PDA

View Full Version : africa



blanko
07/11/2011, 12:44
gia sas paidia skeftome na paro mia africa ta lefta pou diatheto einai liga alla to kyriotero einai oti tin thelo perisotero gia metakinisi .thelo na meioso tis benzines mou kano 50 xlm spiti doulia mono.kai den thelo na einai dyskolosynthriti.ta lefta einai liga.

eagleye101
07/11/2011, 12:52
Κατατοπιστικοτατος εισαι...:hypnotize

(εντιτ: καλωσηρθες στη παρεα :beer: )

blanko
07/11/2011, 13:03
na diathso 2 xiliarika alla na mhn thelo alla 2 gia na thn mazepso.metakinisi sthn poli poso kaiei kostos servis kai ti na prosexo kata tin agora.katalaves tora?

eagleye101
07/11/2011, 13:14
Κοιτα, δεν ειμαι ο καταλληλος για να σου απαντησει, αλλα εδω μεσα υπαρχουν αρκετοι που οι γνωσεις τους ξεπερνανε τον Σωτηρακοπουλο στο ποδοσφαιρο.

Απλα για να βοηθησω, λεω να δωσεις καποιες λεπτομεριες ωστε να ασχοληθουν μαζι σου

:wave2:

miscelano
07/11/2011, 14:23
κοιτα η αφρικανα ειναι γενικα αξιοπιστο μηχανακη...και να χαλασει κατι θα ειναι ή η τρομπα ή ο ανορθωτης που με μικρο κοστος σχετικα τα φτιαχνεις...μπες στο καρ.γρ, δες τα μηχανακια που εχει και αρχισε να παιρνεις τηλ για τις δεις. να κοιταξεις εννοειται τα αναλλωσιμα (τακακια, αλυσογραναζα κλπ) και καλο θα ηταν επισις να μετρησεις τα ρευματα για να δεις αν ειναι ενταξει...μεσα στη πολη εμενα μου καιει γυρω στα 7λ και εθνικη γυρω στα 5.5...τα σερβις δεν κοστιζουν πολυ και αν ποιανουν λιιιιιιγο τα χερια σου δεν ειναι τπτ να τα κανεις μονος σου...στην αρχη θα σου φανει βαρια αλλα θα δεις μεσα σε 2-3 μερες δεν θα σου φαινεται....συμβουλη δικη μου ειναι να εχει το μηχανακη οσα περισσοτερα εξτρα γινεται, γιατι μετα θα τα χρειαζεσαι...μπορει να ειναι παλιο μηχανακη αλλα ειναι σταθερη αξια φιλε!!η δικια μου ειναι 93 μοντελλο αλλα το χρωμα της ειναι σαν να βγηκε χθες απο το εργοστασιο και ο κινητηρας κελαηδαει....:beer: :beer: :beer: :wave2: :wave2: :wave2:

Africaptan
07/11/2011, 16:40
Θες να μειωσεις τις βενζινες.
Συγκριτικα με τι; (Μηπως τις αυξησεις δηλαδη;...)

schumifer
07/11/2011, 21:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από Africaptan
Θες να μειωσεις τις βενζινες.
Συγκριτικα με τι; (Μηπως τις αυξησεις δηλαδη;...)

Επιτέλους....
Φίλε τα μεγάλα μηχανάκια δεν είναι μέσα στην πόλη περισσότερο οικονομικά από ένα μικρό σύγχρονο αυτοκίνητο

arisrodolivos
07/11/2011, 21:50
παρε ενα 250αρι για οικονομια και μετακινηση η ατ δεν ειναι και το πιο οικονομικο