PDA

View Full Version : Γιατι ρε παιδια??



GIXXERAKIAS
29/09/2011, 08:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από McGyver
Όπως (ελπίζω όλοι/ες να) καταλαβαίνετε το νόημα του thread έχει χαθεί εδώ και καιρό...

Κλειδώνει και Vol. VII δεν παίζει.




Και όμως Θωμά δεν έχει χαθεί το thread,καποιοι απο εμάς ακόμα ποστάρουν στο σε είδα χωρίς να σπαμμάρουν (έστω ασύστολα :blush: ).:winka:

Σε είδα φίλε έχθες στα Seven επι της Δεκελειας στην Νέα Χαλκηδόνα με την body armour της Dainese και τις acerbis επιγονατίδες και σε χάρηκα.Καλους δρόμους να έχεις!:beer: :wave2:

sfigas
29/09/2011, 08:37
Ειναι αμαρτία να μας πιέζουν απο παντου, και ενα φορουμ που προσφέρει ελευθερια εκφρασης και σκεψης να πηγαινει συμφωνα με το γραμμα του νομου. Προσωπικα εγω διασκεδάζω οταν διαβαζω το σε ειδα, και πολλες φορες αν δεν εχω τι να κανω διαβαζω και τα πρωτα ποστ. Ειναι ενας τροπος να περιγραψει ο καθενας εδω μεσα την καθημερινοτητα του, να πει ειδα αυτο. Δεν νομιζω οτι ειναι κακο να ξεφευγουμε λιγο στην ζωη μας, ποσο μαλλον σε ενα φορουμ που σε γεμιζει ονειρα και χαρα. Ετσι λοιπον λεω και εγω γιατι ρε παιδια????????????????:confused: :confused: :confused: :confused:

McGyver
29/09/2011, 08:49
Γιατί είναι εξαιρετικά δύσκολο για ένα συντονιστή να διαχωρίζει το spam (sic) σε τεράστια threads.
Το έχουμε ξαναπεί...
Δεν έγινε σεβαστό...

sniper
29/09/2011, 09:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από sfigas
... Ετσι λοιπον λεω και εγω γιατι ρε παιδια????????????????:confused: :confused: :confused: :confused:


Γιατί όταν χάνεται το νόημα του θρεντ και πιάνετε το τσιτ τσατ το ακυρώνετε από μόνοι σας.

giuzer
29/09/2011, 09:28
Πάντως το "σε είδα" ήταν το αγαπημένο μου θρέντ ...

... αν και και δεν με είδα ποτέ να με βλέπουν ... :(

panagath
29/09/2011, 09:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από giuzer
Πάντως το "σε είδα" ήταν το αγαπημένο μου θρέντ ...

... αν και και δεν με είδα ποτέ να με βλέπουν ... :(

+1. Και το δικό μου επίσης.

zephyr1
29/09/2011, 09:43
Το thread συνεχιζετε εδω. (http://www.se-eida.com/) :winka:

sapila racing
29/09/2011, 09:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από zephyr1
Το thread συνεχιζετε εδω. (http://www.se-eida.com/) :winka:

Είσαι αγόρι 18-19 μελαχρινός πέρασες έξω από το κατάστημά μου περιοχή Πάρκο Κρήτης στη Θεσσαλονίκη μέσα Ιουλίου.Καθόμουν στο γραφείο μου και είχα κόσμο και με κοίταξες καθώς έστριβες στη γω νία.Είσαι πολύ κούκλος, μακάρι να το δεις και να απαντήσεις.Είμαι 41 άνδρας...

:lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao:

DimChios
29/09/2011, 09:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από sapila racing
Είσαι αγόρι 18-19 μελαχρινός πέρασες έξω από το κατάστημά μου περιοχή Πάρκο Κρήτης στη Θεσσαλονίκη μέσα Ιουλίου.Καθόμουν στο γραφείο μου και είχα κόσμο και με κοίταξες καθώς έστριβες στη γω νία.Είσαι πολύ κούκλος, μακάρι να το δεις και να απαντήσεις.Είμαι 41 άνδρας...

:lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao:


σε ειδα Αρη να εισαι πανω απο 18-19 και να μην εχεις καμμια τυχη!

:bawl: :bawl: :bawl: :bawl:

PortisHead
29/09/2011, 10:00
Μα ενα thread με τιτλο "Σε ειδα..." και να μην εχει σχόλια απο κατω ειναι ουτοπικο.


Αναποφευκτα θα υπαρχουν σχολιασμοι σε καποιο γεγονος που αναφερει καποιος.
Απλα αν αρχιζε και γινοταν συζητηση , καποιος mod θα μπορουσε να ανοιγει καινουργιο thread με αυτο (οπως εγινε πολλες φορες στο παρελθον).

Ολα αυτα , χωρις να ξερω ποσο χρονο και κοπο απαιτει απο τον mod να γινεται αυτο καθε 3 και λιγο.

panagath
29/09/2011, 10:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από zephyr1
Το thread συνεχιζετε εδω. (http://www.se-eida.com/) :winka:

Πολύ ροζ ρε πστ μου...Θα γίνουμε ρόμπα αν μας δει κανείς εκεί μέσα :P:P

Takata Dome
29/09/2011, 10:19
Κακως εκλεισε το thread.Προτεινω στη διαχειριση να το ξανασκεφτει καλα

VANDA
29/09/2011, 10:27
To VII άνοιξε και σας περιμένει. Αν μου ξανασυγχίσετε τον McGyver, μαύρο φίδι που σας έφαγε. :D :wave2:

the who
29/09/2011, 10:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από sapila racing
Είσαι αγόρι 18-19 μελαχρινός πέρασες έξω από το κατάστημά μου περιοχή Πάρκο Κρήτης στη Θεσσαλονίκη μέσα Ιουλίου.Καθόμουν στο γραφείο μου και είχα κόσμο και με κοίταξες καθώς έστριβες στη γω νία.Είσαι πολύ κούκλος, μακάρι να το δεις και να απαντήσεις.Είμαι 41 άνδρας...

:lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao:

Εχεις πμ.:rotflmao: :rotflmao: :bawl: :bawl: :bawl: :rotflmao: :rotflmao:

DimChios
29/09/2011, 10:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από VANDA
To VII άνοιξε και σας περιμένει. Αν μου ξανασυγχίσετε τον McGyver, μαύρο φίδι που σας έφαγε. :D :wave2:


αχουυυυυυ...

:lol: :bawl:

panagath
29/09/2011, 10:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από VANDA
To VII άνοιξε και σας περιμένει. Αν μου ξανασυγχίσετε τον McGyver, μαύρο φίδι που σας έφαγε. :D :wave2:

Το άνοιξα και εγώ νωρίτερα και έκλεισε πριν προλάβω να διαβάσω αυτό που έγραψα :P:P

STOYBI
29/09/2011, 10:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από sapila racing
Είσαι αγόρι 18-19 μελαχρινός πέρασες έξω από το κατάστημά μου περιοχή Πάρκο Κρήτης στη Θεσσαλονίκη μέσα Ιουλίου.Καθόμουν στο γραφείο μου και είχα κόσμο και με κοίταξες καθώς έστριβες στη γω νία.Είσαι πολύ κούκλος, μακάρι να το δεις και να απαντήσεις.Είμαι 41 άνδρας...

:lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao:


Αν ηταν με MAICO..... ειναι μεταφιεσμενος και το παιζει τζοβενο...

Προσοχη.... ! :winka:

giuzer
29/09/2011, 11:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από VANDA
To VII άνοιξε και σας περιμένει. Αν μου ξανασυγχίσετε τον McGyver, μαύρο φίδι που σας έφαγε. :D :wave2:


:beer: :beer: :beer:

sniper
29/09/2011, 11:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από VANDA
To VII άνοιξε και σας περιμένει. Αν μου ξανασυγχίσετε τον McGyver, μαύρο φίδι που σας έφαγε. :D :wave2:

Από το "Σε είδα" στο "Μίλα μου βρώμικα".. :bawl: :lol:

:alien:

Ζεύκας
29/09/2011, 11:51
Όποιος moderator δεν μπορεί ας παραιτηθεί.

δεν είναι κακό, θα συνεχίσουμε να τον αγαπάμε :lol:

sniper
29/09/2011, 11:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από Ζεύκας
Όποιος moderator δεν μπορεί ας παραιτηθεί.

δεν είναι κακό, θα συνεχίσουμε να τον αγαπάμε :lol:

Κι όποιος δεν έχει τι να πει, δεν είναι ανάγκη να βήχει..

Κι εμείς σας αγαπάμε. :alien:

DimChios
29/09/2011, 12:03
η λυση

http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=122281

:smokin:

DimChios
29/09/2011, 12:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Κι όποιος δεν έχει τι να πει, δεν είναι ανάγκη να βήχει..

Κι εμείς σας αγαπάμε. :alien:


βηχω ξεροβηχω...

:rotflmao: :rotflmao:

the who
29/09/2011, 13:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
βηχω ξεροβηχω...

:rotflmao: :rotflmao:

Μην αναπνεεις το τονερ.:a029:

TROOPER
29/09/2011, 13:26
ανοιξαν οι λοκαλ μοντς νεο.

τελος.

:wave2: