PDA

View Full Version : p@nos BAN



opanos
16/01/2012, 10:00
απο mikeg

επειδη μπαινω και ειδα αυτο σημερα το πρωι....

http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=125241


οι απειλες δηλαδη που δεχομουν απο τον κρητικο χτες εγιναν πραγματικοτητα, θελω να μα8ω τον λογο για τον οποιο εγινα μπαν(γιατι μπαν γινονται με καποιους κανονες)

και επειδη χτες με τις απειλες, ρωτησα με πμ 2 φορες το λογο και απαντηση δε πηρα....
και επειδη αφηνετε υπονιες οτι εκανα και χοντραδα κιολας




και για να σας πω την αφορμη του μπαν

ανοιξα χτες ενα θρεντ με χιουμοριστικη διαθεση με αυτη την ειδηση....
http://www.protothema.gr/greece/article/?aid=171204


oυτε τσοντα ουτε τορρεντ που να δικαιολογει μπαν....ουτε βρισιες φυσικα
ο εν λογω μοντ την εσβησε κατευθειαν...παραξενο οποτε ζητησα το λογο....
και εκει μου δηλωθηκε οτι θα γινω μπαν :hypnotize μολις ζητησα το λογο απαντηση δε πηρα

αυτη ειναι η αφορμη

η πραγματικη αιτια ειναι φυσικα αλλη....πριν 3-4 χρονια....ο μικετζι εγραφε σε ενα θρεντ κατι δικα του περι εξοπλησμου...οτι φοραμε παντα....εγω μπηκα και εγραψα το φυσικο οτι παντα να τον φοραμε δε γινεται....θα πας στο περιπτερο χωρις κρανος...η χωρις μπουφαν....η χωρις γαντια το καλοκαιρι....

εκεινος τοτε αρχισε να μου κανει μια επιθεση....οτι διαβαζουν παιδακια....και δε πρεπει να δινουμε παραδειγματα τετοια...οτι παντα πρεπει να οδηγαμε σαν αστακοι ακομα και καλοκαιρι και οτι αυτος παντα τα κανει και οτι εγω θα επρεπε να ντρεπομαι που δε το κανω....τελος παντων εγω τον ειπα ψευτη τοτε και ξεκινησε την επιθεση....οτι 8α μου το πληρωσεις αυτο και τετοια....φυσικα δεν εδωσα σημασια, αλλα πισω εχει η αχλαδα την ουρα...

μετα απο κανα 3μηνο....βρηκα μια φωτογραφια του απο καλοκαιρι....απο μια βολτα....που φυσικα οπως καταλαβαινετε ολοι φορουσαν τα απολυτως απαραιτητα για την καλοκαιρινι βολτα....κρανος....βερμουδα....μπλουζα.....

και ποσταρα την φωτο....αποδεικνυοντας φυσικα οτι αυτα που ελεγε ο εν λογω ειναι ψεμματα....

εκεινο το θρεντ πριν ποσταρω τη φωτο 3 μηνες μετα...ηταν στις 15 σελιδες.....μολις την ποσταρα....εξαφανιστηκε :lol: για να προφυλαχθει ο μικρος φροντο...


και φυσικα απο τοτε ειχαμε τα θα μου το πληρωσεις και τετοια στα οποια δεν εδωσα παλι σημασια....


και χτες λοιπον....σβηστηκε το θρεντ μου που ανοιξα για χαβαλε...μιας και δεν ανοιγω και συχνα θεματα....και το παιδι το εσβησε....αλλα μου το εχει ξανακανει αυτο....




λοιπον επειδη μοντς και σναηπερ...που ...''ξερω εγω''...γιατι τελικα δεν ξερω τον λογο του μπαν....μπορεις να μοιυ τον πεις?

εγω δεν εχω προβλημα οι αντιμ και μοντ να κρινουν με βαση τα συναισθηματικα τους κριτηρια και να μπαναρουν οποιον αντιπαθουν....αλλα ας μας το πειτε πρωτα...οτι μπορει να γινετε μπαν ξεχωρα απο τους κανονισμους του φορουμ....επειδη ο μοντ ηταν στις δυσκολες μερες και τον ζορισατε....

sniper
16/01/2012, 10:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από opanos
.. ...επειδη ο μοντ ηταν στις δυσκολες μερες και τον ζορισατε....

Πρέπει να έχεις μαντικές ικανότητες αλλά δεν είναι αυτό το θέμα μας.

Κι όλο το παραπάνω ρε συ Πάνο δείχνει ότι για κάποιο λόγο του την φυλάς (όλο το παραπάνω που διάβασα μ' εκανε και χαμογέλασα έτσι; ) και δεν ξέρω/ήξερα/στα @@ μου κιόλας την προϊστορία (αν υπάρχει), δεν θα μπω στη διαδιακσία του "εγώ του είπα αλλά κι εκείνος μου και δείτε τα ΠΜ που ανταλλάξαμε".

Σόρρυ..

Αν θες γραφεις με το opanos, το ξέρεις οτι το BAN είναι ένα @ "ποινή".