PDA

View Full Version : Diskoloi kairoi ...



stefanara
30/08/2005, 21:38
Dedomenou tis oikonomikis katastasis psaxno protistos na vro magazia pou na kanoun 24 doseis se eksoplismo me pistotiki. Tha ithela tin gnomi sas oson afora deuteroklasates markes giati skeftomai na doso 600 max gia kranos kai mpoufan kata protimisi dermatino. Dainese kai Arai den paizoun en oligois.
Thanks ...

adam_tsouk
31/08/2005, 00:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από stefanara
Dedomenou tis oikonomikis katastasis psaxno protistos na vro magazia pou na kanoun 24 doseis se eksoplismo me pistotiki. Tha ithela tin gnomi sas oson afora deuteroklasates markes giati skeftomai na doso 600 max gia kranos kai mpoufan kata protimisi dermatino. Dainese kai Arai den paizoun en oligois.
Thanks ...



700 (περίπου) ειχα δώσει πριν από 6 μήνες για κράνος και μπουφάν και μάλιστα όχι τπτ μ΄'απα μάρκες.

Το ποσό που διαθέτεις δεν είναι ξεφτίλα.

Όσο για τις άτοκες... και 24 δύσκολο. Αλλά σίγουρα μπορείς να παίξεις χαλαρά σε 3-6-12 το πολύ. Οι περισσότεροι πλέον κάνουν.

makaronachis
31/08/2005, 00:32
Αράι μπορεί να βρεις κάποιο μοντέλo χωρίς αεραγωγούς γύρω στα 350 ευρώ πιστεύω.Για δερμάτινο μόλις σήμερα δοκίμασα ένα της Spidi νομίζω το μοντέλο passion ,καταπληκτικό!!!Ποlύ μαλακό δέρμα ελαφρύ και με πολύ καλή εφαρμογή.Η εφαρμογή βέβαια παίζει από σώμα σε σώμα.Σε σχέση όμως με δερμάτινο της m-tech που είχα δοκιμάσει στον Τζωρτζόπουλο ήταν πολύ πιο ελαφρύ.Νομίζω το Spidi κόστιζε γύρω στα 350 ευρώ.Επίσης για κράνος μπορείς να ψάξεις μέσω e-bay.

la_villa
31/08/2005, 02:14
Ψάξε για τυχόν προσφορές σε περσυνά μοντέλα.
Εγώ πήρα το Lookwell Python πριν κάτι μήνες 250 απο Kawasaki.Και μου καθόταν ποιο καλά απο τις άλλες μάρκες.(spidi δεν δοκίμασα).Ως τώρα είμαι πολύ ευχαριστημένος.
Και κράνος οσο να ναι κάπου θα παίζουν προσφορές.
Ψάξτο

bonepeeler
31/08/2005, 03:10
Με 600 ευρώ μπορείς να πάρεις το μπουφάν Lookwell που σου προτείνει ο la_villa και να πάρεις και το κράνος Avenger της Premier με 350 ευρώ μου φαίνεται.
Κι εγώ Premier φοράω και μου φαίνεται πολύ αστέρι σε σχέση ποιότητας-τιμής.
Και τα δύο τα φέρνει η Τεομότο.

Καλό ψάξιμο και καλές αγορές.


:beer:

kinhsh
31/08/2005, 03:18
Στο site www.kinisi.gr δες

bonepeeler
31/08/2005, 03:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από kinhsh
Στο site www.kinisi.gr δες


Μπουφάν Alpinestars
Σκούπα Μπος
Μπουφάν Alpinestars
Συμβουλές για αγορά αρτοπαρασκευαστή.
...

Μπουφάν
Συμβουλές για αγορά φριτέζας.
Σκούπα
Μπουφάν.:lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao: :lol:


Ωραία ιδέα να συνδυάσεις αυτά τα 2 διαφορετικά πράγματα,αλλά χώρισε τα στο site.


:beer: :beer: :beer:

McGyver
31/08/2005, 08:38
Πέρνα και μια βόλτα από την Colori...

div400
31/08/2005, 10:39
κρανος SHARK RXF 350€ απο το μοτο discovery καλλιθεα
δερματινη φορμα διαρουμενη UTIKA απο νομικο 275€

Σ=625€

idi
31/08/2005, 10:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από kinhsh
Στο site www.kinisi.gr δες

ΘΕΛΩ ΤΗ ΦΟΡΜΑ "Dainesse διαιρουμενη μοντελο Classic" ΣΕ ΝΟΥΜΕΡΟ 54 ή 56 ΕΧΕΙΣ???????????

(ποσο καιρο εψαχνα για αυτο το μαμημενο jacket!!!!)

kinhsh
31/08/2005, 16:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από bonepeeler
Μπουφάν Alpinestars
Σκούπα Μπος
Μπουφάν Alpinestars
Συμβουλές για αγορά αρτοπαρασκευαστή.
...

Μπουφάν
Συμβουλές για αγορά φριτέζας.
Σκούπα
Μπουφάν.:lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao: :lol:


Ωραία ιδέα να συνδυάσεις αυτά τα 2 διαφορετικά πράγματα,αλλά χώρισε τα στο site.


:beer: :beer: :beer:

οταν κατι δεν μου αποφερει λεφτα δεν του αφιερωνω χρονο.

kinhsh
31/08/2005, 16:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
ΘΕΛΩ ΤΗ ΦΟΡΜΑ "Dainesse διαιρουμενη μοντελο Classic" ΣΕ ΝΟΥΜΕΡΟ 54 ή 56 ΕΧΕΙΣ???????????

(ποσο καιρο εψαχνα για αυτο το μαμημενο jacket!!!!)

Σε νουμερο 54 υπαρχει μονο. :a54:

BILLS
08/09/2005, 09:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από stefanara
Dedomenou tis oikonomikis katastasis psaxno protistos na vro magazia pou na kanoun 24 doseis se eksoplismo me pistotiki. Tha ithela tin gnomi sas oson afora deuteroklasates markes giati skeftomai na doso 600 max gia kranos kai mpoufan kata protimisi dermatino. Dainese kai Arai den paizoun en oligois.
Thanks ...

einai ena magazi stin vouliagmenis (reyma apo athina pros glyfada) gyrw sto ypsos tis argiroupolis. exei mono proigoumena modela apo mboufan,krani,mbotes ktl (shoei-arai-dainese-Alpinestars ktl) k apoti thymamai eixe kales times. Thelei ligo psaksimo gia na breis kati pou na sou aresei k na yparxei to noumero sou! opws katalaves den thymamai oute onoma...den prepei na einai poly makria apo to kentriko tis colori...opote kane mia volta. elpizw na to vreis. :D

An vrw xrono tha perasw apo ekei kai tha sou dwsw leptomeries mesa sto sk

stako
08/09/2005, 09:55
Στο PRS κάνουν μέχρι και 18 άτοκες και έχουν και Bering που είναι κάπως φτηνότερα από Dainese πχ. Όχι πολύ φτηνά αλλά φτηνότερα.....;)

noble
08/09/2005, 14:01
περναγα απο το σαββιδη στη καλλιθεα,δοιρανης 97 νομιζω..
πιθανον να κανω λαθος στο νουμερο,ειναι δοιρανης και δαβακη,οχι ακριβως στη γωνια,λιγο πιο μεσα,πανω στη δοιρανης:eyepop:
ειχε απεξω ταμπελα μεγαλες προσφορες εως 24 ατοκες δοσεις.
εχει διαφορες μαρκες,αν μπορεις κανε ενα τηλ.να μαθεις περισσοτερα.
ελπιζω να βοηθησα!:wave2:

stratospr
08/09/2005, 14:35
Νομίζω οτι και το 2ride κάνει ευκολίες χωρίς πιστωτική... Πέρνα μια βόλτα και από κει.