δηλαδή να έχει η ηλικία;;
Χώρια πως μου έμαθε ένα κάρο πράγματα για το χώμα και πως να κάθομαι στο CR.
:beer:

$py
08/09/2011, 17:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από mpou
[B]Το παλικάρι δεν φταίει σε τίποτα.

Απλά η αιώνια κόντρα μοτοκροσσάδων-εντουράδων αναζοπύρωσε μετά την φάση με τον Σιαφαρίκα και το MX των εθνών

]

Εγώ πάντως μετά την τούμπα που έφαγα στο διπλό έχω γίνει ορκισμένος εχθρός των μοτοκροσάδων. Ασταδιαλα τσακίστηκα με τα κολοάλματα, εντούρο και πάλι εντούρο.


:hypnotize

Cpt. Haddock
08/09/2011, 17:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
Το "44" μπορεί να είναι κιλά ρε Μιχαλιό...:winka:

Αναβάτης ιπποδρόμου ειναι; :confused:

Vstrommer71
08/09/2011, 19:17
Mην αμελειτε βεβαιως-βεβαιως οτι περαν των δυο κατηγοριων μοτοκροσαδων-εντουραδων υφισταται και η τριτη κατηγορια γενικης:Φυσιολατρες-βολτατζηδες-χαβαλεδες-σκηνοβιοι-ταβερνοβιοι(στην οποια εχω την τιμη να ανηκω με ειδικευση στις δυο τελευταιες ιδιοτητες)
Τιποτα καλυτερο απο το να παρεις το παρεακι σου και να πας μια βολτα στο βουνο,ειτε ειναι ειναι βολτα μιας ωρας ειτε ''βολτα'' 1000χλμ
Ο σκοπος ειναι η διασκεδαση.Αμα μπει στο κεφαλι μας οτι ο ενας ειναι μοτοκροσας,ο αλλος εντουρας κλπ,το χασαμε το παιχνιδι κατα την ταπεινη μου αποψη:smokin:

Vstrommer71
08/09/2011, 19:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από $py
Εγώ πάντως μετά την τούμπα που έφαγα στο διπλό έχω γίνει ορκισμένος εχθρός των μοτοκροσάδων. Ασταδιαλα τσακίστηκα με τα κολοάλματα, εντούρο και πάλι εντούρο.


:hypnotize
Εσυ τζιτζιφιογκο ασε τα τραπεζια και τα διπλα αλματα και ξεθαψε σκηνες,υποστρωματα κλπ συναφη γιατι κατι ψηνεται:smokin:

Stabak
08/09/2011, 19:51
Νομιζω παντως οτι εγω με το στρομα δικαιωματικά σας μαμαω ολους :rolleyes:

fantacid
08/09/2011, 20:31
ελα πειτε μου οτι και αυτο δεν ειναι στημενο?!?!?!

:bigcry: :bigcry: :bigcry:

spyro
08/09/2011, 22:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από fantacid
ελα πειτε μου οτι και αυτο δεν ειναι στημενο?!?!?!

:bigcry: :bigcry: :bigcry:

:lol:

bulmont
08/09/2011, 22:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από mx44
Πως εξηγειτε το γεγονος οτι στην Ελλαδα το μεγαλυτερο ποσοστο των εντουραδων(υπαρχουν & οι εξαιρεσεις βεβαια) ειναι ειτε ασχετοι ειτε καμια 50αρια χρονων η ακομα χειροτερα και τα δυο μαζι?


Σιγά μην καθήσουμε να στο εξηγήσουμε από εδώ.

Ελα στην κορυφή του Παναχαικού,και όλες σου οι απορίες
θα λυθούν .................

:D :D :D :D :D :D

nibo
08/09/2011, 23:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από Julius
sxesi kai den vriskei kapoio sthn ilikia toy na ton vgazei volta



:rotflmao: :rotflmao:


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

$py
08/09/2011, 23:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από Vstrommer71
Εσυ τζιτζιφιογκο ασε τα τραπεζια και τα διπλα αλματα και ξεθαψε σκηνες,υποστρωματα κλπ συναφη γιατι κατι ψηνεται:smokin:


:sun:


Αργόψησέ το μόνο για να γιάνει ο ώμος.


:D

mx44
09/09/2011, 07:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από bulmont
Σιγά μην καθήσουμε να στο εξηγήσουμε από εδώ.

Ελα στην κορυφή του Παναχαικού,και όλες σου οι απορίες
θα λυθούν .................

:D :D :D :D :D :D


Απο εκει περναει το Romaniacs?:rotflmao: :rotflmao:

DimChios
09/09/2011, 08:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Αναβάτης ιπποδρόμου ειναι; :confused:


πες μου οτι δεν καταλαβες τι εννοει ο μπαρμπας να πεσω στα πατωματα

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Cpt. Haddock
09/09/2011, 08:22
:rolleyes:

DimChios
09/09/2011, 08:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
Το "44" μπορεί να είναι κιλά....


cap10 τί κιλά? :winka: :bigcry:

Cpt. Haddock
09/09/2011, 08:36
μαλακας :wave2:

DimChios
09/09/2011, 08:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
μαλακας :wave2:


αφου καταλαβες, τι με πρηζεις?

:lol: :lol: :lol:

ARISPEED1
09/09/2011, 08:47
sexy and 50 ..........εμπειρία ,ταχύτητα ,κόλπα,αδρεναλίνη..............:eek:

mx44
09/09/2011, 08:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από ARISPEED1
sexy and 50 ..........εμπειρία ,ταχύτητα ,κόλπα,αδρεναλίνη..............:eek:



:look:

KaTaNaS
09/09/2011, 08:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από mx44
:look:

Φίλος... ευτυχισμένος θα'μαι αν εχω το κουράγιο , την δύναμη και την φρεσκάδα να καβαλάω στα 50+ και να γουστάρω με την παρέα μου, γιατί αν δεν το ξέρεις το εντουρο ειναι παρεϊστικο!

Όλα τα άλλα ειναι για γελια και για κλαματα στην Ελλαδιτσα μας... καλα να περναμε και Άγιος ο Θεός.

bulmont
09/09/2011, 08:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από mx44
Απο εκει περναει το Romaniacs?:rotflmao: :rotflmao:

Ομολογώ πως τέτοια βαθιά ενημέρωση δεν την περίμενα...

ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟ R O M A N I A C S !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:lol: :rotflmao: :rotflmao: :lol: :rotflmao: :rotflmao: :lol:

Cpt. Haddock
09/09/2011, 08:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από KaTaNaS
Φίλος... ευτυχισμένος θα'μαι αν εχω το κουράγιο , την δύναμη και την φρεσκάδα να καβαλάω στα 50+ και να γουστάρω με την παρέα μου, γιατί αν δεν το ξέρεις το εντουρο ειναι παρεϊστικο!

Όλα τα άλλα ειναι για γελια και για κλαματα στην Ελλαδιτσα μας... καλα να περναμε και Άγιος ο Θεός.

σβησε κανενα πμ αρκουδε :wave2: :beer:

mx44
09/09/2011, 08:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από KaTaNaS
Φίλος... ευτυχισμένος θα'μαι αν εχω το κουράγιο , την δύναμη και την φρεσκάδα να καβαλάω στα 50+ και να γουστάρω με την παρέα μου, γιατί αν δεν το ξέρεις το εντουρο ειναι παρεϊστικο!

Όλα τα άλλα ειναι για γελια και για κλαματα στην Ελλαδιτσα μας... καλα να περναμε και Άγιος ο Θεός.


Παρεϊστικα να πας να φας κανα κοψιδι.Το εντουρο ειναι εντουρο οχι βολτα στην εξοχη!

DimChios
09/09/2011, 08:59
ε ρε κομπλεξ που εχει ο κοσμακης!

:lol: :lol: :lol:

mx44
09/09/2011, 09:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από bulmont
Ομολογώ πως τέτοια βαθιά ενημέρωση δεν την περίμενα...

ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟ R O M A N I A C S !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:lol: :rotflmao: :rotflmao: :lol: :rotflmao: :rotflmao: :lol:


Το romaniacs δεν ειναι αυτο που πηγαινουνε παρεϊστικα κατι παλικαρια βολτα στο βουνο?

KaTaNaS
09/09/2011, 09:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από mx44
Παρεϊστικα να πας να φας κανα κοψιδι.Το εντουρο ειναι εντουρο οχι βολτα στην εξοχη!

Μάλλον παρα είσαι μικρός και άσχετος όπως έγραψες παραπάνω... οπότε ας αφήσουμε τις σοβαρες κουβεντες και να πιάσουμε την λαλακία...

το μοτοκρός ειναι καλό για να πας γρήγορα, το εντουρο ειναι καλό για να φθάσεις μακρυά (σωματικά, πνευματικά, χωρικά)

KaTaNaS
09/09/2011, 09:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από mx44
Το romaniacs δεν ειναι αυτο που πηγαινουνε παρεϊστικα κατι παλικαρια βολτα στο βουνο?

πες μας και τι ειναι το ΜΧ :winka:

mx44
09/09/2011, 09:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από KaTaNaS
Μάλλον παρα είσαι μικρός και άσχετος όπως έγραψες παραπάνω... οπότε ας αφήσουμε τις σοβαρες κουβεντες και να πιάσουμε την λαλακία...

το μοτοκρός ειναι καλό για να πας γρήγορα, το εντουρο ειναι καλό για να φθάσεις μακρυά (σωματικά, πνευματικά, χωρικά)


Γιατι νομιζετε οτι κανω συγκριση μοτοκρος με εντουρο?
Αλλο ηταν το θεμα και πηγε αλλου.
Αλλα ρε παιδια εγω παει στο διαολο ειμαι μικρος και ασχετος αλλα εσεις οι μεγαλοι και σχετικοι θα μου πειτε οτι το εντουρο ειναι για να φτασεις μακρυα πνευματικα??χαχαχα...Ελιωσα στα γελια μολις το διαβασα!!!

KaTaNaS
09/09/2011, 09:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από mx44
Ελιωσα στα γελια μολις το διαβασα!!!

Φθανει που το καταλαβες! :beer:

mx44
09/09/2011, 09:25
Μολις πηρα την απαντηση στο αρχικο μου ερωτημα.

Ερωτηση:
Πως εξηγειτε το γεγονος οτι στην Ελλαδα το μεγαλυτερο ποσοστο των εντουραδων(υπαρχουν & οι εξαιρεσεις βεβαια) ειναι ειτε ασχετοι ειτε καμια 50αρια χρονων η ακομα χειροτερα και τα δυο μαζι?

Απαντηση:
Το εντουρο κατα την αποψη των σχετικων ειναι ενα παρειστικο γεγονος κατα το οποιο καβαλαμε μηχανες και πηγαινουμε βολτα με φιλους στο βουνο για να φτασουμε μακρυα πνευματικα.

Παρακαλω να κλειδωθει το post!:beer:

bulmont
09/09/2011, 09:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από mx44
Το romaniacs δεν ειναι αυτο που πηγαινουνε παρεϊστικα κατι παλικαρια βολτα στο βουνο?

Το romaniacs δεν ειναι αυτό που πηγαίνουνε παρεϊστικα κατι ΚΟΥΡΑΣΜΕΝΑ παληκάρια στο βουνό;;



:wave2: :wave2: :wave2: :wave2: :wave2:

electronics
09/09/2011, 09:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από mx44
Πως εξηγειτε το γεγονος οτι στην Ελλαδα το μεγαλυτερο ποσοστο των εντουραδων(υπαρχουν & οι εξαιρεσεις βεβαια) ειναι ειτε ασχετοι ειτε καμια 50αρια χρονων η ακομα χειροτερα και τα δυο μαζι? Εγω παντως εχω να πω μιας και το ανεφερες βλεπω οτι εσεις οι μοτοκροσαδες ειστε ολοι γρηγοροι σαν τον ανεμο και δεν ακουτε κανεναν! Οποτε γνωρισα εντουρα ολα αυτα τα χρονια εγινε φιλος μου! Οσες φορες γνωριζα μοτοκροσα σπανια καταφερνα να διαπερασω τον χαρακτηρα του αφου οι περισσοτεροι ειχαν παντα μια ασπιδα εγωισμου και ψωροηπερηφανιας! Ολα αυτα ειναι προσωπικη μου αποψη παντα.... αυτα.

STOYBI
09/09/2011, 09:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από mx44
Παρακαλω να κλειδωθει το post!:beer:


Αυτο τους ειπα και εγω καθοτι σε ερωτηση για την σχεση σου με το αθλημα............




Αρχικά δημιουργήθηκε από mx44

Γερος: δεν νομιζω.Μοτοκροσσας: σιγουρα.Σχετικος: παλι δεν νομιζω!


Οποτε μεχρι να εχεις καποια σχεση......!!!!!



Ρεζερβουαρ................





:wave2:

KaTaNaS
09/09/2011, 09:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από mx44
Μολις πηρα την απαντηση στο αρχικο μου ερωτημα.

Ερωτηση:
Πως εξηγειτε το γεγονος οτι στην Ελλαδα το μεγαλυτερο ποσοστο των εντουραδων(υπαρχουν & οι εξαιρεσεις βεβαια) ειναι ειτε ασχετοι ειτε καμια 50αρια χρονων η ακομα χειροτερα και τα δυο μαζι?

Απαντηση:
Το εντουρο κατα την αποψη των σχετικων ειναι ενα παρειστικο γεγονος κατα το οποιο καβαλαμε μηχανες και πηγαινουμε βολτα με φιλους στο βουνο για να φτασουμε μακρυα πνευματικα.

Παρακαλω να κλειδωθει το post!:beer:


Όσο αστειο κι αν φαίνεται στον κάθενα που δεν εχει δοκιμάσει , αυτη ειναι η πιο βαθειά αλήθεια... πνευματικα άλλωστε ηρεμεις όταν κουράζεται το σώμα , έτσι αφουγραζεσαι και πιο έντονα την ψυχή σου


αυτο σε συνδιασμό με την ανθρώπινη συντροφιά , την αλληλοβοήθεια στις δυσκολίες, την καλή και φιλική διάθεση της παρέας , την ζωηρή φύση και την οδηγηση μοτοσυκλέτας απλά σε ταξιδεύει αλλού , γι'αυτο και οσοι δοκιμάζουν κολλάνε...




Υ.Γ. έτσι για να γράψουμε και καμμια αληθεια έστω απο μια ηλιθια αφορμη!

mx44
09/09/2011, 09:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από bulmont
Το romaniacs δεν ειναι αυτό που πηγαίνουνε παρεϊστικα κατι ΚΟΥΡΑΣΜΕΝΑ παληκάρια στο βουνό;;



:wave2: :wave2: :wave2: :wave2: :wave2:


Ναι ρε συ αυτο ειναι!Κανουν και καμια σταση για τσιγαρακι στην εξοχη,λυνουν και λιγο τη ζωνη γιατι μπορει να ειναι XL αλλα τους κοβει ,και επειδη δεν μπορουνε να ανεβουν την ανηφορα κανουν γιογκα και πανε μακρυα πνευματικα!!

bulmont
09/09/2011, 09:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από KaTaNaS
Όσο αστειο κι αν φαίνεται στον κάθενα που δεν εχει δοκιμάσει , αυτη ειναι η πιο βαθειά αλήθεια... πνευματικα άλλωστε ηρεμεις όταν κουράζεται το σώμα , έτσι αφουγραζεσαι και πιο έντονα την ψυχή σου


αυτο σε συνδιασμό με την ανθρώπινη συντροφιά , την αλληλοβοήθεια στις δυσκολίες, την καλή και φιλική διάθεση της παρέας , την ζωηρή φύση και την οδηγηση μοτοσυκλέτας απλά σε ταξιδεύει αλλού , γι'αυτο και οσοι δοκιμάζουν κολλάνε...




Υ.Γ. έτσι για να γράψουμε και καμμια αληθεια έστω απο μια ηλιθια αφορμη!


Πέστα ρε ΚΑΤΑΝΑ


:beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

mx44
09/09/2011, 09:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από KaTaNaS
Όσο αστειο κι αν φαίνεται στον κάθενα που δεν εχει δοκιμάσει , αυτη ειναι η πιο βαθειά αλήθεια... πνευματικα άλλωστε ηρεμεις όταν κουράζεται το σώμα , έτσι αφουγραζεσαι και πιο έντονα την ψυχή σου


αυτο σε συνδιασμό με την ανθρώπινη συντροφιά , την αλληλοβοήθεια στις δυσκολίες, την καλή και φιλική διάθεση της παρέας , την ζωηρή φύση και την οδηγηση μοτοσυκλέτας απλά σε ταξιδεύει αλλού , γι'αυτο και οσοι δοκιμάζουν κολλάνε...




Υ.Γ. έτσι για να γράψουμε και καμμια αληθεια έστω απο μια ηλιθια αφορμη!


Σταματα θα κατουρηθω!!

mx44
09/09/2011, 09:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από electronics
Εγω παντως εχω να πω μιας και το ανεφερες βλεπω οτι εσεις οι μοτοκροσαδες ειστε ολοι γρηγοροι σαν τον ανεμο και δεν ακουτε κανεναν! Οποτε γνωρισα εντουρα ολα αυτα τα χρονια εγινε φιλος μου! Οσες φορες γνωριζα μοτοκροσα σπανια καταφερνα να διαπερασω τον χαρακτηρα του αφου οι περισσοτεροι ειχαν παντα μια ασπιδα εγωισμου και ψωροηπερηφανιας! Ολα αυτα ειναι προσωπικη μου αποψη παντα.... αυτα.


Φιλε μου κανεις μεγαλο λαθος!
Δεν εχεις γνωρισει εντουρα.Εχεις γνωρισει κατι παιδια που πανε βολτα με μηχανη στο βουνο για τσιγαρο.
Και παλι δεν ειναι το θεμα μου το εντουρο αλλα οι ελληνες και καλα εντουραδες.

KaTaNaS
09/09/2011, 09:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από electronics
Εγω παντως εχω να πω μιας και το ανεφερες βλεπω οτι εσεις οι μοτοκροσαδες ειστε ολοι γρηγοροι σαν τον ανεμο και δεν ακουτε κανεναν! Οποτε γνωρισα εντουρα ολα αυτα τα χρονια εγινε φιλος μου! Οσες φορες γνωριζα μοτοκροσα σπανια καταφερνα να διαπερασω τον χαρακτηρα του αφου οι περισσοτεροι ειχαν παντα μια ασπιδα εγωισμου και ψωροηπερηφανιας! Ολα αυτα ειναι προσωπικη μου αποψη παντα.... αυτα.



Ειναι γεγονος οτι μπορει σε μια ολοκληρη πίστα ΜΧ να βρισκονται 2 ΜΧαδες να κανουν προπόνηση και στις παυσεις να καθονται με τις πλατες γυρισμένες αμίλητοι!

mx44
09/09/2011, 09:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από KaTaNaS
Ειναι γεγονος οτι μπορει σε μια ολοκληρη πίστα ΜΧ να βρισκονται 2 ΜΧαδες να κανουν προπόνηση και στις παυσεις να καθονται με τις πλατες γυρισμένες αμίλητοι!


Μ'αρεσει που λετε τους μοτοκροσαδες κομπλεξικους!χαχαχα......

DimChios
09/09/2011, 09:45
Σοβαρα: Σταυρο μ αρεσει πολυ η προσεγγιση σου, δεν το ειχα σκεφτει ετσι παροτι το εχω νοιωσει

Μλκια: Χαρα στο κουραγιο σας που καθεστε και απαντατε σοβαρα!

:bigcry: :bigcry: :bigcry:

KaTaNaS
09/09/2011, 09:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios

Μλκια: Χαρα στο κουραγιο σας που καθεστε και απαντατε σοβαρα!

:bigcry: :bigcry: :bigcry:

ειναι μεχρι να τον παρει ο διαολος...

STOYBI
09/09/2011, 09:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από mx44
Μ'αρεσει που λετε τους μοτοκροσαδες κομπλεξικους!χαχαχα......


Ενας δεν εισαι...???? :confused:

Cpt. Haddock
09/09/2011, 09:48
Αν ειναι να συζητάτε σ' αυτο το πνευμα, δε μου στέλνετε το θρεντ στις αντιαπραθέσεις να το περιποιηθώ δεόντως; :smokin:

alex14
09/09/2011, 09:49
Φιλε mx44, δεν ειμαι εντουρας ουτε μοτοκροσας, επομενος μιας και εξω απο το χορο τα βλεπω με αλλο ματι θα σου πω οτι εχεις αδικο.

http://www.moto.gr/forums/showthread.php?threadid=28158

:wave2:

KaTaNaS
09/09/2011, 09:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από mx44
Φιλε μου κανεις μεγαλο λαθος!
Δεν εχεις γνωρισει εντουρα.Εχεις γνωρισει κατι παιδια που πανε βολτα με μηχανη στο βουνο για τσιγαρο.
Και παλι δεν ειναι το θεμα μου το εντουρο αλλα οι ελληνες και καλα εντουραδες.

Δεν εχεις δει τον electronics τι κανει με το μηχανακι και που ανεβαινει... αφου δεν ξερεις καταστασεις μην εκτειθεσαι

mx44
09/09/2011, 09:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
Σοβαρα: Σταυρο μ αρεσει πολυ η προσεγγιση σου, δεν το ειχα σκεφτει ετσι παροτι το εχω νοιωσει

Μλκια: Χαρα στο κουραγιο σας που καθεστε και απαντατε σοβαρα!

:bigcry: :bigcry: :bigcry:



Πλακα μου κανεις!!
Ποιος απαντησε σοβαρα?Αυτος που παει μακρυα πνευματικα και αφουγκραζεται την ψυχη του(πω ρε πουστη θα κατουρηθω σημερα),αυτος που του εβαλε τα γυαλια ο 50χρονος με τη μανα του στο αυτοκινητο που εκανε αλματα στα 120(που τα βρηκε δεν ξερω), ή ο αλλος που ανεβαινει το βουνο του παναχαϊκου.
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

DimChios
09/09/2011, 09:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από mx44
Πλακα μου κανεις!!
Ποιος απαντησε σοβαρα?Αυτος που παει μακρυα πνευματικα και αφουγκραζεται την ψυχη του(πω ρε πουστη θα κατουρηθω σημερα),αυτος που του εβαλε τα γυαλια ο 50χρονος με τη μανα του στο αυτοκινητο που εκανε αλματα στα 120(που τα βρηκε δεν ξερω), ή ο αλλος που ανεβαινει το βουνο του παναχαϊκου.
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


Μιλησα για τον καιρο που ειχα κι εγω ενα εντουρο και πηγαινα με την παρεα ή ακομα και με αγνωστους που τυχαινε να συναντησω εκει και γινομασταν ενα!

Και δεν ημουν καν 30 τοτε

Για αυτα που εγω λοιπον εχω νοιωσει, δει, βιώσει.

Για σενα δεν δινω δεκαρα, προτιμω οπως ειπες να κανω την πλακα μου!

Ωραιο το ΜΧ αλλα εσυ εισαι λιγο μλκακος και μακαρι να μην εισαι αντιπροσωπευτικο δειγμα!

:wave2:

Cpt. Haddock
09/09/2011, 10:00
Μια και το θρεντ ειναι στα λημέρια μου, αρχιζουμε να μοιραζουμε καρτες σε λιγακι... :smokin:

DimChios
09/09/2011, 10:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Μια και το θρεντ ειναι στα λημέρια μου, αρχιζουμε να μοιραζουμε καρτες σε λιγακι... :smokin:


μακετουλα? Εκτυπωση?

:wacko: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

mx44
09/09/2011, 10:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από alex14
Φιλε mx44, δεν ειμαι εντουρας ουτε μοτοκροσας, επομενος μιας και εξω απο το χορο τα βλεπω με αλλο ματι θα σου πω οτι εχεις αδικο.

http://www.moto.gr/forums/showthread.php?threadid=28158

:wave2:


Καλα σημερα ομολογω μου εχετε φτιαξει τη διαθεση!Εχω λιωσει στα γελια!Προσπαθουν ολοι εδω μεσα να μου δειξουν οτι εχω αδικο και μου βαζει ο αλλος λινκ απο φωτογραφιες και καλα εντουραδων που πηγαν για εντουρο και καλα και εχουν τη φαμιλια με τα μπαγκαζια φορτωμενα και κατι τυπαδες μεσα που εχουν φουμαρει ολη την marlboro.
Γαμ...τη ολη η φαση αλλα ρε παιδια εχω εναν ξαδερφο που οταν ημουνα πιτσιρικος με πηγαινε βολτα στο χωριο με μια bmw γερμανικη.Βεβαια τοτε δεν ειχε ασφαλτο ηταν χωματοδρομος.Λες να του πω να παει να τρεξει καναν αγωνα εντουρο??

DimChios
09/09/2011, 10:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από mx44
Καλα σημερα ομολογω μου εχετε φτιαξει τη διαθεση!Εχω λιωσει στα γελια!Προσπαθουν ολοι εδω μεσα να μου δειξουν οτι εχω αδικο και μου βαζει ο αλλος λινκ απο φωτογραφιες και καλα εντουραδων που πηγαν για εντουρο και καλα και εχουν τη φαμιλια με τα μπαγκαζια φορτωμενα και κατι τυπαδες μεσα που εχουν φουμαρει ολη την marlboro.
Γαμ...τη ολη η φαση αλλα ρε παιδια εχω εναν ξαδερφο που οταν ημουνα πιτσιρικος με πηγαινε βολτα στο χωριο με μια bmw γερμανικη.Βεβαια τοτε δεν ειχε ασφαλτο ηταν χωματοδρομος.Λες να του πω να παει να τρεξει καναν αγωνα εντουρο??


εξακολουθει στην περιπτωση σου να ισχυει οτι η ημιμαθεια ειναι χειροτερη απο την αμαθεια!

Vstrommer71
09/09/2011, 10:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
εξακολουθει στην περιπτωση σου να ισχυει οτι η ημιμαθεια ειναι χειροτερη απο την αμαθεια!
Οχι,απλα το παιδι εχει παρασυρθει απο την γενικη ποδοσφαιροποιηση των παντων:Πρασινοι-κοκκινοι,ΝΔ-ΠΑΣΟΚ,ΕΜΟ-τρεντηδες και νομιζει οτι ολα ειναι ετσι
Φιλε μου αν δεν ξεκολλησεις απο την οπτικη να τα βλεπεις ετσι τα πραγματα,δεν θα ευχαριστηθεις την μοτοσυκλετα
Απλα θα εισαι περαστικος απο τον χωρο κι αυριο-μεθαυριο θα ασχολεισαι με ποιο τουρμπατο αμαξι ειναι πιο γρηγορο κι αλλα τετοια
Προσπαθησε να ξεφυγεις απο την Ελληνικη παπαρονοοτροπια να χωριζουμε στρατοπεδα
Φιλικα!:beer:

mx44
09/09/2011, 10:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
Μιλησα για τον καιρο που ειχα κι εγω ενα εντουρο και πηγαινα με την παρεα ή ακομα και με αγνωστους που τυχαινε να συναντησω εκει και γινομασταν ενα!

Και δεν ημουν καν 30 τοτε

Για αυτα που εγω λοιπον εχω νοιωσει, δει, βιώσει.

Για σενα δεν δινω δεκαρα, προτιμω οπως ειπες να κανω την πλακα μου!

Ωραιο το ΜΧ αλλα εσυ εισαι λιγο μλκακος και μακαρι να μην εισαι αντιπροσωπευτικο δειγμα!

:wave2:


Καταρχην μλκακος εισαι και φαινεσαι και μαλλον οχι λιγο.
Και κατα δευτερον ειστε τοσο βλακες που δεν μπορειτε να καταλαβετε τι διαβαζετε.
Λοιπον για να στο κανω ποιο λιανα γιατι μαλλον δεν σκαμπαζεις.Δεν προσπαθω να μειωσω το εντουρο αλλα το αντιθετο.Λεω οτι αυτο για το οποιο μιλατε δεν ειναι εντουρο και δεν ειστε σε καμια περιπτωση εντουραδες.Το εντουρο ειναι αθλημα και αθλητη που να χτυπαει 12 σουβλακια,αλλες 12 μπυρες στην καθισια του και μετα επειδη του κατσανε βαρια να κανει και 2 πακετα τσιγαρα απο πανω δεν εχω δει πουθενα!
Αλλα που να ξερω εγω που ειμαι ενας μικρος μοτοκροσας!!!

alex14
09/09/2011, 10:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από mx44
Καλα σημερα ομολογω μου εχετε φτιαξει τη διαθεση!Εχω λιωσει στα γελια!Προσπαθουν ολοι εδω μεσα να μου δειξουν οτι εχω αδικο και μου βαζει ο αλλος λινκ απο φωτογραφιες και καλα εντουραδων που πηγαν για εντουρο και καλα και εχουν τη φαμιλια με τα μπαγκαζια φορτωμενα και κατι τυπαδες μεσα που εχουν φουμαρει ολη την marlboro.
Γαμ...τη ολη η φαση αλλα ρε παιδια εχω εναν ξαδερφο που οταν ημουνα πιτσιρικος με πηγαινε βολτα στο χωριο με μια bmw γερμανικη.Βεβαια τοτε δεν ειχε ασφαλτο ηταν χωματοδρομος.Λες να του πω να παει να τρεξει καναν αγωνα εντουρο??

Προσπαθησα να σου εξηγησω αυτα που (πολυ σωστα) σου λεει ο katanas, αλλα απο οτι φαινεται εσυ δεν θελεις να καταλαβεις. Και μιας και απο οτι φαινεται ολοι εδω ειναι πολυ "ερασιτεχνες" τραβα να κανεις κανα chat με τον Pastrana που εισται του ιδιου βεληνεκους.

over and out

:wave2:

Cpt. Haddock
09/09/2011, 10:22
Ωραίααααα....

Απο μία :a28: σε Dimchios και mx44

Συνεχίστε :smokin:

sniper
09/09/2011, 10:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Ωραίααααα....

Απο μία :a28: σε Dimchios και mx44

Συνεχίστε :smokin:

:smokin:


235505

mx44
09/09/2011, 10:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από alex14
Προσπαθησα να σου εξηγησω αυτα που (πολυ σωστα) σου λεει ο katanas, αλλα απο οτι φαινεται εσυ δεν θελεις να καταλαβεις. Και μιας και απο οτι φαινεται ολοι εδω ειναι πολυ "ερασιτεχνες" τραβα να κανεις κανα chat με τον Pastrana που εισται του ιδιου βεληνεκους.

over and out

:wave2:


Θα τον παρω να παμε εντουραδα και στο κατεβα για κοψιδια στην παρνηθα!

STOYBI
09/09/2011, 10:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από mx44
Καταρχην μλκακος εισαι και φαινεσαι και μαλλον οχι λιγο.
Και κατα δευτερον ειστε τοσο βλακες που δεν μπορειτε να καταλαβετε τι διαβαζετε.
Λοιπον για να στο κανω ποιο λιανα γιατι μαλλον δεν σκαμπαζεις.Δεν προσπαθω να μειωσω το εντουρο αλλα το αντιθετο.Λεω οτι αυτο για το οποιο μιλατε δεν ειναι εντουρο και δεν ειστε σε καμια περιπτωση εντουραδες.Το εντουρο ειναι αθλημα και αθλητη που να χτυπαει 12 σουβλακια,αλλες 12 μπυρες στην καθισια του και μετα επειδη του κατσανε βαρια να κανει και 2 πακετα τσιγαρα απο πανω δεν εχω δει πουθενα!
Αλλα που να ξερω εγω που ειμαι ενας μικρος μοτοκροσας!!!


Ti ειναι το εντουρο δεν μας ειπες...????

Μικρε μοτοκροσσα....

Μιλα χωρις ειρωνιες και προσβολες αλλα μονο με επιχειρηματα...

Μπορεις...????

mx44
09/09/2011, 10:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από STOYBI
Ti ειναι το εντουρο δεν μας ειπες...????

Μικρε μοτοκροσσα....

Μιλα χωρις ειρωνιες και προσβολες αλλα μονο με επιχειρηματα...

Μπορεις...????


Μα πως θες να μην ειρωνευομαι αφου με ρωτας κατι στο οποιο απαντησα στο ποστ που μολις τωρα εκανες παραθεση!!Θα τρελαθω!!

mx44
09/09/2011, 10:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από mx44
Το εντουρο ειναι αθλημα και αθλητη που να χτυπαει 12 σουβλακια,αλλες 12 μπυρες στην καθισια του και μετα επειδη του κατσανε βαρια να κανει και 2 πακετα τσιγαρα απο πανω δεν εχω δει πουθενα!
Αλλα που να ξερω εγω που ειμαι ενας μικρος μοτοκροσας!!!

Για να βοηθησω!

Takata Dome
09/09/2011, 10:36
Δηλαδη για να θελεις να λεγεσαι "εντουρας" πρεπει να εισαι μεχρι 40 χρονων,με γυμνασμενο σωμα,να μην καπνιζεις,να μην πινεις και να τρως μονο παπια πεκινου με εστραγκον?Ωρε! :cry:

Πρεπει να ξεχωρισεις τον ερασιτεχνη απο τον επαγγελματια:wave2:

sniper
09/09/2011, 10:37
Δλδ ρε παλικάρι, μόνο οι παγκόσμιοι μπορουν να λένε ότι κάνουν εντούρο, ΜΧ ή μπαίνουν σε πίστες;

Για κάνε μου την χάρη και χαλάρωσε λίγο.

STOYBI
09/09/2011, 10:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από mx44
Για να βοηθησω!

Πες μου τα χωρις σουβλακια και μπυρες ........


2η ευκαιρια να φερθεις στον εαυτο σου ( εστω κρυμμενος πισω απο μια οθονη ) με αξιοπρεπεια.........

DimChios
09/09/2011, 10:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Ωραίααααα....

Απο μία :a28: σε Dimchios και mx44

Συνεχίστε :smokin:



:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

αχου το, τον πειραξε το μλκακος!

:bawl:


(και τους 2 εννοω, για διαφορετικους λογους βεβαια)

:bigcry:

Hellspawn
09/09/2011, 10:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από mx44
Για να βοηθησω!

Τυχαία βρήκα το thread αλλά από περιέργεια έκατσα και το διάβασα...
Να σε ρωτήσω κάτι...μήπως έγραφες και πιο παλιά εδώ με nickname Silver_Rider?

mx44
09/09/2011, 10:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από Takata Dome
Δηλαδη για να θελεις να λεγεσαι "εντουρας" πρεπει να εισαι μεχρι 40 χρονων,με γυμνασμενο σωμα,να μην καπνιζεις,να μην πινεις και να τρως μονο παπια πεκινου με εστραγκον?Ωρε! :cry:

Πρεπει να ξεχωρισεις τον ερασιτεχνη απο τον επαγγελματια:wave2:



Καταρχην αν οι εντουραδες τρωγανε παπια πεκινου με εστραγκον θα τους εβλεπες πισω απο κανα θαμνο ανα τακτα χρονικα διαστηματα.
Επισης στην ελλαδα δεν υπαρχει επαγγελματιας εντουρας (ουτε μοτοκροσας για να μην θιγεστε)!

mx44
09/09/2011, 10:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από Hellspawn
Τυχαία βρήκα το thread αλλά από περιέργεια έκατσα και το διάβασα...
Να σε ρωτήσω κάτι...μήπως έγραφες και πιο παλιά εδώ με nickname Silver_Rider?


Δεν ειμαι ρε φιλε αλλα εισαι τοσο αφελης που περιμενες αν ειμουνα αυτος που λεσ να το ελεγα ή ηταν ρητορικη η ερωτηση?

daz
09/09/2011, 10:50
Από δω και πέρα όποιος θέλει να λέγετε εντουράς, παρακαλώ πολύ να ποστάρει φωτογραφία απ' την αγωνιστική license του.

Παλιές, κιτρινισμένες κτλ δεν θα λαμβάνονται υπόψη.

Takata Dome
09/09/2011, 10:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από mx44
Καταρχην αν οι εντουραδες τρωγανε παπια πεκινου με εστραγκον θα τους εβλεπες πισω απο κανα θαμνο ανα τακτα χρονικα διαστηματα.
Επισης στην ελλαδα δεν υπαρχει επαγγελματιας εντουρας (ουτε μοτοκροσας για να μην θιγεστε)!

Εγω βλεπω αρκετους να συμμετεχουν σε διαφορες διοργανωσεις.Καποιοι μαλιστα τα πανε και αρκετα καλα...μην τους υποβαθμιζεις ολους,εκτος και αν πιστευεις οτι εσυ εισαι καλυτερος.Αν αυτο πιστευεις,δεν εχεις παρα να μας το αποδειξεις:wave2:

Vstrommer71
09/09/2011, 10:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από daz
Από δω και πέρα όποιος θέλει να λέγετε εντουράς, παρακαλώ πολύ να ποστάρει φωτογραφία απ' την αγωνιστική license του.

Παλιές, κιτρινισμένες κτλ δεν θα λαμβάνονται υπόψη.
Οι επαγγελματιες σιδεροκωλοι εχουμε αλλη λισανς:smokin:

Cpt. Haddock
09/09/2011, 10:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από Vstrommer71
Οι επαγγελματιες σιδεροκωλοι εχουμε αλλη λισανς:smokin:

Χαρτί γιατρού; :lol:

mx44
09/09/2011, 10:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από Takata Dome
Εγω βλεπω αρκετους να συμμετεχουν σε διαφορες διοργανωσεις.Καποιοι μαλιστα τα πανε και αρκετα καλα...μην τους υποβαθμιζεις ολους,εκτος και αν πιστευεις οτι εσυ εισαι καλυτερος.Αν αυτο πιστευεις,δεν εχεις παρα να μας το αποδειξεις:wave2:



Στο αρχικο μου ποστ εχω βαλει μια παρενθεση μπορεις να την διαβασεις!

Takata Dome
09/09/2011, 10:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από mx44
Στο αρχικο μου ποστ εχω βαλει μια παρενθεση μπορεις να την διαβασεις!

Δεκτη η παρενθεση του αρχικου ποστ.Αν και μολις πριν λιγο ειπες οτι "στην ελλαδα δεν υπαρχει επαγγελματιας εντουρας (ουτε μοτοκροσας για να μην θιγεστε)"

Hellspawn
09/09/2011, 10:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από mx44
Δεν ειμαι ρε φιλε αλλα εισαι τοσο αφελης που περιμενες αν ειμουνα αυτος που λεσ να το ελεγα ή ηταν ρητορικη η ερωτηση?

Προφανώς και ήταν καθαρά ρητορική η ερώτηση...Απλά έχετε ΑΚΡΙΒΩΣ τον ίδιο τρόπο σκέψης μόνο που εκείνος ήταν της ασφάλτου.....τελικά και στο βουνό ακόμα να πας, πάλι κινδυνεύεις!!!:sad: :sad: :sad: :sad:

OldMan
09/09/2011, 10:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από STOYBI
.......χωρις σουβλακια και μπυρες ........
Κρίμα ρε Κώστα και σε εκτιμούσα...

(έχασα πάσα ιδέα..) :(