PDA

View Full Version : Εξατμιση Sr 250 Πατρα



Drouk
03/10/2011, 23:51
Παιδες ξερετε κανενα μαγαζι στην πατρα για εξατμιση για το παραπανω μηχανακι??Για τελικο σκεφτομαι ισως και χειροποιητη αλλα δεν ξερω.....

sapila racing
05/10/2011, 10:14
Μεγειά το SR, αντε και με το 500 σύντομα να σε βαλουμε στο club!

Στην Πατρα δεν ξερω τιποτα, στην Αθήνα μπορείς να φτιάξεις σε διάφορα μαγαζιά.

Δεν ξερω τι ακριβως θέλεις βεβαια αλλά παρε μια ιδέα:

Original Look, καλή ποιότητα και νορμαλ τιμή
http://www.motorcycle-exhausts.co.uk/IXIL_Original_Style_SILENCER_ONLY_YAMAHA_SR_250_CLASSIC--product--1545.html


Για κακό look και αλλο ήχο κοίτα κι εδω
http://www.ebay.co.uk/itm/SHORT-UNIVERSAL-MEGAPHONE-SILENCER-1-3-4-1-3-8-/390347439533?pt=UK_Motorcycle_Parts&hash=item5ae2853dad


Κοίτα και τις αλλες εξατμίσεις που εχει!

:beer:

Drouk
05/10/2011, 10:28
Καταρχην ευχαριστω για την απαντηση σου.Αυτην την δευτερη ειχα δει κι εγω στο ιντερνετ και σκεφτομουν να την παραγγειλω εχω δει μερικες φωτο απο SR 500 με αυτην και του παει αρκετα......

sapila racing
05/10/2011, 11:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από Drouk
Καταρχην ευχαριστω για την απαντηση σου.Αυτην την δευτερη ειχα δει κι εγω στο ιντερνετ και σκεφτομουν να την παραγγειλω εχω δει μερικες φωτο απο SR 500 με αυτην και του παει αρκετα......

Κι εγω σκεφτόμουν να παρω μια να δοκιμάσω, μια και είναι ρυθμιζόμενη. Θα κανει πολύ φασαρία στο 500 πάντως γιατί είναι και πολύ κοντή κι ετσι δεν την εχω παρει.
Αν την παρεις πες μας αποτελέσματα.

:wave2:

Drouk
05/10/2011, 11:03
Εννοειται...:beer:

akis_trevor
14/10/2011, 16:53
πατριωτακι,γεια σου.απο εξατμισεις στην πατρα οσον αφορα κυριως χειροποιητες θα πας στον παντελη στην αμερικης.ειδικευεται κυριως σε αυτοκινητου αλλα ο γιος (νομιζω και τον λενε γιαννη)ειναι γ@μω τα παιδια κ καλος μαστορας θα σου πει τι μπορεις να κανεις κ αν αυτος δεν εχει-φερνει θα σου πει που να πας.ειναι ενα παλικαρι αδυνατο με σκουλαρικακι,θα τον καταλαβεις σιγουρα.αν θες φιξ εξατμιση παιζουν καποιοι αλλοι με αξεσουαρ-ανταλλακτικα.να μην θεωρηθει διαφημιση δεν εχω καμια σχεση.στειλε πμ αν θες περαιτερω πληροφοριες κ για τους αλλους.