PDA

View Full Version : ΘΩΡΙΒΟΣ ΚΕΦΑΛΗΣ



CBR900RR 98-99
28/09/2011, 12:03
ΚΑΛHΣΠΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ ΕΧΩ ΕΝΑ CBR 900 98-99 KAI ΕΧΩ ΤΟ ΕΞΗΣ ΠΡΟΒΛΙΜΑ ΟΤΑΝ ΔΟΥΛΕΥΩ ΤΗΝ ΜΗΧΑΝΗ ΜΕΧΡΗ 7 8 ΧΙΛΙΑΔΕΣ ΣΤΡΟΦΕΣ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΔΕΝ ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ ΤΠΤ ΑΝ ΑΡΧΙΣΩ ΚΑΙ ΤΟ ΠΙΕΖΩ ΣΤΟΝ ΚΟΦΤΗ ΚΟΝΤΑ,ΟΤΑΝ ΣΤΑΜΑΤΑΩ ΚΑΙ ΔΟΥΛΕΥΗ ΡΕΛΑΝΤΙ ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ ΕΝΑΣ ΗΧΟΣ ΣΑΝ ΤΣΙΚ ΤΣΙΚ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΕΝΤΟΝΟΣ,ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΗΧΩ ΔΕΝ ΝΟΙΟΘΩ ΚΑΤΙ ΠΕΡΙΕΡΓΟ ΣΤΙΝ ΔΙΝΑΜΗ ΤΗΣ ΜΗΧΑΝΗΣ ΜΟΥ!ΚΑΙ ΤΟ ΠΕΡΙΕΡΓΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΑΝ ΣΙΝΕΧΙΣΩ ΚΑΙ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΥΩ ΟΔΙΓΟΝΤΑΣ ΤΗΝ ΣΤΑΜΑΤΑ Η ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΜΙΩΝΕΤΑΙ ΑΙΣΘΙΤΑ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΤΕΛΕΥΤΕΟ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΗΧΟ ΤΟΝ ΚΑΝΕΙ ΕΝΤΟΝΑ ΚΥΡΙΟΣ ΟΤΑΝ ΦΑΙ ΤΟ ΠΡΟΤΟ ΣΚΙΣΙΜΟ ΤΙΣ ΗΜΕΡΑΣ!ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΑΥΤΕΣ Η ΜΗΧΑΝΕΣ ΕΙΧΑΝ ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΤΕΝΤΟΤΙΡΑ ΤΗΣ ΚΑΔΕΝΑΣ ΑΛΛΑ ΟΠΩΣ ΚΑΘΟΜΑΙ ΣΤΗΝ ΜΗΧΑΝΗ ΠΑΝΟ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΕΞΙΑ ΠΛΕΥΡΑ ΤΗΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ Ο ΤΕΝΤΟΤΗΡΑΣ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΙΣΤΕΡΗ!

borbos
28/09/2011, 13:25
μηπως ειναι τα μπεκ σου?

LKOSTAS
28/09/2011, 13:44
Εμένα φίλε μου λέει ότι στεγνώνει από λάδι!!!!!! Όταν το σκίζεις όπως είπες ειδικά την πρώτη φορά προφανώς δεν ανεβάζει η τρόμπα τη σωστή ποσότητα λαδιού και γι αυτό όταν το δουλεύεις χαμηλά δεν σου ακούγεται. Με κάθε επιφύλαξη έλεγχος στην τρόμπα λαδιού και στα σωληνάκια που περνάει το λάδι.

CBR900RR 98-99
28/09/2011, 23:05
ΦΙΛΕ BORBO H MHXANH ΕΧΕΙ ΚΑΡΜΠΙΡΑΤΕΡ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΣΥΝΧΡΟΝΙΣΜΕΝΑ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΡΙΘΜΙΣΜΕΝΑ!ΦΙΛΕ ΛΚΩΣΤΑ ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΠΙΕΣΗ ΛΟΓΙΚΑ ΔΕΝ ΘΑ ΑΝΑΒΕ ΤΟ ΛΑΜΠΑΚΙ ΛΑΔΙΟΥ,ΕΧΩ ΤΗΝ ΕΝΤΙΠΩΣΗ ΟΤΙ ΤΟ ΛΑΜΠΑΚΙ ΑΝΑΒΗ ΟΤΑΝ ΕΧΕΙΣ ΞΕΜΕΙΝΕΙ ΑΠΟ ΛΑΔΙΑ ΚΑΙ Ι ΤΡΟΜΠΑ ΛΑΔΙΟΥ ΔΕΝ ΑΝΕΒΑΖΕΙ ΣΩΣΤΑ ΛΑΔΙ Η ΑΝ ΕΧΕΙ ΓΕΝΙΚΟΤΕΡΑ ΠΡΟΒΛΙΜΑ!ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΑΝΑΒΕΙ ΤΟ ΛΑΜΠΑΚΙ ΠΑΝΤΟΣ!ΘΑ ΤΟ ΚΟΙΤΑΞΩ ΟΜΟΣ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΠΕΣ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ 13 ΧΡΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΗ!

idomeneas
29/09/2011, 02:45
κλασικός ήχος χόντα λόγω ανοχής μετάλλων μεταξύ κεφαλής και κυλίνδρων...
άμα το μαρσάρεις λίγο σταματάει ή ηρεμεί, ανάλογα τα κέφια...

CBR900RR 98-99
29/09/2011, 11:03
ΦΙΛΕ IDOMENEA ΚΑΠΩΣ ΕΤΣΙ ΣΤΑΜΑΤΑΕΙ Ι ΗΡΕΜΗ Ο ΗΧΟΣ ΑΥΤΟΣ!ΑΝ ΤΟ ΔΟΥΛΕΨΩ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΦΑΝΑΡΙ Ι ΣΤΑΜΑΤΑΕΙ ΤΕΛΕΙΟΣ Ι ΕΛΑΧΙΣΤΟΠΙΟΙΤΑΙ ΠΟΛΥ!ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΕΞΙΓΙΣΕΙΣ ΛΙΓΟ ΚΑΛΙΤΕΡΑ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΑΥΤΟ?

fantacid
29/09/2011, 12:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από idomeneas
κλασικός ήχος χόντα λόγω ανοχής μετάλλων μεταξύ κεφαλής και κυλίνδρων...
άμα το μαρσάρεις λίγο σταματάει ή ηρεμεί, ανάλογα τα κέφια...

δλδ....βρισκει το πιστονι?

:hypnotize