PDA

View Full Version : Ρε σεις έχετε και στην Αθήνα τέτοιους ή.....



vaska
29/11/2011, 12:06
.....μόνο εμείς στην επαρχία έχουμε?????


Και μιλώ για τους παπιοκάγκουρες που οδηγούν σαν να κατουριούνται και να είναι και συγκαμένοι συνάμα.


Ακράνοβιτς (δεν το συζητώ), με τις φραπεδιές στο ένα χέρι, τα πόδια κλειστά ενωμένα τα γόνατα και καθισμένοι στα πρώτα 2 εκατοστά της σέλας του παπιο-σκούτερ.

Σήμερα ένας τέτοιος λοιπόν, με 4 καφέδες παρακαλώ στο ένα χέρι, μιλούσε στο κινητό που το είχε σφηνωμένο στο αυτί με τον ώμο του, έκανε σφήνες, πήγαινε μαλιά και κατουριόταν κιόλας
:bigcry: :bigcry: :bigcry:


Πολλά :a012: :a012: :a012: :a012: :a012: παλίκαρε αλλά δεν υπολόγισες καλά όταν πέρασες ανάμεσα από δύο αυτοκίνητα και δυστυχώς βρήκες στον καθρέφτη του ταρίφα.


Πρόλαβα να δω μόνο το λούσιμο με τους καφέδες (που ως δια μαγείας με τις ταρζανιές που έκανες δεν τους έχυσες) από τον ταρίφα κι έφυγα γιατί βιαζόμουν. Πραγματικά θα ήθελα να είχα λίγο χρόνο ακόμα να μείνω.

:bigcry: :bigcry: :bigcry:

yannis24
29/11/2011, 12:10
αν εχουμε λεει..................


:lol: :lol: :lol: :lol:

Εχετλαίος
29/11/2011, 12:13
Πώς, αμέ! Κάνουμε και εξαγωγή.
:mad:

LsKostas
29/11/2011, 12:43
Με εχει προβληματισει και μενα το φαινομενο αυτο...

Ειναι ακριβως οπως τους περιγραφει ο Vaska

Δεν ειμαστε πλεον στο 1985, δλδ δεν υπαρχει το "δεν γνωριζω"

Ειμαστε στο 2011 και η καγκουρια και η ελλειψη κρανους ακομα εχει στοιχισει χιλιαδες νεαρους στο χωμα.



ΣΗΜΕΡΑ ΟΜΩΣ ???

20 χρονια μετα?

Λες και δεν εχουν φιλους κ γνωστους να εχουν τραυματιστει ???


20 χρονια μετα???


Με χιλιαδες μαρκες να κατακλυζουν την αγορα ,κρανων , μποτες , γαντια και χιλια δυο


Πραγματικα δεν μπορεις να δωσεις δικαιολογια οτι "δεν ηξερε το παιδι " ...

Ξερει και κανει μαλακιες :sick:

DimChios
29/11/2011, 12:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από LsKostas
.....


please ρε Κωστα, μη το σοβαρευεις! Τα ξερουμε και τα λεμε συνεχως!

Εδω το θεμα εχει τρελο χαβαλε λεμε!

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


Βασιλη, ειναι ενα ειδος που ακμαζει κυριως στις επαρχιες! Εχει κι εδω απλα εδω ειναι χαος και ετσι τους συναντας σχεδον σπανια!

Μια φορα το ειχα πει σε εναν διπλα μου! "Μεγαλε, απο εκει ειναι τα δημοσια ουριτηρια αν τα ψαχνεις! Τρεχα θα τα κανεις πανω σου!"

:bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry:


Τελος, ξεχασες να πεις για το τερμα γυρισμενο κεφαλι δεξια ή αριστερα!

:bawl: :bawl: :bawl:

Black Mamba
29/11/2011, 13:17
...και το ΑΡΙΣΤΕΡΟ χερι στο γκαζι και το δεξι στην τσεπη για εκανε κρυο!!!


Ααααα...ξεχασα να πω οτι ΚΑΙ καπνιζε!!!:bigcry:

Boxer
29/11/2011, 13:21
αν εχουμε... ουυυυυυυ

η απορια μου ειναι η εξης : γιατι κολανε τα γονατα μεταξυ τους ; υπαρχει καποιος πρακτικος λογος;

Bowleno
29/11/2011, 13:22
Τα παιδιά που φέρνουν τους καφέδες στην εταιρία έτσι ακριβώς πάνε! Ολοι! μιλάμε για 4 τυπάκια
που πάνε όπως ακριβώς είπες Vaska, τους την λέω κάθε φορά αλλά αυτοί φευ.... :sad:

GIXXERAKIAS
29/11/2011, 13:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από Boxer
αν εχουμε... ουυυυυυυ

η απορια μου ειναι η εξης : γιατι κολανε τα γονατα μεταξυ τους ; υπαρχει καποιος πρακτικος λογος; Είναι τεχνική για να μην τους φυγουν τα τσίσα.:winka:


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Black Mamba
29/11/2011, 13:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από Boxer
αν εχουμε... ουυυυυυυ

η απορια μου ειναι η εξης : γιατι κολανε τα γονατα μεταξυ τους ; υπαρχει καποιος πρακτικος λογος;

...συγκαμενοι μηπως???:rotflmao:

Bowleno
29/11/2011, 13:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από Boxer
αν εχουμε... ουυυυυυυ

η απορια μου ειναι η εξης : γιατι κολανε τα γονατα μεταξυ τους ; υπαρχει καποιος πρακτικος λογος;


Μάλλον δεν έχεις οδηγήσει ποτέ παπί....:rolleyes: ειναί πιο ξεκούραστη έτσι η οδήγησή του,
στην μοτοσυκλέτα τα γόνατα συγκλίνουν και σφίγγουν πάνω στο ντεπόζιτο, στο παπί που θα γίνει αυτό; :D

Boxer
29/11/2011, 13:29
οντως δεν εχω οδηγησει παπι αλλα οσοι βλεπω να οδηγανε ετσι ειναι μονο πιτσιρικαδες με 10 κιλα ζελε στο μαλλι... τυχαιο ;:D

John Steed
29/11/2011, 13:29
Άντε ρε γεροκουλάδια, γεμίστε καμία κομπρέσα που μου θέλετε και κριτική :a36: :a36:



Respect στους παπιοκάγκουρες! :a48: :a51:

vaska
29/11/2011, 13:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από Boxer
αν εχουμε... ουυυυυυυ

η απορια μου ειναι η εξης : γιατι κολανε τα γονατα μεταξυ τους ; υπαρχει καποιος πρακτικος λογος;


Αεροδυναμική λέγεται. Κερδίζουν έτσι ίσαμε 15 χλμ/ώρα

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


Και για το ζελέ που ειπώθηκε πιό πάνω από τον boxer, απόλυτο δίκιο

omega
29/11/2011, 14:04
Παλιά δεν λέγαμε Μαλλί,γυαλί και παντελόνι Lee;; :wave2:

Δεν άλλαξαν και πολύ τα πράγματα..

OldMan
29/11/2011, 14:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από dimitrisioak
φέρνουν τους καφέδες στην εταιρία
Δεν είστε κουλοί μόνο στο γκάζι αλλά και στο φτιάξιμο του καφέ ...:smokin:

karellen
29/11/2011, 14:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από omega
Παλιά δεν λέγαμε Μαλλί,γυαλί και παντελόνι Lee;; :wave2:

Και μυαλό κ@βλί...

webassasin
29/11/2011, 15:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από dimitrisioak
Μάλλον δεν έχεις οδηγήσει ποτέ παπί....:rolleyes: ειναί πιο ξεκούραστη έτσι η οδήγησή του,
στην μοτοσυκλέτα τα γόνατα συγκλίνουν και σφίγγουν πάνω στο ντεπόζιτο, στο παπί που θα γίνει αυτό; :D
φυσικα και δεν ειναι ξεκουραστη αυτη η θεση.
απορω πως το λες αυτο,εκτος και αν κανεις πλακα.
ο μονος λογος που μπορει να το κανει καποιος αυτο ( περαν της βλακειας )
ειναι για να προστατευτει λιγο απο το κρυο.
Το δοκιμαζω και εγω καπου καπου, αλλα με αυτη τη σταση το παπι ειναι ανεξελεγκτο,χωρια οτι σου μπαινει και η σελα στον κ**ο.

Bowleno
29/11/2011, 15:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
Δεν είστε κουλοί μόνο στο γκάζι αλλά και στο φτιάξιμο του καφέ ...:smokin:


Ντεν έκουμε εσπρεσιέρα καρντια μου :D

τον έχουμε βαρεθεί τον φραπέ λέμε :o


Χάρη, τον ακούς τον παλιογερΑ μας λέει και κουλούς :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Bowleno
29/11/2011, 15:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από webassasin
φυσικα και δεν ειναι ξεκουραστη αυτη η θεση.
απορω πως το λες αυτο,εκτος και αν κανεις πλακα.
ο μονος λογος που μπορει να το κανει καποιος αυτο ( περαν της βλακειας )
ειναι για να προστατευτει λιγο απο το κρυο.
Το δοκιμαζω και εγω καπου καπου, αλλα με αυτη τη σταση το παπι ειναι ανεξελεγκτο,χωρια οτι σου μπαινει και η σελα στον κ**ο.


εγώ μιλάω για τα δικά μου ποδάρια και κώλο :p

CHRISTOF
29/11/2011, 15:22
Τα πράγματα είναι απλά.
Οδηγείς παπί και το ξέρεις. Κατά συνέπεια, εαν κάτσεις σαν άνθρωπος, θα θυμίζεις τον θείο σου ή τον παππού σου. Το καγκουροπαπί είναι λεπτό και δυνατό. Δεν έχει καθρέπτες, πίσω φλας, σχάρα και φυσικά ποδιά. Δεν προεξέχει τίποτα που να θυμίζει κοινό ΄΄παπί΄΄. Άρα ούτε τα πόδια πρέπει να βγαίνουν δεξιά - αριστερά.
Εϊμαι σίγουρος ότι ο τύπος που είδες έτσι είχε το παπί του.

Σωστά?

DeusEx
29/11/2011, 15:27
τα γονατα κλειστα για να μην κουνιεται το παλαμαρι δεξια αριστερα στις σφινες

harris_x
29/11/2011, 15:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από dimitrisioak
τους την λέω κάθε φορά αλλά αυτοί φευ.... :sad:
ασε ρε να τα πει κανας άλλος :rolleyes:

Αρχικά δημιουργήθηκε από dimitrisioak
ειναί πιο ξεκούραστη έτσι η οδήγησή του,
@@ πιο ξεκουραστη είναι

Αρχικά δημιουργήθηκε από dimitrisioak
Χάρη, τον ακούς τον παλιογερΑ μας λέει και κουλούς :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: για σένα λέει κι έχει δίκιο :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

alexxxcbr
29/11/2011, 15:42
Εχουμε εχουμε δεν θελουμε αλλους



:bawl: :bawl: :bawl:

Vstrommer71
29/11/2011, 15:49
Να πω την αμαρτια μου οτι αυτο το ειδος του καγκουρα εχει μεταφερθει στα Beverly?Ή απλα αν εισαι φραγκατος καγκουρας αυτου του ειδους πας σε κατι πιο τρεντυ απο τα παπια:rotflmao:

vaska
29/11/2011, 16:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από CHRISTOF
Τα πράγματα είναι απλά.
Οδηγείς παπί και το ξέρεις. Κατά συνέπεια, εαν κάτσεις σαν άνθρωπος, θα θυμίζεις τον θείο σου ή τον παππού σου. Το καγκουροπαπί είναι λεπτό και δυνατό. Δεν έχει καθρέπτες, πίσω φλας, σχάρα και φυσικά ποδιά. Δεν προεξέχει τίποτα που να θυμίζει κοινό ΄΄παπί΄΄. Άρα ούτε τα πόδια πρέπει να βγαίνουν δεξιά - αριστερά.
Εϊμαι σίγουρος ότι ο τύπος που είδες έτσι είχε το παπί του.

Σωστά?


Και αυτές οι αλλαγές ταχυτήτων???? Αυτές είναι όλα τα λεφτά. Είναι ολόκληρη ιεροτελεστία με αυστηρό πρωτόκολλο ν' αλλάξει ο κάγκουρας στο καγκουροπαπί του ταχύτητες. Στρίβει όλο το ποδάρι έτσι ώστε η φτέρνα να είναι όσο πιο έξω γίνεται, η μύτη του πέλματος όσο πιο μέσα γίνεται και το πόδι μετά το πάτημα του λεβιέ, φεύγει με χάρη από το μαρσπιέ και σχεδόν ακουμπάει στο δρόμο πριν το μαζέψει ο αναβάτης.


Πρέπει να είναι κατάλοιπο από το Moto GP αυτή τεχνική άσε που έχω ακούσει ότι σου δίνει και κανά δυο αλόγατα.

:bawl: :bawl: :bawl: :bawl:

Το έρμο το παπί που οι αναρτήσεις του θυμίζουν επιεικώς σουμιέ, χοροπηδάει όλο σε κάθε αλλαγή.


Πολλά τα αλόγατα μάστορα και δεν κρατιούνται.



:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

faraway
29/11/2011, 16:28
Έχω έναν ακριβώς απέναντι .

Χαρακτηριστικά του , πράσινο παπί , χωρίς ποδιές και περιττά πράγματα επάνω . Δισκόπλακα σχεδόν στο μέγεθος της ζάντας , δισκόφρενο βαμένο χρυσό , αντί για φιλτροκούτι σίτα βεβαίως βεβαίως , εξάτμιση σωλήνα αποχέτευσης ....κτλ,κτλ :lol: :lol:

Κύριο χόμπι του να τραβάει ξερογκαζίδια και να σπάει όλη τη πρώτη μέσα στο στενό κυρίως μεσημεριανές αλλά και μεταμεσονύκτιες ώρες . :bawl: :bawl:


:lol: :lol: :rotflmao:

point zero
29/11/2011, 17:51
Η αληθεια παντως ειναι πως εχουν αρχισει και λιγοστευουν μιας και τα κλασικα παπια GLX και Astra αποσυρονται η αντικαθιστατε απο σκουτερ ...
Αλλα η εικονα ειναι ιδια και απαραλαχτη τουλαχιστον 15 χρονια τωρα ...
Η να το πω αλλιως ...μεγαλωσαν και πηραν TDM !

fantacid
29/11/2011, 17:58
:smokin:


240893

DimChios
29/11/2011, 18:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από fantacid
:smokin:


Α να γεια σου!

Ειδατε ρε? Το κεφαλι στο πλαι!

:bawl: :bawl: :bawl:

vaska
29/11/2011, 18:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από fantacid
:smokin:

Γαμάτο κειμενάκι μόνο το ζελέ ξέχασε.

"κυκλοφορεί και σε αγέλες"

:bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry:

Acacius
29/11/2011, 18:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από fantacid
:smokin:

Έχεις κανένα λινκ και για άλλες φυλές;

Gandalf dr685sm
29/11/2011, 19:18
ξεχάσαμε να αναφέρουμε πως απο μπροστά και πίσω τροχό απαραιτήτως φεύγουν τα πλαστικά φτερά πάνω απο τις ρόδες.. αποτέλεσμα όταν πέσουν σε νερά να έχουν μια ομοιόμορφη "λασπογραμμή¨" στο t-shirt.. λες και τους έχεσε περιστέρι με σκόπευτρο απο μπροστά μέχρι πίσω...

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

chr1s_86
29/11/2011, 19:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από point zero

Η να το πω αλλιως ...μεγαλωσαν και πηραν TDM !

ή αμάξι :winka:

webassasin
29/11/2011, 20:36
Σε καθε αλλαγη, κεφαλη δεξια!

Bowleno
29/11/2011, 23:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από harris_x
ασε ρε να τα πει κανας άλλος :rolleyes:

@@ πιο ξεκουραστη είναι
για σένα λέει κι έχει δίκιο :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:



Συνάδελφος σου λεει μετά :mad:


:bawl: :bawl: :lol: :lol: :lol:

Boxer
30/11/2011, 07:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από chr1s_86
ή αμάξι :winka:

rallie κατα προτιμηση...:D

Boxer
30/11/2011, 07:33
Σπατα Λουτσα Κορωπι , δυο λεπτα με το παπι.........:D

spyro
30/11/2011, 07:54
είστε άσχετοι :p

το κεφάλι δεν πάει δεξια μόνο στις αλλαγές ταχυτήτων αλλά είναι σχεδόν μόνιμα εκεί γιατί αλλιώς ξεραίνονται τα μάτια απο την έλλειψη κράνους, γυαλιών.

Αν έχεις το κεφάλι πλάγια τότε ο αέρας δε σε χτυπάει στα μάτια. :D

harris_x
30/11/2011, 08:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από spyro
είστε άσχετοι :p

το κεφάλι δεν πάει δεξια μόνο στις αλλαγές ταχυτήτων αλλά είναι σχεδόν μόνιμα εκεί γιατί αλλιώς ξεραίνονται τα μάτια απο την έλλειψη κράνους, γυαλιών.

Αν έχεις το κεφάλι πλάγια τότε ο αέρας δε σε χτυπάει στα μάτια. :D
παλαιός κάγκουρας :confused:





























































καλά τα λες πάντως :D

:beer: :beer: :beer:

nikos_abel
30/11/2011, 08:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από spyro
είστε άσχετοι :p

το κεφάλι δεν πάει δεξια μόνο στις αλλαγές ταχυτήτων αλλά είναι σχεδόν μόνιμα εκεί γιατί αλλιώς ξεραίνονται τα μάτια απο την έλλειψη κράνους, γυαλιών.

Αν έχεις το κεφάλι πλάγια τότε ο αέρας δε σε χτυπάει στα μάτια. :D

Στη Αγγλία δηλαδή να φανταστώ ότι είναι μόνιμα αριστερά ε;

TheFace
30/11/2011, 11:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από nikos_abel
Στη Αγγλία δηλαδή να φανταστώ ότι είναι μόνιμα αριστερά ε;

Να μη φανταστεις γιατι στην αγγλια δεν υπαρχει αυτο το ειδος!

Δεν ξερω στην κυπρο...

nikos_abel
30/11/2011, 11:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από TheFace
Να μη φανταστεις γιατι στην αγγλια δεν υπαρχει αυτο το ειδος!



Υπάρχει, υπάρχει...

Απλά είναι σαφώς λιγότερο διαδεδομένο.

daz
30/11/2011, 12:11
Βάσκα μου αυτό το είδος ευδοκιμεί περισσότερο στην επαρχία. Δεν είδα κανέναν όμως να θίξει και το θέμα αμφίεση για Σαββατόβραδο.

Κόκκινο παπί, κόκκινο σακάκι, κόκκινη γραβάτα λευκό πουκάμισο (σαν θερμόμετρο ηταν!) έκανε σούζες έξω απ' το μαγαζί που στο τέλος θα καθόταν να πιει ποτό. :lol:

Το πιο ωραίο δε, είναι να τους ακούσεις να μιλούν για τα κατορθώματα με το παπί.
Ο τάδε πέρασε μπουχός.
πέρασε μια καπνιά
μια αντάρα
πέρασε μια βουή
πέρασε σαν κατσιφάρα. :bawl:


Πάω να βάλω βερντζίνα και έρχομαι! :wave2:



Υγ. Το κεφάλι είναι μόνιμα αριστερά ή δεξιά αλλά στις αλλαγές κινείται ανεπαίσθητα προς τα εμπρός πριν καταλήξει πάλι στην αρχική του θέση ενώ το χέρι που κρατάει τη μανέτα του γκαζιού διαγράφει μια περίτεχνη κυκλική κίνηση (όλο το χέρι όχι μόνο ο καρπός) που επηρεάζει μέχρι και τον ώμο ο οποίος ανασηκώνεται ελαφρώς. Όλες αυτές οι λεπτομέρειες μαζί με την στάση του δρομέα λίγο πριν τον πυροβολισμό και τον dress code καθιστά αδύνατο, για κάποιον που δεν το έχει δει, τον σχηματισμό της ακριβής εικόνας του φαινομένου!

spyro
30/11/2011, 12:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από harris_x
παλαιός κάγκουρας :confused:




Μια φορά (μετά από πολύ καιρό με μόνιμα φορεμένο κράνος), οδήγησα για αρκετή ώρα σε ταχύτητες άνω των 40, χωρίς..... Μετά από λίγη ώρα έπιασα τον εαυτό μου να στρίβει το κεφάλι του ελαφρώς προς τη μια πλευρά και τότε μου ρθε η αίσθηση του μακαρίτη του Αρχιμήδη με το «Ευρηκα- Ευρηκα».


Γέλαγα πάνω στη μηχανή σα χαζοχαρούμενος γιατι επιτέλους είχα συνειδητοποιήσει γιατι όλα τα καγκούρια οδηγάνε με γυρισμένο το κεφάλι στο πλαι. Πάντα μου κινούσε τη περιέργεια
:p

makis206
30/11/2011, 12:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από Boxer
η απορια μου ειναι η εξης : γιατι κολανε τα γονατα μεταξυ τους ; υπαρχει καποιος πρακτικος λογος;
Κρατάνε κλειστό το μάρσιπο μην πέσει η χτένα και τα κέρματα..:rotflmao:

peskandritsos
30/11/2011, 13:23
Είσαστε όλοι άσχετοι...
Το κεφάλι στρίβει δεξιά ή αριστερά για τρεις λόγους...

1)Για να δουν την γκόμενα στο πεζοδρόμιο άν τους κοιτάει

2)Για να δουν μήπως έχει ξεκινήσει κανένας συνάδελφός τους πιο γρήγορα ώστε να πέσουν ψαράκι για καλύτερη αεροδυναμική και να μην τους περάσει.

3)το κεφάλι στρίβει δεξιά ή αριστερά αναλόγως με το από ποια μεριά είναι η χωρίστρα ώστε να μην χαλάσει από τον αέρα.

:beer: :beer: :beer: :beer:

daz
30/11/2011, 13:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από peskandritsos
Είσαστε όλοι άσχετοι...
Το κεφάλι στρίβει δεξιά ή αριστερά για τρεις λόγους...
...

3)το κεφάλι στρίβει δεξιά ή αριστερά αναλόγως με το από ποια μεριά είναι η χωρίστρα ώστε να μην χαλάσει από τον αέρα.

:beer: :beer: :beer: :beer:


:bawl: :bawl: :bawl: :rotflmao:

Ταμία έγραψες! :lol:

vaska
30/11/2011, 13:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από daz
Βάσκα μου αυτό το είδος ευδοκιμεί περισσότερο στην επαρχία. Δεν είδα κανέναν όμως να θίξει και το θέμα αμφίεση για Σαββατόβραδο.

Κόκκινο παπί, κόκκινο σακάκι, κόκκινη γραβάτα λευκό πουκάμισο (σαν θερμόμετρο ηταν!) έκανε σούζες έξω απ' το μαγαζί που στο τέλος θα καθόταν να πιει ποτό. :lol:

Το πιο ωραίο δε, είναι να τους ακούσεις να μιλούν για τα κατορθώματα με το παπί.
Ο τάδε πέρασε μπουχός.
πέρασε μια καπνιά
μια αντάρα
πέρασε μια βουή
πέρασε σαν κατσιφάρα. :bawl:


Πάω να βάλω βερντζίνα και έρχομαι! :wave2:



Υγ. Το κεφάλι είναι μόνιμα αριστερά ή δεξιά αλλά στις αλλαγές κινείται ανεπαίσθητα προς τα εμπρός πριν καταλήξει πάλι στην αρχική του θέση ενώ το χέρι που κρατάει τη μανέτα του γκαζιού διαγράφει μια περίτεχνη κυκλική κίνηση (όλο το χέρι όχι μόνο ο καρπός) που επηρεάζει μέχρι και τον ώμο ο οποίος ανασηκώνεται ελαφρώς. Όλες αυτές οι λεπτομέρειες μαζί με την στάση του δρομέα λίγο πριν τον πυροβολισμό και τον dress code καθιστά αδύνατο, για κάποιον που δεν το έχει δει, τον σχηματισμό της ακριβής εικόνας του φαινομένου!


ΜΛΚ κλαίω


:bawl: :bawl: :bawl: :bawl:

DAYMAN
30/11/2011, 13:39
και εδω μεσα εχει τετοιους που γραφουν καθημερινα και υποστηριζουν τις αποψεις τους.

daz
30/11/2011, 14:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από ΗΛΙΑΣΚΤΜ
και εδω μεσα εχει τετοιους που γραφουν καθημερινα και υποστηριζουν τις αποψεις τους.

So what? Και άτομα που οδηγούν Vstom έχει εδώ μέσα! :lol:

nikos_abel
30/11/2011, 14:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από daz
So what? Και άτομα που οδηγούν Vstom έχει εδώ μέσα! :lol:

Είπαμε, τα σκούτερ δεν είναι μηχανές (ή το ανάποδο :confused: ) :lol:

DAYMAN
30/11/2011, 14:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από daz
So what? Και άτομα που οδηγούν Vstom έχει εδώ μέσα! :lol:


Παω να πιω καμιά μπίρα.:beer:

daz
30/11/2011, 15:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από ΗΛΙΑΣΚΤΜ
Παω να πιω καμιά μπίρα.:beer:

Κερασμένη! :winka: :beer:

Volo
30/11/2011, 16:08
Ξεχνάτε το βασικότερο...
Στις στροφές κατεβάζουμε και λίγο το σταντ να πετάξει σπίθες χαχαχα

MG-KTiNoS
30/11/2011, 18:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από vaska



Πολλά :a012: :a012: :a012: :a012: :a012: παλίκαρε αλλά δεν υπολόγισες καλά όταν πέρασες ανάμεσα από δύο αυτοκίνητα και δυστυχώς βρήκες στον καθρέφτη του ταρίφα.


Πρόλαβα να δω μόνο το λούσιμο με τους καφέδες (που ως δια μαγείας με τις ταρζανιές που έκανες δεν τους έχυσες) από τον ταρίφα κι έφυγα γιατί βιαζόμουν. Πραγματικά θα ήθελα να είχα λίγο χρόνο ακόμα να μείνω.

:bigcry: :bigcry: :bigcry:

:rotflmao: