PDA

View Full Version : Axio Swift



stako
31/08/2005, 11:04
Έχει δοκιμάσει κανείς αυτό το "σακίδιο"? Τι λέει στα πολλά (200+)? Παρουσιάζει και αυτή το φαινόμενο του "αλεξίπτωτου" (η "πάνινη" που έχω στα πολλά, αν και την σφίγγω όσο γίνεται πάνω μου, με τραβάει έντονα προς τα πίσω) ή είναι οκ?

http://www.coloriposto.gr/posto/gr/details.asp?ProductID=541

Thanks

m1ke
31/08/2005, 16:11
Τη χρησιμοποιώ εδώ και ένα μήνα για να μεταφέρω το Laptop και τα παρελκόμενά του.
Σε μεγάλες ταχύτητες έχει καλή αεροδυναμική και σχεδόν ξεχνάς την ύπαρξή της.
Ωστόσο σε δυνατά φρεναρίσματα με SS έχει τη τάση να γλυστράει στην πλάτη και να χτυπάει το πίσω μέρος του κράνους.

stako
01/09/2005, 09:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από m1ke
Τη χρησιμοποιώ εδώ και ένα μήνα για να μεταφέρω το Laptop και τα παρελκόμενά του.
Σε μεγάλες ταχύτητες έχει καλή αεροδυναμική και σχεδόν ξεχνάς την ύπαρξή της.
Ωστόσο σε δυνατά φρεναρίσματα με SS έχει τη τάση να γλυστράει στην πλάτη και να χτυπάει το πίσω μέρος του κράνους.

Δλδ αν κατάλαβα καλά δεν κάνει σαν αλεξίπτωτο τουλάχιστον....... Οκ, thanks, θα την δω από κοντά και ίσως την πάρω, είναι και ακριβούτσικη γμτ........

DrIoannis
01/09/2005, 09:13
Την εχω δει απο κοντα και ειναι ομορφη και φαινεται ποιοτικη.Μονο μειονεκτημα οτι δεν εχει πολυ χωρο.Εαν βεβαια εσενα σε ικανοποιει...

stako
01/09/2005, 09:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από DrIoannis
Την εχω δει απο κοντα και ειναι ομορφη και φαινεται ποιοτικη.Μονο μειονεκτημα οτι δεν εχει πολυ χωρο.Εαν βεβαια εσενα σε ικανοποιει...

Οκ, θα την δω σήμερα από κοντά :)

Βέβαια κοστίζει όσο και ένα XBox (το οποίο το παλιό του έβγαλα τα μάτια......:) ) αλλά οκ...... :)