PDA

View Full Version : Τον χτύπησε και τον εγκατέλειψε



brainstorm73
08/09/2011, 21:11
Έναν αλλοδαπό ψάχνουν οι αρχές στην Κέρκυρα, καθώς παρέσυρε με το ΙΧ του έναν μοτοσικλετιστή και τον εγκατέλειψε. Ο μοτοσικλετιστής έχασε τη ζωή του



Έναν αλλοδαπό, αλβανικής συγκεκριμένα υπηκοότητας, αναζητά η αστυνομία στην Κέρκυρα. Ο Αλβανός παρέσυρε με το αυτοκίνητό του, τραυμάτισε θανάσιμα και εγκατέλειψε στην άσφαλτο μοτοσικλετιστή, νωρίς το απόγευμα στην πόλη της Κέρκυρας.
Το δυστύχημα συνέβη στις τέσσερις και μισή το απόγευμα, στην έξοδο πρατηρίου βενζίνης, όταν το ΙΧ βγήκε αντικανονικά στο δρόμο και παρέσυρε τον άτυχο άνδρα.
Μόλις συνέβη το περιστατικό, ο οδηγός του αυτοκινήτου, στο επέβαινε και μια γυναίκα, άνοιξε την πόρτα και έφυγε τρέχοντας.
Στο σημείο του δυστυχήματος μετέβη άμεσα ασθενοφόρο και το θύμα, 40 ετών, μεταφέρθηκε στο νοσοκομείο, όπου οι γιατροί διαπίστωσαν το θάνατό του.:sick: :sick: :sick: :sick:


235497

loylas
08/09/2011, 23:20
:( :( :mad: :mad:

taisteal
09/09/2011, 00:08
ρε πστμ... :sad: :sad: :mad: :mad:

daz
09/09/2011, 01:06
...........

dim_rac
09/09/2011, 04:19
:mad: ........................

granazi
09/09/2011, 05:18
R.I.P :sad:

DimChios
09/09/2011, 08:08
ουτε την αλλη πιασανε? :mad:


στο διαολο πια!

Κριμα τον ανθρωπο ρε πστμ!

:sad:

panagath
09/09/2011, 09:22
Κρίμα ρε γμτ. Αφού ρε σεις τους δίνουν τα διπλώματα χωρίς να κάνουν τίποτα...δεν ξέρουν τι είναι τιμόνι. Ή οδηγούν χωρίς δίπλωμα κ δεν έχουν ιδέα από ΚΟΚ. Νομίζουν ότι αυτοί είναι και τέλος. Αλλά και οι μπάτσοι αυτούς δε τους μαζεύουν. Σου λέει τι να του πάρουμε αυτουνού? Κοιτάνε να γράψουνε για μλκιες εκεί που θα πάρουν χρήμα Όχι να μαζέψουν τους δολοφόνους του δρόμου.

Johnny_Nik
10/09/2011, 17:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από panagath
Κρίμα ρε γμτ. Αφού ρε σεις τους δίνουν τα διπλώματα χωρίς να κάνουν τίποτα...δεν ξέρουν τι είναι τιμόνι. Ή οδηγούν χωρίς δίπλωμα κ δεν έχουν ιδέα από ΚΟΚ. Νομίζουν ότι αυτοί είναι και τέλος. Αλλά και οι μπάτσοι αυτούς δε τους μαζεύουν. Σου λέει τι να του πάρουμε αυτουνού? Κοιτάνε να γράψουνε για μλκιες εκεί που θα πάρουν χρήμα Όχι να μαζέψουν τους δολοφόνους του δρόμου.

+1000

Εμένα μου έκαναν έλεγχο την ώρα που άλλαζα ψυκτικό στη μηχανή μήπως την κλέβω. Πιο δίπλα σταμάτησαν έναν αλλοδαπό με αυτοκίνητο σάπιο, χωρίς κτέο, χωρίς ασφάλεια, χωρίς τέλη, χωρίς καν δίπλωμα και του είπαν να έχει το νού του μήν τον σταματήσουν πουθενά αλλού (λες και θα του κάνουν τίποτα). Έφυγε κύριος... Εμένα όμωςόταν με σταμάτησαν αλλού, για καθρέφτες έφαγα μια 80αρα... Δεν είναι ότι δεν τα είχα αλλά δεν μου περισσέυαν κιόλας... (ήταν και ο λόγος που δεν είχα βάλει καθρέφτες...)