PDA

View Full Version : Ζητείται...



McGyver
30/08/2005, 15:44
...έμπειρος/η και πρόθυμος/η μοτοσικλετιστής/ίστρια να με εκπαιδεύσει στο στρίβειν της μοτοσυκλέτας μου!

Περιοχή Αττικής...
Χώρος της επιλογής σας...
Μοτοσικλέτα Honda XL125V (Varaderίδιον)
Αμοιβή: η φιλία μου κι ένα λουκούλειο γεύμα/δείπνο σε εστιατόριο της επιλογής σας.

idi
30/08/2005, 15:46
χμμμμ

αν εισουν γυναικα το συζηταγαμε...

ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΤΟ ΔΕΙΠΝΟ ΜΑΖΙ ΣΟΥ???????

RapidShade
30/08/2005, 15:48
Μόνο μην σου προτείνει να σε μάθει ο ντIDIς...

Δεν θα ασχοληθώ με το αν ξέρει να στρίβει...
δεν είναι εκεί το θέμα... αν δεις όμως τι
τρώει... θα μετανιώσεις πικρά!!!

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

alfa156
30/08/2005, 20:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από McGyver
...έμπειρος/η και πρόθυμος/η μοτοσικλετιστής/ίστρια να με εκπαιδεύσει στο στρίβειν της μοτοσυκλέτας μου!

Περιοχή Αττικής...
Χώρος της επιλογής σας...
Μοτοσικλέτα Honda XL125V (Varaderίδιον)
Αμοιβή: η φιλία μου κι ένα λουκούλειο γεύμα/δείπνο σε εστιατόριο της επιλογής σας.
ρε συ......με στεναχωρεις.....λαθος ερωτηση εβαλες.....αμα θες να σε βοηθησουμε να αγορασεις μηχανακι για να μαθεις να στριβεις,τοτε κατι θα κανουμε!!:lol: :lol: μεχρι τοτε ομως...

Μήτσος1
30/08/2005, 22:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από McGyver
... Αμοιβή: η φιλία μου κι ένα λουκούλειο γεύμα/δείπνο σε εστιατόριο της επιλογής σας...

Κοίταξε φιλαράκο... Αν κερνάς τέτοιο γεύμα... Σε αναλαμβάνω εγώ. Και μην ανησυχείς... Σα σπουργιτάκι τρώω εγώ... ρώτα και όποιον θέλεις μέσα απο το forum !!!

adam_tsouk
30/08/2005, 22:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από Μήτσος1
Κοίταξε φιλαράκο... Αν κερνάς τέτοιο γεύμα... Σε αναλαμβάνω εγώ. Και μην ανησυχείς... Σα σπουργιτάκι τρώω εγώ... ρώτα και όποιον θέλεις μέσα απο το forum !!!




:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
















Αλλά και εσύ με το βαρκαγέρο περιμένεις να μάθεις να στρίβεις;

oulas
30/08/2005, 23:42
Μπραβο φιλαρακο, βλεπω το κυνηγας το θεμα.:beer:

McGyver
31/08/2005, 07:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από alfa156
ρε συ......με στεναχωρεις.....λαθος ερωτηση εβαλες.....αμα θες να σε βοηθησουμε να αγορασεις μηχανακι για να μαθεις να στριβεις,τοτε κατι θα κανουμε!!:lol: :lol: μεχρι τοτε ομως...

Να στρίβω είπα κι όχι να ξύνω τ' αυτιά μου στην άσφαλτο :lol: !
Εσύ, άντε να κάνεις hop hop πάνω από τις γραμμές του τραμ με 170 km/h και μετά να παραπονιέσαι για tankslapping!!!

McGyver
31/08/2005, 07:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από adam_tsouk
Αλλά και εσύ με το βαρκαγέρο περιμένεις να μάθεις να στρίβεις;
Εγώ θέλω να μάθω να στρίβω κι όχι να στίβω το μηχανάκι μου...
:beer:

Tigas
31/08/2005, 07:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από Μήτσος1
Κοίταξε φιλαράκο... Αν κερνάς τέτοιο γεύμα... Σε αναλαμβάνω εγώ. Και μην ανησυχείς... Σα σπουργιτάκι τρώω εγώ... ρώτα και όποιον θέλεις μέσα απο το forum !!!

ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΔΥΣΦΗΜΙΣΩ ΤΟΝ ΔΗΜΗΤΡΑΚΗ , ΑΛΛΑ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΕΑΝ ΤΟΝ ΚΑΛΕΣΕΙΣ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ ΓΙΑ ΜΑΣΑ ΜΕΤΑ ΘΑ ΠΑΣ ΣΠΙΤΙ ΣΟΥ ΜΕ ΤΟ ΛΕΩΦΟΡΕΙΟ(ΤΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΘΑ ΤΟ ΕΧΕΙΣ ΒΑΛΕΙ ΕΝΕΧΥΡΟ ΓΙΑ ΤΟ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ) :lol:

johnpagr
31/08/2005, 08:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από Μήτσος1
Κοίταξε φιλαράκο... Αν κερνάς τέτοιο γεύμα... Σε αναλαμβάνω εγώ. Και μην ανησυχείς... Σα σπουργιτάκι τρώω εγώ... ρώτα και όποιον θέλεις μέσα απο το forum !!!

mirmigaki mou esy .....

:lol: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :lol:

:wave2:

cityfly
31/08/2005, 09:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από Μήτσος1
Κοίταξε φιλαράκο... Αν κερνάς τέτοιο γεύμα... Σε αναλαμβάνω εγώ. Και μην ανησυχείς... Σα σπουργιτάκι τρώω εγώ... ρώτα και όποιον θέλεις μέσα απο το forum !!!

ξέρεις πιο σπουργιτάκι


αυτό του αρκά



:a01: :a01:

oulas
31/08/2005, 10:29
Λοιπον εγω λεω να αρχισουμε καπως αναποδα. Να μου κανεις το ραπεζι, και ειναι καλο και χορτασω, να παμε και να στριψουμε;

Γιατι νιστικο αρκουδε δεν χορευει! Λες να στριβει;:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

McGyver
31/08/2005, 10:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από oulas
Λοιπον εγω λεω να αρχισουμε καπως αναποδα. Να μου κανεις το ραπεζι, και ειναι καλο και χορτασω, να παμε και να στριψουμε;

Γιατι νιστικο αρκουδε δεν χορευει! Λες να στριβει;:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Μιας και η μηχανή σου είναι πιο κοντά στο μηχανάκι μου, όποτε και όπου γουστάρεις!

oulas
31/08/2005, 10:49
εχεις πμ, με αναλυτικες οδηγιες για κοστη και ολα αυτα.... Πλακα κανω....

alfa156
31/08/2005, 11:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από McGyver
Να στρίβω είπα κι όχι να ξύνω τ' αυτιά μου στην άσφαλτο :lol: !
Εσύ, άντε να κάνεις hop hop πάνω από τις γραμμές του τραμ με 170 km/h και μετά να παραπονιέσαι για tankslapping!!!
koita να δεισ δεν υπαρχει οριτζιναλ μηχανοβιος που να μην εχει δει καμια δεκαρια τανκσλαπινγκ και καμια 100αρια χαισαιντιγκ.....τι να λεμε τωρα...εσυ τωρα ζηλευεις που .......δεν μπορεισ να κανει χαισαιντινγκ η....τανκσλαπινγκ λογο ιποδυναμης??????????????????:rotflmao: :rotflmao: :lol: :lol:

McGyver
31/08/2005, 12:00
Έτσι, έτσι...
:lol: :lol: :lol: