PDA

View Full Version : Μεταφορά στη Σαλονίκη....



DimChios
12/09/2011, 15:14
....και μιλάω για το CBR μου.

Ενδιαφέρεται άνθρωπος να το πάρει, η μοτό όμως δεν κινείται.
Τη μοτό την έχει δεί, το οικονομικό το έχουμε συμφωνήσει...

Δεν υπάρχει όμως (και λογικό) η εμπιστοσύνη να μου βάλει τα χρήματα και να του το στείλω (με μεταφορική), δεν εμπιστεύομαι (πάλι λογικό) να τα πληρώσει όταν φτάσει η μοτό στον προορισμό της! Αλλωστε, σε ποιόν να τα δώσει, πώς να έρθουν στα χέρια μου κτλ κτλ... Δεν είναι δέμα να πάει με αντικαταβολή!

2 ερωτήσεις λοιπόν.

1) Καποια πρόταση ώστε να είμαστε όλοι "ΟΚ" με τα χρήματα και
2) πώς να σταλεί η μοτό εκεί?

Εγω του είπα "έλα κάτω ή στείλε κάποιον να το δεί και από κοντά, μου δίνεις/ει τα χρήματα και κάνε κουμάντο για τη μεταφορά".

Έτσι και για όλους είναι ΟΚ το οικονομικό κι εγώ δεν τρέχω δεξιά-αριστερά να ψάχνομαι!

Τί λέτε?

ΥΓ Ξέρω πως το πιο λογικό είναι να έρθει το παλληκάρι Αθήνα και να ξεμπερδεύουμε επιτόπου όμως και να μη τον επιβαρύνω επιπλέον οικονομικά σκέφτομαι (μπας και το γλιτώσει) και να βοηθήσω στην πώληση της μηχανής...

:wave2:

sniper
12/09/2011, 15:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
.....
....
Τί λέτε?

...

Τι να πούμε δλδ; :confused:

Μόνη της δεν πάει, ή θα βρεις φορτηγάκι και θα το πληρώσεις εσύ ή αυτός θα την πας επάνω και θα γυρίσεις με τον ΟΣΕ. Ή το ανάποδο..

manhunter
12/09/2011, 15:40
Φίλο-γνωστό μήπως έχεις με φορτηγάκι?
Αν ναι, είναι μια πολύ ωραία ευκαιρία , για ΣΚ στην Θεσσ/νίκη.
Πας, δίνεις, παίρνεις το μετρητό, και όλα οκ.


Αλλιώς όπως και να έχει, αν δεν δεχτεί να κατέβει, πρέπει να την στείλεις με την μεταφορική.

mars696
12/09/2011, 15:41
Ή με καποιο τρειλερ,συναντιεστε και καπου στη μεση,για να μοιραστειτε τα εξοδα.:wave2:

sniper
12/09/2011, 15:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από mars696
Ή με καποιο τρειλερ,συναντιεστε και καπου στη μεση,για να μοιραστειτε τα εξοδα.:wave2:

:bawl: :bawl: :bawl: :bawl: :lol:

@Tσίου : πινακίδες έχει ή την πουλάς σαν scrap;

mars696
12/09/2011, 15:46
[QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
[B]:bawl: :bawl: :bawl: :bawl: :lol:

Που ειναι το αστειο??

mpou
12/09/2011, 16:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
....και μιλάω για το CBR μου.

Ενδιαφέρεται άνθρωπος να το πάρει, η μοτό όμως δεν κινείται.
Τη μοτό την έχει δεί, το οικονομικό το έχουμε συμφωνήσει...

Δεν υπάρχει όμως (και λογικό) η εμπιστοσύνη να μου βάλει τα χρήματα και να του το στείλω (με μεταφορική), δεν εμπιστεύομαι (πάλι λογικό) να τα πληρώσει όταν φτάσει η μοτό στον προορισμό της! Αλλωστε, σε ποιόν να τα δώσει, πώς να έρθουν στα χέρια μου κτλ κτλ... Δεν είναι δέμα να πάει με αντικαταβολή!

2 ερωτήσεις λοιπόν.

1) Καποια πρόταση ώστε να είμαστε όλοι "ΟΚ" με τα χρήματα και
2) πώς να σταλεί η μοτό εκεί?

Εγω του είπα "έλα κάτω ή στείλε κάποιον να το δεί και από κοντά, μου δίνεις/ει τα χρήματα και κάνε κουμάντο για τη μεταφορά".

Έτσι και για όλους είναι ΟΚ το οικονομικό κι εγώ δεν τρέχω δεξιά-αριστερά να ψάχνομαι!

Τί λέτε?

ΥΓ Ξέρω πως το πιο λογικό είναι να έρθει το παλληκάρι Αθήνα και να ξεμπερδεύουμε επιτόπου όμως και να μη τον επιβαρύνω επιπλέον οικονομικά σκέφτομαι (μπας και το γλιτώσει) και να βοηθήσω στην πώληση της μηχανής...

:wave2:

Πούλησα μηχανάκι μου σε νησιώτη.
Τα χρήματα τα πήρα από την μεταφορική (κλασική μεταφορική με φορτηγάκι που πηγαινοέρχετε στο νησί), με το που έβαλα να μηχανάκι στην ράμπα.

Δεν ξέρω αν ήταν γνωστός/κολλητός του ο μεταφορέας, ή υπάρχει γενικώς αυτό το σύστημα

mikes
12/09/2011, 16:41
απο εδω μεσα δεν υπαρχει καποιος σαλονικιος που εμπιστευεσαι??
στειλε την μηχανη σ'αυτον, την παραδιδει στον αγοραστη και σου στελνει τα λεφτα!

:wave2: :wave2:

jimmis5
12/09/2011, 16:55
Θα στειλεις την μηχανη αντικαταβολη, θα συννενοηθεις με τον αγοραστη οτι με το που φτασει το μηχανακι θα παει να το δει οτι εφτασε και μετα θα σου κανει καταθεση στον λογαρισμο σου,σου περνα το αποδεικτικο τις καταθεσης ,ελευθερωνεις την αντικαταβολη και ειστε ολοι μια χαρα,πληρωνει αυτος την μεταφορα.

προσοχη μην αφησεις να γινει αντικαταβολη με το πρακτορειο δεν εχουν λεφτα και θα στα κρατησουν για πανω απο 3-6 μηνες με διαφορες δικαιολογιες.

Αντε καλοφαγωτα:beer:

DimChios
12/09/2011, 16:59
ωραια, κατι κανουμε...

η προταση του jimmy μου ακουγεται καλη!

Αν ομως -λεμε τωρα- ο τυπος το μετανοιώσει για τον Α,Β λόγο...
...τι γινεται? Ερχεται το μηχανακι πισω και τα μεταφορικα?


sniper, δεν εχει τπτ το μηχανακι. Υπευθυνη δηλωση για να ειναι καλυμμένος θα του κανω.

Μιλησα ξανα μαζι του και ψαχνει φορμουλα....
Εν τω μεταξυ, με εχουν παρει 3 ατομα απο Σαλλονικη. Αυτη τη στιγμη μιλανε μεταξυ τους οι 2 (μηχανικοι και οι 2) μπας και το παρουν μαζι! :lol: :bawl:

DimChios
12/09/2011, 17:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από motomike
απο εδω μεσα δεν υπαρχει καποιος σαλονικιος που εμπιστευεσαι??
στειλε την μηχανη σ'αυτον, την παραδιδει στον αγοραστη και σου στελνει τα λεφτα!

:wave2: :wave2:


εμπιστοσυνης ατομα ξερω, να μη τους ταλαιπωρησω δεν θελω!

:wave2:

Εχετλαίος
12/09/2011, 17:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
εμπιστοσυνης ατομα ξερω, να μη τους ταλαιπωρησω δεν θελω!

:wave2:

A που ντρέπεται κακά ζει!

:wave2:

Cpt. Haddock
12/09/2011, 17:48
Πρώτον ήρεμα λίγο, δεύτερον Μητσε πετσξου μέχρι τις φορτωτικες στο Βοτανικό να ρωτήσεις.

Περισυ που αγόρασα κάτι απο Λαμία, ήρθε Αθήνα, το είδα άφησα τα λεφτά στη φορτωτικη και το παρέλαβα.

Gi_4ce
12/09/2011, 17:53
Μεταφορική - αντικαταβολη.

Εχω πουλήσει άπειρα πρ´αγματα με αυτον τον τρόπο.
:beer:

blackbusa
12/09/2011, 20:24
πριν λιγα χρονια ειχα βαλει αγγελια να πουλησω το μηχανακι μου....τελικα ο αγοραστης ηταν απο Σαλλονικα...αφου εστειλα φωτογραφιες και συμφωνησαμε στο ΤΕΛΙΚΟ ποσο επρεπε να βρεθει φορμουλα για την μεταφορα και την πληρωμη...αυτος μου τονισε εξ'αρχης οτι δεν εχει κανεναν γνωστο του στην Αθηνα (περιεργο μου φανηκε ιδιος για μηχανικο) και δεν μπορει να ερθει και ο ιδιος...το μπαλλακι επεσε σε εμενα που επρεπε να κανονισω τα παντα...για μεταφορικη βρηκα μεσω ΟΣΕ οπου το ποσο εφτανε κοντα στα 100+ ευρω...λιγο πριν πληρωσω σκεφτηκα...ΚΑΙ ΑΝ ΑΛΛΑΞΕΙ ΓΝΩΜΗ ΘΑ ΒΑΛΩ ΣΤΟΝ ΚΟΛΩ 200+ €???αμεσα τηλεφωνηθηκαμε και του εθεσα το θεμα...μου ειπε οτι λεφτα σε καποιον αγνωστο δεν θελει να βαλει...τοτε του προτινα να στειλω καποιον δικο μου να παρει τα 200+€ ευρω και μολις γινει η αγοροπωλησια να βγουνε απο το τελικο ποσο...συμφωνησαμε τελικα να μου δωσει τα μισα λεφτα (μονο για το ανεβασμα) αλλωστε και αυτος δεν ειχε πληρη εικονα της μηχανης...το επειχηρημα ηταν....''εγω θα ανεβω σαλλονικα ετσι και αλλιως για 3μερο...αν δεν κανεις πισω ειμαστε οκ...αλλα να μου πεις οτι τελικα αλλαξες γνωμη γιατι να φαω στον κωλο 200€???σε εμπιστευομαι και ανεβαινω...με εμπιστευεσε και δινεις 100€ σε καποιον εμφανιζετε"...ο γνωστος πηρε τα 100 στο χερι και ξεκινησε η διαδικασια....την επομενη μερα φτανοντας στον τυπακο ολα πηγαιναν καλα...ειδε το μηχανακι...το δοκιμασε...το πηγε βολτα....πηγε να μου βγαλει καποια ζημια αλλα δεν μιλαγε σε παιδακι...και εκει που ειμαστε να κλεισει η συμφωνια που ΕΙΧΑΜΕ ΠΕΙ μου πεταει 500€ κατω...αντιλαμβανεσε την αντιδραση μου...οχι νευρα...ευχαριστω...τα λεμε...με περιμενουν...αυτος καταλαβε οτι δεν ψαρωσα...το ξανασυζητησαμε...εκοψα τα αλλα 100 ευρω που θα πληρωνα να το ξαναπαω κατω και η συμφωνια εκλεισε...αυτοματα πηγαμε στα ΚΕΠ στην Αριστοτελους???υπεγραψε ο ενας στον αλλον υπευθηνες δηλωσεις πουλαω/αγοραζω...τα λεφτα δωθηκαν χερι με χερι την ιδια στιγμη που μπηκε η υπογραφη μου και πηγα να το δωσω στην υπαλληλο...απεναντι απο τα ΚΕΠ ειχε Εθνικη Τραπεζα οπου εγινε αμεση καταθεση του ποσου....και ζησαμε εμεις καλα και αυτοι καλυτερα....

ελπιζω να καταλαβες το concept....
:wave2:

fantacid
12/09/2011, 20:29
μεταφορικη πελλοπονησου
δοκιμασμενη χωρις παρατραγουδα....
κοστος 50€ για μηχανη

τηλεφωνο αυριο
:wave2:

blackbusa
12/09/2011, 20:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από jimmis5
Θα στειλεις την μηχανη αντικαταβολη, θα συννενοηθεις με τον αγοραστη οτι με το που φτασει το μηχανακι θα παει να το δει οτι εφτασε και μετα θα σου κανει καταθεση στον λογαρισμο σου,σου περνα το αποδεικτικο τις καταθεσης ,ελευθερωνεις την αντικαταβολη και ειστε ολοι μια χαρα,πληρωνει αυτος την μεταφορα.

προσοχη μην αφησεις να γινει αντικαταβολη με το πρακτορειο δεν εχουν λεφτα και θα στα κρατησουν για πανω απο 3-6 μηνες με διαφορες δικαιολογιες.

Αντε καλοφαγωτα:beer:

σορρυ....αλλα τι διαφορετικο ειναι αυτο απο το να του βαλει εξαρχης τα λεφτα στην τραπεζα???και που θα ξερει ο αλλος οτι θα ελευθερωθει η αντικαταβολη οταν στειλει το αποδεικτικο???μιλαμε γενικα για θεματα εμπιστοσυνης...και οχι για τον Μητσο και τον αγοραστη...

:wave2:

jimmis5
12/09/2011, 20:51
Κοιτα αυτο που εγραψες ...απο εκει θα ξερει οτι θα ελευθερωση την αντικαταβολη.
Ειδικα την σημερον ημερα οι περισσοτερες αγοραπωλησεις ακομα και μεταξυ εταιριων(μην πω κυριως)
Αυτος ειναι ο πιο καθαρος τροπο και για τους 2 συναλλασομενους.
Η αλλη εκδοχη ειναι να μου βαλει την βενζινα και ενα εισητηριο επιστροφης ο Δημητρης και να παω Σαλονικη που θελω να δω και εναν φιλο αλλα δεν νομιζω να μου εχει εμπιστοσυνη:winka:

blackbusa
12/09/2011, 20:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από jimmis5
Κοιτα αυτο που εγραψες ...απο εκει θα ξερει οτι θα ελευθερωση την αντικαταβολη.
Ειδικα την σημερον ημερα οι περισσοτερες αγοραπωλησεις ακομα και μεταξυ εταιριων(μην πω κυριως)
Αυτος ειναι ο πιο καθαρος τροπο και για τους 2 συναλλασομενους.
Η αλλη εκδοχη ειναι να μου βαλει την βενζινα και ενα εισητηριο επιστροφης ο Δημητρης και να παω Σαλονικη που θελω να δω και εναν φιλο αλλα δεν νομιζω να μου εχει εμπιστοσυνη:winka:

δεν σε επιασα...εγω αυτο που εγραψα το εγραψα γιατι δεν εχω εμπιστοσυνη πουθενα...και μιας και μιλαμε για θεμα εμπιστοσυνης...λεμε τωρα γενικα και οχι για τον Μητσο....πως θα ξερει ο αλλος οτι με το που θα βαλει τα λεφτα ο αλλος θα ελευθερωσει την αντικαταβολη???
μεταξυ εταιριων υπαρχουν παραστατικα/τιμολογια/χρεωστικα...δεν νομιζω στην παρουσα φαση μιλαμε για συνναλαγη μεταξυ 2 εταιριων...αλλα 2 ιδιωτων οπου η βασικη προυποθεση ειναι η εμπιστοσυνη...η αλλη εκδοχη ειναι να παει ο Μητσος μονος του Σαλονικα και να περασει μελι...:smokin:

υ.γ. τρανο παραδειγμα δειγματος εμπιστοσυνης ειναι αυτο που εγραψε ο Μπου....πριν στειλει το μηχανακι...ο αλλος του εδωσε τα λεφτα...δεν θα μπορουσε πχ να το ειχε κολλησει και να τον επιανε κοτσο???τα λεφτα θα τα επερενε...γνωμη μου ειναι αυτες οι δουλιες γινονται χερι με χερι...

fantacid
12/09/2011, 21:05
καθαρισε τα πμ σου mastixaChiou!
:p

DimChios
13/09/2011, 08:24
τα π.μ τα αδειασα. :smilea:

blackbusa σε "επιασα" και όπως τα λες ειναι!

Γενικώς το θέμα με το πώς θα παει η μοτο πάνω ας πούμε οτι λύνεται! Αυτο με το οικονομικό είναι το μανικι ομως... και περισσότερο μην αρχισουμε αφου παει το μηχανακι πανω τα "μα και μου και κοψε" κτλ... που μου τη σπανε καργα! Το πραγμα γινεται ακομα χειροτερο μιας και το μοτο δεν κινειται οπως εγραψα να πεις οτι δε γ@μιεται, εκανα και τη βολτα μου.

Γι αυτο ειμαστε και στη φαση του να κατεβει να το δει επι τοπου τι παιρνει και να ειναι αυτος που αν πει να μου κοψει που θα γυρισει με αδεια χερια πισω! :winka:


τέλος, τοσο ενδιαφέρον απο Θεσσαλονικη δεν το περιμενα η αληθεια ειναι :lol: :lol:

Cpt. Haddock
13/09/2011, 08:33
Θα έχει πλάκα να έχει μπει στο φορουμ και να τα διαβάζει όλα αυτα :p

DimChios
13/09/2011, 08:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Θα έχει πλάκα να έχει μπει στο φορουμ και να τα διαβάζει όλα αυτα :p


εχεις αμφιβολιες οτι του τα ειπα?

:winka: :wave2:

Cpt. Haddock
13/09/2011, 08:52
Όχι, αλλα στονγραπτο φαίνονται διαφορετικά (και πιο δυσάρεστα)

Όπως σου έχω πει κι άλλες φορές γι αλλα θέματα, δε χρειάζεται συνεχώς να δίνεις πλήρη αναφορά στο φόρουμ. Ένα "ευχαριστω για τις συμβουλές" φτάνει :winka:

DimChios
13/09/2011, 08:57
"ευχαριστώ για τις συμβουλες"

:lol: :lol:

:wave2:

Sapadak
13/09/2011, 09:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
τέλος, τοσο ενδιαφέρον απο Θεσσαλονικη δεν το περιμενα η αληθεια ειναι :lol: :lol:

Γνωστοι ρακοσυλλεκτες

:smokin:

DimChios
13/09/2011, 09:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από Sapadak
Γνωστοι ρακοσυλλεκτες

:smokin:


:mad:

devil's animal
13/09/2011, 10:47
εγω ξερω οτι οποιος ενδιαφερετε να αγορασει μοτοσυκλετα ή ανταλλακτικο ή κρανος ή οτιδηποτε, παει ΑΥΤΟΣ στον πωλητη. δεν εχει ακουστει ποτε να πηγαινει ο πωλητης σε οποιον θελει να δει το αντικειμενο που πουλαει, εκτος και αν τον βολευει ή ειναι ο δρομος τους κλπ.

ειναι οι (αγραφοι) κανονες της αγοροπωλησιας...:wacko:

Μητσο κανονισε με τον Σακη Κιοσσε να ανεβασεις την μηχανη επανω και να παραλαβει αυτος το χρημα.
σε περιπτωση που ο μαγκας αλλαξει γνωμη εχεις συννεοηθει μαζι του και τρωει ολη την μεταφορα (δλδ 50 πηγαινει και αλλα τοσα ελα, συνολο 100€).
αν την παρει, του κανεις "δωρο" την μεταφορα, δλδ ενα 50αρικο και ειναι ολοι ευχαριστημενοι.
και πιο φτηνα θα του ερθει σκεπτομενος οτι αν κατεβει θελει τουλαχιστον 65€ με ΟΣΕ πηγαινε-ελα και μετα ειναι και να μεταφερει την μηχανη (δλδ αλλα 50), αρα και δεν θα κουνηθει απο την πολη του και θα του ερθει το εργαλειο με τσαμπα μεταφορικα (αν του κανει).
αν δεν του κανει, του κοστισε μια κατοσταρου η φαση.:winka:

sovaros_user
13/09/2011, 10:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios

Τη μοτό την έχει δεί, το οικονομικό το έχουμε συμφωνήσει...



:rolleyes:

McTalas
13/09/2011, 11:17
Δε ξερω πως τα κανονιζεται εσεις, εγω οταν πηρα το τσιρκο μου, κατεβηκα στο Αιγιο με το αμαξι του κολιτου μου, τσεκαρα το μηχανακι, τα βρηκαμε και στα λεφτα, εγινε το νταραβερι, το τσιμπισα και ανεβηκα. Ολα σε ενα νοικοκυρεμενα!!

τωρα αυτα τα στειλτο και ετσι και αλλιως μου φαινονται κινησεις απογνωσης.

DimChios
13/09/2011, 11:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από sovaros_user
:rolleyes:


τι δεν καταλαβες? Να στο ζωγραφισω?

Στη ζωη, μεχρι να το παρεις στο χερι το μετρητο, τιποτα δεν εχει "κλεισει" παρα τις συμφωνιες!

Το χεις τωρα?

DimChios
13/09/2011, 11:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από McTalas
Δε ξερω πως τα κανονιζεται εσεις, εγω οταν πηρα το τσιρκο μου, κατεβηκα στο Αιγιο με το αμαξι του κολιτου μου, τσεκαρα το μηχανακι, τα βρηκαμε και στα λεφτα, εγινε το νταραβερι, το τσιμπισα και ανεβηκα. Ολα σε ενα νοικοκυρεμενα!!

τωρα αυτα τα στειλτο και ετσι και αλλιως μου φαινονται κινησεις απογνωσης.


ξερεις, ολες οι περιπτωσεις όπως και ολοι μας δεν ειμαστε ιδιοι! ;)

Συν οτι το μοτο πρεπει να μεταφερθει λεμε, δεν κινείται!

Τελος, οτι οι εποχες εχουν αλλαξει κι αν το οτι εγω θελω-αποφασισα επιτελους να το "διωξω" επειτα απο 2+ χρονια, το θεωρεις κινηση απογνωσης.... τι να πω, ισως!

:wave2:

Cpt. Haddock
13/09/2011, 11:25
Τελικά ρε Μητσο, το θρεντ το ανοιξες για να δεις πως θα στείλεις τη μηχανη πάνω ή για να μας πεις ότι δεν εμπιστέυεσαι τον αγοραστή;

Γιατι το πρώτο έχει ήδη απαντηθεί :p

Για το δεύτερο..... :p

DimChios
13/09/2011, 11:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Τελικά ρε Μητσο, το θρεντ το ανοιξες για να δεις πως θα στείλεις τη μηχανη πάνω ή για να μας πεις ότι δεν εμπιστέυεσαι τον αγοραστή;

Γιατι το πρώτο έχει ήδη απαντηθεί :p

Για το δεύτερο..... :p


αφου μπαινει ο παν-ποπκορν-οπτικος και γραφει μλκιες!

:lol: :lol: :lol:

dukeandthecity
13/09/2011, 11:27
Μήτσε στειλε μου το μηχανακι σου - stop

θα εισπράξω για σένα - stop

η κρίση γεννάει ευκαιρίες :D

sovaros_user
13/09/2011, 11:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
τι δεν καταλαβες? Να στο ζωγραφισω?

Στη ζωη, μεχρι να το παρεις στο χερι το μετρητο, τιποτα δεν εχει "κλεισει" παρα τις συμφωνιες!

Το χεις τωρα?

δηλαδη φοβασαι μη σου κανει παζαρια τελευταια στιγμη... συζητα το μαζι του.

daz
13/09/2011, 12:32
Μητσάκο αν μπορώ να βοηθήσω κάπως μΕ λες. :wave2:

sniper
13/09/2011, 12:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από daz
Μητσάκο αν μπορώ να βοηθήσω κάπως μΕ λες. :wave2:

Στείλε ένα Σινούκ ρε φιλαράκι.. :smokin:


235712

daz
13/09/2011, 12:50
Έφυγεεεε.. :lol: :lol: :lol:

Ζεύκας
13/09/2011, 13:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από devil's animal
εγω ξερω οτι οποιος ενδιαφερετε να αγορασει μοτοσυκλετα ή ανταλλακτικο ή κρανος ή οτιδηποτε, παει ΑΥΤΟΣ στον πωλητη.

και με τις ανταλλαγές τι γίνεται? :lol:

fantacid
13/09/2011, 14:49
κορωνα γραμματα
ή ραντεβουυ στη μεση!

:lol: