PDA

View Full Version : ΔΕΝ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑ................



FZS1000
30/08/2005, 10:29
ΚΑΙ ΠΟΥ ΛΕΣ ΠΕΤΑΓΕΤΑΙ ΣΤΗΝ ΜΕΣΗ ΤΟΥ ΔΡΟΜΟΥ ΤΟ "ΟΡΓΑΝΟ"ΚΑΙ ΓΕΜΑΤΟ ΧΑΡΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΟΝΟΜΑ ΜΟΥ ΚΑΝΗ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΩ!,ΕΓΩ ΔΕΝ ΣΤΑΜΑΤΩ ΚΑΙ ΑΝΟΙΓΩ ΤΟ ΓΚΑΖΙ ΔΙΟΤΙ ΔΕΝ ΜΙΛΩ ΣΕ ΑΓΝΩΣΤΟΥΣ ΚΑΙ ΦΕΥΓΩ!!!ΞΕΡΗ ΚΑΝΕΙΣ ΤΙ ΛΕΕΙ Ο ΤΙΜΟΚΑΤΑΛΟΓΟΣ ΓΙΑ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ??????????? :confused: :smokin: :wave2: ΑΠΑΝΤΗΣΤΕ ΜΟΥ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΩΣΤΕ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΟΜΠΟΔΕΜΑ!

gtsiros
30/08/2005, 10:52
Αν φόραγες κράνος "Δεν την οδηγούσα εγώ τη μηχανή εκείνη τη στιγμή."

Gandalf dr685sm
30/08/2005, 10:53
άγνωστο ...

Εξαρτάται τι θα γράφει η κλήση που θα σου έρθει ταχυδρομικά.

όμως μπορεί και να μην γίνει τίποτα. Δηλαδή να μην ασχοληθεί κανείς περαιτέρω με το θέμα και να το αφήσει να κυλήσει χωρίς άλλα διαδικαστικά.

Τζόγο έπαιξες. Μπορεί να "κληρώσει" μπορεί και οχι.

Gandalf

div400
30/08/2005, 11:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από gtsiros
Αν φόραγες κράνος "Δεν την οδηγούσα εγώ τη μηχανή εκείνη τη στιγμή."
δικαστης-αστυνομος: και ποιος την οδηγουσε;!

τι απαντας? δεν ξερω!

ή θα καψεις κανεναν κακοποιρη φιλο σου (κατι μου ερχετε στο νου:evil: )

nick900
30/08/2005, 11:17
file mallon tipota autos barietai thn zwh tou :ZZZ:

toyota
30/08/2005, 11:20
Βασικό: Η πινακίδα σου φαίνεται;Αν ναι,ΚΑΚΩΣ.
Στα μπλόκα δε σταματάς μόνο αν δεν μπορούν να σε κυνηγήσουν ή αν δεν έχεις-φαίνεται η πινακίδα σου.

cityfly
30/08/2005, 11:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από div400
δικαστης-αστυνομος: και ποιος την οδηγουσε;!

τι απαντας? δεν ξερω!

ή θα καψεις κανεναν κακοποιρη φιλο σου (κατι μου ερχετε στο νου:evil: )


απαντάς ότι είναι προσωπικό δεδομένο και δεν λες

(πιθανώς και να ισχύει, πέρασε με κάποιον μια φορά αλλά ίσως το γενικότερο πλαίσιο να ήταν διαφορετικό και να το επέτρεπε. οι διαφορές από τη μία περίπτωση στην άλλη είναι μικρές αλλά κάνουν τη διαφορά)

tifoefs
30/08/2005, 11:47
Αρχισε να κανεις κομποδεμα, βρες φιλαρακια να σε φερνουν τσιγαρα και κανα σαπουνι τα ΣΚ στη ψειρου, βρες κανα κολλητο φουσκωτο που ειναι ηδη στη ψειρου για προστασια (δε ξερεις τι τραβανε οι νεοι απο κατι γομαρια εκει μεσα), παρε κανα καλο δικηγορο για να σε βγαλει με αναστολη, αλλαξε χρωμα στη μηχανη και δηλωσε την κλεμμενη.

Αλλα υπαρχει και περιπτωση να βαρεθηκε και να μη γινει τιποτα οποταν αν κανεις τα παραπανω ισως και να βαλεις μυαλο και να μιλας σε αγνωστους !

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Dexter
30/08/2005, 14:29
...περιμενεις....

...μεχρι τοτε αγορασε σπαστη βαση πινακιδας και μαθε να κανεις σουζες με πολλα χιλιομετρα...

petridist
30/08/2005, 14:46
για ποιό λόγο δεν σταμάτησες??

δεν είχες κράνος? έκανες κάποια άλλη παράβαση?

και άντε πες οτι έκανες κάποια παράβαση.. αφου η πινακίδα σου φαίνεται πως σκέφτηκες να την κάνεις γκαζωτός???

καλή τύχη

:wave2:

THEOD
30/08/2005, 15:53
Τι μου θύμισες τώρα !!!!

Πριν πολλά-πολλά χρόνια, χωρίς να το καλοσκεφτώ είχα κάνει το ίδιο...Για ένα μήνα μετά τρόμαζα όταν χτυπούσε το κουδούνι νομίζοντας ότι ήταν η αστυνομία που ερχόταν να με μαζέψει... Ήταν και λίγο άγριες εποχές βλέπεις...

Δεν έγινε ποτέ τίποτα και την έβγαλα καθαρή...

Σου εύχομαι το ίδιο:beer:

FZS1000
30/08/2005, 17:16
ΤΟ ΤΙΦΟΕΖ ΕΧΕΙ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΠΑΛΑΙΟ ΤΥΦΟ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΕΣ ΕΠΙΤΥΧΩΣ????-ΓΙΑ ΤΗΝ ΨΕΙΡΟΥ ΜΙΛΑΣ ΑΠΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΠΑΘΗΜΑ????ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΕ ΝΑ ΒΑΛΗΣ ΜΥΑΛΟ ΤΟ ΠΑΘΗΜΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΤΟ ΣΥΝΙΣΤΑΣ????κκ.ΝΤΕΞΤΕΡ ΕΛΑ ΠΑΠΠΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΔΕΙΞΩ ΤΑ ΑΜΠΕΛΟΧΩΡΑΦΑ ΣΟΥ....κ. ΠΕΤΡΙΔΙ ΦΕΥΓΩ ΑΠΟ ΣΥΝΗΘΕΙΟ ΠΙΑ ,ΒΛΕΠΗΣ ΟΤΙ ΣΤΑ 56 ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΑΛΛΑΞΩ! :beer:

FZS1000
30/08/2005, 17:20
ΔΕΝ ΦΟΡΟΥΣΑ ΚΡΑΝΟΣ-ΕΤΡΕΧΑ ΜΕ 150 ΠΕΡΙΠΟΥ ΣΤΗΝ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ ΚΑΙ ΕΙΧΑΝ ΜΠΛΟΚΟ ΜΕ ΡΑΝΤΑΡ. :smokin:

DrIoannis
30/08/2005, 17:32
Λοιπον 1ον κακιστος που δεν φορουσες κρανος και εκθετεις τον εαυτο σου σε τετοιο μεγαλο κινδυνο:nono: 2ον τα 150 δεν ειναι για μηχανη τοοοοσα πολλα.Εαν σου πηραν πινακιδα και ο αστυνομικος τα πηρε στο κρανιο και δεν βαριεται τη ζωη του:a12: θα εχεις νεα τους:a53: συντομα αλλιως κοιμησου ησυχα :ZZZ:

xxxristos
30/08/2005, 21:00
Είτε πρόλαβαν να σου πάρουν την πινακίδα είτε όχι, είτε αποφασίσει ο μπάτσος να ασχοληθεί είτε όχι, το ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ να σου ζαλίσουν τα παπάρια με κανα δικαστήριο στο οποίο θα αθοωθείς.

Συνήθως η διαδικασία που ακολουθείται είναι άμεση κινητοποίηση για να σε πιάσουν εντός 24 ορών και να σε πάνε αυτόφορο, οπότε την πούτσισες. Άν λήξει το αυτόφορο τους κερνάς 2 σφηνάκια φασολάδα να έρθουν να στα κλάσουν.

Κοιμήσου ήσηχος.

sunderlanos
30/08/2005, 22:05
Emena kati mou leei oti xanete to xrono sas tzampa me ton "Kyrio" pou perissotero gia papatzh mou kanei para gia 56 xrono. :nono: :a13: :a31: :a31:

adam_tsouk
30/08/2005, 22:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από FZS1000
ΔΕΝ ΦΟΡΟΥΣΑ ΚΡΑΝΟΣ-ΕΤΡΕΧΑ ΜΕ 150 ΠΕΡΙΠΟΥ ΣΤΗΝ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ ΚΑΙ ΕΙΧΑΝ ΜΠΛΟΚΟ ΜΕ ΡΑΝΤΑΡ. :smokin:




Ωραίος!



αλλά άμα έρθει καμιά κλησούλα ήτο ό,τι δεν σε πειράζει να γελάμε ε;



Δηλαδή το :smokin: δηλώνει ότι εκανες τρελή μαγκιά;



Τέσπα, πιθανότατα να σε γείωσε όπως τον γείωσες

tifoefs
30/08/2005, 22:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από FZS1000
ΤΟ ΤΙΦΟΕΖ ΕΧΕΙ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΠΑΛΑΙΟ ΤΥΦΟ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΕΣ ΕΠΙΤΥΧΩΣ????-ΓΙΑ ΤΗΝ ΨΕΙΡΟΥ ΜΙΛΑΣ ΑΠΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΠΑΘΗΜΑ????ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΕ ΝΑ ΒΑΛΗΣ ΜΥΑΛΟ ΤΟ ΠΑΘΗΜΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΤΟ ΣΥΝΙΣΤΑΣ????κκ.ΝΤΕΞΤΕΡ ΕΛΑ ΠΑΠΠΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΔΕΙΞΩ ΤΑ ΑΜΠΕΛΟΧΩΡΑΦΑ ΣΟΥ....κ. ΠΕΤΡΙΔΙ ΦΕΥΓΩ ΑΠΟ ΣΥΝΗΘΕΙΟ ΠΙΑ ,ΒΛΕΠΗΣ ΟΤΙ ΣΤΑ 56 ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΑΛΛΑΞΩ! :beer:

Εμ τι να σε πω πια ! Με δινεις το καλο παραδειγμα μια και μερικα χρονακια αρχαιοτερος !
Και γω δε μιλαω σε αγνωστους, ετσι με ειπαν καποτε οι γονιοι μου και ακολουθω τη συμβουλη τους κατα γραμμα αλλοιως εχει παντοφλα !

:beer: :beer: :beer: :smokin:

evvou
30/08/2005, 23:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από tifoefs
Εμ τι να σε πω πια ! Με δινεις το καλο παραδειγμα μια και μερικα χρονακια αρχαιοτερος !
Και γω δε μιλαω σε αγνωστους, ετσι με ειπαν καποτε οι γονιοι μου και ακολουθω τη συμβουλη τους κατα γραμμα αλλοιως εχει παντοφλα !


:rotflmao: :rotflmao: μη ψαρονεις ρε Tifoefs! αφου στο προφιλ λεει οτι γεννηθηκε το '79 :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


δηλαδη εγω που ειμαι του '78 ειμαι 57?!?
:confused: :lol: :lol: :lol: :beer: :beer:

tifoefs
31/08/2005, 00:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από a-mixani
:rotflmao: :rotflmao: μη ψαρονεις ρε Tifoefs! αφου στο προφιλ λεει οτι γεννηθηκε το '79 :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


δηλαδη εγω που ειμαι του '78 ειμαι 57?!?
:confused: :lol: :lol: :lol: :beer: :beer:

Θεεεε μου !! Βρε τη κανουν οι πλαστικες !!
Πραγματικα σε εκανα μικροτερη !!

:a30: :a30: :a47: :a47:

evvou
31/08/2005, 01:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από tifoefs
Θεεεε μου !! Βρε τη κανουν οι πλαστικες !!
Πραγματικα σε εκανα μικροτερη !!

:a30: :a30: :a47: :a47:

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: ειδες?!?! αστερι αυτος ο φουστανος βρε παιδι μου :rotflmao: :rotflmao:

cityfly
31/08/2005, 09:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από a-mixani
:rotflmao: :rotflmao: μη ψαρονεις ρε Tifoefs! αφου στο προφιλ λεει οτι γεννηθηκε το '79 :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


δηλαδη εγω που ειμαι του '78 ειμαι 57?!?
:confused: :lol: :lol: :lol: :beer: :beer:


επίσης στο προφίλ λέει για ένα 50ράκι

κοίτα που έχει φτάσει η τεχνολογία

150 από το 50

:a011: :a011: :a011: :a011:

ΟΚΤΑΝΙΟ
31/08/2005, 10:11
Νεο καρελη μυριζομαι....

adam_tsouk
31/08/2005, 15:41
γμτ, και ήθελα να κάνουμε παρέα!



:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΑΣ
01/09/2005, 00:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από xxxristos
Είτε πρόλαβαν να σου πάρουν την πινακίδα είτε όχι, είτε αποφασίσει ο μπάτσος να ασχοληθεί είτε όχι, το ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ να σου ζαλίσουν τα παπάρια με κανα δικαστήριο στο οποίο θα αθοωθείς.

Συνήθως η διαδικασία που ακολουθείται είναι άμεση κινητοποίηση για να σε πιάσουν εντός 24 ορών και να σε πάνε αυτόφορο, οπότε την πούτσισες. Άν λήξει το αυτόφορο τους κερνάς 2 σφηνάκια φασολάδα να έρθουν να στα κλάσουν.

Κοιμήσου ήσηχος.

ΩΡΑΙΑ ΠΑΙΔΕΙΑ .............ΕΤΣΙ ΝΑ ΜΑΘΕΤΕ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΝΕΟΥΣ ΟΔΗΓΟΥΣ ΠΟΥ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ ΝΑ ΜΑΘΟΥΝ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ....


ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΚΟΥΩ ΝΑ ΛΕΝΕ ΣΤΗ ΓΕΡΜΑΝΙΑ ΑΥΤΟ ....ΣΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ ΕΚΕΙΝΟ , ΣΤΗΝ ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ ΤΟ ΑΛΛΟ .....ΚΑΝΕΙΣ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΜΙΛΑ ΓΙΑ ΤΟ ΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΣΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΜΑΣ ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ....

bonepeeler
01/09/2005, 00:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΑΣ
ΩΡΑΙΑ ΠΑΙΔΕΙΑ .............ΕΤΣΙ ΝΑ ΜΑΘΕΤΕ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΝΕΟΥΣ ΟΔΗΓΟΥΣ ΠΟΥ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ ΝΑ ΜΑΘΟΥΝ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ....


ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΚΟΥΩ ΝΑ ΛΕΝΕ ΣΤΗ ΓΕΡΜΑΝΙΑ ΑΥΤΟ ....ΣΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ ΕΚΕΙΝΟ , ΣΤΗΝ ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ ΤΟ ΑΛΛΟ .....ΚΑΝΕΙΣ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΜΙΛΑ ΓΙΑ ΤΟ ΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΣΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΜΑΣ ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ....


+1

ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΑΣ
01/09/2005, 00:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από FZS1000
[SIZE=4]ΕΓΩ ΔΕΝ ΣΤΑΜΑΤΩ ΚΑΙ ΑΝΟΙΓΩ ΤΟ ΓΚΑΖΙ ΔΙΟΤΙ ΔΕΝ ΜΙΛΩ ΣΕ ΑΓΝΩΣΤΟΥΣ ΚΑΙ ΦΕΥΓΩ!!!


ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΓΑΜΩ ΤΟΥΣ ΜΑΓΚΕΣ .........ΜΟΝΟ ΜΗΝ ΠΕΣΕΙΣ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΟΡΓΑΝΟ ΠΟΥ ΞΕΡΕΙ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙ ΚΑΛΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΚΑΙ ΕΡΘΕΙ ΑΠΟ ΠΙΣΩ ΣΟΥ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΦΑΡΟΥΣ ΚΑΙ ΣΕΙΡΗΝΕΣ .....

Tropeas
01/09/2005, 10:33
Πες τα θρασύβουλε! ;)

FZS1000
02/09/2005, 07:30
ΕΥΧΑΡΗΣΤΩ ΟΛΟΥΣ ΟΣΟΥΣ ΜΕ ΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΑΝ ΣΧΕΤΙΚΑ...ΙΔΙΕΤΑΙΡΑ ΕΥΧΑΡΗΣΤΩ ΤΟΝ κ.κ ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΑ ΠΟΥ ΔΕΙΧΝΗ ΕΝΑ ΑΤΟΜΟ ΣΟΒΑΡΟ ΕΤΟΙΜΟ ΓΙΑ ΧΑΡΛΕΗ ΜΕ ΚΑΛΑΘΙ!!!
ΕΑΝ ΜΕ ΚΥΝΗΓΗΣΗ ΚΑΙ ΜΕ ΠΙΑΣΗ "ΓΑΛΑΤΑΣ"ΜΕ ΜΗΧΑΝΗ η ΙΧ ΜΕ ΚΑΡΟΥΜΠΑΛΟ....ΘΑ ΣΗΜΑΝΕ Η ΩΡΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΧΑΡΛΕΗ ΜΕ ΚΑΛΑΘΙ ΩΣΤΕ ΦΙΛΕ ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΑ:smokin: ΝΑ ΒΑΖΟΥΜΕ ΤΑΣ ΚΥΡΑΔΑΣ ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ ΚΑΙ ΝΑ ΕΚΔΡΑΜΟΥΜΕ ΕΙΣ ΤΑΣ ΚΑΜΕΝΑΣ ΒΟΥΡΛΑΣ!!!!ΕΝΙΟΤΕ ΔΕ ΚΑΙ ΕΙΣ ΑΝΑΜΝΗΣΗ ΤΩΝ ΝΙΑΤΩΝ ΜΑΣ ΝΑ ΣΗΚΩΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΛΑΘΙ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΣΤΡΟΦΗ!!!!!!!

ΜΕ ΣΕΒΑΣΜΟ ΣΤΑΣ ΑΠΟΨΕΙΣ ΣΑΣ.....

ΟΛΩΝ???????????????

ΤΑΚΗΣ.Κ:sun:

micmic
02/09/2005, 09:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από FZS1000
ΕΑΝ ΜΕ ΚΥΝΗΓΗΣΗ ΚΑΙ ΜΕ ΠΙΑΣΗ "ΓΑΛΑΤΑΣ"ΜΕ ΜΗΧΑΝΗ η ΙΧ ΜΕ ΚΑΡΟΥΜΠΑΛΟ....ΘΑ ΣΗΜΑΝΕ Η ΩΡΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΧΑΡΛΕΗ ΜΕ ΚΑΛΑΘΙ ΩΣΤΕ ΦΙΛΕ ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΑ:smokin: ΝΑ ΒΑΖΟΥΜΕ ΤΑΣ ΚΥΡΑΔΑΣ ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ ΚΑΙ ΝΑ ΕΚΔΡΑΜΟΥΜΕ ΕΙΣ ΤΑΣ ΚΑΜΕΝΑΣ ΒΟΥΡΛΑΣ!!!!ΕΝΙΟΤΕ ΔΕ ΚΑΙ ΕΙΣ ΑΝΑΜΝΗΣΗ ΤΩΝ ΝΙΑΤΩΝ ΜΑΣ ΝΑ ΣΗΚΩΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΛΑΘΙ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΣΤΡΟΦΗ!!!!!!!

Να σου κάνω μια ερωτησούλα ? Υπάρχει όριο που τελειώνει ο "νεανικός ενθουσιασμός" και το να "αψηφάς τον κίνδυνο" και αρχίζει η ΜΑΛΑΚΙΑ ? Και αν ναι, πού το θέτεις εσύ αυτό το όριο ? Π.χ. το να περνάς με χίλια τα κόκκινα βγαίνοντας κάθετα στην Κηφισίας ειναι ένδειξη θάρρους ή απλά μαλακία ? Επίσης: Αν εγώ βουτήξω από βράχο 10 μέτρα σε τρία μέτρα νερό κι εσύ κωλώσεις να το κάνεις, είσαι έτοιμος για Harley τότε ?

makis206
02/09/2005, 12:05
Στο μπλόκο ΔΕΝ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΣ και ειλικρινά σου εύχομαι να την βγάλεις καθαρή ή μάλλον πεντακάθαρη!

Θα σου πρότεινα όμως ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙΣ τις μαλακίες να οδηγάς ακράνωτος.

150 χιλιόμετρα είναι ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΑ για να τα βλέπεις χωρίς κράνος.

Μαλακία είναι δέν είναι μαγκιά, σκέψου το.

Φιλικά και καλά ξέτελα :beer:

ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΑΣ
03/09/2005, 01:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από FZS1000
ΕΥΧΑΡΗΣΤΩ ΟΛΟΥΣ ΟΣΟΥΣ ΜΕ ΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΑΝ ΣΧΕΤΙΚΑ...ΙΔΙΕΤΑΙΡΑ ΕΥΧΑΡΗΣΤΩ ΤΟΝ κ.κ ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΑ ΠΟΥ ΔΕΙΧΝΗ ΕΝΑ ΑΤΟΜΟ ΣΟΒΑΡΟ ΕΤΟΙΜΟ ΓΙΑ ΧΑΡΛΕΗ ΜΕ ΚΑΛΑΘΙ!!!
ΕΑΝ ΜΕ ΚΥΝΗΓΗΣΗ ΚΑΙ ΜΕ ΠΙΑΣΗ "ΓΑΛΑΤΑΣ"ΜΕ ΜΗΧΑΝΗ η ΙΧ ΜΕ ΚΑΡΟΥΜΠΑΛΟ....ΘΑ ΣΗΜΑΝΕ Η ΩΡΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΧΑΡΛΕΗ ΜΕ ΚΑΛΑΘΙ ΩΣΤΕ ΦΙΛΕ ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΑ:smokin: ΝΑ ΒΑΖΟΥΜΕ ΤΑΣ ΚΥΡΑΔΑΣ ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ ΚΑΙ ΝΑ ΕΚΔΡΑΜΟΥΜΕ ΕΙΣ ΤΑΣ ΚΑΜΕΝΑΣ ΒΟΥΡΛΑΣ!!!!ΕΝΙΟΤΕ ΔΕ ΚΑΙ ΕΙΣ ΑΝΑΜΝΗΣΗ ΤΩΝ ΝΙΑΤΩΝ ΜΑΣ ΝΑ ΣΗΚΩΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΛΑΘΙ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΣΤΡΟΦΗ!!!!!!!

ΜΕ ΣΕΒΑΣΜΟ ΣΤΑΣ ΑΠΟΨΕΙΣ ΣΑΣ.....

ΟΛΩΝ???????????????

ΤΑΚΗΣ.Κ:sun:



ΤΩΡΑ ΕΓΩ ΤΙ ΝΑ ΠΩ ????? ΜΕ ΤΑΠΩΣΕΣ ....ΕΙΣΑΙ ΤΟΣΟ ΚΑΛΟΣ Ε ????? ΩΡΕ ΜΠΡΑΒΟ ..... ΜΗ ΞΕΧΝΑΣ ΟΜΩΣ ΟΤΙ ΚΑΠΟΙΟΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΓΑΛΑΤΑΔΕΣ ΑΓΑΠΑΝΕ ΤΗ ΜΗΧΑΝΗ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΑΠΟ ΕΣΕΝΑ ΠΟΥ ΤΗΝ ΠΑΣ ΑΠΛΑ ΓΙΑ ΚΑΦΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΟΔΗΓΟΥΝ ΓΙΑ ΕΝΑ 8ΩΡΟ Ή ΚΑΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΚΑΙ ΤΟ ΧΑΙΡΟΝΤΑΙ ΚΑΝΟΝΤΑΣ ΕΚΑΤΟ - ΔΙΑΚΟΣΙΑ ΧΛΜ ΤΗΝ ΜΕΡΑ ....ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΤΕΛΕΙΩΝΟΥΝ ΤΗΝ ΒΑΡΔΙΑ ΠΑΝΕ ΚΑΙ ΚΑΒΑΛΑΝΕ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΤΟΥΣ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΒΟΛΤΑ ....ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΜΕ ΚΑΛΑΘΙ ΚΑΙ ΤΗ ΓΥΝΑΙΚΟΥΛΑ ΚΟΝΤΑ ....ΤΩΡΑ ΑΝ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΑΠΟ ΑΥΤΟΥΣ ..... ΕΓΩ ΤΩΡΑ ΤΙ ΝΑ ΠΩ ????? ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΠΟΣΑ ΧΛΜ ΕΧΕΙ ΓΡΑΨΕΙ ?????????

Tropeas
03/09/2005, 10:08
Θρασύβουλε μην πέφτεις στο επίπεδο"διαμάχης" αφησε του μια ανοιχτή πρόσκληση για SBS Ναυπάκτιο διαγωνισμό...
αλλά κράτα όμως και αντιβαράκια για τους μαρσπιέδες σου όχι σαν την άλλη φορά που τα ξέχασες στην ασφαλτο .... ;) :D :winka:

a123xxsp
03/09/2005, 10:41
Τα 150 δεν είναι πολλά γενικά.... αλλά είναι πολλά για χωρίς κράνος... τες πα δικό σου είναι το κεφάλι ότι θες κάντο....

Αλλά στο θέμα μας, δεν είναι δύσκολο να είδαν την πινακίδα με 150????,




Αρχικά δημιουργήθηκε από DrIoannis
Λοιπον 1ον κακιστος που δεν φορουσες κρανος και εκθετεις τον εαυτο σου σε τετοιο μεγαλο κινδυνο:nono: 2ον τα 150 δεν ειναι για μηχανη τοοοοσα πολλα.Εαν σου πηραν πινακιδα και ο αστυνομικος τα πηρε στο κρανιο και δεν βαριεται τη ζωη του:a12: θα εχεις νεα τους:a53: συντομα αλλιως κοιμησου ησυχα :ZZZ:

FZS1000
03/09/2005, 19:15
ΔΕΝ ΧΑΡΑΚΤΗΡΗΣΑ ΚΑΝΕΝΑ ΜΑΛΑΚΑ!!!!ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΜΑΛΑΚΕΣ ΠΟΥ ΑΝΤΙ ΝΑ ΔΟΥΝ ΣΤΟΝ ΚΑΘΡΕΦΤΙ ΧΑΡΑΚΤΗΡΗΖΟΥΝ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ.-ΒΕΒΑΙΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΑΛΛΟΙ ΤΡΟΠΟΙ ΝΑ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΘΟΥΝ ΚΑΙ ΠΙΘΑΝΟΝ ΝΑ ΤΟΥΣ ΒΡΟΥΝ .....ΑΡΓΟΤΕΡΑ! ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΓΡΗΓΟΡΕΣ ΠΟΥ ΑΛΑζΟΥΝ ΚΑΙ ΞΥΣΤΡΕΣ ΣΕ ΚΑΘΕ ΒΟΛΤΑ " ΤΟ ΞΕΡΕΤΕ ΤΟ ΑΛΛΟ ΜΕ ΤΟΝ ΤΟΤΟ".ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ.:smokin:

ΒΕΒΑΙΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΓΡΗΓΟΡΟΤΕΡΟΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΚΑΙ ΝΕΟΤΕΡΟΙ ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΑ! ΟΣΟ ΓΙΑ ON KOΠΑΝΟ ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΓΙΑ ΚΟΚΚΙΝΑ ΚΑΙΑΛΛΑ ΠΑΛΑΒΑ Η ΔΕΝ ΔΙΑΒΑΣΕ ΤΙ ΕΓΡΑΨΑ Η ΘΑ ΕΙΔΕ ΚΑΝΑ ΕΡΓΟ......

ΤΟ ΑΝ ΘΑ ΦΟΡΩ ΚΡΑΝΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΑΝ ΘΑ ΤΗΡΩ

ΤΑ ΕΞΥΠΝΑ ΑΠΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΑΠΟΨΕΩΣ ΟΡΙΑ ΤΑΧΥΤΗΤΟΣ

ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΣ κ.κ. αρχηγοι.........

υ.γ ΟΤΑΝ ΡΩΤΑ ΚΑΠΟΙΟΣ ΚΑΤΙ η ΞΕΡΗΣ ΚΑΙ ΘΕΛΗΣ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗΣ η ΑΣΤΟ......ΤΟ ΝΑ ΒΓΑΖΗΣ ΤΟ ΕΓΩ ΣΟΥ ΨΙΛΟΚΟΥΤΑΜΑΡΑ ΜΟΥ ΚΑΝΗ!!!!!!

ΔΕΝ ΘΑ ΑΠΑΝΤΗΣΩ, ΔΙΟΤΙ ΕΧΩ ΚΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΚΑΝΩ.
ΚΑΛΑ ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ.-
ΟΠΟΤΕ ΡΙΧΤΕΤΑ ΝΑ ΑΝΑΚΟΥΦΗΣΤΗΤΕ ΜΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΤΙΠΟΤΕ ΑΛΛΟ(ΕΣΕΙΣ ΟΙ ΜΑΓΚΕΣ ΜΕ ΤΙΣ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΓΚΑΖΙΑ..........................:lol:

DrIoannis
03/09/2005, 21:55
Κακως υποθηκαν οι χαρακτηρισμοι αυτοι αλλα ειδικα για το κρανος μπορω να σου πω,οπως αλλωστε αναφερω σε αλλο thread,το θεωρω μεγιστη παραληψη.Στο κατω κατω τα παιδια που σε κατακρινουν για το κρανος(και καλα το κανουν κατα την γνωμη μου)για εσενα ενδιαφερονται.Πιστεψε με,το κρανος ειναι μια δικλιδα ασφαλειας για την υγεια των αναβατων των 2 τροχων μεσα στη ζουγκλα του παραλογου των 4 τροχων οπου επικρατει ο μεγαλυτερος.

micmic
04/09/2005, 12:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από FZS1000
ΟΣΟ ΓΙΑ ON KOΠΑΝΟ ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΓΙΑ ΚΟΚΚΙΝΑ ΚΑΙΑΛΛΑ ΠΑΛΑΒΑ Η ΔΕΝ ΔΙΑΒΑΣΕ ΤΙ ΕΓΡΑΨΑ Η ΘΑ ΕΙΔΕ ΚΑΝΑ ΕΡΓΟ......

Επειδή είμαι ο "κόπανος" που ανέφερες, θεωρώ απαραίτητο να κάνω μια διευκρίνιση επειδή απ'ότι φαίνεται δεν τα παίρνεις με την πρώτη:

Δεν υπονόησα ότι πέρασες με κόκκινο ή ότι έκανες άλλη τέτοια μαλακία. Απλά ρώτησα ΓΙΑΤΙ είναι μαλακία το να περνάς με κόκκινο και δεν είναι το να πηγαίνεις στη Μαραθώνος με 150 χωρίς κράνος. Απλά θέλησα να μάθω τί θεωρείς μαλακία και τί όχι, και ΓΙΑΤΙ. Επίσης θέλησα να μάθω ΓΙΑΤΙ εγραφες τις π@π@ριές για καλάθια και για κυράδες ως απάντηση σ'αυτά που σου είπε ο Θρασύβουλας. Επειδή όπως μας τα λες, όποιος συμπεριφέρεται όπως ακριβώς εσύ είναι γ@μώ τα άτομα, όποιος ΔΕΝ κάνει τις μαλακίες που κάνεις εσύ είναι για τα ΚΑΠΗ, αλλά και όποιος κάνει ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ μαλακίες από αυτές που κάνεις εσύ (π.χ. να περνάει με κόκκινα)... τί είναι ακριβώς ? Δε μας το είπες αυτό.

Απ'ότι φαίνεται δηλαδή, έχεις αποφασίσει από μόνος σου, με τις φτωχές σου δυνατότητες και την περιορισμένη σου αντίληψη, το τί είναι ΜΑΓΚΙΑ, το τί είναι ΨΟΦΙΟ και το τί είναι ΜΑΛΑΚΙΑ. Έχεις ράψει το κοστουμάκι της ΜΑΓΚΙΑΣ στα μέτρα σου και σ'όποιον δεν κάνει είναι για τσάι και για Harley.

Εγώ μια απλή ερώτηση έκανα, και αφού είμαι κόπανος θα είναι πολύ εύκολο για σένα να μου απαντήσεις. Και για να στο κάνω πιο εύκολο, θα περιοριστώ μόνο στη μηχανή: Όταν μιλάμε λοιπόν για οδήγηση μηχανής, θα ήθελα να μου πεις ΠΟΥ τελειώνει ο συντηρητισμός και αρχίζει η μαγκιά, καθώς και ΠΟΥ τελειώνει η μαγκιά και αρχίζει η μαλακία.

Με δικά σου λόγια. :rolleyes:

gtsiros
04/09/2005, 14:53
Μαλάκας, πραγματικά, είναι αυτός που μαλακίζεται. Δηλαδή κοιτάει τη δική του ευχαρίστηση χωρίς να νοιάζεται για την ευχαρίστηση του άλλου.

Αυτός που περνάει φανάρι χωρίς να προσέχει (είτε έχει πράσινο, είτε κόκκινο) είναι απλά ασυνείδητος. Δε ξέρει τι του γίνεται.

siokatas
04/09/2005, 15:15
:wave2:


εγω ρεπαιδες στον δρομο για περαια σε εναν δρομο οπου ειχε καμπυλη(μεγαλη ανοιχτοι στροφη χωρις να βλεπεις το τελος της και λογο του φραχτη του αεροδρομιου) χωρις προειδοποιητικα φαναρια και με 100χλμ ξαφνικα στα 10μ το κωλοφαναρο ξεπροβαλει μπροστα σου και απο πρασινο εγινε πορτοκαλι σε 10μ πως να σταματησω??βλεπω το περιπολικο χωρις ατομα μεσα ανοιγω το γκαζι και περναω...συνεπεια??χτυπανε φαρο τι να κανω σταματω...γιατι ετσι γιατι αλλιως λεει θα σε γραψω για κοκκινο,ποιο κοκκινο τον λεω πορτοκαλι ηταν,ε πορτοκαλι σταματαμε, στα 10μ με 100χλμ τον λεω τι εχω f1 τελικα 167 ευροπουλεικα και7 ποντους:eyepop: μπηκαν στο μπλοκακι....οτι και να του ελεγα θα με εγραφε και ας ηξερε οτι ειχα δικιο......

σε 10 λεπτα εγραψε καμια 5-6........το καλο μου λεει ειναι οτι αν σε εγραφα απο δευτερα θα γινοταν 250 τα ευροπουλα......

DIA.FA.N.I.A
04/09/2005, 15:53
ΠΑΝΤΩΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΡΙΞΟΥΜΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΤΟΝΟΥΣ ΕΧΩ ΔΕΙ ΚΑΤΙ ΤΥΠΟΥΣ ΜΕ ΧΑΡΛΕΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΕΝΤΥΠΩΣΙΑΚΟΙ ΣΤΟΝ ΔΡΟΜΟ (ΑΣΧΕΤΟ)