PDA

View Full Version : Περι ελέυθερου χρόνου ο λόγος



Kotsis23
10/09/2011, 00:11
Ρε παιδες μιας και με την κριση δουλεια δεν εχει,μιας και εχω βαρεθει να κοιταω την οθονη του υπολογιστη για καντε καμια προταση για κανα χομπι.Κατα προτιμηση να γυμναζει το σωμα να εξασκει το νου και να περναει ευχαριστα και δημιουργικα η ωρα.Για ριχτε καμια ιδεα.Καλυτερα να δουλευουν πολλα μυαλα μαζι παρα μονο το δικο μου :P

nassosxlvbros
10/09/2011, 00:19
για τσέκαρε εδώ: http://www.rc-tunerz.com
:)

Kotsis23
10/09/2011, 00:25
Ωραιος!Θα ριξω μια ματια για ξυλινες κατασκευες γιατι για παραπανω δεν παιζουν λεφτα.Και μετα βλεπουμε ;)

dmf
10/09/2011, 00:40
Αγόρασε γυαλάκια και σκούφο και γράψου σε ένα κολυμβητήριο!

zephyr1
10/09/2011, 00:57
Για ριξε μια ματια, δυναμη και φυσικη κατασταση.

http://www.youtube.com/watch?v=5mRBHSgOO0U&feature=related

Και δω ενας τροπος να το φτιαξεις μονος σου.

http://www.youtube.com/watch?v=ES5GN9k7BZw

Allst@rf
10/09/2011, 01:19
γυμναστική μόνο με το βάρος του κορμιού σου στην έξοχη...

Το είχε άρθρο το mens health και φαινόταν πολύ ωραία φάση...

AUFGEBRACHT
10/09/2011, 01:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από Allst@rf
γυμναστική μόνο με το βάρος του κορμιού σου στην έξοχη...

Το είχε άρθρο το mens health και φαινόταν πολύ ωραία φάση...

Α ρε Σταλλόνε πρωτοπόρε...
http://www.youtube.com/watch?v=W8xHjC27YvM

mparmpanik
10/09/2011, 01:27
κανε σεξ.

εξασκεις σωμα.. (αρκει να μην την εχεις συνεχεια απο πανω)

εξασκεις μυαλο ( ψαχνοντας να βρεις τι στα κομματια θα πεις στο γκομενακι για να το ριξεις)

περνας ευχαριστα.. (αρκει με το γκομενακι που εριξες να μπορεις να αφησεις ανοιχτο το φως)

θα περνας δημιουργικα (αν δεν παρεις προφυλαξεις, αφιερωνοντας τον χρονο σου στην διαπαιδαγωγηση του κουτσουβελου που θα αποκτησεις)


(τι να κλασει η ξυλογλυπτικη μπροστα σε ολα αυτα? ) :rotflmao: :rotflmao:

EVI
10/09/2011, 03:30
βρες παρεα και παιξε rpg (role playing games) . Δεν γυμναζει τπτ αλλα εχει πολυ χαβαλε :beer:

sovaros_user
10/09/2011, 08:37
γυμναστηριο :D

Gi_4ce
10/09/2011, 08:45
trollαρε σε κανα γυναικείο φόρουμ (π.χ. noikokyra.gr)
:rotflmao:

Corki
10/09/2011, 09:10
Χρησιμο: Ξεκινα με τις ασκησεις που σου ειπαν παραπανω , ειναι πολυ καλες και ξεφευγουν απο τα συνηθησμενα. (Εγω δν τα εχω καταφερει ακομα ομως)

Αχρηστο:Φτιαξε account στο League of Legends. Ειναι online game παιζει σχεδον ολος ο κοσμος και εχω λιωσει τον εγκεφαλο μου απο τον Μαρτιο και δν μπορω να "κοψω"

Καλη αρχη!

:beer:

Aggelos_SV
10/09/2011, 09:23
Τρέξιμο ,τρέξιμο και τρέξιμο

Καραγυμνάζει το σώμα,βελτιώνει την φυσική κατάσταση,ΔΕΝ γίνεσαι ένα κομμάτι κρέας όπως στα περισσότερα γυμναστηριακά προγράμματα,καθαρίζει το μυαλό σου και είναι μάλλον το πιο οικονομικό "χόμπυ".

Προσοχή μόνο στους τραυματισμούς (αν επιχειρήσεις μεγάλες αποστάσεις):a018:

tansap
10/09/2011, 09:43
παρε ποδηλατο και γυρνα καθε μερα και διαφορετικα μερη...

SoulGR
10/09/2011, 12:11
κατεβασε το p90x και πηγαινε στην βιβλιοθηκη της περιοχης σου:D

webassasin
10/09/2011, 12:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από Aggelos_SV
Τρέξιμο ,τρέξιμο και τρέξιμο

Καραγυμνάζει το σώμα,βελτιώνει την φυσική κατάσταση,ΔΕΝ γίνεσαι ένα κομμάτι κρέας όπως στα περισσότερα γυμναστηριακά προγράμματα,καθαρίζει το μυαλό σου και είναι μάλλον το πιο οικονομικό "χόμπυ".

Προσοχή μόνο στους τραυματισμούς (αν επιχειρήσεις μεγάλες αποστάσεις):a018:
το αυτο.
παρε ενα παπουτσακι ειδικα για τρεξιμο, βρισκεις φθηνο για να κανεις τη δουλεια σου ( αλλα σε αυτη την περιπτωση οτι πληρωνεις παιρνεις,τα πανακριβα εχουν λογο που ειναι πανακριβα ) και ξεκινας γυρους,κατα προτιμηση σε σταδιο γιατι εξω χαλας το ρυθμο σου με τα φυσικα εμποδια,συν οτι μπορεις να τραυματιστεις πανευκολα.

Allst@rf
10/09/2011, 13:51
το τρεξιμο δεν φτιαχνει μυες...:smokin:

Aggelos_SV
10/09/2011, 14:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από Allst@rf
το τρεξιμο δεν φτιαχνει μυες...:smokin:

Το γιαπί,το πυλοφώρι όμως φτιάχνει! :smokin: :lol:

Μ'ενα μονόζυγο κι ένα σετ αλτηράκια μπορείς να κάνεις στο σπίτι σχεδόν ότι και σ'ένα γυμναστήριο...εκτός κι άμα θες να γίνεις "ντουλάπα"

ERRIKA
10/09/2011, 14:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από Aggelos_SV
Τρέξιμο ,τρέξιμο και τρέξιμο

Καραγυμνάζει το σώμα,βελτιώνει την φυσική κατάσταση,ΔΕΝ γίνεσαι ένα κομμάτι κρέας όπως στα περισσότερα γυμναστηριακά προγράμματα,καθαρίζει το μυαλό σου και είναι μάλλον το πιο οικονομικό "χόμπυ".

Προσοχή μόνο στους τραυματισμούς (αν επιχειρήσεις μεγάλες αποστάσεις):a018:

+650. Ξεκίνα προπόνηση για Μαραθώνιο (νταξ, φέτος δεν προλαβαίνεις, για του χρόνου όμως...). Συμπληρωματικά ξεκίνα και μία πολεμική τέχνη. :wave2:

PortisHead
10/09/2011, 14:18
Αηδιες.....

Βρες μια κοπελα , παντρεψου , καντε και 2 κουτσουβελα....και το προβλημα του ελευθερου σου χρονου θα εχει εξαφανιστει.
:wave2:

daz
10/09/2011, 14:21
Ξεκίνα με μια πιστούλα τεχνικής αναρρίχησης. (Δεν ξέρω που έχει στην Αθήνα)
Δεν χρειάζεσαι εξοπλισμό. Με 7 έως 10 ευρω (μπορεί και φθηνότερα) σου παρέχουν πλήρη εξοπλισμό και μπορείς να την χρησιμοποιείς για όλη την ημέρα. Αν πας και με κανένα δάσκαλο σε βράχο...

Τα υπόλοιπα από κοντά στους Θρακομακεδόνες. :evil:

Και κολυμβητήριο είναι καλή φάση για τις μέρες που κάνει κρύο και δεν μπορείς να πας για τρέξιμο αλλά αν γραφτείς σε κάποιο κοίτα να είναι της προκοπής. Να έχει και κανένα γκομενάκι όχι μόνο παππούδες που τους συνέστησε ο γιατρός κολύμβηση.
Για τρέξιμο είναι πολύ καλά στο παναθηναϊκό στάδιο πάνω απ' τις κερκίδες. Μπορεί να είναι πέταλο αλλά είναι το καλύτερο για να μην τραυματιστείς, δεν έχει πολύ κόσμο και είναι και κέντρο (βασικά δεν ξέρω που μένεις).
Παπουτσάκια για τρέξιμο μόνο σε ειδικό με πελματογράφο για να μην πάρεις κανένα γονατάκι (και όχι μόνο) στο χέρι. Όλη η φάση + τα παπούτσια 110.


Τις υπόλοιπες ώρες moto.gr ή μαστόρεμα στην μηχανή σου. Πάρε μια καλή συλλογή εργαλείων ένα φίλερ κατέβασε το μανουάλι ξεκίνα να μάθεις πως να ρυθμίζεις βαλβίδες. :bawl: (Καλύτερα ξεκίνα από κανένα παπάκι αν έχεις :lol:)

Με το moto.gr μαθαίνεις καινούρια πράγματα και ενίοτε εξασκείς τους κοιλιακούς σου, ενώ με τα μαστορέματα έχεις την προσωπική ευχαρίστηση και γλυτώνεις και χρήματα.
Αλλά αντί για συλλογή παλιών γραμματόσημων πρέπει να αρχίσεις να συλλέγεις Hazet, Gedore, Stahlwille, koken, snap on κτλ. :cry: (πολύ κλάμα λέμε!)


:sun:

Aggelos_SV
10/09/2011, 14:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από ERRIKA
+650. Ξεκίνα προπόνηση για Μαραθώνιο (νταξ, φέτος δεν προλαβαίνεις, για του χρόνου όμως...). Συμπληρωματικά ξεκίνα και μία πολεμική τέχνη. :wave2:

Για κανονικό Μαραθώνιο δεν το βλέπω ούτε του χρόνου,αλλά τα 5 χιλιόμετρα στις 13 Νοεμβρίου είναι εφικτά για κάποιον που ξεκινά τώρα ,αρκεί να έχει μια στοιχειώδη φυσική κατάσταση.



Υ.Γ. Θα δηλώσει κανείς από δω συμμετοχή για τον κλασσικό Μαραθώνιο φέτος ? Για τις διαδρομές των 5 και 10 χιλιομέτρων ...όχι για την κανονική των 42 :cry:

Kotsis23
10/09/2011, 14:33
Καταρχην ευχαριστω για τις προτασεις σας!Μενω Θεσσαλονικη και εχω ενα παπακι(νιντζα 250r :P ) δεν το εχω ανοιξει ποτε παρα μονο για να του βγαλω την μπαταρια.Λετε να το δοκιμασω?Μην το διαλυσω φοβαμαι..
Ειμαι γραμμενος σε κολυμβητηριο και τρεχω που και που.Αυτο που θα ηθελα ειναι κατι..χμμ..κατι ιδιαιτερο δεν ξερω κατι καινουριο :P

Aggelos_SV
10/09/2011, 14:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από Kotsis23
Αυτο που θα ηθελα ειναι κατι..χμμ..κατι ιδιαιτερο δεν ξερω κατι καινουριο :P



Ρε συ πες το από την αρχή ότι θες να γίνεις κι εσύ "γλυκό αγόρι" :lol:

Μας έχεις και μας παιδεύεις να σου γράφουμε...:lol:


:wave2:

nikos_abel
10/09/2011, 14:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από PortisHead
Αηδιες.....

Βρες μια κοπελα , παντρεψου , καντε και 2 κουτσουβελα....και το προβλημα του ελευθερου σου χρονου θα εχει εξαφανιστει.
:wave2:

Παθών ε;





(όχι ότι με πειράζει....)

perastikos
10/09/2011, 14:50
Αυτό


Αρχικά δημιουργήθηκε από mparmpanik
κανε σεξ

σε συνδυασμό με αυτό


Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
role playing games

ΤΕΛΟΣ.- :smokin:

daz
10/09/2011, 15:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από Kotsis23
Καταρχην ευχαριστω για τις προτασεις σας!Μενω Θεσσαλονικη και εχω ενα παπακι(νιντζα 250r :P ) δεν το εχω ανοιξει ποτε παρα μονο για να του βγαλω την μπαταρια.Λετε να το δοκιμασω?Μην το διαλυσω φοβαμαι..
Ειμαι γραμμενος σε κολυμβητηριο και τρεχω που και που.Αυτο που θα ηθελα ειναι κατι..χμμ..κατι ιδιαιτερο δεν ξερω κατι καινουριο :P


Θεσσαλονίκη έχει πίστα τεχνικής αναρρίχησης με 10 ευρώ όλη μέρα και από εξοπλισμό ότι χρειάζεσαι. Για βράχο ο πιο κοντινός είναι στο ρετζίκι. Την επόμενη φορά που θα πάω αν θέλεις μπορώ να σου στείλω ένα πμ. Εξοπλισμό θα σου βρω εγώ.

Αφού πας πισίνα και έχεις καλή σχέση με το νερό γράψου σε κανένα σχολείο ελεύθερης κατάδυσης. Πίστεψέ με αν σου αρέσει η θάλασσα θα κολλήσεις. Αν θέλεις περισσότερες πληροφορίες για δασκάλους, σχολεία κτλ ρώτα.
Τα αθλήματα άπνοιας είναι φοβερά. Γίνονται και σε πισίνα.
(μόνο που είναι λίγο ακριβό το σχολείο γαμώτο)

Joyrider
10/09/2011, 15:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
βρες παρεα και παιξε rpg (role playing games) . Δεν γυμναζει τπτ αλλα εχει πολυ χαβαλε :beer:
Αφού δεν γυμνάζει τίποτα εμείς γιατί παθαίναμε κράμπες? :bigcry: :rotflmao:

:beer:

Έναν DM ρε παιδιά δεν ζητάω πολλά :(

Allst@rf
10/09/2011, 16:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από Joyrider
Αφού δεν γυμνάζει τίποτα εμείς γιατί παθαίναμε κράμπες? :bigcry: :rotflmao:

:beer:

Έναν DM ρε παιδιά δεν ζητάω πολλά :(

αν θες για AD&D 2 υπαρχει...

η μεταγενεστερες χαλασαν...:smokin:

el_hymador
10/09/2011, 17:05
Μπορεις να γινεις ανωμαλαρα και να εξασκηθεις σε κατηγοριες οπως: Εφαψιας, Ματακιας και Επιδειξιας...

Αρχισε μικροκλοπες (π.χ. τσιχλες απο το ψιλικατζιδικο) και σιγα - σιγα χοντρυνε το, the sky is the limit!

Φτιαξε μια εγκληματικη οργανωση και πουλα προστασια, ναρκωτικα κτλ-κτλ

Βαλε μια οποιαδηποτε κοπελα - γυναικα στο ματι και κανε τη ζωη κολαση. Να την παιρνεις τηλεφωνα, να τη παρακολουθεις, να τη φωτογραφιζεις και να της στελνεις της φωτο μαζι με απειλητικα μηνυματα...

Μα υπαρχουν τοσο ωραια πραγματα να ασχοληθει κανεις...

Τωρα περα απο την πλακα... φιλε μου ετσι και ζητας βοηθεια απο το forum για να σου βρει χομπυ, κατι δεν παει καλα...:wave2:

ERRIKA
10/09/2011, 17:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από Aggelos_SV

Υ.Γ. Θα δηλώσει κανείς από δω συμμετοχή για τον κλασσικό Μαραθώνιο φέτος ? Για τις διαδρομές των 5 και 10 χιλιομέτρων ...όχι για την κανονική των 42 :cry:

Έχω δηλώσει και θα τρέξω τα 42. Τώρα τα 5 και τα 10 απορώ γιατί τα κοτσάρουν παρέα με την κλασική διαδρομή... :lol: :rotflmao: :lol:

Aggelos_SV
10/09/2011, 17:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από ERRIKA
Έχω δηλώσει και θα τρέξω τα 42. Τώρα τα 5 και τα 10 απορώ γιατί τα κοτσάρουν παρέα με την κλασική διαδρομή... :lol: :rotflmao: :lol:


:eyepop:

Τα προκαταβολικά συγχαρητήριά μου!!

Έχεις ξανακάνει τέτοια απόσταση σε δρόμο??? (μάλλον ναι φαντάζομαι) Την έχεις ολοκληρώσει? Με τι ρυθμό?

Εγώ για τα 10 σκέφτομαι ,αλλά ένας γ@μ%&τραυματισμός με έχει αφήσει πίσω σε προπόνηση οπότε κρατάω μια πισινή για την "φλώρικη" διαδρομή των 5

Ε τα κοτσάρουν ,ειδικά τα 5,για να μαζέψουν κόσμο - προβολή του θεσμού- συμμετοχή κόσμου που δεν ξεσκίζεται στο τρέξιμο κλπ .Τα 10 νομίζω είναι ιδανικά για τον ερασιτέχνη...τα 42 είναι άθλος...

Άντε και στο Σπάρταθλον του χρόνου!!!:D (αν και εγώ θα προτιμούσα μια συμμετοχή μου στο Olympus Marathon :a012: )

Kotsis23
10/09/2011, 17:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από el_hymador
Μπορεις να γινεις ανωμαλαρα και να εξασκηθεις σε κατηγοριες οπως: Εφαψιας, Ματακιας και Επιδειξιας...

Τωρα περα απο την πλακα... φιλε μου ετσι και ζητας βοηθεια απο το forum για να σου βρει χομπυ, κατι δεν παει καλα...:wave2:

Γιατι ρε συ μια χαρα συζητησουλα κανουμε,χαβαλε και μπορει να βγει και κατι καλο.

EVI
10/09/2011, 17:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από Joyrider
Αφού δεν γυμνάζει τίποτα εμείς γιατί παθαίναμε κράμπες? :bigcry: :rotflmao:

:beer:

Έναν DM ρε παιδιά δεν ζητάω πολλά :(


εχουμε και απο αυτο στη αθηνα και μαλιστα καλο :beer:

gcrook
10/09/2011, 18:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από el_hymador
Μπορεις να γινεις ανωμαλαρα και να εξασκηθεις σε κατηγοριες οπως: Εφαψιας, Ματακιας και Επιδειξιας...

Αρχισε μικροκλοπες (π.χ. τσιχλες απο το ψιλικατζιδικο) και σιγα - σιγα χοντρυνε το, the sky is the limit!

Φτιαξε μια εγκληματικη οργανωση και πουλα προστασια, ναρκωτικα κτλ-κτλ

Βαλε μια οποιαδηποτε κοπελα - γυναικα στο ματι και κανε τη ζωη κολαση. Να την παιρνεις τηλεφωνα, να τη παρακολουθεις, να τη φωτογραφιζεις και να της στελνεις της φωτο μαζι με απειλητικα μηνυματα...

Μα υπαρχουν τοσο ωραια πραγματα να ασχοληθει κανεις...

Τωρα περα απο την πλακα... φιλε μου ετσι και ζητας βοηθεια απο το forum για να σου βρει χομπυ, κατι δεν παει καλα...:wave2:

:lol: :lol: :lol: :lol:
Πολυ σωστα συντροφε χυμαδορ.Επετρεψε μου να επεκταθω.

Φιλε μου φροντισε ολα τα παραπανω να τα κανεις σωστα!
Παρε ενα heart rate monitor και σημειωσε το μαξιμουμ των σφυγμων μετα απο μια μικροκλοπη πχ.
Φροντισε να μην υπερβαινεις τους 160-170 για να μην ξεφευγεις απο τα ορια της αεροβικης ασκησης.Το παν στο τρεξιμο ειναι η αντοχη, το σπριντ ειναι στιγμιαιο, οι μπατσοι εχουν παπια,και παιζουν παντου ασφαλιτες και ρουφιανοι οι οποιοι πεταγονται για να σου βαλουν τρικλοποδια.
Το παρκουρ θα ηταν σωτηριο σε τετοιες καταστασεις αλλα ειναι για προχωρημενους, και στην Ελλαδα ουτως η αλλως οι παρκουραδες ειναι καταδικασμενοι μιας και προεξεχουν απο παντου μπετοβεργες,γυαλια σπασμενα,συριγγες,και τα δοκαρια δεν τα πολυεμπιστευεσαι.

Σε περιπτωσεις φονου εμπλοκης αγοραπωλησιας ναρκωτικων κτλ μπορεις και να κινεισαι σε αναεροβια ασκηση αλλα παντα αφου εχεις κανει ενα καλο ζεσταμα (πχ πριν την συναντηση δειρε ενα τυχαιο πρεζακι με γροθιες και κλωτσιες μικρης εντασης,γιατι μπορει να τον ξαναχρειαστεις σαν warm-up buddy) .Επισης σαν κλασσικη αγοραπωλησια ναρκωτικων κατι θα παει στραβα και θα καταληξει σε κλωτσοπατιναδα.Για να μην καταληξετε με κραμπες και μυικους πονους φροντιστε μετα το αρχικο ζεσταμα να κανετε ενα καλο στρετσινγκ.Αφηστε τα καλασνικοφ κατω και βοηθηστε ο ενας τον αλλο.Τετρακεφαλοι τρικεφαλοι καταπονουνται απιστευτα σε συμπλοκη με αλυσιδες μαχαιρια και ενιοτε και οπλα.

Να πινεις πολλα υγρα αν μπορεις και υλεκτρολυτες και να εχεις μαζι μου μια χουφτα ξηρους καρπους για ενεργεια.Αν εισαι μεγαλομαφιοζος παρε εναν διαδρομο στο γραφειο και βαλε απεναντι εναν στοχο να πυροβολεις καθως τρεχεις να περναει και η ωρα,ασε που θα γινεις καταπληκτικος στο σημαδι και θα γυμνασεις απιστευτα χερια και κοιλιακους μυες στην προσπαθεια σου να πετυχεις τον στοχο καθως θα τρεχεις.Επισης σε περιπτωση ντου θα μπορεις να προφυλαχτεις πισω απο τον διαδρομο ασε το σοκ του εχθρου που θα σε βρει ιδρωμενο με το ουζι ανα χειρας να ξεφυσας.


Αυτα. :wave2:

jimmis5
10/09/2011, 19:00
:look: :look:
Τουτοι εδω λεμε ειναι πολυ προχω..
Προτεινω να κοψεις το Moto μιας και οπως βλεπεις ολοι εχουν περιεργα χομπυ..:blush:

ERRIKA
10/09/2011, 19:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
:lol: :lol: :lol: :lol:
Πολυ σωστα συντροφε χυμαδορ.Επετρεψε μου να επεκταθω.



Συμφωνώ σε όλα εκτός από το διάδρομο. Ο διάδρομος σε καμία περίπτωση δεν προσομοιάζει με συνθήκες δρόμου ούτως ώστε κινδυνεύεις να βρεθείς προ εκπλήξεων σε περίπτωση αγωνιστικής συρράξεως.
Η καλύτερη εναλλακτική προπόνηση είναι τρέξιμο σε παραλία με άμμο. Π.χ. πες σε ένα μαύρο που πουλάει γυαλιά, cd και μπιχλιμπίδια σε λουόμενους πως είσαι του ΣΔΟΕ και προσπάθησε να τον πλησιάσεις όταν αρχίσει να τρέχει σα διάολος. ΑΝ ποτέ τα καταφέρεις, θα ξέρεις πως σίγουρα είσαι σε καλό δρόμο. Μειονέκτημα: παίζει μόνο τη θερινή περίοδο. :sun:

Aggelos_SV
10/09/2011, 20:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από ERRIKA
Μειονέκτημα: παίζει μόνο τη θερινή περίοδο. :sun:

:nono:

και το χειμώνα είναι εφικτό...

Συνδυάζει και χειρινή κολύμβηση!

Το μόνο δύσκολο είναι η εύρεση εγχρώμου "λαγού",αλλά για όλα έχει προβλέψει ο ΓΑΠ (άξιος δρομέας επισης ..λίγο με το ποδήλατο έχει θέμα...το τρίαθλο αντενδείκνυται για τον κύριο )

Με την ανεργία που υπάρχει πιστεύω πως πολλοί θα ήταν πρόθυμοι να περάσουν το κορμί τους φούμο,κάρβουνο ή και βαφή παπουτσιών "ο μαύρος γάτος" ,για ένα μεροκάματο. Αν πετύχεις και τύπο με καλή προφορά στο "yo man" η επιτυχία είναι εξασφαλισμένη :lol:

:a27: (http://www.youtube.com/watch?v=PFcAFmWeg74)

Hellspawn
10/09/2011, 21:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
βρες παρεα και παιξε rpg (role playing games) . Δεν γυμναζει τπτ αλλα εχει πολυ χαβαλε :beer:

Γιααααααααααα, συέχισε στο παρασύνθημα....έχεις τη προσοχή μου!!!( ex-MMORPG junkie :p :p )

daz
11/09/2011, 00:51
:lol: :lol: :lol:

Ρε τι είσαστε εσείς ρε!!!


Όλα αυτά θα τα κάνει στο rpg gpr gpz Πως στο λένε? :lol:

daz
11/09/2011, 00:57
Errika καταφέρεις έστω να τερματίσεις θα πάρεις ένα τέτοιο. :sun:


Για να σε δω.. http://www.foddy.net/Athletics.html :lol: :lol: :lol: :lol:


235590

Hellspawn
11/09/2011, 06:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από daz
Errika καταφέρεις έστω να τερματίσεις θα πάρεις ένα τέτοιο. :sun:


Για να σε δω.. http://www.foddy.net/Athletics.html :lol: :lol: :lol: :lol:
32,5m...:D :D :D

ERRIKA
11/09/2011, 21:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από Hellspawn
32,5m...:D :D :D
1.4 m κι αυτά προς τα πίσω... :bigcry:

daz
11/09/2011, 21:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από Hellspawn
32,5m...:D :D :D

Σοβαρά? :smilea:

It's almost impossible... (http://www.youtube.com/watch?v=EmcMG4uxiHk)

:bawl:

SoulGR
11/09/2011, 22:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από daz
Errika καταφέρεις έστω να τερματίσεις θα πάρεις ένα τέτοιο. :sun:


Για να σε δω.. http://www.foddy.net/Athletics.html :lol: :lol: :lol: :lol:

α στα διαλα!:a11: :a02: :hypnotize

Hellspawn
12/09/2011, 05:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από daz
Σοβαρά? :smilea:

It's almost impossible... (http://www.youtube.com/watch?v=EmcMG4uxiHk)

:bawl:

Πατημένο P και W,W,Q,W,W,Q,W,W,Q
και άμα σκαλώνει πάτα κι ένα O πριν το P

matmat
12/09/2011, 07:36
μηπως να αρχιζες την γυμναστική στο παρκο της Φιλοθέης (http://www.trelokouneli.gr/2011/09/blog-post_7299.html)
:rolleyes: :hypnotize

kalgeorge
12/09/2011, 08:27
file kwtsi min akous kanena...

dne prolavainw na diavasw olo to thread alla me mia grigori matia se douleuoun.

ksekina, rapsimo (panw veloni katw veloni staurovelonia kai tetoia) subbuteo, magirepse kana pastitsio, kana mousaka, i titpota tetoio kai tha perasei i wra.

kai opote xreiasteis kati allo mas les....edw eimaste..prothumoi na boithisoume
:wave2:

ERRIKA
12/09/2011, 17:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από kalgeorge
file kwtsi min akous kanena...

dne prolavainw na diavasw olo to thread alla me mia grigori matia se douleuoun.

ksekina, rapsimo (panw veloni katw veloni staurovelonia kai tetoia) subbuteo, magirepse kana pastitsio, kana mousaka, i titpota tetoio kai tha perasei i wra.

kai opote xreiasteis kati allo mas les....edw eimaste..prothumoi na boithisoume
:wave2:

Kαι όποτε χρειαστούμε εμείς κανένα μπάλωμα, κέντημα ή παστίτσιο θα είσαι πρόθυμος να μας βοηθήσεις όμως, ναι;;; :lol:

kalgeorge
12/09/2011, 21:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από ERRIKA
Kαι όποτε χρειαστούμε εμείς κανένα μπάλωμα, κέντημα ή παστίτσιο θα είσαι πρόθυμος να μας βοηθήσεις όμως, ναι;;; :lol:
min vazeis kai to xeri sou sti fwtia :lol: :lol: