PDA

View Full Version : To R1100s.....



Ntemis
04/09/2005, 17:04
Eimai katoxos mias r1100s/2001 edw kai 2.5xronia..... topothetisa leo viche (titanio) kai me tis xamiles strofes tis molis 3ekinisw tremei oli i mixani... ekana kati lathos??? (from Cyprus with love)

R1100S
12/09/2005, 17:06
Mηπως χρειαζεται να συνχρονισεις τα σωματα του ψεκασμου και να ελενξεις τις βαλβιδες σου.
Δεν ηξερα οτι υπηρχε τετοια εξατμηση για το S .
Εγω εχω LASER και κραδασμους εχω μοναχα οταν πλησιαζει η ωρα για σερβις.

Μονο τελικα αλαξες η εβγαλες και τον καταλυτη?

gdevelek
12/09/2005, 20:17
ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ!!!

Νέος ρωτά, νέος απαντά!

Καλώς τους μπεμπέκηδες!!!

:beer:

R1100S
13/09/2005, 15:59
Μπαινω εδω και καναδυο χρονια στο φορουμ αλλα ποτε εκανα ρετζιστερ.

Μονο σε γειτονικο φορουμ εγραφα .

Παντως εχει πλακα ...τα πρωτα ποστ ...ερωτηση απαντηση

Ntemis
27/09/2005, 18:54
Είχες απόλυτο δίκαιο!!! Τελικά είμαι πολύ νέος αν και έχω την μηχανή (Βαρβάρα....!!) εδώ και τρία χρόνια.
Ναι δεν υπάρχει καταλύτης πλέον με τις νέες εξατμίσεις και έχει χάσει πολύ βάρος......
Έχω ανακαλύψει τρελλά προιόντα για την R1100s από την Wunderlich....
Θέλω να μάθω αν μπορώ να τοποθετήσω μεγαλύτερο πίσω τροχό....
Και πότε θα ρθείτε στην Κύπρο για κανένα mini ταξιδάκι.........

lord_dimos76
02/10/2005, 17:28
ΑΛΗΘΕΙΑ,ΠΟΣΟ ΠΗΡΕΣ ΤΗ LEO VINCE?KANEI ΔΟΥΛΕΙΑ?ΕΧΩ ΤΟ 1150 ΚΑΙ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΤΟ ΘΕΜΑ...
ΑΣΕ ΠΟΥ ΔΕΝ ΗΞΕΡΑ ΟΤΙ Η ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΕΤΑΙΡΙΑ ΕΧΕΙ ΕΞΑΤΜΙΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΑ ΒΜW!

Ntemis
03/10/2005, 18:50
Μου κόστισε περίπου 1000€ (600 λίρες Κυπριακές) το παράγγειλα από το internet και το τοποθέτησα μόνος. Είναι αναγκαίο όμως να γίνει ρύθμιση στην μηχανή από συνεργείο της BMW.... (αν αφαιρέσης καταλύτη). Είμαι ΥΠΕΡ-ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΣ μάλλον ενθουσιασμένος γιατι και χάνεις κιλά από την μηχανη ( εξατμίση τιτανίου - αφαίρεση καταλύτη) αλλά πρέπει να την ακούσεις..... τρομερός ήχος. Ψάξε το γιατί τα Leo - Vince αξίζουν τον κόπο και ξεφεύγεις από τος καθιέρωμένες εξατμίσεις που τοποθετούν όλοι. Αν μπεις στο site μπορείς να δείς και τα διαγράμματα για κάθε μηχανή ξεχωριστα. Αν δεν κάνω λάθος www.leo-vince.com ή κάτι παραπλήσιο... (αν δεν το βρεις τα ξαναλέμε...)

lord_dimos76
04/10/2005, 00:52
ΤΗΑΝΚS!ΘΑ ΤΟ ΚΟΙΤΑΞΩ.ΕΝ ΤΩ ΜΕΤΑΞΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΣΧΕΤΙΚΑ ΚΟΝΤΗ ΣΕ ΜΗΚΟΣ,ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΑΛΛΕΣ ΚΑΙ ΤΗ ΜΑΜΑ,ΑΝ ΔΕ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ!ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΗΝ AKRAPOVIC ΠΑΝΤΩΣ ΠΟΥ ΚΟΙΤΑΖΑ,ΕΧΟΥΝ ΜΕΓΑΛΗ ΔΙΑΦΟΡΑ ΤΙΜΗΣ(560 ΤΙΜΗ ΚΑΤΑΛΟΓΟΥ Η ΑΚRA)ΚΑΙ ΔΕ ΞΕΡΩ ΑΝ ΑΥΤΗ Η ΔΙΑΦΟΡΑ ΕΧΕΙ ΑΝΤΙΚΡΥΣΜΑ.ΘΑ ΤΟ ΨΑΞΩ ΠΑΝΤΩΣ...:a013:

whiteran
08/10/2005, 19:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από lord_dimos76
ΤΗΑΝΚS!ΘΑ ΤΟ ΚΟΙΤΑΞΩ.ΕΝ ΤΩ ΜΕΤΑΞΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΣΧΕΤΙΚΑ ΚΟΝΤΗ ΣΕ ΜΗΚΟΣ,ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΑΛΛΕΣ ΚΑΙ ΤΗ ΜΑΜΑ,ΑΝ ΔΕ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ!ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΗΝ AKRAPOVIC ΠΑΝΤΩΣ ΠΟΥ ΚΟΙΤΑΖΑ,ΕΧΟΥΝ ΜΕΓΑΛΗ ΔΙΑΦΟΡΑ ΤΙΜΗΣ(560 ΤΙΜΗ ΚΑΤΑΛΟΓΟΥ Η ΑΚRA)ΚΑΙ ΔΕ ΞΕΡΩ ΑΝ ΑΥΤΗ Η ΔΙΑΦΟΡΑ ΕΧΕΙ ΑΝΤΙΚΡΥΣΜΑ.ΘΑ ΤΟ ΨΑΞΩ ΠΑΝΤΩΣ...:a013:

Otan bgaleis akria ri3e syrma ...

:wave2: :wave2:

lord_dimos76
08/10/2005, 23:20
ΑΠΟ ΜΙΑ ΠΡΩΤΗ ΕΡΕΥΝΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΠΑΝΤΩΣ Η REMUS ΕΧΕΙ 540,ΟΠΟΤΕ ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΗΝ AKRAPOVIC ΔΕ ΤΟ ΣΥΖΗΤΑΩ ΓΙΑ 20 ΕΥΡΩ ΔΙΑΦΟΡΑ!ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΗ LEO VINCE...

lord_dimos76
19/10/2005, 19:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από Ntemis
Μου κόστισε περίπου 1000€ (600 λίρες Κυπριακές) το παράγγειλα από το internet και το τοποθέτησα μόνος. Είναι αναγκαίο όμως να γίνει ρύθμιση στην μηχανή από συνεργείο της BMW.... (αν αφαιρέσης καταλύτη). Είμαι ΥΠΕΡ-ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΣ μάλλον ενθουσιασμένος γιατι και χάνεις κιλά από την μηχανη ( εξατμίση τιτανίου - αφαίρεση καταλύτη) αλλά πρέπει να την ακούσεις..... τρομερός ήχος. Ψάξε το γιατί τα Leo - Vince αξίζουν τον κόπο και ξεφεύγεις από τος καθιέρωμένες εξατμίσεις που τοποθετούν όλοι. Αν μπεις στο site μπορείς να δείς και τα διαγράμματα για κάθε μηχανή ξεχωριστα. Αν δεν κάνω λάθος www.leo-vince.com ή κάτι παραπλήσιο... (αν δεν το βρεις τα ξαναλέμε...)


ΛΟΙΠΟΝ ΦΙΛΕ NTEMIS,ΜΑΛΛΟΝ ΠΛΗΡΩΣΕΣ ΠΟΛΛΑ ΓΙΑ ΤΗ LEO VINCE ΣΤΗ ΚΥΠΡΟ,ΓΙΑΤΙ ΡΩΤΗΣΑ ΣΕ ΕΝΑ ΜΑΓΑΖΙ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ,ΣΤΗ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΔΙΝΕΙ ΤΗΝ ΕΞΑΤΜΙΣΗ ΤΙΤΑΝΙΟΥ Η' ΚΑΡΜΠΟΝ ΜΕ 450 ΕΥΡΩ!!!:a09:

ΤΗ ΔΕ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ ΜΕ 350 ΕΥΡΩ!!!
ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕ ΤΗ ΒΡΗΚΑ ΣΕ ΦΩΤΟ ΣΤΟ SITE ΤΗΣ ΕΤΑΙΡΙΑΣ,ΜΗΠΩΣ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕΣ ΝΑ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΜΙΑ ΦΩΤΟ ΑΠ΄ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ,ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ?
ΘΑ ΣΟΥ ΗΜΟΥΝ ΥΠΟΧΡΕΟΣ ΜΑΝ!!!:a023: