PDA

View Full Version : banned απο το dogforum.gr



Σελίδες : [1] 2

Lioulios
07/01/2012, 03:40
Εισαγωγή .
Είμαι μέλος στο βστρομ φόρουμ γιατι παλιά είχα, στο φέιζερ γιατί κοίταγα για το 1000άρι ,στο Τράιουμφ γιατί έχω κτλ .
ολα αυτά για να ξέρω απο 1ο χέρι για αξεσουάρ,λαδάκια-τακάκια -φασολάκια κτλ πιο ειδεικά .

τελος εισαγωγής


Μιας και ο γάτος που είχα μαζέψει μια φορά για φαί ...έφαγε και μας έκλασε ,είπα να μην χάσω την ευκαιρία να τσιμπήσω το τελευταίο Γερμανικό ποιμενικό από άτομο που δουλεύουμε μαζί . Η σκύλα δεν θα ξαναγεννήσει μου λέει ....πάρτο . Το πήρα λοιπόν .

Απο μια 1η ματιά για σκυλόσπιτο που θέλω να φτιάξω , ο γούγλης με πέταξε πάνω σε φόρουμ για σκυλους . ...Ωραία λεω . Κάτι σαν το μοτο ,αλλά με σκυλιά....γράφομαι .

Αφού διάβασα 1-2 θέματα με νέα μέλη ,πάω και γω και ανοίγω ένα και λέω τα δικά μου ...Όχι και λίγα .Πως πέρασα την 1η μου μέρα με την δικιά μου δηλ(θυλικό πήρα).
Αντί να μου ευχηθούν όπως κάνουμε εμείς και επειδή ρώταγα και ιδέες για όνομα , οι απαντήσεις που πήρα ήταν του στιλ ..

¨καλύτερα να κοιτάξεις αν πραγματικα χρειάζεσαι τέτοιο σκυλί και μετά θα σου πω για όνομα ¨
¨το σκυλί για να καταλάβω θα το έχεις στην πυλωτή;¨
και το κορυφαίο που έλεγε λίγο πολύ πως επειδή δεν το πήρα από εκτροφείο...καλά να πάθω .

Στο 2ο ή 3ο πόστ μου τα πήρα κρανίο και αφού τους την είπα ελαφρά περι φιλοζωίας ...Ότι και τα ημίαιμα ζώα είναι δηλ , τους έκραξα που αντί να μου ευχηθούν για την μικρή μου, μου έγραψαν τις παπαριές που μου έγραψαν και στο τέλος τους είπα αγάμητους .

Μετά από πολύ λίγο έλαβα και το παρακάτω


¨ You have been banned for the following reason:
Ανάρμοστη συμπεριφορά & Παραβίαση κανονισμών

Date the ban will be lifted: Ποτέ ¨

ΑΘΑΝΑΤΟ ΜΟΤΟ .... Ρε για ολα εδώ ...
Ο μινάρας ο Caman σήμερα ψάχνει για έργα ...και θα βρει .

Μάγκες ευχηθήτε μου εσείς .'ονομα ακόμα σίγουρο δεν παιζει .

85 ημερών , κατά λάθοος καθαρόαιμο (έψαχνα για ημίαιμο σκύλο).


243534

Lioulios
07/01/2012, 03:45
:smilea:


243535

nihristo
07/01/2012, 03:50
:bigcry: :rotflmao:

ωραίος είσαι και για το αγάμητους πάρε και :beer:


Όνομα Ζήνα ή Σπίθα. Και το μάιτι πρίνσες ωραίο είναι αλλά κάααπως μακρύ.

Μαρέσει και το Πάολα (η γνωστή χαλκιδκιωτισα σίνγκερ):beer:



Καλή αρχή να χεις με το γκομενάκι και καλή εκπαίδευση να σου κάνει

loylas
07/01/2012, 06:23
Koυκλα ειναι.
Θα δεθειτε πολυ, θα το δεις.

Η ψηφος μου... Μαγια (οπως η μελισσα που βλεπαμε μικροι)


Καλη συμβιωση
:beer: :beer: :beer:

Εχετλαίος
07/01/2012, 06:58
Μια ολόιδια, ο κουμπάρος μου την έχει ονομάσει "Ζάρα".
Ένας άλλος φίλος "Ράτσα".

Καλά να περνάτε.
:wave2:

Shaolin Monk
07/01/2012, 07:16
Μπραβο Γιαννη, φσινεται ωραιο το μωρο... Θα σε ξετρελανει...

Και μη χαλιεσαι με το φορουμ, πολλοι και "καλα" φιλοζωοι εχουν μια τετοια αντιμετωπιση προς τα ζωα γενικοτερα... Τους γραφεις και ο μηνας εχει εννια.... :wave2:

Πανοπτικός
07/01/2012, 07:29
Μεγεια το σκυλο κ καλα χιλιομετρα :hypnotize


Αφου σου εδωσαν μπαν χεστους, μην ξαναμπαινεις, εχουμε και μια υποληψη :p

7gibernau
07/01/2012, 08:15
Ντεζυ.....ου ουυυυυυυ έτσι να τη βγάλεις...

vaska
07/01/2012, 08:18
Θα εισηγηθώ στη διεύθυνσις να σε μανιάρουνε κι από εδώ εκτός κι αν βάλεις και άλλες φωτό της κούκλας.


Beauty από μένα για όνομα .


Καλά να περάσετε μαζί.


:beer: :beer: :beer:

teogtp
07/01/2012, 08:28
Καλη συμβιωση αγαπητε μου κουκλα το γκομενακι!!!!!!Λοιπον.....και η δικη μου προταση.Αν το "μωρο"ειναι φωνακλαδικο τοτε φιλαρακι "ακραπα" δαγκωτο...
:lol: :lol: αλλιως "Μικα".Φαντασου ο Mod να ειναι "Ζωοφιλος" και να φαω εγω ban για τον "ακραιο"παραλληλησμο του ζωου με εξατμιση!!!!!!!!!!!:rotflmao: :rotflmao:

Cpt. Haddock
07/01/2012, 08:32
Αυτά να τα βλέπετε όσοι κράζετε το μοτο ρε :smokin:


Αρχικά δημιουργήθηκε από lioulios
[...]στο τέλος τους είπα αγάμητους . [...]

Κι εδω μπαν θα ετρωγες παντως :rotflmao: :bawl: :lol:

sotos 8
07/01/2012, 08:34
Να την χαιρεσε και καλη συμβειωση

Α και χρονια πολλα για την γιορτη σου :beer:

Και μερικα ονοματα Δαναη Ερση Ευα Ζαιρα Ηρα Ηρω Ρεα Ραλλου ,την δικια μου ο μικρος μου ο γιος την εβγαλε Ζουκα .

Πανοπτικός
07/01/2012, 09:01
Το δικο μου το ονομασα Jilda παντως, δεν θυμαμαι που το ειχα δει...
Μπορεις να δωσεις κ το ονομα απο καμια πρωην... :lol:







Σοβαρα τωρα σε σχεση με το κραξιμο που εφαγες, δεν νομιζω οτι ειναι δυνατον να επεσαν ολοι πανω σου χωρις να εγραψες καποια μαλακια... Ισως υπαρχει χασμα στον τροπο που βλεπεις εσυ ενα σκυλι κ αυτοι.

tsompanis
07/01/2012, 09:21
bonie ;)

Joyrider
07/01/2012, 10:37
Να την βγάλεις "Μπαν" :D . Επειδή είναι μπάνικη σκυλίτσα αλλά σου χάρισε και ένα ban.


Αρχικά δημιουργήθηκε από Πανοπτικός
Αφου σου εδωσαν μπαν χεστους, μην ξαναμπαινεις, εχουμε και μια υποληψη :p

Μια; :rotflmao:

nic mor
07/01/2012, 10:52
ε ναι δεν ειναι και ολα τα φορουμς σαν το μοτο :o
που βασιλευει το δημοκρατικο υφος παντου :o
και προπαντος δεν κοροιδευει-διωχνει τα νεα μελη :rolleyes:
:lol: :lol: :lol:




καλα ολα αυτο που κολλαει :confused:


Αρχικά δημιουργήθηκε από lioulios
Εισαγωγή .
Είμαι μέλος στο βστρομ φόρουμ γιατι παλιά είχα, στο φέιζερ γιατί κοίταγα για το 1000άρι ,στο Τράιουμφ γιατί έχω κτλ .
ολα αυτά για να ξέρω απο 1ο χέρι για αξεσουάρ,λαδάκια-τακάκια -φασολάκια κτλ πιο ειδεικά .

τελος εισαγωγής





τελος μην ξεχασω να σου πω..
να το χαιρεσαι το ζωακι σου!!!:wave2: :wave2: :wave2:

cityfly
07/01/2012, 11:08
άντε ρε αφού δεν το πήρες από εκτροφείο καλά να πάθεις



:p



να το χαίρεσαι πανέμορφο είναι
:wave2: :wave2: :wave2: :wave2: :wave2:

p@nos
07/01/2012, 11:20
kala ntaks afta ine ta koblexakia eksoysias

alla gia tis apadisis ke edo to idio apadate se kapion kenoyrio kai xeirotera

Acacius
07/01/2012, 11:34
Πρόταση για όνομα: Λάρα (από το σκυλάρα) ή Κλάρα (από το κουκλάρα...)


Το θρεντ σου στο σκυλοφόρουμ υπάρχει ακόμα ή το κατέβασαν;

akis_trevor
07/01/2012, 12:14
φιλε,να το χαρεις το σκυλακι οσο περισσοτερο μπορεις!!!ανοιξε τους πορους των συναισθηματων σου και δεξου ολα αυτα που θα σου δινει καθε μερα!!!!για ονοματα.....χμ...ροξυ - μαϊρα - ροζα ....αυτα μου ηρθαν τωρα....

cosgili
07/01/2012, 12:27
Αν εχεις χιουμορ και γουσταρεις χαβαλε, με διαφορα το καλυτερο ονομα...
ΓΚΑΖΟΖΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Να την χαιρεσαι την κουκλα και να χαρεις την καθε στιγμη μαζι της. Τα σκυλια ειναι μεγαλο σχολειιο και ακομα μεγαλυτερο αγχωλυτικο:beer: :beer:

wolfi
07/01/2012, 12:31
tin dikia moy tin onomasa RUSA

menos
07/01/2012, 12:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από lioulios
Αντί να μου ευχηθούν όπως κάνουμε εμείς και επειδή ρώταγα και ιδέες για όνομα , οι απαντήσεις που πήρα ήταν του στιλ ..

¨καλύτερα να κοιτάξεις αν πραγματικα χρειάζεσαι τέτοιο σκυλί και μετά θα σου πω για όνομα ¨
¨το σκυλί για να καταλάβω θα το έχεις στην πυλωτή;¨
και το κορυφαίο που έλεγε λίγο πολύ πως επειδή δεν το πήρα από εκτροφείο...καλά να πάθω .

Στο 2ο ή 3ο πόστ μου τα πήρα κρανίο και αφού τους την είπα ελαφρά περι φιλοζωίας ...Ότι και τα ημίαιμα ζώα είναι δηλ , τους έκραξα που αντί να μου ευχηθούν για την μικρή μου, μου έγραψαν τις παπαριές που μου έγραψαν και στο τέλος τους είπα αγάμητους .
Στο συγκεκριμένο φόρουμ με έχουν banάρει και μένα επειδή δεν συμφωνούσα με τα λεγόμενα των παλιών εκει μέσα... έχει βλέπεις κάτι κομπλεξικούς "πάλιουρες" που έχουν ως σκοπό να κάνουν την ζωή σου μίζερη σαν την δικιά τους... (λόγω αγαμίας, μικρό τσουτσούνι κλπ.)

Να χαίρεσαι τον σκυλάκο σου!!
Είναι μουτράκλα!!:beer: :beer: :beer:

Ζεύκας
07/01/2012, 12:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από lioulios
Αφού διάβασα 1-2 θέματα με νέα μέλη ,πάω και γω και ανοίγω ένα και λέω τα δικά μου ...Όχι και λίγα .Πως πέρασα την 1η μου μέρα με την δικιά μου δηλ(θυλικό πήρα).
Αντί να μου ευχηθούν όπως κάνουμε εμείς και επειδή ρώταγα και ιδέες για όνομα , οι απαντήσεις που πήρα ήταν του στιλ ..

¨καλύτερα να κοιτάξεις αν πραγματικα χρειάζεσαι τέτοιο σκυλί και μετά θα σου πω για όνομα ¨
¨το σκυλί για να καταλάβω θα το έχεις στην πυλωτή;¨
και το κορυφαίο που έλεγε λίγο πολύ πως επειδή δεν το πήρα από εκτροφείο...καλά να πάθω .

υποθέτω πως καλά σου είπαν σε γενικές γραμμές γιατί υποθέτω ότι σε εκείνο το φόρουμ
παίρνουν τα σκυλιά στα σοβαρά και ξέρουν (πάλι υποθέτω) ότι το τάδε σκυλί πρέπει να ζει
στο τάδε περιβάλλον κάτω απο αυτές τις συνθήκες και διατροφή.

Είναι σαν να έρθει εδώ ένας τυπάς και να μας πει "θέλω hayabusa για τη δουλειά και τη καφετέρια"

ε σόρρυ ρε Γιάννη (χρόνια πολλά ρε!!) δεν θα του την πέσουν?

κι άμα ο τυπάς το τραβήξει και αρχίσει τα δικά του καλά θα κάνει να φάει το μπανάκι του
γιατί μπήκε σε ξένα χωράφια και με το καλημέρα άρχισε να γίνεται εριστικός


Υ.Γ άσε δε που δεν γνωρίζουμε τη συζήτηση οπότε δεν μπορούμε να κρίνουμε

Ζεύκας
07/01/2012, 12:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από menos
που έχουν ως σκοπό να κάνουν την ζωή σου μίζερη σαν την δικιά τους... (λόγω αγαμίας, μικρό τσουτσούνι κλπ.)

καλά ε πόσο γαμιστερό είναι να γράφεις στο ίντερνετ :lol:

έλα Μένο εσύ που ξέρεις και μαντεύεις τις ζωές και τις προσωπικότητες των άλλων
χωρίς να τους έχεις γνωρίσει για πες μας και εδώ μέσα τι είναι ο καθένας :rotflmao:

Gi_4ce
07/01/2012, 13:01
Καλα, τα σκυλοφορουμ ειναι για τον πουτσο τελειως...

Οι τυποι εχουν παει το θεμα "Σκυλος" σε επίπεδο που νομίζεις οτι αγοράζουν επώνυμο ρούχο.

Αστα να πανε λεμε...

p@nos
07/01/2012, 13:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από Ζεύκας
υποθέτω πως καλά σου είπαν σε γενικές γραμμές γιατί υποθέτω ότι σε εκείνο το φόρουμ
παίρνουν τα σκυλιά στα σοβαρά και ξέρουν (πάλι υποθέτω) ότι το τάδε σκυλί πρέπει να ζει
στο τάδε περιβάλλον κάτω απο αυτές τις συνθήκες και διατροφή.

Είναι σαν να έρθει εδώ ένας τυπάς και να μας πει "θέλω hayabusa για τη δουλειά και τη καφετέρια"

ε σόρρυ ρε Γιάννη (χρόνια πολλά ρε!!) δεν θα του την πέσουν?

κι άμα ο τυπάς το τραβήξει και αρχίσει τα δικά του καλά θα κάνει να φάει το μπανάκι του
γιατί μπήκε σε ξένα χωράφια και με το καλημέρα άρχισε να γίνεται εριστικός


Υ.Γ άσε δε που δεν γνωρίζουμε τη συζήτηση οπότε δεν μπορούμε να κρίνουμε



eno aftoi poy 8a apadisoyn edo se afton poy 8eli na pari hayabusa ine sxetikoi kai pagosmioi
:rolleyes:


padoy ta idia ine, o ka8enas na petaksi tin eksipnada toy....
me ipo8esis noima de bgeni kai afta ta forum ine odos gtp....oloi na to peksoyn guru kai psagmenoi stoys skiloys esto gt den exoyn kataferi na kanoyn kati aksiologo sti zoi toys....koblex poy apla bgenoyn sto net....

Ζεύκας
07/01/2012, 13:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από p@nos
eno aftoi poy 8a apadisoyn edo se afton poy 8eli na pari hayabusa ine sxetikoi kai pagosmioi
:rolleyes:


padoy ta idia ine, o ka8enas na petaksi tin eksipnada toy....
me ipo8esis noima de bgeni kai afta ta forum ine odos gtp....oloi na to peksoyn guru kai psagmenoi stoys skiloys esto gt den exoyn kataferi na kanoyn kati aksiologo sti zoi toys....koblex poy apla bgenoyn sto net....

στο παραδειγμά μου με το χαγιαμπούζα είπα ότι είναι λογικό όχι δίκαιο

και όντως παντού τα ίδια είναι.


(αυτά που μας φαίνονται ως) κόμπλεξ υπάρχουν σε όλα τα φόρα.
κάπου πιο κρυφά κάπου πιο φανερά

nassosxlvbros
07/01/2012, 13:41
Μεγειές και να σου ζήσει με υγεία!
:beer:
Όσο για τα σκυλοφόρουμ...άσε....όλοι οι ψυχανώμαλοι βρήκαν κάλυψη και γίναν φιλόζωοι...μακριά!:mad:

menos
07/01/2012, 13:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από Ζεύκας
έλα Μένο εσύ που ξέρεις και μαντεύεις τις ζωές και τις προσωπικότητες των άλλων
χωρίς να τους έχεις γνωρίσει για πες μας και εδώ μέσα τι είναι ο καθένας :rotflmao:
lioulios, μάλλον βρήκαμε τον Συντονιστή του σκυλο-φόρουμ που σε μπάναρε! :lol: :lol: :lol:

tai
07/01/2012, 14:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από lioulios
στο τέλος τους είπα αγάμητους .

Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Κι εδω μπαν θα ετρωγες παντως
γιατι ρε Ηλια? εισαι γαμημένος και παρεξηγήθηκες?:rotflmao:



Αρχικά δημιουργήθηκε από Acacius
Πρόταση για όνομα: Λάρα (από το σκυλάρα) ή Κλάρα (από το κουκλάρα...)

ΝΑΡΑ απο το μουναρα:evil:

οτι όνομα και να βρεις φρόντισε να μπορείς να το φωναζεις κοφτά και δυνατα.
Φαντάσου να παει να σου φαει την κορντουρα και να φωναζεις ΑΦΡΟΥΛΑΑΑΑΑ ΜΗ!:cry:

Lioulios
07/01/2012, 14:31
Γειά χαρά !

Το θεμα δεν ξέρω αν κατέβηκε ,αλλά μετά το μπαν έκλησε . Εγώ μόνο με αντμιν μπορεσα βάση φόρμας να στείλω πμ και του ζητησα να το καταβάσει .

Αν υπάρχει είναι στο http://www.dogforum.gr/v3/content/ στην ενότητα με τα νεα μελη .Το ίδιο νικ είχα και εκεί . Το μην είχα τίτλο ¨΄Ηρθα και γω¨


Πανοπτικός . Μετά το μπαν , δεν ξαναμπαίνω. Όπου φτήνω , δε γλύφω .Αν θες , μπες να διαβασεις τι εγινε , αν είναι ακόμα στον αέρα .

nic mor . Κολάει στο γεγονός που λέω για τα ειδικά ανταλλακτικά κτλ ,έτσι και εκεί μπήκα να πάρω γνώμες (απο ειδικούς) για τροφές λάδια -ξύδια . Πρίν προλάβω να αρχίσω να ρωτάω και να συμετέχω ,έγινε αυτό που σας λέω .Στο 3ο πόστ ...Οι αγάμητοι .
Στα άλλα μοτοφόρουμ δεν συνάντησα πουθενά τέτοια αντιμετώπιση και πάντα έμπαινα με ερωτήσεις και κόντρα ερωτήσεις ...και ολά ΟΚ .ΚΑΝΕΝΑΣ δεν μου είπε κατι ανάλογο .

p@nos καλά τα λες ,αλλά δεν κάθονται να μπανάρουν εδώ τον κάθε έναν με αντιθετη άποψη

menos ...Σε νιώθω

tai Σωστός ! Τετοιο όνομα ψάχνω ...και κατάλληλο για τη ράτσα ...Δεν της πάει ας πούμε το Μπουμπού .

Μπάμπη , το θέμα με τον 19χρονο που θέλειι για 1η μηχανη μπουσα , δεν ταιριάζει στην περίπτωσή μου εκεί .
Το καλύτερο απο όλα είναι πως γράφω πως έχω εμπειρία με σκύλους και σε άλλο θρέντ που διάβασα, είναι ένας που θέλει γνώμη για σκύλο λύκο στην ταράτσα (νεος). Εκεί γίνεται χαμός ,αλλά αυτός δεν τα έχωσε (μαλακια βεβαια να τον εχεις στην ταρατσα) ..και του τα χώνουν ακόμα .

Αφού έγραψα σεντόνι με το πως πέρασα με το σκυλί και ΑΠΟ ΠΟΥ ΤΟ ΒΡΗΚΑ , η απάντηση απο παλαίό μέλος (μάλλον μοντ ήταν ) είχε να κάνει με τα εκτροφεία ..κτλ . Επόμενο μηνυμα μου ...Ερώτηση .
Τα ημίαιμα δεν είναι σκυλιά ; Εδώ σε αυτό το φόρουμ είσαστε εκτροφείς ;

Αυτή την εντύπωση είχα .... Όπως ο ΜΙΚΕ Τζι (νο χαρντ φίλινγκς) όταν προτήνει ΜπΕμΒΕ ένα πράμα .

Πήρα απάντηση απο κάποιο γκομενακι εκεί , πως δεν έχω λάβει απάντηση απο εκτροφέα και αμέσως κατάλαβα πως οι τύποι έχουν δώσει ένα σκασμό Λ7 να πάρουν ¨ΤΑ ΑΙΜΑΤΑ¨και οι απόψεις μας εκεί ...ΔΕΝ .
Πάει άσχημα δηλ να πάρει κάποιος σκύλο Τζάμπα και καλό .

Vaska ....Σημερινή με το δωράκια της . (περιδαίρεο και κόκκαλο)

:wave2:


243584

g_m900
07/01/2012, 14:45
ο σκυλος ειναι απαιχτος!
πανεμορφη.

στο ονομα αν δεν κατεληξες...δες το ΛΩΡΑ !!!

arxaios
07/01/2012, 15:10
Πανέμορφη και γλυκήτατη !!!
Άρα ......... το όνομα αυτής ..........

Cookie !!! (κουλουράκι - γλυκάκι)

Ο Cook και η Cookie !!! :winka: :winka: :winka:

Nα την αγαπάς και να την προσέχεις ....... θα στα επιστρέψει στο πολλαπλάσιο !!!
Πανέμορφη !!!

.... και χρόνια σου πολλά Γιαννη !!! :beer: :beer: :beer:

Ζεύκας
07/01/2012, 15:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από g_m900
ο σκυλος ειναι απαιχτος!
πανεμορφη.

στο ονομα αν δεν κατεληξες...δες το ΛΩΡΑ !!!

μπα...


243585

MG-KTiNoS
07/01/2012, 15:38
Κατ αρχήν να χαίρεσαι το σκυλάκο σου.
Ένα όνομα που μου αρέσει εμένα και οι σκύλοι το ακούν είναι Λάρα.

Από εκεί και πράγμα ήθελα να σου πω 2 πράγματα γενικά.
Κατ αρχήν είχα κι εγώ την ίδια εμπειρία σε γνωστό φόρουμ για φωτογραφία.
Έφυγα και δεν γύρισα ποτέ πια.
Κάποια μέρα θα μπω να σβήσω και το λογαριασμό μου εκεί.

Έχεις σκεφτεί όμως ποτέ γιατί όσοι έχουν μοτοσικλέτα είναι φιλόζωοι?
Σπάνια θα ακούσεις πχ σε φόρουμ ή σε παρέα μοτοσικλετιστών εγώ σιχαίνομαι τους σκύλους ή τις γάτες.
Είναι ένα φαινόμενο που λέγετε ευαισθητοποίηση.
Να στο πω απλά.
Όταν το έχεις δαγκώσει από το κρύο ξέρεις τι πάει να πει κρυώνω.
Όταν έχεις σκάσει κάτω, έχεις ματώσει ή έχεις σπάσει μερικά κόκκαλα, ξέρεις τα πάει να πει πονάω.
Όταν έχεις χάσει φίλους, συγγενείς, αδέρφια ξέρεις τι πάει να πει απώλεια, θάνατος…

Κοντολογίς όταν σου λένε εγκαταλελειμμένο ζώο, κάνεις πακέτο όλα αυτά τα ξέρω και έχεις το νόημα της εγκατάλειψης.
(Ή όταν βλέπεις ένα ζώο κακοποιημένο)
Για αυτό δε γουστάρεις και γίνεσαι έξω φρενών.
Αυτό το συναίσθημα είναι πάνω από τη φιλοζωία (με την έννοια της αγάπης για τα ζώα)
Είναι η αγάπη για τη ζωή γενικότερα.
ΓΑΜΗΣΕ ΤΟΥΣ ΛΟΙΠΟΝ ΤΟΥΣ ΛΑΛΑΚΙΔΕΣ γιατί οι περισσότεροι από αυτούς έχουν σκύλο για να είναι αφεντικά και οι υπόλοιποι ξέρουν τη ζωή από τα καρτούν.
(υπάρχουν και εξευρέσεις, αλλά έχουν μηχανάκια και κάνουν και τρακ ντέι)

akis_trevor
07/01/2012, 17:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από MG-KTiNoS

Έχεις σκεφτεί όμως ποτέ γιατί όσοι έχουν μοτοσικλέτα είναι φιλόζωοι?
Σπάνια θα ακούσεις πχ σε φόρουμ ή σε παρέα μοτοσικλετιστών εγώ σιχαίνομαι τους σκύλους ή τις γάτες.
Είναι ένα φαινόμενο που λέγετε ευαισθητοποίηση.
Να στο πω απλά.
Όταν το έχεις δαγκώσει από το κρύο ξέρεις τι πάει να πει κρυώνω.
Όταν έχεις σκάσει κάτω, έχεις ματώσει ή έχεις σπάσει μερικά κόκκαλα, ξέρεις τα πάει να πει πονάω.
Όταν έχεις χάσει φίλους, συγγενείς, αδέρφια ξέρεις τι πάει να πει απώλεια, θάνατος…

Κοντολογίς όταν σου λένε εγκαταλελειμμένο ζώο, κάνεις πακέτο όλα αυτά τα ξέρω και έχεις το νόημα της εγκατάλειψης.
(Ή όταν βλέπεις ένα ζώο κακοποιημένο)


:a19: :a19: :a19:

BLiTzER
07/01/2012, 17:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από Ζεύκας
μπα...

Έχεις δει πως έγινε η αγαπητή μας Laura (http://www.stud-center.com/wallpaper/melissa-gilbert/melissa-gilbert-17913.jpg) τελευταία?

Κατά τ'άλλα, συμφωνώ με Ζεύκα.

@Ktinos: Σπάνια θα ακούσεις γενικότερα κάποιον να σιχαίνεται τα ζώα. 1ον γιατί σπάνια συμβαίνει και 2ον γιατί ακόμα σπανιότερα λέγεται. Όλα τα άλλα που έγραψες είναι για Άρλεκιν :P

gianhs8
07/01/2012, 18:48
καλα οι "φιλοζωοι" δεν ειναι αυτοι που λενε οτι ειναι καλυτερα να μην παιρνουμε σκυλια απο εκτροφιο?

παντως ειναι πολυ ομορφο οσο για ονομα οπως και να το φωναζεις ωταν ακουει την φωνη σου θα τρεχει, την δικια μου εγω την φωναζω Αποστολη ο πατερας μου τσαντιζεται και για να μου την σπασει την φωναζει Λαμπη ο αδερφος μου Μ@λ@κα, παντως οπως και να την φωναζουμε ερχεται

Lioulios
07/01/2012, 18:49
μα ειναι ευαισθητο αγορι ο MG

μια απαντηση ελεγε... φιλοζωια δεν ειναι να διασταυρωνεις διαφορετικες ρατσες

Cpt. Haddock
07/01/2012, 18:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από MG-KTiNoS
[...]Έχεις σκεφτεί όμως ποτέ γιατί όσοι έχουν μοτοσικλέτα είναι φιλόζωοι?
[...]

Τρελό αλμα λογικής, πρέπει να βγηκαν καλά τα γράδα φετος :bigcry:

Lioulios
07/01/2012, 19:10
σορυ αλλα ξεχασα να ευχαριστησω οσους μου ευχηθηκαν.
Να ειστε παντα καλα. Ευχαριστω ολους σας.

Ζεύκας
07/01/2012, 19:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από BLiTzER
Έχεις δει πως έγινε η αγαπητή μας Laura (http://www.stud-center.com/wallpaper/melissa-gilbert/melissa-gilbert-17913.jpg) τελευταία?

:a03:

για την αδερφή της που γκαβώθηκε έχεις κανά λινκ?

καλά για τη Μαρία Χουανίτα δε ρωτώ, φαίνοταν από παλιά τι θεοαίδιο θα γίνει

Ζεύκας
07/01/2012, 19:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από gianhs8
ειναι πολυ ομορφο οσο για ονομα οπως και να το φωναζεις ωταν ακουει την φωνη σου θα τρεχει, την δικια μου εγω την φωναζω Αποστολη ο πατερας μου τσαντιζεται και για να μου την σπασει την φωναζει Λαμπη ο αδερφος μου Μ@λ@κα, παντως οπως και να την φωναζουμε ερχεται

κλασικοί Πυργιώτες ρε πστη μου :lol:

camen
07/01/2012, 22:29
K ας με εθιξες στο αρχικο σου ποστ :p θα ευχηθω να περασετε τελεια παρεουλα με την κουκλα και να την προσεχεις και να σε προσεχει...:winka:

Πω πω πραγματικα ειναι πανεμορφη...:beer: :beer: :beer:

dmf
07/01/2012, 22:51
http://www.dogforum.gr/v3/εμείς.και.τα.σκυλιά.μας-13/ήρθα.και.΄γω-19796/

trania
07/01/2012, 23:11
ειναι πανεμορφη :) Να την χαιρεσαι :smilea:

el_hymador
07/01/2012, 23:17
Πρωτα απο ολα να τη χαιρεσαι ειναι μια κουκλα!!!

Κατα δευτερον, σε ολους τους μ@λ@κες που κανουν διαχωρισμους των σκυλων σε αυτα με pedigree και 15 πιστοποιησεις και στα ημιαιμα αφιερωνω το video που ακολουθει, το οποιο καλο θα ειναι να παρακολουθησετε ολοι... τουλαχιστον ολοι εσεις που θα επιλεγατε ΓΠ μονο και εφ οσων θα ειχε μαυρο ουρανισκο, ορθια αυτια και χαμηλο κωλο με κυρτη πλατη... :a31:

http://www.youtube.com/watch?v=Hex00WjSobE

MG-KTiNoS
07/01/2012, 23:20
Τρομερή η φωτογραφία με το κόκκαλο !


Αρχικά δημιουργήθηκε από BLiTzER
@Ktinos: Σπάνια θα ακούσεις γενικότερα κάποιον να σιχαίνεται τα ζώα. 1ον γιατί σπάνια συμβαίνει και 2ον γιατί ακόμα σπανιότερα λέγεται. Όλα τα άλλα που έγραψες είναι για Άρλεκιν :P

Δεν ξέρω που ζεις και το πιστεύεις αυτό αλλά εδώ που ζω εγώ (Αθήνα) έχω δει 2 3 γάτες την ίδια στιγμή, στον ίδιο Κτηνίατρο με σπασμένα τα μπροστινά πόδια και έχω ακούσει απειλές για εκατά και φόλες πάμπολες φορές λόγο «βρόμας» ή θορύβου.
Όταν θα γράψω άρλεκιν θα σε ειδοποιήσω να έρθεις να πάρεις ένα με υπογραφή του συγγραφέα.
:lol:


Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Τρελό αλμα λογικής, πρέπει να βγηκαν καλά τα γράδα φετος :bigcry:

Τώρα παίρνω αντισταμινικό για τη φαγούρα…
:lol:


Αρχικά δημιουργήθηκε από el_hymador
Πρωτα απο ολα να τη χαιρεσαι ειναι μια κουκλα!!!

Κατα δευτερον, σε ολους τους μ@λ@κες που κανουν διαχωρισμους των σκυλων σε αυτα με pedigree και 15 πιστοποιησεις και στα ημιαιμα αφιερωνω το video που ακολουθει....]
Εμένα όλα μου τα ζώα ήταν αδέσποτα.
(και συνεχίζουν να είναι αλλά έχουν σπίτι)
:lol:

blackrose
07/01/2012, 23:25
Να το χαιρεσαι και να σε χαιρετε το κουκλι.:sun:

ονοματα, αυτα που εχω χρησιμοποιηση ειναι Σιμπα και Μισα.

απο ονοματα φιλων, εχουμε, Μιλβα,Ιρμα,Φλατζα,Λαϊκα,Βοτκα.

:wave2:

guzzistas
08/01/2012, 00:51
Να την χαίρεσαι...

εγώ θα την έβγαζα Ζελατίνα....

:)

fasma
08/01/2012, 07:52
Μερκελ ??????

:lol: :rotflmao: :rotflmao: :lol:

Εχετλαίος
08/01/2012, 07:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από fasma
Μερκελ ??????

:lol: :rotflmao: :rotflmao: :lol:

:nono: Όχι γιατί θα πρέπει να το τροζαίνει το ζώον στση κλωτσιές κάθε μέρα

MG-KTiNoS
08/01/2012, 08:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από fasma
Μερκελ ??????

:lol: :rotflmao: :rotflmao: :lol:

:lol:

imitrelos
08/01/2012, 09:19
Γιάννη χρόνια πολλά και καλά και με πολύχρωμες βούλες του χρόνου :bigcry:

Να τήν χαιρεσε τήν κούκλα και θα δείς ότι είναι τρομερή επιλογή :D

καλά δέν σου έχω πει μήν μιλάς σε αγνώστους.......απλά χέστους τόσα ξέρουν τόσα λένε ..............

Το άν είναι καλήτερο ένα ημιαιμο ή ένα καθαρόαιμο εξαρτάται από τα χαρακτηριστηκά που θα πάρει απο τόν καθένα ( ημιαιμο σημαίνει ΔΙΑΣΤΑΥΡΩΣΗ !!!!! μπορεί να σου κάτσει μπορεί και όχι αλλά για εμένα δέν έχει τόσο σημασία τό ζώο το πέρνεις για συντροφιά και όχι για επείδηξη ,ακόμα και πολλές ράτσες από μπάσταρδα βγήκαν ( dogo argentino,bull terrier κλπ κλπ )

για το όνομα βγάλτήν όπως πιστεύεις ότι τής πάει ;) έμένα τα τελευταία μου λέγονται blacky, αρκούδα και σίφουνας χαχαχαχαχαχα άν και καλό είναι να έχουν κάποιο δυνατό δίφθογκο π.χ ντ ή γράμμα σάν το Ρ που ακούγονται εύκολα απο τα σκύλια

και όποτε θές πίνουμε καφεδάκι να σου δώσω και κανένα βιβλίο για τήν εκπαιδευση τής μικρής

επίσεις τώρα που είναι μικρή ασβέστιο να τής δίνεις και μήν τήν έχεις μόνο σε πλακάκι γιατί δέν μπορεί να πιάσει πρόσφυση και είναι μεγάλοσωμο και υπάρχει πιθανότητα να του βγάλει πρόβλημα στα πόδια να στραβώσουν άν μπορείς βγάζε τήν κάθε μέρα 1 βόλτα 2-3 χλμ για αυτό τόν λόγο και για να κοινονικοποιήτε

imitrelos
08/01/2012, 09:22
ε όχι και μέρκελ η κουκλίτσα το λιγότερο 10 φορές πιο όμορφη είναι απο τήν γερμανίδα ε αμαρτία είναι να χάνει απο το όνομα :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :bigcry: :bigcry:

lari
08/01/2012, 09:50
καταρχην να σε ζησει η ΚΟΥΚΛΑΡΑ ΣΟΥ!!

κατα δευτερον ετοιμασου ν ακουσεις την πιο γαματη ιδεα για ονομα..









Μπορεις να την πεις ΟΥΣΤ.

Φαντασου λιγο να την εχεις εξω και να φωναξει καμια γιαγια ΟΥΣΤ!!!


χ0α0χα0χα0χα0χαχα00χα00αχχα0χα0αχ0χα0


Εχω ενα γνωστο που το εχει κανει....:bawl: :bawl: :bawl: :bawl: :bawl: :lol: :lol: :lol:

project.breeze
08/01/2012, 11:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από lioulios
Εισαγωγή .
Είμαι μέλος στο βστρομ φόρουμ γιατι παλιά είχα, στο φέιζερ γιατί κοίταγα για το 1000άρι ,στο Τράιουμφ γιατί έχω κτλ .
ολα αυτά για να ξέρω απο 1ο χέρι για αξεσουάρ,λαδάκια-τακάκια -φασολάκια κτλ πιο ειδεικά .

τελος εισαγωγής


Μιας και ο γάτος που είχα μαζέψει μια φορά για φαί ...έφαγε και μας έκλασε ,είπα να μην χάσω την ευκαιρία να τσιμπήσω το τελευταίο Γερμανικό ποιμενικό από άτομο που δουλεύουμε μαζί . Η σκύλα δεν θα ξαναγεννήσει μου λέει ....πάρτο . Το πήρα λοιπόν .

Απο μια 1η ματιά για σκυλόσπιτο που θέλω να φτιάξω , ο γούγλης με πέταξε πάνω σε φόρουμ για σκυλους . ...Ωραία λεω . Κάτι σαν το μοτο ,αλλά με σκυλιά....γράφομαι .

Αφού διάβασα 1-2 θέματα με νέα μέλη ,πάω και γω και ανοίγω ένα και λέω τα δικά μου ...Όχι και λίγα .Πως πέρασα την 1η μου μέρα με την δικιά μου δηλ(θυλικό πήρα).
Αντί να μου ευχηθούν όπως κάνουμε εμείς και επειδή ρώταγα και ιδέες για όνομα , οι απαντήσεις που πήρα ήταν του στιλ ..

¨καλύτερα να κοιτάξεις αν πραγματικα χρειάζεσαι τέτοιο σκυλί και μετά θα σου πω για όνομα ¨
¨το σκυλί για να καταλάβω θα το έχεις στην πυλωτή;¨
και το κορυφαίο που έλεγε λίγο πολύ πως επειδή δεν το πήρα από εκτροφείο...καλά να πάθω .

Στο 2ο ή 3ο πόστ μου τα πήρα κρανίο και αφού τους την είπα ελαφρά περι φιλοζωίας ...Ότι και τα ημίαιμα ζώα είναι δηλ , τους έκραξα που αντί να μου ευχηθούν για την μικρή μου, μου έγραψαν τις παπαριές που μου έγραψαν και στο τέλος τους είπα αγάμητους .

Μετά από πολύ λίγο έλαβα και το παρακάτω


¨ You have been banned for the following reason:
Ανάρμοστη συμπεριφορά & Παραβίαση κανονισμών

Date the ban will be lifted: Ποτέ ¨

ΑΘΑΝΑΤΟ ΜΟΤΟ .... Ρε για ολα εδώ ...
Ο μινάρας ο Caman σήμερα ψάχνει για έργα ...και θα βρει .

Μάγκες ευχηθήτε μου εσείς .'ονομα ακόμα σίγουρο δεν παιζει .

85 ημερών , κατά λάθοος καθαρόαιμο (έψαχνα για ημίαιμο σκύλο).



Κατάλαβα σε ποιό forum πήγες και γράφτηκες,είχα γραφτεί κι εγώ εκεί,μου πρήξανε τα @@ με τις μλκιες τους και σηκώθηκα και έφυγα.Κάθε μέρα που θα περνάει μαζί της θα καταλαβαίνεις γιατί θεωρούνται τα σκυλιά με τον μεγαλύτερο δείκτη ευφυίας,θα παθαίνεις κάθε μέρα πλάκα μαζί της.Την δικιά μου την λένε Νόρμα,από την όπερα του Μπελίνι.Να σου ζήσει η κουκλάρα.Εδώ η Νόρμα 1 έτους :beer:


243641

Cpt. Haddock
08/01/2012, 11:21
Ειστε να γραφτούμε όλοι στο dogforum και να τους τρελανουμε στο τρολαρισμα? :lol: :bawl: :rotflmao:

TROOPER
08/01/2012, 11:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από dmf
http://www.dogforum.gr/v3/εμείς.και.τα.σκυλιά.μας-13/ήρθα.και.΄γω-19796/

δεν γνωριζω το συγκεκριμενο φορουμ και μπορει οντως να ειναι ενα φορουμ με ατομα αγαμητα οπως λετε κλπ κλπ.δεν αποκλειω τπτ.

ΑΛΛΑ

αν το θρεντ ειναι ετσι οπως το εβαλε ο dmf και δεν εχει αλλοιωθει απο κοπτοραπτικη για μενα lioulos το μπαν ηταν φυσιολογικο και δικαιο.ακομα και αν προερχεται απο μαλακες.δεν σου ειπανε τπτ χοντρο ουτε σε προκαλεσανε.τωρα το οτι δεν σου απαντησανε με ''ζουζουνιες'' οπως εσυ θα ηθελες ισως, δεν ηταν λογος να ξεκινησεις τα καντηλια.

αποψη μου.σωστη-λαθος,αυτη ειναι.

στο θεμα μας...

να χαιρεσαι τη φατσαρα!!!!!!

project.breeze
08/01/2012, 11:28
Εδώ 4,5 μηνών με τον αδερφό της τον Μπακ :beer:


243642

guzzistas
08/01/2012, 11:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Ειστε να γραφτούμε όλοι στο dogforum και να τους τρελανουμε στο τρολαρισμα? :lol: :bawl: :rotflmao:

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Lioulios
08/01/2012, 11:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από MG-KTiNoS
Ένα όνομα που μου αρέσει εμένα και οι σκύλοι το ακούν είναι Λάρα.
'Ετσι την λέω από χθες .

:wave2:

MG-KTiNoS
08/01/2012, 11:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Ειστε να γραφτούμε όλοι στο dogforum και να τους τρελανουμε στο τρολαρισμα? :lol: :bawl: :rotflmao:

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

MG-KTiNoS
08/01/2012, 12:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
δεν γνωριζω το συγκεκριμενο φορουμ και μπορει οντως να ειναι ενα φορουμ με ατομα αγαμητα οπως λετε κλπ κλπ.δεν αποκλειω τπτ.

ΑΛΛΑ

αν το θρεντ ειναι ετσι οπως το εβαλε ο dmf και δεν εχει αλλοιωθει απο κοπτοραπτικη για μενα lioulos το μπαν ηταν φυσιολογικο και δικαιο.ακομα και αν προερχεται απο μαλακες.δεν σου ειπανε τπτ χοντρο ουτε σε προκαλεσανε.τωρα το οτι δεν σου απαντησανε με ''ζουζουνιες'' οπως εσυ θα ηθελες ισως, δεν ηταν λογος να ξεκινησεις τα καντηλια.

αποψη μου.σωστη-λαθος,αυτη ειναι.

στο θεμα μας...

να χαιρεσαι τη φατσαρα!!!!!!

Κοίτα να δεις…
Φαντάσου να έχεις μόλις πάρει ένα μηχανάκι που γουστάρεις, να μπεις εδώ και να πεις παιδιά γεια σας κλπ και να σου απαντήσουν…
- Αφού δεν το πήρες από την αντιπροσωπία καλά να πάθεις.
- Αφού δεν είναι καθαρόαιμο εντούρο στα τέτοια μας
- ΜΜΜΜΜΜ στη πιλοτή θα το χεις ?
:lol: :rotflmao: :lol:

Και μιλάμε για κάτι άψυχο έτσι…


Εγώ πιστεύω αφού αγαπάν τους σκύλους –όπως λένε- έπρεπε να τον βοηθήσουν ακόμα και αν έκανε κάποια λάθη (κατά τη γνώμη τους) στην αρχή.
Έστω κι αν έχει «λάθος σκύλο» (κατά τη γνώμη τους πάντα)
Τουλάχιστον για το καλό του σκύλου.
(αλλά από ότι φαίνετε προέχει η ιντερνετική τους περσόνα)

Για αυτό λέω και παραπάνω ότι δεν τα αγαπάν πραγματικά.

-Ελπίζοντας να κάνω λάθος.

:)

AUFGEBRACHT
08/01/2012, 12:15
Μπορεί να έγινε απλά αυτό που γίνεται εδώ μέσα όταν κάποιος στο πρώτο του πόστ αναφέρει ότι οδηγάει BMW :lol: :lol:

MG-KTiNoS
08/01/2012, 12:19
:lol:

Ζεύκας
08/01/2012, 12:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Ειστε να γραφτούμε όλοι στο dogforum και να τους τρελανουμε στο τρολαρισμα? :lol: :bawl: :rotflmao:

κότες :smokin:

Ζεύκας
08/01/2012, 12:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από lioulios
'Ετσι την λέω από χθες .

:wave2:

http://www.youtube.com/watch?v=iaY5BL_zv50 στο 2.58

nikos_abel
08/01/2012, 12:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Ειστε να γραφτούμε όλοι στο dogforum και να τους τρελανουμε στο τρολαρισμα? :lol: :bawl: :rotflmao:

Μέσα. Συμμετοχές;

giannis113
08/01/2012, 13:06
να την χαιρεσαι και να την προσεχεις!!

εγω εχω 6 σκυλια 3+3 τα δυο χαριζονται τα μαζεψα απο το δρομο προχθες αν θελει κανεις

TROOPER
08/01/2012, 13:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από MG-KTiNoS
Κοίτα να δεις…
Φαντάσου να έχεις μόλις πάρει ένα μηχανάκι που γουστάρεις, να μπεις εδώ και να πεις παιδιά γεια σας κλπ και να σου απαντήσουν…
- Αφού δεν το πήρες από την αντιπροσωπία καλά να πάθεις.
- Αφού δεν είναι καθαρόαιμο εντούρο στα τέτοια μας
- ΜΜΜΜΜΜ στη πιλοτή θα το χεις ?
:lol: :rotflmao: :lol:

Και μιλάμε για κάτι άψυχο έτσι…


Εγώ πιστεύω αφού αγαπάν τους σκύλους –όπως λένε- έπρεπε να τον βοηθήσουν ακόμα και αν έκανε κάποια λάθη (κατά τη γνώμη τους) στην αρχή.
Έστω κι αν έχει «λάθος σκύλο» (κατά τη γνώμη τους πάντα)
Τουλάχιστον για το καλό του σκύλου.
(αλλά από ότι φαίνετε προέχει η ιντερνετική τους περσόνα)

Για αυτό λέω και παραπάνω ότι δεν τα αγαπάν πραγματικά.

-Ελπίζοντας να κάνω λάθος.

:)

1.δεν διαφωνω.απλα το υφος τους δεν νομιζω οτι δικαιολογει καντηλια.
2.ισως να ειναι στα πλαισια του ''εκει χιουμορ''
3.και εδω πεφτουν ατακες σαν αυτες που λες αλλα επειδη ξερουμε το υφος μας καταλαβαινουμε οτι κανουμε πλακα.

αυτο που θελω να πω ειναι οτι πριν βγαλουμε συμπερασματα ισως να πρεπει να δουμε μια δευτερη φορα τα πραματα και απο αλλο πρισμα.
ολα αυτα τα λεω χωρις να αποκλειω το ενδεχομενο να ειναι οντως ενα καρο μαλακες εκει μεσα.

τελοσπαντων...δεν μπορω να εκφερω περισσοτερα συμπερασματα μια που δεν ξερω.απλα ειπα την αποψη μου σαν απ εξω διαβαζοντας το θρεντ.

:wave2:

BELZEBOYLIS
08/01/2012, 14:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
1.δεν διαφωνω.απλα το υφος τους δεν νομιζω οτι δικαιολογει καντηλια.
2.ισως να ειναι στα πλαισια του ''εκει χιουμορ''
3.και εδω πεφτουν ατακες σαν αυτες που λες αλλα επειδη ξερουμε το υφος μας καταλαβαινουμε οτι κανουμε πλακα.

αυτο που θελω να πω ειναι οτι πριν βγαλουμε συμπερασματα ισως να πρεπει να δουμε μια δευτερη φορα τα πραματα και απο αλλο πρισμα.
ολα αυτα τα λεω χωρις να αποκλειω το ενδεχομενο να ειναι οντως ενα καρο μαλακες εκει μεσα.

τελοσπαντων...δεν μπορω να εκφερω περισσοτερα συμπερασματα μια που δεν ξερω.απλα ειπα την αποψη μου σαν απ εξω διαβαζοντας το θρεντ.

:wave2:


Υπάρχουν κομπλεξάρες στα φόρουμ , μην κρίνεις απο εδώ ! Σε ένα με ενυδρεία μου την λέγανε γιατί δεν τους άρεσε το Βελζεβούλης ..... :lol: :wave2:

TROOPER
08/01/2012, 14:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από BELZEBOYLIS
Υπάρχουν κομπλεξάρες στα φόρουμ , μην κρίνεις απο εδώ ! Σε ένα με ενυδρεία μου την λέγανε γιατί δεν τους άρεσε το Βελζεβούλης ..... :lol: :wave2:

ναι γιατι εδω δεν υπαρχουνε...!!!:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

McTalas
08/01/2012, 14:48
εγω λεω να κανουμε ντου! να τους το σπασουμε το φορουμ...














:rotflmao:

yannis24
08/01/2012, 14:49
Εγω πάλι δεν καταλαβαίνω προς τι η όλη .....φόρουμ-αντιπαλότητα !!! Ο καθένας ρε παιδια έχει αλλα ενδιαφέροντα και αλλα γούστα στν ζωή του......όταν έδειχνα λοιπόν εδω την ανακατασκευή τοy lpiros σε κάποιον φίλο απο ένα άλλο φόρουμ μου απάντησε......: καλα είναι δυνατόν κάποιος να κάθετε να μετατρέπει και να ανακατασκευή ζει μια μπουρουχο σε ένα έκτρωμα?" ......
Στο συγκεκριμένο λοιπόν φόρουμ, εγω ποτέ δεν μπόρεσα να μπω στην λογική του ίδιου ανθρώπου , που πήγε Λαμία, για να πάρει ένα χρυσόψαρο που κάποιος χάριζε, γιατι αλλιώς θα το πετούσε...ρε πουστη μου του λέω..€3 κάνει το ένα χρυσόψαρο....
Φαντάστειτε λοιπόν να μπούνε και εδω 100 τυπακια απο έχει και να γράφουν παπά ριες του στυλ " θέλω ένα μηχανάκι για μεταφορικό μέσο τη πόλη.....να πάρω το 1200gs ή το fjr που είναι λίγο πιο Σκυφτο ;" ....
Σε κάθε φόρουμ υπάρχουν οι μεν και οι δε......
Διαβάζοντας καταλαβαίνεις και μαθαίνεις ότι θες απο τους μεν.....τους δε, απλα τους αγνοείς.....

webassasin
08/01/2012, 14:49
Με υγεια το σκυλακι και να το μεγαλωσεις οπως του αξιζει.
Ελπιζω να μη σου καναν εντυπωση οι απαντησεις που πηρες,γιατι και εδω μεσα καπως ετσι απαντουν οι πιο πολλοι.
Το ban ηρθε επειδη δεν ησουν της κλικας.

menos
08/01/2012, 14:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από el_hymador
http://www.youtube.com/watch?v=Hex00WjSobE
+++ όσα θές!!!!!

TROOPER
08/01/2012, 14:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από yannis24
....
Φαντάστειτε λοιπόν να μπούνε και εδω 100 τυπακια απο έχει και να γράφουν παπά ριες του στυλ " θέλω ένα μηχανάκι για μεταφορικό μέσο τη πόλη.....να πάρω το 1200gs ή το fjr που είναι λίγο πιο Σκυφτο ;" .........

προτιμω αυτες τις παπαριες που λες απο τις παπαριες που γραφονται αυτη τη στιγμη εδω μεσα γιαννη.

yannis24
08/01/2012, 15:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
προτιμω αυτες τις παπαριες που λες απο τις παπαριες που γραφονται αυτη τη στιγμη εδω μεσα γιαννη.

Μου φέρανε ένα Παριανο τσίπουρο........τρελο !!!!!!!
Είναι ακόμα και το αλκοόλ απο την χθεσινή μου γιορτή......εξου και οι παπαριες.......χαχαχα


Χίκ......


Υγ....η σκυλιτσα είναι μουρλια...."

MG-KTiNoS
08/01/2012, 15:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
1.δεν διαφωνω.απλα το υφος τους δεν νομιζω οτι δικαιολογει καντηλια.
2.ισως να ειναι στα πλαισια του ''εκει χιουμορ''
3.και εδω πεφτουν ατακες σαν αυτες που λες αλλα επειδη ξερουμε το υφος μας καταλαβαινουμε οτι κανουμε πλακα.

αυτο που θελω να πω ειναι οτι πριν βγαλουμε συμπερασματα ισως να πρεπει να δουμε μια δευτερη φορα τα πραματα και απο αλλο πρισμα.
ολα αυτα τα λεω χωρις να αποκλειω το ενδεχομενο να ειναι οντως ενα καρο μαλακες εκει μεσα.

τελοσπαντων...δεν μπορω να εκφερω περισσοτερα συμπερασματα μια που δεν ξερω.απλα ειπα την αποψη μου σαν απ εξω διαβαζοντας το θρεντ.

:wave2:


Κοίτα δεν τρέχει και τίποτα...
κι εγώ την άποψη μου είπα.

:beer:

TROOPER
08/01/2012, 15:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από MG-KTiNoS
Κοίτα δεν τρέχει και τίποτα...
κι εγώ την άποψη μου είπα.

:beer:

αυτο σημαινει ανταλαγη αποψεων :beer: :beer: :beer:

TROOPER
08/01/2012, 15:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από yannis24
Μου φέρανε ένα Παριανο τσίπουρο........τρελο !!!!!!!
Είναι ακόμα και το αλκοόλ απο την χθεσινή μου γιορτή......εξου και οι παπαριες.......χαχαχα


Χίκ......


Υγ....η σκυλιτσα είναι μουρλια...."

χρονια πολλα λοιπον.:beer: :beer: :beer:

nikos_abel
08/01/2012, 17:29
Τι έγινε, που είναι το σκυλί;

Είμαι έτοιμος να το πατήσω και αυτό!!!














Σίσυ. (αχ, ακόμα τη κλαίω τη γερμανικιά ποιμενικιά κουκλίτσα μου, ούτε 3 μηνών δε πρόφτασε να γίνει όταν μου τη φάγανε...
ίδια ήτανε...)

tsompanis
08/01/2012, 17:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από nikos_abel
Μέσα. Συμμετοχές;



1. nikos abel
2. tsompanis
3.....??


:lol:

nikos_abel
08/01/2012, 19:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από tsompanis
1. nikos abel
2. tsompanis
3.....??


:lol:

Να ορίσουμε χρόνο για να είμαστε συντονισμένοι στην επίθεση

tsompanis
08/01/2012, 19:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από nikos_abel
Να ορίσουμε χρόνο για να είμαστε συντονισμένοι στην επίθεση


Deal! θα πέσει το γέλιο της αρκούδας:bigcry: :lol:

AUFGEBRACHT
08/01/2012, 19:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από nikos_abel
Να ορίσουμε χρόνο για να είμαστε συντονισμένοι στην επίθεση

...Αφού έχετε διαβάσει πρώτα το εγχειρίδιο


243689

MG-KTiNoS
08/01/2012, 19:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από tsompanis
1. nikos abel
2. tsompanis
3. Μγ ΚτΙΝοΣ



:lol:

:lol:

ggs
08/01/2012, 19:33
-Η ζουζου μου εδώ και δυο μέρες δεν τρώει τις whiskas gourmet. Τι να κάνω ?

- τσέκαρε μπαταρία και ανορθωτή…..

:lol:

tsompanis
08/01/2012, 19:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από ggs
-Η ζουζου μου εδώ και δυο μέρες δεν τρώει τις whiskas gourmet. Τι να κάνω ?

- τσέκαρε μπαταρία και ανορθωτή…..

:lol:


:bigcry: :rotflmao:

nikos_abel
08/01/2012, 19:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από ggs
-Η ζουζου μου εδώ και δυο μέρες δεν τρώει τις whiskas gourmet. Τι να κάνω ?

- τσέκαρε μπαταρία και ανορθωτή…..

:lol:

Μετά σου λένε "σκυλιά" αυτά τα Honda

kokoni
08/01/2012, 20:22
Δηλαδή σε αυτό εδώ το φόρουμ βρίζει κάποιος τόσο χυδαία και δεν απαγορεύεται απο τους κανόνες?

σε αυτό εκεί το φόρουμ πάντως οι περισσότεροι έχουμε κουραστεί και πονέσει πολύ να βλέπουμε (αλλά και να διαβάζουμε) ιστορίες σκύλων που σε κάνουν να λυπάσαι και να απορείς "Δεν μπορώ να βοηθήσω καθόλου?????"
και τελικά μερικοί μπορεί να γράφουν πιο απότομα απο ότι ίσως κάποιοι κανόνες ευγένειας επιτρέπουν
αυτό όμως δεν είναι τοπικό φαινόμενο
άλλοι δεν προλαβαίνουν
άλλοι δεν έχουν όρεξη
τελικά γράφουν κάπως αγενώς
τουλάχιστον δεν βρίζουν έ?

απ την άλλη πάλι
ο φίλος μας εδώ λέει "που δεν του ευχήθηκαν"
τι να κάνουμε....είμαστε κατά των ανεύθυνων γεννών και των πέτσοπ
όπως ίσως εσείς είστε κατά του να πίνει κάποιος αλκόολ και να οδηγεί
δεν έχει να κάνει με καθαρόαιμα ή ημίαιμα ή πολύαιμα
έχει να κάνει με τα 500.000 αδέσποτα που έχουμε στους Ελληνικούς δρόμους (εσείς οι μοτοσυκλετιστές που εκδράμουν στα επαρχιακά δίκτυα έχετε μία καλή άποψη για τους αριθμούς τους καθώς και για το πόσα απο αυτά συναντάμε όλοι μας λιωμένα στην άσφαλτο)

και ναι μέν ο συγκεκριμένος φίλος μπορεί να μην παράταγε ποτέ το ζώο του στους 5 δρόμους,αλλά δεν το ξέρουμε και για τα υπόλοιπα κουτάβια που γεννήθηκαν μαζί με το δικό του χωρίς να έχουν δηλωθεί πουθενά και χωρίς καμία αξιολόγηση της υγείας τους ,ειδικά στον χαρακτήρα τους
γιατί τελικά έτσι καταλήγουν αδέσποτα τα σκυλιά βασικά-ή ο άνθρωπος δεν είναι σε θέση να διαχειριστεί προβληματικό χαρακτήρα ή και πρόβλημα στην υγεία τους,ή το πρόβλημα είναι τόσο μεγάλο που δεν διαχειρίζεται καν....

τέλοσπαντων
επειδή είμαι και μοντερέιτορ εκεί
μην διαβάζω για επίθεση τρόλ γιατί με συγχωρείτε τώρα
αν είναι ποτέ δυνατόν να αρχίσουμε πολεμο τρόλινγκ μεταξύ φόρουμ
ούτε για παιδάκια δεν είναι αυτό
και εμείς κι εσείς έχετε και καλύτερες δουλειές να κάνουμε....


Καλές βόλτες παιδιά

AUFGEBRACHT
08/01/2012, 20:31
.


243690

tai
08/01/2012, 20:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από AUFGEBRACHT
.
αφήστε το παιδια

θα μας φανε τα σκυλιά:lol: :lol:

Ζεύκας
08/01/2012, 20:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από kokoni
επειδή είμαι και μοντερέιτορ εκεί
μην διαβάζω για επίθεση τρόλ γιατί με συγχωρείτε τώρα
αν είναι ποτέ δυνατόν να αρχίσουμε πολεμο τρόλινγκ μεταξύ φόρουμ
ούτε για παιδάκια δεν είναι αυτό
και εμείς κι εσείς έχετε και καλύτερες δουλειές να κάνουμε....


Καλές βόλτες παιδιά

μπα μη φοβάσαι φίλε μου

όσοι μιλήσανε για τρόλινγκ το πιο τολμηρό πράγμα που έχουν κάνει στη ζωή τους
είναι να καθυστερήσουν τα κοινόχρηστα για ένα μήνα :lol:

Douglas
08/01/2012, 20:41
Τέλεια η σκυλίτσα,πραγματικά υπέροχη.

Αν δεν κατέληξες ορίστικά στο Λάρα σκέψου και το Μάγκι.

ERRIKA
08/01/2012, 20:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από lioulios
'Ετσι την λέω από χθες .

:wave2:

ΟΧΙ ρε φίλε... βιάστηκες! Πάνω που ετοιμαζόμουν να σου προτείνω: Ζεύκα ή Βάσκα.. :blush:

Καλορίζικη, καλοτάξιδη!!

:wave2:

MG-KTiNoS
08/01/2012, 20:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από Ζεύκας
μπα μη φοβάσαι φίλε μου

όσοι μιλήσανε για τρόλινγκ το πιο τολμηρό πράγμα που έχουν κάνει στη ζωή τους
είναι να καθυστερήσουν τα κοινόχρηστα για ένα μήνα :lol:

Μην ορκίζεσαι...
:D

ERRIKA
08/01/2012, 20:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από MG-KTiNoS
Μην ορκίζεσαι...
:D

!!!! Για ΔΥΟ μήνες;;;;