PDA

View Full Version : H κοπή της πίτας μετατίθεται για ΤΡΙΤΗ...



Adventure-R
14/02/2004, 13:55
H κοπή της πίτας μετατίθεται για ΤΡΙΤΗ 17.2.04, ώρα 8.00 μμ. στο στο "Wild Thing", στο Μικρολίμανο.

Ζητούμε συγνώμη για την αλλαγή του προγράμματος, υπολογίσαμε χωρίς τον ξενοδόχο (ξενοδόχος=το κατάστημα έπαθε ζημιά από την κακοκαιρία και δεν ήταν δυνατό να μας φιλοξενήσει, + το χάλι του οδικού δικτύου...). Ελπίζουμε στην κατανόησή σας και την παρουσία σας την Τρίτη.



H Κοπη Πιτας Αναβαλεται Λογω Καιρικων Συνθηκων... H Προγραμματισμένη για τις 15 ΦΕΒ. ΚΟΠΗ ΤΗΣ ΠΙΤΑΣ του www.moto.gr ΑΝΑΒΑΛΕΤΑΙ ΛΟΓΩ ΚΑΙΡΙΚΩΝ ΣΥΝΘΗΚΩΝ! Η κοπή της πίτας θα πραγματοποιηθεί στα μέσα της ερχόμενης εβδομάδας στο "Wild Thing", στο Μικρολίμανο. [ Λεπτομέρειες από Δευτέρα στο site, στο Forum και στο mailbox σας]

bikersonly
16/02/2004, 08:13
μήπως βιαζόματε λίγο?
Αν πάμε όλοι όσοι έχουμε πει Wild Thing θα γίνει της πόπης.Εκτός και αν έχουμε κλείσει όλο το μαγαζί (χλωμότατο έως αδύνατο).
Πολλά παιδιά ίσως να μην έχουν πρόσβαση στο net ακόμα και να μην προλάβουν να ενημερωθούν ή να μην μπορούν καθημερινή.

Εγώ προτείνω καταρχήν Κυριακή (τι πιο όμορφο να συνδυαστεί με μία εκδρομούλα με τις ΜΟΤΟ!) από το να κλειστούμε στο μικρολίμανανο χώρια που η Κυριακή είναι μια μέρα που δεν πιστεύω να έχει κανείς πρόβλημα με δουλειά η άλλες υποχρεώσεις.Τουλάχιστον η συντριπτική πλειοψηφία δεν θα έχει πρόβλημα.

Δεν θέλω να σας μπερδέψω απλά την γνώμη μου λέω.

1) Καλύτερα Κυριακή και ΟΧΙ καθημερινή.

2) Και ακόμα καλύτερα αν γίνεται λέω αν γίνεται έξω από την Αττική.

3) Και η Τρίτη που λέτε (αν και όπως είπα δεν συμφωνώ με καθημερινή) είναι πολύ κοντά.Αύριο είναι.Οπότε δεν προλαβαίνουμε να προγραμματίσουμε τις υποχρεώσεις μας.Είναι αρκετά νωρίς πιστεύω.Εγώ π.χ δεν έχω προς το παρόν Net στο σπίτι και σήμερα είδα ότι η κοπή είναι αύριο.

Πιστεύω δεν έχει και τόσο σημασία απλά να κόψουμε την πίτα και να τελειώνουμε αλλά να περάσουμε καλά και να γνωριστούμε καλύτερα.Και με το να συναντηθούμε σε ένα κλειστό χώρο σαν το Wild Thing (δυνατή μουσική άντε να μιλήσεις) δεν είναι και το καλύτερο.Εκτός και αν λέω αν το έχουμε κλείσει όλο για την πάρτη μας που εννοείται είναι αδύνατο.Και επιμένω για Κυριακή.Μην σας αγχώνει ότι απλά πρέπει να την κόψουμε.Αλλά να περάσουμε καλά!Αυτό έχει σημασία!Για αυτό ψηφίζω εκδρομούλα.Ξέρω ότι είναι λίγο δύσκολο να ξαναβρούμε μαγαζί αλλά πιστεύω ότι αξίζει!

;)

DUKASII
16/02/2004, 08:25
ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ!

ΤΡΙΤΗ??ΔΥΣΚΟΛΟ...ΕΩΣ ΑΔΥΝΑΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ ΓΙΑ ΠΟΛΛΟΥΣ!
ΑΣΕ ΠΟΥ ΔΕ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΧΡΟΝΟ , ΝΑ ΠΛΑΚΩΘΟΥΜΕ ΜΕ ΟΛΟΥΣ!

niko13g
16/02/2004, 08:44
Και εγώ συμφωνώ με τους ανωθι . Τρίτη βράδυ στο μικρολίμανο μπορεί και να μην βρούμε να κάτσουμε ! , όχι να μαζευτούμε καμιά 30ρια. Κυριακή πιστεύω ότι θα είναι καλύτερα.

Alkis
16/02/2004, 08:51
Εχουμε ειδοποιήσει το μαγαζί σχετικά με την κοσμοσυρροή μας.

Οπότε, ΑΝΤΕ ΤΣΑΚΙΣΤΕΙΤΕ ΚΑΙ ΕΛΑΤΕ ΟΛΟΙ!!

Εκτός και αν υπάρχουν άλλοι λόγοι που σας εμποδίζουν.

DUKASII
16/02/2004, 08:56
ΑΝΤΕ ΑΦΟΥ ΤΟ ΚΑΝΟΝΙΣΑΤΕ....
ΠΗΓΕΝΤΕ ΕΣΕΙΣ ΟΙ 4 ΑΔΜΙΝΙΣΤΡΑΤΟΡ....ΚΟΨΤΕ ΤΗ ΠΙΤΑ...ΦΑΤΕ ΤΗ...ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΚΡΑΣΑ!!


ΑΚΟΥ ΤΡΙΤΗ ΚΑΙ ΜΙΚΡΟΛΙΜΑΝΟ...

niko13g
16/02/2004, 08:58
Αν είναι κανονισμένο με το μαγαζί τότε ΟΚ ! εγώ βέβαια δεν θα μπορέσω (ξέρω ναι στα αρχίδια σας ) οπότε καλά να περάσετε !:D :D

bikersonly
16/02/2004, 09:02
....και σας ξαναλέω βιάζεστε...

Σίγουρα έχετε τραβήξει πολλά και τρέχετε για να βρείτε μαγαζιά αλλά ηρεμία πάνω από όλα.Η κοπή πίτας είναι για να βρεθούμε και να περάσουμε καλά.Όχι μόνο άντε να την κόψουμε να μας φύγει το βάρος και το άγχος.

;)

Την γνώμη μου ούτως ή άλλως την είπα πιο πάνω.Από εκεί και πέρα εσείς ξέρετε...

illuminatios
16/02/2004, 09:14
Καλημερα παλιανθρωποι! Αν και θα ερθω την τριτη μια και εχω καιρω να σας δω..... θα συμφωνησω με τον Μιχαλη σε οτι αφορα την βολτα-πιτα!
Καλημερα σας
Υ.γ Ωραια ηταν ....ετσι??

Adventure-R
16/02/2004, 09:18
Μια πίτα θα κόψουμε, δεν θα ανεβάσουμε παράσταση στο Eθνικό θέατρο!!! Εάν έχετε άλλους λόγους παω πάσο, αλλά δυστυχώς - άλλοι & ο καιρός - μας τα κάνανε μαντάρα, και η Τρίτη προέκυψε από κυρίως από εξωγενείς παράγοντες.
Ελάτε ρε, χαλαρά θα είμαστε, και αν δεν βρούμε να κάτσουμε θα σας κάνω εγώ προσωπικά μασάζ.

Και μην ξεχνάτε ότι ΤΟ ΟΤΙ ΤΟ ΑΛΛΟ ΣΚ ΕΙΝΑΙ ΤΡΙΗΜΕΡΟ!!! ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΠΕΙΡΙΑ, ΟΛΟΙ ΤΑ ΤΡΙΗΜΕΡΑ ΤΗΝ ΚΑΝΟΥΜΕ ΛΑΜΟΓΙΟ. ΤΟ ΑΛΛΟ ΣΚ αν γουστάρετε κανονίζουμε εκδρομή με πικνικ, οι πίτες θα έχουν μπαγιατέψει.

Εξάλλου πρέπει να ερθετε γιατι αν κληρώσω τα δώρα μεταξυ των 4 αδμινιστρέιτορς θα είναι μαλακία!!!

Julius
16/02/2004, 09:18
Καλημέρα και από εμένα

Μας τα χάλασε ο καιρός δυστυχώς και έτσι δεν έχουμε πολλές εναλακτικές λύσεις.

Το επόμενο ΣΚ είναι τριήμερο, το μεθεπόμενο είναι η πίτα του ανέμου (να μην ακούσουμε γκρίνιες πάλι), το παραμεθεπόμενο είναι πολύ κοντά στο Πάσχα μετά είναι η ολυμπιακοί, μετά είναι η πίτα του 2005.

Οπότε μια και μας διατίθεται το κατάστημα την Τρίτη και μια και είναι κοπή πίτας, (πού σημαίνει καφεδάκι-χαβαλές κοπή και κλήρωση δώρων για κανένα δίωρο το πολύ) και όχι ξενύχτια κλπ αποφασίσαμε να μην το αναβάλουμε για αργότερα.

Πολύ θα θέλαμε να το κάνουμε εκτός Αθηνών αλλά έτσι όπως ήρθανε τα πράγματα δεν γίνεται, δεν νομίζω πάντως ότι θα είναι δύσκολο να κλέψει κάποιος μερικές ώρες για να βρεθεί σε μια παρέα με φίλους


Με αγωνιστικούς Χαιρετισμούς

J

kalgeorge
16/02/2004, 09:23
ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ.SEE YOU THERE EVERYONE



OXI ΓΙΑ ΚΑΝΕΝΑ ΑΛΛΟ ΛΟΓΟ, ΑΛΛΑ ΘΑ ΛΕΙΠΩ ΑΠΟ ΠΕΜΠΤΗ ΓΙΑ ΔΥΟ ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΚΑΙ ΑΝ ΓΙΝΕΙ ΑΛΛΗ ΦΟΡΑ ΘΑ ΤΗΝ ΧΑΣΩ

DUKASII
16/02/2004, 09:25
COOL EΙΜΑΣΤΕ ...ΑΛΑ ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ...ΔΕ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΕΡΘΟΥΜΕ!

ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΚΑΙ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΤΕ ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ !!


ΕΜΕΙΣ ΝΑ ΜΑΣΤΕ ΚΑΛΑ...ΚΑΙ ΘΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ ΑΛΛΗ ΦΟΡΑ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ!

Wizard13
16/02/2004, 09:33
Αν και συμφωνώ με το Μιχάλη, συμφωνώ και με τον Julius... :confused:

Από τη μία δε βιαζόμαστε και πολύ καλά θα ήταν να γίνει Κυριακή για να πάμε την εκδρομούλα μας.
Από την άλλη, αυτή η Κυριακή είναι το τριήμερο της Κ.Δευτέρας και σχεδόν όλοι θα την κοπανήσουμε και η επόμενη Κυριακή είναι η πίτα του Ανέμου. Επίσης, καταλαβαίνω από τα γραφόμενα ότι ήδη έχουν αγοραστεί οι πίτες, οπότε την άλλη Κυριακή θα κόψουμε στουπέτσι... :(

Προτιμώ Κυριακή και βόλτα, παρόλα αυτά είμαι μέσα για Τρίτη Ουάιλντ Θινγκ... :rolleyes:

swtos
16/02/2004, 09:37
To καθημερινό του θέματος δυσκολεύει την προσέλευση
των Βλάχων των Αρβανιτών, των Σαρακατσαναίων....
Θα σας παρακαλέσω λοιπόν, να μου κρατήσετε ένα κομμάτι από την πίτα
και θα το πάρω το ΣΚ που κάποιον θα βρώ από το παλιοφόρουμ...



ΥΓ. Μην τυχόν και μου κρατήσετε κανένα ασθενικό κομματάκι για κυρίες, σας έφαγα και σας. Α, να το βάλετε σε σελοφάν, όχι σε αλουμινόχαρτο γιατί χάνει τη γεύση του .

ΥΓ2. Να περάσετε καλά θα είμαι τηλεφωνικά μαζί σας ....



Καλημέρα Παλιοφόρουμ

hornet
16/02/2004, 09:51
Συμφωνω οτι ολοι θα θελαμε τη βολτα αλλα ο καιρος εχει γυρισματα και τι να κανουμε τωρα!Δυστυχως τα επομενα Σ/Κ ειναι ολα πιασμενα και δεν γινεται.Ουτε και εμενα μου κανει το wildthing αλλα θα παω.

almalibera
16/02/2004, 10:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από Julius
το παραμεθεπόμενο είναι πολύ κοντά στο Πάσχα μετά είναι η ολυμπιακοί, μετά είναι η πίτα του 2005.
J

To τί γέλιο έριξα οταν το διαβαζα αυτο δεν λέγεται!!!!!:D :D

Αλλα όντως ήταν καπως απότομο: Αναβαλλεται την Κυριακή και γίνεται την Τρίτη....:rolleyes:
Ποτε το αποφασίσατε, ποτε θα ειδοποιηθουν ολοι, πόσοι θα μπορουν, ποσοι θα ερθουν...
Πραγματικα φαινεται σαν αγγαρεια.
Το θεμα ειναι να μαζευόμασταν ολοι, να πηγαιναμε καπου εκτος Αθηνων ωστε να καναμε και την βολτα μας, και να περνουσαμε καλα.
Τρίτη ειναι.........
Ας το κανουμε Παρασκευή ρε παιδια...για να ειμαστε ολοι. :)

bikersonly
16/02/2004, 10:08
Μπορεί να γίνει Παρασκευή τουλάχιστον να χουμε καμιά μέρα μπροστά μας να κανονίσουμε τις δουλειές μας.

Και το άλλο το κουφό!Τι σας κόφτει η πίτα του ’νεμου?????? Που κολλάτε?άλλο Bikenet Που έχουμε ,μερικά έως αρκετά κοινά μέλη και άλλο ’νεμος που ελάχιστα άτομα είναι μέλη του.Και στην τελική δεν μπορούμε να λάβουμε εις γνώση όλες τις πίτες.

Για την Τρίτη εξακολουθώ να διαφωνώ.Θα προσπαθήσω να περάσω αλλά όπως είπα χλωμό.Και το λογικό να έρθουν πολύ λίγα άτομα.

cityfly
16/02/2004, 10:10
τι να σας πω, όλα είναι σχετικά
την Παρασκευή δεν πήγα γραφείο internet σπίτι δεν παίζει οπότε δεν ήξερα τι θα γίνει τελικά, έβλεπα τον καιρό, έφαγα και όλα τα χιόνια στην Πέμπτη στα μούτρα (το ευχαριστήθηκα αλλά η μηχανή μόνο το Σάββατο το πρωί ξεπάγωσε και μπόρεσε να κινηθεί) ήταν και ο καιρός χάλια και υπέθεσα ότι δεν θα γίνει η πίτα, αλλά την κυριακή κατά τις 12 που βγήκα μια βολτίτσα κοντινή και είδα έναν πολύ ωραίο καιρό φαντάστηκα ότι τελικά θα πήγατε και ήρθα σήμερα εδώ προετοιμασμένος να ακούσω πόσο καλά περάσατε. Όταν διάβασα ότι αναβλήθηκε σαν να ανακουφίστικα γιατί δεν το έχασα.
Η τρίτη σίγουρα είναι κοντά αλλά και οι υπόλοιποι έχουν δίκιο το άλλο ΣΚ είναι τριήμερο και μάλιστα το τελευταίο της αποκριάς, πολλοί θα λείπουν.
Πάντως για αύριο εγώ είμαι μέσα αλλά και για άλλη μέρα το συζητάμε
Ας μην αφήσουμε τον καιρό να μας τα χαλάσει

almalibera
16/02/2004, 10:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από bikersonly
Μπορεί να γίνει Παρασκευή τουλάχιστον να χουμε καμιά μέρα μπροστά μας να κανονίσουμε τις δουλειές μας.


ΛΟΙΠΟΝ ΝΑ ΓΙΝΕΙ Π Α Ρ Α Σ Κ Ε Υ Η !!!!! ;) ;)

είμαστε πιο λασκα τότε...

almalibera
16/02/2004, 10:17
[i]Και το άλλο το κουφό!Τι σας κόφτει η πίτα του ’νεμου?????? Που κολλάτε?[/B]



ΜΑΣ ΚΟΦΤΕΙ ΜΙΧΑΛΗ ΜΟΥ, ΜΑΣ ΚΟΦΤΕΙ!!!!!!
;)

Loudovikos
16/02/2004, 10:19
..και απο εμένα!! Και εγω είμαι μέσα για αύριο!!
Βέβαια το 6 είναι λίγο βάρβαρο μιας και όλοι τέτοια ώρα σχολάμε
περίπου και εχει και κίνηση μέχρι να κατέβουμε εκεί!! Δεν το
κάνουμε λίγο αργότερα αν μπορεί και το μαγαζί...

kalgeorge
16/02/2004, 10:20
οτι και την Παρασκευη δεν υπαρχουν παρουσιες γιατι ειναι πολλοι αυτοι που θα φυγουν για τριημερο.Εγω προσωπικα θα λείπω Κρήτη για δουλειές. Τι ????? Στ΄αρ..... σας???? ΚΑΛΑΑΑΑΑ!!!!

Wizard13
16/02/2004, 10:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από Loudovikos
Βέβαια το 6 είναι λίγο βάρβαρο

Εσύ είσαι που δε χτύπησες με το ατύχημα??? :confused: :rolleyes:
Τα ματάκια σου τα κοίταξες στο γιατρό??? :D :D

Julius
16/02/2004, 10:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από Loudovikos
..και απο εμένα!! Και εγω είμαι μέσα για αύριο!!
Βέβαια το 6 είναι λίγο βάρβαρο μιας και όλοι τέτοια ώρα σχολάμε
περίπου και εχει και κίνηση μέχρι να κατέβουμε εκεί!! Δεν το
κάνουμε λίγο αργότερα αν μπορεί και το μαγαζί...

poio 6 ree asxete? pou to diavases to 6?

x ax ax xa ax x a ax ax ax thodorako, re file kofta afou se xalane

hornet
16/02/2004, 10:24
Ρε μιχαλη προσπαθησε να καταλαβεις οτι δεν γινεται διαφορετικα για διαφορους λογους εσυ δεν μπορεις ας πουμε την τριτη αλλος δεν θα μπορεσει την παρασκευη.....ασε που ειναι πολυ δυσκολο να κλεισεις μαγαζι την παρασκευη...υποθετω.Και εμενα θα με βολευε η τεταρτη ας πουμε αλλα δεν γινεται....η διαθεσιμοτητα του μαγαζιου παιζει σημαντικο ρολο.Και ειπαμε ολοι θα θελαμε να ειχαμε μια κυριακη ελευθερη αλλα δεν γινεται τα επομενα Σ/Κ

superfour
16/02/2004, 10:31
όπως βλέπετε ο καθένας για τους δικούς του λόγους είτε μπορεί είτε δεν μπορεί! Έτσι όπως ήρθαν τα πράγματα είναι δύσκολο να ικανοποιηθούμε όλοι, πάντα κάποιος θα νοιώθει ριγμένος!

Μακάρι να μην μας τα χάλαγε ο καιρός αλλά τώρα αφού ήρθαν έτσι τα πράγματα όλα παίζουν! Κι εγώ θα προτιμούσα να γίνει το ΣΚ μιας και δεν θα φύγω αλλά και αύριο θα προσπαθήσω να είμαι εκεί. Τι να κάνουμε? Ας όψεται ο γ@!#@οκαιρος! Γι' αυτό λοιπόν....


ΣΤΟ WILD THING ΘΑ ΚΟΨΟΥΜΕ ΤΗΝ ΠΙΤΑ TOY MOTO
ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΣΑΛΤΑΡΙΣΑ ΘΑ ΚΟΨΩ ΤΟ ΠΟΤΟ (ντόινγκ!@$!@!καλά...λέμε και καμια μ!@$!κια να περνάει η ώρα!)
:confused: :D :o :p :confused: :D :o :cool: :eek: :p

KΑΛΗΜΕΡΑ ΣΤΟ FORUM ΚΑΙ ΣΤΟΥΣ ΑΠΑΝΤΑΧΟΥ ΜΗΧΑΝΟΒΙΟΥΣ

bikersonly
16/02/2004, 10:31
τέλος η γκρίνια.Αύριο αύριο.Θα προσπαθήσω να έρθω.Τουλάχιστον κόψτε την κατά τις 21:00!Μπας και προλάβω...

hornet
16/02/2004, 10:32
Λουδοβικε........





αυτο το συμβολο 6 ειναι ο αριθμος εξι


αυτο το συμβολο 8 ειναι ο αριθμος οκτω

πηγαινε στο πρωτο μυνημα και τσεκαρε το συμβολο και μετα ελα πισω για να συγκρινεις .......


Αρε θεοδωρε!!!

almalibera
16/02/2004, 10:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από bikersonly
τέλος η γκρίνια.Αύριο αύριο.Θα προσπαθήσω να έρθω.Τουλάχιστον κόψτε την κατά τις 21:00!Μπας και προλάβω...

ΝΑΙ!! ΝΑΙ!!!!! ΣΤΙΣ 9.00 και μετα να την κόψουμε.........



pleaseeee.............:( ..........

Julius
16/02/2004, 10:41
mexri na mazeftoune oi gnostoi egglezoi toy moto.gr tha paei 9-9.30 xalara, mhn masate.

episeis exoune mazeftei para polla dora, mpoufan kranoi,sakidia,gantia,mpouzokalodia,kolimena pistonia tha ginei xamos, provlepo na peftei poly ksilo sthn klirosh

vlepo ton S4 na fevgei me kranaki kai cordura klp xalara, toylaxiston to ksilo to antexo exo kanei poly proponisi.

Wizard13
16/02/2004, 10:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από Julius
mexri na mazeftoune oi gnostoi egglezoi toy moto.gr tha paei 9-9.30 xalara, mhn masate.

Θα έρθουν και τα παιδιά από Αγγλία??? Ωρε, χαμός θα γίνει!!! :D :D :rolleyes: :p

illuminatios
16/02/2004, 11:02
!!!! Επικοδομητικος διαλογος που εφερε αποτελσματα!!!!
Τι σου κανει μια ασπρη μερα βρε παιδι μου.... τστστσ!
Αντε ....Παλιανθρωποι:)

code
16/02/2004, 11:42
....πίταααααα, που είσαι πίταααααααααα???????

έπιτέλους εδώ η πίτα, εδώ και 'μεις!!!!

...άντε γιατί πολύ μουρμούρα έπεσε πρωί-πρωί Δευτεριάτικα....



ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΣΤΗΝ ΠΙΤΑ...

για να την κάνουμε ΠΙΤΑ....

να γίνουμε ΠΙΤΑ....

και να φύγουμε ΟΛΟΙ ΠΙΤΑααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!! :p :p :p





μέσα... για όποια μέρα, ό,τι ώρα και σε όποιο μαγαζί επιλέξει ο J o TΡΙΜΕΓΙΣΤΟΣ.... γιατί έτσι γουστάρω και σ' όποιον Αρέσει!!!!!!!
:p :p :p

Nefeli
16/02/2004, 11:57
Πρώτα τα άσχημα μου του χιονιού

- Κρύο κρύο κρύο δεν το αντέχω με τίποτα
- Έσπασε ένας σωλήνας νερού και έψαχνα υδραυλικό τον οποίο και πλήρωσα ακριβά
- Ακυρώθηκε μια εκδήλωση του Σαββάτου στην Αράχοβα φτου
- Ακυρώθηκε και η κοπή της πίτας του moto.gr φτου φτου


Τα καλά τώρα ημερολογιακά

- Αποκλείστηκα στα Μελίσσια και πολύ μου άρεσε
- Έπαιζα χιονοπόλεμο στην πλατεία της Πεντέλης στις 1 στη νύχτα καταπληκτικάααααααααααααα
- Δεν πήγα στη δουλειά την Παρασκευή και πολύ μου άρεσε
- Έμαθα λιγουλάκι να οδηγώ στα χιόνια
- Έμαθα τα κόλπα να ανοίγω το τουτού με μπόλικο χιόνι πάνω του καλή η πόρτα δεν άνοιγε με τίποτα
- Αγόρασα αλυσίδες και έμαθα να τις βάζω και να τις βγάζω

Όπως λεει και ένα φιλαράκι ας βλέπουμε τα θετικά και να προσθέσω εγώ ας πιστεύουμε ότι όλα έχουν κάποιο λόγο που γίνονται…………

Ελλάδα είμαστε και τον περισσότερο χρόνο έχουμε τον καλυτερότερο καιρό και βόλτες θα κάνουμε και καλά θα περάσουμε.

Αυτό που για μένα ήταν σημαντικό είναι ότι κατάλαβα πως σε τέτοιες περιπτώσεις πρέπει να βάζουμε όλοι ένα χεράκι και να βοηθάμε όποιον το έχει ανάγκη.

Μέσα και εγώ για την κοπή της πίτας αύριο και αφού αποφάσισα να πάρω μηχανάκι σε λίγο καιρό, παρακαλάτε να κερδίσω όλα τα δώρα έτσι για να κάνω την αρχή πω πω πλεονεξία

Φιλούμπες.

Loudovikos
16/02/2004, 12:01
...κάποιο λάκο έχει η φάβα!!!! :mad: :mad:


Το αλλάξατε ρε ρεμάλια, και απο 18:00 το κάνατε 8??????

Ε....λοιπόν και εγω 8 δεν μπορώ...είναι αργά!!!
Nα το κάνετε 6:15!!! :p :p



Οκ......8:02 θα είμαι εκεί!!!!:D :D

jimbar
16/02/2004, 12:12
mias kai einai i proti fora pou grafo sto forum, tha ithela na XERETISO OLA TA PAIDIA ...

Apo tin alli, tha mou epitrepsete na sumfoniso me ton "bikersonly" sxetika me ton xrono tis deuteris "prosklisis" entos Site, alla tha eimai ekei tin Triti, mazi me ton erota mou ton "Niko" [apo to Nikol bgenei min pareksigitho ki'olas, plaka kano] ...

Loipon emeis eimaste "mesa" sto na brethoume ite sto "WILD THING" ite opou allou thelete...

Gia mas to basiko einai na gnorisoume anthropous oi opoioi na min exoun "kolima" me tin apeiria mou ston MOTOsikletistiko kosmo [kai na min gelane epidi apo "papi" pirame TRansAlp. EDo kai enamisi xrono exoume TRansAlp kai edo kai enamisi xrono "piano" simplekti ... & na exoyn to idio pathos me mas : tin mixani !!

Loipon euxomai na ta poume aurio kai na eiste osoi pio polloi mporeite...

PANTA ORTHIOI !!!!!!!!

Jimmys & Nikol
TransAlp

periklisk
16/02/2004, 13:03
XEXEXEX!!! ENTAKSEI LIGO DYSKOLO GIA TIS 8 ALLA 8A PROSPA8HSOYME!!!!!

Adventure-R
16/02/2004, 14:05
Τα δώρα που θα κληρωθούν την ΤΡΙΤΗ στο wildthing:

- 2 εξάμηνες συνδρομές (12 τευχη) στο περιοδικό 0-300

- 1 Κράνος NOLAN Ν61
[ΜΠΑΞΕΒΑΝΗΣ, Καλλιρρόης 12, Αθήνα]

- ’λλο 1 Κράνος NOLAN Ν61
[ΜΠΑΞΕΒΑΝΗΣ, Καλλιρρόης 12, Αθήνα]

- Κορντουρα ΜΟΤΑΧ, 100% αδιάβροχη
[Ξύκης, Μιχαλακοπούλου 196, Αθήνα]

σετ με:
- Ορειβατικο σακίδιο πλάτης 40lit POLO
- Μπανάνα enduro POLO
- Μπανάνα (σακίδιο μέσης) POLO
- Ζώνη μέσης POLO
[POLO, παντού!]

σετ με:
- Φακός κεφαλής ΤΙΚΚΑ
- προστατευτικό fleece λαιμού,
- Τhermos
[ALPAMAYO PRO, Εμπορικό κέντρο ATRIUM, Aθήνα]

- Γάντια enduro "NoFear Quartz"
[Dirty Team, Μεσογείων 37, Αθήνα]

- Το δυαλημένο τακάκι-δισκόπλακα απο την adventure-r μου σε συλλεκτική κασετίνα

... Και όλοι θα φύγετε με αυτοκόλητα ή string εσώρουχα του www.moto.gr!


Αυτή είναι απλά μια ανακοίνωση των δώρων, Θα ακολουθήσει αναλυτική παρουσίαση των δωροθετών.

XTMPAM
16/02/2004, 14:59
ΘΑ ΕΡΘΩ ΡΕ ΜΑΓΚΕΣ!!!ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΑΥΡΙΟ ΕΚΕΙ ΟΧΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΑΛΛΑ ΠΑΙΖΟΥΝ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΔΩΡΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΤΕ!!ΧΑΧΑΧΑ!!ΜΟΝΟ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΜΕΝΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΑΡΑΓΚΑ ΤΟΥ ΜΟΤΟ ΓΙΑΤΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΑΛΛΑ......ΑΚΟΥΣ ΚΩΣΤΑΚΗ????

P.S.ΣΠΥΡΑΚΟΟΟ ΕΣΥ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΡΕ ΤΕΛΕΜΕ???ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΣ ΓΙΑ AEROBIC???TIIII ΩΩΩΡΡΡΑΑΑΑ????

DIT
16/02/2004, 15:04
2 more!!!

κατά τις 9.. ;)

DUKASII
16/02/2004, 15:04
NA PLEXO KATI KALTSES!
NA PAS ESY GIORGAKI...AN SE AFHSOYNE APO TH DOYLEIA SOY OMOS E;;;NA TOYS ROTHSEIS MIA MHN EXOYNE PROBLHMA....

ANTE GIOYTSO POY MPHKES NA MAS PEIS KIOLAS!





TO APOGEYMA..THYMISE MOY NA SE DEIRO MIA ....


A KAI POYSTE...MAGKES...THA SKASEI O GIORGOS O ALANIS..E;;TO NOY SASSSS...

XTMPAM
16/02/2004, 15:16
ΚΑΝΑ 2 ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΑ ΜΩΡΗ ΜΟΔΙΣΤΡΑ!!!
ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΔΕ ΘΑ ΜΕ ΔΕΙΡΕΙΣ ΡΕ ΑΡΝΟΛΝΤ ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΩ ΡΕΠΟ!!!ΑΑΑ ΚΑΙ ΘΑ ΚΑΝΩ ΑΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΚΑΘΟΤΙ ΠΑΙΖΕΙ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΠΑΡΑΛΑΒΗ!!!

tatoo23
16/02/2004, 15:17
paidia osoyn mporoyn as erthoyn gia na gnoristoyme ego an kai doyleyo tha prospathiso na tin kano aplos oi diorganotes na prospathisoyn kai gia kamia ekdromoyla biastika biastika

FREEBETTER
16/02/2004, 15:37
paidia na perasete kala alla TARIFAS me evale sto krevati (den eide to stop!!!!). An kanonisete kamia ekdromi enhmeroste!!!!

NA EISTE OLOI KALA KAI MAKRIA APO THN KITRINI ARRWSTEIA ( TARIFES )

periklisk
16/02/2004, 16:10
FREEBETTER AGGISKES EYAIS8HTO SHMEIO!!!! OXI TARIFES! GAMWTARIFES!!!!! THN EXW PATHSEI KAI EGW ME PIWMENO MALAKOPITOYRA MERA MESHMERI!!!!!

HELLSPIRIT
16/02/2004, 16:18
ΕΜΕΙΣ ΠΑΝΤΩΣ ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ.ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ!!!!

matmat
16/02/2004, 17:27
Telika to mono pou den anavlithike thn kiriakh htan to KARNABALIola ta ala phgan apata!!!!!!!
ok mesa gia ayrio...ala re paidia pou einai to magazi?:rolleyes:

Adventure-R
16/02/2004, 22:14
To μαγαζί είναι στο Μικρολίμανο (απέναντι από το δελφινάριο...).

Ακριβώς βρίσκεται δεξιά του INGUANA και αριστερά των Goodys.

To μικρολίμανο είναι:
- Από Ποσειδώνος
• στον νέο κόμβο απέναντι από το στάδιο Ειρήνης & Φιλίας κάνεις δεξιά (αριστερά πάει λιμάνι)
• Όπως σε βγάζει ο δρόμος σκας στο μικρολι.
- Από Πειραιώς
• Βρές το μόνος σου

Ο Πειραιάς είναι:
- Παραλιακό προάστιο της Αθήνας και μεγάλο λιμάνι
- Ναός του Ολυμπιακού (αν και είμαι βάζελος)

Η Αθήνα είναι:
- Πρωτεύουσα της Ελλάδος. Στο παρελθόν ήταν και άλλες πόλεις.

Η Ελλάδα είναι:
- Χωριάτικη σαλάτα, Τζατζίκι και μουζάκα.

Το "μουζάκα" είναι:
- Ειδος μιούζικαλ
- Σπιτικο παραδοσιακό φαγητό
- Αρεσει σχεδόν σε όλους κατοίκους της Γης

Οι κάτοικοι της Γης:
- Δεν είναι Αρειανοί

Οι Αρειανοί:
- Δεν είναι Ολυμπιακοί





...άρα:

Στο μικρολίμανο δεν έχει Αρειανούς, όπως και στα goodys που βρίσκονται δεξιά του WildThing δεν σερβίρεται μουζάκα.


756

periklisk
16/02/2004, 23:53
Mouaxaxaxaxa!!!! Kai h gh anhkei sto galaksia pou apoteleitai apo planhtes, asteria, komhtes, metewrites (merikoi exoun faei sto kefali) ktl..... Me th seira tou o galaxias einai meros tou euruterou diasthmikou xwrou me allous galaksies kai ta resta.... Poios eimai???? Pou paw???? Ti kanw!!!!!!!!

Wizard13
17/02/2004, 08:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από periklisk
Poios eimai???? Pou paw???? Ti kanw!!!!!!!!

Είσαι ο periklisk, το βράδυ πας στήν Πίτα, βρέξει χιονίσει (ΟΠΩΣ ΟΛΟΙ, Ε??!!!), και ΔΕΝ κερδίζεις το φλουρί γιατί το θέλω εγώ :D :D

DUKASII
17/02/2004, 08:53
OTI STH PITA...
THA EINAI 3 KAI O KOYKOS[JULIUS] LOGO KAIROY!

A KAI NA SAS ENHMEROSO OTI O XTMPAMIES....DE KATEBAINEI EKEI KATO ME TETOIO KAIRO...OYTE AN TH PITA TH KOBEI HMIGYMNH H SKLERANIKOBA !
DEN EINAI TIPOTA....SOBARO...APLA O MAGAS..FOBATE MH LEROSEI TIS GOBES TOY!
:D :D

PARAKALO OPOIOS GNORIZEI TA DROMOLOGIA TOY METRO...NA ENHMEROSEI ME POST PROS TON XTMPAMIES .......
GIA TH GRAMMH GIA PEIRAIA KYRIOS TON ENDIAFEREI!
:D

XTMPAM
17/02/2004, 09:05
ΜΗΝ ΑΚΟΥΤΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΑΛΗΤΗ!!ΑΚΟΥ ΕΚΕΙ ΓΟΒΕΣ!!!ΤΣΤΣΤΣΤ!!ΜΕ ΤΗ ΒΡΟΧΗ ΓΟΒΕΣ ΡΕ??ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!!ΘΑ ΣΚΑΣΩ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΜΕ ΤΡΕΛΟ JET SKI!!!ΤΙΙΙΙ ΩΩΩΡΡΡΑΑΑΑ???

periklisk
17/02/2004, 09:24
Δε ξέρω τίποτα! Αν το φλουρί δεν το κερδίσω και δεν μου προσφέρει το δώρο 2μετρη, ξανθιά, γαλανομάτα ΔΕΝ το κουνάω!!!! Τι δηλαδή τσάμπα θα βραχούμε?????? χεχεεεεχχχ!!!!

ireneepi
17/02/2004, 12:58
Δυστυχως παιδια αλλα δεν νομιζω να μπορεσω να ερθω....


καλα να περασετε και κοψτε και για μενα ενα κομματι:D

africanos31
17/02/2004, 14:20
Maγκες θα σκασω μυτη μετα τις 22.00. Φυλαξτε μου κανα κομματι............

bykergirl33
17/02/2004, 14:28
Kalispera se olous!!
Mexri ti ora tha kratisei to party?
Epidi sxolao arga na dw ean prolabw...

Fillia!!:D

Wizard13
17/02/2004, 14:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από bykergirl33
Mexri ti ora tha kratisei to party?

Προσωπική άποψη... Πριν τις 24:00 δε νομίζω να φύγει κανένας... :)

periklisk
17/02/2004, 14:34
ΟΠΟΙΟΣ ΑΡΓΗΣΕΙ ΘΑ ΜΕΙΝΕΙ ΝΥΣΤΙΚΟΣ!!!!! ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΦΛΟΥΡΙ!!!!!

bikersonly
17/02/2004, 14:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από Wizard13
Προσωπική άποψη... Πριν τις 24:00 δε νομίζω να φύγει κανένας... :)

Ρε Γιώργο αμάν ρε αδερφέ δεν έχεις αφήσει θηλυκό για θηλυκό!χαχα! :D :D

Και μου παρείγγειλες και το CBR 1000 που μονόσελο είναι!Δεν τισ σκέφτεσαι καθόλου και εσύ τις κοπέλες!χαχα! :D

Wizard13
17/02/2004, 14:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από bikersonly
Ρε Γιώργο αμάν ρε αδερφέ δεν έχεις αφήσει θηλυκό για θηλυκό!χαχα! :D :D

Και μου παρείγγειλες και το CBR 1000 που μονόσελο είναι!Δεν τισ σκέφτεσαι καθόλου και εσύ τις κοπέλες!χαχα! :D

Ναι, ναι... Τέτοια λέγε να με πάρουν με τις ντομάτες!!! :eek:

’λλωστε ξέρεις ότι εγώ μια μία μόνο μιλάω και δεν ανεβαίνει (ακόμα) σε μηχανές... :rolleyes: :D

bikersonly
17/02/2004, 14:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από Wizard13
Ναι, ναι... Τέτοια λέγε να με πάρουν με τις ντομάτες!!! :eek:

’λλωστε ξέρεις ότι εγώ μια μία μόνο μιλάω και δεν ανεβαίνει (ακόμα) σε μηχανές... :rolleyes: :D

Ώπα βγάζουμε είδηση!!! ΜΕ μία μόνο μιλάς (καλά σε πιστέψαμε τώρα ) και δεν ανεβαίνει ακόμα σε μηχανές??

Ποια είναι? :confused:

Τηλεφωνείστε τώρα στο 090... ώπα λάθος.

:p

kalgeorge
17/02/2004, 14:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από Wizard13
Προσωπική άποψη... Πριν τις 24:00 δε νομίζω να φύγει κανένας... :)

Εγώ George θα φυγω νωρίτερα γιατι δεν γουστάρω την παρεα σας. Θα έρθω απλά να πάρω τα δώρα και θα φύγω.
Ετσι ετσι....

Wizard13
17/02/2004, 15:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από bikersonly
Ώπα βγάζουμε είδηση!!! ΜΕ μία μόνο μιλάς (καλά σε πιστέψαμε τώρα ) και δεν ανεβαίνει ακόμα σε μηχανές??

Ποια είναι? :confused:

Τηλεφωνείστε τώρα στο 090... ώπα λάθος.

:p

Τώρα τη βγάλατε??? Εδώ στο άλλο ποστ δεν μας αφήσατε σε χλωρό κλαρί... :p

Αλλά για να μην παρεξηγούμαι κιόλας, ακόμα δεν "είμαι"... Αλλά καλά φαίνεται... ;)

(πάει πάλι το πόστ της πίτας... :rolleyes: )

almalibera
17/02/2004, 15:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από Wizard13
Τώρα τη βγάλατε??? Εδώ στο άλλο ποστ δεν μας αφήσατε σε χλωρό κλαρί... :p

Αλλά για να μην παρεξηγούμαι κιόλας, ακόμα δεν "είμαι"... Αλλά καλά φαίνεται... ;)

(πάει πάλι το πόστ της πίτας... :rolleyes: )


I'm in love with you
I like your style
I want you
I'm in love..................


και καλα ειναι σε φορουμ μοτοσκλετιστών και ΔΕΝ ΑΝΕΒΑΙΝΕΙ ΣΕ ΜΗΧΑΝΕΣ????:confused:

Wizard13
17/02/2004, 15:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από almalibera
και καλα ειναι σε φορουμ μοτοσκλετιστών και ΔΕΝ ΑΝΕΒΑΙΝΕΙ ΣΕ ΜΗΧΑΝΕΣ????:confused:

Το είπε κιόλας η κοπέλα...
http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=1189
http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=953&perpage=30&pagenumber=2
;)

bikersonly
17/02/2004, 15:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από Wizard13
Το είπε κιόλας η κοπέλα...
http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=1189
http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=953&perpage=30&pagenumber=2
;)

Σήμεεεεραα γά σήμερα γάαααμοοος γίιινεταιιιιι στο Wild Thing στην πίιιτααααα στο Wild Tiihing στην πίιιιιτττααααα

ΕΚΤΑΚΤΟ ΠΑΡΑΡΤΗΜΑΑΑΑΑΑ

ΕΦΗΜΕΡΙΙΙΙΔΕΕΕΕΕΣΣΣΣΣ!!!!!! :D

Ε ΡΕ ΜΠΑΛΩΘΙΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΠΕΣΟΥΝ!!!

ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΣΤΑ ΔΙΚΑ ΜΑΣ ΟΙ ΛΕΥΤΕΡΟΙ!! :D

ΕΒΙΒΑ!! :D ΝΑ ΖΗΣΕΙ Η ΝΥΦΗ ΚΙ Ο ΓΑΜΠΡΟΣ!!

almalibera
17/02/2004, 15:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από bikersonly
Σήμεεεεραα γά σήμερα γάαααμοοος γίιινεταιιιιι στο Wild Thing στην πίιιτααααα στο Wild Tiihing στην πίιιιιτττααααα

ΕΚΤΑΚΤΟ ΠΑΡΑΡΤΗΜΑΑΑΑΑΑ

ΕΦΗΜΕΡΙΙΙΙΔΕΕΕΕΕΣΣΣΣΣ!!!!!! :D

Ε ΡΕ ΜΠΑΛΩΘΙΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΠΕΣΟΥΝ!!!

ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΣΤΑ ΔΙΚΑ ΜΑΣ ΟΙ ΛΕΥΤΕΡΟΙ!! :D

ΕΒΙΒΑ!! :D ΝΑ ΖΗΣΕΙ Η ΝΥΦΗ ΚΙ Ο ΓΑΜΠΡΟΣ!!

Αμαν βρε Μιχαλη!!!

Τους παντρεψες κιολας!!! Κατσε, τα παιδια δεν γνωρίζονται καλα καλα...
Πρωτα απ'ολα πρεπει να μαθει η κοπελα να ανεβαινει σε μηχανες, βασικό...:D

periklisk
17/02/2004, 15:19
ΟΟΟΠΠΠΑΑΑΑ και μπαλωθίες!!!!!! Να θυμηθούμε την ιδιαίτερη πατρίδα μας!!!!!! Ομοβροντία και τρέλα!!!!!!!!!!!

almalibera
17/02/2004, 15:20
[i]ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΣΤΑ ΔΙΚΑ ΜΑΣ ΟΙ ΛΕΥΤΕΡΟΙ!! :D

[/B]


αχουουου!!!!!!!! :(

Το ξερα εγω οτι ειναι σε κρίσιμη ηλικία.....και είμαι τόσο νέα (και ωραία)....:D :D

XTMPAM
17/02/2004, 15:20
ΣΕ ΓΑΜΟ ΘΑ ΠΑΜΕ??ΝΑ ΒΑΛΟΥΜΕ ΚΑΝΑ ΚΟΣΤΟΥΜΙ???ΤΙΙΙΙ ΩΩΩΩΡΡΑΑΑΑΑ????

bykergirl33
17/02/2004, 15:21
Kali sinexia stis doulitses sas,
ta leme to bradi.. sxolasa!!

Fillia!!
:D

almalibera
17/02/2004, 15:22
...αλλα η κοπελα ειπε οτι δεν ανεβαινει σε μηχανες παρα μονο στην ελαφίνα μου...?

Δηλαδη κανονίσατε να ερθει ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΑΦΙΝΑ μου χωρίς να το ξερει η ελαφίνα μου και χωρις να το ξερω ΕΓΩ???!!!:mad: :D

bikersonly
17/02/2004, 15:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από almalibera
...αλλα η κοπελα ειπε οτι δεν ανεβαινει σε μηχανες παρα μονο στην ελαφίνα μου...?

Δηλαδη κανονίσατε να ερθει ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΑΦΙΝΑ μου χωρίς να το ξερει η ελαφίνα μου και χωρις να το ξερω ΕΓΩ???!!!:mad: :D

ΛΑΘΟΣ!!! ΣΙΓΑ ΜΗΝ ΠΑΜΕ ΤΗΝ ΝΥΦΗ ΤΟΥ ΓΙΩΡΓΟΥ ΜΕ YAMAHA! ;)

ΕΓΩ ΘΑ ΣΟΥ ΦΕΡΩ ΤΗΝ ΝΥΦΗ ΓΙΩΡΓΟ ΜΕ ΤΟ ΧΧ!!!HONDA ΤΙ ΑΛΛΟ???? ;) :D

bikersonly
17/02/2004, 15:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από almalibera
αχουουου!!!!!!!! :(

Το ξερα εγω οτι ειναι σε κρίσιμη ηλικία.....και είμαι τόσο νέα (και ωραία)....:D :D

Για ξηγήσου τι εννοάς! :mad:

almalibera
17/02/2004, 15:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από bikersonly
Για ξηγήσου τι εννοάς! :mad:


ΤΑ ΕΥΚΟΛΩΣ ΕΝΝΟΟΥΜΕΝΑ ΠΑΡΑΛΕΙΠΟΝΤΑΙ....;)

almalibera
17/02/2004, 15:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από bikersonly
ΛΑΘΟΣ!!! ΣΙΓΑ ΜΗΝ ΠΑΜΕ ΤΗΝ ΝΥΦΗ ΤΟΥ ΓΙΩΡΓΟΥ ΜΕ YAMAHA! ;)

ΕΓΩ ΘΑ ΣΟΥ ΦΕΡΩ ΤΗΝ ΝΥΦΗ ΓΙΩΡΓΟ ΜΕ ΤΟ ΧΧ!!!HONDA ΤΙ ΑΛΛΟ???? ;) :D

Αφου η κοπελα το δηλωσε απο μονη της : YAMAHA!!!!:D :p

Wizard13
17/02/2004, 15:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από bikersonly
ΛΑΘΟΣ!!! ΣΙΓΑ ΜΗΝ ΠΑΜΕ ΤΗΝ ΝΥΦΗ ΤΟΥ ΓΙΩΡΓΟΥ ΜΕ YAMAHA! ;)

ΕΓΩ ΘΑ ΣΟΥ ΦΕΡΩ ΤΗΝ ΝΥΦΗ ΓΙΩΡΓΟ ΜΕ ΤΟ ΧΧ!!!HONDA ΤΙ ΑΛΛΟ???? ;) :D

Μα φυσικά! Αλλιώς δεν παντρεύομαι!!!

'Ατρεμις, δε θα σου πώ για το Ελαφάκι τι ειπώθηκε... :rolleyes: Από κοντά το βράδυ.... ;)

almalibera
17/02/2004, 15:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από Wizard13
Μα φυσικά! Αλλιώς δεν παντρεύομαι!!!

'Ατρεμις, δε θα σου πώ για το Ελαφάκι τι ειπώθηκε... :rolleyes: Από κοντά το βράδυ.... ;)



EEEEEEEEEEEEE????????????

ΠΟΙΟΣ? ΠΟΥ? ΠΟΤΕ? ΓΙΑΤΙ?



Αχχχχ.....θα γίνει σφαγή σήμερα........

bikersonly
17/02/2004, 15:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από Wizard13
Μα φυσικά! Αλλιώς δεν παντρεύομαι!!!

'Ατρεμις, δε θα σου πώ για το Ελαφάκι τι ειπώθηκε... :rolleyes: Από κοντά το βράδυ.... ;)

Ώπα μια στιγμή!!! Ποιος-Ποια τόλμησε να μιλήσει για το ελαφάκι του μωρού μου??? ΕΕΕΕΕΕ???? :mad:


Αχου θα μαυροφορέσουν μανάδες σήμερα!!

Ααααααα κανονίστε γιατί θα φέρω όπλο για τις μπαλωθιές! Μην "Χαλάσω" και κανέναν!! :D

Και για να μάθετε το ελαφάκι σκίζει στον δρόμο για τα κυβικά του!!! ;)

’ντε μην τα πάρω τώρα! :)

Julius
17/02/2004, 15:44
APAGOREYETE H OPLOFORIA ENTOS TOY KATASTIMATOS allios tha erxomouna me to DRZ

tsssssssss

Wizard13
17/02/2004, 15:44
Ξεκολλάτεεεεεεεεεεεε ρεεεεεεεεεεεεε!!!!

Δεν ειπώθηκε τίποτα κακό ή αρνητικό... Λέτε να το δεχόμουν εγώ? (κι ας είναι Yamaha :rolleyes: )

Θα σας πω και θα καταλάβετε... ;)

Υ.Γ.: Μα τι κάνουν οι mods??? Ας το μετακινήσει κάποιος πριν το διαβασουν μερικές.... :eek:

cityfly
17/02/2004, 15:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από Wizard13


Υ.Γ.: Μα τι κάνουν οι mods??? Ας το μετακινήσει κάποιος πριν το διαβασουν μερικές.... :eek:

μην το διαβάσουν και παίξει σενάριο
"η νύφη το σκασε";;;
εε;;

ε άμα είναι έτσι ας τα σβήσουν όλα μπας και δεν τα έχει δει ακόμα

:D :D

periklisk
17/02/2004, 15:48
Η ΟΠΛΟΦΟΡΙΑ ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ!!!! ΕΓΩ ΜΟΝΟ ΤΟ ΚΟΜΠΙΟΥΤΕΡΑΤΣΙ ΜΟΥ 8Α ΦΕΡΩ!!!!!

almalibera
17/02/2004, 15:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από Wizard13
Ξεκολλάτεεεεεεεεεεεε ρεεεεεεεεεεεεε!!!!

Δεν ειπώθηκε τίποτα κακό ή αρνητικό... Λέτε να το δεχόμουν εγώ? (κι ας είναι Yamaha :rolleyes: )

Θα σας πω και θα καταλάβετε... ;)


Α! Γιατι ο τροπος που το εγραψες καθως και η φατσουλα που εβαλες υποννόησε άλλα....

Τες πα....

Το βραδι λοιπον...;)



(μα τί εχω παθει σήμερα, όλο ορθογραφικα λαθη κανω....Ευτυχως που υπαρχει και η επεξεργασία...:D )

Wizard13
17/02/2004, 15:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από almalibera
η φατσουλα που εβαλες υποννόησε άλλα....

Τα βλέπεις Julius???? Κοντεύει να χυθεί αίμα εδώ!!!


Βάλ'τε κι άλλες φατσούλες
Βάλ'τε κι άλλες φατσούλες
Βάλ'τε κι άλλες φατσούλες
Βάλ'τε κι άλλες φατσούλες
Βάλ'τε κι άλλες φατσούλες
Βάλ'τε κι άλλες φατσούλες
Βάλ'τε κι άλλες φατσούλες
Βάλ'τε κι άλλες φατσούλες
Βάλ'τε κι άλλες φατσούλες

bikersonly
17/02/2004, 15:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από Wizard13
Τα βλέπεις Julius???? Κοντεύει να χυθεί αίμα εδώ!!!


Βάλ'τε κι άλλες φατσούλες
Βάλ'τε κι άλλες φατσούλες
Βάλ'τε κι άλλες φατσούλες
Βάλ'τε κι άλλες φατσούλες
Βάλ'τε κι άλλες φατσούλες
Βάλ'τε κι άλλες φατσούλες
Βάλ'τε κι άλλες φατσούλες
Βάλ'τε κι άλλες φατσούλες
Βάλ'τε κι άλλες φατσούλες


ΣΥΜΦΩΝΩ ΚΑΙ ΕΠΑΥΞΑΝΩ

ΚΑΙ ΑΣΕ ΤΟΥΣ ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΥΣ ΚΑΙ ΦΤΙΑΞΕ ΤΟ CHAT!
ΚΑΙ ΑΣΕ ΤΟΥΣ ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΥΣ ΚΑΙ ΦΤΙΑΞΕ ΤΟ CHAT!
ΚΑΙ ΑΣΕ ΤΟΥΣ ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΥΣ ΚΑΙ ΦΤΙΑΞΕ ΤΟ CHAT!
ΚΑΙ ΑΣΕ ΤΟΥΣ ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΥΣ ΚΑΙ ΦΤΙΑΞΕ ΤΟ CHAT!
ΚΑΙ ΑΣΕ ΤΟΥΣ ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΥΣ ΚΑΙ ΦΤΙΑΞΕ ΤΟ CHAT!
ΚΑΙ ΑΣΕ ΤΟΥΣ ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΥΣ ΚΑΙ ΦΤΙΑΞΕ ΤΟ CHAT!
ΚΑΙ ΑΣΕ ΤΟΥΣ ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΥΣ ΚΑΙ ΦΤΙΑΞΕ ΤΟ CHAT!
ΚΑΙ ΑΣΕ ΤΟΥΣ ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΥΣ ΚΑΙ ΦΤΙΑΞΕ ΤΟ CHAT!
ΚΑΙ ΑΣΕ ΤΟΥΣ ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΥΣ ΚΑΙ ΦΤΙΑΞΕ ΤΟ CHAT!
ΚΑΙ ΑΣΕ ΤΟΥΣ ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΥΣ ΚΑΙ ΦΤΙΑΞΕ ΤΟ CHAT!




:D :D :D

cityfly
17/02/2004, 15:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από periklisk
Η ΟΠΛΟΦΟΡΙΑ ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ!!!! ΕΓΩ ΜΟΝΟ ΤΟ ΚΟΜΠΙΟΥΤΕΡΑΤΣΙ ΜΟΥ 8Α ΦΕΡΩ!!!!!

όταν λες ΚΟΜΠΙΟΥΤΕΡΑΤΣΙ εννοείς τη μαχαίρα ή το πιστόλι;

Wizard13
17/02/2004, 16:19
Kαι για να δείτε ότι όταν λέω κάτι εγώ το εννοώ... :rolleyes:
http://www.forecasts.gr/cf.asp?city_id=61

periklisk
17/02/2004, 16:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από cityfly
όταν λες ΚΟΜΠΙΟΥΤΕΡΑΤΣΙ εννοείς τη μαχαίρα ή το πιστόλι;

KAI TA DYO!!! XEXEXE!!!!


ΑΦΟΥ ΣΑΣ ΑΡΕΣΟΥΝ ΤΑ ΠΙΓΚΟΥΙΝΑΚΙΑ ΠΑΡΤΕ ΕΝΑ ΠΑΙΧΝΙΔΑΚΙ.... ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΤΖΙΤΖΙΚΟΜΕΝΟ ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΟ ΠΡΩΤΟ!!!!

http://www.diadiktyo.net/fun/flash/?name=pinguin2

Wizard13
17/02/2004, 16:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από periklisk
ΑΦΟΥ ΣΑΣ ΑΡΕΣΟΥΝ ΤΑ ΠΙΓΚΟΥΙΝΑΚΙΑ ΠΑΡΤΕ ΕΝΑ ΠΑΙΧΝΙΔΑΚΙ.... ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΤΖΙΤΖΙΚΟΜΕΝΟ ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΟ ΠΡΩΤΟ!!!!

http://www.diadiktyo.net/fun/flash/?name=pinguin2

Χμμμμμ, έχει βγεί και 3...: http://www.diadiktyo.net/fun/flash/?name=pinguin3 :rolleyes: :p

periklisk
17/02/2004, 16:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από Wizard13
Χμμμμμ, έχει βγεί και 3...: http://www.diadiktyo.net/fun/flash/?name=pinguin3 :rolleyes: :p


ΜΕΓΑΛΕ ΜΕ ΕΠΙΑΣΕΣ ΑΔΙΑΒΑΣΤΟ!!! ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ VERSION ΘΑ ΤΟΝ ΒΑΖΕΙ ΣΕ ΤΡΟΧΙΑ!!!!!!!!