PDA

View Full Version : cd50 σε ss50 cafe racer



christof40
28/10/2011, 16:31
ενα πρωι του αυγουστου με παιρνει τηλ. ο μπαρπας μου και μου λεει.θα ερθεις να παρεις το ρημαδι μου,η θα το δωσω στον παλιατζη΄?και ετσι το πηρα.


238690

christof40
28/10/2011, 16:32
....


238691

christof40
28/10/2011, 16:34
και μετα απο 2 μηνες......ετοιμο.


238692

christof40
28/10/2011, 16:35
..........


238693

christof40
28/10/2011, 16:36
........


238694

christof40
28/10/2011, 16:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από SVX
κολωφ@ρδe :beer:


κρατα το original... μη το μακελευεις :wave2:


:beer: edit: προλαβες... αλλα ωραιο το αποτελεσμα δεν με προλαβες και ...........εκανα του κεφαλιου μου:winka:

christof40
28/10/2011, 16:47
cafe racer 125cc


238696

bonnie
28/10/2011, 16:47
με το που βλεπω την πρωτη φωτο, λεω ωχ...
με το που βλεπω τις τελικες.. εσκασε χαμογελο... :)

παρα πολυ καλη δουλεια, εξαιρετικο το αποτελεσμα!

μ αρεσουν τα φτερακια, τα εκανες ετσι οπως επρεπε... τιμονι, ντεποζιτακι, σελα-κοκοβιος... αψογα!


μπραβο!!! :beer: :beer:


εντιτ: κ με τα σωστα αυτοκολλητακια!! ;)

notakos600
28/10/2011, 17:08
Πανέμορφο, πολύ καλή δουλειά. :beer: :beer: :beer: :beer:

p@nos
28/10/2011, 17:14
panemorfo

:beer: :beer: :beer:

sv9cvk
28/10/2011, 17:54
Καποιος να τον μπαναρει ρε παιδια !!.... :hypnotize :uplate: :cry:
Δεν μπορω να το βλεπωωωωωωω!!! ζηλευωωωωωω :bawl: :eek: :bigcry:
Ευτυχως που δεν εβαλε φωτο απο την διαδικασια γιατι θα ειχα κανει χαρακιρι....:sad:









Περα απο την πλακα φοβερο το μηχανακι ..
Συγχαρτηρια :beer:

Πολυμήχανος
28/10/2011, 18:16
Πολύ όμορφο το αποτέλεσμα, και να συμπληρώσω, επιτέλους ένα ΑΠΟΛΥΤΑ σωστό θέμα ανακατασκευής.

Το σωστό ποστ γίνεται ΠΑΝΤΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΠΑΝΤΑ ΑΦΟΥ τελειώσει η ανακατασκευή, έχει ένα πριν, ένα μετα, άιντε και λίγο ενδιάμεσο, μια λογική εξιστόρηση και τίποτα άλλο.

Όχι ότι είναι κακά και τα άλλα, αλλά 47 σελίδες ποστ, και ακόμα είναι στο πως έβγαλε την παλιά σέλλα, το προτζεκτ δεν εχει δλδ καλά καλά ξεικινήσει, έχει γεμίσει ο τόπος από σχόλια άλλων και σπαμ και αστεία και ερωτήσεις και απορίες... και... και... και... εεεε.... κάπου το χάνει δεν νομίζετε;

Μπράβο και πάλι μπράβο, να το βλέπουν όλοι ως υπόδειγμα παρουσίασης ανακατασκευής.

Takata Dome
28/10/2011, 18:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από Πολυμήχανος
Πολύ όμορφο το αποτέλεσμα, και να συμπληρώσω, επιτέλους ένα ΑΠΟΛΥΤΑ σωστό θέμα ανακατασκευής.

Το σωστό ποστ γίνεται ΠΑΝΤΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΠΑΝΤΑ ΑΦΟΥ τελειώσει η ανακατασκευή, έχει ένα πριν, ένα μετα, άιντε και λίγο ενδιάμεσο, μια λογική εξιστόρηση και τίποτα άλλο.

Όχι ότι είναι κακά και τα άλλα, αλλά 47 σελίδες ποστ, και ακόμα είναι στο πως έβγαλε την παλιά σέλλα, το προτζεκτ δεν εχει δλδ καλά καλά ξεικινήσει, έχει γεμίσει ο τόπος από σχόλια άλλων και σπαμ και αστεία και ερωτήσεις και απορίες... και... και... και... εεεε.... κάπου το χάνει δεν νομίζετε;

Μπράβο και πάλι μπράβο, να το βλέπουν όλοι ως υπόδειγμα παρουσίασης ανακατασκευής.

Διαφωνώ! Εγω προσωπικά βρίσκω πολύ ωραίο το να βλέπεις ενα πρότζεκτ να προχωρά μέρα παρα μέρα.Είναι σαν να μοιράζεσαι και συ την ίδια αγονία με αυτόν που κάνει την ανακατασκευή,σαν να συμμετέχεις και συ.Ετσι μαθαίνεις κάθε μικρή λεπτομέρεια,κάθε δυσκολία και ιδιαιτερότητα.Εγώ ανεβάζω φωτό με κάθε τι που βγάζω(οχι και το ψιλολοιδια ομως),και θα δείξω και πως θα είναι όταν το φτάσω στην επιθυμητή κατάσταση.Είναι δηλαδή σαν αυτό που έκανε το παιδί στο συγκεκριμένο ποστ,αλλά μόνο που δεν κάνω αυτή τη διαδικασία δείχνοντας μόνο τη μηχανή ολόκληρη,αλλα κάθε κομμάτι ξεχωριστά.Αυτή είναι και η χρυσή τομή στην παρουσίαση μιας ανακατασκευής κατα τη γνώμη μου!:wave2:

christof40
28/10/2011, 18:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από Takata Dome
Διαφωνώ! Εγω προσωπικά βρίσκω πολύ ωραίο το να βλέπεις ενα πρότζεκτ να προχωρά μέρα παρα μέρα.Είναι σαν να μοιράζεσαι και συ την ίδια αγονία με αυτόν που κάνει την ανακατασκευή,σαν να συμμετέχεις και συ.Ετσι μαθαίνεις κάθε μικρή λεπτομέρεια,κάθε δυσκολία και ιδιαιτερότητα.Εγώ ανεβάζω φωτό με κάθε τι που βγάζω(οχι και το ψιλολοιδια ομως),και θα δείξω και πως θα είναι όταν το φτάσω στην επιθυμητή κατάσταση.Είναι δηλαδή σαν αυτό που έκανε το παιδί στο συγκεκριμένο ποστ,αλλά μόνο που δεν κάνω αυτή τη διαδικασία δείχνοντας μόνο τη μηχανή ολόκληρη,αλλα κάθε κομμάτι ξεχωριστά.Αυτή είναι και η χρυσή τομή στην παρουσίαση μιας ανακατασκευής κατα τη γνώμη μου!:wave2: εχεις απολυτο δικιο φιλε.και εγω σε καθε ανακατασκευη που κανω λεω θα βγαζω φοτο και θα το παρουσιαζω λεπτομερως στο forum,αλλα οταν ξεκιναω την ανακατασκευη πορωνομαι,αποροφιεμαι,ξεχνιεμαι και στο τελος ξεχναω να βγαλω φοτο κατα την διαδικασια.στην επομενη ανακατασκευη ομως θα προσπαθησω να το παρουσιασω σωστα.

christof40
28/10/2011, 18:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από sv9cvk
Καποιος να τον μπαναρει ρε παιδια !!.... :hypnotize :uplate: :cry:
Δεν μπορω να το βλεπωωωωωωω!!! ζηλευωωωωωω :bawl: :eek: :bigcry:
Ευτυχως που δεν εβαλε φωτο απο την διαδικασια γιατι θα ειχα κανει χαρακιρι....:sad:

ευχαριστω πολυ φιλε.αφου αρεσει σε σενα αυτο σημαινει οτι εκανα καλη δουλεια.







Περα απο την πλακα φοβερο το μηχανακι ..
Συγχαρτηρια :beer:

christof40
28/10/2011, 18:55
.........


238704

christof40
28/10/2011, 18:56
..........


238703

Takata Dome
28/10/2011, 18:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από cristof40
εχεις απολυτο δικιο φιλε.και εγω σε καθε ανακατασκευη που κανω λεω θα βγαζω φοτο και θα το παρουσιαζω λεπτομερως στο forum,αλλα οταν ξεκιναω την ανακατασκευη πορωνομαι,αποροφιεμαι,ξεχνιεμαι και στο τελος ξεχναω να βγαλω φοτο κατα την διαδικασια.στην επομενη ανακατασκευη ομως θα προσπαθησω να το παρουσιασω σωστα.

Δεν υπάρχει σωστό και λάθος.Οπως σου ερχεται εκεινη τη στιγμη το κανεις,το πως θα το παρουσιασεις ειναι δικο σου θεμα,αναλογα με την διαθεση σου και το χρονο που εχεις να διαθεσεις! :winka:

christof40
28/10/2011, 18:59
........


238705

sapila racing
28/10/2011, 20:13
Τελειο!!! Μπράβο ρε φίλε. :beer:

tomy
28/10/2011, 20:56
Απλά εκπληκτικό...

7gibernau
28/10/2011, 20:57
πω πω πω πω.........

ΠΩ ΠΩ ΠΩ ΠΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ

κλεινω τα ματια και βλεπω σιμσον κλιπονατο.....

ποσο πηγε το μαλλι για αυτο???αν θες μου λες σε πμ!!

christof40
28/10/2011, 21:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από 7gibernau
πω πω πω πω.........

ΠΩ ΠΩ ΠΩ ΠΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ

κλεινω τα ματια και βλεπω σιμσον κλιπονατο.....

ποσο πηγε το μαλλι για αυτο???αν θες μου λες σε πμ!! σε καθε ανακατασκευη που κανω εχω 2 απαραβατους κανονες.1 οσα λεφτα χρειαστουν.2 οσο χρονο χρειαστει.3000 ειναι καλα να ταφησω?

7gibernau
28/10/2011, 21:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από cristof40
σε καθε ανακατασκευη που κανω εχω 2 απαραβατους κανονες.1 οσα λεφτα χρειαστουν.2 οσο χρονο χρειαστει.3000 ειναι καλα να ταφησω? με τρια χιλιαρικα κανω το τυονο καφε ρεισερ..

jimmis5
28/10/2011, 21:39
Υπεροχο!!!:beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

sv9cvk
28/10/2011, 22:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από cristof40
σε καθε ανακατασκευη που κανω εχω 2 απαραβατους κανονες.1 οσα λεφτα χρειαστουν.2 οσο χρονο χρειαστει.3000 ειναι καλα να ταφησω?


Αυτον τον κανονα τον ειχα στο πρωτο CB .
Στο δευτερο οχι..:rolleyes: :D αλλα χωρις ομως εις βαρος της ποιοτητας .
Και 3000 δεν ειναι πολλα για αυτο το αποτελεσμα...:beer:



Αρχικά δημιουργήθηκε από Πολυμήχανος
Πολύ όμορφο το αποτέλεσμα, και να συμπληρώσω, επιτέλους ένα ΑΠΟΛΥΤΑ σωστό θέμα ανακατασκευής.

Το σωστό ποστ γίνεται ΠΑΝΤΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΠΑΝΤΑ ΑΦΟΥ τελειώσει η ανακατασκευή, έχει ένα πριν, ένα μετα, άιντε και λίγο ενδιάμεσο, μια λογική εξιστόρηση και τίποτα άλλο.

Όχι ότι είναι κακά και τα άλλα, αλλά 47 σελίδες ποστ, και ακόμα είναι στο πως έβγαλε την παλιά σέλλα, το προτζεκτ δεν εχει δλδ καλά καλά ξεικινήσει, έχει γεμίσει ο τόπος από σχόλια άλλων και σπαμ και αστεία και ερωτήσεις και απορίες... και... και... και... εεεε.... κάπου το χάνει δεν νομίζετε;

Μπράβο και πάλι μπράβο, να το βλέπουν όλοι ως υπόδειγμα παρουσίασης ανακατασκευής.

Εν μερει εχεις δικιο..
Πραγματικα η ουσια χανεται μετα απο αρκετες σελιδες ποστ με σπαμ κλπ κλπ.

Αλλα δεν μπορω να δεχτω οτι υπαρχουν ΠΡΕΠΕΙ σε κατι που κανεις στον ελευθερο χρονο σου για να κανεις το μερακι σου ,και το βαζεις και σε ενα φορουμ για τον Α η Β λογο.
Ποτε δεν πανε ολα οπως θελουμε ,και ποτε δεν υπαρχει ο ιδιος χρονος και ενθουσιασμος σε ολη την διαρκεια της ανακατασκευης .
και επισης δεν νομιζω να υπαρχει και λογος να περιμενεις να το τελειωσεις για να το βαλεις...γιατι τοτε ειναι παρουσιαση και τιποτε αλλο ,αλλα ο ρολος και το καλο του φορουμ ειναι οτι στην διαρκεια της ανακατασκευης θα χρειαστεις συμβουλες ,γνωμες ,βοηθεια,και θα τα παρεις τις περισσοτερες περιπτωσεις κατι που δεν μπορεις να το εχεις αν μπει ΑΦΟΥ τελειωσει η ανακατασκευη... .
ειναι επισης και αυτο που σου απαντησε ο Takata Dome

Χριστοφορε συγνωμη για την σφηνα
:beer:

point zero
28/10/2011, 23:00
Τι λες τωωρρααααααα ........:eek: :eek: :eek:

xristos x
28/10/2011, 23:11
Πολυ ομορφο πραγματικα, πιο ωραιο απ οτι αν το κανες οπως ηταν εργοστασιακο κατα την γνωμη μου!

Οσο για την λεπτομερη περιγραφη στα θρεντ με ανακατασκευες ειναι πολυ απολαυστικη, θα συμφωνησω με takata dome και sv9cvk!

christof40
28/10/2011, 23:23
[QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από Χρήστος Χ
Πολυ ομορφο πραγματικα, πιο ωραιο απ οτι αν το κανες οπως ηταν εργοστασιακο κατα την γνωμη μου!

Οσο για την λεπτομερη περιγραφη στα θρεντ με ανακατασκευες ειναι πολυ απολαυστικη, θα συμφωνησω με takata dome και sv9cvk! [/QUOTE μα και εγω αν δειτε παραπανω συμφωνω και εξηγω γιατι δεν εκανα λεπτομερη παρουσιαση.

lspiros
28/10/2011, 23:28
φιλε ειναι απλα πανεμορφο.ιδιαιτερα με εχει εντυπωσιασει η βαφη και το φινιρισμα:beer:
η μονη ισως ενσταση,η εξατμιση που δεν ταιριαζει με τη γενικοτερη εικονα...

κριμα που δεν παρακολουθησαμε αυτο το ταξιδι με λεπτομερειες...:(

το ποσταρισμα της ανακατασκευης για μενα ειναι ενα γδυσιμο.θελει κοτσια να το κανεις γιατι πρεπει ως εκτειθεμενος εσυ και η δουλεια σου να μπορεις να δεχτεις καλα και κακα σχολια.ομως αυτο ειναι που προσωπικα σε μενα δινει κουραγιο για τη συνεχεια.
ευχομαι να σε απολαυσουμε σε καποια μελλοντικη δουλεια:wave2:

Λευκάδιος
29/10/2011, 15:15
πανεμορφο!!:beer:

George_M.
29/10/2011, 15:32
:eyepop: :eyepop:
ευγε φιλε..τελειο!!! :beer:

Tpap
29/10/2011, 15:56
Aψογο... και κυρίως πανέμορφο.


:eyepop:

:beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :sun:

chr1s_86
29/10/2011, 18:35
Πολύ καλό! Μπράβο φίλε!

tifoso4ever
29/10/2011, 21:29
:beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

Προσωπικη - υποκειμενικη αποψη:

1.Το τιμονι θα ηταν πιο ομορφο - πλην καθολου πρακτικο, αν το κυκλοφορεις, εστω και λιγο - να ηταν ενα καποιου τυπου κλιπ-ονζζζζζζζζζζ :eyepop:
2. Η εξατμιση...καπου δεν μου κολλαει, οχι οτι ειναι ασχημη, αλλα θα ηθελε κατι πιο "vintage"...

Πολυ καλο αποτελεσμα, παντως, παντα τετοια!!!!

:beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

hidefnick
30/10/2011, 09:02
RESPECT :beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

Gi_4ce
30/10/2011, 09:14
Ρίχτου μια εξάτμιση απο lifan 125 (που ειναι κωνική, σαν του astrea) και θα γίνει ακόμα πιο όμορφο!

Καλοτάξιδο!!!

imitrelos
30/10/2011, 12:21
Aπλά πανέμορφο......έχεις κάνει τρομερή δουλειά και ναι μια εξάτμηση πιο cafe racer και θα είσαι τζιτζι :beer:

christof40
30/10/2011, 23:07
θα γινουν καποιες αλλαγες,θελει ακομα καποιες αλλαγες.καποιες που δεν φαινονται ειναι η καμπανα που δεν αντεχει πλεον τη δυναμη του μοτερ(125cc)και τα ελατηρια του μπροστινου,που αφου εγινε πληρης επισκευη του με γνησια honda παραμενει πολυ μαλακο και τερματιζει.και θα βαλω αλλο τεποζιτο (που εδω θα με κραξετε ολοι μολις το δειτε)αλλα αυτο που εχει τωρα παρολες της προσπαθειες δεν λεει να κουμπωσει σωστα.η τεποζιτο η πλαινα καπακια.και τα 2 μαζι δεν γινεται.στην εξατμιση εχετε δικιο αλλα δεν βρηκα τιποτε καλλητερο.θα βγαλω foto απο της αλλαγες.μηπως πρεπει να μπει το θεμα στα restoring??

christof40
05/11/2011, 11:15
αλλο τεποζιτο........(κραξτε ελευθερα)...........


239287

christof40
05/11/2011, 11:15
.............


239288

lspiros
05/11/2011, 11:30
δεν ειναι κακο,αλλα νομιζω αν καταφερεις να ταιριαξεις το αλλο και να αλλαξεις εξατμιση το αποτελεσμα θα ειναι καλυτερο:wave2:

Sapadak
05/11/2011, 11:31
Νταξ προφανως το 1ο τεποζιτο μαμει και δερνει.

Αν ειναι να μη κουμπωνει σωστα βεβαια....αλλα και παλι ποσο το κυκλοφορεις ρε αδερφε το μηχανημα?

Μηπως να αφησεις το 1ο τεποζιτο και να κανεις μια υποχωρηση οταν το κυκλοφορεις?


Επισης συμφωνω για αλλαγη εξατμισης σε κατι κλασσικοτερο

sv9cvk
05/11/2011, 11:39
Χριστοφορε κατα την γνωμη μου το τεποζιτο δεν ειναι τοσο ασχημο .
Του SS ειναι σιγουρα πιο ομορφο δεν το συζητω,αλλα και αυτο μπορεις να το φτιαξεις.
Κατ'αρχην απο το πλαι ειναι πολυ σκετο,δεν ταιριαζει τοσο με το cafe racer συνολο.
Κατ'αρχην το "φτερο" δεν του παει ,εγω θα του εβαζα δυο Tank knee pads (http://www.ebay.co.uk/sch/i.html?_nkw=tank+knee+pads&_in_kw=1&_ex_kw=&_sacat=See-All-Categories&_okw=tank+knee+pads&_oexkw=&_adv=1&_udlo=&_udhi=&_ftrt=901&_ftrv=1&_sabdlo=&_sabdhi=&_samilow=&_samihi=&_sadis=200&_fpos=Postcode&LH_SubLocation=1&_fsradio2=%26LH_PrefLoc%3D1&_sargn=-1%26saslc%3D3&_salic=3&_saact=3&LH_SALE_CURRENCY=0&_sop=12&_dmd=1&_ipg=50) και γενικα θα ακολουθουσα την λογικη του προηγουμενου τεποζιτου που του πηγαινε πολυ
Με λιγα λογια θα αντεγραφα το ενα τεποζιτο στο αλλο η οσο γινεται...

Καπου ειχα μια εταιρια στο Ebay που εφτιαχνε tank knee pads κατα παραγγελια αλλα πρεπει να ψαξω να την βρω..
Καλη συνεχεια :beer:

sv9cvk
05/11/2011, 11:44
Και για να σε φτιαξω

Για το SS "Ακριβως αυτο"
http://www.ebay.co.uk/itm/Honda-SS50-gas-tank-rubber-knee-grip-grips-pad-pads-/130387999118?pt=Other_Vehicle_Parts&hash=item1e5bbaf98e

Και σηματα εδω
http://www.ebay.co.uk/sch/i.html?LH_PrefLoc=3&_kw=Honda&_kw=tank&_kw=badges&_dmd=1&_sop=12

John Steed
05/11/2011, 11:50
Ό,τι και να πω είναι λίγο....
,



Συγχαρητήρια για τη δουλειά σου!


Είναι πανέμορφο!
:beer: :beer: :beer:

christof40
05/11/2011, 11:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από sv9cvk
Χριστοφορε κατα την γνωμη μου το τεποζιτο δεν ειναι τοσο ασχημο .
Του SS ειναι σιγουρα πιο ομορφο δεν το συζητω,αλλα και αυτο μπορεις να το φτιαξεις.
Κατ'αρχην απο το πλαι ειναι πολυ σκετο,δεν ταιριαζει τοσο με το cafe racer συνολο.
Κατ'αρχην το "φτερο" δεν του παει ,εγω θα του εβαζα δυο Tank knee pads (http://www.ebay.co.uk/sch/i.html?_nkw=tank+knee+pads&_in_kw=1&_ex_kw=&_sacat=See-All-Categories&_okw=tank+knee+pads&_oexkw=&_adv=1&_udlo=&_udhi=&_ftrt=901&_ftrv=1&_sabdlo=&_sabdhi=&_samilow=&_samihi=&_sadis=200&_fpos=Postcode&LH_SubLocation=1&_fsradio2=%26LH_PrefLoc%3D1&_sargn=-1%26saslc%3D3&_salic=3&_saact=3&LH_SALE_CURRENCY=0&_sop=12&_dmd=1&_ipg=50) και γενικα θα ακολουθουσα την λογικη του προηγουμενου τεποζιτου που του πηγαινε πολυ
Με λιγα λογια θα αντεγραφα το ενα τεποζιτο στο αλλο η οσο γινεται...

Καπου ειχα μια εταιρια στο Ebay που εφτιαχνε tank knee pads κατα παραγγελια αλλα πρεπει να ψαξω να την βρω..
Καλη συνεχεια :beer: τα tank knee pads θα του πανε πολυ ωραια,αλλα ξερεις πως μπορω να τα τοποθετησω?κολλητα?και αν ναι πως? με τι κολλα?

christof40
05/11/2011, 12:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από sv9cvk
Και για να σε φτιαξω

Για το SS "Ακριβως αυτο"
http://www.ebay.co.uk/itm/Honda-SS50-gas-tank-rubber-knee-grip-grips-pad-pads-/130387999118?pt=Other_Vehicle_Parts&hash=item1e5bbaf98e

Και σηματα εδω
http://www.ebay.co.uk/sch/i.html?LH_PrefLoc=3&_kw=Honda&_kw=tank&_kw=badges&_dmd=1&_sop=12 αυτα τα εχω ολα αλλα πως θα τα τοποθετησω?

FRAGISCOS
25/12/2011, 14:08
κατ αρχην χρονια πολλα και καλα χριστουγεννα.
Σημερα ειδα την δουλεια σου και θελω να σε συγχαρω και γω .
Δεν θελω να κρινω κατι,αλλωστε οι προλαλησαντες τα ειπαν ολα.
Αριστο αποτελεσμα ,να εισαι καλα και να το χαιρεσαι.:wave2: :beer:

christof40
25/12/2011, 22:18
ευχαριστω πολυ ολους και καλα χριστουγεννα.μετα της γιορτες θα μπουν νεες φοτο με αλλαγες-βελτιωσεις.:winka:

sapila racing
26/12/2011, 12:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από cristof40
αυτα τα εχω ολα αλλα πως θα τα τοποθετησω?

H 3M εχει το κατάλληλο προιόν για την τοποθέτηση των λαστιχένιων προστατευτικών στο τεπόζιτο.
http://3mcollision.com/3m-black-super-weatherstrip-adhesive-03602-4250.html

:wave2:

christof40
26/12/2011, 14:43
thanks αρη πολυ καλη κολλα.τα τοποθετησα αλλα δεν μαρεσαν καθολου πανω στο συγκεκριμενο τεποζιτο και τα εβγαλα.:wave2: