PDA

View Full Version : Τον πουλο λοιπον απο το Moto.gr????



ΟΚΤΑΝΙΟ
31/08/2005, 13:33
Εγω παντως οχι. Θα συμετασχω και στα 2 φλορουμς γιατι και εdω υπαρχουν σωστα ατομα (τριβολιτσαααα :a07: ) και γενικα 2 μηνες τωρα βρηκα μια παρεα παρομοια με του bikenet που το μονο που διαφερει ειναι στο www

a123xxsp
31/08/2005, 13:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από ΟΚΤΑΝΙΟ
Εγω παντως οχι. Θα συμετασχω και στα 2 φλορουμς γιατι και εdω υπαρχουν σωστα ατομα (τριβολιτσαααα :a07: ) και γενικα 2 μηνες τωρα βρηκα μια παρεα παρομοια με του bikenet που το μονο που διαφερει ειναι στο www

είναι λίγο αόριστο το post σου ή εγώ δεν καταλαβαίνω?

ΟΚΤΑΝΙΟ
31/08/2005, 13:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από a123xxsp
είναι λίγο αόριστο το post σου ή εγώ δεν καταλαβαίνω?

αοριστο δεν νομιζω να ειναι. Τι δεν καταλαβαινεις να το διευκρινησω?

gcrook
31/08/2005, 13:55
Μολις μπηκα στο νεο bikenet.
Αλλιως το θυμομουν.
Παντως φαινεται καλο, και μαλλον εσεις που εισασταν γεροι "θαμωνες" του θα το συνηθισετε και θα το αγαπησετε εξ΄ίσου.

Και πραγματι δεν τιθεται θεμα συγκρισης μεταξυ αυτων των 2.
Ο κοσμος ειναι που μετραει:beer:

a123xxsp
31/08/2005, 14:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από ΟΚΤΑΝΙΟ
αοριστο δεν νομιζω να ειναι. Τι δεν καταλαβαινεις να το διευκρινησω?

Χμ.... ναι, τώρα μπήκα και στο bikenet.... και βρήκα από το σκοτάδι...

oulas
31/08/2005, 14:03
Kala giati emena moy fenetai oti to forum tou bikenet, einai antigrafh tou moto.gr?:yuck: h

StarSailor
31/08/2005, 14:10
Όσο θα υπάρχουν άτομα σαν τον αποπάνωνε στο moto.gr πάντως, εγώ θα μπαίνω να γελάω τουλάχιστον :lol: :lol: :lol:

Noela
31/08/2005, 14:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από oulas
Kala giati emena moy fenetai oti to forum tou bikenet, einai antigrafh tou moto.gr?:yuck: h


Καλά αφού έτσι, σου φαίνεται και δε σου αρέσει, τότε δε σου αρέσει ούτε το moto.gr ; :confused:

Τέσπα, δε σε αναγκάζει κανείς να μπεις κιόλας... :wave2:

oulas
31/08/2005, 14:13
Μπηκα απο περιεργια να δω πως ειναι το biknet, και στο φορθμ του ειδα τις ιδιες θεματικες ενοτητες με το moto.gr Μπορεις να συνεχησεις να γελας αποπανονε!γ:a36:

idi
31/08/2005, 14:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από oulas
Kala giati emena moy fenetai oti to forum tou bikenet, einai antigrafh tou moto.gr?:yuck: h

κατι τετοια λετε μερικοι και γινεται θεμα απο το πουθενα λες και εχουμε να χωρισουμε τιποτα χωραφια...

:a06: :a06: :a06: :a06: :a06:

oulas
31/08/2005, 14:17
Καλά αφού έτσι, σου φαίνεται και δε σου αρέσει, τότε δε σου αρέσει ούτε το moto.gr

Καταρχην ποτε δεν εχω ασχοληθει ουτε ημουν μελος στο bikenet. Ουτε εχω και λογω αλωστε, αφου ειμαι ευχαριστημενος απο το μοτο.γρ, μελοι, ευαναγνωστο σαιτ, και καλο στημενο.

Απλα ετσι απο περιεργια μπηκα, και ειπα τι διαπιστωσα.:wave2:

ΟΚΤΑΝΙΟ
31/08/2005, 14:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
κατι τετοια λετε μερικοι και γινεται θεμα απο το πουθενα λες και εχουμε να χωρισουμε τιποτα χωραφια...

:a06: :a06: :a06: :a06: :a06:




+1


μαλλον +1097897234543476723426354623423434332

StarSailor
31/08/2005, 14:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από oulas
Μπηκα απο περιεργια να δω πως ειναι το biknet, και στο φορθμ του ειδα τις ιδιες θεματικες ενοτητες με το moto.gr Μπορεις να συνεχησεις να γελας αποπανονε!γ:a36:

Sorry man, αν μιλάς για τις θεματικές ενότητες του forum πήγαινε και σε κανένα άλλο forum για μοτοσυκλέτες...δεν νομίζω να βρεις θεματικές ενότητες "ΠΛΕΞΙΜΟ ΚΑΙ ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΟΥ" "ΟΙ ΣΥΝΤΑΓΕΣ ΤΗΣ ΓΙΑΓΙΑΣ" ή "ΣΑΣ ΠΑΡΑΤΗΣΕ?ΠΕΙΤΕ ΜΑΣ ΤΙΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΣΑΣ" για να διαφέρουν...

Εκτός forum, το moto έχει διαφημίσεις και κατάλογο καταστημάτων για κάθε είδος που το bikenet δεν είχε ποτέ. Αν δεις λίγο καλύτερα θα βρεις και άλλα καινούργια πράγματα και θάματα που λένε που δεν υπάρχουν στο moto.gr. Δεν κάνω σύγκριση καλύτερου-χειρότερου btw

oulas
31/08/2005, 14:21
Καλά αφού έτσι, σου φαίνεται και δε σου αρέσει, τότε δε σου αρέσει ούτε το moto.gr ;

Οχι ρε συ, δεν ειναι ετσι. Τι να χωρισω με τα παιδια; Τπτ δεν υπαρχει. Απλα, εβλεπα σε ποστ του μοτο.gr για το νεο και αναναιωμενο site, bikenet και μπηκα, και ειδα...

Δεν εχω τπτ με το Biknet και μην παρεξηγητε μια παρατηρηση που εκανα. Ισα ισα κριμα ειναι που χαθηκαν τα παντα απο ενα ολοκληρο forum!

Noela
31/08/2005, 14:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από oulas
Μπηκα απο περιεργια να δω πως ειναι το biknet, και στο φορθμ του ειδα τις ιδιες θεματικες ενοτητες με το moto.gr Μπορεις να συνεχησεις να γελας αποπανονε!γ:a36:


Ίσως αν είχες μπει και παλιότερα να ήξερες τις ενότητές του.
Τώρα γελάω κι εγώ

:lol:

EarthDog
31/08/2005, 14:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από oulas
Ισα ισα κριμα ειναι που χαθηκαν τα παντα απο ενα ολοκληρο forum!

+1000

oulas
31/08/2005, 14:27
Εκτός forum, το moto έχει διαφημίσεις και κατάλογο καταστημάτων για κάθε είδος που το bikenet δεν είχε ποτέ. Αν δεις λίγο καλύτερα θα βρεις και άλλα καινούργια πράγματα και θάματα που λένε που δεν υπάρχουν στο moto.gr. Δεν κάνω σύγκριση καλύτερου-χειρότερου btw





Kala giati emena moy fenetai oti to forum tou bikenet, einai antigrafh tou moto.gr?

H Παρατηρηση μου αφορουσε το forum του bikenet, και οχι το site του bikenet.

DUKASII
31/08/2005, 14:28
ΟΥΛΑ...με αυτά που λες..ειναι πολυ ευκολα να σταματήσεις ξαφνικα να εισαι μέλος και αυτού του φλόρουμ!!


μπορεις φυσικά να γινεις μέλος μετά στο cosmopollitan forum...


και να κανεις συγκριτικα με το μανινα φορουμ.

οκ λάκη?:a31:

afrotwin
31/08/2005, 14:30
kala ime gia ta mpaza leme toso kero ixame edo tou bikenetistas ke den to ixa pari xampari na tous xoropidiso ligo tora pou tous ixa mazemenous edo.....

kala 8elo restore leme...
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

afrotwin
31/08/2005, 14:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
ΟΥΛΑ...με αυτά που λες..ειναι πολυ ευκολα να σταματήσεις ξαφνικα να εισαι μέλος και αυτού του φλόρουμ!!


μπορεις φυσικά να γινεις μέλος μετά στο cosmopollitan forum...


και να κανεις συγκριτικα με το μανινα φορουμ.

οκ λάκη?:a31:

re si bibiko kopse to posmopolitan agori mou 8a xazepsis sto telos exis pa8i eksartisi leme
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

oulas
31/08/2005, 14:34
μπορεις φυσικά να γινεις μέλος μετά στο cosmopollitan forum

Εγω φιλε μου, διαβαζω μοτο.γρ μονο, και θα αφησω κατι τυπους σας εσενα, να παρακολουθουν το Cosmopolitan, και να μας ενημερωνω για τις best of the best μαμακιες που διαβαζετε και κανετε forward κατα καιρους!

:wave2:

afrotwin
31/08/2005, 14:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από oulas
Εγω φιλε μου, διαβαζω μοτο.γρ μονο, και θα αφησω κατι τυπους σας εσενα, να παρακολουθουν το Cosmopolitan, και να μας ενημερωνω για τις best of the best μαμακιες που διαβαζετε και κανετε forward κατα καιρους!

:wave2:

na simpliroso
parea me gay agorakia vorion proastion
ke gkomenes me guzzi sevietes..

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

hornet
31/08/2005, 14:42
Προς oulas δεν παρχει περιπτωση να μπεις σε οποιοδηποτε μοτοσυκλεττιστικο forum σε ολο το κοσμο και να μην δεις τις ιδιες θεματικες ενοτητες!!
Οποτε η παρατηρηση σου ειναι τελειως αστοχη και δειχνει μια ανωριμοτητα απο μερους σου...για αυτο σε παρακαλω ανακαλεσε γιατι δεν ειναι ωραιο το μυνημα ...μπορει να ηθελες να πεις κατι αλλο ...μπες και αλλαξε λιγακι το νοημα σε παρακαλω πολυ!

OldMan
31/08/2005, 14:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από hornet
...Οποτε η παρατηρηση σου ειναι τελειως αστοχη και δειχνει μια ανωριμοτητα απο μερους σου...για αυτο σε παρακαλω ανακαλεσε γιατι δεν ειναι ωραιο το μυνημα ...μπορει να ηθελες να πεις κατι αλλο ...μπες και αλλαξε λιγακι το νοημα σε παρακαλω πολυ!

:eyepop: :uplate: :eyepop:

Ρε σεις, λοβοτομή έκανε ο Στάθης και άρχισε τα "σεις" και τα "σας" ???

:lol: :beer: :lol:

StarSailor
31/08/2005, 14:48
Ηοrnet μη το κάνουμε θέμα, τη γνώμη του είπε το παλικάρι μη τον φάμε!

Πάντως εγώ προτίνω όχι στο πούλο από το Moto.gr, άρχισε να μου αρέσει ντε! :D

idi
31/08/2005, 14:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από hornet
Προς oulas δεν παρχει περιπτωση να μπεις σε οποιοδηποτε μοτοσυκλεττιστικο forum σε ολο το κοσμο και να μην δεις τις ιδιες θεματικες ενοτητες!!
Οποτε η παρατηρηση σου ειναι τελειως αστοχη και δειχνει μια ανωριμοτητα απο μερους σου...για αυτο σε παρακαλω ανακαλεσε γιατι δεν ειναι ωραιο το μυνημα ...μπορει να ηθελες να πεις κατι αλλο ...μπες και αλλαξε λιγακι το νοημα σε παρακαλω πολυ!

Λοιπον παππου μιας και το ανεφερες…. Σε μερικα μοτοσυκλετικα φορουμς εχουν ενότητα με φωτογραφίες κορασιδων περιστοιχισμενες με μοσυκλετες ή ακομα και με ασεμνο περιεχόμενο χωρις ρουχα κτλ….

Ε τι λες?
:a09: :a09: :a01: :a01: :a30: :a30: :a25: :a25: :a08: :a08: :a08: :a021: :a021: :a44: :a48:

oulas
31/08/2005, 14:55
Hornet, εκανα μια παρατηριση η οποια εφερε την αναστατωση απο οτι βλεπω. Δεν το ειπα για να προσβαλω κανεναν απο το bikenet. To μονο site για μηχανες που εχω μπει ποτε ειναι το moto.gr. Ετσι δεν ηξερα οτι παντου ειναι ολα τα αναλογα foroumσ, ιδια. Αφου το λες ετσι ειναι. Αρα δεν υπαρχει και θεμα αντιγραφης.

Οσο για παραπανω ποστ, οτι νομιζεις οτι πρεπει να φυγει, σβηστο.

grsart
31/08/2005, 14:56
εγω συμφωνω με τον idi.

IDI
:a23: :a23: :a23: :a23: :a23:

EarthDog
31/08/2005, 15:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από grsart
εγω συμφωνω με τον idi.

IDI
:a23: :a23: :a23: :a23: :a23:


και εγω!! αλλά να είναι ιδιοπαραγωγή οι φψτό όχι ετοιματζίδικες :D

afrotwin
31/08/2005, 15:00
re sta8i exis pa8i mia tasi gia giouvarlakia gialatzi anepanor8ota leme
ase to pedi na pi tin malakia tou
giati diladi na min pi tin malakia tou to pedi

ke ti tou les tora diladi
afou tin epekse ke ekspermatose na to vali anapoda na ksana mpi to sperma mesa?

ma ise kala ?
ginonte afta ta pragmata?

esi ise ikanos na pas pano apo ton m@l@k@ pou tin pezi ke na to xtipisis to morio me kana ravdi:rotflmao: :rotflmao:

imarton re

i m@l@ki@ in2 orea sta8i
kanis mpratsa se omorfeni iremis ke to spoudeotero vlepis ton kopo sou na vgeni
min tou to xalas tou pediou


oula pextone min ton akous alakse tou ta fota
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

afrotwin
31/08/2005, 15:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από grsart
εγω συμφωνω με τον idi.

IDI


giati den ftiaxnete ena forum me tsontes na ton pezete oli mera na isixasete ine enagki na to travame oli.....
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

ke na pite ston idi na sas ma8i tis koukoulates me to aristero min katantisete atrofiki apo aristera....
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

oulas
31/08/2005, 15:04
Καλα, μαμηθηκα στο γελιο με αυτα που γραφεις.:lol: :lol: :lol:

Απο το πολυ γελιο μηλαμε μου κοπηκε η εκσπερματωση....:bawl:

hornet
31/08/2005, 15:13
χαχαχ με ραβδι.....λεωνιδα εισαι πολυ κακος ρε φιλε ...αμα ησουν δασκαλος θα σε γιαουρτωναν ...νομος 4000 κλπ


Οσον αφορα το φορουμ με τις γκομενες εχω ενα νεο να σας πω:
οτι ανοιξε ενα φορουμ με μεγαλους στοχους και ειναι ακριβως αυτο που θελεις γιωργο

ας ευχηθουμε στο νεο φορουμ μια καλη αρχη (δεν εχει σχεση με το ΒΙΚΕΝΕΤ!!!)

Πατηστε εδω και θα τηλεμεταφερθειτε σε αυτον το χωρο που τοσο πολυ θα αρεσει στο γιωργο και σε οσους θελουν φορουμε με γυναικες...!!

Μια κοινωνικη προσφορα του moto.gr στα μπακουρια του

νεο φορουμ...μπειτε!!!! (http://www.bourdela.gr)

reinmeister
31/08/2005, 15:22
και τα δυο φορουμς ειναι εξισου αξιολογα οπως και γραφοντες εκατερωθεν(σικ)...

στο μπαικνετ εχουμε σαφεστατα ωραιοτερες γκομενες,αλλα δεν νομιζω οτι αυτος ειναι λογος αντιπαραθεσης....απλως ισχυει...ετσι ειν η ζωη ρε παιδια...αλλου χανεις αλλου κερδιζεις....:beer:

adam_tsouk
31/08/2005, 15:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
Λοιπον παππου μιας και το ανεφερες…. Σε μερικα μοτοσυκλετικα φορουμς εχουν ενότητα με φωτογραφίες κορασιδων περιστοιχισμενες με μοσυκλετες ή ακομα και με ασεμνο περιεχόμενο χωρις ρουχα κτλ….

Ε τι λες?



:rotflmao: :rotflmao:




+1

:rotflmao: :rotflmao:

Julius
31/08/2005, 15:29
Εγώ έχω να πώ ότι μερικοί (από τα γνωστά 5-6 ελληνικά motoforums) την έχετε δει στραβά ότι εμείς είμαστε οι γαμάουα και στο τέλος τέτοιων συζητήσεων (πιστεύω ότι το αρχικό Post είχε άλλο σκοπό αλλά η τροπή πάντα είναι η ίδια) καταλήγουμε να εξηγούμε τα αυτονόητα…….

Δεν έχουμε να χωρίσουμε με κανέναν τίποτα, ότι όλοι γουστάρουμε το ίδιο πράγμα (εκτός από μερικούς που τους αρέσουνε τα harley) και μόνο αυτή είναι η ουσία.

evvou
31/08/2005, 15:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από Julius


Δεν έχουμε να χωρίσουμε με κανέναν τίποτα, ότι όλοι γουστάρουμε το ίδιο πράγμα (εκτός από μερικούς που τους αρέσουνε τα harley) και μόνο αυτή είναι η ουσία.


+1 :beer: :beer: :wave2: :wave2: :wave2:

afrotwin
31/08/2005, 15:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από Julius
Εγώ έχω να πώ ότι μερικοί (από τα γνωστά 5-6 ελληνικά motoforums) την έχετε δει στραβά ότι εμείς είμαστε οι γαμάουα και στο τέλος τέτοιων συζητήσεων (πιστεύω ότι το αρχικό Post είχε άλλο σκοπό αλλά η τροπή πάντα είναι η ίδια) καταλήγουμε να εξηγούμε τα αυτονόητα…….

Δεν έχουμε να χωρίσουμε με κανέναν τίποτα, ότι όλοι γουστάρουμε το ίδιο πράγμα (εκτός από μερικούς που τους αρέσουνε τα harley) και μόνο αυτή είναι η ουσία.

ne apo afto ke episis afiste ton dietiti na leei
ta fagate ta dio gkolakia vazeloi.......
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

pantos re pedia mia ke to anefere o tsoutsoulious
den exo di oute ena trakarismeno harley
fantazome oti akoma ke ta migakia pou peftoun epano 8a tin vgazoun ka8ari to poli na spane kana podi....
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

DUKASII
31/08/2005, 15:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από afrotwin
re sta8i exis pa8i mia tasi gia giouvarlakia gialatzi anepanor8ota leme
ase to pedi na pi tin malakia tou
giati diladi na min pi tin malakia tou to pedi

ke ti tou les tora diladi
afou tin epekse ke ekspermatose na to vali anapoda na ksana mpi to sperma mesa?

ma ise kala ?
ginonte afta ta pragmata?

esi ise ikanos na pas pano apo ton m@l@k@ pou tin pezi ke na to xtipisis to morio me kana ravdi:rotflmao: :rotflmao:

imarton re

i m@l@ki@ in2 orea sta8i
kanis mpratsa se omorfeni iremis ke to spoudeotero vlepis ton kopo sou na vgeni
min tou to xalas tou pediou


oula pextone min ton akous alakse tou ta fota
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

τον αφρο τι εγραψε παλι...:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

ρε ποιο κοσμοπολιταν....ΑΦΡΟΠΟΛΙΤΑΝ ΦΟΡΟΥΜ ΘΑ ΦΤΙΑΞΩ...

idi
31/08/2005, 15:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από afrotwin
giati den ftiaxnete ena forum me tsontes na ton pezete oli mera na isixasete ine enagki na to travame oli.....
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

ke na pite ston idi na sas ma8i tis koukoulates me to aristero min katantisete atrofiki apo aristera....


ελα να μας μαθεις εσυ καστορα και στα ****** μαστορα :a25: :a25: :a25: :a30: :a30: :a01: :a01: :a48: :a48: :a44: :a44:

afrotwin
31/08/2005, 15:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
ελα να μας μαθεις εσυ καστορα και στα ****** μαστορα :

efxaristos ego gia tou filous den leo oxi
megen8itiko fako ke tsimpidaki gia ta fridia exete i na fero dika mou?
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

ΟΚΤΑΝΙΟ
01/09/2005, 08:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από afrotwin
pantos re pedia mia ke to anefere o tsoutsoulious
den exo di oute ena trakarismeno harley
fantazome oti akoma ke ta migakia pou peftoun epano 8a tin vgazoun ka8ari to poli na spane kana podi....





:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

ΟΚΤΑΝΙΟ
01/09/2005, 08:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από a-mixani
+1 :beer: :beer: :wave2: :wave2: :wave2:



εσυ συμφωνεις τρελιτσα μου?

Γιατι θα πρεπει να εισαι η μοναδικη γυναικα που δεν της αρεσουν τα σιδερ... εμμμμ χαρχαλευ ηθελα να πω


ΓΙ'ΑΥΤΟ ΣΕ ΠΑΩ ΜΩΡΗΗΗΗ


Παρε μια μπυριτσα :a51:

m1ke
01/09/2005, 12:01
Ταπεινή μου γνώμη είναι ότι το moto είναι ένας χώρος που ευννοεί την .... "βιοποικιλότητα" :eyepop: , ένας σπάνιος "βιότοπος" που φιλοξενεί εξίσου σπάνια είδη μελών (ονόματα δε λέμε) :a13: τα οποία πρέπει να μελετήσουμε σε βάθος για να τα κατανοήσουμε. :lol:
Αντί να στηλιτεύουμε αυτή την ιδιαιτερότητα θα πρέπει να την προστατεύσουμε. Δηλαδή επειδή δεν κρατιέμαι πόσα φόρουμ έχουν ένα karelis (είδος υπό εξαφάνιση). :a23: :a30: :a028:

free rider
01/09/2005, 12:31
εγω δεν θα πω την γνωμη μου

ή θα συμετέχω σε αυτό το ποστ




γιατι θα ξυπνησουν παλιές μνήμες


και ποιός τα ακούει τότε...


:lol: :lol: :lol:











αλλά αυτο που είπε ο τζουλ με κάλυψε...

Dodok edessa
01/09/2005, 12:54
Εεεεεε!!!!! Συγνώμη που ενοχλώ…..είμαι από χωριό και δεν καταλαβαίνω …..έχω στην βαλίτσα μου κολλημένο αυτοκόλλητο του moto.gr,,,αν χρειαστώ βοήθεια από κάποιον άλλο συνάδελφο μοτοσικλετιστή που είναι bikenet ,δεν θα πρέπει να μου την δώσει η και το αντίθετο.
Μήπως η οπαδοποιηση έχει μπει για τα καλά στην ζωή μας.? Μήπως ψάχνουμε όλοι να ενταχθούμε κάπου για να μη νοιώθουμε ότι είμαστε εκτός κοπαδιού.??
Με τον ερχομό των παιδιών από το bike ,ήρθαν και νέες απόψεις ,πολύ θετικό για ένα φόρουμ.. προσωπικά θα ήμουν θετικότατος ,στην συστηματική περιήγηση σας στο φόρουμ του μοτο ,όπως και θα κάνω εγώ με το bike.
Και ο καθένας ας κρατήσει το φορουμ που τον βολεύει καλύτερα χρηστικά και προσωπικά
:wave2:

evvou
01/09/2005, 12:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από ΟΚΤΑΝΙΟ
εσυ συμφωνεις τρελιτσα μου?

Γιατι θα πρεπει να εισαι η μοναδικη γυναικα που δεν της αρεσουν τα σιδερ... εμμμμ χαρχαλευ ηθελα να πω


ΓΙ'ΑΥΤΟ ΣΕ ΠΑΩ ΜΩΡΗΗΗΗ


Παρε μια μπυριτσα :a51:


.....νομιζω πως στις περισσοτερες ΔΕΝ αρεσουν ρε συ,....:yuck: :yuck: :yuck: :yuck:

(μωρη?? :eyepop: εγω? ρε αει απο δω....):rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

OldMan
01/09/2005, 12:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από Dodok edessa
...Μήπως η οπαδοποιηση έχει μπει για τα καλά στην ζωή μας.? Μήπως ψάχνουμε όλοι να ενταχθούμε κάπου για να μη νοιώθουμε ότι είμαστε εκτός κοπαδιού.??


:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Καλά, πλάκα μας κάνεις ρε ΑΡΕΙΑΝΟ ΣΚΟΥΛΙΚΙ ???

Dodok edessa
01/09/2005, 12:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Καλά, πλάκα μας κάνεις ρε ΑΡΕΙΑΝΟ ΣΚΟΥΛΙΚΙ ??? :a22: :a22: :a22: :a22: :a08: :a021:

free rider
01/09/2005, 14:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από Dodok edessa
:a22: :a22: :a22: :a22: :a08: :a021:


ΕΞΩ ΤΑ ΠΑΟΚΙΑ ....


:evil: :evil:

MRND
02/09/2005, 14:44
Δεν συγκρινουμε τιποτα και με κανεναν.Απλα αγαπαμε το bikenet τιποτα παραπανω η παρακατω.

afrotwin
02/09/2005, 15:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από MRND
Δεν συγκρινουμε τιποτα και με κανεναν.Απλα αγαπαμε το bikenet τιποτα παραπανω η παρακατω.

ke emis to idio antistrofos analoga ke toumpalin
ke episis epidi imaste anixta miala ke idios otan mpeni o ilios mesa tis epavlis ton mezedon ta oria tis kasiopis ena strifogiristo pragma pou na mperdevese tin epomeni tou patera tou mavro dixasmo den nio8is tin :eyepop:

:a33: :a18: :a20: :a16: :a019: :a022: :a44: :a54:

Lupo
04/09/2005, 20:32
Δεν τίθετε θέμα διαχωρισμού.
Όλοι τα μοτόρια γουστάρουμε, και ένα είδος είμαστε, ασχέτως με το που γράφουμε περισσότερο.



Το θέμα και η διαμάχη είναι άλλη όμως.......









Το έχω ξαναπεί 100 φορές.....












Εγώ γουστάρω ΚΑΙ τα Harley!!!





Μόνος μου, εναντίον όλων σας ρεεεεεεεεεε!


Είτε μου το παίζετε moto.gr είτε bikenet!






Κομπλεξάρες!
:D




:lol: :lol: :lol:
:wave2: