PDA

View Full Version : Παράπονο



DeusEx
24/11/2011, 13:28
βγηκαν τα αποτελεσματα για τους καλουμενους για λιμενικο ..
δεν ειμαι καν μεσα ..
Φαινεται οτι ενα πτυχιο ασοεε πληροφορικης, αριστα γερμανικα, και αριστα αγγλικα δεν επαρκουν ουτε για να με καλεσουν να με δουν απο κοντα ..

MikeG
24/11/2011, 13:32
Μπορείς να κάνεις κάτι καλύτερο από το Λιμενικό. Το ξέρεις. Και από την άλλη, ευτυχώς που δεν έμπλεξες.

Υπομονή, σε όλους μας.

sniper
24/11/2011, 13:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από DeusEx
βγηκαν τα αποτελεσματα για τους καλουμενους για λιμενικο ..
δεν ειμαι καν μεσα ..
Φαινεται οτι ενα πτυχιο ασοεε πληροφορικης, αριστα γερμανικα, και αριστα αγγλικα δεν επαρκουν ουτε για να με καλεσουν να με δουν απο κοντα ..

Αν η θέση δεν ήταν για ΠΕ Πληροφορικής τότε κάποιο δίκιο το έχουν..

MikeG
24/11/2011, 13:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Αν η θέση δεν ήταν για ΠΕ Πληροφορικής τότε κάποιο δίκιο το έχουν..


Δεν υπήρχαν συγκεριμένα προσόντα από όσο είχε πάρει το μάτι μου. Λιμενόμπατσους θέλαν, προσόντα, το καλύτερο βύσμα.

TROOPER
24/11/2011, 13:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από MikeG
.....ευτυχώς που δεν έμπλεξες...

αυτο.

sniper
24/11/2011, 13:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από MikeG
Δεν υπήρχαν συγκεριμένα προσόντα από όσο είχε πάρει το μάτι μου. Λιμενόμπατσους θέλαν, προσόντα, το καλύτερο βύσμα.

Συνήθως (για λιμενοφύλακες) παίρνουν "απόφοιτους" των ΕΔ.. Δικαίως αλλά τι να λέμε..

Πάνω κάτω στο λιμάνι για 600€ ντάλα καλοκαίρι :rolleyes:

:smokin:

sniper
24/11/2011, 13:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
αυτο.

Σιγά το μπλέξιμο ρε σεις..

Με το ΠΑΜΕ τσκώνονται που και που :bawl: :bawl: :bawl: :lol:

Άσε που χει και κάτι θεσούλες σε νησάκια τζαμάτες :winka:

DeusEx
24/11/2011, 15:02
Για υπαξιωματικος ηταν η θεση.
Η αληθεια ειναι οτι εκανα την αιτηση οχι για την θεση, ουτε τα λεφτα(πανω κατω τα ιδια με την εταιρεια που δουλευω θα ηταν).
Ηταν γιατι μπουχτησα την Αθηνα, την κινηση, τον τροπο ζωης μου. Τις ατελειωτες ωρες στο γραφειο στην δουλεια, για να γυρισω σπιτι να ξανακατσω μπροστα στον υπολογιστη η την τηλεοραση...
Ταξιδευε το μυαλο μου, σε απομακρυσμενα νησια της παραμεθωριου, που δεν υπαρχει τιποτα... μονο η θαλασσα, και το αερακι... να βρω λιγο τον εαυτο μου γιατι αισθανομαι οτι τον εχω χασει..

Δεν λεω να με περνανε εν τελη κ να διοριζομουν. Αλλα ρε γμτ, πιστευα οτι τουλαχιστον θα με καλουσαν στις δοκιμασιες...

Lioulios
24/11/2011, 15:22
Μεγάλο γκέτο το Λιμενικό μαν .....Ακόμα !