PDA

View Full Version : Πως τα παιδιά επηρρεάζουν τους γονείς..χεχεχεχε..



Gandalf dr685sm
18/12/2011, 11:49
Λοιπόν η μικρή με έχει βάλει στην θέση μου πλέον.

1. Της αρέσει μόνο η κλασσική μούσική.
2. Όπως κάθε γυναίκα έχει τάση επιλογής για οτιδήποτε ποιοτικό σε ρούχα αλλά και φαγητό με γεύσεις διάφορες.
3. Επιλέγει πλέον να διαβάζει για μηχανές αρπάζοντας μου σήμερα το περιοδικό μέσα απο τα χέρια μου, την ώρα που το διάβαζα και φυσικά μετά δεν μου το έδινε ....χεχεχεχε...

σ.σ.... ΟΧΙ... αγροτικές επιλογές δεν κάνει. Της άρεσε πάντως όταν κάναμε βόλτα στο δάσος προχθές με το προσωρινό καροτσάκι της..

Φωτό με την "κλεψιά" του περιοδικο΄ακολουθεί... το κουβαδάκι μπροστά με λευκή σοκολάτα , είναι δικό της έτσι;... εμείς στην προσοχή και στην δίαιτα


242150

AUFGEBRACHT
18/12/2011, 11:58
Ωραία εικόνα, να την χαίρεσαι και να είναι πάντα καλά...μ' αρέσει που ακούσει και κλασσική μουσική, ενώ φαίνεται πως έχει και γούστο και είναι σε καλό δρόμο και από το τί κοιτάει στο περιοδικό: Triumph!!!!!! :wave2:

Gandalf dr685sm
18/12/2011, 12:04
Κοίτα.. τα παιδιά θέλουν και λίγο καθοδήγηση...

\
.




.




.




.




.




.



.


.


Triumph μόνο εσώρουχα... για μηχανές κανά γιαπωνέζικο για να κάνει σωστή αγορά...

:lol: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Να είσαι καλά φίλε μου

cosgili
18/12/2011, 12:09
Να'στε και οι δυο καλα και να σας τα φερει η ζωη οπως σας αξιζει.


:wave2:


ΥΓ την επομενη φορα που θα σου κλεψει μοτοπεριοδικο για καθε ξεφυλλισμα θα της πινεις μια τζουρα απο τη σοκολατα :D

Πανοπτικός
18/12/2011, 12:13
:) :) :)

Gandalf dr685sm
18/12/2011, 12:14
τζούρα απο σοκολάτα;.. έχεις προσπαθήσει ποτέ να πάρεις κάτι απο γυναίκα (έστω και νεαρή) χωρίς την άδεια της;... ΧΑΧΑΧΑΧΑ... ΤΗΝ ΕΒΑΨΕΣ!!!!

catmaster
18/12/2011, 12:33
Να είστε καλά και οι δύο και να την καμαρώνεις πάντα μάγε:wave2:

(p.s. το νικελωμένο Glx όταν θα το δεις παρκαρισμένο απέξω να φοβάσαι ) :lol:

:beer:

Gandalf dr685sm
18/12/2011, 12:44
Το νικελωμένο GLX σημαίνει οτι μάλλον δεν θα έχω κάνει κάτι σωστά εγώ.. αλλά πιτσιρικάς με νικελωμένο GLX και να ακούει κλασσική, να αρέσκεται σε ζωγραφική κτλλ;;;..... Μπα.. περισσότερες πιθανότητες είναι να μου πέσει το joker... παρά τέτοιο λαχείο με τα σημερινά δεδομένα. Ποτέ μην λές ποτέ πάντως.. τι να κάνουμε.. η μοίρα του γονιού...χεχεχεχεε

Υ.Γ. κάπου έχω το δίκαννο .. θα βάλω και χοντρό αλατάκι.. μια χαρά θα είναι...:evil:

catmaster
18/12/2011, 12:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από Gandalf dr685sm
Το νικελωμένο GLX σημαίνει οτι μάλλον δεν θα έχω κάνει κάτι σωστά εγώ.. αλλά πιτσιρικάς με νικελωμένο GLX και να ακούει κλασσική, να αρέσκεται σε ζωγραφική κτλλ;;;..... Μπα.. περισσότερες πιθανότητες είναι να μου πέσει το joker... παρά τέτοιο λαχείο με τα σημερινά δεδομένα. Ποτέ μην λές ποτέ πάντως.. τι να κάνουμε.. η μοίρα του γονιού...χεχεχεχεε

Υ.Γ. κάπου έχω το δίκαννο .. θα βάλω και χοντρό αλατάκι.. μια χαρά θα είναι...:evil:

και ενα καταπέλτη στην είσοδο χαχχχ


:lol: :lol:

keepdreaming
18/12/2011, 13:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από Gandalf dr685sm
Το νικελωμένο GLX σημαίνει οτι μάλλον δεν θα έχω κάνει κάτι σωστά εγώ.. αλλά πιτσιρικάς με νικελωμένο GLX και να ακούει κλασσική, να αρέσκεται σε ζωγραφική κτλλ;;;..... Μπα.. περισσότερες πιθανότητες είναι να μου πέσει το joker... παρά τέτοιο λαχείο με τα σημερινά δεδομένα. Ποτέ μην λές ποτέ πάντως.. τι να κάνουμε.. η μοίρα του γονιού...χεχεχεχεε

Υ.Γ. κάπου έχω το δίκαννο .. θα βάλω και χοντρό αλατάκι.. μια χαρά θα είναι...:evil:

Τα παιδια συνηθως περνανε και την φαση της επαναστασης οποτε μη τα ριχνεις ολα στον εαυτο σου. Κατα τ αλλα συμφωνω.

Περισσοτερο βεβαια θα τον πονεσει αν του χαλασεις τη φρατζα η του σπασεις το φαναρι απ το GLX παρα αν τον χτυπησεις με χοντρο αλατι.
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Να χαιρεσαι και την κορακλα κιολας μαγε :beer:

mikes
18/12/2011, 13:26
μονο και μονο επειδη κοιταει τη ΣΩΣΤΗ σελιδα στο περιοδικο, τη λατρεψα τη κορασιδα!!


να τη χαιρεσαι μαγε!! και να την καμαρωνεις!!:beer: :beer: :beer:

mikes
18/12/2011, 13:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από Gandalf dr685sm

Της άρεσε πάντως όταν κάναμε βόλτα στο δάσος προχθές με το προσωρινό καροτσάκι της..

:confused: :confused: :confused: :confused:

devil's animal
18/12/2011, 13:42
Μαγε, να απολαμβανετε οσο περισσοτερο μπορειτε, ο ενας την συντροφια του αλλου...
:beer: :beer: :beer:

vaska
18/12/2011, 13:47
Ρε φίλε "ακούγεσαι" πραγματικά πολύ χαρούμενος. Σου εύχομαι ν' απολαμβάνεις την κάθε στιγμή μαζί της.

Τα καλύτερα Μάγε από μένα και στους δυό σας.



:beer: :beer: :beer:

Cpt. Haddock
18/12/2011, 14:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από AUFGEBRACHT
Ωραία εικόνα, να την χαίρεσαι και να είναι πάντα καλά...μ' αρέσει που ακούσει και κλασσική μουσική, ενώ φαίνεται πως έχει και γούστο και είναι σε καλό δρόμο και από το τί κοιτάει στο περιοδικό: Triumph!!!!!! :wave2:

+1050

:smokin:

:beer: :beer: :beer:

nikos_abel
18/12/2011, 14:36
Ασταδιάλα ρε με πήρανε τα ζουμιά γέρο άνθρωπο :bawl: :lol: :lol: :lol:

Να τη χαίρεσαι τη κουκλίτσα σου Αλέξη και να μη τη φοβάσαι. Τα παιδιά όταν έχουν σωστές και αβίαστες
επιρροές, θα κάνουν και σωστές επιλογές.
Λίγο τύχη μόνο χρειάζεται, ώστε τα δεδομένα λάθη τους να είναι (όσο είναι δυνατόν) ελεγχόμενα και
χωρίς επιπτώσεις.

Άντε, χαζομπαμπάς και συ μέχρι τέλους ε; :lol:

:beer: :beer: :beer:

Gandalf dr685sm
18/12/2011, 14:44
ευχαριστώ πολύ άπαντες παιδιά..

motomike... η μικρή έχει πολλαπλά προβλήματα (αν και δεν φαίνεται) οπότε μέχρι και τώρα , αναγκαστικά είμαστε με αναπηρικό. Επειδή όμως η εγχείρηση της πήγε καλά και έχει απίστευτα καλή βελτίωση μέσα σε ενα μήνα, ευελπιστούμε οτι το καλοκαίρι θα το βάψουμε μπλέ και θα το πετάξουμε στην θάλασσα....

.

..

..


..

..

μαζί με το νικελωμένο GLX και τα Triumph...:lol: :rotflmao: :rotflmao:

boussias
18/12/2011, 15:06
Αναμένουμε με αγωνία το καλοκαίρι τότε.
Αντε με το καλό, υπομονή και καλές γιορτές να έχουμε.
ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ...

πυξιδας990
18/12/2011, 15:13
ολα καλα να πηγαινουμε και με το καλο το γαλαζιο.οσο για το glx κοιτα μην ειναι κανα superduke 50 τοτε:sun: :sun: :sun:

υ.γ.στο Λεωνιδιο εχουμε υπεροχο γαλαζιο,φερτην απο δω:sun: :sun:

SoulGR
18/12/2011, 18:07
να 'σαι καλά να την χαίρεσαι μάγε!:beer: :beer: :beer:

SVX
18/12/2011, 19:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από Gandalf dr685sm
Λοιπόν η μικρή με έχει βάλει στην θέση μου πλέον.

1. Της αρέσει μόνο η κλασσική μούσική.
2. Όπως κάθε γυναίκα έχει τάση επιλογής για οτιδήποτε ποιοτικό σε ρούχα αλλά και φαγητό με γεύσεις διάφορες.
3. Επιλέγει πλέον να διαβάζει για μηχανές αρπάζοντας μου σήμερα το περιοδικό μέσα απο τα χέρια μου, την ώρα που το διάβαζα και φυσικά μετά δεν μου το έδινε ....χεχεχεχε...

σ.σ.... ΟΧΙ... αγροτικές επιλογές δεν κάνει. Της άρεσε πάντως όταν κάναμε βόλτα στο δάσος προχθές με το προσωρινό καροτσάκι της..

Φωτό με την "κλεψιά" του περιοδικο΄ακολουθεί... το κουβαδάκι μπροστά με λευκή σοκολάτα , είναι δικό της έτσι;... εμείς στην προσοχή και στην δίαιτα

τα μικρα πραγματα... τα ασημαντα για τους αλλους που χτυπιουνται στη ρουτινα τους... ειναι η ουσια της ζωης...

:beer:

tsompanis
18/12/2011, 19:32
καλές γιορτές,κοντά στα αγαπημένα μας πρόσωπα!

καλά Χριστούγεννα!!:beer:

Εχετλαίος
18/12/2011, 19:34
:beer: :beer: :beer:

nihristo
18/12/2011, 19:48
χεχεχε πολύ γελάω με τους χαζομπαμπάδες :beer: :beer:

Και το παιδί με το glx μπορεί κάποτες να σουν εσύ ε, αλλά τώρα από την άλλη σκοπιά οι μηχανόβιοι γίνανε πάλι "τσογλάνια"!

Καλό γαλάζιο έχουμε και στην χαλλλκιδική έλα να το πετάξουμε εκεί με το καλό! :beer:


Ότι καλύτερο και για τους 2 σας!

mikes
18/12/2011, 20:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από Gandalf dr685sm
ευχαριστώ πολύ άπαντες παιδιά..

motomike... η μικρή έχει πολλαπλά προβλήματα (αν και δεν φαίνεται) οπότε μέχρι και τώρα , αναγκαστικά είμαστε με αναπηρικό. Επειδή όμως η εγχείρηση της πήγε καλά και έχει απίστευτα καλή βελτίωση μέσα σε ενα μήνα, ευελπιστούμε οτι το καλοκαίρι θα το βάψουμε μπλέ και θα το πετάξουμε στην θάλασσα....

.

..

..


..

..

μαζί με το νικελωμένο GLX και τα Triumph...:lol: :rotflmao: :rotflmao:

μαγε να περπατησει η μικρη και ας ειναι το δικο μου triumph αυτο που θα πεσει στη θαλασσα!!!
οτι καλυτερο ευχομαι!! :beer: :beer: :beer:

Boxer
18/12/2011, 20:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από Gandalf dr685sm
ευχαριστώ πολύ άπαντες παιδιά..

motomike... η μικρή έχει πολλαπλά προβλήματα (αν και δεν φαίνεται) οπότε μέχρι και τώρα , αναγκαστικά είμαστε με αναπηρικό. Επειδή όμως η εγχείρηση της πήγε καλά και έχει απίστευτα καλή βελτίωση μέσα σε ενα μήνα, ευελπιστούμε οτι το καλοκαίρι θα το βάψουμε μπλέ και θα το πετάξουμε στην θάλασσα....

.

..

..


..

..

μαζί με το νικελωμένο GLX και τα Triumph...:lol: :rotflmao: :rotflmao:

Ψοφαω για καλα νεα ρε μαγε... πολυ χαρηκα... να ειστε παντα καλα....:)

PQC
18/12/2011, 20:41
Να είστε καλά φίλε
:wave2:

BLACKGAS
18/12/2011, 20:53
Να την χαίρεσαι την κούκλα σου φίλε και να χαίρετε κι αυτή έναν υπέροχο πατέρα!


:beer: :beer: :beer:

ΥΓ Φαντάσου ο αναβάτης του νικελωμένου GLX να είναι και ολυμπιακός!

:lol: :wave2:

MG-KTiNoS
18/12/2011, 20:59
:a20:

και οι δύο ε ?

;)

ducpilot
18/12/2011, 21:06
Να εισαι καλα να την χαιρεσαι φιλε μου.

nihristo
18/12/2011, 21:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από BLACKGAS

ΥΓ Φαντάσου ο αναβάτης του νικελωμένου GLX να είναι και ολυμπιακός!

:lol: :wave2:

ε είπαμε να κάνουμε πλάκα αλλά τώρα το χόντρυνες

nobody
18/12/2011, 21:37
να ειστε και ο δυο παντα καλα και να χαιρεστε ο ενας τον αλλον!

:beer:

sotpag
18/12/2011, 22:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από Gandalf dr685sm
Επειδή όμως η εγχείρηση της πήγε καλά και έχει απίστευτα καλή βελτίωση μέσα σε ενα μήνα, ευελπιστούμε οτι το καλοκαίρι θα το βάψουμε μπλέ και θα το πετάξουμε στην θάλασσα....






σας το εύχομαι ολόψυχα και να έχετε δύναμη να πάτε πιο κάτω:wave2: :wave2:

TheFace
19/12/2011, 06:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από BLACKGAS

ΥΓ Φαντάσου ο αναβάτης του νικελωμένου GLX να είναι και ολυμπιακός!

:lol: :wave2:

:confused:

Γιατι, τι αλλο θα μπορουσε να ηταν εκτος απο gayρος???

:lol:

the who
19/12/2011, 09:20
:beer: :beer: :beer: για τον μπαμπα και ζεστες σοκολατες για την κουκλαρα σου. :)

makis206
19/12/2011, 09:31
Να είναι κάθε σας νέα μέρα πάντα καλύτερη απ'την προηγούμενη Μάγε :beer: :beer:

ERRIKA
19/12/2011, 13:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από Gandalf dr685sm
Επειδή όμως η εγχείρηση της πήγε καλά και έχει απίστευτα καλή βελτίωση μέσα σε ενα μήνα, ευελπιστούμε οτι το καλοκαίρι θα το βάψουμε μπλέ και θα το πετάξουμε στην θάλασσα....


Να που ακούμε και κάτι καλό!!!
Εύχομαι ολόψυχα όλα να πάνε τέλεια! Να χαίρεσαι πάντα την κούκλα σου! :beer: :beer:



Αρχικά δημιουργήθηκε από motomike
....και ας ειναι το δικο μου triumph αυτο που θα πεσει στη θαλασσα!!!


Δεν το ρίχνεις από τώρα εσύ έτσι δοκιμαστικά;;; :lol: :p :cool:

argiris34
19/12/2011, 19:39
ετσι χαιρομαστε να ακουμε καλα νέα
νασται καλα κιολα δεξια ευχομαι να σας πανε απο εδω και μπρος

mikes
19/12/2011, 19:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από ERRIKA
Δεν το ρίχνεις από τώρα εσύ έτσι δοκιμαστικά;;; :lol: :p :cool:

ελα να μου το ριξεις εσυ αν εχεις αντερα!!:rotflmao: :wave2: :a015: :a016: