PDA

View Full Version : Κωλοτούμπα...!!!



menelaos46
09/12/2011, 21:51
Είχα δεν είχα την έκανα βραδυάτικα την κωλοτούμπα μου κι εγώ (με το παπί ξανά αφού τελευταία όλο με αυτό σαβουριάζομαι.....) και μάλιστα κοπάνησε σε ένα σταθμευμένο..
Έμπαινα σε μία δεξιά γλυστερή και έφυγε ο κώλος και μετά σούρσιμο...βρέθηκε ο χριστιανός που έχει το αμάξι ευτυχώς ήταν μια χαρά και συνεννοηθήκαμε, αλλάξαμε τηλ αν και επέμενε να φύγω αφού είμαι καλά και αύριο βλέπουμε.
Το παπί απ' ότι είδα έχει χάσει το κωλοφάναρο του και μέρος από τα πίσω πλαστικά.
Σκ@τ@.


Υ.Γ. Ευτυχώς κράνος φορούσα, μπουφάν φορούσα, γάντια φορούσα, σορτσάκι φορούσα (τα πόδια μου δε βρήκαν κάτω δε ξερω πως....???)
Υ.Γ.2. Μη τα ξαναλέμε ΠΡΟΣΟΧΗ!!!

guzzistas
09/12/2011, 22:01
Να προσέχεις Μένιο!

:beer:

Κι όλοι μας!!

;)

πυξιδας990
09/12/2011, 22:04
απο γημναστηριο γυριζες και φοραγες σορτσακι?????τελος παντων ολα καλα;) ;) ;)

Nikoskazer2000
10/12/2011, 00:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από menelaos46
Είχα δεν είχα την έκανα βραδυάτικα την κωλοτούμπα μου κι εγώ (με το παπί ξανά αφού τελευταία όλο με αυτό σαβουριάζομαι.....) και μάλιστα κοπάνησε σε ένα σταθμευμένο..
Έμπαινα σε μία δεξιά γλυστερή και έφυγε ο κώλος και μετά σούρσιμο...βρέθηκε ο χριστιανός που έχει το αμάξι ευτυχώς ήταν μια χαρά και συνεννοηθήκαμε, αλλάξαμε τηλ αν και επέμενε να φύγω αφού είμαι καλά και αύριο βλέπουμε.
Το παπί απ' ότι είδα έχει χάσει το κωλοφάναρο του και μέρος από τα πίσω πλαστικά.
Σκ@τ@.


Υ.Γ. Ευτυχώς κράνος φορούσα, μπουφάν φορούσα, γάντια φορούσα, σορτσάκι φορούσα (τα πόδια μου δε βρήκαν κάτω δε ξερω πως....???)
Υ.Γ.2. Μη τα ξαναλέμε ΠΡΟΣΟΧΗ!!!

Φορτσάκι?!? :hypnotize

Πάντα όρθιος και ποτέ ξανά!
:wave2:

SoulGR
10/12/2011, 03:21
αφου δεν επεσες σε μα#%κα παλι καλα.....προσοχη παιδες:beer:

John Steed
10/12/2011, 08:36
Μια χαρά τη γλίτωσες!


Περαστικά στην πάπια σου! :wave2:

panagath
12/12/2011, 07:34
Αφού δε χτύπησες κομπλέ... Εγώ από χθες το απόγευμα έχασα 3 φορές το μπροστινό στα φρένα...κωλολάστιχο...αλλά το έσωσα, εντός της εβδομάδας πάω για metzeler.

ποπαϋ
12/12/2011, 08:09
Μενέλαε παιδί μου, οι δρόμοι δεν είναι πίστα των Σερρών.:nono:

Αλλά τι λέω... ακόμα και στην πίστα πέφτεις :lol: :lol:










περαστικά στην τσέπη σου!

schumifer
12/12/2011, 09:19
Σορτσάκι?:confused: :confused: :confused: :confused: :confused: