PDA

View Full Version : Trackbike Νοε 2011



Σελίδες : 1 2 [3]

ΟΚΤΑΝΙΟ
21/11/2011, 10:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
α στο διαλο...θα γινω φωτογραφος!!!

:lol: :lol: :lol:



Το'χεις λεμεεεεεεε :beer:


(βαλε πραμα γιατι αμα περιμενουμε απο τον Κουριδη :cry: )

TROOPER
21/11/2011, 10:55
βλαχος...για σιγουρες καταστασεις.

:beer: :beer: :beer:

περισσοτερα οταν παραλαβω απο τον σπεκ.

:wave2:


240365

TROOPER
21/11/2011, 10:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από ΟΚΤΑΝΙΟ
Το'χεις λεμεεεεεεε :beer:

....

αυτος ειναι ο ροαντ σπιριτ αγορινα.

εγω δεν εχω τπτ παρα τις φωτο που απλα βαζω

:beer: :beer:

harris_x
21/11/2011, 11:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
βλαχος...για σιγουρες καταστασεις.

ξεκοιλιαστήκαμε πάλι :lol: :lol: :lol:


:beer: :beer:

harris_x
21/11/2011, 11:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
βασιλη,κωστα ευχαριστουμε!!!

:beer: :beer: :beer: +όλαααααααααα
:beer: :beer: :beer:

road spirit
21/11/2011, 11:21
trooper, Χαρη, Μήτσο, Volo, chducos1, Χρήστο-"γεννάιιιοςςς, μακαρονάδα" :lol: , asos : λόγοι που μου υπενθυμίζουν ότι στις σέρρες δεν ανεβαίνουμε μόνο για το "στρίβειν" αλλά για την παρέα, τις φάτσες, τα χαμόγελα.

Ο Qspec είναι τζαζεμένος αλλά το ξέρει :lol: , Κώστα (φίλος qspec) να τον προσέχεις :lol:

Λεωνίδα (leopsomo) χάρηκα για τη γνωριμία

Διοργανωτές: άψογοι, trackday παράδειγμα προς μίμηση (για άλλη μια φορά)

ΟΚΤΑΝΙΟ
21/11/2011, 12:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από road spirit
λόγοι που μου υπενθυμίζουν ότι στις σέρρες δεν ανεβαίνουμε μόνο για το "στρίβειν" αλλά για την παρέα, τις φάτσες, τα χαμόγελα.



+10000000000000000000000000000000000000000000

QSpec
21/11/2011, 12:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
περισσοτερα οταν παραλαβω απο τον σπεκ.

Σε αυτά που θα παραλάβετε άμεσα είστε μόνο εσείς οι 4 και ο Lari ο οποίος ήταν και ο μόνος που μου έστειλε πμ για να δω αν τον έχω σε καμιά φωτό.

Επειδή άργησα να γυρίσω από πάνω οι δουλειές που μείνανε πίσω μου έχουνε κάνει χωρίστρα στην μέση ( :lol: ) και δεν πρόλαβα να "φτιάξω" όλες τις φωτογραφίες. Όσο φτιάχνω θα ανεβάζω και καμία εδώ, αν κάποιος θέλει φωτό του ας μου πει μηχανή και αριθμό για να δω αν τον έχω και να τις στείλω σε μεγάλη ανάλυση όταν τις ετοιμάσω.

ΥΓ: Lari, τις κατέβασες οκ εσύ;



Αρχικά δημιουργήθηκε από road spirit
Ο Qspec είναι τζαζεμένος αλλά το ξέρει :lol: , Κώστα (φίλος qspec) να τον προσέχεις :lol:

:a08:

Ο Κων/νος να με προσέχει; Μαζί του γίνονται τα χειρότερα! :evil:


Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
βασιλη,κωστα ευχαριστουμε!!!

:beer: :beer: :beer:


Αρχικά δημιουργήθηκε από harris_x
+όλαααααααααα
:beer: :beer: :beer:

Κι εμείς με την σειρά μας.
:beer: :beer: :beer:

lari
21/11/2011, 13:36
ναι ρε φιλε τις πηρα εγω, ενταξει. ευχαριστω ε!!

bros400pgm
21/11/2011, 13:38
Aμα εχεις καμια φωτο απο τον χοντρο με το rsv (εκεινον που ειχε γεμισει ασσους το μουτρο του aprilia-1111 :rotflmao: ) ριξε συρμα.

ps. Βλεπω τον Κουριδη να αργει :smokin:

p@nos
21/11/2011, 13:43
afto ton minara me ti ladiera kamia foto den exete na ton krazoume? :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

h_m_akis
21/11/2011, 15:04
:beer: :beer: :beer:
μπραβο ρε μαγκες!!!

ο βλαχος δε ξηγηθηκε λεκανη αυτη τη φορα????
ή την καβατζωσατε κατω απο το τραπεζι (οικογενει@ρχες ανθρωποι.....!!!)?
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

TROOPER
22/11/2011, 10:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από lari
Θελω να κανω μια καταθεση.

Ενιωσα καποσες φορες ασχημα κατα τη διαρκεια του τρακντει, αλλα για να μη κοροιδεψε κανενας απο σας μεχρι τωρα μαλλον δε το ειδε κανεις.

Στο box του χαρη και του τρουπερ ηταν μια κοπελα με ενα cbr 600. Την πετυχα αρκετες φορες προς το τελος της πιστας αλλα δεν ηθελα να την περασω για να μην την τρομαξω.
Λεω ενταξει, θα κατσω λιγο πισω της, θα παρω φορα και στην 16 θα την περασω, οπως και εγινε.

ΑΛΛΑ!!!

ΚΑΘΕ ΜΑ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΜΟΛΙΣ ΕΦΤΑΝΑ ΔΙΠΛΑ ΤΗΣ ΑΚΡΙΒΩΣ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΗΝ ΕΚΚΙΝΗΣΗ ΕΚΑΝΕ ΕΝΑ ΒΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΝ!!! ΚΑΙ ΧΑΝΟΤΑΝ ΜΠΡΟΣΤΑ!!!!

ΕΚΕΙ ΗΤΑΝ ΠΟΥ ΘΟΛΩΝΕ Η ΖΕΛΑΤΙΝΑ ΑΠ ΤΗΝ ΝΤΡΟΠΗ!!!!!

υγ. αντε πειτε τις μ@λ@κιες σας τωρα...:rotflmao: :rotflmao:

σιγα-σιγα θα ανακαλυψεις και εσυ οτι το φειζερ ειναι για βολτες και θα παρεις και εσυ ss :winka:

nktR
22/11/2011, 10:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
βλαχος...για σιγουρες καταστασεις.

:beer: :beer: :beer:

περισσοτερα οταν παραλαβω απο τον σπεκ.

:wave2:

κέρνα νέκταρ και κότσι !!! :beer:
χαιρετίσματα παίδες :wave2:

ninja9r
22/11/2011, 10:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
σιγα-σιγα θα ανακαλυψεις και εσυ οτι το φειζερ ειναι για βολτες και θα παρεις και εσυ ss :winka:

+1

Αυτές τις ημέρες δούλευα για να κάνω εισαγωγή σε μια βάση δεδομένων τους συμμετέχοντες στα TD μας από το 2005 εώς και σήμερα (παλιότερα Aνεμος - Bikenet Trackdays, Trackbike τώρα).

Δεν θα καυχηθώ για νούμερα κλπ, απλά θα πω ότι ήταν τρελά ενδιαφέρον το να παρακολουθώ ουσιαστικά την μετάλλαξη των συμμετοχών από το 2005 εώς και σήμερα. Σε χρόνους, εξοπλισμό, μοτοσυκλέτες.

TROOPER
22/11/2011, 10:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από the big boy
μηχανη δεν εχω ακομα δικια μου και οι μονες εμπειριες μου ειναι ως συνεπιβατης...πολλες φορες μπαινω στη σκεψη οταν ακουω κατι δυσαρεστο κυριως, για το αν αξιζει αυτη η καβλα ολα τα ρισκα που παιρνετε καθημερινα....

οταν ομως διαβαζω thread σαν αυτα η ομορφα ταξιδιωτικα ανυπομωνω ν παρω την δικια μ ερωμενη..να την μαθω..να μπω στην πιστα..ν ταξιδεψω με τον πατερα μ σε δυο μηχανες αυτην την φορα...


σορρυ παιδες για τ ακυρο του ποστ....απλα μ ηρθαν

να στε παντα καλα και να χαιρεστε τις μηχανες σας οπως γουσταρετε :beer: :beer:

ευχομαι να ρθει η ωρα που θα ζησεις και εσυ τις δικες σου στιγμες με την μηχανη σου και μακαρι να ειναι μονο καλες!!!:beer: :beer:

υ.γ.το ποστ σου μονο ακυρο δεν ειναι :winka:

TROOPER
22/11/2011, 10:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από h_m_akis
:beer: :beer: :beer:
μπραβο ρε μαγκες!!!

ο βλαχος δε ξηγηθηκε λεκανη αυτη τη φορα????
ή την καβατζωσατε κατω απο το τραπεζι (οικογενει@ρχες ανθρωποι.....!!!)?
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

δεν επαιξε λεκανη ακη.

η δε με γνωρισανε η παιζει κριση η καταλαβανε οτι το τιμ δεν ηταν για πολλα :lol: :lol:

TROOPER
22/11/2011, 10:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από ninja9r
+1

Αυτές τις ημέρες δούλευα για να κάνω εισαγωγή σε μια βάση δεδομένων τους συμμετέχοντες στα TD μας από το 2005 εώς και σήμερα (παλιότερα Aνεμος - Bikenet Trackdays, Trackbike τώρα).

Δεν θα καυχηθώ για νούμερα κλπ, απλά θα πω ότι ήταν τρελά ενδιαφέρον το να παρακολουθώ ουσιαστικά την μετάλλαξη των συμμετοχών από το 2005 εώς και σήμερα. Σε χρόνους, εξοπλισμό, μοτοσυκλέτες.

αυτο πρεπει να χει τρελο ενδιαφερον!!!!

McGyver
22/11/2011, 10:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
δεν επαιξε λεκανη ακη.

Κανέλα;

TROOPER
22/11/2011, 11:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από McGyver
Κανέλα;

μητε :lol: :lol: :lol:

harris_x
22/11/2011, 16:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από McGyver
Κανέλα; :bigcry: :bigcry: :rotflmao:

DimChios
22/11/2011, 17:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από McGyver
Κανέλα;




:bigcry: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :bigcry:


μμμμπροοοοοοοοθς!!!!!

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Μήτσος1
22/11/2011, 20:10
Τελευταίος και καταιδρωμένος, έμαθα για την ύπαρξη αυτού του thread από εξωγενείς παράγοντες, οπότε να'μαι κι'εγώ.

Πρέπει να παραδεχτώ οτι πράγματι η παρέα όλων όσων είμασταν στο box μας, αλλά και στα γειτονικά μας ήταν φανταστική, κάτι που βασικά φάνηκε και στα σχόλια και τις αναρτήσεις όλων. Αν και έχω χάσει λίγο την επαφή με το forum τα τελευταία χρόνια, ήταν πραγματικά σα να μη πέρασε μια μέρα όταν βρήκα ξανά παιδιά που είχα να δώ πολύ καιρό (Assos, Road, Volo), αλλά και όταν γνώρισα νέα παιδιά που δεν ήξερα (Qspec, Κωνσταντίνο, Harris-X κ.α.) και τα άλλα παιδιά που δε συγκράτησα τα nick τους.

Θέλω να πω ένα μεγάλο ευχαριστώ σε όλα τα παιδιά που ήταν εκεί, γιατί με το κλίμα και τη διάθεση τους φτιάξαμε ένα πολύ καλό παρεάκι και ευχαριστηθήκαμε το ΣΚ μας ως εκεί που δεν έπαιρνε. Ελπίζω να τα ξαναπούμε σύντομα παίδες, και πάντως νωρίτερα από το ανοιξιάτικο TD.

Μήτσος1
22/11/2011, 20:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
ειμαστε ολοι πισω.
ειμαστε ολοι καλα.
εχουμε ολοι δαγκωσει τα παπαρια μας απο το κρυο!
ο μητσος1 πρωτος στο κιτρινο ρεισμπαικ με 2ο τον volo.ρισπεκτ στον αδερφο του οκτανιου που τον περναγε ο μητσος στις στροφες αλλα το 1000αρι τον καταπινε τον μητσο στην ευθεια και απεδειξε τι ατομο ειναι οταν ιπποτικα αντιληφθηκε οτι ειναι ανφαιρ το σκηνικο και εδωσε στον μητσο να περασει!!!!!!!
ο χαρης τελικα αποφασισε να μεινει ασφαλτινος μετα απο αυτο το σ/κ και να μην γινει εντουρας (δεν του αρεσε λεει :lol: :lol: )
ο γιαννης δηλωσε οτι δεν ξανανεβαινει αν δεν ειναι καλα (λογικο μου ακουστηκε)
ο ασσος κατεβαζει τα δευτερολεπτα σα χαρουπια :a23: :a23: !!4ο τρακντει και ειναι ηδη στο 1.28κατι !!!
ο χρησταρας με το πολ σμαρτ εκανε κηδειες στο ρεισμπαικ (ειδικα το προσπερασμα στο 10αρι απο εξωτερικη στη 13 ολα τα λ7!!!)
ο γενναιος σταθερος και ωραιος!
με τον κοσμα ψαχνουμε ακομα αν θα παιξουμε ξυλο στο ξυλοκαστρο η στην ξυλουπολη :lol: :lol:
λεοψομο εισαι φοβερο παλικαρι!!!χαρηκαμε που σε γνωρισαμε!!!!!:beer: :beer:
qspec ευχριστουμε που ηρθατε με τον κωστα το σαββατοβραδο και ηπιαμε ενα κατιτις μαζι και ευχαριστουμε που ηρθατε και την επομενη να μας χαζεψετε στην πιστα ολοι μαζι παρεα!!!
περαστικα στον ντοκ και τον ψηλο για τις ατυχιες τους ευτυχως ηταν ψιλοπραματα.
χαρηκα που ειδα τις σκατοφατσες ολων !!!!!

υ.γ.ενα τεραστιο ευχαριστω στο μοτοκαφετζης και στον νικο που μου επισκευασανε το τρυπιο ψυγειο μου!!!!!!!!:beer: :beer: :beer: :beer:

καλο χειμωνα και του χρονου να μαστε ολοι καλα και ορθιοι.

περιμενουμε να δουμε τις φωτο απο οσους τραβηξανε!

:wave2:

Ma men μήπως να σε πάρουμε στη θέση του Διατσίδη να μας περιγράφεις τα GP?
Φοβερή περιγραφή φίλε. Ωραίος.

Μήτσος1
22/11/2011, 20:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από asos
καλησπερα κ απο μενα.:beer:
καταρχην χαιρομαι που πριν εναν χρονο γνωρισα τον τρουπη,γιατι εαν δεν τον γνωριζα περσι δεν θα γνωριζα ουτε τον Γιαννο ουτε τον Γιαννη ουτε το χαρη ουτε το μητσο ουτε το θοδωρη(μασε γκαφρα θοδωρη να ειμαστε καλα να τα πουμε τον απριλη):winka:
αυτος ειναι ο πιο σοβαρος λογος που ηθελα να γραψω αυτο το post .τωρα οσο αναφορα για τις κουβερτες που μου δανεισε κ καποιες συμβουλες που μου εχει πει κατα καιρους δεν λεω ευχαριστω γιατι πλεον τον θεωρω φιλο μου...(εχουμε πιει κ καποιες μπυρες μαζι):lol:
ευχαριστω ολα τα παιδια που τρεξανε για να στησουνε αυτο το event.
τωρα το trackday ειχε τα παντα συμβουλες με βολτα στην πιστα απο τον μπουστα(που λεει κ ο Δρακος απο πανω)μπυρες, χαβαλε,πολυ φαγητο,και υπερβολικο κρυο.

Δεν θα ευχαριστησω κανεναν σας(Γεναιο,Δρακο,Γιαννο,Τρουπη,Γιαννη,Χαρη,Μητσο,) γιατι το ευχαριστω εχω μαθει να το λεω σε ξενους.


Να'σαι καλά αγόραρε. Κι'εμείς σε ευχαριστούμε για τη παρέα. Εύχομαι στο επόμενο Racebike με ακόμα καλύτερο χρόνο. Θα είμαι εκεί να σε χειροκροτάω.

Respect !!!!

Μήτσος1
22/11/2011, 20:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από QSpec
Μετά το racebike ο Μήτσος περιγράφει το fairplay του αδερφού του Οκτανιο με το 1000 και ο Trooper λέει το θεϊκό: "Τι fairplay και μαλακίες, τράβα του μια κλωτσιά στο υποπλαίσιο!".

:rotflmao: :rotflmao:


Χαχαχαχαχαχαχ!!!!! All the money λέμε

Μήτσος1
22/11/2011, 20:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από I-DENNIS1000-I
ολο το video απο το κιτρινο racebike
αφιερωμενο στον Δημητρη που ηταν πολυ καλος :wave2:

http://www.youtube.com/watch?v=lts37-iU898


Φίλε νομίζω τα είπαμε και πάνω. Δεν έχω λόγια. Ένα μεγάλο Respect γιατί το αξίζεις. Ελπίζω να τα πούμε σύντομα ξανά επάνω. Σου ανταποδίδω την αφιέρωση, και εύχομαι την επόμενη φορά να ξαναγραψουμε παρόμοιο βίντεο.

:a18: :a20: :a012: :a013:

Μήτσος1
22/11/2011, 20:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
μητσο ευχαριστω για την παρεα!!

ευχομαι να ναι γερο και το 2ο και με το καλο και κατω απο 1.30 :beer: :beer: :beer:

Να'σαι καλά ρε φίλε. Εγώ σ'ευχαριστώ για τη παρέα. Πότε δηλώνουμε συμμετοχή για την άνοιξη ????

Μήτσος1
22/11/2011, 20:38
Τέλος να πω ένα μεγάλο ευχαριστώ στους:

Volo: Αγόραρε νομίζω περάσαμε γαμώ. Εύχομαι στο ανοιξιάτικο να πάμε μαζί στο κόκκινο γκρούπ. Πάντα τέτοια και να περνάμε καλά.

Qspec: Φίλε οι φωτογραφίες σου ήταν φανταστικές. Τα πιο θερμά μου ευχαριστώ σ'εσένα και στο Κωσταντίνο για το DVD. Σας περιμένουμε και στο επόμενο επάνω.


Πάντα τέτοια παίδες. CU soon.

ninja9r
22/11/2011, 20:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από Μήτσος1
Πότε δηλώνουμε συμμετοχή για την άνοιξη ????

Κάτσε να μάθουμε πρώτα ποιες ημερομηνίες θα μας δώσουν. Ειναι στην μέση και η νέα ασφαλτόστρωση που ακόμη δεν ξέρουν πότε ακριβώς θα γίνει, αν και το πολεμάνε (έχουν στείλει σχετικό αίτημα) για Ιούλιο - Αύγουστο.

Μόλις ενημερωθούμε για τις ημερομηνίες του 2012, θα ενημερώσουμε σχετικά - οι συμμετέχοντες σε κάποιο trackday του Trackbike θα ενημερωθούν και με email.

QSpec
22/11/2011, 22:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από Μήτσος1
Qspec: Φίλε οι φωτογραφίες σου ήταν φανταστικές. Τα πιο θερμά μου ευχαριστώ σ'εσένα και στο Κωσταντίνο για το DVD. Σας περιμένουμε και στο επόμενο επάνω.

Να 'σαι καλά. Πιθανόν να σκάσω και στο επόμενο. Θέλω να πείσω και τους διοργανωτές να με αφήσουν να δω τι χρόνο μπορώ να κάνω με το Χάσκι κόβοντας από τα χωράφια. :p


Αρχικά δημιουργήθηκε από bros400pgm
Aμα εχεις καμια φωτο απο τον χοντρο με το rsv (εκεινον που ειχε γεμισει ασσους το μουτρο του aprilia-1111 :rotflmao: ) ριξε συρμα.

ps. Βλεπω τον Κουριδη να αργει :smokin:

Σε ποιο group ήσουνα εσύ; Racebike έτρεξες; Το μόνο rsv που έχω είναι με το 41 και έχω κι ένα Kawasaki (νομίζω) με το 111...

ninja9r
23/11/2011, 01:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από QSpec
Θέλω να πείσω και τους διοργανωτές να με αφήσουν να δω τι χρόνο μπορώ να κάνω με το Χάσκι κόβοντας από τα χωράφια. :p

1:13:50, δοκιμασμένο με Aprilia SXV 450 κόβοντας από την 9 κατευθείαν στην 14 :)

harris_x
23/11/2011, 07:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από QSpec
Να 'σαι καλά. Πιθανόν να σκάσω και στο επόμενο. Θέλω να πείσω και τους διοργανωτές να με αφήσουν να δω τι χρόνο μπορώ να κάνω με το Χάσκι κόβοντας από τα χωράφια. :p


Αρχικά δημιουργήθηκε από ninja9r
1:13:50, δοκιμασμένο με Aprilia SXV 450 κόβοντας από την 9 κατευθείαν στην 14 :) Αυτό ήθελα να κάνω κι εγώ αλλά απο την 9 στην 13 και με Daytona :bigcry: :bigcry: :bigcry: :lol:







































τελικά δε μου βγήκε :( με σταμάτησε ο κριτής :sad:


:dizzy: :lol: :lol: :lol:

TROOPER
23/11/2011, 08:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από QSpec
.....Σε ποιο group ήσουνα εσύ; Racebike έτρεξες; Το μόνο rsv που έχω είναι με το 41 και έχω κι ένα Kawasaki (νομίζω) με το 111...


Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
να και η μοδιστρα με την ιταλικη παπαρα.κοσμακο....!:beer: :beer: :beer:

κιτρινο γκρουπ ρεισμπαικ νομιζω ετρεξε.

1111 το νουμερο του.

στη φωτο που εχω βαλει ειναι το 2ο μηχανακι βασιλη.:wave2:

QSpec
23/11/2011, 09:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από ninja9r
1:13:50, δοκιμασμένο με Aprilia SXV 450 κόβοντας από την 9 κατευθείαν στην 14 :)

:a013:


Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
κιτρινο γκρουπ ρεισμπαικ νομιζω ετρεξε.

1111 το νουμερο του.

στη φωτο που εχω βαλει ειναι το 2ο μηχανακι βασιλη.:wave2:

Δυστυχώς έχω μόνο την παρακάτω. :(


240481

bros400pgm
23/11/2011, 14:17
Συγνωμη, αλλα ειναι σουζα το μηχανακι?:rotflmao:

QSpec
23/11/2011, 14:44
Δεν μπορώ να πω με σιγουριά :p


240497

Stabak
23/11/2011, 14:51
ε νταξ, την κυριακατικη την εχει πηδηξει... (οχι real kai θεμα, τις απλες) :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Vourkoufales
23/11/2011, 15:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από Stabak
ε νταξ, την κυριακατικη την εχει πηδηξει... (οχι real kai θεμα, τις απλες) :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Αυτό έλειπε ρε... αφού η Ε πάει για φούντο! #owned

ΟΚΤΑΝΙΟ
24/11/2011, 10:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
αφου ρε μπαρμπα-γιαννη η πιστα ειναι ευθεια,το μηχανακι σου να υποθεσω οτι εχει καποιο προβλημα και γερνει ετσι ε?

:lol: :lol: :lol: :lol:


Κι'ομως Γιωργο, αυτη η φωτο ειναι το ιδανικο παραδειγμα οτι ο JB βλεπει τη πιστα σα μια ευθεια.

Η αποσταση Κ6 - Κ7 ειναι τοσο μικρη που εμεις οι απλοι θνητοι πλαγιαζουμε αριστερα στην 6 και πριν προλαβουμε να το σκεφτουμε, γερνουμε δεξια για να στριψουμε στην 7


Ολα καλα και ολα ωραια θα μου πειτε τωρα
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
πως σκατα ομως ο JB στριβει αριστερα, ισιωνει το μηχανακι, σανιδωνει τερμα το γκαζι, ο εμπρος τροχος ειναι στον αερα, και τελος το κατεβαζει και ταυτοχρονα στριβει δεξια στην 7?

:confused: :confused: :confused: :confused:


Ρε δε θα κοψω απο τη μπεντε να βγω στη δΩδεκα? Νεο ρεκορ μπιστας κα καΜω :lol:

TROOPER
24/11/2011, 11:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από ΟΚΤΑΝΙΟ
Κι'ομως Γιωργο, αυτη η φωτο ειναι το ιδανικο παραδειγμα οτι ο JB βλεπει τη πιστα σα μια ευθεια.

Η αποσταση Κ6 - Κ7 ειναι τοσο μικρη που εμεις οι απλοι θνητοι πλαγιαζουμε αριστερα στην 6 και πριν προλαβουμε να το σκεφτουμε, γερνουμε δεξια για να στριψουμε στην 7

............

αντε μωρε με τον κουλο...!

:lol: :lol: :lol: :lol:

Stabak
24/11/2011, 13:54
Απόρω εσεις οι αργόπουλοι που γυρνατε ξερω γω στο 35 πως δεν την βλεπετε ευθεια; Δηλαδη τι, στρίβετε κιολας;

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

spyro
24/11/2011, 14:38
είπαμε ρε κουφάλες ζήλεψα λέμε :cry:


και τη περασμένη Κυριακή δεν άντεξα

:p


240533

Stabak
24/11/2011, 14:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από spyro

και τη περασμένη Κυριακή δεν άντεξα
:p

την πεταξες την κοτσαδουρα σου :lol: :lol: :lol:, ο πρασινος δεν εισαι;:bawl:

sniper
24/11/2011, 14:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από spyro
είπαμε ρε κουφάλες ζήλεψα λέμε :cry:


και τη περασμένη Κυριακή δεν άντεξα

:p

:beer:

sniper
24/11/2011, 14:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από Stabak
Απόρω εσεις οι αργόπουλοι που γυρνατε ξερω γω στο 35 πως δεν την βλεπετε ευθεια; Δηλαδη τι, στρίβετε κιολας;

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


:bawl:

spyro
24/11/2011, 14:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από Stabak
την πεταξες την κοτσαδουρα σου :lol: :lol: :lol:, ο πρασινος δεν εισαι;:bawl:



:lol:

ο φωτογράφος

cosgili
24/11/2011, 15:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από spyro
είπαμε ρε κουφάλες ζήλεψα λέμε :cry:


και τη περασμένη Κυριακή δεν άντεξα

:p Μαζι σου και εγω


240534

sniper
24/11/2011, 15:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από spyro
είπαμε ρε κουφάλες ζήλεψα λέμε :cry:


και τη περασμένη Κυριακή δεν άντεξα

:p

Βρέθηκε τρόπος να πάνε τα Καβασάκια γρήγορα στην πίστα..

Σ' ευχαριστούμε (άλλη μία φορά) ΚΤΜ..

:smokin:

spyro
24/11/2011, 15:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Βρέθηκε τρόπος να πάνε τα Καβασάκια γρήγορα στην πίστα..

Σ' ευχαριστούμε (άλλη μία φορά) ΚΤΜ..

:smokin:


/Spam on (3ο και τέλος – σεβασμός στο thread των παιδιών):







........... ελα παλληκάρι να μη σε πληγώσω τωρα με μια αντίστοιχη φώτο με ένα cbr rr λέμε

:smokin: :a9:




/Spam off

ninja9r
24/11/2011, 17:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από ΟΚΤΑΝΙΟ

.
.
πως σκατα ομως ο JB στριβει αριστερα, ισιωνει το μηχανακι, σανιδωνει τερμα το γκαζι, ο εμπρος τροχος ειναι στον αερα, και τελος το κατεβαζει και ταυτοχρονα στριβει δεξια στην 7?

:confused: :confused: :confused: :confused:



Αν είχες έρθει στην περπατητή βόλτα, θα είχες καταλάβει ότι ο JB ΔΕΝ στρίβει την Κ7. Από την έξοδο της Κ6, με τον τρόπο που περιγράφεις, βρίσκεται στην είσοδο της Κ8.

QSpec
25/11/2011, 01:23
Κοίταζα πάλι τις φωτογραφίες για να βρω μερικές του Άσου οπότε είπα να ποστάρω 2-3 ακόμα.

Μία του Άσου...


240571

QSpec
25/11/2011, 01:25
Μια της εκκίνησης του κόκκινου racebike με τον Άσο να σουζάρει.


240572

QSpec
25/11/2011, 01:26
Και μία που απλά μου άρεσε...

ΥΓ: Άσε, τις υπόλοιπες που σε έχω θα τις ετοιμάσω και θα στις στείλω στο mail σου μέσα στο ΣΚ.


240573

Nabu
26/11/2011, 15:55
Καλησπέρα σε όλους τους απανταχού μηχανόβιους φίλους!

Λίγα πράγματα πριν μπω στο ζουμί, έτσι για να σπάσει ο πάγος…

Ονομάζομαι Κωνσταντίνος, ηλικίας 27, originally απο Αθήνα και παρότι λατρεύω την ταχύτητα και κατά συνέπεια τις μηχανές, ευτυχώς/δυστυχώς τα πράγματα στην ζωή μου έχουν έρθει έτσι ώστε να παρακολουθώ μόνο και όχι να καβαλάω.

That being said…

2 ΣΚ νωρίτερα ο παιδικός μου φίλος και μέλος σας Qspec μου είπε για το TD που θα διοργάνωνε το trackbike.gr και επι τι ευκαιρίας μου έκανε μια βίζιτα στην πόλη των Σερρών.
Βράδυ Σαββάτου λοιπόν γνώρισα 4 ακόμα εξαιρετικά παιδιά που ακούν στα ψευδώνυμα Μητσος 1, Harris_X, Road Spirit, Trooper και μετά από τα κρασιά μας και τις ιστορίες με τους δράκους μας, ανανεώσαμε το ραντεβού μας για την Κυριακή το πρωί.

Επειδή ασχολούμαι ερασιτεχνικά με το μοντάζ, και μιας που το αμάξι μου δεν έτρεχε στην πίστα εκείνη την μέρα, ήταν ευκαιρία η Gopro να πάρει μπρος και να τραβήξει μερικά πλάνα που ομολογουμένως δεν είχα ξανατραβήξει!

Παραθέτω το βίντεο και ελπίζω να το απολαύσετε όσο απήλαυσα εγώ την δημιουργία του…

http://youtu.be/UhazmvM8y-8

Περιτό να πω ότι αγόρασα Roll Bar Mount για ακόμα περισσότερες γωνίες λήψης αν το πλαίσιο, τα ψαλίδια, τα μανιτάρια η δεν ξέρω εγώ τι άλλο, το επιτρέπουν.

Όλες οι στατικές φωτό είναι δουλειά του Qspec και απο ότι είδα απο το τόπικ αυτό έχουμε και σε αρκετές τα ίδια γούστα ;)

Να είστε όλοι καλά, πάντα όρθιοι και τυχεροί στην ζωή σας!
Κωνσταντίνος.

cosgili
26/11/2011, 16:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από Nabu
Καλησπέρα σε όλους τους απανταχού μηχανόβιους φίλους!

Λίγα πράγματα πριν μπω στο ζουμί, έτσι για να σπάσει ο πάγος…

Ονομάζομαι Κωνσταντίνος, ηλικίας 27, originally απο Αθήνα και παρότι λατρεύω την ταχύτητα και κατά συνέπεια τις μηχανές, ευτυχώς/δυστυχώς τα πράγματα στην ζωή μου έχουν έρθει έτσι ώστε να παρακολουθώ μόνο και όχι να καβαλάω.

That being said…

2 ΣΚ νωρίτερα ο παιδικός μου φίλος και μέλος σας Qspec μου είπε για το TD που θα διοργάνωνε το trackbike.gr και επι τι ευκαιρίας μου έκανε μια βίζιτα στην πόλη των Σερρών.
Βράδυ Σαββάτου λοιπόν γνώρισα 4 ακόμα εξαιρετικά παιδιά που ακούν στα ψευδώνυμα Μητσος 1, Harris_X, Road Spirit, Trooper και μετά από τα κρασιά μας και τις ιστορίες με τους δράκους μας, ανανεώσαμε το ραντεβού μας για την Κυριακή το πρωί.

Επειδή ασχολούμαι ερασιτεχνικά με το μοντάζ, και μιας που το αμάξι μου δεν έτρεχε στην πίστα εκείνη την μέρα, ήταν ευκαιρία η Gopro να πάρει μπρος και να τραβήξει μερικά πλάνα που ομολογουμένως δεν είχα ξανατραβήξει!

Παραθέτω το βίντεο και ελπίζω να το απολαύσετε όσο απήλαυσα εγώ την δημιουργία του…

http://youtu.be/UhazmvM8y-8

Περιτό να πω ότι αγόρασα Roll Bar Mount για ακόμα περισσότερες γωνίες λήψης αν το πλαίσιο, τα ψαλίδια, τα μανιτάρια η δεν ξέρω εγώ τι άλλο, το επιτρέπουν.

Όλες οι στατικές φωτό είναι δουλειά του Qspec και απο ότι είδα απο το τόπικ αυτό έχουμε και σε αρκετές τα ίδια γούστα ;)

Να είστε όλοι καλά, πάντα όρθιοι και τυχεροί στην ζωή σας!
Κωνσταντίνος. :beer: :beer: :beer:

asos
26/11/2011, 16:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από Nabu
http://youtu.be/UhazmvM8y-8[/url]



καλως ηρθες κ πραγματικα εκανες ενα απιστευτο βιντεο

δεν εχω λογια να περιγραψω την δουλεια σου,απλα :a19: :a18:

chr1s_86
26/11/2011, 16:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από Nabu


http://youtu.be/UhazmvM8y-8



:beer: :beer: :beer: :beer: :sun:

TROOPER
26/11/2011, 17:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από Nabu
Καλησπέρα σε όλους τους απανταχού μηχανόβιους φίλους!

Λίγα πράγματα πριν μπω στο ζουμί, έτσι για να σπάσει ο πάγος…

Ονομάζομαι Κωνσταντίνος, ηλικίας 27, originally απο Αθήνα και παρότι λατρεύω την ταχύτητα και κατά συνέπεια τις μηχανές, ευτυχώς/δυστυχώς τα πράγματα στην ζωή μου έχουν έρθει έτσι ώστε να παρακολουθώ μόνο και όχι να καβαλάω.

That being said…

2 ΣΚ νωρίτερα ο παιδικός μου φίλος και μέλος σας Qspec μου είπε για το TD που θα διοργάνωνε το trackbike.gr και επι τι ευκαιρίας μου έκανε μια βίζιτα στην πόλη των Σερρών.
Βράδυ Σαββάτου λοιπόν γνώρισα 4 ακόμα εξαιρετικά παιδιά που ακούν στα ψευδώνυμα Μητσος 1, Harris_X, Road Spirit, Trooper και μετά από τα κρασιά μας και τις ιστορίες με τους δράκους μας, ανανεώσαμε το ραντεβού μας για την Κυριακή το πρωί.

Επειδή ασχολούμαι ερασιτεχνικά με το μοντάζ, και μιας που το αμάξι μου δεν έτρεχε στην πίστα εκείνη την μέρα, ήταν ευκαιρία η Gopro να πάρει μπρος και να τραβήξει μερικά πλάνα που ομολογουμένως δεν είχα ξανατραβήξει!

Παραθέτω το βίντεο και ελπίζω να το απολαύσετε όσο απήλαυσα εγώ την δημιουργία του…

http://youtu.be/UhazmvM8y-8

Περιτό να πω ότι αγόρασα Roll Bar Mount για ακόμα περισσότερες γωνίες λήψης αν το πλαίσιο, τα ψαλίδια, τα μανιτάρια η δεν ξέρω εγώ τι άλλο, το επιτρέπουν.

Όλες οι στατικές φωτό είναι δουλειά του Qspec και απο ότι είδα απο το τόπικ αυτό έχουμε και σε αρκετές τα ίδια γούστα ;)

Να είστε όλοι καλά, πάντα όρθιοι και τυχεροί στην ζωή σας!
Κωνσταντίνος.

κωστη...τι να πουμε....

απλα σε ευχαριστουμε τοσο για την παρεα οσο και για την fφοβερη ''δουλεια'' που εκανες μαζι με το αλλο το χαμενο κορμι!!!

θα χαρουμε να περιφερεσαι τοσο εδω μεσα οσο και εξω απο εδω και να εισαι παντα καλα με τα μυαλα στα καγκελα!!!

:beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

harris_x
26/11/2011, 19:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από Nabu
Καλησπέρα σε όλους τους απανταχού μηχανόβιους φίλους!

Λίγα πράγματα πριν μπω στο ζουμί, έτσι για να σπάσει ο πάγος…

Ονομάζομαι Κωνσταντίνος, ηλικίας 27, originally απο Αθήνα και παρότι λατρεύω την ταχύτητα και κατά συνέπεια τις μηχανές, ευτυχώς/δυστυχώς τα πράγματα στην ζωή μου έχουν έρθει έτσι ώστε να παρακολουθώ μόνο και όχι να καβαλάω.

That being said…

2 ΣΚ νωρίτερα ο παιδικός μου φίλος και μέλος σας Qspec μου είπε για το TD που θα διοργάνωνε το trackbike.gr και επι τι ευκαιρίας μου έκανε μια βίζιτα στην πόλη των Σερρών.
Βράδυ Σαββάτου λοιπόν γνώρισα 4 ακόμα εξαιρετικά παιδιά που ακούν στα ψευδώνυμα Μητσος 1, Harris_X, Road Spirit, Trooper και μετά από τα κρασιά μας και τις ιστορίες με τους δράκους μας, ανανεώσαμε το ραντεβού μας για την Κυριακή το πρωί.

Επειδή ασχολούμαι ερασιτεχνικά με το μοντάζ, και μιας που το αμάξι μου δεν έτρεχε στην πίστα εκείνη την μέρα, ήταν ευκαιρία η Gopro να πάρει μπρος και να τραβήξει μερικά πλάνα που ομολογουμένως δεν είχα ξανατραβήξει!

Παραθέτω το βίντεο και ελπίζω να το απολαύσετε όσο απήλαυσα εγώ την δημιουργία του…

http://youtu.be/UhazmvM8y-8

Περιτό να πω ότι αγόρασα Roll Bar Mount για ακόμα περισσότερες γωνίες λήψης αν το πλαίσιο, τα ψαλίδια, τα μανιτάρια η δεν ξέρω εγώ τι άλλο, το επιτρέπουν.

Όλες οι στατικές φωτό είναι δουλειά του Qspec και απο ότι είδα απο το τόπικ αυτό έχουμε και σε αρκετές τα ίδια γούστα ;)

Να είστε όλοι καλά, πάντα όρθιοι και τυχεροί στην ζωή σας!
Κωνσταντίνος.
Γεια σου ρε Κωνσταντίνε! :beer: :beer:

Ευχαριστούμε ρε φίλε για όλα!
Χάρηκα πολύ που σε γνώρισα.

Θα τα πούμε σύντομα!
:beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer:


Παραλίγο να το ξεχάσω, το βίντεο γ@μ@ει!!! :beer: :beer: :beer: :beer: :beer:
:wave2:

lari
26/11/2011, 22:10
γαματο το βιντεακι φιλε~!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

H.A.Balafoutre
26/11/2011, 23:26
Τι να λέμε...:beer: :beer: :beer:

golis
27/11/2011, 00:37
Συγχαρητήρια για το βιντ !

Μήτσος1
27/11/2011, 23:27
Κώστη δεν έχω λόγια ρε φίλε... (Κάτσε να πιάσω ένα χαρτομάντιλο να σκουπιστώ, γιατί με πήραν τα υγρά....)

Φοβερή δουλειά αγόραρε. Το βιντεάκι τα σπάει. Αρχίζω να σκέφτομαι αν είχαμε διπλοκάμερο τι παπάδες θα έκανες... Γαμείς και δέρνεις man.

Respect !!!!!!!

McGyver
28/11/2011, 06:58
Nice vid!

Άντε και την επόμενη φορά με δύο GoPro σε 3D...

:beer: :beer: :beer: :beer:

DimChios
28/11/2011, 08:39
welcome φιλος!

:beer: :beer: :beer:

road spirit
28/11/2011, 10:11
Γειά σου ρε Κωνσταντίνε ! :beer:

ninja9r
28/11/2011, 14:06
Στο group Trackbike.gr στο Facebook μπορείτε να πάρετε μία μικρή γεύση από τις φωτογραφίες του Σάββα Κουρίδη σε χαμηλή ανάλυση:

2011 Trackbike Autumn Weekend (http://www.facebook.com/media/set/?set=oa.10150383588457605&type=1)

TROOPER
28/11/2011, 14:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από ninja9r
Στο group Trackbike.gr στο Facebook μπορείτε να πάρετε μία μικρή γεύση από τις φωτογραφίες του Σάββα Κουρίδη σε χαμηλή ανάλυση:

2011 Trackbike Autumn Weekend (http://www.facebook.com/media/set/?set=oa.10150383588457605&type=1)

:a013:

Volo
28/11/2011, 15:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από Μήτσος1
Τέλος να πω ένα μεγάλο ευχαριστώ στους:

Volo: Αγόραρε νομίζω περάσαμε γαμώ. Εύχομαι στο ανοιξιάτικο να πάμε μαζί στο κόκκινο γκρούπ. Πάντα τέτοια και να περνάμε καλά.

Πάντα τέτοια παίδες. CU soon.

Έλα ρε Μήτσο την τρέλα μου μέσα :beer: Στο ανοιξιάτικο ναμαστε καλά και σε όποιο group θες φίλε.
Πρέπει όμως και να σε φτάσω :rotflmao:

Sorry που τελικά δεν ανέβασα το video που είχα πεί αλλά δεν έβγαλα άκρη με τη σύνδεση
που έχω στο σπίτι :( Με δικαίωσαν τα άλλα παιδιά όμως I-DENNIS1000-I, Assos, Nabu (καταπληκτικό video)
Ευχαριστώ όσους ασχολήθηκαν με video και photos είναι πραγματικά πολύ καλό.

Μήτσος1
28/11/2011, 21:34
Αγόραρε μαζί πάμε, μη τρελαίνεσαι. Να δείς που στο επόμενο, άμα βρούμε κάποιον να μας "τραβήξει" θα σπάσουμε και το 1' 30" τη τρέλλα μου μέσα, και τότε θα δείς... θα γίνει ο καραχαμός !!!!!!!!

Άμα ανέβουμε και 1-2 φορές επάνω ως τότε θα δείς......

Volo
29/11/2011, 14:20
Να μας τραβήξει ναι, αλλά μετά όταν θα μας αφήσει τι θα πάθουμε σκέφτομαι :rotflmao:
Όταν θα φτιάξει ο καιρός πάμε και Μέγαρα μέχρι το επόμενο :beer:

alexxxcbr
29/11/2011, 14:56
Μπραβο βρε παλικαρια.Μια χαρα βλεπω περασατε.
Αντε την ανοιξη θα ερθω και εγω να τα δω απο κοντα.Οταν θα παιξει το επομενο ενημερωστε.







:beer: :beer: :beer: :beer:

Μήτσος1
30/11/2011, 12:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από Volo
Να μας τραβήξει ναι, αλλά μετά όταν θα μας αφήσει τι θα πάθουμε σκέφτομαι :rotflmao:
Όταν θα φτιάξει ο καιρός πάμε και Μέγαρα μέχρι το επόμενο :beer:

Θα μας πάρει, και... θα μας σηκώσει φίλε, έτσι για να γουστάρουμε !!!!

TROOPER
30/11/2011, 13:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από Μήτσος1
Θα μας πάρει, και... θα μας σηκώσει φίλε, έτσι για να γουστάρουμε !!!!

ενημερωστε να μη βγουμε απο το σπιτι ρε κατρινες!!!

:lol: :lol: :lol:

Μήτσος1
30/11/2011, 14:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
ενημερωστε να μη βγουμε απο το σπιτι ρε κατρινες!!!

:lol: :lol: :lol:

Θα σε πάρουμε κι'εσένα μαζί ρε. Η όλοι μαζί κάτω από το 1' 30", ή θάνατος !!!!!!!!!!

Η ταν ή τα πετάν !!!!!!!!

TROOPER
30/11/2011, 14:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από Μήτσος1
Θα σε πάρουμε κι'εσένα μαζί ρε. Η όλοι μαζί κάτω από το 1' 30", ή θάνατος !!!!!!!!!!

Η ταν ή τα πετάν !!!!!!!!

διακρινω τα φτερα στο κεφαλι!!!!:lol: :lol: :lol:

Volo
30/11/2011, 15:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
διακρινω τα φτερα στο κεφαλι!!!!:lol: :lol: :lol:

:rotflmao: :rotflmao: Θα βάλω τη διαστημική στολή του Χόρχε να είμαι έτοιμος...

Μήτσος1
30/11/2011, 19:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
διακρινω τα φτερα στο κεφαλι!!!!:lol: :lol: :lol:

Το ματάκι που γυαλίζει δεν το είδες ?????

TROOPER
01/12/2011, 08:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από Μήτσος1
Το ματάκι που γυαλίζει δεν το είδες ?????

περασες γρηγορα ρε φιλε :beer: :beer:

nick2ono
08/12/2011, 09:14
πολυ καλο το βιντεο!!! :a012:

nikos_abel
16/12/2011, 06:49
Αααααχχχχχ!

(εμότικον ζήλειας)...

harris_x
05/01/2012, 19:11
Volo, Trooper, chducos1, Μήτσος1, bros400pgm


243305

harris_x
05/01/2012, 19:13
Trooper, chducos1


243306

harris_x
05/01/2012, 19:29
Volo, Μήτσος1


243309

harris_x
05/01/2012, 19:30
Volo, Μήτσος1


243311

harris_x
05/01/2012, 19:31
chducos1 και στο βάθος TROOPER


243312

harris_x
05/01/2012, 19:33
TROOPER


243314

harris_x
05/01/2012, 19:34
Γενναίος :beer:


243315

harris_x
05/01/2012, 20:29
κάποιος κριτής :smokin:


243329

Μήτσος1
05/01/2012, 21:23
Τρελλό μωρό ο κριτής.... γουστάρω τρελλά !!!!!!