PDA

View Full Version : H υποενότητα Ανέκδοτα, χιούμορ



sniper
10/01/2012, 13:46
και λοιπά χαχανούλικα κλείνει προσωρινά.

Θα παρακαλέσω όσοι θέλετε να βάλετε ανέκδοτα να μην το κάνετε ούτε στις Γενικές (για να εχει λογο ύπαρξης κι αυτή). Μπορούμε να τα βρούμε και στα site που τα βρίσκετε κι εσείς.

Επίσης θα παρακαλέσω τους ανά την υφήλιο ανταποκριτές να μην αναπαράγουν όποια είδηση νομίζουν ότι μας ενδιαφέρει εδώ μέσα.

Ευχαριστώ.

DimChios
10/01/2012, 14:58
Ειμαι σιγουρος πως για ολα φταιει ο πανοπτικος

sniper
10/01/2012, 15:02
Η αλήθεια είναι ότι τον τελευταίο καιρό ούτε το 5% των θρεντ/ποστ έχουν να κάνουν με μηχανές.

Κατανοητό αλλά το www.moto.gr δεν είναι forum ποικίλης ύλης για να περνάμε την ώρα μας.

DimChios
10/01/2012, 15:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Η αλήθεια είναι ότι τον τελευταίο καιρό ούτε το 5% των θρεντ/ποστ έχουν να κάνουν με μηχανές.

Κατανοητό αλλά το www.moto.gr δεν είναι forum ποικίλης ύλης για να περνάμε την ώρα μας.


σοβαρα τωρα, ειναι δικο σας θεμα τι θα κανετε αλλα εγω ειχα πει μια ιδεα στον Τρουπερ απο κοντα καποια στιγμη. Δεν ξερω αν συζητηθηκε...

:wave2:

ERRIKA
10/01/2012, 15:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
Ειμαι σιγουρος πως για ολα φταιει ο πανοπτικος
Ο ...... μπόμπιρας;;;;; :a53: Eίναι δυνατόν;;;


:lol:

MikeG
10/01/2012, 15:23
At last :D

Gi_4ce
10/01/2012, 15:29
Το οτι ξαφνικά "επεσε" η κινηση στα μοτοσυκλετιστικα θεματα εχει να κανει με πολλα (ψυχολογια για βολτες, ελλειψη χρηματων για αγορες - βολτες κλπ).

Απ οτι φαινεται αυτη την περίοδο χρειαζομαστε περισσοτερο το γελιο απο τις φσοβαρες μοτοσυκλετιστικες συζητησεις.

Μλκια κανετε που την κλεινετε (γνωμη μου). Καλυτερα να απαγορεύατε τις πολιτικοκοινωνικες συζητήσεις που στην τελικη αυτα ειναι που μας κανουν και την καρδια περιβόλι.

;)

ggs
10/01/2012, 15:43
Επειδή παρακολουθώ το φόρουμ σχεδόν καθημερινά , νομίζω ότι η κίνηση έπεσε γενικότερα…
Τα ποστ (κάθε είδους) έχουν μειωθεί κατά πολύ , τα νέα θέματα επίσης …. Ακόμα και όσα νέα ανοίγονται ανακυκλώνουν συνήθως τα ίδια και τα ίδια…
Πολλοί που έγραφαν ενδιαφέροντα θέματα , δεν γράφουν ποια …
Ίσως είναι και αυτό μια μικρή παρενέργεια της γενικότερης κατάστασης…

Η απόφαση αν το φόρουμ θα περιέχει μόνο θέματα μοτοσικλέτας ή και άλλα ανήκει στους admins(όπως και οι επιπτώσεις της απόφασης αυτής )

Εγώ το μονo που έχω να πω είναι ότι στο moto.gr ΜΠΗΚΑ για να αντλήσω πληροφορίες σχετικά με την μοτοσικλέτα και ΕΜΕΙΝΑ γιατί δεν είχε μόνο αυτό…

DimChios
10/01/2012, 15:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από MikeG
At last :D



δεν εχει πεσει στην αντιληψη μου ΚΑΝΕΝΑ φορουμ που να μην εχει ενοτητα "αστεια-ανεκδοτα".

Θα μπορουσε για να μην υπαρχουν 1002 διαφορετικα θρεντς με ενα ανεκδοτο, 2 ποστ με γελακια και παμε για το επομενο, να υπηρχε ενα θρεντ (οπως υπαρχει) για τις αστειες φωτο, τα αστεια βιντεο, τα "καμενα", τα "διαφορα" και τελος.
Ολα να μπαινουν εκει, οταν φτασει τις 2000 απαντησεις να κλειδωνει και να ανοιγεται νεο.
Απλα και ξεκαθαρα.

Επισης, σε αυτο που λεει ο Τασος εχει επισης δικιο.
Με αυτη λοιπον τη λογικη, κλειστε και το "αθλητικο" να ξεμπερδευουμε


Το οτι μπαινουμε το πρωι και αντι να βλεπουμε 5-6 σελιδες νεων απαντησεων-θεματων αλλα βλεπουμε 1-2, ΔΕΝ φταινε τα ανεκδοτα

sniper
10/01/2012, 15:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από ggs
...

Εγώ το μονo που έχω να πω είναι ότι στο moto.gr ΜΠΗΚΑ για να αντλήσω πληροφορίες σχετικά με την μοτοσικλέτα και ΕΜΕΙΝΑ γιατί δεν είχε μόνο αυτό…


Σωστά, όπως όλοι μας κάποτε άλλωστε :winka:

Αλλά δεν μπορεί να είναι μόνο αυτό. Κι επίσης, είναι προσωρινή η κίνηση. Αλλά αν συνεχίσουμε να βλέπουμε ανέκδοτα με γλώσσα πεζοδρομίου (ναι ξέρω, οι χεράδες οδηγάρες βρίζουν κιόλας), θα φύγει μονοκούκι ολόκληρη.



:smokin:

ggs
10/01/2012, 16:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Σωστά, όπως όλοι μας κάποτε άλλωστε :winka:

Αλλά δεν μπορεί να είναι μόνο αυτό. Κι επίσης, είναι προσωρινή η κίνηση. Αλλά αν συνεχίσουμε να βλέπουμε ανέκδοτα με γλώσσα πεζοδρομίου (ναι ξέρω, οι χεράδες οδηγάρες βρίζουν κιόλας), θα φύγει μονοκούκι ολόκληρη.



:smokin:

Όντως , υπάρχει θέμα σεβασμού του φορουμ και των συμφορουμιτων από μερικούς χρήστες … και δεν αφορά μόνο τα ανέκδοτα…:(

Anty12
10/01/2012, 16:26
Ας ξεκλιδώσει το "Κουβέντες ΜΕΓΑΛΩΝ ανδρών" τουλάχιστον.....υπάρχουν ακόμα μερικά διαμάντια (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&postid=2124706#post2124706) ....μην τα χάσουμε....:D

MikeG
10/01/2012, 16:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
δεν εχει πεσει στην αντιληψη μου ΚΑΝΕΝΑ φορουμ που να μην εχει ενοτητα "αστεια-ανεκδοτα".

Θα μπορουσε για να μην υπαρχουν 1002 διαφορετικα θρεντς με ενα ανεκδοτο, 2 ποστ με γελακια και παμε για το επομενο, να υπηρχε ενα θρεντ (οπως υπαρχει) για τις αστειες φωτο, τα αστεια βιντεο, τα "καμενα", τα "διαφορα" και τελος.
Ολα να μπαινουν εκει, οταν φτασει τις 2000 απαντησεις να κλειδωνει και να ανοιγεται νεο.
Απλα και ξεκαθαρα.

Επισης, σε αυτο που λεει ο Τασος εχει επισης δικιο.
Με αυτη λοιπον τη λογικη, κλειστε και το "αθλητικο" να ξεμπερδευουμε


Το οτι μπαινουμε το πρωι και αντι να βλεπουμε 5-6 σελιδες νεων απαντησεων-θεματων αλλα βλεπουμε 1-2, ΔΕΝ φταινε τα ανεκδοτα


Απάντησε ο Νίκος για μένα. Επίσης το Αθλητικό έχς προτείνει ουκ ολίγες φορές να το κλείσουμε

Πανοπτικός
10/01/2012, 16:46
Θα κλεισει δηλαδη η ενοτητα ανεκδοτα-χιουμορ :confused:

οκ το διαβασα ολο, εγω φταιω δηλαδη ?

Ζεύκας
10/01/2012, 16:59
ναι. θα σε κάνουνε και άντμιν.

φόρα το γιορτινό σου σώβρακο :lol:

cosgili
10/01/2012, 20:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από Ζεύκας
ναι. θα σε κάνουνε και άντμιν.

φόρα το γιορτινό σου σώβρακο :lol: χρωστας καφε
:bigcry: :bigcry: :rotflmao: :rotflmao:

Ζεύκας
10/01/2012, 21:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από cosgili
χρωστας καφε
:bigcry: :bigcry: :rotflmao: :rotflmao:

τράβα αγορίνα μου αύριο σε όποια καφετέρια γουστάρεις,

παρήγγηλε το καφεδάκι σου και πες: "Γράφτο στο λογαριασμό του Ζεύκα" :bawl:

nassosxlvbros
10/01/2012, 22:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
Ειμαι σιγουρος πως για ολα φταιει ο πανοπτικος

βγήκαν βόλτα...



οι κακίες...:lol:


ζνιπερ καλύτερη δουλειά θάταν να κουρέψεις το κάθε άκυρο και χιλιοτριπλο ποσταρισμένο θέμα παρά τα αστεία/χούμορ κλπ.οκ να υπάρχει ένα πλαίσιο κοσμιότητας δε λέω αλλά δεν υπάρχει μόνον στα ανέκδοτα το βρισίδι you know what I mean....

nassosxlvbros
10/01/2012, 22:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από Ζεύκας
ναι. θα σε κάνουνε και άντμιν.

φόρα το γιορτινό σου σώβρακο :lol:


αυτό να δω και έκλεισα ως οντότητα...αααα,να θυμηθώ να εφεύρω μια αυτοκτονιέρα....

akis_trevor
10/01/2012, 23:20
συμφωνω εν μερη οτι εχουμε δωσει εμφαση κατα καποιο τροπο σε μη μοτοσυκλετιστικα θεματα.οπως προειπαν και τα παιδια,παιζουν πολλα ρολο σε αυτο.φραγκα δεν παιζουν,η ορεξη δυστυχως εχει πεσει,το βλεπω κ απτον εαυτο μου αυτο και φανταζομαι καπως ετσι νιωθουν πολλοι,μοτοσυκλετιστες και μη.ομως με αφορμη αυτο:

Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Μπορούμε να τα βρούμε και στα site που τα βρίσκετε κι εσείς.
Ευχαριστώ.
και ειλικρινα με ολο μου τον σεβασμο προς τους ανθρωπους που διαχειριζονται ενα τοσο μεγαλο ογκο ανθρωπων εδω μεσα,να κανω μια παρομοιωση,με το ιδιο σκεπτικο δεν θα επρεπε να ποσταρουμε ουτε και καποια αστεια ή και πιο σοβαρα θεματα οσον αφορα τις μοτοσυκλετες??ξερω,δεν ειναι το ιδιο απλα προσπαθω να το παρομοιασω με καποιο τροπο,ισως οχι και τοσο πετυχημενο.δεν ειπα να γινεται καταχρηση των αστειων η των σπαμ,αλλα καλο δεν ειναι να σκαει το χειλακι μας λιγο ρε παιδες??

7gibernau
10/01/2012, 23:43
:wacko:


243948

vaska
10/01/2012, 23:47
Μιας και δεν είδα πουθενά ότι θα κοπεί η συγκεκριμένη ενότητα, θεώρησα ότι κλείνει προσωρινά για τεχνικούς ας πούμε λόγους.

Τώρα κοιτάζοντας πίσω βλέπω ότι γράφτηκα το 07 κι έχουμε 12 οπότε αισίως διανύω τον 4ο προς 5ο χρόνο μου εδώ μέσα.

Γράφτηκα για Χ λόγους, έμεινα για πολλαπλάσιους και δεν το μετάνιωσα, γνώρισα κι έκανα φίλους άτομα που σε άλλη περίπτωση δεν θα είχα την ευκαιρία να γνωρίσω είτε λόγω απόστασης είτε λόγω έλλειψης χρόνου. Πολλές από αυτές τις μέρες που είμαι εδώ ξύπνησα και είχα τα νεύρα μου, άλλες στην διάρκεια με ψυχοπλάκωσαν κλπ ομορφιές που τείνουν να γίνουν αναπόσπαστο κομμάτι της καθημερινότητάς μας. Όταν λοιπόν ένιωθα σκατά κάποιος πέταγε μια ατάκα ή κάποιος έγραφε ένα ανέκδοτο και άλλαζε η διάθεσή μου. Τι να πρωτοθυμηθώ, τα καμμένα του καλτζόρτζ, το τρυφερό ειδύλλιο του Ορίζοντα, τα πειράγματα μεταξύ μας?????


Όπως και να 'χει, εσείς που παίρνεται τς αποφάσεις σκεφτείτε ότι εκτός από μοτοσυκλετιστές, είμαστε κι εργαζόμενοι σε μια περίοδο που μόνο άγχος προσφέρει, είμαστε και οικογενειάρχες, είμαστε ................ ένα κάρο άλλα πράγματα είμαστε και το χιούμορ είναι πλέον απαραίτητη προϋπόθεση στην καθημερινότητά μας , γιατί αλλιώς..... δεν θέλω να σκέφτομαι τα πράγματα αλλιώς. Όπου και να διαβάσεις, με όποιον και να μιλήσεις εισπράττεις μια "μαυρίλα" που όσο πάει και μεγαλώνει. Λιγοστέψανε και οι βόλτες που άνοιγε λίγο το μυαλό μας ρε γμτ.



Υ.Γ.

Μη με παρεξηγάτε λεβέντες, είναι και τα χρόνια μου πολλά και μια δόση απαισιοδοξίας την φέρνουν τα γεράματα.



Άντε να καβαλήσουμε και να πάμε καμία βόλτα να πάψουμε να τρωγόμαστε μεταξύ μας.

@Μπανοπτικός

Κανόνισε αυτή τη φορά να έρθεις, θέλω να σου ρίξω δυό σφαλιάρες που στις χρωστάω από την προηγούμενη που δήλωσες και δεν ήρθες.


:wave2: :wave2:

:beer: :beer:

Lupo
10/01/2012, 23:47
Κι ο πίθηκος με την σαύρα, που θα παίζουν πια?

Πανοπτικός
10/01/2012, 23:54
Οταν γινω αντμιν θα ανοιξω ενοτητα "ερωτικες αγγελιες", πρεπει να προσαρμοστει επιτελους το φορουμ στις αναγκες μας.



Λιγο δυσκολο, απο την αθηνα εφυγα κ οταν θα ερθω ξανα, θα ειναι για περιορισμενο χρονικο διαστημα...

BLiTzER
10/01/2012, 23:59
Όπως φαίνεται από το αρχικό ποστ, ο αγαπητός κύριος σνάιπερ - υποθέτω - δε θέλει να μας κόψει το γέλιο για να μας τιμωρήσει, αλλά θεωρεί ότι δεν υπάρχει τίποτα πνευματώδες στη συγκεκριμένη ενότητα, παρά μόνο αναπαραγωγές και αναμασήματα διαφόρων μπλογκς, φόρουμς, λοιπών σάιτς, τα οποία όντως καταντούν κουραστικά.

SVX
11/01/2012, 00:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από BLiTzER
Όπως φαίνεται από το αρχικό ποστ, ο αγαπητός κύριος σνάιπερ - υποθέτω - δε θέλει να μας κόψει το γέλιο για να μας τιμωρήσει, αλλά θεωρεί ότι δεν υπάρχει τίποτα πνευματώδες στη συγκεκριμένη ενότητα, παρά μόνο αναπαραγωγές και αναμασήματα διαφόρων μπλογκς, φόρουμς, λοιπών σάιτς, τα οποία όντως καταντούν κουραστικά.


σωστα..... αν ειναι να γινει το moto.gr αποδελτιωση blog ... δε λεει...


ευτυχως που παιζουν και 2-3 ανακατασκευαι και θυμομαστε τι εστι μοτοσυκλετιστικο forum...


Υ.Γ. δεν ειδα κανεναν να γραφει στο greekfootlovers.gr για μετατροπη GSXR 1000 σε Track bike... :wave2:

Shaolin Monk
11/01/2012, 00:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από BLiTzER
Όπως φαίνεται από το αρχικό ποστ, ο αγαπητός κύριος σνάιπερ - υποθέτω - δε θέλει να μας κόψει το γέλιο για να μας τιμωρήσει, αλλά θεωρεί ότι δεν υπάρχει τίποτα πνευματώδες στη συγκεκριμένη ενότητα, παρά μόνο αναπαραγωγές και αναμασήματα διαφόρων μπλογκς, φόρουμς, λοιπών σάιτς, τα οποία όντως καταντούν κουραστικά.

Μηπως αυτη ακριβως η αστυνομευση ειναι η αιτια να την "κανουμε" ολοι σιγα σιγα;

Και πως να υπαρξουν θεματα μοτοσυκλετας οταν υπαρχει μια παρεα που θαβει οτι εχει δυο ροδες;

Μηπως να γυρισει το μοτο στο παλιο στυλακι, πιο χαλαρο και ωραιο, με θεματα να τρεχουν χαλαρα και ομορφα και η λογοκρισια να υπαρχει μονο για "στραβοπατηματα";

SVX
11/01/2012, 00:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από Shaolin Monk
Μηπως αυτη ακριβως η αστυνομευση


:wacko:


243950

BLiTzER
11/01/2012, 01:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από Shaolin Monk
Μηπως αυτη ακριβως η αστυνομευση ειναι η αιτια να την "κανουμε" ολοι σιγα σιγα;

Και πως να υπαρξουν θεματα μοτοσυκλετας οταν υπαρχει μια παρεα που θαβει οτι εχει δυο ροδες;

Μηπως να γυρισει το μοτο στο παλιο στυλακι, πιο χαλαρο και ωραιο, με θεματα να τρεχουν χαλαρα και ομορφα και η λογοκρισια να υπαρχει μονο για "στραβοπατηματα";

Είχα σκοπό να συνεχίσω λέγοντας ότι το ότι οι συζητήσεις περί μοτοσυκλέτας είναι ελάχιστες πλέον δε θα διορθωθεί με απαγορεύσεις, καθώς η θεματολογία ενός φόρουμ καθορίζεται από τα ενεργά μέλη της. Δε μπορείς να εξαναγκάσεις μια ομάδα να μιλάει για πολύ συγκεκριμένα θέματα. Αλλά το έσβησα. Και οι 2 πλευρές έχετε δίκιο και άδικο ταυτόχρονα.

antonis_fr4-4
11/01/2012, 01:45
Είναι δυο φιλαράκια συγκάτοικοι.
Ενα βράδυ έχουν πιει τ'αντερά τους. Έχουν αδειάσει το bar του σπιτιού. Ρακές από κρήτη, ουισκι, κονιάκ, βότκα, Κάνουν και 2-3 μπάφους, πέφτουν για ύπνο. Ξυπνάνε την άλλη μέρα και λέει ο ένας στον άλλο:

- 1-0
- Τι ένα μηδέν ρε;
- Ε, να μωρέ χτες που ήπιες πολύ και δεν την πάλευες στον "φόρεσα" μια. Δεν κατάλαβες τίποτα...

Ξαναγίνεται το σκηνικό με τους μπάφους, ποτά, κλπ μετά από κάνα δυο βδομάδες.
Ξυπνάνε την άλλη μέρα και λέει ο άλλος αυτή τη φορά:

- 1-1
- Τί ένα ένα ρε; του λέει ο πρώτος
- Ε, να χτές το βράδυ που ήσουν και σύ γ***σε τα, στον "φόρεσα" κι εγώ μια για να πατσίσουμε.
- Τι λές ρε μλκ, εγώ πλάκα έκανα!
- Α, οκ τότε 0-1

Ζεύκας
11/01/2012, 02:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από SVX
:wacko:


:wacko: :wacko: :wacko:


243956

bulmont
11/01/2012, 06:17
Ρε παλληκάρια τι το κουράζετε...................


Μετά τις περικοπές της ''κυβέρνησης'' της χώρας......


























ακολουθούν οι περικοπές της κυβέρνησης του φόρουμ.



:lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao:

banditv400limit
11/01/2012, 06:20
αν μη τι αλλο η πλακα κ τα ανεκδοτα ειναι παντα στην παρεα μοτοσυκλετιστων κ εσεις μας την κοβεται?δεν νομιζω να βελτιωσει κατι αυτο το αντιθετο μαλιστα.θα ερημοσει κιαλλο το φορουμ.:nono:

irinia
11/01/2012, 08:00
ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΠΟΛΙΤΙΚΟΥ , ΚΟΙΝΩΝΙΚΟΥ ΓΕΝΙΚΑ ΕΠΙΚΑΙΡΟΥ...........






Περιεχομένου ,
κόβεται καί έξαφανίζεται.
Καί ή άπάντηση πάντα στερεότυπη.
Άν δέ σού άρέσει φύγε.......
Έγώ κανονίζω πόσο καί μέχρι πού θά μιλάς.
Κάπως έτσι έξαφανίστηκε καί ή κουβέντα,γιά τήν άστυνομία,τή στάση της,
τόν τέως ύπουργό,τήν ίσονομία πού πρέπει νά τυγχάνουν όλοι οί Έλληνες πολίτες
κ.λ.π......κ.λ.π.....
Τελικά δέν κρατάτε μόνο τά τράκ ντέης,τό πότε άνοίγει ή πίστα γιά μάθημα,
καί σέ ποιό βενζινάδικο καί ποιά ταβέρνα θά πάμε...??
Έντάξει είπαμε,μοτό καί δείκτης νοημοσύνης είναι συνδυασμός πού έχει
κακό παρελθόν, ΑΛΛΑ
τά πράμματα άλλαξαν πιά.
Τά νέα παιδιά σήμερα έχουν ΚΑΙ άποψη....!!

ΠΡΟΣΟΧΗ............


ΒΑΡΑΤΕ ΜΠΙΕΛΛΑ...!!






:wave2:

STOYBI
11/01/2012, 08:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από Terens
Έντάξει είπαμε,μοτό καί δείκτης νοημοσύνης είναι συνδυασμός πού έχει
κακό παρελθόν, ΑΛΛΑ
τά πράμματα άλλαξαν πιά.



:wave2:


Αυτοκριτικη.....????

irinia
11/01/2012, 08:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από STOYBI
Αυτοκριτικη.....????



ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΤΟ ΕΠΙΑΣΕΣ............




Δεύτερη προσπάθεια,δέν πειράζειιιιιιιιι





:wave2:

STOYBI
11/01/2012, 08:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από Terens
ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΤΟ ΕΠΙΑΣΕΣ............




Δεύτερη προσπάθεια,δέν πειράζειιιιιιιιι





:wave2:


Εγω το επιασα.....!!!


Εσυ κοψε τις βιντεοταινιες του 80 με Ντουζο και Γαρδελη .....!!!

spyrakos35
11/01/2012, 08:48
όταν σε ένα φόρουμ μπαίνουν καθημερινά 1000 (και πολλά λέω???) στα 39000 εγεγγραμένα μέλη, δλδ ένα ποσοστό 0,025% μάλλον δεν φταίει καμμιά υποενότητα ανέκδοτα-χιούμορ....

ψάξτε αλλου τα αίτια....

ιδέα: εκτός από αυτά που ανέφεραν κάποια παιδιά περί εποχής και συνθηκών, οι "παλιοί", ψάξτε απαντήσεις σε ερωτήματα που δίνατε πιο παλιά και συγκρίνετέ τις με τις απαντήσεις που δίνετε σήμερα....

:beer:

irinia
11/01/2012, 09:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από STOYBI
Εγω το επιασα.....!!!


Εσυ κοψε τις βιντεοταινιες του 80 με Ντουζο και Γαρδελη .....!!!





ΕΠΙΑΣΕΣ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΑ...............??


Καί γώ πού τάγραψα τί πιάνω...??
Τό ΠΡΟ-ΠΟ..??



Δέν πάμε στ'άθλητικά νά πλακωθούμε μέ τήν ήσυχία μας...??




















:eyepop:

irinia
11/01/2012, 09:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από spyrakos35
όταν σε ένα φόρουμ μπαίνουν καθημερινά 1000 (και πολλά λέω???) στα 39000 εγεγγραμένα μέλη, δλδ ένα ποσοστό 0,025% μάλλον δεν φταίει καμμιά υποενότητα ανέκδοτα-χιούμορ....

ψάξτε αλλου τα αίτια....

ιδέα: εκτός από αυτά που ανέφεραν κάποια παιδιά περί εποχής και συνθηκών, οι "παλιοί", ψάξτε απαντήσεις σε ερωτήματα που δίνατε πιο παλιά και συγκρίνετέ τις με τις απαντήσεις που δίνετε σήμερα....

:beer:





ΔΙΚΑΙΟ ΕΧΕΙΣ..............Η ΜΑΓΚΙΑ ΚΑΙ Η ΕΙΡΩΝΙΑ






Ξεχειλίζει..........


σέ όποιον τολμήσει νά ρωτήσει κάτι γιατί δέν ξέρει.
Σά μικρομάγαζο..........










:wave2:

TROOPER
11/01/2012, 09:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από Terens
ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΠΟΛΙΤΙΚΟΥ , ΚΟΙΝΩΝΙΚΟΥ ΓΕΝΙΚΑ ΕΠΙΚΑΙΡΟΥ...........






Περιεχομένου ,
κόβεται καί έξαφανίζεται.........

η απαντηση δοθηκε απο μενα στο θρεντ που επικαλεισαι αλλα με εγραψες και εσυ και ολοι οι υπολοιποι στα απαυταρια σου.στην ξαναδινω για να δεις οτι πριν βαρεσει η διαχειριση μπιελα,εχετε βαρεσει αρκετοι απο τους χρηστες πυρακια η πειρακια.εκει ειχα γραψει λοιπον οτι:

''ετσι για το γαμωτο απλα να πω το εξης.το καφενειο εμεινε για να υπαρχει ενας χωρος οπου θα συζηταμε πραγματα εκτος απο τα μηχανακια σε πνευμα φιλικο η αν μη τι αλλο οχι εχθρικο.θα κανουμε πλακα και θα πεφτει και το αναλογο σπαμ.αντ' αυτου το καφενειο εχει γινει τοπος παραθεσης αληθων η ψευδων ειδησεων με αποτελεσμα μονιμες κοντρες και τσαμπουκαδες τοσο σε πολιτικοκοινωνικα θεματα οσο και σε προσωπικα.μπερδεψατε τα μπουτια σας κυριοι και αυτο ειναι λυπηρο.εδω και κανα μηνα θα εχετε προσεξει οτι δεν κανω ΤΙΠΟΤΑ απολυτως στο καφενειο γιατι υπηρξαν φωνουλες οτι πεφτει πολυ τσεκουρι.δυστυχως ειστε ανικανοι να κρατησετε επιπεδο πισω απο τα πληκτρολογια σας (δεν ξερω λαιβ τι κανετε) πραγμα που για μενα που παρακολουθω την κατηγορια ειναι ηλιου φαεινοτερο αλλα για καποιους αλλους μαλλον θα πρεπει να το διαπιστωσουνε μονοι τους.''

αυτα και καλη χρονια.

υ.γ.για περαστε και καντε αυτα που κανετε εδω απο το bikenet να γελασω λιγο :D

Shaolin Monk
11/01/2012, 10:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER


υ.γ.για περαστε και καντε αυτα που κανετε εδω απο το bikenet να γελασω λιγο :D


ΚΑι στο Bikenet οι γενικες εχουν τα περισσοτερα τοπικ....

Cpt. Haddock
11/01/2012, 10:08
Και τους περισσοτερους μπαναρισμένους :lol:

dukeandthecity
11/01/2012, 10:10
εμενα μου λειπει το αβαταρ του oulas :D :D :D

Shaolin Monk
11/01/2012, 10:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Και τους περισσοτερους μπαναρισμένους :lol:


http://www.bikenet.gr/forum/viewtopic.php?f=2&t=27157&p=428223#p428223



:uplate: :uplate: :uplate: :uplate: :uplate:

:lol: :lol: :lol:

irinia
11/01/2012, 10:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
η απαντηση δοθηκε απο μενα στο θρεντ που επικαλεισαι αλλα με εγραψες και εσυ και ολοι οι υπολοιποι στα απαυταρια σου.στην ξαναδινω για να δεις οτι πριν βαρεσει η διαχειριση μπιελα,εχετε βαρεσει αρκετοι απο τους χρηστες πυρακια η πειρακια.εκει ειχα γραψει λοιπον οτι:

''ετσι για το γαμωτο απλα να πω το εξης.το καφενειο εμεινε για να υπαρχει ενας χωρος οπου θα συζηταμε πραγματα εκτος απο τα μηχανακια σε πνευμα φιλικο η αν μη τι αλλο οχι εχθρικο.θα κανουμε πλακα και θα πεφτει και το αναλογο σπαμ.αντ' αυτου το καφενειο εχει γινει τοπος παραθεσης αληθων η ψευδων ειδησεων με αποτελεσμα μονιμες κοντρες και τσαμπουκαδες τοσο σε πολιτικοκοινωνικα θεματα οσο και σε προσωπικα.μπερδεψατε τα μπουτια σας κυριοι και αυτο ειναι λυπηρο.εδω και κανα μηνα θα εχετε προσεξει οτι δεν κανω ΤΙΠΟΤΑ απολυτως στο καφενειο γιατι υπηρξαν φωνουλες οτι πεφτει πολυ τσεκουρι.δυστυχως ειστε ανικανοι να κρατησετε επιπεδο πισω απο τα πληκτρολογια σας (δεν ξερω λαιβ τι κανετε) πραγμα που για μενα που παρακολουθω την κατηγορια ειναι ηλιου φαεινοτερο αλλα για καποιους αλλους μαλλον θα πρεπει να το διαπιστωσουνε μονοι τους.''

αυτα και καλη χρονια.

υ.γ.για περαστε και καντε αυτα που κανετε εδω απο το bikenet να γελασω λιγο :D







ΣΕ ΜΕΝΑ ΑΝΑΦΕΡΕΣΑΙ.......??








Έξαρτάται τί έννοείς έπίπεδο.
Προσωπικά μίλησα καί μέ τό παιδί,τόν άστυνομικό καί προσπάθησα
μέ πολύ κόσμιο τρόπο νά τού δείξω γιατί δέχεται τέτοια έπίθεση.
Άν ή θέση πού παίρνω μέ καυστικό τρόπο ένοχλεί,τί νά κάνουμε.
Ό κάπτεν μπήκε καί μάς είπε μαλάκες έπειδή άσχοληθήκαμε
μέ ένα έπίκαιρο καυτό θέμα πού άφορούσε τή
συμπεριφορά τών πολιτών ,όταν όδηγούν,
καί ποιών πολιτών μάλιστα τών πρώτων ,καί τή στάση τής άστυνομίας..!!
ΔΕ ΜΑΣ ΤΑ ΛΕΣ ΚΑΛΑ..............
Ξαναβάλτα νά τά δούμε.
Έκτός άν έπίπεδο σημαίνει νά κάνω τόν παπαγάλο...!!
Δέν πρόσβαλα κανέναν,ό μοναδικός πού ίσως θίχτηκε,ήταν τό παιδί
καί αύτόν όχι σέ προσωπικό έπίπεδο,
πού είναι άστυνομικός ,τόν όποίον καί συμβούλευσα ότι,
έφόσον έκπαιδεύεται νά έχει αύτοσυγκράτηση έπειδή κουβαλάει όπλο
δέν ύπάρχει λόγος νά χρησιμοποιεί έκφράσεις ΑΡΧΙΔΙΑ καί ΑΡΧΙΔΙΑ...!!
Προσωπικά δέν θά ήθελα μέ τίποτε νά κλείσει αύτή ή κουβέντα.
ΑΛΛΟΙ ΤΟ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΑΝ, καί προφανώς τό πέτυχαν.
ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ..........
ΕΙΣΑΙ ΛΑΘΟΣ, ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΕΜΕΝΑ............
Άν νομίζεις διαφορετικά δημοσίευσε αύτά πού γράψαμε,νά δούμε ποιός
προκάλεσε καί ποιός έριξε τό έπίπεδο..!!
Άπό τήν πρώτη σελίδα κιόλας..!!
Δέν είμαστε παιδάκια,είναι φανερό ότι γιά λόγους πού ΕΣΕΙΣ γνωρίζετε,
ίσως καί μείς, μερικές συζητήσεις ΔΕΝ ΕΥΔΟΚΙΜΟΥΝ ΠΟΤΕ.
Δέ μπορώ νά πώ ,τό ρεπερτόριο τού πώς βγαίνουν off ποικίλλει...!!
Γιά μένα βέβαια ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΦΑΝΤΑΣΙΑ.
Προτιμότερο είναι νά πείτε...........
ΠΑΙΔΙΑ ΑΠΑΓΟΡΕΥΟΝΤΑΙ ΟΙ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΥ ΠΕΡΙΕΧΟΜΕΝΟΥ...!!
Ούτε οί πρώτοι θάστε ούτε οί τελευταίοι.
Άπό τό 60 κάτι τό είχαν έφαρμόσει κάτι συνταγματάρχες.........
Νομίζω όμως ότι ένα φόρουμ γίνεται σημαντικό όταν έχει πνεύμα
δημοκρατικό ,έλεύθερο .
Ό καλύτερος τρόπος γιά νά έκτεθεί κάποιος δημοσίως είναι νά τόν άφήσεις
νά φάει τά μούτρα του μόνος του.
Θά τόν άπορρίψουν οί ύπόλοιποι.
ΤΙ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΤΙΜΩΡΙΑ ΥΠΑΡΧΕΙ...??
Όταν έχεις 23000 μέλη,καί άνοίγει μιά κουβέντα πολιτική,
θά ύπάρχουν μέσα καί οί ρουφιάνοι,καί αύτοί πού τρώνε τό κοκκαλάκι
καί οί άκραίοι ,όλοι....
Μέ γνώμονα αύτό λοιπόν..........
ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΠΟΤΕ ΚΟΥΒΕΝΤΑ...........
ΟΛΕΣ ΘΑ ΚΟΒΟΝΤΑΙ...........
Γιαυτό έχει κουράσει αύτό τό κόβω,καί φαίνεται μέ τή συμμετοχή.
Γράφουν πλέον πολύ λίγοι,καί γιαυτό φταίτε ΠΡΩΤΑ ΕΣΕΙΣ,καί ή
πολιτική πού άκολουθείτε..!!
Τώρα ποιόν βολεύει αύτό..??
ΟΧΙ ΕΜΕΝΑ ΠΟΥ ΜΠΑΙΝΩ ΕΔΩ ΝΑ ΓΡΑΨΩ..........
ΝΑ ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΗΘΩ,
ΚΑΙ ΝΑ ΜΕ ΔΙΑΒΑΣΟΥΝ...!!






Καλή χρονιά καί σέ σένα...










:wave2:

Cpt. Haddock
11/01/2012, 10:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από Terens
[...]Ό κάπτεν μπήκε καί μάς είπε μαλάκες [...]

Θα παρακαλούσα να μη γράφεις ανακρίβειες. Επίσης θα παρακαλούσα να εισαι πιο λακωνικός αλλα αυτο απ' οτι καταλαβαινω ειναι αδύνατο. :lol:

irinia
11/01/2012, 11:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Θα παρακαλούσα να μη γράφεις ανακρίβειες. Επίσης θα παρακαλούσα να εισαι πιο λακωνικός αλλα αυτο απ' οτι καταλαβαινω ειναι αδύνατο. :lol:



ΡΕ ΚΑΠΕΤΑΝΙΟ.................ΕΥΤΥΧΩΣ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΞΕΡΟΥΜΕ ΑΜΦΟΤΕΡΟΙ








Άστο νά πάει.................
Αύτοί πού διάβασαν,κρίνουν πόσο άνακριβές
είναι αύτό πού έγραψα.
Έγώ έτσι κι άλλιώς δέν κολλάω σέ τέτοια.
Πολύ περισσότερο μέ έτσουξε πού ή κουβέντα
πήγε στόν άπόπατο..!!
Γιά τό δεύτερο θέμα,τί νά κάνω..?
Έτσι έμαθα άπό μικρός,νά μιλάω.
Ούτε κραυγές ,ούτε συνθήματα σκέτα.
Τό ξέρω είμαι ντεμοντέ,
ή μέ άνέχεστε ,ή μέ διώχνετε.
Πάρτο καί πιό έλαφρά,πές ότι έχει καί τό φόρουμ
τόν γραφικό του.
Τόσος πλουραλισμός έδώ μέσα,τόσο πνευματικός πλούτος,
όντως χτυπάω άσχημα,είμαι παραφωνία.
Γέρος άνθρωπος τί περιμένεις..??
Άλήθεια μεγαλύτερον έχουμε..??













:wave2:

Cpt. Haddock
11/01/2012, 11:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από Terens
ΡΕ ΚΑΠΕΤΑΝΙΟ.................ΕΥΤΥΧΩΣ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΞΕΡΟΥΜΕ ΑΜΦΟΤΕΡΟΙ[...]

Ακριβώς επειδή ξέρουμε ελληνικά, εγραψα οτι τετοια θεματα ειναι μαλακιες ΟΧΙ οτι ειστε μαλακες.

Ειναι σημαντική η διαφορα. Αλλο να κρινω τη θεματολογία του ποσταρισματος και αλλο αυτον που ποστάρει.

Μην επιμένεις, το θρεντ υπάρχει ακομα και μπορω να το ανασυρω. :wave2:

Να το ληξουμε εδω, ναι;

irinia
11/01/2012, 11:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Ακριβώς επειδή ξέρουμε ελληνικά, εγραψα οτι τετοια θεματα ειναι μαλακιες ΟΧΙ οτι ειστε μαλακες.

Ειναι σημαντική η διαφορα. Αλλο να κρινω τη θεματολογία του ποσταρισματος και αλλο αυτον που ποστάρει.

Μην επιμένεις, το θρεντ υπάρχει ακομα και μπορω να το ανασυρω. :wave2:

Να το ληξουμε εδω, ναι;




ΑΚΡΙΒΩΣ ΑΥΤΟ ΕΓΡΑΨΕΣ.............ΔΕΝ ΔΙΑΦΩΝΩ






Τώρα πώς γίνεται αύτός πού άσχολείται μέ μαλακίες,
νά μήν είναι καί μαλάκας:lol: ??
Άς τό λήξουμε,λάθος τό έρμήνευσα





:wave2:

TROOPER
11/01/2012, 11:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από Terens
.........

δεν θα παιξω το παιχνιδι σου.

το φορουμ δεν φτιαχτηκε ουτε για να λυσει τα προβληματα του κοσμου ουτε για να αποδειξει τη δημοκρατικοτητα του.
τοσα χρονια η διαχειριση το φωναζει:''σε αυτο το φορουμ ισχυει η δημοκρατια των μοντ και των αντμιν''.αυτα ειναι λογια του χορνετ απο παλια.
αν δε σου/μου/μας/σου/σας αρεσει λογκ αουτ και γεια.αν δεν το καταλαβαινεις εσυ/εγω/οποιοσδηποτε δεν μπορει να κανει καποιος αλλος κατι γι αυτο.αν το καταλαβαινεις και δεν εχεις προβλημα ολα καλα.αν το καταλαβαινεις και εχεις προβλημα,πιες δυο κρασια,φαε και 2 μπριζολες να στανιαρεις και ολα καλα.

οτι ειχα να πω το ειπα.απο δω εκλεισα.

sniper
11/01/2012, 11:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από Terens
...

Τώρα πώς γίνεται αύτός πού άσχολείται μέ μαλακίες,
νά μήν είναι καί μαλάκας:lol: ??
...

Νομικά εξηγείται αλλά δεν είναι εκεί το θέμα.

Αν θες την απόλυτη ελευθερία, τότε είμαι απόλυτα βέβαιος ότι ΟΛΟΙ οι mods κι εγώ (πλην του hornet που αγνοείται γι άλλους λόγους) παραιτούνται απο την προσπάθεια που έχουν καταβάλει τόσα χρόνια για να μην γίνει σκουπιδότοπος (εντελώς) το φόρουμ, και γινόμαστε πάλι απλά μέλη.

Αν εσύ λοιπόν που έχεις τα δισεκατομύρρια χιλιόμετρα πάνω στη σέλα κι ο Πανόπτικος θέλετε να το διαχειριστείτε καλύτερα, στείλε ένα PM στον Julius να το κάνετε και ας γίνει και το site www.AEKmoto.gr

Μέχρι τότε, κάνε μας την χάρη που θα μας πεις και τι θα κάνουμε.

vaska
11/01/2012, 11:48
Πωωω ρε πστ μου γκρίνια πρωί πρωί.

Στο γενικότερο κλίμα των ημερών βέβαια αλλά είναι πολύ κουραστικό να μπαίνεις στο φόρουμ να διαβάσεις 5-10 πράγματα, να πεις καλημέρες σε φίλους και αντί αυτού τσακωνόμαστε για το ποιος την έχει πιο μεγάλη.

:mad: :mad: :mad: :mad: :mad:

sniper
11/01/2012, 11:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από vaska
Πωωω ρε πστ μου γκρίνια πρωί πρωί.

Στο γενικότερο κλίμα των ημερών βέβαια αλλά είναι πολύ κουραστικό να μπαίνεις στο φόρουμ να διαβάσεις 5-10 πράγματα, να πεις καλημέρες σε φίλους και αντί αυτού τσακωνόμαστε για το ποιος την έχει πιο μεγάλη.

:mad: :mad: :mad: :mad: :mad:

Τα ανέκδοτα ξανάνοιξαν (αφού εφυγαν κάποια πράγματα).

Δεν τσκώνεται κανένας ρε συ.. ξέρουμε ποιος την έχει :lol: :lol:

Πανοπτικός
11/01/2012, 11:51
Απο εδω το πατε απο εκει το πατε... παλι σε μενα καταληγετε ρε γαμωτο... :rolleyes:

irinia
11/01/2012, 11:51
ΤΕΛΙΚΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΑΜΕ.............ΑΥΤΟ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΦΤΙΑΧΤΗΚΕ





Γιά νά διαλέγουμε τά βενζινάδικα,τίς ταβέρνες,τά μπαράκια καί τίς πανσιόν...!!
Ύποθέτω συγκεκριμμένα...!!!!!!!!!!!!!!
Άντε καί τίς μαζώξεις στίς πίστες, λάστιχα ,συμμετοχές κ.λ.π....
Έτσι γιά νά τό έμπεδώσουν κάποιοι, προσωπικά δέν είχα
καμμία άμφιβολία,άλλά νά μέσα σ'όλα είπα καί γώ νά ρίξω
καμμιά κορώνα.
Παρόλα αύτά δέν είμαι άχάριστος,έμαθα πολλά έδώ μέσα
Βοήθησα καί βοηθήθηκα πολλές φορές.
Άς είναι καλά όλοι οί φίλοι συμφορμίτες....
άνταλλάξαμε άπόψεις ,γνώσεις ,έμπειρίες,κ.λ.π.....
Κατόπιν τής συμβουλής σου,άν καί μέ πέτυχες σέ δίαιτα,
ΠΑΩ ΓΙΑ ΔΙΠΛΗ ΜΠΡΙΖΟΛΑ.....






:wave2:

nikos_abel
11/01/2012, 11:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από Shaolin Monk
http://www.bikenet.gr/forum/viewtopic.php?f=2&t=27157&p=428223#p428223



:uplate: :uplate: :uplate: :uplate: :uplate:

:lol: :lol: :lol:

Αν έχετε αντοχή και υπομονή, εγώ είχα όταν είμασταν/είσασταν κλειστά...

http://www.bikenet.gr/forum/viewtopic.php?f=7&t=23838

Μια που είπατε και για "άλλα" θέματα


:wave2: :wave2: :wave2:

irinia
11/01/2012, 11:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Νομικά εξηγείται αλλά δεν είναι εκεί το θέμα.

Αν θες την απόλυτη ελευθερία, τότε είμαι απόλυτα βέβαιος ότι ΟΛΟΙ οι mods κι εγώ (πλην του hornet που αγνοείται γι άλλους λόγους) παραιτούνται απο την προσπάθεια που έχουν καταβάλει τόσα χρόνια για να μην γίνει σκουπιδότοπος (εντελώς) το φόρουμ, και γινόμαστε πάλι απλά μέλη.

Αν εσύ λοιπόν που έχεις τα δισεκατομύρρια χιλιόμετρα πάνω στη σέλα κι ο Πανόπτικος θέλετε να το διαχειριστείτε καλύτερα, στείλε ένα PM στον Julius να το κάνετε και ας γίνει και το site www.AEKmoto.gr

Μέχρι τότε, κάνε μας την χάρη που θα μας πεις και τι θα κάνουμε.





ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΑ ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ ΤΙ ΤΟ ΗΘΕΛΕΣ....??






Έπίσης τό κάνε μας τή χάρη............
ΠΟΛΥ ΑΓΑΡΜΠΟ ,τό βρίσκω.
Δέ θά τό σχολιάσω.







ΠΑΝΟΠΤΙΚΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ....................


Άντεπίθεση, μάς τήν πέφτουν.................όργανωμένα

Πανοπτικός
11/01/2012, 12:02
ΕΠΙΘΕΣΗΗΗΗΗΗ


243970

irinia
11/01/2012, 12:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από nikos_abel
Αν έχετε αντοχή και υπομονή, εγώ είχα όταν είμασταν/είσασταν κλειστά...

http://www.bikenet.gr/forum/viewtopic.php?f=7&t=23838

Μια που είπατε και για "άλλα" θέματα


:wave2: :wave2: :wave2:








ΠΟΛΥ ΞΕΝΕΡΑ ΕΚΕΙ ΡΕ ΦΙΛΕ.................







Δέν πέφτει ούτε ένα μπινελίκι μέ τή διοίκηση,
δέν κουνιέται φύλλο.
Έχουνε σκίσει τή γάτα .....
Έδώ αύθαδιάζουμε άσχημα.














:wave2:

irinia
11/01/2012, 12:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από Πανοπτικός
ΕΠΙΘΕΣΗΗΗΗΗΗ










ΘΑ ΜΑΣ ΔΙΩΞΟΥΝΕ................






Κατευθείαν στό ψητό μπήκες έσύ,
δέ βλέπεις πού τό πάω γύρω - γύρω έγώ..??







ΕΛΛΑΣ - ΓΑΛΛΙΑ συμμαχία..

DimChios
11/01/2012, 12:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper


Δεν τσκώνεται κανένας ρε συ.. ξέρουμε ποιος την έχει :lol: :lol:

Ελα, με φωναξες?

:smokin:

Πανοπτικός
11/01/2012, 12:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
και λοιπά χαχανούλικα κλείνει προσωρινά.

Θα παρακαλέσω όσοι θέλετε να βάλετε ανέκδοτα να μην το κάνετε ούτε στις Γενικές (για να εχει λογο ύπαρξης κι αυτή). Μπορούμε να τα βρούμε και στα site που τα βρίσκετε κι εσείς.

Επίσης θα παρακαλέσω τους ανά την υφήλιο ανταποκριτές να μην αναπαράγουν όποια είδηση νομίζουν ότι μας ενδιαφέρει εδώ μέσα.

Ευχαριστώ.




Ρε Τερενς παππουλη, γερασες κ ακομα το νοημα δεν το επιασες, οταν καποιος δεν εχει κατι να ασχοληθει ολα του φταινε, θα του περασει, δεν χρειαζεται να σκας. :wave2:

MikeG
11/01/2012, 12:13
Φτάνει λέμε, ήμαρτον.

VANDA
11/01/2012, 12:16
:a3: