PDA

View Full Version : Α ρε προφητες!!!



7gibernau
20/10/2011, 00:26
http://www.youtube.com/watch?v=mYkYD_JirjA&sns=fb

Πανοπτικός
20/10/2011, 00:36
Θα ηθελα να βρουνε τους ιδιους... τωρα ομως... :bawl: :bawl: :bawl: :bawl: :bawl: :bawl: :bawl:

epp1640
20/10/2011, 00:53
:bigcry: :cry: για γέλια και για κλάματα.. :rotflmao: :bigcry: αρνούμαι να το δεχτώ.. :cry: δεν το είδα ποτέ..

el_hymador
20/10/2011, 01:10
Οι φατσες ολα τα λεφτα! Φυσιογνωμικα να το παρεις, δεν μπορει αυτοι οι ανθρωποι να μην ηταν ταγμενοι ψηφοφοροι καποιου! :lol: :lol:

Ωστοσο, χανουμε το δασος αν νομιζουμε οτι για το σημερινο χαλι φταιει αποκλειστικα η τελυταια κυβερνηση και οι ψηφοφοροι αυτης της παραταξης. :winka:

Η ιστορια εχει πολυ παρελθον... προσωπικα το ιδιο τραγικο και αστειο με το παραπανω βιντεο, μου φαινεται και αυτο:

http://www.youtube.com/watch?v=IMydKJ_Px2U

απλα τοτε αντε να δωσεις ενα ελαφρυντικο λογω αθωοτητας... :wave2:

el_hymador
20/10/2011, 01:16
Το βλεπω και πλαθω ιστοριες για τη καθε φατσα ξεχωριστα... :lol: :lol: :lol:

gmeles
20/10/2011, 01:54
οσοι ειδαν μετα το 11 ειναι γκευ.....μην το χοντρυνω και πω και ψιλοπασοκοι :p :p


ΥΓ: το μεχρι το 11 δεν μετραει

:beer: :beer:

Lioulios
20/10/2011, 02:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από gmeles
οσοι ειδαν μετα το 11 ειναι γκευ.....μην το χοντρυνω και πω και ψιλοπασοκοι :p :p


ΥΓ: το μεχρι το 11 δεν μετραει

:beer: :beer:

Δικέ μου επειδή έχω και τα νεύρα μου ...

το 11 ΤΟ Π@Δάω όπως είναι και με αυτά που λέει φουνώνω κίολας ...


Αλλά το 3 το γαμώ και το δέ@νω !!Εκεί θέλω να ξεσπάσω !!! να το ευχαριστηθώ ....Μη μου μήνει και στα χέρια ,σαν το 11 που θα κόψει πλαίσιο

Cpt. Haddock
20/10/2011, 06:44
Ακούστε τι λέει το νούμερο 12....

Δεν είναι τα ίδια που ακούτε και σήμερα; :D :D

DimChios
20/10/2011, 08:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από el_hymador
Το βλεπω και πλαθω ιστοριες για τη καθε φατσα ξεχωριστα... :lol: :lol: :lol:


Πες μου για το 11, πες μου για το 11!

:lol: :lol: :lol: :lol:


κατα τα αλλα... τι να σχολιασεις! τα κομματοσκυλα?

devil's animal
20/10/2011, 09:16
δυστυχως παντα και παντου θα υπαρχουν "βαμμενοι"... :sad:
νομιζουν οτι επειδη τους εβαλαν σε μια θεσουλα στο δημοσιο πρεπει να τους φυλανε τα ποδια εις τους αιωνες των αιωνων...:rolleyes:

δε πα να γ@μηθουν ολοι...:evil: :yuck:

Cpt. Haddock
20/10/2011, 09:28
Εγώ πάλι φοβάμαι ότι αρκετοί από αυτούς δεν είναι κόμματοσκυλα αλλα μετακινόυμενοι ψηφοφοροι που πανε πάντα με το ρεύμα...

Άλλωστε έχουμε αποδείξει σα λαός ότι περνάμε πολύ εύκολα από τη λατρεία στο ανάθεμα και τουμπαλιν, σε πολύ μικρό διάστημα.

Ξαναλέω, δείτε την κύριουλα στο 12. Θα μπορούσε να λέει τα ίδια ακριβώς και σήμερα.

el_hymador
20/10/2011, 09:40
-Ο νο5 κανει ετσι γιατι πιστευε οτι θα συνεχιζοντουσαν οι επιδοτησεις... και ως εκ τουτου θα συνεχιζε και η πρεφα στο καφενειο και τα χουφτωματα στις βουλγαρες στα κολομπαρα τις περιφερειας...

-Η νο3 ειναι η κλασσικη φατσα δημοσιας υπαλληλου (εκτακτης) που δουλευε(ι) στο δημο ως δεκατη πεμπτη βοηθος φωτοτυπιων...

-Η νο11 ειναι η κλασσικη ΠΑΣΠιτισσα που βαζουν τελαλη στα πανεπιστημια για να προσελκυει @γαμητους φοιτητες ψηφοφορους. Αν δεν ειναι ηδη καβατζωμενη σε κανα γραφειο υπουργου (για την ακριβεια κατω απο το γραφειο...) ε, καπου αλλου θα κανει τσιμπο*κια...

-Καλα το νο9 βαζω στοιχημα οτι εχει το κυλικειο σε καποιο ΙΚΑ... πηρε τη θεση μεσω διαγωνισμου με απολυτη διαφανεια...

-Η νο6 απλα δεν ειναι ανθρωπος... ειναι εξωγηϊνος απο το Α του Κενταυρου ο οποιος κατοικει παρασιτικα στο σωμα αυτης της αθωας κυριουλας... και κανει χαβαλε κιολας!

-Ο νο4 ειναι ο κλασσικος συνταξιουχος ΔΕΚΟ, εδω και 15 χρονια (απο τα 40 του...). Του αρεσει το ψαρεμα και ζει στο εξοχικο του που βρισκεται ειτε προς Λαγονησι ειτε προς Ωρωπο και το οποιο ειναι φυσικα καργα αυθαιρετο και εχει ανεγερθει σε αποχαρατηρισμενη δασικη εκταση. Ωστοσο οταν καποiα απο τις φωτιες του εκαψε λιγο τις τριανταφυλλιες του, ουρλιαζε "που ειναι το κρατος;;;;!!!"

-Ο νο2 ειναι ο κλασσικος τυροκαραβλαχος που τον εστειλαν στην Αθηνα για να προκοψει. Δουλευε(ι) στη διανομη καποιου πρακτορειου τυπου, θεση που πηρε μεσω ενος θειου του που ανηκε στην Τ.Ο. ΠΑΣΟΚ Κατω Κερασιας. Εξακολουθει να δινει ραντεβου στον Μπακακο στην Ομονοια και φοραει τζιν με σκαρπινι και ασπρη αθλητικη καλτσα.

noble
20/10/2011, 09:54
Λείπει νέο βιντεάκι με τους ίδιους...Όπως και ένα αντίστοιχο της ΝΔ!

Για γέλια και για κλάμματα είναι :sad:

Aggelos_SV
20/10/2011, 10:07
Και μετά όταν λες ότι το δικαίωμα ψήφου πρέπει να αποκτάται μέσω τεστ IQ/δεξιοτήτων ή οτιδήποτε άλλο μπορεί να διασφαλίσει ότι ο ψηφοφόρος θα έχει τουλάχιστον μια μέση διανοητική κατάσταση,σε λένε φασίστα,οπαδό της αριστοκρατίας και άλλες μαλακίες....:mad:

Συμπεράσματα:
1) Η άγνοια είναι δύναμη, για αυτόν που έχει τη γνώση (και την πονηρία επίσης)
2)Έχουμε/νε τις κυβερνήσεις που μας/τους αξίζουμε/νε
3)Να το βλέπουν αυτό όσοι πιστεύουν ότι η αποχή είναι πολιτική στάση ...το παρόν που ζούμε τώρα είναι αποτέλεσμα της επικράτησης των όχι μόνο 20 του βίντεο,αλλά χιλιάδων κομματόσκυλων και ηλιθίων ψηφοφόρων που δεν πάνε για μπανάκι ή για Κυριακάτικο καφεδάκι την ημέρα των εκλογών


Υ.Γ. Δεν υπάρχει σωτηρία από την ηλιθιότητα που μας περιστοιχίζει :yuck:

el_hymador
20/10/2011, 10:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από Aggelos_SV
Και μετά όταν λες ότι το δικαίωμα ψήφου πρέπει να αποκτάται μέσω τεστ IQ/δεξιοτήτων ή οτιδήποτε άλλο μπορεί να διασφαλίσει ότι ο ψηφοφόρος θα έχει τουλάχιστον μια μέση διανοητική κατάσταση,σε λένε φασίστα,οπαδό της αριστοκρατίας και άλλες μαλακίες....:mad:

Συμπεράσματα:
1) Η άγνοια είναι δύναμη, για αυτόν που έχει τη γνώση (και την πονηρία επίσης)
2)Έχουμε/νε τις κυβερνήσεις που μας/τους αξίζουμε/νε
3)Να το βλέπουν αυτό όσοι πιστεύουν ότι η αποχή είναι πολιτική στάση ...το παρόν που ζούμε τώρα είναι αποτέλεσμα της επικράτησης των όχι μόνο 20 του βίντεο,αλλά χιλιάδων κομματόσκυλων και ηλιθίων ψηφοφόρων που δεν πάνε για μπανάκι ή για Κυριακάτικο καφεδάκι την ημέρα των εκλογών


Υ.Γ. Δεν υπάρχει σωτηρία από την ηλιθιότητα που μας περιστοιχίζει :yuck:

+ Οσα θες (για να βγεις αυτοδυναμος)

Το να ψηφιζεις θα επρεπε να ειναι κατι σαν την αδεια οδηγησης αλλα οχι με τον τροπο που χορηγουνται στην Ελλαδα...

ERRIKA
20/10/2011, 11:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από el_hymador
-Ο νο5 .... (...)

ΕΙΣΑΙ ο θεός μου! Πες και για τους υπόλοιπους όμως, γιατί είναι πεσμένη η διάθεσή μου σήμερα. :p


Αρχικά δημιουργήθηκε από Aggelos_SV


Συμπεράσματα:
1) Η άγνοια είναι δύναμη, για αυτόν που έχει τη γνώση (και την πονηρία επίσης)
2)Έχουμε/νε τις κυβερνήσεις που μας/τους αξίζουμε/νε
3)Να το βλέπουν αυτό όσοι πιστεύουν ότι η αποχή είναι πολιτική στάση ...το παρόν που ζούμε τώρα είναι αποτέλεσμα της επικράτησης των όχι μόνο 20 του βίντεο,αλλά χιλιάδων κομματόσκυλων και ηλιθίων ψηφοφόρων που δεν πάνε για μπανάκι ή για Κυριακάτικο καφεδάκι την ημέρα των εκλογών


Υ.Γ. Δεν υπάρχει σωτηρία από την ηλιθιότητα που μας περιστοιχίζει :yuck:

+650 κι από μένα. Ιδίως θα συμφωνήσω με το υστερόγραφο.

fantacid
20/10/2011, 12:35
:lol: + :bigcry:

nikos_abel
20/10/2011, 21:02
:mad: :mad: :mad:


:a31: :a31: :a31:


:a04:

MG-KTiNoS
20/10/2011, 22:38
Το γεγονός ότι είμαστε τελευταίοι σε θέματα παιδείας στην ΕΕ λέει κάτι?
Τυχαία έκαναν τα σχολεία ρημαδιό και τους δασκάλους ζήτουλες ?
Όλοι αυτοί οι άνθρωποι έχουν ένα κοινό
Δείχνουν αστοιχείωτοι και δεν ξέρουν να μιλήσουν καν.

the who
21/10/2011, 12:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από lioulios
Δικέ μου επειδή έχω και τα νεύρα μου ...

το 11 ΤΟ Π@Δάω όπως είναι και με αυτά που λέει φουνώνω κίολας ...


Αλλά το 3 το γαμώ και το δέ@νω !!Εκεί θέλω να ξεσπάσω !!! να το ευχαριστηθώ ....Μη μου μήνει και στα χέρια ,σαν το 11 που θα κόψει πλαίσιο

Εισαι φαιδρος,εγκαθετος και ρατσιστης.Κανονικα γ@μησι θελουν ολοι τους και ακομα περισσοτερο αυτοι που επιμενουν και δηλωνουν πως θα ψηφισουν πασοκ και στις επομενες εκλογες.
Γ@μησι στενο παπουτσι κι ανηφορο.:evil:

nikos_abel
21/10/2011, 12:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από the who
Εισαι φαιδρος,εγκαθετος και ρατσιστης.Κανονικα γ@μησι θελουν ολοι τους και ακομα περισσοτερο αυτοι που επιμενουν και δηλωνουν πως θα ψηφισουν πασοκ και στις επομενες εκλογες.
Γ@μησι στενο παπουτσι κι ανηφορο.:evil:

Δυστυχώς, όσους και να γ@μισουμε, στο τέλος απλά θα στερέψουμε και δε θα μας σηκώνεται άλλο......

the who
21/10/2011, 12:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από nikos_abel
Δυστυχώς, όσους και να γ@μισουμε, στο τέλος απλά θα στερέψουμε και δε θα μας σηκώνεται άλλο......

Εχεις δικηο ργτ.Κι αρχισε να με πιανει το αντικαυλωτικο που μας ριχνανε στο τσαι στο στρατο πριν απο 30 χρονια.:D

Πανοπτικός
21/10/2011, 12:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από lioulios
Δικέ μου επειδή έχω και τα νεύρα μου ...

το 11 ΤΟ Π@Δάω όπως είναι και με αυτά που λέει φουνώνω κίολας ...


Αλλά το 3 το γαμώ και το δέ@νω !!Εκεί θέλω να ξεσπάσω !!! να το ευχαριστηθώ ....Μη μου μήνει και στα χέρια ,σαν το 11 που θα κόψει πλαίσιο

Πηδα το 9 καλυτερα :hypnotize

sniper
21/10/2011, 12:32
Εδώ είναι που πηδάμε;

the who
21/10/2011, 12:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Εδώ είναι που πηδάμε;

Μαθανε οτι πηδιΩσαντε ...

sniper
21/10/2011, 12:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από the who
Μαθανε οτι πηδιΩσαντε ...

:bawl: :lol: :lol: :lol:

υγ Οι κυρίες του βίντεο μάλλον ερωτευμένες είναι με τον ΓΑΠ.. Οι κύριοι του βίντεο ή τον παίρνουν, ή είναι ντιπ ιδιώτες..

the who
21/10/2011, 12:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
:bawl: :lol: :lol: :lol:

υγ Οι κυρίες του βίντεο μάλλον ερωτευμένες είναι με τον ΓΑΠ.. Οι κύριοι του βίντεο ή τον παίρνουν, ή είναι ντιπ ιδιώτες..

Τοτε ειναι deep για ντιπ. :rotflmao: :rotflmao:

tzarot
24/10/2011, 00:24
Αυτούς μάλλον είχε στο νού του ο Πάγκαλος όταν έλεγε το "μαζί τα φάγαμε".
"Αυτοί", και για να μην παρεξηγηθώ δεν ενοοώ μόνο την συγκεκριμένη πολιτική απόχρωση, είναι ο λόγος που η χώρα μας δεν έχει ΚΑΝΕΝΑ μέλλον.

SoulGR
29/10/2011, 15:00
clopy paste :D



Τα Νο5,4,3,2,1 μπορουν να πανε να αυτοκτονησουν, εχουν την ευχη μου. Το Νο11 να ρθει να ψηφισουμε μαζι..:blush:

tsompanis
29/10/2011, 19:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από el_hymador
-Ο νο5 κανει ετσι γιατι πιστευε οτι θα συνεχιζοντουσαν οι επιδοτησεις... και ως εκ τουτου θα συνεχιζε και η πρεφα στο καφενειο και τα χουφτωματα στις βουλγαρες στα κολομπαρα τις περιφερειας...

-Η νο3 ειναι η κλασσικη φατσα δημοσιας υπαλληλου (εκτακτης) που δουλευε(ι) στο δημο ως δεκατη πεμπτη βοηθος φωτοτυπιων...

-Η νο11 ειναι η κλασσικη ΠΑΣΠιτισσα που βαζουν τελαλη στα πανεπιστημια για να προσελκυει @γαμητους φοιτητες ψηφοφορους. Αν δεν ειναι ηδη καβατζωμενη σε κανα γραφειο υπουργου (για την ακριβεια κατω απο το γραφειο...) ε, καπου αλλου θα κανει τσιμπο*κια...

-Καλα το νο9 βαζω στοιχημα οτι εχει το κυλικειο σε καποιο ΙΚΑ... πηρε τη θεση μεσω διαγωνισμου με απολυτη διαφανεια...

-Η νο6 απλα δεν ειναι ανθρωπος... ειναι εξωγηϊνος απο το Α του Κενταυρου ο οποιος κατοικει παρασιτικα στο σωμα αυτης της αθωας κυριουλας... και κανει χαβαλε κιολας!

-Ο νο4 ειναι ο κλασσικος συνταξιουχος ΔΕΚΟ, εδω και 15 χρονια (απο τα 40 του...). Του αρεσει το ψαρεμα και ζει στο εξοχικο του που βρισκεται ειτε προς Λαγονησι ειτε προς Ωρωπο και το οποιο ειναι φυσικα καργα αυθαιρετο και εχει ανεγερθει σε αποχαρατηρισμενη δασικη εκταση. Ωστοσο οταν καποiα απο τις φωτιες του εκαψε λιγο τις τριανταφυλλιες του, ουρλιαζε "που ειναι το κρατος;;;;!!!"

-Ο νο2 ειναι ο κλασσικος τυροκαραβλαχος που τον εστειλαν στην Αθηνα για να προκοψει. Δουλευε(ι) στη διανομη καποιου πρακτορειου τυπου, θεση που πηρε μεσω ενος θειου του που ανηκε στην Τ.Ο. ΠΑΣΟΚ Κατω Κερασιας. Εξακολουθει να δινει ραντεβου στον Μπακακο στην Ομονοια και φοραει τζιν με σκαρπινι και ασπρη αθλητικη καλτσα.





:lol: :lol: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: