PDA

View Full Version : ΝΤΕΜΗ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗ



Boxer
02/09/2005, 08:38
ΕΥΓΕ , ΜΠΡΑΒΟ

Ολοι οι σωστοι φιλαθλοι ειμαστε μαζι σου

:a19: :a20: :a18: :a08:


22917

DUKASII
02/09/2005, 09:13
ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ...


ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΕΝΑΣ ΣΩΣΤΟΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ!

latris mixanis
02/09/2005, 09:37
Το θέμα είναι να το κάνουν όλοι όμως!!


Μπράβο στο Ντέμη θέλει κότσια

SF
02/09/2005, 09:39
Τους σωστούς τους τρώνε.

Θα τον φάνε.

Ο όχλος πάντα νικάει.

Ban idi! :wacko:

javaneze
02/09/2005, 09:56
Εγω αν και γαβρος φιλαθλος και οχι καφρος, δεν μου αρεσε καθολου η κινηση του ... καθαρα κερδοσκοπικου χαρακτηρα...

Εχω εναν πονεμενο αεκτζη στην δουλεια και μου τα ειπε ενα χερακι ...
Πριν να κανει τετοιες κινησεις ο Ντεμης λεει, να παει να αφαιρεσει το τατου της οριτζιναλ απο το μπρατσο... Συγκεκριμενα ενας απο τους οπαδους που διωκεται (παλι λεει), εχει δωσει και την ζωη του στην αεκ... μισθους ολοκληρους για υποστηριξη στο εξωτερικο ... και τωρα τον πουλανε ετσι... να αναφερω επισης οτι ο συναδελφος μου εχτες κιολας πουλησε το διαρκειας του ...

Οποτε στην τελικη δεν ξερω αν θα κανει καλο στην ομαδα αυτη η κινηση αν ακολουθησουν κι αλλοι δυσαρεστημενοι οπαδοι ...

Προσοχη, μην παρεξηγηθω... δεν λεω οτι η κινηση δεν ηταν σωστη. λεω οτι δεν ξερω αν εγινε τελικα για τους σωστους λογους... Ο Ντεμης εκανε μυνηση για τα χαμενα λεφτα απο τις κεκλεισμενων των θυρων αγωνιστικες.. ΟΧΙ για τις ηθικες-σωματικες βλαβες των χτυπημενων...

:rolleyes:

div400
02/09/2005, 10:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από javaneze
Εγω αν και γαβρος φιλαθλος και οχι καφρος, δεν μου αρεσε καθολου η κινηση του ... καθαρα κερδοσκοπικου χαρακτηρα...

Εχω εναν πονεμενο αεκτζη στην δουλεια και μου τα ειπε ενα χερακι ...
Πριν να κανει τετοιες κινησεις ο Ντεμης λεει, να παει να αφαιρεσει το τατου της οριτζιναλ απο το μπρατσο... Συγκεκριμενα ενας απο τους οπαδους που διωκεται (παλι λεει), εχει δωσει και την ζωη του στην αεκ... μισθους ολοκληρους για υποστηριξη στο εξωτερικο ... και τωρα τον πουλανε ετσι... να αναφερω επισης οτι ο συναδελφος μου εχτες κιολας πουλησε το διαρκειας του ...

Οποτε στην τελικη δεν ξερω αν θα κανει καλο στην ομαδα αυτη η κινηση αν ακολουθησουν κι αλλοι δυσαρεστημενοι οπαδοι ...

Προσοχη, μην παρεξηγηθω... δεν λεω οτι η κινηση δεν ηταν σωστη. λεω οτι δεν ξερω αν εγινε τελικα για τους σωστους λογους... Ο Ντεμης εκανε μυνηση για τα χαμενα λεφτα απο τις κεκλεισμενων των θυρων αγωνιστικες.. ΟΧΙ για τις ηθικες-σωματικες βλαβες των χτυπημενων...

:rolleyes:


κοιτα καταλαβαινω αυτα που λες, ομως στην χωρα που ζουμε προτιμω να γινεται κατι σωστο για τους λαθους λογους.
και ακομα: το δινεις απο το υστερημα σου για να παρακολουθεις την αγαπημενη σου ομαδα ΔΕΝ σου δινει το δικαιομα να κανεις φασαριες και ζημιες στο γηπεδο!
στο κατω κατω και εγω απο το υστερημα μου δινω για να παω γηπεδο,δεν εχω το δικαιωμα να δω το ματς χωρις μπουνιδια στις εξεδρες;

micmic
02/09/2005, 10:04
Μετά από μακρά περίοδο που τους είχα σιχαθεί όλους και η μόνη ομάδα μου ήταν η εθνική Βραζιλίας, υπάρχει περίπτωση να γίνω ΑΕΚ μόνο και μόνο απ'αυτό :a46:

stako
02/09/2005, 10:05
Έτσι, απόλυτα μαζί του.

Να κλείσουν και όλοι οι σύνδεσμοι όλων των ομάδων, ποιός ο λόγος ύπαρξης τους?

Άντε σιγά σιγά να ξεβρωμίσουμε!

:yuck:

idi
02/09/2005, 10:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από SF
Τους σωστούς τους τρώνε.

Θα τον φάνε.

Ο όχλος πάντα νικάει.

Ban idi! :wacko:

o idi ειναι με τον Ντεμη....

απλα θελω να πω οτι με το σταυρο στο χερι στην Ελλαδα παιρνεις τα @@@@ μου!!!!

:(

AFTER
02/09/2005, 10:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από stako


Να κλείσουν και όλοι οι σύνδεσμοι όλων των ομάδων, ποιός ο λόγος ύπαρξης τους?

Άντε σιγά σιγά να ξεβρωμίσουμε!

:yuck:

Επαυξανω χ100

Μονο που πρεπει να ξεβρωμισουμε απο πανω και οχι απο κατω...:rolleyes:

Θελουμε πολυ δουλεια ακομα...

idi
02/09/2005, 10:16
εν το μεταξυ τα ΙΔΙΑ ακριβως εκαναν και οι "φιλαθλοι" του Ατρομητου.....


ΑΛΛΑ ΑΛΗΤΕΣ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΟΙ ΑΕΚΤΖΗΔΕΣ

ΡΕ ΔΕ ΓΑΜΙΟΜΑΣΤΕ

DUKASII
02/09/2005, 10:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από javaneze
Εγω αν και γαβρος φιλαθλος και οχι καφρος, δεν μου αρεσε καθολου η κινηση του ... καθαρα κερδοσκοπικου χαρακτηρα...

Εχω εναν πονεμενο αεκτζη στην δουλεια και μου τα ειπε ενα χερακι ...
Πριν να κανει τετοιες κινησεις ο Ντεμης λεει, να παει να αφαιρεσει το τατου της οριτζιναλ απο το μπρατσο... Συγκεκριμενα ενας απο τους οπαδους που διωκεται (παλι λεει), εχει δωσει και την ζωη του στην αεκ... μισθους ολοκληρους για υποστηριξη στο εξωτερικο ... και τωρα τον πουλανε ετσι... να αναφερω επισης οτι ο συναδελφος μου εχτες κιολας πουλησε το διαρκειας του ...

Οποτε στην τελικη δεν ξερω αν θα κανει καλο στην ομαδα αυτη η κινηση αν ακολουθησουν κι αλλοι δυσαρεστημενοι οπαδοι ...

Προσοχη, μην παρεξηγηθω... δεν λεω οτι η κινηση δεν ηταν σωστη. λεω οτι δεν ξερω αν εγινε τελικα για τους σωστους λογους... Ο Ντεμης εκανε μυνηση για τα χαμενα λεφτα απο τις κεκλεισμενων των θυρων αγωνιστικες.. ΟΧΙ για τις ηθικες-σωματικες βλαβες των χτυπημενων...

:rolleyes:

μάστορα δε τα ξέρεις καθόλου καλα.

τα΄'' παιδάκια '' που γκρινιάζουν..το κάνουν γιατι τους αφερεί το δικαιωμα να τα τσιμπάνε απο εμας τους υπολοιπους..που δεν ειμαστε οργανωμένοι.
τι εχουνε δώσει??λεφτά???

ρε πάτε καλα?????αυτοι εχουνε κάνει τους συνδέσμους τσιφλικια τους..με καπελα σε ολα..και εκτός απο αυτο..θελουνε να κανουνε και τσιφλίκη τους μια ολοκληρη παε και το κόσμο της.
και πες μου εσυ αν ενα απο αυτα τα παιδάκια..σου ανοιγε το κεφαλι..σου εβγαζε το μάτι..σε αφηνε αναπηρο...απο τις μαλακίες που κανουν οπου πάνε..γιατι είναι και μαγκες..ΣΕ ΠΟΙΟΝ ΘΑ ΠΑΣ ΝΑ ΖΗΤΗΣΕΙΣ ΤΑ ΡΕΣΤΑ?????ΣΤΑ ΑΘΩΑ ΑΥΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ??ΟΧΙΙΙΙ

ΘΑ ΜΟΥ ΠΑΣ ΣΤΗ ΠΑΕ..ΚΑΙ ΘΑ ΠΕΙΣ ΣΤΟ ΝΤΕΜΗ ΠΛΗΡΩΝΕ!!!!
ε δεν ειναι ετσι λοιπον.
εγω δε παω στο γήπεδο..για αυτα τα αθωα και ανυπεράσπιστα παιδάκια..γιατι μεχρι και με το Χαιδάρι που παιξαμε..βρηκανε λογο να τα σπασουνε ολα..να πετανε πετρες καδρονια κτλ..και να σπανε στο ξυλο οποιον επεφτε στα χερια τους.ΜΕ ΑΛΛΟΥΣ 50 ΦΥΣΙΚΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΜΑΓΚΕΣ ΛΕΜΕ.

Λοιπον αν εχουνε δωσει λεφτα..να μας πουνε ποσα ειναι να τα δωσουμε πισω..και να κατσουνε σπιτι τους η σε κανα καφενειο να βλεπουνε ΑΕΚ και να παμε και εμεις στο γηπεδο που θέλουμε μονο να δουμε μπαλα.
αυτοι μπορουν με τα λεφτα..τους να πανε να δουνε αγωνες του Ζαμπιδη κτλ...και να δουνε και τις φαπες τους.
και κατι που δε ξέρεις...ειναι οτι τις 2 μερες που εκανε αυτο ο Ντεμης..εχουνε αυξηθει τα διαρκειας κατα 50%!!!!!!

τωρα αν 30 οργανωμενοι..δωσανε πισω τα δικα τους οργανωμενα διαρκειας...
ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΛΕΩ ΕΓΩ..ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙς ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΑΥΤΑ ΤΑ ΦΤΗΝΑ..ΠΟΥ ΤΑ ΚΑΒΑΤΖΩΝΟΥΝ ΚΑΙ ΤΑ ΠΟΥΛΑΝΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΠΕΛΑΚΙ ΤΟΥς ΦΥΣΙΚΑ.
Ο ΝΤΕΜΗΣ ΕΚΑΝΕ ΟΤΙ ΕΚΑΝΕ ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙ ΜΙΑ ΕΤΑΙΡΙΑ..ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΕΚΑΝΕ!!
ΕΚΤΟΣ ΤΩΝ ΑΛΛΩΝ ΕΓΩ ΑΠΟ ΤΟ ΝΤΕΜΗ ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΕΙ ΠΑΡΑ ΜΟΝΟ ΘΕΤΙΚΑ ΟΣΟ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΣΤΗΝ ΑΕΚ ΚΑΙ ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΟΡΓΑΝΩΜΕΝΟΥΣ.
τωρα θα μου πεις μπορει εσενα να σου αρεσει να βλεπεισ να βαρανε παιδακια και γερους στο γηπεδο..μπατσους να προσπαθουν να προστατευσουνε το κοσμο και ΜΙΚΡΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ..ΑΠΟ ΤΑ ΔΙΑΦΟΡΑ ΠΟΥ ΠΕΤΑΝΕ ΟΙ ΑΛΛΟΙ..κτλ. λες και εχουμε πολεμο αλλα πρεπει να σου πω κατι ρε φιλε.....ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΠΟΛΕΜΟ..μπαλα ειναι..ΕΝΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙ...διασκεδαση πανω απο όλα...και τελος.
αν αυτο δε μπορουν να το καταλαβουνε ...ΣΠΙΤΙΑ ΤΟΥΣ!!!!

DUKASII
02/09/2005, 10:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
εν το μεταξυ τα ΙΔΙΑ ακριβως εκαναν και οι "φιλαθλοι" του Ατρομητου.....


ΑΛΛΑ ΑΛΗΤΕΣ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΟΙ ΑΕΚΤΖΗΔΕΣ

ΡΕ ΔΕ ΓΑΜΙΟΜΑΣΤΕ

αφου το κανουνε οι του ατρομητου ρε συ...
ΝΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΝΑ ΠΟΥΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΧΤΥΠΙΟΜΑΣΤΕ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙ Ο ΕΝΑΣ ΜΟΝΑΔΙΚΟΣ Ο ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΑΚΛΑΟΥΝΤ ...!!!

αλήτες εχουνε ολοι φιλε. αν δε ξεκινησει απο καπου ομως..θα μείνουν μονο οι αλήτες!

AFTER
02/09/2005, 10:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
εν το μεταξυ τα ΙΔΙΑ ακριβως εκαναν και οι "φιλαθλοι" του Ατρομητου.....


ΑΛΛΑ ΑΛΗΤΕΣ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΟΙ ΑΕΚΤΖΗΔΕΣ

ΡΕ ΔΕ ΓΑΜΙΟΜΑΣΤΕ

Γιωργο δεν νομιζω να ειπε κανεις αυτο!

Ολοι οι οπαδοι ειναι ιδιοι,υπαρχει ο σωστος, αλλα υπαρχει και ο καφρος που ερχεται να τα σπασει και να πλακωθει!

Ολοι στο γηπεδο φωναζουμε/λεμε συνθηματα αλλα μεχρι εκει!

Ε οχι και να σκοτωσω/σκοτωθω για τα συμφεροντα καθε προεδρου ή καθε αγραμματου βλακα που το μονο που ξερει ειναι να κλοτσαει το τοπι.....

idi
02/09/2005, 10:23
οπως ειπα πιο πριν... εγω ειμαι με τον Ντεμη εδω και ενα χρονο ουτε μια φορα δε με απογοητευσε...

απλα σου λεω οτι με το σταυρο στο χερι παιρνεις τα αρχιδια μου στην Ελλαδα...οκ???

ειδες ποσες αγωνιστικες τιμωρια εφαγε ο Ατρομητος? μην αρχιζεις εμφυλιο και εσυ σαν τους κωλογερους που κανουν την ΑΕΚ ανω κατω...

ειπαμε εχει δικιο... απλα ο μονος που ΔΕ θα κερδισει απο ολη αυτη την ιστορια ειναι Η ΑΕΚ!!!!!!!!

cityfly
02/09/2005, 10:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
αφου το κανουνε οι του ατρομητου ρε συ...
ΝΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΝΑ ΠΟΥΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΧΤΥΠΙΟΜΑΣΤΕ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙ Ο ΕΝΑΣ ΜΟΝΑΔΙΚΟΣ Ο ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΑΚΛΑΟΥΝΤ ...!!!

αλήτες εχουνε ολοι φιλε. αν δε ξεκινησει απο καπου ομως..θα μείνουν μονο οι αλήτες!


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

In the end there will be only one

oulas
02/09/2005, 10:33
Να κλείσουν και όλοι οι σύνδεσμοι όλων των ομάδων, ποιός ο λόγος ύπαρξης τους?


Κατα την γνωμη μου οτι πιο σωστο εχεθ υπωθει σε ολο το thread. Εχει δει ποτε κναεις σας ,εμενα εσενα, τον γειτονα σου που παει στο γηπεδο να μπει και να τα σπασει; Ολα οι οργανωμενοι τα κανουνε!

Ολες οι ομαδες πρεπει να διαλησουν αυτην την παπαρια που λεγονταο οργανωμενοι, και τοτε θα ειναι γεματα τα γηπεδα μας καθε κυργιακη.

Α στα διαλο

micmic
02/09/2005, 10:41
Οι σύνδεσμοι δε μπορούν να κλείσουν, δε μπορεί να απαγορεύσει κανείς σε άτομα με ίδια ενδιαφέροντα να συγκεντρώνονται και να σχηματίζουν συλλόγους. Άλλωστε οι υγιείς συνδεσμοι έχουν λόγους ύπαρξης: Κάποιοι φτιάχνουν αφιλοκερδώς το site της ομάδας, κανονίζουν παρέα και εκδρομές για τα εκτός έδρας, κτλ. Στους σωστούς σύνδεσμους, τα ίδια τα μέλη περιφρουρούν το γήπεδο και βγάζουν έξω σηκωτούς όποιους κάνουν επεισόδια.

Απλά εδώ ορισμένοι πρόεδροι -και το κράτος επίσης- νταντεύουν τα καθίκια που έχουν ξεφτιλίσει την έννοια του συνδέσμου. Αυτό όμως είναι τελείως διαφορετικό. Σε έναν υγιή σύνδεσμο τα μέλη του είναι οι τελευταίοι που θα κάνουν φασαρίες. Π.χ. σε πολλούς αγγλικούς συλλόγους δε μπορείς να γραφτείς αν δεν έχεις λευκό ποινικό μητρώο!

oulas
02/09/2005, 10:51
Οι σύνδεσμοι δε μπορούν να κλείσουν, δε μπορεί να απαγορεύσει κανείς σε άτομα με ίδια ενδιαφέροντα να συγκεντρώνονται και να σχηματίζουν συλλόγους.

Αμα θελουν οι ομαδες μπορουν να τους κλεισουν. Μπορουν να μην τους προμηθευουν εισητηρια, να μην εμπορευοναι το ονομα της καθε εταιρειας - ΠΑΕ. Αμα θελουν τους κλεινουν.

Εδω ετσι οπωε λειτουργουν, καλυτερα να κλεισουν, να παει και ο κοσμος, με την οικογενεια του να δει κανενα παιχνιδι, χωρις να φοβαται, μη τραυματιστη στο γηπεδο, να παει δηλαδη ξεγνιαστος και να το χαρη!

Boxer
02/09/2005, 10:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
εν το μεταξυ τα ΙΔΙΑ ακριβως εκαναν και οι "φιλαθλοι" του Ατρομητου.....


ΑΛΛΑ ΑΛΗΤΕΣ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΟΙ ΑΕΚΤΖΗΔΕΣ

ΡΕ ΔΕ ΓΑΜΙΟΜΑΣΤΕ

Οι του Ατρομητου ειναι ξεφτυλισμενοι.
Η υπερασπιστικη τους γραμμη ηταν οτι εφοσον ο Ντεμης παραδεχτηκε οτι ΑΕΚτζηδες κανανε επεισοδια γιατι τιμωρηται ο Ατρομητος.

Κρυβονται και αυτοι πισω απο το δαχτυλο τους.


Αληθεια ποσο εχουν τα διαρκειας γιατι σκεφτομαι να παρω ενα.

Νομιζω οτι πρεπει να στηριξουμε τον Ντεμη κι ας μην ειμαστε αεκτζηδες για να σταματησουν οι διαλογοι του στυλ "Σωκρατη μου , Τακουλη μου , αγαπη μου"

idi
02/09/2005, 10:57
αυτο ακριβως λεω...

ειμαι με τον Ντεμαρο και το λεω και το ξαναλεω... αλλα θα φαει τα μουτρα του γιατι ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΤΟΙΜΟ ΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΓΙΑ ΤΕΤΟΙΑ ΣΩΣΤΗ ΣΥΜΠΕΡiΦΟΡΑ...

τεσπα τα διαρκειας αρχιζουν απο 200 ευρω ...
http://www.aektickets.gr

la_villa
02/09/2005, 12:03
Μπράβο και πάλι μπράβο στον Ντέμη για την κίνηση αυτή (αν και δεν τον γουστάρω αλλά δεν είμαι αεκτζής).

Πέρσυ το χειρίστηκε οικογενειακά αν θυμάμαι καλά.(έκοψε το γήπεδο σε 2?).

Μακάρι να ακολουθήσει και ο δικός μας αλλά δεν το βλέπω.Ακόμα περιμένουμε να μάθουμε ποια ήταν τα τσοκλάνια που κάναν τα επεισόδια στον Πανιώνιο!!!

arxaios
02/09/2005, 12:25
ΜΠΡΑΒΟ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
1000 φορές ΜΠΡΑΒΟ.
Μακάρι τώρα να ακολουθήσουν και οι πρόεδροι των υπολοίπων ομάδων για να μπορέσουμε να ξαναπάμε γήπεδο

DEMINIO
02/09/2005, 12:39
Και μπράβο μου, και χίλιες φορές ΜΠΡΑΒΟ μου :look:

Και ούτε τα μούτρα μου θα φάω, ούτε το tattoo θα βγάλω από το μπράτσο μου γιατί έχει πολύ περισσότερη αξία και βάρος από από την κάθε πέτρα που πετάγανε τα ΜΑΛΑΚΙΣΜΕΝΑ στο Περιστέρι... :a06: :a06: Δηλαδή, που να κατέβουμε και Καραϊσκάκη... :a24:

Κι εσύ ΜΑΛΑΚΑ οργανωμένε, όλα αυτά που έχεις δώσει για την ΑΕΚ βάλτα στο κώλο σου :a37: :a52: Πέρυσι χαιρόσουνα με το γαύρο που έφαγε 150 αγωνιστικές κεκλεισμένων... Να δω τι θα κάνεις αν καταφέρεις να βγάλουμε κι εμείς όλο το πρωτάθλημα έτσι....:a21:


22928

rsp
02/09/2005, 13:09
Επιτελους ενα προεδρος ομαδας εκανε μια κινιση με αρχιδια, και μπορει να μην ειμαι φανατικος οπαδος σε καμια ομαδα και μπορει σα πιτσιρικας να εχω κανει τις βλακειες μου στο γηπεδο γινομενος προβατο αλλα ειμαι σιγουρος οτι ο Ντεμις θα τα καταφερει, εδω τα εβγαλε περα με τον Big Mac και θα κολωσει με 10 τσογλανια και τραμπουκους.

Spike
02/09/2005, 13:23
Ti egine re kapetanio zeis ?????

Polifer
02/09/2005, 13:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από SF


Ban idi! :wacko:




xaaxaxaxaxaxaxax xaaxaxaxaxaxaxax xaaxaxaxaxaxaxax xaaxaxaxaxaxaxax xaaxaxaxaxaxaxax xaaxaxaxaxaxaxax xaaxaxaxaxaxaxax xaaxaxaxaxaxaxax xaaxaxaxaxaxaxax xaaxaxaxaxaxaxax xaaxaxaxaxaxaxax xaaxaxaxaxaxaxax xaaxaxaxaxaxaxax xaaxaxaxaxaxaxax xaaxaxaxaxaxaxax
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

TEO.VFR
02/09/2005, 13:48
ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΟΝ ΝΤΕΜΗ ΜΑΚΑΡΙ ΟΛΟΙ Η ΠΡΟΕΔΡΟΙ ΝΑ ΠΕΤΑΞΟΥΝ ΤΟΥΣ ΤΡΑΜΠΟΥΚΟΥΣ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΑ ΓΗΠΕΔΑ

nick900
02/09/2005, 15:11
ΜΠΡΑΒΟ ΠΡΟΕΔΡΑΡΑ ΜΟΝΟ ΕΤΣΙ ΘΑ ΠΑΜΕ ΜΠΡΟΣΤΑ1 :a19: :a18:

Gandalf dr685sm
02/09/2005, 15:55
Η απάντηση είναι κάπου στην μέση.

1.
Η ΑΕΚ είναι ΠΑΕ (Ανώνυμος Εταιρία). Κάθε απώλεια κέρδους μπορεί και πρέπει να αποζητήται στους υπεύθυνους για αυτήν, με κάθε τρόπο. Ακραιά προσωπικά θεωρώ την δημοσιεύση των ονομάτων. Θα μπορούσε να τα ξέρει μόνο η αστυνομία. Το video που ωρύονται , το δείχνουν και τα ΜΜΕ , χωρίς την διαμεσολάβηση του Ντέμη. Οπότε όποιος έχει video απλά το γράφει.
2.
Η ΑΕΚ είναι ομάδα που παίζει ποδόσφαιρο για εκατομύρια φιλάθλους σε όλο τον κόσμο( ομογενείς και μή). Δεν είναι τσιφλίκι 1000 ατόμων (και αν) που με τον τραμπουκισμό τους, θα υποχρεώσουν τους υπόλοιπους να μην παρακολουθήσουν στο μέλλον την ομάδα τους , λόγω τιμωρίας. Εκφράζει σύνολο κόσμου και οχι την ιδέα κάποιων τσογλανιών , οτι είναι μαγκιά να είσαι original. Η Original είναι φημισμένη για εκείνο το πανό , επί Ζαφειρόπουλου που έλεγε "τα κουρέλια τραγουδούν ακόμη" και οχι για μολότωφ και τραμπουκισμούς. Αυτά όταν ο Χατζηχρήστου ήταν πιτσιρίκι ακόμα και μάζευε σφαλιάρες στην σκεπαστή απο Bruno,Καράφλα & σια επειδή έλεγε μαλακίες και πούλαγε τσατσιλίκι.
3.
Σε σημερινό δημοψήφισμα σε site αλλά και στο ραδιόφωνο της ΝΕΤ που "πρασινοκρατείται" το 84% των φιλάθλων της ΑΕΚ , είπε οτι τον υποστηρίζει τον Ντέμη σε αυτή του την κίνηση. Το 9% είπε δεν ασχολούμαι και μόνο ενα 6% είπε οτι είναι εναντίον. 60 στους 1000 λοιπόν.
4.
Η original δεν είναι το σύνολο των οργανωμένων φιλάθλων (και ουχι οπαδών) της ΑΕΚ. Αντίθετα είναι μια μειονότητα που πλέον απαρτίζεται απο παιδάκια με ψευδαισθήσεις για το ποιοί είναι και τι ρόλο βαράνε στην εξέδρα.
5.
Εσείς που λέτε οτι δεν ήθελαν να κάνουν επεισόδια και προκλήθηκαν. Ξέρετε πολλούς ναπ πηγαίνουν γήπεδο και να κρατούν μολότωφ στο χέρι; ή μήπως τις πουλάνε στα περίπτερα;
6.
Η είσοδος στην θύρα των οπαδών του Ατρομήτου ήταν σχεδιασμένη απο οργανωμένους και οχι απο απλούς φιλάθλους. Αν ήταν απλοί φίλαθλοι , δεν θα έκαναν ομαδική συγκάληψη των διακριτικών της ομάδος τους και αποκάλυψη , και πάλι ομαδική λίγο πριν την σέντρα. Απλά έγινε για ευνόητους λόγους , κόντρα στα ΡΙΝ που δίνει στα διαρκείας ο Ντέμης. (Τα ΡΙΝ των διαρκείας τους μάραναν , όταν χρεώνουν Diners για τα διαρκείας με τα ίδια PIN και ανάλυση μέχρι του σώβρακου που φοράνε)
7.
Μπράβο στον Ντέμη για μια ακόμη φορά που απομακρύνει τσαμπουκάδες και τσογλάνια που αντί για μπάλα , πάνε να τα σπάσουν και να δημιουργήσουν προβλήματα στην ομάδα που κατά τα άλλα "αγαπούν".
Να μην ξεχάσω την διχόνοια για τον Bajevic, το ξύλο στους παίκτες και άλλα τραγελαφικά.
8.
Το ποδόσφαιρο είναι ψυχαγωγία για εμάς και για άλλους προσοδοφόρο επάγγελμα. Αυτοί που ανήκουν, όταν καπελώνουν εισητήρια, ζητάνε επιχορηγήσεις σε ταξίδια αλλά και την προστασία της ομάδος και του προέδρου τους , όταν σκάνε τα δύσκολα;


Η ΑΕΚ , είπαμε είναι ιδέα. Αλλά οι ιδέες στηρίζονται σε ηθικές και αξίες, κάτι που αυτά τα τσογλάνια ξεχνάνε κατά καιρούς. ή μήπως ξεχνούν πριν δύο χρόνια επί Bajevic όταν ενα ολόκληρο γήπεδο τους έβριζε; Μήπως εκείνοι αισθάνοντται πιο "αγνοί φίλαθλοι" απο τους υπόλοιπους όσον αφορά το θέμα ΑΕΚ;

Είμαι ΑΕΚτζης απο τότε που έμαθα να βλέπω μπάλα , και έχω ζήσει στιγμές μοναδικές με την ομάδα μου , όπως και όλοι οι άλλοι φίλαθλοι με τις δικές τους. Όταν λοιπόν μια χούφτα μαλακισμένα , νομίζουν οτι η ομάδα είναι τσιφλίκι τους , σαφώς και θα εναντιωθώ απέναντι τους , όπως και οι περισσότεροι νοήμονες φίλαθλοι.

Gandalf

Gandalf dr685sm
02/09/2005, 16:00
Ανακοίνωση απο ΠΑΕ ΑΕΚ...



Ο Πρόεδρος της ΠΑΕ ΑΕΚ Ντέμης Νικολαϊδης, προσκαλεί σε συνάντηση, την Τετάρτη 7 Σεπτεμβρίου και ώρα 21:00, σε χώρο που θα ανακοινωθεί τη Δευτέρα 7 Σεπτεμβρίου, έως 2 εκπροσώπους από όλα τα club της Original 21, αναγνωρισμένου συνδέσμου φιλάθλων της ΑΕΚ.

Τα έξοδα μετακίνησης και διαμονής (για τους εκπροσώπους εκτός Αττικής) θα καλυφθούν από την ΠΑΕ ΑΕΚ (τηλέφωνο για πληροφορίες 210 6121371, κα Μαίρη Γεωργίου).

Μοναδική προϋπόθεση για την πραγματοποίηση της συνάντησης είναι να τοποθετηθεί, δημόσια και υπεύθυνα η Original 21 για το αν:
Α Ως πολίτες αυτής της χώρας οφείλουμε να τηρούμε τους νόμους, ακόμα και αν ο διπλανός μας παρανομεί και
Β. Για το αν πρέπει να διώκονται ποινικά όσοι ασκούν βία στα γήπεδα.

Είναι σαφές ότι, αν δεν υπάρχει συμφωνία σ’ αυτά, που εμείς τουλάχιστον θεωρούμε αυτονόητα, δεν υπάρχει καμία βάση για συζήτηση.

Για την καλύτερη προετοιμασία της συνάντησης απαραίτητο είναι να έχουμε εγγράφως, ως τις 17:00 την Τετάρτη 7 Σεπτεμβρίου 2005, τα αιτήματα της Original 21 προς την ΠΑΕ ΑΕΚ (fax: 210 61.21.618, mail info@aekfc.gr), καθώς και τα παράπονα που μπορεί να υπάρχουν. Τα αιτήματα αυτά θα συζητηθούν στη συνάντηση. Η ΠΑΕ ΑΕΚ δεσμεύεται ότι θα τοποθετηθεί εγγράφως και δημόσια την επομένη.

Πρόταση μας είναι αυτή η συνάντηση να πραγματοποιείται τουλάχιστον μία φορά το χρόνο πριν την έναρξη της αγωνιστικής περιόδου, αλλά και κάθε φορά που οι περιστάσεις θα το επιβάλλουν.

Αντίστοιχες συναντήσεις θα πραγματοποιήσει η ΠΑΕ ΑΕΚ στο άμεσο μέλλον και με τους υπόλοιπους αναγνωρισμένους συνδέσμους.


Μάλλον για Ελληνορωμαική πάλη το κόβω...:D

Gandalf

$py
02/09/2005, 16:24
Xilia bravo ston Demi kai xilia euxaristo.

I kinisi pou ekane o Demis ponese pano apola ton idio, alla ligi tha to katalavoun afto.

I politia kai o Lykourezos sfyrizoun adiafora. Oles sxedon oi efimerides eixan sto eksofyllo tous xtes ton Xatzixristo kai elege oti sokaristike....Ti les re file...Poios eisai esy gia na se exoun kai eksofyllo oi efimerides? Giati arage einai o monos proedros apo tous organomenous OLON ton omadon pou gnorizoume? GIATI TOSI PROVOLI se ena atomo? I original den einai 30 atoma...
Oso kai na xrypieste kyrioi dhmosiografoi emfylios stin AEK den tha ginei kai tha parete tin apantisi sas apo ton kosmo sto gipedo.

Siga min topothetithei dimosia i Original...na pei ti??? Kai ego lipithika gia ta paidia pou piastikan, Eidikan ton enan pou ton gnorizo einai o typos pou organone ta palamakia prin ta paixnidia sto OAKA persi. Ksero oti i AEK einai i zoi tou alla den mporo na ton valo pano apo to symferon OLON mas.


Kai tin apozimoiosi ton diarkeias (i opoia ksekinise apo simera kiolas) na tin akousoun kapoioi alloi pou persi edosan tosa lefta kai evlepan tin agapimeni tous kokkini omada apo to kanape....

Gandalf dr685sm
02/09/2005, 16:29
$py...

Ποιός πρόεδρος με όλους αυτούς τους ανημέρωτους;
Αν θυμάμαι καλά ποτέ η original δεν είχε Δ.Σ. , μέλη, κάρτες σφραγίδες και προέδρους.

Απο που και ως πού πρόεδρος λοιπόν;.. Γιατί τόση προβολή μόνο σε αυτό το άτομο;

Gandalf

$py
02/09/2005, 16:43
Theoritika einai proedros, dld arxigos-ekprosopos tis original.

Gia tin provoli kalytera na rotisoume tous dhmosiografous pou
einai oi protoi pou theloun na katapolemisoun ti via sta gipeda (edo gelame) kai persi otan tous apantise o Kokalis sxetika me ta epeisodia tou gaurou ' e emeis aftous tous opadous exoume' kalyftikan...

micmic
02/09/2005, 21:13
Έχει ενδιαφέρον κι αυτό το άρθρο (http://www.contra.gr/story.65664.html) από το Contra. Για να δούμε τί γίνεται και στην Αμερική...

DUKASII
05/09/2005, 15:55
Σε μια πρωτοποριακή κίνηση που δείχνει τη διάθεση της διοίκησης να αφουγκρασθεί το κοινό αίσθημα προχώρησε η ΠΑΕ ΑΕΚ. Όπως ανακοινώθηκε, οι φίλοι της «Ένωσης» θα έχουν τη δυνατότητα κάθε Τρίτη και από τις 10:00 ως τις 14:00 να συνομιλούν με τον Ντ.Νικολαΐδη ή όποιο άλλο μέλος της διοίκησης επιθυμούν για όλα τα θέματα της ομάδας. Την Τρίτη αναμένεται να απαντήσει η Original για το αν θα κάνει δεκτή την πρόσκληση για συνάντηση. «Ναι» υπό προϋποθέσεις η πιθανότερη απάντηση. «Υπάρχει μεγάλη πίκρα, αλλά αυτή δεν θα μας οδηγήσει σε λάθος αντιδράσεις», το μήνυμα του Δ.Χατζηχρήστου. Επέστρεψε στις προπονήσεις ο Αλεξόπουλος.

Πρωτοποριακή κίνηση

Σε μια πρωτοποριακή κίνηση που δείχνει τη διάθεση της διοίκησης να βρεθεί κοντά και να επικοινωνήσει με τους φιλάθλους της ομάδας προχώρησε η ΠΑΕ ΑΕΚ. Όπως ανακοινώθηκε, οι φίλοι της «Ένωσης» θα έχουν τη δυνατότητα κάθε Τρίτη και από τις 10:00 ως τις 14:00 να συνομιλούν με τον Ντέμη Νικολαΐδη ή όποιο άλλο μέλος της διοίκησης επιθυμούν για όλα τα θέματα της ομάδας. Η ανακοίνωση, που μπορεί να ερμηνευθεί και ως γέφυρα επικοινωνίας με την Original αναφέρει:

«Έναν ακόμη τρόπο επικοινωνίας με τον κόσμο καθιερώνει η ΠΑΕ ΑΕΚ. Οι φίλοι της ομάδας θα έχουν τη δυνατότητα να συναντηθούν με τον πρόεδρο της AEK, κ. Ντέμη Νικολαΐδη αλλά και με όποιο μέλος της διοίκησης επιθυμούν.
Μέσω των συναντήσεων αυτών, που θα γίνονται κάθε Τρίτη (10.00-14.00), οι άνθρωποι της διοίκησης επιθυμούν να ακούσουν τους προβληματισμούς και τις απορίες των φίλων της ομάδας, να συζητήσουν μαζί τους, να απαντήσουν σε κάθε ερώτημα αλλά και να υιοθετήσουν σκέψεις και ιδέες που θα βοηθήσουν την ΑΕΚ στο μέλλον. Στόχος είναι να υλοποιηθεί η αρχική απόφαση της διοίκησης για αμεσότητα, επαφή και συνεργασία με τους φίλους της ΑΕΚ. Όσοι ενδιαφέρονται να συναντηθούν και να μιλήσουν με τα μέλη της διοίκησης μπορούν από σήμερα (05/09), να επικοινωνούν με την ΠΑΕ στέλνοντας FAX : 210-6121618 (Υπ’ όψιν Διοικήσεως ΠΑΕ ΑΕΚ), e-mail στο info@aekfc.gr, είτε καλώντας στο 210- 6121371