PDA

View Full Version : Μαγικός Αριθμός της Ημέρας: 2



Ksames
28/08/2005, 22:05
Σήμερα κάτι παίζει με το 2 (δύο)

2 γκολ εισπράξανε οι πράσινοι (:a08: )

2 κόκκινες πήρανε μαζί με τα γκολ

Ξύπνησα στις 2 το μεσημέρι

Κ είδα κ δύο ΜΟΥΝ..εε.. όμορφες νεανίδες όπως καθόμουν στην καφετέρια :rotflmao: :rotflmao:


κ για να μήν ξεχνιόμαστε (κ μπας κ το στείλει κανας μοντεράτορας στις διαμάχες το θέμα)


ΠΙΤΣΑ ΠΑΛΙ ΠΙΤΣΑ ΠΑΛΙ ΟΕ
ΔΕ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ Ο ΕΠΑΝΑΛΗΠΤΙΚΟΣ. ΠΟΥ ΣΑΙ ΝΑ ΧΟΥΜΕ Κ ΚΟΣΜΟ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ :wave2:


Ξέρω ένα καναπεδάδικο.. Μιλάμε καναπέδες με βελούδινα μαξιλάρια.. Αμα ενδιαφέρεται κανένας βάζελος ειδοποιήστε με :lol:

adam_tsouk
28/08/2005, 22:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από Ksames

κ για να μήν ξεχνιόμαστε (κ μπας κ το στείλει κανας μοντεράτορας στις διαμάχες το θέμα)





μαστα......


δηλαδή εσύ δεν κιατάφερες να το σκεφτείς από την αρχή να το βάλεις κατευθείαν εκεί;


Γαύρος είπαμε ε;
:rolleyes:



τσ τσ τσ.......



:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:



άντε, αργούν εκείνες οι διαμάχες; :lol: :lol:

Ksames
28/08/2005, 22:20
Το σκέφτηκα ρε adam_tsouk αλλά πιο πολλή πλάκα έχει να το βλέπουν όλοι οι πρασινάδες με το που μπαίνουν, γιατί δεν νομίζω να χουμε κανέναν εδώ που με το καλήμερα αντί για τις γενικές μπουκάρει στις διαμάχες! Εκτός κ αν έχουμε τπτ παλιοχαρακτήρες τσαντάκηδες μηχανόβιους που πάνε πρώτα να καυχηθούνε αν το Ζ η το CBR είναι καλύτερο κ μετά λένε καλημέρα ( χμμ σαν να μου έρχονται 1-2 στο μυαλό :lol: ):lol:
Αργά η γρήγορα θα πάει, δε μπορεί, ως τότε όμως διασκεδάζουμε
:winka:

solman
28/08/2005, 22:28
Ayrio pali tha arxisoun ti klapsa kai tha tous ftaiei o Mpriakos!!!!!!:D :D

Lazio
28/08/2005, 22:44
To κοκαλισταν στη διαιτησια ζει και βασιλευει και θα βασιλευει. :a28: :a28:

Τιποτα δεν αλλαζει με το γνωστο
σπρωξιματακι στην καταλληλη στιγμη οι αρουραιοι περνουν παντα αυτο που θελουν.

:a06: :a06: :a06: :a06:

adam_tsouk
28/08/2005, 22:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από Ksames
Το σκέφτηκα ρε adam_tsouk αλλά πιο πολλή πλάκα έχει να το βλέπουν όλοι οι πρασινάδες με το που μπαίνουν, γιατί δεν νομίζω να χουμε κανέναν εδώ που με το καλήμερα αντί για τις γενικές μπουκάρει στις διαμάχες! Εκτός κ αν έχουμε τπτ παλιοχαρακτήρες τσαντάκηδες μηχανόβιους που πάνε πρώτα να καυχηθούνε αν το Ζ η το CBR είναι καλύτερο κ μετά λένε καλημέρα ( χμμ σαν να μου έρχονται 1-2 στο μυαλό :lol: ):lol:
Αργά η γρήγορα θα πάει, δε μπορεί, ως τότε όμως διασκεδάζουμε
:winka:



:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:



νυστάζω!


:lol: :lol:

sonic22
28/08/2005, 22:58
mpa...

telika to dulema einai ena piato pu prepei na trogete krio...

apo Deutera lipon na exete iremisei ligo


:beer: :beer: :beer: :beer:

auto mono...
min pinete allo tsagski... den einai ponokilos... egimosini einei... :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

sunderlanos
28/08/2005, 23:31
MIA EIKONA XILIES LEXEIS...


:a9: :a9: :a13: :a28: :a09: :a021: :a021: :a36: :a43:


22543

periklisk
28/08/2005, 23:38
οι βάζελοι έχετε γίνει γραφικοί...




Άντε γεια ρεεεεεεε

Alkis
29/08/2005, 04:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από periklisk
οι βάζελοι έχετε γίνει γραφικοί...




Άντε γεια ρεεεεεεε


Και ένα ακόμα γεια κι απο μένα...:beer:

sonic22
29/08/2005, 08:56
βαζελοι: φταινε τα κορακια που χανουμε...
δλδ ειχατε πολυ καλυτερη ομαδα και δεν σας αφησε να παιξετε μπαλα ο διετητης(ή μηπως θελατε να σας αφησει να παιξετε kickboxing K1)??? καθε χρονια ρε παιδι μου? και με ολεσ τις ομαδες??
σαν τους παοκτζιδες εχετε γινει για ολα φταιει το κεντρο ή αθηνα και κυριος ο Ολυμπιακος...

παλι καλα που δεν εχει συμετοχη στους αγωνες motogp ο κοκαλης γιατι ετημους τους εχω τους hondεους να αρχισουνε και εκεινοι να ριχνουνε το φταιξημο στον κοκαλη...



to na tsantizeste gia to podosfero einai lakamia...den trexei tipota re... alla apo ali fora kratate kai mia pisisni gia tous "peripatus"sas me ton gavro...

kalgeorge
29/08/2005, 13:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από Ksames
Σήμερα κάτι παίζει με το 2 (δύο)

2 γκολ εισπράξανε οι πράσινοι (:a08: )

2 κόκκινες πήρανε μαζί με τα γκολ

Ξύπνησα στις 2 το μεσημέρι

Κ είδα κ δύο ΜΟΥΝ..εε.. όμορφες νεανίδες όπως καθόμουν στην καφετέρια :rotflmao: :rotflmao:


κ για να μήν ξεχνιόμαστε (κ μπας κ το στείλει κανας μοντεράτορας στις διαμάχες το θέμα)


ΠΙΤΣΑ ΠΑΛΙ ΠΙΤΣΑ ΠΑΛΙ ΟΕ
ΔΕ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ Ο ΕΠΑΝΑΛΗΠΤΙΚΟΣ. ΠΟΥ ΣΑΙ ΝΑ ΧΟΥΜΕ Κ ΚΟΣΜΟ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ :wave2:


Ξέρω ένα καναπεδάδικο.. Μιλάμε καναπέδες με βελούδινα μαξιλάρια.. Αμα ενδιαφέρεται κανένας βάζελος ειδοποιήστε με :lol:

malistaaaaaaaaa........
diladi gia na katalavw.....tha milane kai oi gauroi gia kanape twra?????????????????????????????????'''

diladi mexri ekei exei ftasei i xeftila sas????????
:yuck:

arxaios
29/08/2005, 14:57
Και να σκεφτεί κανείς ότι το γνωστό
"άντε γειά"
που συνέχεια λένε οι 'συμπαθείς':yuck: :yuck: γαύροι, είναι σύνθημα που έχει πρωτοχρησιμοποιηθεί από τον Παναθηναϊκό :lol: :lol:
Το πότε και από ποιόν είναι για δυνατούς λύτες...........
ΨΑΧΤΕ ΤΟ !!!!!!!!!!!!!!!!:wave2: :wave2: