PDA

View Full Version : gia gelia h gia klamata...



kalgeorge
14/09/2011, 21:49
to diavasa se ena arthro kapou se ena periodiko....

διαλογος μεταξυ μητερας και κορης στην ουγκαντα..

μ. διαβασε παιδι μου
κ. ασε με μητερα βαριεμαι...
μ. ανοιξε τα βιβλια που σου λες και διαβασε...αυτο ελειπε να πας αδιαβαστη.
κ. βαριεμαι σου λεω ασε με...
μ. θα επρεπε να ντρεπεσαι.....εσυ λες βαριεσαι και τα παιδακια στην ελλαδα δεν εχουν βιβλια να διαβασουν.....


:sick: :sick: :sick: :sick: :sick:

el_hymador
14/09/2011, 22:47
:lol: :lol: :lol: :bawl:

SoulGR
15/09/2011, 00:07
:bigcry: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :bigcry:

H.A.Balafoutre
15/09/2011, 00:15
Επιτέλους ρε γμτ...επιτέλους...όλο φάε παιδί μου, φάε το φαγητό σου...τα παιδάκι στην Ουγκάντα δεν έχουν να φάνε.....εεεεεε μα......:rotflmao:

Μα η ξεφτύλα πάει σύννεφο...:lol:

Zid
15/09/2011, 00:39
Παιδιά ειναι για κλάμματα η κατάσταση !!! Σήμερα μίλησα με φίλο μου το παιδι του πάει δημοτικο στο Αιγαλεο.
Eκτός οτι στο σχολείο υπάρχουν κενές θέσεις δασκάλων με συνέπεια τα παιδιά να σχολάνε νωριτερα και να πρέπει να πληρώνουν οι γονεις νταντάδες κτλ για να τα κρατάνε μεχρι να γυρίσουν στο σπίτι τους απο τη δουλειά.

Ο φιλος ενολιγοις πρόλαβε και τα αγόρασε απο βιβλιοπωλείο οταν ακουσε το πανικο με τη διανομή ωστε το παιδί να έχει βιβλία!!

Ξέρετε τι του είπε ο διευθυντής στο σχολείο οταν είδαν οι δάσκαλοι οτι είχε βιβλία ?

Οτι επειδή τα άλλα παιδάκια δεν έχουν βιβλία για ψυχολογικούς λόγους θα πρέπει να μη τα φέρνει μέχρι να πάρουν ολα τα παιδάκια βιβλία...


Τα σχόλια δικά σας

DimChios
15/09/2011, 08:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από Zid


Ξέρετε τι του είπε ο διευθυντής στο σχολείο οταν είδαν οι δάσκαλοι οτι είχε βιβλία ?

Οτι επειδή τα άλλα παιδάκια δεν έχουν βιβλία για ψυχολογικούς λόγους θα πρέπει να μη τα φέρνει μέχρι να πάρουν ολα τα παιδάκια βιβλία...


Τα σχόλια δικά σας


Εγω θα του απαντουσα "ΡΕ ΣΑΛΤΑ Γ@ΜΗΣΟΥ"

:evil: :evil: :evil:

devil's animal
15/09/2011, 10:48
:rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :bigcry:

7gibernau
15/09/2011, 10:51
ougk

ftou einai mikrh.


235810

sniper
15/09/2011, 10:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από 7gibernau
ougk

ftou einai mikrh.

Mίλα με τον Τσίου..

Μπορεί να στην μεγαλώσει.

:smokin:

DimChios
15/09/2011, 11:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Mίλα με τον Τσίου..

Μπορεί να στην μεγαλώσει.

:smokin:


θελω τη γνησια, τη μεγαλη για να μην εχουμε θεμα στην αποδοση

el_hymador
15/09/2011, 11:01
Περα απο το ανεκδοτακι που εχει πολυ γελιο, η κατασταση ειναι οντως για κλαματα! Δεν εχω παιδια αλλα ο οποιοσδηποτε αντιλαμβανεται οτι η παιδεια και η υγεια ειναι τα τελευταια προπυργια... τωρα ειναι τα βιβλια, μεθαυριο θα ειναι το οξυγονο και οι οροι... μετα θα αρχισουμε να τρωμε ο ενας τον αλλο, μεταφορικα και κυριολεκτικα.

Και για να επιστρεψουμε στο χαχαχα κλιμα:

Συνελληφθη αργα εχθες το απογευμα, εξω απο το 5ο δημοτικο Καλλιθεας, μαθητης ο οποιος ειχε στην κατοχη του μικροποσοτητα βιβλιων.

7gibernau
15/09/2011, 11:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Mίλα με τον Τσίου..

Μπορεί να στην μεγαλώσει.

:smokin: μου μεγαλωνει μονο οταν μου μιλανε βρομικα......

the who
15/09/2011, 13:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
θελω τη γνησια, τη μεγαλη για να μην εχουμε θεμα στην αποδοση

Με φωναξες?:rotflmao:

the who
15/09/2011, 13:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από Zid
Παιδιά ειναι για κλάμματα η κατάσταση !!! Σήμερα μίλησα με φίλο μου το παιδι του πάει δημοτικο στο Αιγαλεο.
Eκτός οτι στο σχολείο υπάρχουν κενές θέσεις δασκάλων με συνέπεια τα παιδιά να σχολάνε νωριτερα και να πρέπει να πληρώνουν οι γονεις νταντάδες κτλ για να τα κρατάνε μεχρι να γυρίσουν στο σπίτι τους απο τη δουλειά.

Ο φιλος ενολιγοις πρόλαβε και τα αγόρασε απο βιβλιοπωλείο οταν ακουσε το πανικο με τη διανομή ωστε το παιδί να έχει βιβλία!!

Ξέρετε τι του είπε ο διευθυντής στο σχολείο οταν είδαν οι δάσκαλοι οτι είχε βιβλία ?

Οτι επειδή τα άλλα παιδάκια δεν έχουν βιβλία για ψυχολογικούς λόγους θα πρέπει να μη τα φέρνει μέχρι να πάρουν ολα τα παιδάκια βιβλία...


Τα σχόλια δικά σας

Που ειναι το λαθος?Για παιδακια του δημοτικου μιλαμε.

DimChios
15/09/2011, 13:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από the who
Με φωναξες?:rotflmao:


:rolleyes:


235815

makis206
15/09/2011, 13:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από the who
Με φωναξες?:rotflmao:

μλκς...:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :bawl: