PDA

View Full Version : Σημερα την πήρα....Σήμερα την έριξα!!!!!



sarimarina
14/11/2011, 22:45
καφες με τον Μικε (Mike Gian ή κατακόσμον MotoMike ) λόγω απαγορευτικου !!!!!

ντυνομαι....στολιζομαι....καβαλαω το μοτόρι .....και γεια σας!!!
που σκ@τ@ ειναι η Πειραιώς και Λαμπράκη??? το χω λίγο θολο στο μυαλο μου.....
ψιλοβρεχει....και εγω οδηγω σαν αγέροχη αμαζόνα!! (σκ@τ@ στα μουτρα μου):lol:
τι να πρωτοσκεφτώ....την βροχή.....την οδήγηση στην Αθηνα που το κάνω για πρώτη φορά....το νέο μου μοτόρι που προσπαθω να μάθω τα χούγια του.....χανω την εξοδο για Λαμπρακη!!
ντριν στον Μικέ να έρθει να με μαζεψει!!
ερχεται ο εν λόγω λεβέντης και με αναμαζώνει απο την Αγια Τριαδα (βοήθεια μας)!
μπρος αυτος....πισω εγω ....για το καφέ!!
καποια στιγμή ο Μικές αποφασίζει να ανέβει σε ενα πεζοδρόμιο για να παρκάρει.....πισω του το ζώον!! (εγώ δηλαδή)
καβαλάμε το πεζοδρόμιο μια χαρα (η καρδούλα μου το ξέρει!!) και εκει υπάρχουν οι κολόνες της οικοδομής που υψώνεται πανω!
ο Μικές προσανατολίζεται να παρκάρουμε πάνω στο πεζοδρόμιο και ξαφνικά ανάμεσα σε δυο κολόνες χώνει την μούρη της μηχανής του για να την αράξει!!
εγω ειμαι σχεδόν κολλημένη πίσω του οπότε φρενάρω ελαφρώς ....τον αφήνω να μπεί....και σκεφτομαι να μπώ στο ανοιγμα που σχηματίζουν οι επόμενες 2 κολόνες!!!
:nono: :nono: :nono:
ανοιγω ελαφρά το γκάζι και επιτόπου βλεπω οτι μπροστά στην ρόδα μου ακριβως βρίσκεται μια εσοχή του πεζοδρομίου απο αυτες που υπάρχουν για να χωθεί ο κάδος των σκουπιδιων!!:sick: :sick: :sick:
κοκκαλώνω τα φρενα για να μην πεσω μέσα και αφενος σαβουριαστώ και κάνω την μηχανη κ@λος,,,,αφετέρου εκει ειναι παρκαρισμένο ενα αμάξι που θα έκανα "κανούργιο"!!!:confused:
η μηχανη μου γερνει αριστερά.....πατάω να την κρατήσω.....που να κρατηθει το γομάρι!!:(
γέρνω...γερνω ...γέρνω.....κι οταν πλεον ειμαι σιγουρη οτι δεν την εχω....την παρατάω και πηδαω μακρυα της!!!
ο Μικες γυρνάει απο το γκουπ της μπαγκαζίερας και βλέπει την μηχανή τέζα και εμένα με σταυρωμένα τα χέρια να την κοιτάω!!!:eek:
την σηκώνει ο Γολιαθ (μαζι με ενα αλλο παλουκάρι που βγήκε προς βοήθειαν) και χαζεύουμαι το εργαλειο!!!
ουτε μια γρατζουνια........εκ πρώτης άποψης!!:nono:
παμε πινουμε το καφεδάκι και βγαίνοντας με βοηθαει να ξεπεζεψουμε την ΕΦΗ απο το πεζοδρόμιο!!
καθομαι πανω.......κατι δεν παει καλα!!
οι ταχυτητες ανεβαίνουν.....αλλα δεν κατεβαίνουν.....το κερατο μου!!!
Μικεεεεεεεεεεεεεεε ....φωνάζω....ελα γιατι δεν.....
Ερχεται ο Μικες.....καπου βρίσκουν οι ταχύτητες και δεν πανε προς τα κατω!!
Γονατίζει το λυγεροκορμο αγόρι και με τα γυμνασμένα του μπράτσα.....ξελυγίζει το λεβιε των ταχυτήτων!!!
παμε να δουμε αν ολα οκ και να δοκιμασουμε προς τα πανω και προς τα κατω......μανέτα ....ωσάν το μισοφέγγαρο!!!:look:
το κέρατο μου το βερνικωμένο......μια μέρα την έχω.....αυριο πάω για καινούργια μανέτα!!
:mad: :mad:

BLACKGAS
14/11/2011, 22:52
Τσέκαρε και το λεβιέ. Ομολογώ ότι δεν πολυκατάλαβα τι έγινε αλλά τεσπα:
Περαστικά και να μην ξαναπλαγιάσει η Εφη.
:wave2:

stamzx10
14/11/2011, 22:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από sarimarina
καφες με τον Μικε λόγω απαγορευτικου !!!!!

ντυνομαι....στολιζομαι....καβαλαω το μοτόρι .....και γεια σας!!!
που σκ@τ@ ειναι η Πειραιώς και Λαμπράκη??? το χω λίγο θολο στο μυαλο μου.....
ψιλοβρεχει....και εγω οδηγω σαν αγέροχη αμαζόνα!! (σκ@τ@ στα μουτρα μου):lol:
τι να πρωτοσκεφτώ....την βροχή.....την οδήγηση στην Αθηνα που το κάνω για πρώτη φορά....το νέο μου μοτόρι που προσπαθω να μάθω τα χούγια του.....χανω την εξοδο για Λαμπρακη!!
ντριν στον Μικέ να έρθει να με μαζεψει!!
ερχεται ο εν λόγω λεβέντης και με αναμαζώνει απο την Αγια Τριαδα (βοήθεια μας)!
μπρος αυτος....πισω εγω ....για το καφέ!!
καποια στιγμή ο Μικές αποφασίζει να ανέβει σε ενα πεζοδρόμιο για να παρκάρει.....πισω του το ζώον!! (εγώ δηλαδή)
καβαλάμε το πεζοδρόμιο μια χαρα (η καρδούλα μου το ξέρει!!) και εκει υπάρχουν οι κολόνες της οικοδομής που υψώνεται πανω!
ο Μικές προσανατολίζεται να παρκάρουμε πάνω στο πεζοδρόμιο και ξαφνικά ανάμεσα σε δυο κολόνες χώνει την μούρη της μηχανής του για να την αράξει!!
εγω ειμαι σχεδόν κολλημένη πίσω του οπότε φρενάρω ελαφρώς ....τον αφήνω να μπεί....και σκεφτομαι να μπώ στο ανοιγμα που σχηματίζουν οι επόμενες 2 κολόνες!!!
:nono: :nono: :nono:
ανοιγω ελαφρά το γκάζι και επιτόπου βλεπω οτι μπροστά στην ρόδα μου ακριβως βρίσκεται μια εσοχή του πεζοδρομίου απο αυτες που υπάρχουν για να χωθεί ο κάδος των σκουπιδιων!!:sick: :sick: :sick:
κοκκαλώνω τα φρενα για να μην πεσω μέσα και αφενος σαβουριαστώ και κάνω την μηχανη κ@λος,,,,αφετέρου εκει ειναι παρκαρισμένο ενα αμάξι που θα έκανα "κανούργιο"!!!:confused:
η μηχανη μου γερνει αριστερά.....πατάω να την κρατήσω.....που να κρατηθει το γομάρι!!:(
γέρνω...γερνω ...γέρνω.....κι οταν πλεον ειμαι σιγουρη οτι δεν την εχω....την παρατάω και πηδαω μακρυα της!!!
ο Μικες γυρνάει απο το γκουπ της μπαγκαζίερας και βλέπει την μηχανή τέζα και εμένα με σταυρωμένα τα χέρια να την κοιτάω!!!:eek:
την σηκώνει ο Γολιαθ (μαζι με ενα αλλο παλουκάρι που βγήκε προς βοήθειαν) και χαζεύουμαι το εργαλειο!!!
ουτε μια γρατζουνια........εκ πρώτης άποψης!!:nono:
παμε πινουμε το καφεδάκι και βγαίνοντας με βοηθαει να ξεπεζεψουμε την ΕΦΗ απο το πεζοδρόμιο!!
καθομαι πανω.......κατι δεν παει καλα!!
οι ταχυτητες ανεβαίνουν.....αλλα δεν κατεβαίνουν.....το κερατο μου!!!
Μικεεεεεεεεεεεεεεε ....φωνάζω....ελα γιατι δεν.....
Ερχεται ο Μικες.....καπου βρίσκουν οι ταχύτητες και δεν πανε προς τα κατω!!
Γονατίζει το λυγεροκορμο αγόρι και με τα γυμνασμένα του μπράτσα.....ξελυγίζει το λεβιε των ταχυτήτων!!!
παμε να δουμε αν ολα οκ και να δοκιμασουμε προς τα πανω και προς τα κατω......μανέτα ....ωσάν το μισοφέγγαρο!!!:look:
το κέρατο μου το βερνικωμένο......μια μέρα την έχω.....αυριο πάω για καινούργια μανέτα!!
:mad: :mad:
Αμαν και συ ρε Μαρινα ουτε να σου ευχηθουμε δεν προλαβαμε!!!Πολυ μικρη η ζημια παντως...δεν ειναι πανω απο 25Ε!!!Καλοταξιδη απο δω και περα και παντα ορθια και το νου σου στις εσοχες!!!!

manowar13
14/11/2011, 22:55
Ας είναι η πρώτη και η τελευτέα ...
Τη μηχανή είναι?

Καλές βόλτες και παντα όρθια

sarimarina
14/11/2011, 22:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από BLACKGAS
Τσέκαρε και το λεβιέ. Ομολογώ ότι δεν πολυκατάλαβα τι έγινε αλλά τεσπα:
Περαστικά και να μην ξαναπλαγιάσει η Εφη.
:wave2:
οπως επεσε αριστερα.....λυγισε τελειως η μανετα του συμπλεκτη και στραβωσε λιγακι ο λεβιες των ταχυτητων!!
το μεν δευτερο ισιωσε ....το δε δευτερο....να ζουμε να το θυμομαστε!!
:beer: :beer:

sarimarina
14/11/2011, 23:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από manowar13
Ας είναι η πρώτη και η τελευτέα ...
Τη μηχανή είναι?

Καλές βόλτες και παντα όρθια
cbf 600

Nikoskazer2000
14/11/2011, 23:09
Fk it :o
Την υγειά σου να 'χεις να πέφτεις :p...εε...κάτσε αυτό δεν ακούστηκε καλά.
Την υγειά σου να 'χεις να κάνεις μπόλικες βόλτες με τους φίλους σου κι' αν κάποτε πέσεις να θυμάσαι το γνωμικό πως "αν το παιδί δεν πέσει να χτυπήσει, δε θα μάθει..." :winka:


Καλούς δρόμους να 'χεις. :wave2:

mikes
14/11/2011, 23:11
γιατι ρε πστμ ολες οι γυναικες που βγαινουν μαζι μου κατι παθαινουν????
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

sarimarina
14/11/2011, 23:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από motomike
γιατι ρε πστμ ολες οι γυναικες που βγαινουν μαζι μου κατι παθαινουν????
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
γιατι εισαι καυτο μωρό.....τέλος!!!!:blush: :blush:

Nikoskazer2000
14/11/2011, 23:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από motomike
γιατι ρε πστμ ολες οι γυναικες που βγαινουν μαζι μου κατι παθαινουν????
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Καλά δεν έχεις ακούσει το "You rock my world baby" ? :smokin:


:rotflmao: :lol:

mikes
14/11/2011, 23:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από sarimarina
γιατι εισαι καυτο μωρό.....τέλος!!!!:blush: :blush: εεεεεεεεεεεεετσι εεεεεεεετσι εεεεετσι!!!:smokin: :smokin: :smokin: :smokin:

sv9cvk
14/11/2011, 23:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από motomike
γιατι ρε πστμ ολες οι γυναικες που βγαινουν μαζι μου κατι παθαινουν????
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Τι εκανες στην κοπελια βρε??:mad: :a29: :a015: :a016:

mikes
14/11/2011, 23:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από sv9cvk
Τι εκανες στην κοπελια βρε??:mad: :a29: :a015: :a016:

εγω τιποτα!! απλα κατεβηκα απο τη μηχανη μου με το απολυτως φυσιολογικο ηδονικο σεξυ στυλ μου!!


δε λες καλα που δεν θα χρειαστει να αλλαξεις φλασακια???:rotflmao:

sarimarina
14/11/2011, 23:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από sv9cvk
Τι εκανες στην κοπελια βρε??:mad: :a29: :a015: :a016:
Χρηστάρα??? Μη του ξαναμιλήσεις αυτουνού!!
Ειδες τι μου έκανε???:( :( :(

mikes
14/11/2011, 23:34
honda cd180 χαριζεται προς ανακατασκευη....

(και σου λεω γω μετα αν μου ξαναμιλησει η οχι... :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: ...)

sarimarina
14/11/2011, 23:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από motomike
honda cd180 χαριζεται προς ανακατασκευη....

(και σου λεω γω μετα αν μου ξαναμιλησει η οχι... :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: ...)

cd ή dvd???:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

sv9cvk
14/11/2011, 23:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από motomike
honda cd180 χαριζεται προς ανακατασκευη....

(και σου λεω γω μετα αν μου ξαναμιλησει η οχι... :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: ...)


:D :D :beer: :a5: :a22:

Cpt. Haddock
15/11/2011, 01:12
Μικε, γυναίκες να ρίχνεις, όχι μηχανές...

p@nos
15/11/2011, 01:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Μικε, γυναίκες να ρίχνεις, όχι μηχανές...




tssssssssssssssssssssssssssssssssssssss :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

miscelano
15/11/2011, 07:01
μεγιες και μη μασας!!!αυτα ειναι πταισματα:beer: :beer: :beer:

daz
15/11/2011, 08:05
:lol: :lol:

Καλορίζικο το μοτόρι Μαρινάκι! :beer:

TROOPER
15/11/2011, 08:07
μαρινα παρε και κανεναν ανθρωπο μαζι σου, να σε βοηθησει καλου-κακου, οταν θα ειναι να βαλεις το μηχανακι στο πλοιο ε...προτιμησε να ειναι επαγγελματιας δυτης! :lol: :lol:

περαστικα στη τσεπη.

daz
15/11/2011, 08:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
μαρινα παρε και κανεναν ανθρωπο μαζι σου, να σε βοηθησει καλου-κακου, οταν θα ειναι να βαλεις το μηχανακι στο πλοιο ε...προτιμησε να ειναι επαγγελματιας δυτης! :lol: :lol:

περαστικα στη τσεπη.

Μλκ!!! :bawl::rotflmao:

John Steed
15/11/2011, 08:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
μαρινα παρε και κανεναν ανθρωπο μαζι σου, να σε βοηθησει καλου-κακου, οταν θα ειναι να βαλεις το μηχανακι στο πλοιο ε...προτιμησε να ειναι επαγγελματιας δυτης! :lol: :lol:

περαστικα στη τσεπη.


:bigcry: :bigcry:



:wave2:

vaska
15/11/2011, 08:37
Μαρινάκι τι αγχώνεσαι???

Γυναίκα είναι και η Έφη και η φυσική της θέση είναι ξάπλα τ' ανάσκελα.


:rotflmao: :rotflmao:



Έλα βρε και να είναι η τελευταία εύχομαι.


:D :D :D

Lioulios
15/11/2011, 08:59
...Ε είσαι όργιο .Τέλος !

Corvo
15/11/2011, 09:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
μαρινα παρε και κανεναν ανθρωπο μαζι σου, να σε βοηθησει καλου-κακου, οταν θα ειναι να βαλεις το μηχανακι στο πλοιο ε...προτιμησε να ειναι επαγγελματιας δυτης! :lol: :lol:

περαστικα στη τσεπη.


:lol: :lol: :lol:



ευτυχως την καταλαβες και εκανες το σαλτο σου γιατι μπορει να λεγαμε περαστικα σε σενα αντι για την Εφη τωρα.
Με προσοχη και καλοταξιδη Μαρινα :wave2:

sarimarina
15/11/2011, 09:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
μαρινα παρε και κανεναν ανθρωπο μαζι σου, να σε βοηθησει καλου-κακου, οταν θα ειναι να βαλεις το μηχανακι στο πλοιο ε...προτιμησε να ειναι επαγγελματιας δυτης! :lol: :lol:

περαστικα στη τσεπη.
την μηχανη θα την μαθω.....οσες φορές κι αν χρειαστει να πέσει και να ξανασηκωθεί!!!!!:mad: :mad:
αυτη πλαστηκε για να υπηρετεί εμένα και όχι εγω αυτήν......οπότε γρατζουνιαί και λοιπαι αηδίαι με αφήνουν παγερά αδιάφορη!!!:nono:
αμα γουστάρει να πέφτει.....ώρα της καλή!!

υ.γ. για καλό και για κακό.....εγω ενα ζευγαράκι μπρατσάκια και ενα σωσίβιο θα της το βάλω το βράδυ!!:beer:

sarimarina
15/11/2011, 09:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από vaska
Μαρινάκι τι αγχώνεσαι???

Γυναίκα είναι και η Έφη και η φυσική της θέση είναι ξάπλα τ' ανάσκελα.


:rotflmao: :rotflmao:



:D :D :D
ναι ρε Βασιλάκι.....είδες μια πουτ@ν@???:mad: :mad:

posnightmist
15/11/2011, 09:36
Καλοτάξιδο το νέο μοτόρι και να της κάνεις δώρο ένα ζευγάρι κάγκελα!!!
Για πιο ασφαλή πλαγιάσματα!!!:beer: :beer: :beer: :beer:

TROOPER
15/11/2011, 09:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από sarimarina
την μηχανη θα την μαθω.....οσες φορές κι αν χρειαστει να πέσει και να ξανασηκωθεί!!!!!:mad: :mad:
αυτη πλαστηκε για να υπηρετεί εμένα και όχι εγω αυτήν......οπότε γρατζουνιαί και λοιπαι αηδίαι με αφήνουν παγερά αδιάφορη!!!:nono:
αμα γουστάρει να πέφτει.....ώρα της καλή!!

υ.γ. για καλό και για κακό.....εγω ενα ζευγαράκι μπρατσάκια και ενα σωσίβιο θα της το βάλω το βράδυ!!:beer:

να την μαθεις να μην πεφτει :winka:

υ.γ.τωρα μιλας νοστιμα!:cool:

sarimarina
15/11/2011, 09:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
να την μαθεις να μην πεφτει :winka:

υ.γ.τωρα μιλας νοστιμα!:cool:
και να πεις ρε παιδι οτι δεν της το ειπα???
Εφη μου....της λέω....δεν ειναι πρέπον κοριτσάκι μου να σε βλέπει ο κόσμος τ ανασκελα!!:nono:
Και καλά εσυ εισαι μικρό παιδι....μόλις 7 χρονών.....εγω ομως ειμαι 36...και σ αυτη την ηλικία ....δεν δένουν τα κόκκαλα!!!:blush: :blush:

υ.γ. τωρα μιλας ΕΣΥ νοστιμα!

sniper
15/11/2011, 09:50
M@λακίες λέτε κι οι δύο αλλά τουάχιστον τον νΤρούπερ τον γκζέρουμε..

:smokin:

dmf
15/11/2011, 09:59
κάγκελα να του βάλεις.

sarimarina
15/11/2011, 10:05
περα παντως απο την πλάκα.....παρά το γεγονός οτι δεν χτυπησα καθόλου απλα ο καρπός του αριστερου μου χεριου ζορίστηκε όση ώρα πάλευα να την κρατήσω....οφείλω να παραδεχτώ οτι σοκαρίστηκα ολιγον τι!!:sick:
με το cb1 δεν επεσα ουτε εγω ουτε κι εκεινο ποτέ......και τωρα μου κακοπηγε πολυ!!:(
οχι για το ενδεχομενο καποιας ζημιας (δεν τον φυσάω τον παρά απλα απλώνω το χέρι μου μονο ως εκει που φτάνει ώστε να μη βρεθώ να κλαίω πάνω απο λαμαρίνες)....αλλα γιατι ηρθα αντιμέτωπη με το γεγονός οτι η πτώση.....συμβαίνει!!!:( :(
η εν λόγω "κυρία" υπολογίζω οτι πρέπει να είναι τουλάχιστον 30-40 κιλά βαρύτερη απο το cb μου κι οση δύναμη και να εχω.......δεν παίζει να μπορέσω να την σηκώσω!!!:nono:
νιωθω τυχερη που η πρώτη μου "σουπα" ηταν ανόητη......αλλα εως σήμερα ενιωθα ολιγον σουπερμαν λογω μη πτώσης και φανταζόμουν ενδόμυχα οτι αυτη η καλη μου τυχη θα συνεχίσει να υπάρχει!!:nono:
τωρα ξέρω οτι στανταρ θα πεσω και το μονο που μου ευχομαι ειναι να μπορέσω να την βγάλω εγω "καθαρη"!!:wave2: :wave2:

sarimarina
15/11/2011, 10:05
:( :(

sober
15/11/2011, 10:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από sarimarina
:( :(

συμβαινει και στις καλυτερες οικογενειες..! σιγα σιγα 8α μα8εις και την νεα σου μηχανη..

ορθια και αγρατζουνιστη απο δω και μπρος! :)

devil's animal
15/11/2011, 10:25
πταισματα ειναι αυτα...
το θεμα ειναι εσυ να τα ψιλιαζεσαι νωρις και να την "κανεις απο πανω"...οπως και εκανες...:winka:

α, και το cb-1 δωστο στον αδερφο σου τον Νικο μπας και μαθει να οδηγαει γιατι με το φριτεϊζερ που εχει χλωμο το βλεπω...:lol: :lol:

nikos_abel
15/11/2011, 10:29
Ψάξε βρες (υπάρχει και εδώ αλλά και στο youtube) τρόπο σηκώματος πεσμένης μηχανής.

Θα εκπλαγείς από το πόσο εύκολα συκώνονται τα 200 κιλάκια της cbf για πλάκα.

Δε θέλει κόπο, θέλει τρόπο.... :beer:

Gms
15/11/2011, 11:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από nikos_abel
Ψάξε βρες (υπάρχει και εδώ αλλά και στο youtube) τρόπο σηκώματος πεσμένης μηχανής.

Θα εκπλαγείς από το πόσο εύκολα συκώνονται τα 200 κιλάκια της cbf για πλάκα.

Δε θέλει κόπο, θέλει τρόπο.... :beer:

http://www.youtube.com/watch?v=9w2_5MB2pfk :D

sarimarina
15/11/2011, 11:31
χθες οταν αγορασα την μηχανη το παιδι μου εκανε δωρο ενα ολοκαινουργιο tankbag givi και μου ειπε οτι μεσα εχει και κατι πραματακια της μηχανης!
πριν απο μιση ωρα αποφασισα να παω να βρω μαστορα για την αλλαγη της μανετας του συμπλεκτη.
πεφτω πανω στο tankbag.... το οποιο ανοιγει και πεφτουν απο μεσα τα περιεχομενα της!
μαντεψτε τι βρηκα μεσα!!

ΜΑΝΕΤΑ ΣΥΜΠΛΕΚΤΗ!!!!:uplate: :uplate: :uplate:

τελικό κόστος???
10 ευρώ τα οποία αφησα ως χαρτζιλικι στο παιδί απο το συνεργείο που μου αλλαξε την μανετα αλλα και μου κατέβασε μια θεση την σελα, μιας και ο μαστορας δεν ηθελε χρήματα!!:beer: :beer:

sarimarina
15/11/2011, 11:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από nikos_abel
Ψάξε βρες (υπάρχει και εδώ αλλά και στο youtube) τρόπο σηκώματος πεσμένης μηχανής.

Θα εκπλαγείς από το πόσο εύκολα συκώνονται τα 200 κιλάκια της cbf για πλάκα.

Δε θέλει κόπο, θέλει τρόπο.... :beer:
να σαι καλα!!


κι εσυ gms...για τον κοπο!!:wave2: :wave2:

sarimarina
15/11/2011, 11:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από devil's animal
πταισματα ειναι αυτα...
το θεμα ειναι εσυ να τα ψιλιαζεσαι νωρις και να την "κανεις απο πανω"...οπως και εκανες...:winka:

α, και το cb-1 δωστο στον αδερφο σου τον Νικο μπας και μαθει να οδηγαει γιατι με το φριτεϊζερ που εχει χλωμο το βλεπω...:lol: :lol:
αυτην ηθελε ο καλός μου αδερφός να μου πασάρει!!!
μηπως να σκεφτω μια ανταλλαγη??:winka: :winka:

OldMan
15/11/2011, 12:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
M@λακίες λέτε κι οι δύο αλλά τουάχιστον τον νΤρούπερ τον γκζέρουμε..
:smokin:
Και πρέπει να τον υπομένουμε αγόγγυστα..?? :smokin:

nikos_abel
15/11/2011, 12:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από sarimarina
να σαι καλα!!


κι εσυ gms...για τον κοπο!!:wave2: :wave2:

Δεν είχα χρόνο για ψάξιμο φιλενάδα, απλά ήξερα ότι κάποιο καλόμπαιδο θα σε εξυπηρετούσε

:beer:

sniper
15/11/2011, 12:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
Και πρέπει να τον υπομένουμε αγόγγυστα..?? :smokin:

Μπορείς να βγάζεις όποιον ήχο θες.. :bawl:

Corvo
15/11/2011, 12:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Μπορείς να βγάζεις όποιον ήχο θες.. :bawl:


:bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry:

:lol: :lol:

Bowleno
15/11/2011, 13:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Μπορείς να βγάζεις όποιον ήχο θες.. :bawl:


Και κατά προτίμηση τσιριχτές φωνούλες :blush: :bawl: :bawl: :lol: :lol: :lol:

DeusEx
15/11/2011, 13:24
Δες το απο την θετικη πλευρα... Ισχυει για οσους καβαλανε οτι ειτε πεσανε, ειτα θα πεσουνε...
Οποτε εσυ το εχεις πισω σου το αγχος...

:lol:

pektis
15/11/2011, 15:48
Υπαρχουν 2 κατηγοριες αναβατων... Αυτοι που θα πεσουν και αυτοι που ηδη εχουν πεσει!! :a024:
(ποτέ ξανα , ευχομαι)

sniper
15/11/2011, 15:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από DeusEx
Δες το απο την θετικη πλευρα... Ισχυει για οσους καβαλανε οτι ειτε πεσανε, ειτα θα πεσουνε...
Οποτε εσυ το εχεις πισω σου το αγχος...

:lol:

Το συνεχίζετε εσείς.. :rolleyes:

mikes
15/11/2011, 19:44
ρε σεις, το θεμα του θρεντ δεν ειναι οτι η μαρινα εριξε τη μηχανη, αλλα οτι πηγε για καφε ΜΑΖΙ ΜΟΥ!!

επ'αυτου εχετε να σχολιασετε κατι???

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

tai
15/11/2011, 19:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από motomike
ρε σεις, το θεμα του θρεντ δεν ειναι οτι η μαρινα εριξε τη μηχανη, αλλα οτι πηγε για καφε ΜΑΖΙ ΜΟΥ!!

επ'αυτου εχετε να σχολιασετε κατι???

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
ΝΑΙ
Η μαρινα αντεξε η δε μηχανη αυτοκτονισε :lol: :lol: :lol:

mikes
15/11/2011, 19:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από tai
ΝΑΙ
Η μαρινα αντεξε η δε μηχανη αυτοκτονισε :lol: :lol: :lol:


πςςςςςς!!!!!!!!!!!!!!!

(πολυχρονος κιολας)

tai
15/11/2011, 20:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από motomike
πςςςςςς!!!!!!!!!!!!!!!

(πολυχρονος κιολας) :beer:

Cpt. Haddock
16/11/2011, 07:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από motomike
ρε σεις, το θεμα του θρεντ δεν ειναι οτι η μαρινα εριξε τη μηχανη, αλλα οτι πηγε για καφε ΜΑΖΙ ΜΟΥ!!

επ'αυτου εχετε να σχολιασετε κατι???

Οτι ποτέ δε θα καταλάβουμε τις γυναίκες...

mikes
16/11/2011, 08:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Οτι ποτέ δε θα καταλάβουμε τις γυναίκες... τι δεν καταλαβαινεις παλικαριμ'?? να στο εξηγησω εγω!:smokin: