PDA

View Full Version : Spyball 6527



downhill
02/09/2005, 16:28
Καλησπέρα μετά απο πολύ καιρό!

Έχεις κάποιος τον Spyball 6527 συναγερμό;Αν ναι μπορεί να γράψει εντυπώσεις;Επίσης έχει ενσωματωμένη μπαταρία;Αν όχι πόσο "τρώει" απο την μπαταρία της μηχανής;

Συγγνώμη αν σάς κούρασα.

geminimax
08/09/2005, 19:29
Πριν μερικες μερες εβαλα το συγκεκριμενο μοντελο σε ενα scooteraki honda lead αλλα δεν εμεινα ευχαριστημενος... Ο συναγερμος αν και εχει πολυ αξιολογα χαρακτηριστικα,αυτονομια και χαμηλη καταναλωση μου εβγαλε προβλημα με υπερευαισθησια... Τον ρυθμισα στην χαμηλοτερη βαθμιδα που εχει για ελαφριες μηχανες (πχ scooters) αλλα και παλι με ενα
απλο "χαιδεμα" στο τιμονι, χτυπαει. Μετανιωσα που δεν εβαλα καποιον αλλο, και δεν τον ενεργοποιω μεχρι να βρω λυση.
Τωρα τελευταια ακουω πολλες μηχανες να χτυπανε με τον 6527 και εχω την εντυπωση πως πρεπει να θελει καποιες εργοστασιακες αλλαγες στο firmware. Καλο ειναι βεβαια που ειναι ευαισθητος αλλα δεν μενω σε ερημια και με εχει φρικαρει γιατι αν τον ακουμπισει κατα λαθος πεζος (μιλαμε για λιγο) αρχιζει και βαραει και ξεσηκωνει τη γειτονια χωρις λογο...

downhill
09/09/2005, 11:19
Αν είνα μόνο αυτό το πρόβλημα,δεν είναι κατά την άποψη μου τόσο σοβαρό.Πιο σοβαρό θα ήταν αν πάθαινε εμπλοκές ή δε χτύπαγε.Έχει δυνατή σειρήνα;

geminimax
09/09/2005, 21:03
Εχει πολυ δυνατη σειρηνα και γινεται αντιληπτη σε 2-3 τετραγωνα..