PDA

View Full Version : Mα γιατι ΔΕΝ ΜΡΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΠΙΣΤΕΨΩ????!!!!



ΓκαζοφωνιΞ
04/09/2005, 20:10
Περιοδικο 0-300,τ.124-Συγκριτικο streetfighters


Θα μηλισω μονο για αυτο που μου κανει τρομερη εντυπωση...

Εκτως απο το οτι βγαλανε το s4r πιο χαλια σε ολα, ας μου λυσει καποιος τηνν απορια... Πως ειναι δυνατον μηχανακια οπως το Z1000,Hornet900,SV1000,TNT να κανουν καλυτερο γυρολογιο απο το S4R(χρονος του S4R 1'36,80-δηλαδη ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ)?????






Mα καλα για τοσο χαζους μας περνανε.....??????

idi
05/09/2005, 09:40
ειναι εγκαθετοι των εβραιων και του Bush...:lol: :lol: :lol: :lol:

m1ke
05/09/2005, 10:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από ΓκαζοφωνιΞ
Περιοδικο 0-300,τ.124-Συγκριτικο streetfighters


Θα μηλισω μονο για αυτο που μου κανει τρομερη εντυπωση...

Εκτως απο το οτι βγαλανε το s4r πιο χαλια σε ολα, ας μου λυσει καποιος τηνν απορια... Πως ειναι δυνατον μηχανακια οπως το Z1000,Hornet900,SV1000,TNT να κανουν καλυτερο γυρολογιο απο το S4R(χρονος του S4R 1'36,80-δηλαδη ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ)?????






Mα καλα για τοσο χαζους μας περνανε.....??????

Δε με λες ψηλέ. Ξέρεις τι τιράζ έχουν τα ελληνικά περιοδικά μοτό; Ούτε το κόστος εκτύπωσης δεν βγαίνει. Αν δε "σπρώξουν" λίγο και αυτούς που τους τα χώνουν χοντρά για διαφήμιση, πως θα ζήσουν τα παιδιά. :sad:

afrotwin
05/09/2005, 10:25
Mα γιατι ΔΕΝ ΜΡΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΠΙΣΤΕΨΩ????!!!!

ti efages ex8es?
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

DUKASII
05/09/2005, 10:45
τους ανθρώπους εκεί που τα κάνουν τεστ..για κοροϊδία το έχεις εσύ σίγουρο ότι το σ4ρ ξερω γω κάνει καλύτερους χρόνους...


και απλά αυτοί το ριξανε..γιατι..εχει πουλήσει πολύ...μα παρά πολυ..και νταξει φτάνει ξέρω γω..ΑΣ ΠΟΥΛΗΣΕΙ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΚΑΝΑ Ζ 1000 ΠΟΥ ΔΕ ΠΟΥΛΑΕΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ και νταξει το τντ δε πουλά ρε παιδί μου...και άμα γράψουμε εμείς ότι κάνει 0,5 το γύρο πιο γρηγορα..ο άλλος θα παει να το πάρει ας έχει 20000 ε.

ωραία..
το Ζ κιόλας...
έχει ανάγκη από σπρώξιμο...


ειναι απλώ απίθανο και αυτοι οπως ολοι μας..να βολευτηκαν καλυτερα σε καποια μηχανακια..αντιθετα με καποια άλλα..και να γράψανε καλύτερους χρόνους..

afrotwin
05/09/2005, 10:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
τους ανθρώπους εκεί που τα κάνουν τεστ..για κοροϊδία το έχεις εσύ σίγουρο ότι το σ4ρ ξερω γω κάνει καλύτερους χρόνους...


και απλά αυτοί το ριξανε..γιατι..εχει πουλήσει πολύ...μα παρά πολυ..και νταξει φτάνει ξέρω γω..ΑΣ ΠΟΥΛΗΣΕΙ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΚΑΝΑ Ζ 1000 ΠΟΥ ΔΕ ΠΟΥΛΑΕΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ και νταξει το τντ δε πουλά ρε παιδί μου...και άμα γράψουμε εμείς ότι κάνει 0,5 το γύρο πιο γρηγορα..ο άλλος θα παει να το πάρει ας έχει 20000 ε.

ωραία..
το Ζ κιόλας...
έχει ανάγκη από σπρώξιμο...


ειναι απλώ απίθανο και αυτοι οπως ολοι μας..να βολευτηκαν καλυτερα σε καποια μηχανακια..αντιθετα με καποια άλλα..και να γράψανε καλύτερους χρόνους..

ama pistevete ta periodika tote iste aksioi tis tixis sas
ke 8a prepi na pistepsoume oti mia mixani 1200 cc me aksona piso aktinotes zantes ke fisiologikous troxous me ena kinitira na eksexi deksia ke aristera me panakriva plastika
ke merika ala out.. oti ine on-off ke kani ke idikes xomatines diadromes opos tin parousiazoun oi gelioi tipoi...
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

DUKASII
05/09/2005, 11:08
αφρε
ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΧΡΟΝΟΥΣ ΣΤΗ ΠΙΣΤΑ ΕΙΠΑ...

τωρα το τι πιστευω εγω...ειναι μάλλον δικο μου θέμα και μονο εμένα επηρεάζω με τις επιλογές μου.


οποτε..
αστο.

m1ke
05/09/2005, 11:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
τους ανθρώπους εκεί που τα κάνουν τεστ..για κοροϊδία το έχεις εσύ σίγουρο ότι το σ4ρ ξερω γω κάνει καλύτερους χρόνους...


και απλά αυτοί το ριξανε..γιατι..εχει πουλήσει πολύ...μα παρά πολυ..και νταξει φτάνει ξέρω γω..ΑΣ ΠΟΥΛΗΣΕΙ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΚΑΝΑ Ζ 1000 ΠΟΥ ΔΕ ΠΟΥΛΑΕΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ και νταξει το τντ δε πουλά ρε παιδί μου...και άμα γράψουμε εμείς ότι κάνει 0,5 το γύρο πιο γρηγορα..ο άλλος θα παει να το πάρει ας έχει 20000 ε.

ωραία..
το Ζ κιόλας...
έχει ανάγκη από σπρώξιμο...


ειναι απλώ απίθανο και αυτοι οπως ολοι μας..να βολευτηκαν καλυτερα σε καποια μηχανακια..αντιθετα με καποια άλλα..και να γράψανε καλύτερους χρόνους..

Φίλε Σπύρο, κάθε μήνα μου έρχονται στο γραφείο όλα μα όλα τα ελληνικά περιοδικά μοτό. Πλέον δεν διαβάζω κανένα, δεν έχει νόημα και δεν έχουν να μου προσφέρουν σχεδόν τίποτα (εκτός ίσως από κανένα ένθετο της προκοπής).

Εάν θες να διαβάσεις περιοδικό και όχι συγκεκαλυμμένη διαφήμιση, πάρε κανά motorrad που έχει τιράζ σε εκατοντάδες χιλιάδες (και όχι σε χιλιάδες), έχει την οικονομική δυνατότητα να αγοράζει όλα τα μηχανάκια που δοκιμάζει και δεν είναι εξαρτημένο από τον τάδε ή τον δείνα αντιπρόσωπο για το αν θα βάλει ολοσέλιδα αυτό το μήνα να πληρώσουμε κανά λογαριασμό.

afrotwin
05/09/2005, 11:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
αφρε
ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΧΡΟΝΟΥΣ ΣΤΗ ΠΙΣΤΑ ΕΙΠΑ...

τωρα το τι πιστευω εγω...ειναι μάλλον δικο μου θέμα και μονο εμένα επηρεάζω με τις επιλογές μου.


οποτε..
αστο.

to ksero bibiko
gia afto pires to zundap
eftixos pou ise ke esi ke poulai afti i eteria...
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

DUKASII
05/09/2005, 11:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από m1ke
Φίλε Σπύρο, κάθε μήνα μου έρχονται στο γραφείο όλα μα όλα τα ελληνικά περιοδικά μοτό. Πλέον δεν διαβάζω κανένα, δεν έχει νόημα και δεν έχουν να μου προσφέρουν σχεδόν τίποτα (εκτός ίσως από κανένα ένθετο της προκοπής).

Εάν θες να διαβάσεις περιοδικό και όχι συγκεκαλυμμένη διαφήμιση, πάρε κανά motorrad που έχει τιράζ σε εκατοντάδες χιλιάδες (και όχι σε χιλιάδες), έχει την οικονομική δυνατότητα να αγοράζει όλα τα μηχανάκια που δοκιμάζει και δεν είναι εξαρτημένο από τον τάδε ή τον δείνα αντιπρόσωπο για το αν θα βάλει ολοσέλιδα αυτό το μήνα να πληρώσουμε κανά λογαριασμό.

εγω παιδια θέλω να διαβάζω ΣΥΓΚΕΚΑΛΛΥΜΕΝΗ ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ.

m1ke
05/09/2005, 11:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
εγω παιδια θέλω να διαβάζω ΣΥΓΚΕΚΑΛΛΥΜΕΝΗ ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ.

Γιατί; δεν σου αρέσει η απροκάλυπτη; :a028: :a5:

gtsiros
05/09/2005, 12:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από afrotwin

ke 8a prepi na pistepsoume oti mia mixani 1200 cc me aksona piso aktinotes zantes ke fisiologikous troxous me ena kinitira na eksexi deksia ke aristera me panakriva plastika
ke merika ala out.. oti ine on-off ke kani ke idikes xomatines diadromes opos tin parousiazoun oi gelioi tipoi...
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Περίεργο... εγώ γιατί νομίζω ότι η r1200gs είναι μια πολύ καλοφτιαγμένη μοτοσυκλέτα;

Μήτσος1
05/09/2005, 16:08
Εγώ πάντος έχω σταματήσει να διαβάζω μεριοδικά μοτοσυκλέτας, εδώ και 6 μήνες περίπου, τη στιγμή που έπαιρνα 3-4 περιοδικά το μήνα (0-300, ΜΟΤΟ, Power Bikes), ακριβώς γι'αυτο το λόγο. Πιστεύω πλέον οτι έχουν χάσει κάθε ίχνος σοβαρότητας και αντικειμενικότητας, και επειδή κι'εγώ δε γουστάρω να διαβάζω συγκαλυμένη διαφήμηση, και να πληρώνω και 6 Ευρώ για το καθ'ένα, τα έκοψα τελείως.

Ελπίζω μόνο κάποια στιγμή να θέσουν την αντικειμενικότητα, την αξιοπιστία και προπαντός την ανεξαρτησία από κάθε αντιπροσωπεία αρκετά ψηλά στην ατζέντα τους μήπως και δούν άσπρη μέρα. Έτσι θα ανεβεί και το τιράζ, και μετά οι εταιρείες θα τους παρακαλάνε για διαφημήσεις και για τεστ. Αλλά... φωνή βοώντος εν τη ερήμω.

Θα ήθελα βέβαια κάποια στιγμή κάποιος ιθύνων νούς από κάποιο από αυτά τα περιοδικά να μπεί και να μας δώσει καμμία απάντηση σε όλα αυτά τα ερωτήματα, αλλά δεν είμαι και πολύ αισιόδοξος...

m1ke
05/09/2005, 16:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από Μήτσος1

Θα ήθελα βέβαια κάποια στιγμή κάποιος ιθύνων νούς από κάποιο από αυτά τα περιοδικά να μπεί και να μας δώσει καμμία απάντηση σε όλα αυτά τα ερωτήματα, αλλά δεν είμαι και πολύ αισιόδοξος...

Στο σπίτι του κρεμασμένου δεν μιλάνε για σκοινί. Δύσκολοι καιροί.
Λυπάμαι μόνο κάτι παλικάρια που αγοράζουν μηχανάκια από τα περιοδικά και πληρώνουν φύκια για μεταξωτές κορδέλες.
(Σπύρο μην τσαντιστείς δεν εννοούσα εσένα). :lol: :rotflmao:

DUKASII
06/09/2005, 09:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από m1ke
Στο σπίτι του κρεμασμένου δεν μιλάνε για σκοινί. Δύσκολοι καιροί.
Λυπάμαι μόνο κάτι παλικάρια που αγοράζουν μηχανάκια από τα περιοδικά και πληρώνουν φύκια για μεταξωτές κορδέλες.
(Σπύρο μην τσαντιστείς δεν εννοούσα εσένα). :lol: :rotflmao:

εγώ δεν το αγόρασα το μηχανάκι..
μου το χαρίσανε τα περιοδικά...




πολύ θα θελα να ακούσω και την άποψη του CD ας πούμε για΄τη κουβέντα μας.

αν τον ξέρει κάποιος ..και μπορεί να διακόψει το παλικάρι τη διαφήμιση ..για να μας καταθέσει την άποψή του..θα έχουμε μια καλύτερη εικόνα.

γιατί να αποφασίσουμε εμείς ποια μηχανάκια είναι καλύτερα...επειδή αυτά μας αρέσουνε..[χωρίς φυσικά να τα έχουμε οδηγήσει ποτέ] και να κατηγορούμε αυτούς που τα οδηγάνε και τα δοκιμάζουνε...
είναι κάπως αστείο.

m1ke
06/09/2005, 10:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
εγώ δεν το αγόρασα το μηχανάκι..
μου το χαρίσανε τα περιοδικά...




πολύ θα θελα να ακούσω και την άποψη του CD ας πούμε για΄τη κουβέντα μας.

αν τον ξέρει κάποιος ..και μπορεί να διακόψει το παλικάρι τη διαφήμιση ..για να μας καταθέσει την άποψή του..θα έχουμε μια καλύτερη εικόνα.

γιατί να αποφασίσουμε εμείς ποια μηχανάκια είναι καλύτερα...επειδή αυτά μας αρέσουνε..[χωρίς φυσικά να τα έχουμε οδηγήσει ποτέ] και να κατηγορούμε αυτούς που τα οδηγάνε και τα δοκιμάζουνε...
είναι κάπως αστείο.

Δεν κατηγορούμε κανένα, απλά διαπιστώνουμε την πραγματικότητα. Ούτε είπε κανένας ότι εμείς θα αποφασίζουμε ποιά είναι τα καλύτερα μηχανάκια.

Και ο CD δεν είναι ο κατάλληλος για να μας πει τι συμβαίνει γιατί είναι εργαζόμενος σε περιοδικό, δεν είναι ούτε αρχισυντάκτης, ούτε εκδότης, ούτε αντιπρόσωπος ή έμπορος.

620
06/09/2005, 10:39
Oloi enantion ths Ducati :rolleyes:
Den peirazei re emeis bastame gera den exoume anagkh apo test.
Ducati 4 ever:sun:

afrotwin
06/09/2005, 12:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από gtsiros
Περίεργο... εγώ γιατί νομίζω ότι η r1200gs είναι μια πολύ καλοφτιαγμένη μοτοσυκλέτα;

on-off?:eyepop: :eyepop:

:rotflmao: :rotflmao:

dras.
06/09/2005, 12:37
kala re remalia akoma periodika gia motosikletes pernete ego den kitate kanena maxim playboy pio egira ine
akoma kai gia ta test pou kanoune gia tis motosikletes ftou kai pou