PDA

View Full Version : ΑΝΟΡΘΩΤΗ ΙΣΤΟΡΙΕΣ..



Afrikaner
06/09/2005, 10:39
Γειά σε όλους
Φαίνεται πως ξεμπέρδεψα τελικά με το αιώνιο πρόβλημα του ανορθωτή!
Πρίν κανένα οχτάμηνο είχε καεί ο ανορθωτής και απο τότε άρχισαν τα προβλήματα.........(τα γνωστά)
Άφού έβαλα καινούργιο άρχισε να καίγεται η φύσα
Καταργώ την φύσα και συνδέω ένα ένα τα καλώδια.....μετα απο λίγο καιρό άρχισαν να μαυρίζουν.....
Παίρνω ειδικα φυσάκια, μετα απο κανένα μήνα το πολύ μαύριζαν!!!
Τελικά είπα να περάσω απο την sxelectronics στον Πειραιά.
Έβαλα τον συγκεκριμένο ανορθωτή (100 Ευρώ) και απο τότε φύσα και καλώδια είναι σαν καινούρια.Επιπλέον ζεσταίνεται πολύ πιο λίγο σε σχέση με τον άλλον που δεν μπορούσες να τον ακουμπήσεις.Υπάρχει και γραπτή εγγύηση 2 χρόνων!
Ούτε διαφήμιση θέλω να κάνω ούτε τίποτα.Το μαγαζί απο εδώ το έμαθα.Απλά ο άνθρωπος φαίνεται να ξέρει καλά την δουλειά του και καλό είναι να υποστηρίζουμε την σωστή και εγγυημένη δουλειά απο το να πετάμε τα χρηματά μας απο εδώ κι απο εκεί χωρίς αποτέλεσμα.
;)

afrotwin
06/09/2005, 12:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από Afrikaner
Γειά σε όλους
Φαίνεται πως ξεμπέρδεψα τελικά με το αιώνιο πρόβλημα του ανορθωτή!
Πρίν κανένα οχτάμηνο είχε καεί ο ανορθωτής και απο τότε άρχισαν τα προβλήματα.........(τα γνωστά)
Άφού έβαλα καινούργιο άρχισε να καίγεται η φύσα
Καταργώ την φύσα και συνδέω ένα ένα τα καλώδια.....μετα απο λίγο καιρό άρχισαν να μαυρίζουν.....
Παίρνω ειδικα φυσάκια, μετα απο κανένα μήνα το πολύ μαύριζαν!!!
Τελικά είπα να περάσω απο την sxelectronics στον Πειραιά.
Έβαλα τον συγκεκριμένο ανορθωτή (100 Ευρώ) και απο τότε φύσα και καλώδια είναι σαν καινούρια.Επιπλέον ζεσταίνεται πολύ πιο λίγο σε σχέση με τον άλλον που δεν μπορούσες να τον ακουμπήσεις.Υπάρχει και γραπτή εγγύηση 2 χρόνων!
Ούτε διαφήμιση θέλω να κάνω ούτε τίποτα.Το μαγαζί απο εδώ το έμαθα.Απλά ο άνθρωπος φαίνεται να ξέρει καλά την δουλειά του και καλό είναι να υποστηρίζουμε την σωστή και εγγυημένη δουλειά απο το να πετάμε τα χρηματά μας απο εδώ κι απο εκεί χωρίς αποτέλεσμα.
;)

file mou min to sizitas emis se efxaristoume pou mpikes ston kopo na mas enimerosis
ke fisika den ti8ete 8ema diafimisis edo oli oti ma8enoume to proo8oume me skopo na alilovoi8i8oume...

na ise kala
:wave2:

iannis
07/09/2005, 12:47
Καλα εκανες φιλε και το βαλες και αμα εχεις, βαλε και κανα τηλεφωνο αμα εχεις ,η διευθυνση και για μας απο επαρχια.

bartlal
07/09/2005, 13:11
http://www.sxelectronics.gr/

Διεύθυνση: ΠΑΡΝΑΣΙΔΟΣ 1 18541 ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Τηλ: 2104811721 FAX: 2104811881

οταν την παθω και εγω εχω καρφωτα εκει θα παω... :wave2: