PDA

View Full Version : wild thing



power hornet
15/09/2011, 13:22
παει και το wild thing παιδια.
οσοι το ξερρατε και πηγαινατε ηταν ενα ροκομαγαζο στο μικρολιμανο που μαζευε και αρκετους μοτοσυκλετιστες.

τα τελευτα 3 χρονια μου φαινετε το παλιο αφεντικο το ειχε δωσει σε εναν αλλον και αυτος το πηγε στα σκατα το μαγαζι.

ηταν παλια ενα απο τα φτηνα μαγαζια,δεν θα ξεχασω τις κανατες απο μπυρες που παιζανε εκει συν την καλη μουσικη που μας συντροφιαζε.

κριμα,να δω που θα βρουμε κανενα στεκι ετσι τοσο καλο.

iosif
15/09/2011, 13:42
ela re!

πηγαινα μια εποχη. μου αρεσε αλλα ποτε δεν μου φαινοταν φτηνο!

νομιζω τοχε καποιος ιστιοπλοος

power hornet
15/09/2011, 14:17
ηταν φτηνο,αμα σκεφτεις το ποτηρι το μικρο μπυρα το ειχε 2,50ευρω.
αυτο φυσικα πριν το παρει ο αλλος.
ο παλιος οχι καμια σχεση ηταν χαρλεας και γενικα πολυ καλο τυπακι γουσταρε ολους τους μοτοσυκλετιστες.

Red Rider
15/09/2011, 14:28
Τα καλυτερα ροκαδικα του Πειραια εχουν κλεισει εδω και χρονια..
Προσφατα ανακαλυψα ενα καλο "καφενε" με πολυ ωραια μουσικη,και απ'οτι καταλαβα ειναι και καλο στεκι
:beer:

..επισης δεν βλεπεις γυρω τη σαρα και τη μαρα του μικρολιμανου:winka:

manhunter
15/09/2011, 15:18
Χάσαμε την πασαρέλα στο μικρολίμανο ρε πστ μου...:mad:

TROOPER
15/09/2011, 15:30
να ζησουμε να τα θυμομαστε....

sniper
15/09/2011, 15:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
να ζησουμε να τα θυμομαστε....

Είχες προλάβει καμιά συναντηση του moto εκεί;

Είχαμε κόψει και πιτα το 2004 αν δεν κάνω λάθος (στο έτος)

:smokin:

TROOPER
15/09/2011, 15:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Είχες προλάβει καμιά συναντηση του moto εκεί;

Είχαμε κόψει και πιτα το 2004 αν δεν κάνω λάθος (στο έτος)

:smokin:

δε θα σου απαντησω εδω γιατι θα εκτεθει ΑΝΕΠΑΝΟΡΘΩΤΑ πολυς κοσμος και δεν κανει :winka: :smokin:

gcrook
15/09/2011, 15:44
Καταρα σε αυτον που "εκοψε" το ποπκορν.:smokin:

sniper
15/09/2011, 15:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
Καταρα σε αυτον που "εκοψε" το ποπκορν.:smokin:

:bawl: :bawl: :bawl: :bawl: :lol:

chr1s_86
15/09/2011, 16:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
Καταρα σε αυτον που "εκοψε" το ποπκορν.:smokin:

Έχει ο Ziggy αλλά λείπει :smokin: :lol:

ERRIKA
15/09/2011, 16:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από chr1s_86
Έχει ο Ziggy αλλά λείπει :smokin: :lol:

Δεν έχει ΜΟΝΟ ο Ζiggy :smokin:


235828

iosif
15/09/2011, 16:28
Και καποτε υπηρχε και το διαχρονικο στην καστελλα

και παιδες παρακαλω

τουρκολιμανο λεγεται

αυτα τα μικρολιμανα αφηστε τα για αυτους που ξεχασαν οτι ο αγ.δημητριος ειναι το μπραχαμι

Red Rider
15/09/2011, 16:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από iosif
Και καποτε υπηρχε και το διαχρονικο στην καστελλα

Οι πρωτες μου μπυρες...πρωτα στον πανω οροφο,μετα κατω,και μετα ο κατηφορος..
Καπου εχω ακομα μια καρτα!

TROOPER
15/09/2011, 16:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από Red Rider
.........
Καπου εχω ακομα μια καρτα!

+1

skylaros
15/09/2011, 17:16
Εδώ και ένα χρόνο έχουν κλείσει σχεδόν 500 μαγαζιά σε όλο τον Πειραιά. Όπου υπήρχε μικρή αγορά πχ 10-20 μαγαζιά το ένα κοντά στο άλλο ζήτημα είναι να υπάρχουν ακόμα τα πέντε.

manhunter
15/09/2011, 18:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από skylaros
Εδώ και ένα χρόνο έχουν κλείσει σχεδόν 500 μαγαζιά σε όλο τον Πειραιά. Όπου υπήρχε μικρή αγορά πχ 10-20 μαγαζιά το ένα κοντά στο άλλο ζήτημα είναι να υπάρχουν ακόμα τα πέντε.



Εδώ στον Πειραιά, έκλεισαν τα Goody's. Είναι το πρώτο που κλείνει στην Ελλάδα ever...:rolleyes:

BLiTzER
15/09/2011, 18:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από Red Rider

..επισης δεν βλεπεις γυρω τη σαρα και τη μαρα του μικρολιμανου:winka:

Μα αυτός ήταν ο λόγος για τον οποίο προτιμούσαμε το συγκεκριμένο μαγαζί. Έπαιζε ροκ, αλλά είχε κόσμο μικρολίμανου ;P

EVI
15/09/2011, 20:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από BLiTzER
Μα αυτός ήταν ο λόγος για τον οποίο προτιμούσαμε το συγκεκριμένο μαγαζί. Έπαιζε ροκ, αλλά είχε κόσμο μικρολίμανου ;P

στο μαγαζι που λεει ο red rider ειμαστε αρκετοι που πηγαιναμε και μικρολιμανο :smokin:

2 ειχαν το wild thing ο ενας εφυγε. Κατι εμαθα απο παιδια που δουλευουν εκει αλλα κανεις δε ξερει τι πραγματικα εγινε και εκλεισε. Παει και αυτο... διαχρονικο - cult - no name - la rocka - wild thing , μονο ενας παιζει πια ροκ στον Πειραια ... :beer:

EVI
15/09/2011, 20:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από iosif

και παιδες παρακαλω

τουρκολιμανο λεγεται

αυτα τα μικρολιμανα αφηστε τα για αυτους που ξεχασαν οτι ο αγ.δημητριος ειναι το μπραχαμι

απο ποτε απαγορευετε εμεις οι κατοικοι να λεμε τις περιοχες μας οπως λεγωντε ? τα ονοματα αλλαζουν ξερεις... σχεδον παντου... τωρα λεγετε ΜΙΚΡΟΛΙΜΑΝΟ αμα δε γουσταρεις δεν υπαρχει προβλημα κανενα , μην δημιουργεις και σε εμας θενκς μΕιτ :beer:

fantacid
15/09/2011, 21:05
αφου .....
rock is dead

BLiTzER
15/09/2011, 21:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
στο μαγαζι που λεει ο red rider ειμαστε αρκετοι που πηγαιναμε και μικρολιμανο :smokin:


Θα μας πείτε κι εμάς ή είναι μόνο για την κλίκα? :P

No name ^^

Cpt. Haddock
15/09/2011, 21:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από iosif
Και καποτε υπηρχε και το διαχρονικο στην καστελλα

και παιδες παρακαλω

τουρκολιμανο λεγεται

αυτα τα μικρολιμανα αφηστε τα για αυτους που ξεχασαν οτι ο αγ.δημητριος ειναι το μπραχαμι

+1050

Η τουλάχιστον αν θετε να αλλάξετε όνομα, πειτε το με το παλιό του: Λιμην Μουνυχιας :smokin:

devil's animal
16/09/2011, 01:19
κριμα. ωραιο μαγαζακι που παντα ειχε σκαμπω απ'εξω για να μην παρκαρουν κουτια και να μπαινουν μηχανες....
:( :(

kalgeorge
16/09/2011, 08:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από iosif
Και καποτε υπηρχε και το διαχρονικο στην καστελλα

και παιδες παρακαλω

τουρκολιμανο λεγεται

αυτα τα μικρολιμανα αφηστε τα για αυτους που ξεχασαν οτι ο αγ.δημητριος ειναι το μπραχαμι



Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
+1050

Η τουλάχιστον αν θετε να αλλάξετε όνομα, πειτε το με το παλιό του: Λιμην Μουνυχιας :smokin:

twra diladi gia na katalavw....eseis xalastikate pou to aneferan ws mirkolimano?
:bawl: :bawl:

iosif
16/09/2011, 09:34
χαλαστηκαμε...σιγα

πλακα κανουμε

παντως εγω τουρκολιμανο το λεω, οπως και το ιλιον νεα λιοσια


το μεταλαδικο νο νειμ το ξερατε? προς παπαστρατο? καμια ταμπελα, χεβι μονο, ο πανος αψογος, εμπαινε μεσα καθε π-σ που το δουλευε. τωρα πια εκλεισε

παρειστικο.

το λα ροκα δεν μου αρεσε ποτε. τοπαιζε καπως

TROOPER
16/09/2011, 09:48
1.τουρκοκρατια τελος (πλεον θα το λεμε γερμανολιμανο.το μεγαλο θα ονομαστει κινεζολιμανο)
2.νο νειμ και τα μυαλα στο μπλεντερ!!!!!!!!:beer: :beer: :beer:

kalgeorge
16/09/2011, 09:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από iosif
χαλαστηκαμε...σιγα

πλακα κανουμε

παντως εγω τουρκολιμανο το λεω, οπως και το ιλιον νεα λιοσια


το μεταλαδικο νο νειμ το ξερατε? προς παπαστρατο? καμια ταμπελα, χεβι μονο, ο πανος αψογος, εμπαινε μεσα καθε π-σ που το δουλευε. τωρα πια εκλεισε

παρειστικο.

το λα ροκα δεν μου αρεσε ποτε. τοπαιζε καπως


kala otan lew xalastikate den ennow oti pige kai i mera sas strafi.....alla mono kai pou to anaferate astio mou kanei :cool: :p :p

Warlord13
16/09/2011, 11:09
ωραιο μαγαζακι ηταν.πηγαιναμε κυριακες με κατι φιλαρακια με harley και πηναμε τον καφε μας.το διαχρονικο το θυμαμε που πηγαινα πριν πολλα χρονια οταν ημουν στο λυκειο και ξεροσταλιαζα κοιτοντας την barwoman:cry: ωραιες εποχες
ροκαδικα δυστηχως δεν υπαρχουν πια πολλα.εγω πηγαινω στα εξαρχεια σε ενα που το εχει φιλος.τωρα αν ξερετε να προτεινετε κατι αλλο καλο ευπροσδεκτες οι προτασεις να βρουμε κανα αλλο καλο στεκι:beer:

sober
16/09/2011, 11:23
Blueprint , ειναι στο Μαρουσι...:wacko:

jpag
16/09/2011, 11:44
μιας και πιασατε ολες τις αρχαιολογιες
πως λεγοταν το μεταλαδικο κατεβαινοντας την κονδυλη στην νικαια δεξια στον οροφο με τις σαυρες??? εχω σπασει το κεφαλι μου να θυμηθω γμτ

fantacid
16/09/2011, 11:47
silver dollar
:smokin:

κ για τους ρομαντικους
carpe diem!


δεν ειναι ουτε στο τουρκολιμανο, ουτε στο μικρολιμανο
:p

sniper
16/09/2011, 11:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από fantacid
silver dollar
:smokin:

κ για τους ρομαντικους
carpe diem!


δεν ειναι ουτε στο τουρκολιμανο, ουτε στο μικρολιμανο
:p

Για ρώτα τον Oldman, όταν ξεμεθύσει, πήγαινε εδώ; :bawl: :bawl: :bawl: :lol:


235875

fantacid
16/09/2011, 11:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Για ρώτα τον Oldman, όταν ξεμεθύσει, πήγαινε εδώ; :bawl: :bawl: :bawl: :lol:

χθες εκει κοψαμε τη τουρτα.....
ο παππους ακομα εκει πρεπει να ειναι...

:lol: :lol: :lol:

iosif
16/09/2011, 11:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από jpag
μιας και πιασατε ολες τις αρχαιολογιες
πως λεγοταν το μεταλαδικο κατεβαινοντας την κονδυλη στην νικαια δεξια στον οροφο με τις σαυρες??? εχω σπασει το κεφαλι μου να θυμηθω γμτ

στην κονδυλη αριστερα (πρωην μαρτιου)


και ειχε κανει πρεμιερα με συναυλια πουλικα

(πιο κατω οταν ημουν πιτσιρικι υπηρχαν τα θρυλικα 3 σινεμα. ορφεας κεντρικο και ουπς δεν θυμαμαι- τοπ ενα εχει γινει κοσμικο κεντρο "η κοκκινιωτισσα" ,το μαγειριο του στρατηγοπουλου οπου ετρωγε συχνα πυκνα ο διονυσιου )

και εαν φτασετε ως εκει πηγαιντε στο αιγυπτιακο για το πιο τοπ κεμπαμπ-ειδικα το γιουρτλου- και σουβλακι πραγματικο. πισω απο το δημαρχειο.

jpag
16/09/2011, 12:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από iosif
στην κονδυλη αριστερα (πρωην μαρτιου)




δεξια οπως κατεβαινεις στο υψος που ειναι η eurobank τωρα

μιλαω για εποχη 93 - 94 που ειχε κλεισει το πρωτο χωρις ανασα και μαζευομασταν πλεον εκει

iosif
16/09/2011, 12:16
το ιδιο λεμε αλλα μπερδεψαμε τα φλας

κουιζ: βικτωρια

vepr-12
16/09/2011, 12:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
να ζησουμε να τα θυμομαστε....

Ζωή σ'εσάς.......

the who
16/09/2011, 12:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από iosif
Και καποτε υπηρχε και το διαχρονικο στην καστελλα

και παιδες παρακαλω

τουρκολιμανο λεγεται

αυτα τα μικρολιμανα αφηστε τα για αυτους που ξεχασαν οτι ο αγ.δημητριος ειναι το μπραχαμι


Μπαινω πριν απο τρια χρονια σε ενα μαγαζι στο λιμανι ψαχνοντας για βιδες.Ο μαγαζατορας μου κανει για γνωστος αλλα απο γνωστους στον Πειραια αλλα τπτ.
Τελικα ηταν ο ενας απο τους δυο ιδιοκτητες του διαχρονικου που ειχα να τον δω πανω απο δεκαετια.Τα λεμε,παιρνω και τις βιδες και παμε στο ταμειο να τον πληρωσω.Εκει βλεπω την ταμειακη να καθεται πανω σε ενα κομματι απο την μπαρα του διαχρονικου.:eyepop:

-Ρε παλαβε τι εχεις κανει εδω?

-Ειπα να κρατησω ενα κομματι ναχω να θυμαμαι.

Εμεις τα γεροντια παντως τουρκολιμανο το λεμε ακομα και την Λαμπρακη Βασιλισσης Σοφιας (αν και ιδεολογικα δεν μου καθεται :lol: ).

DimChios
16/09/2011, 12:20
Ενα είναι το ροκάδικο για τη Θεσσαλονικη


























"Ουκ έστιν τέλος" λέγεται!

:smokin: :smokin: :smokin:

jpag
16/09/2011, 12:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από iosif

κουιζ: βικτωρια


μπολντορες και ξυλο!!!!

the who
16/09/2011, 12:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από iosif
στην κονδυλη αριστερα (πρωην μαρτιου)


και ειχε κανει πρεμιερα με συναυλια πουλικα

(πιο κατω οταν ημουν πιτσιρικι υπηρχαν τα θρυλικα 3 σινεμα. ορφεας κεντρικο και ουπς δεν θυμαμαι- τοπ ενα εχει γινει κοσμικο κεντρο "η κοκκινιωτισσα" ,το μαγειριο του στρατηγοπουλου οπου ετρωγε συχνα πυκνα ο διονυσιου )

και εαν φτασετε ως εκει πηγαιντε στο αιγυπτιακο για το πιο τοπ κεμπαμπ-ειδικα το γιουρτλου- και σουβλακι πραγματικο. πισω απο το δημαρχειο.

Τεσσερα ηταν τα σινεμα.Αλφα ηταν το πρωτο κατεβαινοντας αριστερα.Κυριακες πρωι ειχε συναυλιες.Πουλικας,Εξαδακτυλος,Σωκρατες και οτι τραβαει η ψυχουλα σου ειχε περασει απο κει.Παλλας το τελευταιο (τσονταδικο).
Στο Στρατηγοπουλο ετρωγε ο πατερας μου οταν δεν του αρεσε κανενα απο τα δυο τρια φαγητα που εφτιαχνε καθημερινα η γιαγια μου.:lol:
Το αιγυπτιακο "ξεφτυσε" δυστυχως.
Η Βικτωρια ηταν ντισκο και ηταν ενα στενο πανω απο το περιβολακι.Γκιραπια με τριχρωμα μυτερα ψιλοτακουνα,χοντα φουρ με κουρελου αντι σελλας και διαγωνισμους χορου Κυριακες πρωι.
Μετα το γυρισε στο ροκ κι αργοτερα στο χεβυ βαζοντας και βιντεο.



:beer: :beer: :wave2:

BLiTzER
16/09/2011, 12:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από jpag
δεξια οπως κατεβαινεις στο υψος που ειναι η eurobank τωρα

μιλαω για εποχη 93 - 94 που ειχε κλεισει το πρωτο χωρις ανασα και μαζευομασταν πλεον εκει

Paranoid?

iosif
16/09/2011, 12:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από the who
Τεσσερα ηταν τα σινεμα.Αλφα ηταν το πρωτο κατεβαινοντας αριστερα.Κυριακες πρωι ειχε συναυλιες.Πουλικας,Εξαδακτυλος,Σωκρατες και οτι τραβαει η ψυχουλα σου ειχε περασει απο κει.Παλλας το τελευταιο (τσονταδικο).
Στο Στρατηγοπουλο ετρωγε ο πατερας μου οταν δεν του αρεσε κανενα απο τα δυο τρια φαγητα που εφτιαχνε καθημερινα η γιαγια μου.:lol:
Το αιγυπτιακο "ξεφτυσε" δυστυχως.
Η Βικτωρια ηταν ντισκο και ηταν ενα στενο πανω απο το περιβολακι.Γκιραπια με τριχρωμα μυτερα ψιλοτακουνα,χοντα φουρ με κουρελου αντι σελλας και διαγωνισμους χορου Κυριακες πρωι.
Μετα το γυρισε στο ροκ κι αργοτερα στο χεβυ βαζοντας και βιντεο.



:beer: :beer: :wave2:


σωστος. βεβαια τις συναυλιες δεν τις προλαβα. το αιγυπτιακο ειναι ενα κλικ κατω απο παλαιοτερα αλλα εξακολουθει να εχει τρομερη κεμπαμπ

συμπληρωνω: η βικτωρια επαιζε μεταλ με βιντεο-το ειχαν τιμησει και οι sxorpions συμφωνα με κατι θρυλους- και καποια στιγμη εβαλε βομβα ο ελα στο ατ που ηταν στα 200 μετρα κατηγορωντας την ελας οτι εκανε τα στραβα ματια στην οντως απιστευτη διακινηση στο μαγαζι {οπως αργοτερα και ενα μαγαζι εκει που ειναι το wild thing (απο κει ξεκινησε η κουβεντα) οχι μεταλ αλλα γενικα βιντεο κλιπ σε βιντεο γουολ}

the who
16/09/2011, 12:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από iosif
σωστος. βεβαια τις συναυλιες δεν τις προλαβα. το αιγυπτιακο ειναι ενα κλικ κατω απο παλαιοτερα αλλα εξακολουθει να εχει τρομερη κεμπαμπ

συμπληρωνω: η βικτωρια επαιζε μεταλ με βιντεο-το ειχαν τιμησει και οι sxorpions συμφωνα με κατι θρυλους- και καποια στιγμη εβαλε βομβα ο ελα στο ατ που ηταν στα 200 μετρα κατηγορωντας την ελας οτι εκανε τα στραβα ματια στην οντως απιστευτη διακινηση στο μαγαζι {οπως αργοτερα και ενα μαγαζι εκει που ειναι το wild thing (απο κει ξεκινησε η κουβεντα) οχι μεταλ αλλα γενικα βιντεο κλιπ σε βιντεο γουολ}

Ψιτ νεαρε,το αιγυπτιακο ειναι ακουνητο απο το 24.Ανοιξε ΚΑΙ πιο κατω.:winka:
Οταν η Βικτωρια εβαλε βιντεο το γυρισε σε μεταλ.Μετα τη βομβα βικτωρια καπουτ.Αν και εμεις πηγαιναμε στην rock dragon,υπογα στη βασ.σοφιας.

http://www.toaigyptiakon.gr/ :wave2:

iosif
16/09/2011, 13:01
το ξερω ρε που ειναι και πριν ενα μηνα εφαγα εκει περα! και το καινουργιο το ξερω σχεδον απεναντι! με χαλασε που εβγαλαν τον μαρμαρινο παγκο. οταν εγραψα ενα κλικ κατω εννουσα ποιοτικα απο την εποχη που το ειχε ο παπους μιλαμε για 80 τωρα

περασα πολλα χρονια στην περιοχη οχι απλα κατοικωντας αλλα και δουλευοντας, φιλοι καλοι ακομα μενουν τριγυρω κλπ. η περιοχη της "γεφυρας" μουδωσε εμπειριες μπολικες


ατσα και σαιτ τι αιγυπτικον: λενε οτι ειναι το παλαιοτερο σουβλατζιδικο εν ελλαδι

Operater
16/09/2011, 13:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από the who
....

http://www.toaigyptiakon.gr/ :wave2:

Καλό είναι μωρέ..... :D

TROOPER
16/09/2011, 17:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από jpag
μιας και πιασατε ολες τις αρχαιολογιες
πως λεγοταν το μεταλαδικο κατεβαινοντας την κονδυλη στην νικαια δεξια στον οροφο με τις σαυρες??? εχω σπασει το κεφαλι μου να θυμηθω γμτ

την paranoid λες.

TROOPER
16/09/2011, 17:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
Ενα είναι το ροκάδικο για τη Θεσσαλονικη

"Ουκ έστιν τέλος" λέγεται!

:smokin: :smokin: :smokin:

γιααα δωσε τιπς :lol: :lol: :lol: :lol:

DimChios
16/09/2011, 17:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
γιααα δωσε τιπς :lol: :lol: :lol: :lol:


...κοιτα να δεις, σπαΖω το κεφαλι μου να θυμηθω!

:a018:

βρε μπαΣ και θυμάται ο Βαντας?

:look:


:lol: :lol: :lol:

TROOPER
16/09/2011, 17:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
...κοιτα να δεις, σπαΖω το κεφαλι μου να θυμηθω!

:a018:

βρε μπαΣ και θυμάται ο Βαντας?

:look:


:lol: :lol: :lol:

μπα ο τομ θα θυμαται :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

McGyver
16/09/2011, 18:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
μπα ο τομ θα θυμαται :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

:ZZZ: :ZZZ: :ZZZ: :ZZZ: :ZZZ:

TROOPER
16/09/2011, 18:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από McGyver
:ZZZ: :ZZZ: :ZZZ: :ZZZ: :ZZZ:

ξυπνα βρε μλκ μας πηρανε την πολη οι οχτροι !χαθηκε κι ο μητσος ......:sad:

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

DimChios
16/09/2011, 18:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
μπα ο τομ θα θυμαται :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


:a13: :a13: :a13:


σσσσσ....



:look:



Ο βαντας, ξερω τι λεω! :lol: :lol:

Red Rider
16/09/2011, 19:33
..


235914

Red Rider
16/09/2011, 19:34
Καποτε..


235915

Red Rider
16/09/2011, 19:36
Καποτε.. 1998:a024:


235916

Todi
18/09/2011, 21:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Είχες προλάβει καμιά συναντηση του moto εκεί;

Είχαμε κόψει και πιτα το 2004 αν δεν κάνω λάθος (στο έτος)

:smokin:


αχαχαχα εχω κατι ενδιαφερουσες φωτο απο αυτη την πιτα.. και μετα την πιτα που ο Τζουλιους προσπαθουσε να φυγει με ξενο σκουτερ.αχαχαχαχα

nickmonstro
18/09/2011, 21:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από jpag
μιας και πιασατε ολες τις αρχαιολογιες
πως λεγοταν το μεταλαδικο κατεβαινοντας την κονδυλη στην νικαια δεξια στον οροφο με τις σαυρες??? εχω σπασει το κεφαλι μου να θυμηθω γμτ

Paranoid! :winka: