PDA

View Full Version : virago 535



nikos-diavata
20/09/2011, 10:31
Καλημερα σε ολους...........οσο καλη και αν ειναι τεσπα........Εχω μια virago535 εδω και ενα μηνα περιπου και θελω στην κυριολεξεια να της αλλαξω ολο το image,,,,,καταρχας θελω να αλλαξω τα μπροτινα πιρουνια (εννωητε και τισ τιμονοπλακες) να τα μακρενω γυρο στις 10 μοιρες,να αλλαξω την εξατμιση,να κρατησω τις ζαντες με την προηποθεση να αλλαξω τις ακτινες σε μαυρο χρωμα και νικελ στεφανια...............γενικα αν μπορειτε να μου δωσετε λυσεις απο συνεργεια και καταστηματα που να δουλευουν πανω σε τσοπερ...........................




ΥΓ- υπομονη και η πτωχευση ερχεται,οχι οτι δεν ηρθε αλλα.......................

VALES
20/09/2011, 21:17
Απέναντι από τον Μ.Ο.Θ. θα βρεις ότι θέλεις και θα σου λύσουν όλες σου τις απορίες. :wave2:

nikos-diavata
21/09/2011, 08:34
VALES.........Λιγο πιο συνγκεκριμενος αν γινεται..............ΜΟΘ.....που βρισκεται?....καποιο site?.ευχαριστω

xristos x
21/09/2011, 10:52
Φιλε μου χαιλαντερ κανει δουλιτσα στην Θεσσαλονικη, εχει κι αλλο ενα πανω απο το Ιπποκρατειο αλλα εκει τα παιδια τελευταια φορα που ειχα παει σπανια επιανε μηχανακια γιαπωνεζικα και ασχολουνταν μονο με χαρλευ, δεν ξερω αν αλλαξαν τακτικη λογω κρισης.
Ριξε καμια ματια εδω μεσα απο προσωπικες δουλειες εδω μεσα απο γυαλισματα κλπ εδω π.χ (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?threadid=102656)

Εδω ειναι το σαιτ του χαιλαντερ (http://www.highlander.gr/) να ριξεις μια ματια!

VALES
21/09/2011, 11:12
Αυτό που σου είπε ο Χρήστος... Χαϊλάντερ...

Στην αρχή της Γ. Λαμπράκη... κάτω από την Εγνατία.

xristos x
21/09/2011, 12:38
Α! Βαλε και καμια φωτο να καμαρωσουμε την καλη σου! :beer:

fantacid
21/09/2011, 13:42
o χαιλαντερ θα σου κοψει το κολο......
υπαρχει ενας ακομα στη γιαννιτσων προς κτελ.
κανε μια γυρα κατα εκει, εχει κανει κατι πολυ ομορφα προτζεκτ...

nikos-diavata
21/09/2011, 21:06
Ευχαριστω παιδια ολους ..........στον ΧΑΙΛΑΝΤΕΡ πηγα,αλλα ψαχνω και για αλλου,θα περασω απο ιπποκρατιο,και απο γιαννιτσων που ειπατε...(γιαννιτσων μονο για ματι οχι τιποτα αλλο)............

xristos x
21/09/2011, 23:04
(γιαννιτσων μονο για ματι οχι τιποτα αλλο)............

:lol: :lol: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: να περασεις ωρες γραφειου τοτε....

καλες δουλειες πρεπει να κανουν και κατι παιδια στην κατερινη εχω ακουσει,αλλα δεν ξερω κατι παραπανω, αν καποιος ειναι απο εκει ας δωσει λεπτομερειες!

Παντως εγω θα σε συμβουλευα οτι εχει να κανει με οδικη ασφαλεια (
θελω να αλλαξω τα μπροτινα πιρουνια (εννωητε και τισ τιμονοπλακες) να τα μακρενω γυρο στις 10 μοιρες ) να το κανεις σε καποιον εμπειρο για να εισαι σιγουρος οτι δεν θα σκορπισει σε καμια λακουβα και οτι εχει να κανει με αισθητικες παρεμβασεις να κανεις οτι μπορεις μονος σου, οσο πιανει το χερι σου, θα το χαρεις περισσοτερο και θα χαμηλωσεις πολυ το κοστος!