PDA

View Full Version : 09/10 ΚΑΦΕ ΣΤΑ ΛΟΥΤΡΑ ΕΛΕΝΗΣ κ ΦΑΓΗΤΟ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ ΚΑΡΑΤΖΑ



GATOYLHS
29/09/2011, 09:26
Λοιπον ηρθε η μερα να παμε μια μονοημερη εκδρομη προς τα Λουτρα της Ελενης για καφεδακι και στη συνεχεια να παμε για μια απολαυστικη ΚΑΤΕΔΑΦΙΣΗ στην ταβερνα του Γιωργου στο χωριο Καρατζα 150 χλμ απο Αθηνα περιπου, η ημερομηνια δεν ειναι καθολου τυχαια και εξηγουμε είναι μια προσφορά του κύριου Γιώργου Bαζει μια η και δυο προβατινες ΔΩΡΟ ναι καλα διαβασατε ΔΩΡΟ για να διαφημηση το μαγαζι του ψημένο στο παραδοσιακό φούρνο.
Η δική μας επιβάρυνση θα είναι ότι άλλο εκτός του κρέατος και των αναψυκτικων

Αυτό είναι μια προσφορά του κύριου Γιώργου προς πάσα αλήτη μαλλιά μηχανόβιο και οχι μονο
Το πρόγραμμα της ημέρας θα είναι το εξής….

9.00 πμ αναχώρηση από διόδια Ελευσίνας…
10.00 πμ καφεδάκι στα Λουτρά Ωραίας Ελένης, καφετέρια Billy’s με άνετο
χώρο παρκινγκ και τραπεζάκια δίπλα στη θάλασσα
14.00 μμ μασαμπούκα στο χωριό Καρατζάς στην ταβέρνα του Μπατζάβαλη.


Υ.Γ Εχει αναρτηθη στο
Club transalp
moto trail
lemot
my bikes
scooterman.gr

http://mpatzavalis.blogspot.com/

kalgeorge
29/09/2011, 09:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από GATOYLHS
Λοιπον ηρθε η μερα να παμε μια μονοημερη εκδρομη προς τα Λουτρα της Ελενης για καφεδακι και στη συνεχεια να παμε για μια απολαυστικη ΚΑΤΕΔΑΦΙΣΗ στην ταβερνα του Γιωργου στο χωριο Καρατζα 150 χλμ απο Αθηνα περιπου, η ημερομηνια δεν ειναι καθολου τυχαια και εξηγουμε είναι μια προσφορά του κύριου Γιώργου Bαζει μια η και δυο προβατινες ΔΩΡΟ ναι καλα διαβασατε ΔΩΡΟ για να διαφημηση το μαγαζι του ψημένο στο παραδοσιακό φούρνο.
Η δική μας επιβάρυνση θα είναι ότι άλλο εκτός του κρέατος και των αναψυκτικων

Αυτό είναι μια προσφορά του κύριου Γιώργου προς πάσα αλήτη μαλλιά μηχανόβιο και οχι μονο
Το πρόγραμμα της ημέρας θα είναι το εξής….

9.00 πμ αναχώρηση από διόδια Ελευσίνας…
10.00 πμ καφεδάκι στα Λουτρά Ωραίας Ελένης, καφετέρια Billy’s με άνετο
χώρο παρκινγκ και τραπεζάκια δίπλα στη θάλασσα
14.00 μμ μασαμπούκα στο χωριό Καρατζάς στην ταβέρνα του Μπατζάβαλη.


Υ.Γ Εχει αναρτηθη στο
Club transalp
moto trail
lemot
my bikes
scooterman.gr

http://mpatzavalis.blogspot.com/


arxonta sorry kiolas.....alla etsi opws to exeis grapsei....pio poly gia diafimisi tis tavernas kai parotrunsi na fate ekei moiazei, para me volta
kala na perasete :beer: :beer: :beer: :wave2:

GATOYLHS
29/09/2011, 10:19
Φιλε μου εγω προσωπικα δεν εχω ποτε στην συγκεκριμενη ταβερνα αλλα απο πληροφοριες που πηρα απο γνωστες...το φαγητο ειναι πολυ ποιοτικο και σε μεγαλες ποσοτητες, ενω ο ταβερνιαρης ειναι πολυ γνωστος και δεν χρειαζεται διαφημιση.

Με την ιδια λογικη τοτε δεν θα επρεπε να γραφουμε τις καφετεριες που πηγαινουμε.

Εβαλα το σαιτ του μαγαζιου απλα για να παρουν πληροφοριες οσοι δεν γνωριζουν αλλα και να δουν στον χαρτη που πεφτει το χωριο.

Επισης το κειμενο δεν ειναι δικο μου, αλλα ανηκει στον οργανωτη της βολτας.Οσοι εχουν φαει στην ταβερνα ας πουνε την γνωμη τους.

kalgeorge
29/09/2011, 10:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από GATOYLHS
Φιλε μου εγω προσωπικα δεν εχω ποτε στην συγκεκριμενη ταβερνα αλλα απο πληροφοριες που πηρα απο γνωστες...το φαγητο ειναι πολυ ποιοτικο και σε μεγαλες ποσοτητες, ενω ο ταβερνιαρης ειναι πολυ γνωστος και δεν χρειαζεται διαφημιση.

Με την ιδια λογικη τοτε δεν θα επρεπε να γραφουμε τις καφετεριες που πηγαινουμε.

Εβαλα το σαιτ του μαγαζιου απλα για να παρουν πληροφοριες οσοι δεν γνωριζουν αλλα και να δουν στον χαρτη που πεφτει το χωριο.

Επισης το κειμενο δεν ειναι δικο μου, αλλα ανηκει στον οργανωτη της βολτας.Οσοι εχουν φαει στην ταβερνα ας πουνε την γνωμη τους.



αντε παλι...:p λοιπον.....δεν σε κατηγορησα για τιποτα...απλα σου λεω οτι οπως ειναι γραμμένο το ποστακι σου κάνει πιο πολύ σε διαφήμιση....εμενω προσωπικα μου θυμισε - χωρις πλακα -κατι διαφημισεις του Μάριου του Μπλακμαν:lol: :lol:

Επισης....δεν κανουμε διαγωνισμό καλου φαγητού εδω...οποτε το να βγεί καποιος - οπως λες - να πει την γνωμη του για την συγκεκριμένη ταβέρνα ή οποιαδήποτε ταβέρνα....δεν νομιζω οτι εχει νόημα....

απλα την γνωμη μου λεω....αν ενοχλήθηκες απλα αγνόησε τη :wave2:

schumifer
29/09/2011, 10:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από kalgeorge
arxonta sorry kiolas.....alla etsi opws to exeis grapsei....pio poly gia diafimisi tis tavernas kai parotrunsi na fate ekei moiazei, para me volta
kala na perasete :beer: :beer: :beer: :wave2:
Για τσάμπα φαγητό μιλάει το παλικάρι. Αν έχεις καλύτερη πρόταση πες την...

kalgeorge
29/09/2011, 11:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από schumifer
Για τσάμπα φαγητό μιλάει το παλικάρι. Αν έχεις καλύτερη πρόταση πες την...


νταξ.....αφηστε το.....δεν συννενοουμαστε και δεν εχει νοημα η συνεχεια του
:beer: :beer: :beer: :wave2: :wave2:

NIKOS600F3
02/10/2011, 14:30
καλησπερα,

τελικα παιζει αυτο η οχι?