PDA

View Full Version : Βόλτα Νεα Μάκρη 5/10 αναχώριση 6:00-6:15



CIRUS
04/10/2011, 11:03
Λεπόν όλες όσες αύριο δεν έχετε κανονίσει τίποτις και γουστάρετε μια μικρή βόλτα μέχρι τη νέα μάκρη για φραπόγαλο δίπλα στην παραλία είστε ευπρόσδεκτες.

Συνάντηση στην Αγία Παρασκευή κατά τις 18:00 με 18:15. Αν ειδοποιήσετε εδώ μπορούμε να το κάνουμε πιο ελαστικό και να περιμένουμε ακόμα για κάνα 10λεπτο, το βλέπουμε αυτό.

Δηλώστε σημετοχές να ξέρουμε πόσες θα είμαστε.

Οποιος θέλει να τρέξει πάει μόνος του κατευθείαν και συναντιόμαστε εκεί, εγώ πάω χαλαρά και δεν έχω σκοπό να το αλλάξω αυτό ιδιαίτερα που δεν θα είμαι με δικό μου μηχανάκι.

Όποιος θέλει το κιν μου στέλνει πμ

Υ.Γ. Για όσους με ξέρουν δεν θα είμαι με το δικό μου μηχανάκι (είναι για μεγάλο service), θα είμαι με ένα μαύρο TDM (του κάγκουρα Μπαμπά με akrapovits καιετς :lol: )

kalgeorge
04/10/2011, 11:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από CIRUS
), θα είμαι με ένα μαύρο TDM (του κάγκουρα Μπαμπά με akrapovits καιετς :lol: )



i have got to see that..:uplate: :eek:


άντρες δέχεστε?? να έρθω αν ειναι.....

6...6:10....6:15....6:20....6:25...κάπου εκεί τελος πάντων θα είμαι εκει:beer:




εδιτ...υγ. πυροσβέστης ακούει?:mad: :evil:

zephyr1
04/10/2011, 11:16
Να προσεχετε της καμερες, μια εξω απο το σχολειο της Παλληνης,αλλη μια μστο Alexpack μετα το S στην ευθεια και αλλη μια μετα τα φαναρια του Πικερμιου πριν το καλο S και τα φαναρια προς Καλλιτεχνουπολη.:winka:

kalgeorge
04/10/2011, 11:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από CIRUS
Λεπόν όλες όσες αύριο δεν έχετε κανονίσει τίποτις .......




Όποιος θέλει το κιν μου στέλνει πμ



ορμάτε κορίτσιαααααααααααααα :lol:

kalgeorge
04/10/2011, 11:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από zephyr1
Να προσεχετε της καμερες, μια εξω απο το σχολειο της Παλληνης,αλλη μια μστο Alexpack μετα το S στην ευθεια και αλλη μια μετα τα φαναρια του Πικερμιου πριν το καλο S και τα φαναρια προς Καλλιτεχνουπολη.:winka:


πάνο, αν πηγαίνεις με 90 σε γράφουν? :lol: :lol:
γιατι δεν μας βλεπω για παραπάνω

zephyr1
04/10/2011, 11:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από kalgeorge
πάνο, αν πηγαίνεις με 90 σε γράφουν? :lol: :lol:
γιατι δεν μας βλεπω για παραπάνω

Καλα, ενα καγκουρι αρκει για να αλλαξει το μαξ της ταχυτητας ευκολα.:D

chr1s_86
04/10/2011, 11:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από CIRUS
... τις 6:00 με 6:15. ...

Το πρωί ; :hypnotize :hypnotize :lol:

CIRUS
04/10/2011, 12:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από chr1s_86
Το πρωί ; :hypnotize :hypnotize :lol:

fixed

τσ τσ τσ κακοπροαίρετοι άνθρωποι, μην κάνεις ένα λάθος αμέσως να σε σταυρώσουνε :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

CIRUS
04/10/2011, 12:10
μέχρι στιγμής....

1 CIRUS
2 kalgeorge

chr1s_86
04/10/2011, 12:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από CIRUS
fixed

τσ τσ τσ κακοπροαίρετοι άνθρωποι, μην κάνεις ένα λάθος αμέσως να σε σταυρώσουνε :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

:p

+1 ΑΝ φύγω στην ώρα μου από τη δουλειά

kalgeorge
04/10/2011, 12:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από CIRUS
μέχρι στιγμής....

1 CIRUS
2 kalgeorge


kala den einai anagi na valeis tous simetexontes....
episis ipologize kai ton vageli

BLiTzER
04/10/2011, 12:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από zephyr1
Καλα, ενα καγκουρι αρκει για να αλλαξει το μαξ της ταχυτητας ευκολα.:D

18.00 εκεί λοιπόν!

zephyr1
04/10/2011, 12:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από BLiTzER
18.00 εκεί λοιπόν!

Νατο.:D

Σειρα μενω λουτσα,κατεβαινω μια Αγια τωρα ,ανεβαινω και κατα της 19.00 ξανακατεβαινω Ν.Ιωνια,οποτε χλωμο,εκτος αν καθηστερησω την ανοδο και ερθω να ανεβουμε παρεα απο Αγ,Παρ.
Ετσι θα χουμε 2 καγκουρια και τα φλας στραμμενα πανω μας.:cool:

kalgeorge
04/10/2011, 12:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από zephyr1
Νατο.:D





kai ksereis to exoume duskolo na sas afisoume na fugete monoi sas :lol:


egw perimenw pws kia pws ton cirus na skaei kserogazies sta fanaria me to tou dou mou :bawl:

BLiTzER
04/10/2011, 12:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από zephyr1
Νατο.:D

Σειρα μενω λουτσα,κατεβαινω μια Αγια τωρα ,ανεβαινω και κατα της 19.00 ξανακατεβαινω Ν.Ιωνια,οποτε χλωμο,εκτος αν καθηστερησω την ανοδο και ερθω να ανεβουμε παρεα απο Αγ,Παρ.
Ετσι θα χουμε 2 καγκουρια και τα φλας στραμμενα πανω μας.:cool:

Βασικά αστειευόμουν. Σχολάω 16.00 (από κέντρο) και δεν έχω ιδιαίτερη όρεξη να τρέχω σπίτι (δυτικά) και να ξαναγυρνάω. Αλλά αν είναι να αποκτήσει ενδιαφέρον η βόλτα, να το ξανασκεφτώ :P

CIRUS
04/10/2011, 13:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από BLiTzER
Βασικά αστειευόμουν. Σχολάω 16.00 (από κέντρο) και δεν έχω ιδιαίτερη όρεξη να τρέχω σπίτι (δυτικά) και να ξαναγυρνάω. Αλλά αν είναι να αποκτήσει ενδιαφέρον η βόλτα, να το ξανασκεφτώ :P

και γω στις 5 σχολάω και θα μείνω λίγο παραπάνω στη δουλειά (χαζεύοντας internet). απλά δεν έβαλα νωρίτερα ώστε να προλάβουν όσοι θέλουν και δεν μπορούν νωρίτερα :wave2:

βλέπεις και πράτεις έχω και καιρό να σε δω θα χαρώ να έρθεις. Ακόμα το honda έχεις? γιατί βλέπω στο avatar το duke? νέο απόκτημα ή τι θα ήθελες να έχεις??

kalgeorge
04/10/2011, 13:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από CIRUS

βλέπεις και πράτεις έχω και καιρό να σε δω θα χαρώ να έρθεις. Ακόμα το honda έχεις? γιατί βλέπω στο avatar το duke? νέο απόκτημα ή τι θα ήθελες να έχεις??

mlk an einai na ton mourlaneis stis erwtiseis den tha erthei katholou o anthrwpos
:bawl: :bawl:

CIRUS
04/10/2011, 13:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από kalgeorge
mlk an einai na ton mourlaneis stis erwtiseis den tha erthei katholou o anthrwpos
:bawl: :bawl:

αν τον δω από κοντά θα τον μουρλάνω έτσι και αλλιώς στις ερωτήσεις, είμασταν συμμαθητές στο λύκειο οπότε καταλαβαίνεις.

kalgeorge
04/10/2011, 14:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από CIRUS
αν τον δω από κοντά θα τον μουρλάνω έτσι και αλλιώς στις ερωτήσεις, είμασταν συμμαθητές στο λύκειο οπότε καταλαβαίνεις.



esy den katalavaineis oti apo tote se apofeugei :bawl: :bawl:

CIRUS
04/10/2011, 14:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από kalgeorge
esy den katalavaineis oti apo tote se apofeugei :bawl: :bawl:

ρε αντε μαμησου :rotflmao: :rotflmao:

BLiTzER
04/10/2011, 16:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από CIRUS
και γω στις 5 σχολάω

βλέπεις και πράτεις έχω και καιρό να σε δω θα χαρώ να έρθεις. Ακόμα το honda έχεις? γιατί βλέπω στο avatar το duke? νέο απόκτημα ή τι θα ήθελες να έχεις??

Εγώ δε σχολάω 5 :P

Όχι, φίλος. Έχω ΚΤΜ, αλλά θα ήθελα να έχω Honda.

sogokou
04/10/2011, 17:03
εδιτ...υγ. πυροσβέστης ακούει?