PDA

View Full Version : Ερώτηση για aftermarket levers (Yamaha FZS Fazer 600 2003)



Asaverle
10/12/2011, 09:51
Κατ αρχήν χαιρετώ τους πάντες.

Εδώ και καιρό ψάχνω να βρω aftermarket μανέτες για το πιστό και ταπεινό μου fazer 600 2003 το οποίο με έχει συντροφέψει σε αμέτρητα χιλιόμετρα βολτούλας, ταξιδιού, ασφάλτινου, χωμάτινου, επαρχιακού, εξωτερικού, εσωτερικού και λοιπών on the road περιπετειών.

Έχω βρει μία συγκεκριμένη εταιρεία (http://bit.ly/suEcgt) η οποία ομολογουμένως διαθέτει σετ levers αλουμινίου σε εξαιρετική τιμή αλλά δυστυχώς δεν διαθέτει το σετ για το δικό μου μοντέλο μηχανής. Αν ρίξετε μια ματιά θα δείτε ότι διαθέτει για μία πληθώρα άλλων μαρκών/μοντέλων. Έχω ρωτήσει τους ίδιους, στην αντιπροσωπεία, μηχανικό μου, φίλους και γνωστούς αλλά δυστυχώς δεν μπορώ να βγάλω άκρη.

Παρακαλώ λοιπόν, αν κάποιος γνωρίζει με βεβαιότητα, να με συμβουλέψει ποιες μανέτες άλλης μάρκας/μοντέλου ταιριάζουν στο δικό μου (Yamaha Fazer FZS600 2003) ώστε να μην πετάξω τσάμπα τα λεφτά μου εν καιρώ κρίσης

Ευχαριστώ εκ των προτέρων :)

Vallinor
12/12/2011, 17:53
Φιλε μου δεν ξερω να σου απαντησω στο ερωτημα σου αλλα να ξερεις οτι τις δικες μου τις προμηθευτηκα απο την ιδια εταιρεια και απο μαυρες που ηταν πλεον εγιναν ασημι !!!! Μετα απο επικοινωνια μου μαζι τους μου ειπαν οτι εφοσον δεν ειναι στο χρονικο περιθωριο που δινει το εργοστασιο δεν γινεται η αντικατασταση ! Μετα τους εβρισα και ξεθυμανα