PDA

View Full Version : Κορινθου - Πατρων



STOYBI
15/11/2011, 12:15
Οντως σοκαριστικο βιντεο τραβηγμενο απο τον εναν στους χιλιους που την γλυτωσε....


http://www.ourlife.gr/permalink/10673.html

Operater
15/11/2011, 12:22
o τύπος διέθετε αντανακλαστικά αετού και τύχη βουνό!
πάντως είναι εξοργιστικό, να χεις δώσει ενα τσουβάλι λεφτα σε διόδια, για έργα που γίνονται εδώ και 5-6 χρόνια, και να μην υπάρχει μια νησίδα.. πόσο ακόμα θα τα υπομένουμε..;

DimChios
15/11/2011, 12:27
OK, φαινονται μέχρι και οι γραμμες απο το φρεναρισμα της νταλικας στο δρομο....αρα ΜΑΛΛΟΝ δεν ειναι fake...
πως γινεται ομως να μην υπαρχει ουτε ενα "ωχ", "παναγια μου", χριστοκαντηλο... οτιδηποτε...κατι ρε αδερφε?

Τοση ψυχραιμια πια?

:rolleyes:

Εχετλαίος
15/11/2011, 12:28
:eyepop:

Eυτυχώς δεν ακολουθούσε κανείς πατημένος πίσω από τη νταλίκα.

jimmis5
15/11/2011, 12:29
Δεν ειναι αυτη η Κορινθου - Πατρων με τη καμια παρολα αυτα τυχερος ο τυπος .

faraway
15/11/2011, 12:33
Πατρών - Κορίνθου δεν είναι . :winka:

όχι ότι είναι καλύτερος δλδ , ή πως δεν συμβαίνουν εκεί ...

Red Rider
15/11/2011, 12:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
πως γινεται ομως να μην υπαρχει ουτε ενα "ωχ", "παναγια μου", χριστοκαντηλο... οτιδηποτε...κατι ρε αδερφε?

Τοση ψυχραιμια πια?

:rolleyes:

+1
:confused:

Εκτός απο αντανακλαστικά,μάλλον έχει και απίστευτη ψυχραιμία..

el_hymador
15/11/2011, 12:49
Οντως δεν ειναι Πατρων - Κορινθου, αλλα we get the idea...

Παντως τα λεφτα στα διοδια επιασαν τοπο! Την διενυσα τη Κυριακη και σε μερικα σημεια που λογω εργων υπαρχει πλεον μια λωριδα ανα κατευθυνση (ουτε καν η βοηθητικη) εχουν τοπθετησει πλαστικα κολωνακια! Μιλαμε πολυ σιγουρια, σταματανε τρακτορα με δυο καροτσες φορτωμενες μολυβι... :rolleyes:

el_hymador
15/11/2011, 12:52
A by the way... συγχαρητηρια στο παλικαρι με το GSXR που εκοψε μεσα απο το διαυλο των κολωνακιων (ενα και κατι μετρο πλατος) για να προσπερααει τις ουρες με καμμια 160αρα... ευγε φιλε ωραιος!!! :a18: :a31:

zephyr1
15/11/2011, 12:58
Εχει ξαναμπει και καταληξαμε οτι ηταν συννενοημενοι.:ZZZ:

Ζεύκας
15/11/2011, 14:51
ρε μη βάζετε ότι-να-ναι :sick:


έλεος ρε πστη μου με αυτά τα blogs

guzzistas
15/11/2011, 15:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από Ζεύκας
ρε μη βάζετε ότι-να-ναι :sick:


έλεος ρε πστη μου με αυτά τα blogs


:beer: :beer:

:mad: :mad:

STOYBI
15/11/2011, 15:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από Ζεύκας
ρε μη βάζετε ότι-να-ναι :sick:


έλεος ρε πστη μου με αυτά τα blogs


τι θες να πεις ...??? :confused:

Ζεύκας
15/11/2011, 16:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από STOYBI
τι θες να πεις ...??? :confused:

η είδηση τι αναφέρει?

STOYBI
15/11/2011, 16:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από Ζεύκας
η είδηση τι αναφέρει?

Αθηνων-Πατρων..???


Γλυτωσε απο βεβαιο θανατο...???


Τι σχεση εχει αυτο που ρωτας με το βιντεο που εβαλα..??

Ζεύκας
15/11/2011, 16:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από STOYBI
Αθηνων-Πατρων..???


Γλυτωσε απο βεβαιο θανατο...???


Τι σχεση εχει αυτο που ρωτας με το βιντεο που εβαλα..??

"Τον θάνατο με τα μάτια του είδε ένας οδηγός ΙΧ όταν ενώ ταξίδευε στην Εθνική οδό Αθηνών-Πατρών, γνωστή καρμανιόλα… ένα φορτηγό με μεγάλο φορτίο που ερχόταν από το αντίθετο ρεύμα ξέφυγε της πορείας του και κατευθυνόταν κατά πάνω του…"


Και ερωτώ εγώ: που βρίσκεται στο βίντεο η Αθηνών-Πατρών?

Που την είδες την Κορίνθου-Πατρών που αναφέρεις και στον τίτλο του θρεντ?

STOYBI
15/11/2011, 16:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από Ζεύκας
"Τον θάνατο με τα μάτια του είδε ένας οδηγός ΙΧ όταν ενώ ταξίδευε στην Εθνική οδό Αθηνών-Πατρών, γνωστή καρμανιόλα… ένα φορτηγό με μεγάλο φορτίο που ερχόταν από το αντίθετο ρεύμα ξέφυγε της πορείας του και κατευθυνόταν κατά πάνω του…"


Και ερωτώ εγώ: που βρίσκεται στο βίντεο η Αθηνών-Πατρών?

Που την είδες την Κορίνθου-Πατρών που αναφέρεις και στον τίτλο του θρεντ?



Διοτι δεν υπαρχει Αθηνων Πατρων....

Υπαρχει Αθηνων Κορινθου ( Oπου μπορει να λεγεται εθνικη οδος ...)

Και υπαρχει και η κορινθου -πατρων οπου δεν εχει καμμια διαφορα με τον οποιο δρομο τελικα ( συμφωνα με μαρτυριες των ποιο πανω οπου το παιρνουν χαμπαρι απο αλλα σημαδια και οχι απο τον ιδιο τον δρομο ) δειχνει το βιντεο.....

Φυσικα δεν το πηρα χαμπαρι μιας και δεν εχει πολυ διαφορα....

Εκτος αν θεωρεις την Κορινθου Πατρων εθνικη οδο , η δρομο χωρις μετωπικες ( οποτε πληρωνεις και διοδια με το χαμογελο στα χειλη ) οποτε παω πασο.....!

georgeIII
15/11/2011, 16:55
αυτη δεν ειναι σιγουρα η κορινθου πατρων. οχι πως κατι τετοιο δεν εχει συμβει σε αυτη ή δεν μπορει να συμβει...

Ζεύκας
15/11/2011, 17:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από STOYBI
Διοτι δεν υπαρχει Αθηνων Πατρων....

Υπαρχει Αθηνων Κορινθου ( Oπου μπορει να λεγεται εθνικη οδος ...)

Και υπαρχει και η κορινθου -πατρων οπου δεν εχει καμμια διαφορα με τον οποιο δρομο τελικα ( συμφωνα με μαρτυριες των ποιο πανω οπου το παιρνουν χαμπαρι απο αλλα σημαδια και οχι απο τον ιδιο τον δρομο ) δειχνει το βιντεο.....

Εκτος αν θεωρεις την Κορινθου Πατρων εθνικη οδο χωρις μετωπικες ( οποτε πληρωνεις και διοδια με το χαμογελο στα χειλη ) οποτε παω πασο.....!

Λοιπόν για να το κλείσουμε επειδή το πολυκουράσαμε....

ΟΝΤΩΣ η Κορίνθου-Πατρών είναι από τις χειρότερες "εθνικές" οδούς


το πρόβλημα μου ξέρεις πιο είναι? η παραπληροφόρηση.

Ανέβασε το star.gr ένα βίντεο ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΑΝΑΦΕΡΕΙ ΣΕ ΠΟΙΑ ΕΘΝΙΚΗ ΣΥΝΕΒΗ

αυτό το βίντεο το πήρε το μπλογκ-πόρταλ τι σκατά είναι ourlife.gr και το βάφτισε Αθηνών-Πατρών
για να αυξήσει την επισκεψιμότητα του.

Φυσικά εσύ είδες αυτή τη χαλκευμένη πληροφορία και χωρίς να καταλάβεις ότι όντως είναι η Κορίνθου-Πατρών
βάφτισες έτσι το θρεντ και την έφερες εδώ μέσα.
και κάποιοι συμφορουμίτες πίστεψαν ότι όντως έγινε στην Ελλάδα!


Δεν λέω ότι δεν θα μπορούσε να γίνει αυτό στην Κορίνθου-Πατρών....
αααααάνετα θα μπορούσε. και έχει γίνει.

Αλλά είναι ανήθικο-ψευτιά-άγνοια πάρτο όπως θες να μεταδίδεται μια ψεύτικη είδηση προς δημιουργία εντυπώσεων.

Μου θυμίζει την πρόσφατη ΥΠΕΡΤΑΤΗ ΜΑΛΑΚΙΑ ότι ένας ευρωπαϊκός συνασπισμός στρατιωτικών αστυνομιών
ήρθε στην Ελλάδα να αντιμετωπίσει τους εγχώριους διαδηλωτές και όλοι εδώ μέσα έλεγαν ότι θα γίνει
επανάσταση-ήρθε το τέλος της κυβέρνησης-ο ραγιάς θα ξεσηκωθεί και κάτι τέτοιες pipes.

Εξοργίζομαι πρώτα με τα μπλόγκ γιατί παραπλανούν και μετά με όλους όσους αναπαράγουν ΕΝ ΑΓΝΟΙΑ τους τις κάλπικες ειδήσεις.


Πρέπει επιτέλους να κατάλαβετε ότι δεν γίνεται ό,τι βλέπετε στον Ιστό να κάνετε ένα copy-paste!

και η μαλακία ξέρεις ποιά είναι φίλαι STOUBI? ότι εσύ δεν έχεις κάποιο συμφέρον από τη μετάδοση
της είδησης. Εσύ το έκανες -λογικά- από τη καλή σου τη καρδιά να ενημερώσεις όσους δεν ξέρουν
πόσο επικίνδυνη είναι η εν λόγω εθνική.

STOYBI
15/11/2011, 20:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από Ζεύκας
Λοιπόν για να το κλείσουμε επειδή το πολυκουράσαμε....

Πρέπει επιτέλους να κατάλαβετε ότι δεν γίνεται ό,τι βλέπετε στον Ιστό να κάνετε ένα copy-paste!

και η μαλακία ξέρεις ποιά είναι φίλαι STOUBI? ότι εσύ δεν έχεις κάποιο συμφέρον από τη μετάδοση
της είδησης. Εσύ το έκανες -λογικά- από τη καλή σου τη καρδιά να ενημερώσεις όσους δεν ξέρουν
πόσο επικίνδυνη είναι η εν λόγω εθνική.

Οχι δεν το εκανα για αυτο... ( Δεν πρεπει να υπαρχει οδηγος στην Ελλαδα οπου δεν ξερει τι σημαινει ε.ο. κορινθου πατρων....)


Μου εκανε εντυπωση το ποσα κλασματα του δευτερολεπτου χρειαζεται μια νταλικα να μου κλεισει το σπιτι ,την ωρα που εμεις πηγαινουμε με μια κανονικη ταχυτητα στην εθνικη ηρεμα και ωραια....
Φυσικα περιτο να πουμε οτι μοτο δεν την γλυτωνε με τιποτα ( καθως δεν υπηρχε περιπτωση να πετυχει το ακαριαιο ελιγμο του αυτοκινητου.....!




:wave2:

daz
15/11/2011, 23:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από Ζεύκας
Λοιπόν για να το κλείσουμε επειδή το πολυκουράσαμε....

ΟΝΤΩΣ η Κορίνθου-Πατρών είναι από τις χειρότερες "εθνικές" οδούς


το πρόβλημα μου ξέρεις πιο είναι? η παραπληροφόρηση.

Ανέβασε το star.gr ένα βίντεο ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΑΝΑΦΕΡΕΙ ΣΕ ΠΟΙΑ ΕΘΝΙΚΗ ΣΥΝΕΒΗ

αυτό το βίντεο το πήρε το μπλογκ-πόρταλ τι σκατά είναι ourlife.gr και το βάφτισε Αθηνών-Πατρών
για να αυξήσει την επισκεψιμότητα του.

Φυσικά εσύ είδες αυτή τη χαλκευμένη πληροφορία και χωρίς να καταλάβεις ότι όντως είναι η Κορίνθου-Πατρών
βάφτισες έτσι το θρεντ και την έφερες εδώ μέσα.
και κάποιοι συμφορουμίτες πίστεψαν ότι όντως έγινε στην Ελλάδα!


Δεν λέω ότι δεν θα μπορούσε να γίνει αυτό στην Κορίνθου-Πατρών....
αααααάνετα θα μπορούσε. και έχει γίνει.

Αλλά είναι ανήθικο-ψευτιά-άγνοια πάρτο όπως θες να μεταδίδεται μια ψεύτικη είδηση προς δημιουργία εντυπώσεων.

Μου θυμίζει την πρόσφατη ΥΠΕΡΤΑΤΗ ΜΑΛΑΚΙΑ ότι ένας ευρωπαϊκός συνασπισμός στρατιωτικών αστυνομιών
ήρθε στην Ελλάδα να αντιμετωπίσει τους εγχώριους διαδηλωτές και όλοι εδώ μέσα έλεγαν ότι θα γίνει
επανάσταση-ήρθε το τέλος της κυβέρνησης-ο ραγιάς θα ξεσηκωθεί και κάτι τέτοιες pipes.

Εξοργίζομαι πρώτα με τα μπλόγκ γιατί παραπλανούν και μετά με όλους όσους αναπαράγουν ΕΝ ΑΓΝΟΙΑ τους τις κάλπικες ειδήσεις.


Πρέπει επιτέλους να κατάλαβετε ότι δεν γίνεται ό,τι βλέπετε στον Ιστό να κάνετε ένα copy-paste!

και η μαλακία ξέρεις ποιά είναι φίλαι STOUBI? ότι εσύ δεν έχεις κάποιο συμφέρον από τη μετάδοση
της είδησης. Εσύ το έκανες -λογικά- από τη καλή σου τη καρδιά να ενημερώσεις όσους δεν ξέρουν
πόσο επικίνδυνη είναι η εν λόγω εθνική.


7536 post έχεις, και παίζει αυτό να είναι το μεγαλύτερο. :lol:

peter86
16/11/2011, 01:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από daz
7536 post έχεις, και παίζει αυτό να είναι το μεγαλύτερο. :lol: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry:

Ζεύκας
16/11/2011, 02:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από daz
7536 post έχεις, και παίζει αυτό να είναι το μεγαλύτερο. :lol:


:lol:










































.


240040

ERRIKA
16/11/2011, 12:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από daz
7536 post έχεις, και παίζει αυτό να είναι το μεγαλύτερο. :lol:
+650 :lol: