PDA

View Full Version : ΘΕΛΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΝΑ ΠΛΗΡΩΣΩ



natlan74
21/11/2011, 14:04
:confused: ΑΝ ΒΡΕΘΕΙΤΕ ΧΩΡΙΣ ΔΟΥΛΕΙΑ..............
και πλακωσουν οι λογαριασμοι και τα χαρατσια ,ενοικια κλπ
τι κανετε ρε παιδια?
ΓΙΑ ΔΩΣΤΕ ΚΑΜΙΑ ΙΔΕΑ!:beer: :beer: :beer:

Bowleno
21/11/2011, 14:08
Αν είμαστε ομορφόπαιδα κάνουμε περατζάδα σε Συγγρού, Βουκουρεστίου....:winka:

Αλλιώς, ελεήστε τον αόμματο....:sad:


Γάματα φίλε μου, απλώς κηρύττεις στάση πληρωμών (κοινώς, πτώχευση)

natlan74
21/11/2011, 15:44
Η ΣΥΓΓΡΟΥ ΜΑΚΡΙΑ ΕΙΝΑΙ:beer: :beer: :beer:

Allst@rf
21/11/2011, 15:55
η αρραβωνιαστικιά μου έχει ένα (μικρό) δάνειο για αυτοκίνητο .στη δουλειά της τους γύρισαν σε τετραώρους και ο μισθός έφαγε ψαλίδι ...

Τα χρήματα μας γενικά μας βγαίνουν ίσα ίσα για ενοίκια ,φαγητα,λογαριασμούς κτλ όλα τα απαραίτητα δλδ με σπάνια έξοδα σε βόλτες ,εξόδους και "περιττά"...

Εδώ και λίγο δεν καταθέτει το απαραίτητο πόσο δόσης αλλά σχεδόν μόνο τον τόκο και αν...οπότε άρχισαν τα τηλεφωνήματα από την τράπεζα για να ρωτήσουν τη συμβαίνει και δεν πληρώνουμε...:evil:

τους έχουμε εξηγήσει πολύ απλά και καθαρά ότι τόσα χρήματα διαθέτουμε και τόσα βάζουμε...δεν είμασταν κακόπληρωτες εξ'αρχής ,οι συνθήκες μας έκαναν...όταν καταφέρουμε και εξοικονομήσουμε κάτι παραπάνω θα τους το δώσουμε...

Συνεχίζουν και παίρνουν τηλέφωνα συχνά πυκνά σαν να μην καταλαβαίνουν τι τους λέμε...

Θα συνεχίσουν να παίρνουν τα @@ μου...

natlan74
21/11/2011, 16:11
Παλικαρι μου μας εφτασαν σε ενα τετοιο σημειο,που οπως ελεγε ο γερος μου ,, τι ειναι καλητερο? να σε τσιμπισει φυδι στα αρχ@@@ ή να σε γαμ@@ γαιδαρος?

gs 500 f
22/11/2011, 00:58
ολοι στο ιδιο καζανι βραζουμαι!!!!αλλως λιγο αλλως πολλη.......και ακομα πατο το βαρελι δεν εχει!!!!!

Νικος χρ.
22/11/2011, 06:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από natlan74
Παλικαρι μου μας εφτασαν σε ενα τετοιο σημειο,που οπως ελεγε ο γερος μου ,, τι ειναι καλητερο? να σε τσιμπισει φυδι στα αρχ@@@ ή να σε γαμ@@ γαιδαρος? :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :bawl: :bawl: :bawl:

PortisHead
22/11/2011, 10:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από Allst@rf
...δεν είμασταν κακόπληρωτες εξ'αρχής ,οι συνθήκες μας έκαναν...όταν καταφέρουμε και εξοικονομήσουμε κάτι παραπάνω θα τους το δώσουμε...

Πόσο αληθινες κουβεντες...



Αρχικά δημιουργήθηκε από Allst@rf

Συνεχίζουν και παίρνουν τηλέφωνα συχνά πυκνά σαν να μην καταλαβαίνουν τι τους λέμε...

Θα συνεχίσουν να παίρνουν τα @@ μου...

:a19:

CHRISTOF
22/11/2011, 12:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από Allst@rf
τους έχουμε εξηγήσει πολύ απλά και καθαρά ότι τόσα χρήματα διαθέτουμε και τόσα βάζουμε...δεν είμασταν κακόπληρωτες εξ'αρχής ,οι συνθήκες μας έκαναν...όταν καταφέρουμε και εξοικονομήσουμε κάτι παραπάνω θα τους το δώσουμε...

Συνεχίζουν και παίρνουν τηλέφωνα συχνά πυκνά σαν να μην καταλαβαίνουν τι τους λέμε...

Θα συνεχίσουν να παίρνουν τα @@ μου...

Μαζί σου εγώ και όλοι μας. Αντε από εδώ πια :yuck:

Allst@rf
22/11/2011, 14:23
μπαινει πελατης χθες στο ταξι...και αρχιζει τα γνωστα και βαρετα...

"πως παει η δουλεια","ασχημα τα πραγματα" μπλα,μπλα,μπλα...

...νταξει δε λεω ασχημα τα πραγματα...

"και τι να κανουμε του λεω...σιγα μη πεθανουμε κιολας..."

"λες μου λεει"


"λεω" ,του λεω ,"καλυτερα να ανησυχουν αυτοι που τους χρωσταμε" του λεω...

μεχρι και που μπηκε στο καζινο γελουσε...:lol:

sniper
22/11/2011, 14:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από Allst@rf
η αρραβωνιαστικιά μου έχει ένα (μικρό) δάνειο για αυτοκίνητο .στη δουλειά της τους γύρισαν σε τετραώρους και ο μισθός έφαγε ψαλίδι ...

Τα χρήματα μας γενικά μας βγαίνουν ίσα ίσα για ενοίκια ,φαγητα,λογαριασμούς κτλ όλα τα απαραίτητα δλδ με σπάνια έξοδα σε βόλτες ,εξόδους και "περιττά"...

Εδώ και λίγο δεν καταθέτει το απαραίτητο πόσο δόσης αλλά σχεδόν μόνο τον τόκο και αν...οπότε άρχισαν τα τηλεφωνήματα από την τράπεζα για να ρωτήσουν τη συμβαίνει και δεν πληρώνουμε...:evil:

τους έχουμε εξηγήσει πολύ απλά και καθαρά ότι τόσα χρήματα διαθέτουμε και τόσα βάζουμε...δεν είμασταν κακόπληρωτες εξ'αρχής ,οι συνθήκες μας έκαναν...όταν καταφέρουμε και εξοικονομήσουμε κάτι παραπάνω θα τους το δώσουμε...

Συνεχίζουν και παίρνουν τηλέφωνα συχνά πυκνά σαν να μην καταλαβαίνουν τι τους λέμε...

Θα συνεχίσουν να παίρνουν τα @@ μου...

Εσύ δεν είσαι αυτός που παντρεύεται; :bawl: :bawl: :bawl: :lol: :lol: :lol: :lol:

daz
22/11/2011, 15:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από Allst@rf
μπαινει πελατης χθες στο ταξι...και αρχιζει τα γνωστα και βαρετα...

"πως παει η δουλεια","ασχημα τα πραγματα" μπλα,μπλα,μπλα...

...νταξει δε λεω ασχημα τα πραγματα...

"και τι να κανουμε του λεω...σιγα μη πεθανουμε κιολας..."

"λες μου λεει"


"λεω" ,του λεω ,"καλυτερα να ανησυχουν αυτοι που τους χρωσταμε" του λεω...

μεχρι και που μπηκε στο καζινο γελουσε...:lol:



:bawl: :bawl: :bawl:
Μλκ All, την έχεις την ατάκα εύκολη ε? :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Allst@rf
22/11/2011, 16:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Εσύ δεν είσαι αυτός που παντρεύεται; :bawl: :bawl: :bawl: :lol: :lol: :lol: :lol:


όχι εγώ ,ο δίδυμος ξαδέρφος μου...:D

PortisHead
22/11/2011, 16:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Εσύ δεν είσαι αυτός που παντρεύεται; :bawl: :bawl: :bawl: :lol: :lol: :lol: :lol:

Περα απο την πλακα...

...αν "τους" αφησουμε να μας επηρεασουν και στο ΠΟΤΕ και ΑΝ θα κανουμε εμεις τελικα οικογενεια...θα έχουν πετύχει το 80% του στόχου "τους".

:(

John Steed
22/11/2011, 16:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από Allst@rf
[..]μεχρι και που μπηκε στο καζινο[..]

:sad: γκρινιάζουν κι αυτοί που πάνε και τα ακουμπάνε στο καζίνο...

spyro
22/11/2011, 16:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από John Steed
:sad: γκρινιάζουν κι αυτοί που πάνε και τα ακουμπάνε στο καζίνο...

κι όμως φτηνά τους βγαίνει

δωρεάν μεταφορά απο και πρός, και με το εισητήριο των 15ευρώ τρωνε πίνουν χαζέυον και μετά ξαναγυρνάνε σπίτια τους, χωρίς οι περισσότεροι να χουν παίξει τίποτα.

με 15 ευρώ οι υπόλοιποι παίρνουν έναν καφέ και μια κρέπα και πολύ τους είναι.

natlan74
23/11/2011, 18:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από Allst@rf
η αρραβωνιαστικιά μου έχει ένα (μικρό) δάνειο για αυτοκίνητο .στη δουλειά της τους γύρισαν σε τετραώρους και ο μισθός έφαγε ψαλίδι ...

Τα χρήματα μας γενικά μας βγαίνουν ίσα ίσα για ενοίκια ,φαγητα,λογαριασμούς κτλ όλα τα απαραίτητα δλδ με σπάνια έξοδα σε βόλτες ,εξόδους και "περιττά"...

Εδώ και λίγο δεν καταθέτει το απαραίτητο πόσο δόσης αλλά σχεδόν μόνο τον τόκο και αν...οπότε άρχισαν τα τηλεφωνήματα από την τράπεζα για να ρωτήσουν τη συμβαίνει και δεν πληρώνουμε...:evil:

τους έχουμε εξηγήσει πολύ απλά και καθαρά ότι τόσα χρήματα διαθέτουμε και τόσα βάζουμε...δεν είμασταν κακόπληρωτες εξ'αρχής ,οι συνθήκες μας έκαναν...όταν καταφέρουμε και εξοικονομήσουμε κάτι παραπάνω θα τους το δώσουμε...

Συνεχίζουν και παίρνουν τηλέφωνα συχνά πυκνά σαν να μην καταλαβαίνουν τι τους λέμε...

Θα συνεχίσουν να παίρνουν τα @@ μου...

Τελικα αυτο πυ μας σθμβαινει δεν ειναι οικονομικο γεγονος αλλα ιατρικο. δεν ειναι δανειακη συμβαση αλλα ανταλαγη οργανων. ΕΜΜΕΙΣ ΧΡΩΣΤΑΜΕ ΤΑ ΑΝΤΕΡΑ ΜΑΣ, ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ ΘΑ ΠΑΡΟΥΝ ΤΑ ΑΡΧ@@@Α ΜΑΣ!!!!!!!

menelaos46
23/11/2011, 18:19
Αρχίζεις να μη πληρώνεις τα λιγότερο σημαντικά για αρχή και μετά βλέπουμε.... εγώ έτσι έχω κάνει ήδη μου έχουν κόψει το κινητό... :wave2:
Μετά πας στα αμέσως επόμενα... και στο τέλος βαράς κανόνι... έτσι πάει.



Υ.Γ. Πλέον έχω υπολογίσει ότι αν πάω ταμείο ανεργίας και βρω και μιά μαύρη δουλειά θα παίρνω τα διπλά λεφτά απ'ότι τώρα...
Δε ξέρω τι γίνεται στη χωρα αυτή, έχουμε χάσει τη μπάλα.....

natlan74
23/11/2011, 19:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από menelaos46
Αρχίζεις να μη πληρώνεις τα λιγότερο σημαντικά για αρχή και μετά βλέπουμε.... εγώ έτσι έχω κάνει ήδη μου έχουν κόψει το κινητό... :wave2:
Μετά πας στα αμέσως επόμενα... και στο τέλος βαράς κανόνι... έτσι πάει.



Υ.Γ. Πλέον έχω υπολογίσει ότι αν πάω ταμείο ανεργίας και βρω και μιά μαύρη δουλειά θα παίρνω τα διπλά λεφτά απ'ότι τώρα...
Δε ξέρω τι γίνεται στη χωρα αυτή, έχουμε χάσει τη μπάλα.....
Ρε μεγαλε για δουλεια , μαυρη - ασπρη, δεν με νιαζει, ΨΑΧΝΩ εδω και μηνες .
ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ?
:bigcry: :bigcry: :bigcry:

menelaos46
23/11/2011, 20:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από natlan74
Ρε μεγαλε για δουλεια , μαυρη - ασπρη, δεν με νιαζει, ΨΑΧΝΩ εδω και μηνες .
ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ?
:bigcry: :bigcry: :bigcry:


Όποιος επιμένει νικά....