PDA

View Full Version : Cb 400 vs Hornet 250



atzimpourdakas
19/09/2011, 17:54
Βασικά αυτήν την απορία την είχα πάντα.Είμαι κάτοχος του cb 400 και ήθελα να μου πείτε τη γνώμη σας για τη σύγκριση: Cb 400 vs Hornet 250.
Έχουν μεγάλες διαφορές ή πάνω κάτω τα ίδια;
Δεν έχω οδηγήσει ποτέ το hornetάκι απλά έχω ακούσει πολλά καλά λόγια για αυτό.
Ποια είναι η δικιά σας γνώμη;

Tpap
19/09/2011, 18:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από atzimpourdakas
Βασικά αυτήν την απορία την είχα πάντα.

Ξέρεις τι διαφορά έχει το πορτοκάλι από την μπο@τσα...?!


(προσπάθησε να συγκρίνεις όμοια πράγματα...και μην απαντήσεις στο παραπάνω, σε παρακαλώ).



:beer: :wave2:

atzimpourdakas
19/09/2011, 18:52
φίλε Λόρδε Είρων, εγώ έκανα απλά μία ερώτηση.όπως είδες είπα ότι δεν το έχω οδηγήσει απλά έχω ακούσει καλά λόγια.ρώτησα για να μάθω.τώρα εσύ αν μπαίνεις στο forum για να το παίξεις ειρωνεία, τότε αυτό είναι άλλο θέμα.τέλος πάντων, δεν το συνεχίζω....πάντως να ξέρεις ότι για όλες τις ερωτήσεις υπάρχει μία ειρωνική απάντηση.

webassasin
19/09/2011, 19:13
το ξερει.
οπως το ξερουν πολλοι εδω μεσα..
απο κατω θα δεις καμια 10ρια απαντησεις,μια απο αυτες λογικα θα σε καλυψει.

Tpap
19/09/2011, 22:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από atzimpourdakas
1. φίλε Λόρδε Είρων, εγώ έκανα απλά μία ερώτηση.όπως είδες είπα ότι δεν το έχω οδηγήσει απλά έχω ακούσει καλά λόγια.ρώτησα για να μάθω.
2. τώρα εσύ αν μπαίνεις στο forum για να το παίξεις ειρωνεία, τότε αυτό είναι άλλο θέμα.τέλος πάντων, δεν το συνεχίζω....
3. πάντως να ξέρεις ότι για όλες τις ερωτήσεις υπάρχει μία ειρωνική απάντηση.

1. Eυχαριστώ αγαπητέ, δια τον τίτλο τιμής αν και θα πρέπει να σου πώ ότι δεν τον αποδέχομαι. Δεν μου αξίζει. Κάτι παραπάνω ίσως... :D
Θα διευκόλυνες ωστόσο εαυτόν και αλλήλους άν για να μάθεις, ρωτούσες σωστά... το κλείδί είναι πάντα η ερώτηση και όχι οι απαντήσεις...

Παρά ταύτα, αν επιμένεις στην παραπάνω ερώτηση σου (συγκρίνοντας ανόμοια) θα σου απαντήσουν μόνο εκείνοι που μπορούν να συγκρίνουν φακές με τσιζκέικ και να αποφανθούν επίσης, με στοιχεία χειροπιαστά. ;)

2. Η αλήθεια είναι ότι με κατάλαβες βρε μπαγάσα, αμέσως... :beer:

3. Σαφέστατα. Όμως, λίγοι εκείνοι που θα ειρωνευτούν και θα σου απαντούν συνάμα.

:beer: :wave2:

atzimpourdakas
20/09/2011, 14:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από Tpap
1. Eυχαριστώ αγαπητέ, δια τον τίτλο τιμής αν και θα πρέπει να σου πώ ότι δεν τον αποδέχομαι. Δεν μου αξίζει. Κάτι παραπάνω ίσως... :D
Θα διευκόλυνες ωστόσο εαυτόν και αλλήλους άν για να μάθεις, ρωτούσες σωστά... το κλείδί είναι πάντα η ερώτηση και όχι οι απαντήσεις...

Παρά ταύτα, αν επιμένεις στην παραπάνω ερώτηση σου (συγκρίνοντας ανόμοια) θα σου απαντήσουν μόνο εκείνοι που μπορούν να συγκρίνουν φακές με τσιζκέικ και να αποφανθούν επίσης, με στοιχεία χειροπιαστά. ;)

2. Η αλήθεια είναι ότι με κατάλαβες βρε μπαγάσα, αμέσως... :beer:

3. Σαφέστατα. Όμως, λίγοι εκείνοι που θα ειρωνευτούν και θα σου απαντούν συνάμα.

:beer: :wave2:

:rotflmao:
Επειδή όταν θέλω να τσακωθώ μπαίνω σε άλλο forum (το klotsompounia.gr) δεν θα το κάνω και εδώ!
Πάντως σίγουρα αυτό που δεν μπορώ να δεχτώ είναι ότι είναι τόσο μεγάλη η διαφορά σε αυτά που συγκρίνω.παρόλο που έχω δει αρκετές συζητήσεις που άλλοι το κάνουν.δε σύγκρινα c50 vs hayabusa.
Έχουν αρκετές ομοιότητες αυτά τα μηχανάκια όσο και να ακούγεται περίεργο αν σκεφτείς τη διαφορά στα κυβικά.
Εγώ ρώτησα γιατί ήθελα να δω αν αυτές οι ομοιότητες που φαίνονται εξωτερικά (γιατί όπως είπα,το hornet το χω δει μόνο από μακριά), είναι όντως έτσι.....

to_koroido
20/09/2011, 16:53
kk

to_koroido
20/09/2011, 16:56
επισης πουλαει κανενας σας κανα νιντζα??? :smokin:

atzimpourdakas
20/09/2011, 21:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από to_koroido
επισης πουλαει κανενας σας κανα νιντζα??? :smokin:

πουλάει έναν ο θείος μου που έχει σχολή καράτε...:rotflmao:

John Steed
20/09/2011, 22:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από atzimpourdakas
πουλάει έναν ο θείος μου που έχει σχολή καράτε...:rotflmao:

:bigcry: :bigcry: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: