PDA

View Full Version : Λαρισσα δουλεια



blackbusa
07/12/2011, 16:08
Μιλησα με μια φιλη ελληνοαμερικανα οπου εχει στην κατοχη της ενα ετοιμο τυροπιταδικο/σαντουτσαδικο/καφετερια σε καποια κεντρικη πλατεια στην Λαρισα (κατι μου ειπε για πιατσα ταξι εκει μπροστα)...για δικους της προσωπικους λογους δεν θελει να το κλεισει...αρα ψαχνει για καποιον που να μπορει και να θελει να το αναλαβει εξ'ολοκληρου μαζι με ολες τις υποχρεωσεις (εσοδα-εξοδα)...δεν ξερω αν μπορει να παρεχει εκπεδευση και ισως λογικα ζητητε καποιος που εχει καποια γνωση στον συγκεκριμενο τομεα...

ακομα πολλες λεπτομεριες δεν εχω προλαβει να μαθω (αλλα απο οσο ρωτησα δεν εχει ενοικιο) αλλα το γραφω εδω για να το εχετε υποψη σας για οποιον θα τον ενδιεφερε σοβαρα και να βολιδοσκοπισω αποψης...

συντομοτατα θα εχετε νεα με τι πως που....


:wave2:

SVX
07/12/2011, 16:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από blackbusa
Μιλησα με μια φιλη ελληνοαμερικανα οπου εχει στην κατοχη της ενα ετοιμο τυροπιταδικο/σαντουτσαδικο/καφετερια σε καποια κεντρικη πλατεια στην Λαρισα (κατι μου ειπε για πιατσα ταξι εκει μπροστα)...για δικους της προσωπικους λογους δεν θελει να το κλεισει...αρα ψαχνει για καποιον που να μπορει και να θελει να το αναλαβει εξ'ολοκληρου μαζι με ολες τις υποχρεωσεις (εσοδα-εξοδα)...δεν ξερω αν μπορει να παρεχει εκπεδευση και ισως λογικα ζητητε καποιος που εχει καποια γνωση στον συγκεκριμενο τομεα...

ακομα πολλες λεπτομεριες δεν εχω προλαβει να μαθω (αλλα απο οσο ρωτησα δεν εχει ενοικιο) αλλα το γραφω εδω για να το εχετε υποψη σας για οποιον θα τον ενδιεφερε σοβαρα και να βολιδοσκοπισω αποψης...

συντομοτατα θα εχετε νεα με τι πως που....


:wave2:

ακομα και πριν την κριση... οταν ακουγα για τετοιες "ευκαιριες" κρατουσα μικρο καλαθι....


τωρα ειμαι ακομα πιο καχυποπτος :(

gregogti
07/12/2011, 16:31
το χαριζει δλδ?:rolleyes:

blackbusa
07/12/2011, 16:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από SVX
ακομα και πριν την κριση... οταν ακουγα για τετοιες "ευκαιριες" κρατουσα μικρο καλαθι....


τωρα ειμαι ακομα πιο καχυποπτος :(

ευχαριστω που με λες λαμογιο...δεν ειπα οτι ειναι ''ευκαρια'' με την εννοια που λες εσυ...ειναι μαλλον μια προοπτικη...συντομα που θα εχω ολα τα δεδομενα θα τα γραψω...οποιος και αν ενδιαφερετε καλως...αλλιως μπορειτε να σβησετε απο τωρα το ποστακι να μην χανουμε ολοι μας αδικα τον χρονο μας....

DimChios
07/12/2011, 16:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από blackbusa
ευχαριστω που με λες λαμογιο...δεν ειπα οτι ειναι ''ευκαρια'' με την εννοια που λες εσυ...ειναι μαλλον μια προοπτικη...συντομα που θα εχω ολα τα δεδομενα θα τα γραψω...οποιος και αν ενδιαφερετε καλως...αλλιως μπορειτε να σβησετε απο τωρα το ποστακι να μην χανουμε ολοι μας αδικα τον χρονο μας....


Δε νομιζω οτι σε ειπε λαμογιο Πανο!
Μαλλον δεν καταλαβες το σκεπτικο του!

Φιλικα

:wave2:

(προσωπικα, αν δεν ειχα το μαγαζι θα σε ειχα ηδη παρει τηλεφωνο)

SVX
07/12/2011, 17:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από blackbusa
ευχαριστω που με λες λαμογιο...δεν ειπα οτι ειναι ''ευκαρια'' με την εννοια που λες εσυ...ειναι μαλλον μια προοπτικη...συντομα που θα εχω ολα τα δεδομενα θα τα γραψω...οποιος και αν ενδιαφερετε καλως...αλλιως μπορειτε να σβησετε απο τωρα το ποστακι να μην χανουμε ολοι μας αδικα τον χρονο μας....

τι σχεση εχεις εσυ να εισαι λαμογιο? αλλος "χαριζει" μαγαζι.

απλα σου το λεω γιατι σε τετοιες εποχες πουστιες παιζονται κι απο αδερφο σε αδερφο...


κατα τα αλλα ειμαι ασχετος και επιφυλακτικος......

blackbusa
07/12/2011, 17:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από SVX
τι σχεση εχεις εσυ να εισαι λαμογιο? αλλος "χαριζει" μαγαζι.

απλα σου το λεω γιατι σε τετοιες εποχες πουστιες παιζονται κι απο αδερφο σε αδερφο...


κατα τα αλλα ειμαι ασχετος και επιφυλακτικος......

διαβαζω ''χαρισμα'' 2 φορες...εγραψα ποτε αυτη την λεξη???ειπα αναλαβει...αντι ομως να ειναι απλος υπαλληλος να το τρεχει μονος του και για την παρτη του αρκει να ειναι σωστος στις υποχρεωσεις που θα προκειπτουν...τεσπα...οταν θα εχω λεπτομεριες επανερχομαι...