PDA

View Full Version : πληροφοριες-γνωμες για CBR 1100 XX Super Blackbird



sernodas2
13/10/2011, 21:54
γλυκοκοίταζω κατι τετοιο!!!!!αλλα εχω αποριες......
απο ποιο μοντελο κ μετα βγαίνει σε ψεκαστο κ με abs?
αραγε σου δίνει τι δυνατότητα οταν το μαθεις να ξηνεις καμια φορα?
η χρηση του θα ειναι για ταξίδια κατα κύριο λογο με σκοπο την ανεση κ ενίοτε τη γρηγορη κυριακατηκη βολτα πχ.
απο αξιοπιστία τι ξερουμε?


ότι ξέρετε ευχαρίστως



ευχαριστώ εκ των προτέρων

seth2769
13/10/2011, 22:31
απο το 99 και μετα ειναι ψεκαστα ,απο 2000 ,εχουν και ψηφιακο ταμπλο,αν το μαθεις καλα και εχεις και καλα λαστιχα θα ξυσεις και τα @ρχιδια σου ακομα!!!!
Απο αξιοπιστια τι να πω?απο τα πιο αξιοπιστα μοντελα της Honda,εγω εχω 61000 χιλ ,και δεν εχει κανει κιχ,εχω φιλους που εχουν πανω απο 120000χιλ χωρις προβληματα!!
Αμα το συντηρεις σωστα και τακτικα δεν παθαινει τιποτα!!!!:)

crfouras
13/10/2011, 22:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από seth2769
απο το 99 και μετα ειναι ψεκαστα ,απο 2000 ,εχουν και ψηφιακο ταμπλο,αν το μαθεις καλα και εχεις και καλα λαστιχα θα ξυσεις και τα @ρχιδια σου ακομα!!!!
Απο αξιοπιστια τι να πω?απο τα πιο αξιοπιστα μοντελα της Honda,εγω εχω 61000 χιλ ,και δεν εχει κανει κιχ,εχω φιλους που εχουν πανω απο 120000χιλ χωρις προβληματα!!
Αμα το συντηρεις σωστα και τακτικα δεν παθαινει τιποτα!!!!:)

+1.......απο τα πιο καλα μοτοσακα που κυκλοφορουν αναμεσα μας............απλα η ρημαδα η τεχνολογια.........η ατυπη κοντρα ιππων κ επιδοσεων........εφτασε στα ματια των market-οποιημενων καταναλωτων/αγοραστων.......το XX να φανταζει κακως, πολυ κακως, λιγο, μπροστα σε υπερσυγχρωνα μεγαθηρια...........
Το ΧΧ ειναι μια απολυτα ολοκληρωμενη, ισορροπημενη, αξιοπιστη, αξιολογη κ συναλικα απο τις καλυτερες μοτο στο ειδος της!!!

Τσακω την με τα μπουνια!!!

yiannis172
13/10/2011, 22:49
Και το βρισκεις και σχεδον τσαμπα...ενας φιλος πηρε πριν 1,5 χρονο ενα του '98 με 50κατι χιλιαδες χλμ με κατω απο 3 χιλιαρικα και πραγματικα αψεγαδιαστο σε χρωμα κλπ.Κι απο μοτερ δουλεμα καλυτερο κι απο καινουργιο ;) Μπορεις να βρεις αρκετα καθαρα κατα τη γνωμη μου,προχωρα.

h_m_akis
18/10/2011, 15:55
ακριβως οτι ειπαν οι αποπανω με ενα μονο μειον την εφαρμογη των πλαστικων μετα απο καμμια 10ετια...οχι οτι θα εχεις θεμα απλα εμενα λιγο στο ματι με χαλαει. κατα τα αλλα ειναι σουπερ!:winka:

και δεν εχει βγει ποτε με abs:wave2:

DimChios
18/10/2011, 16:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από h_m_akis


και δεν εχει βγει ποτε με abs:wave2:


CBS εννοει μάλλον!

:winka: